>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2 zakład bez remisu
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w Poznaniu o 18:30 w ramach Pucharu Polski odbędzie się mecz pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem.Lech Poznań to obecny mistrz Polski a z kolei Zagłebie to beniaminek 1 ligi.Dziś postawie na zwycięstwo gości.Puchar to puchar rządzi się swoimi prawami na przykład biore piękną historie która napisała drużyna ze Stargardu.Doszła aż do półfinału gdzie właśnie odpadla z Lechem.W pucharach łatwo o niespodziankę.Drużyna z Sosnowca wyeliminowała m.in mocną w tym sezonie Cracovie i Górnik który w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie.Dziś stawiałbym na wynik 1:2 z podpórką na remis.Ogólnie goście będą bardzo zmotywowani i będą grali na 110%. Typ jest godny zagrania.Powodzenia!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mizej92 12

mizej92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Atletico Madryt - PSV Eindhoven
Typ: Gol i wygrana drużyny - Antoine Griezmann
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich.
Dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico a PSV omawiany był już tylokrotnie, że uznaję za bezsensowne powtarzanie się w kwestii przekonywania, że faworytem tego meczu jest Atletico, które na własnym stadionie raczej nie będzie skore do powtórki z pierwszego meczu i doprowadzenia do dogrywki. Będą chcieli awansować już po upływie 90 minut. W szczególny sposób pomóc drużynie w realizacji tego celu może młody napastnik z Francji, który znajduje się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Chodzi oczywiście o Antoine&#39;a Griezmann&#39;a. Zawodnik ten w tym sezonie trafiał do bramek rywali już 23-krotnie (16 bramek w lidze, 3 w pucharze oraz 4 w LM). Francuz trafia do siatki nieprzerwanie od 4 spotkań, kolejno z Realem na wyjeździe podczas derbowego spotkania, z Sociedad u siebie (co prawda z rzutu karnego, ale gol to gol), z Valencią na wyjeździe oraz ostatnio na Estadio Vicente Calderón z Deportivo La Coruna. Myślę, że to właśnie jego defensywa mistrzów Holandii może dzisiaj się szczególnie obawiać.
⛔100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ABA league
Godzina: 18:45
Spotkanie: Crvena zvezda-Cedevita
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ogólnie krótko i na temat biorę ten typ pod konkurs szanse na wejście typu są małe.Mecz półfinałowy pomiędzy drużyna Crvena zvezda-Cedevita.Ostatnie 2 mecze miedzy nimi które zostały rozegrane w 2016 roku po razie wygrały obie drużyny.Na 10 meczy u siebie gospodarzy wygrali aż 8 razy a z kolei goście na wyjazdach na 10 meczy wygrali 4 razy.Uważam że są szanse na niespodzianke ale nikłe.Ale nie przekreślam w 100% drużyny gości.Wiarą walki i motywacją mogą wygrać mecz.Ważne będzie także dyspozycja głównych graczy gości.Innym typem na ten mecz jest zagranie over ponieważ obie drużyny tracą i rzucają dużo punktów.Powodzenia!!!
⛔100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - PSV
Typ: rzutow roznych w meczu over 11.5
Kurs: 2.45
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Nie przepadam za liga mistrzow z regoly wszystko jest na odwrot, na dzis wybralem meczyk faworyta atletico ktory u siebie jak i na wyjazdach bardzo duzo corneruje niezadko potrafi sam ugrac over 10 roznych, na przeciw staje druzyna PSV przez bukow skazana na pozarcie i pewnie tak bedzie jednak ich ustawienie 4-3-3 przeciwko 4-4-2 atletico wskazuje na to ze PSV idzie grac w otwarty mecz i nie ma zamiaru oddac pola gospodarzom spotkania, samo PSV takze nie stroni od rzutow roznych czesto zamyka mecz 6 i wiecej wiec reasumujac spodziewam sie wyrownanej walki i wielu rzutow roznych, odwazniejszym proponuje over 12.5 . Powodzenia ....
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mahashiah 52

mahashiah

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/16-finału
Godzina: 20:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: F.Lopez - Bautista.R
Typ: win Feliciano Lopez
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam ponownie na zimowy wieczór polecam mecz tenisa gdzie zagrają równi sobie Feliciano Lopez i Roberto Bautista-Agut.
Zacznę od nudnych ale ważnych statystyk:p.
A więc w ostatnich 5-ciu meczach Lopez :
13.03.16 IND Lopez F. (Esp) Garcia-Lopez G. (Esp) 2 : 0
26.02.16 DUB Lopez F. (Esp) Baghdatis M. (Cyp) 1 : 2
25.02.16 DUB Djokovic N. (Srb) Lopez F. (Esp) 0 : 1
24.02.16 DUB Rosol L. (Cze) Lopez F. (Esp) 0 : 2
22.02.16 DUB Garcia-Lopez G. (Esp) Lopez F. (Esp) 1 : 2
A tu mamy Bautiste:
13.03.16 IND Youzhny M. (Rus) Bautista R. (Esp) -
25.02.16 DUB Bautista R. (Esp) Baghdatis M. (Cyp) 0 : 2
24.02.16 DUB Bautista R. (Esp) Chung H. (Kor) 2 : 0
23.02.16 DUB Bautista R. (Esp) Bolelli S. (Ita) 2 : 0
12.02.16 ROT Klizan M. (Svk) Bautista R. (Esp) 2 : 1
I niech nikogo nie zmyli krecz Djokovicza z Felicioano oglądałem mecz i po prostu był lepszy a ,że w statystykach nie pokazuje się kreczów(chyba,że się głębiej zagląda jak ja:p) to ograł najlepszego tenisiste na świecie.
Na ten moment jest dla mnie troszkę lepszy bo jak widać miał bardziej wymagających przeciwników w ostatnich pięciu meczach i dawał im radę.
Obaj panowie mają bardzo bujną karierę i dużo sukcesów.
F.Lopez ma już swoje lata (34) więc musi brać garściami i wykorzystywać swoje doświadczenie a ja właśnie na to stawiam i dobrze wychodzę.
Mecz prosty nie będzie i myślę ,że będzie 2-1 dla starszego pana;-P
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: tenis wta
Godzina: 21.30
Spotkanie: Jankovic - Radwanska
Typ: wygrana Jakovic
Kurs: 3,30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jestem fanem gry przeciwko Radwanskiej. Gralem juz na Niculescu a wiec nie odpuszcze gry na Jankovic po 3,30 w Unibet!
Ten wynik Jeleny z Coco jest miodzio. Jakies 6-0 6-1. Nie ogladalem ale widac agresje.
Isia nie zachwycala przeciwko Rumunce. Dla mnie 60 - 40 % dla Jeleny i widze w tym typie duze value.
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis | WTA Indian Wells
Godzina: 22:45 (start meczu przesunie się minimum 10-15 minut)
Spotkanie: Simona Halep - Barbora Strycova
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam po kilkudniowej przerwie.
Dziś troszkę późno, około godzinę do meczu. Biorę pod lupę spotkanie 1/8 Finału turnieju WTA w słonecznej Kalifornii czyli Indian Wells. Rumunka po nie najlepszym okresie swojej kariery znów wraca do optymalnej dyspozycji. W tym turnieju straciła jedynie 8 gemów co jest wynikiem bardzo dobrym. Na otwarcie z Amerykanką King wygrywała w dwóch setach do jednego. A o ile rywalka z 2 rundy nie była tak wymagająca to Makarova juz za taką może uchodzić, a Halep poradziła sobie bardzo dobrze odprawiając Ukrainkę 6:4, 6:2.
Dla doświadczonej (37 lat) Czeszki ten turniej jest dość ciężki. W pierwszej rundzie (Halep zaczynała od drugiej) dość łatwo wygrała z Sosnovith 6:1, 6:3. W drugiej rundzie po bardzo długim i ciężkim boju wydarła zwycięstwo Andrei Petkovic (5-7, 6-4, 7:5). W trzeciej rundzie znów po trwającym 2:15 minut meczu z Japonką Karumi Nara wyrwała 2:1 i teraz zagra z Simoną.
W tym tygodniu Strycova spędziły:
Strycova: 6 godzin i 10 minut (8 gemów)
Halep: równo 2 godziny (4 gemy)
Według mnie dziś o łatwym zwycięstwie Halep zadecyduje kilka czynników
1. Względy sportowe. Rumunka w optymalne formie jest zdecydowanie lepsza od Czeszki
2. Bezpośrednich pojedynków między tymi dwoma Paniami nie było zbyt wiele. Mierzyły się we wrześniu 2014 roku w Pekinie i tak bardzo łatwo wygrała Halep 6:1 6:4
3. Ale według mnie największy wpływ na wynik tego meczu będzie mieć wydolność organizmu i przygotowanie fizyczne. Wiem że kobietą wieku się nie wypomina ale Barbora ma na karku już 37 lat, a przez 3 dni zagrała 8 gemów i spedziła na korcie ponad 6 godzin. To musi się odbić na jej organizmie, zwłaszcza że Strycova dośc dużo biega po korcie, dlatego na już w nogach ten turniej. Halep zagrała w tym tygodniu tylko 2 godziny i na pewno nie odczuwa zmęczenia.
ZWROT
 
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Indian Wells
Godzina: 23:30
Spotkanie:
Thiem - Sock
Typ: Liczba setów - Ponad 2,5
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz 1/16 amerykańskiego turnieju na kortach twardych. Spotkanie znajdującego się w życiowej formie Austriaka z reprezentantem gospodarzy. Bialns Thiema w tegorocznym tourze imponujący - 19:4, nie uwzględniając dwóch zwycięstw w Pucharze Davisa. Jeżeli chodzi o Jacka już znacznie słabiej, wychodzi na zero (bilans 6:6). No właśnie ale...
Dosyć ciężka przeprawa Dominica w pierwszej rundzie z typowym challengerowcem Kovalikiem i wygrana po dwóch tie-brake&#39;ach. Ilość rozegranych meczów w tym sezonie daje powoli dać znać i stąd upatruję szansę Skarpety w tym meczu. Poza tym Thiem to specjalista od kortów ziemnych, na twardych czuje się troszkę słabiej. Sock odprawił w pierwszej rundzie Berrera bez większych problemów, serwis siedział także dzisiaj wyjdzie bez kompleksów i z nadzieją na zwycięstwo.
W mojej ocenie zapowiada się długi mecz z co najmniej 3 setami. Dotychczasowy bilans obu Panów na remis. Dziś za Amerykaninem stoi też oczywiście publiczność, która może ponieść swojego pupila.
✅137
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom