>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kary1 477

kary1

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 15. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
betlitelli 8,4K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, liga francuska
Godzina: 17
Spotkanie: Bordeaux-PSG
Typ: Bordeaux + 0.5
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
PSG w srode wyeliminowalo Chelsa grajac 120minut w tym jakies 1,5h w dziesiatke w b.intensywnym meczu.Nie ma takiej opcji, zeby sie w pelni zregenerowali do tego dochodzi swietowanie tego sukcesu i rozluznienie.Sytuacja kadrowa nie jest na tyle rozowa by Blanc mogl sobie spokojnie porotowac, kontuzje maja Lucas,Aurier,Marquinhos.PSG nie zachwyca w tym sezonie na wyjazdach wygrali ledwie 5 z 14meczow a Bordeaux to nie jest pierwszy lepszy ogorek w lidze, maja 6miejsce mierza w puchary i nie przegrali od 7meczow.Remis na ciezkim terenie po takim meczu w LM nie bedzie tragiczny dla PSG, bowiem wiadomo ze ktos z dwojki Lyon,Marsylia straci punkty a moze nawet oba zespoly bo graja miedzy soba.
✅97
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
03:00
Spotkanie:
Colorado Avalanche - Calgary Flames
Typ: Calgary Flames incl.OT ML
Kurs:
2.30
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:

Dziś mój wzrok przykuło starcie w Pepsi Center, gdzie Colorado Avalanche zmierzą swe siły z Calgary Flames. Dla obu ekip będzie to drugie starcie z trzech zaplanowanych w bieżącej kampanii. Pierwszy mecz rozegrany 4 grudnia w Calgary padł łupem gospodarzy, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść dopiero w dogrywce ostatecznie zwyciężając 4:3.
Dziś niby czas na rewanż dla Lawin ale czy na pewno stać ich na pokonanie będących rewelacją tego sezonu na zachodzie ekipy Płomieni?
Sytuacja obu zespołów wygląda podobnie tyle tylko, że Flames są póki co na 5 miejscu gwarantującym udział w play-off ale mają zaledwie 2 punkty przewagi na zespołem z miejsca 8 (Los Angeles), gospodarze natomiast przespali początek sezonu i póki co muszą mocno walczyć i liczyć na innych chcąc załapać się na post season, gdyż aktualnie mają 6 punktów mniej niż Kings i jeden mecz rozegrany więcej. Forma obu zespołów jest mniej więcej taka sama (Colorado ma bilans ostatnich 10 na poziomie 7-3-0 natomiast Flames 6-3-1) z tą różnicą, że Calgary aż 7 z tych spotkań rozgrywało na wyjeździe musząc zmierzyć się z topowymi zespołami ze wschodu. Także bilans W/L w domu Avs i na wyjeździe Flames jest bardzo zbliżony co zwiastuje nam na prawdę bardzo wyrównany pojedynek (zresztą jak zawsze co potwierdza fakt, że 5 z ostatnich 7 spotkań kończyło się różnicą 1 gola)! Widać, że Płomienie już niebawem mogą wrócić do lat swojej świetności, gdyż są już pierwsze efekty przebudowy zespołu a gracze pokroju Johnnyego Gaudreau czy Sean Monahan już nie niedługo mogą stanowić o sile tego zespołu. Widać, że Calgary to jest zespół przez wielkie Z, gdyż próżno tam szukać jednego grajka wyróżniającego się na tle innych. Tam każdy jest jednakowo ważny i jeden walczy za drugiego. Szczerze powiedziawszy ja sam wątpiłem czy będą w stanie nadal grać na takim poziomie po tym jak wypadł ich najlepszy asystent a zarazem kapitan Mark Giordano ale jak widać i bez niego potrafią sobie radzić.
W bramce powinni się pojawić Semyon Varlamov po stronie Lawin oraz Karri Ramo w zespole Płomieni.
Reasumując zamierzam dziś zaufać zespołowi z Kanady, gdyż wydają mi się zespołem lepiej zorganizowanym. Zresztą sam trener Avs w wywiadach podkreśla, że Calgary przypomina mu jego zespół z poprzedniego sezonu i czuje obawy przed tym starciem. I ufam, że podobnie jak dzisiejszej nocki było z Ottawą sytuacja b2b w jakiej znajdują się Płomienie nie będzie stanowić dla nich większego problemu a więc...Let&#39;s Go Flames!!!
  • Over is 6-2-1 in the last 9 meetings.
  • Flames are 13-6 in the last 19 meetings.
  • Flames are 9-3 in the last 12 meetings in Colorado.

⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa-Wisła Kraków
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 6.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie z naszej ekstraklasy co można w naszej lidze typować chyba tylko bramki i nie zawsze wchodzą zdarza się kolejka że pada mnóstwo bramek i ta kolejka tak wygląda na dzisiaj wybieram bardzo ciekawe spotkanie gdzie Warszawska Legia będzie podejmować Wisłę Kraków faworytem w tym meczu jest Legia i to nie może nikogo dziwić po odpadnięciu z Europejskich pucharów mogą się skupić na lidze a Wisła fatalna gra w ostatnich meczach zwolnienie trenera no i co tu można więcej powiedzieć o tym meczu według mnie obie drużyny sobie po strzelają i padnie wysoki wynik.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League
Spotkanie: Sydney FC – Brisbane
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Buk: bet365
Godz. 07:00
Analiza:
Wydarzeniem weekendu na boiskach Australijskiej A-League będzie starcie ekipy które znajdują się w ostatnim czasie w fantastycznej dyspozycji, szczególnie wiele pochwał można kierować do ich poczynań ofensywnych dlatego taki typ wydaje się tutaj najlepszym rozwiązaniem.
Sydney FC jak co roku ma mocarne plany, przed rokiem się nic nie udało ugrać wobec tego w klubie zaszło kilka zmian. Na stanowisku trenera pozostał Arnold bo ten wybór działaczom się podoba ze względu na filozofię gry tego trenera która zdecydowanie stawia na atak a oprócz sukcesów w klubie chcą oglądać fajną grę. Wobec tego zagwarantowano trenerowi bardzo mocne wzmocnienia linii ofensywnej zaczynając od Marco Janko który od razu wpasował się w zespól i ma już na koncie 13 trafień. Dwa kolejne nabytki to wyrwanie od główny konkurentów świetnych napastników Smeltza oraz Ibini-Isei – ten tercet naprawdę sieje spustoszenie w ostatnim czasie na boisku. Zespół nie przegrał od pięciu kolejek strzelając uwaga 15 bramek a tracą 9 to idealnie pokazuje filozofię gry tego zespołu. Wygrywając dzisiejsze starcie powrócą do fotel wicelidera.
Brisbane czyli aktualny mistrz kraju bardzo słabo rozpoczął sezon tracąc wiele punktów które muszą odrabiać by znaleźć się w ósemce. Z ostatnią dyspozycją powrót do czołówki nie powinien być problemem, na ostatnie pięć starć stracili tylko dwa oczka, prezentując równie dobrą formę w ofensywie jak gospodarze. Zresztą jest to zespół który na wyjazdach zdecydowanie preferuje bardzo otwartą grę dysproporcja w bramkach pomiędzy grą u siebie jest ogromna – ponad połowa więcej zdobywanych jak niema tyle samo traconych. Tutaj też możemy pochwalić się świetnym duetem napastników Brazylijczyk Silva oraz Solórzano autorzy odpowiednio siedmiu i sześciu trafień w tym sezonie.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
St. Louis Blues - Minnesota Wild
Godzina: 23:00
Typ: St. Louis Blues 60&#39;
Kurs: 2,08
Expekt

Na nadchodzącą nockę zdecydowałem się wybrać spotkanie St. Louis Blues z Dzikusami z Minnesoty. Jest to drugie spotkanie z czterech, w których przyjedzie się tym drużynom jeszcze zmierzyć. Ostatnie spotkanie to zwycięstwo 3:2 w Minnesotcie po Karnych druzyny z St. Louis. Blues obecnie sa na drugiej pozycji w konferencji zachodniej z 91 punktami na koncie i rozegranymi trzema spotkaniami mniej od będącego na pierwszym miejscu Anaheim, które ma 93 punkty, tak więc istnieją dośc duże szanse, że ekipa z St. Louis może skończyć regular season na pierwszym miejscu. Z kolei Dzikusy są na 5 miejscu z 81 punktami, lecz nie mogą być jeszcze pewni awansu do playoffs, bowiem jeszcze w walce o top 8 jest jeszcze wiele drużyn, które na razie sa poza tym gronem, możliwe, że jeszcze Colorado Avalanche, którzy są na 12 miejscu z 73 punktami mogą wejść do fazy playoff, tak więc można dostrzeć pewnego rodzaju ścisk w środku tabeli. Drużyna Wild ostatnio gra bardzo dobrze i nabili sporo punktów, szczególnie na wyjazdach, gdzie zazwyczaj nie idzie im tak dobrze, tak teraz mogą się pochwalić sześcioma zwycięstwami z rzędu w delegacjach. Dla mnie jest to już aż ponad stan jak na nich, tym bardziej jeśli spojrzeć na bezpośrednie konfrontacje na lodowisku Nutek, to wygląda to zgoła odmiennie. St Louis u siebie z Minnesotą ostatni przegrali w reg. time 20 października 2007 roku. W ostatnich czterech spotkaniach na Scottrade Center, Minnesota zdołała strzelić tylko 3 gole. Widać gołym okiem, że Dzikusy są bardzo wygodnym przeciwnikiem dla ekipy Bluesmanów. Bramkarz gospodarzy, Brian Elliott, jest ostatnio w wyśmienitej formie i w ostatnich siedmiu spotkaniach ma śrenią 1,60 GAA, podobnie wygląda jego średnia w spotkaniach z Minny - w ośmiu spotkaniach 1,76 GAA. Z kolei bramkarz gości Devan Dubnyk odkąd dołączył do ekipy z Minnesoty, jego statystyki to 19-5-2 z 1,69 GAA, lecz w siedmiu starciach z Blues to 4,72 GAA, ale warto wspomnieć, że ostatnie spotkanie jakie zagrał on przeciwko Blues było ponad dwa lata temu, ale jednak mam nadzieję, że jakiś uraz po tych spotkaniach został i dzisiaj będzie bronił na tym samym poziomi co w spotkaniac z St. Louis. Ostatnio Minnesota traciła mało goli na wyjazdach we wszystkich zwycięskich spotkaniach, bowiem jest to 7 goli w sześciu spotkaniach. Myślę, że dzisiaj jest to spotkanie, w którym Dzikusy mogą dostać lanie.
✅108
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa, Virsliga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gulbene - Spartaks
Typ: 1X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na ostatni mecz pierwszej kolejki w łotewskiej Virslidze. Wybrałem taki typ, bo kompletnie nie rozumiem kursów na to spotkanie. Obie drużyny to beniaminki. A wystawianie kursów 6,50 na 1,33 to jakaś parodia... Nie w tej lidze takie kursy i nie na takie ekipy, gdzie przez amatorską grę może zdarzyc się praktycznie wszystko. Tym bardziej, że jutrzejszy faworyt bukmacherów gra jako gosc... Mieliśmy już małą próbkę magii wyjazdowego meczu Skonto w piątek, gdzie Liepaja pokonała gości 3-2. Polecam za drobne zagrac ten typ, a jeśli tylko pojawi się handicap +1 bądź +1,5 to gram jako pewniaka w stronę Gulbene. To początek sezonu, nie można takich kursów wystawiac. Po prostu nie i grzechem jest przejsc obok czegoś takiego obojętnie. Pozdrawiam!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Southampton
Typ:1
Kurs 1,62
Buk Bet 365
Godz: 14:30
Analiza: Jutro bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Premier League w którym lider , Londyńska Chelsea na Stamford Bridge podejmowała bedzie drużynę Southampton, w tej kolejce uważam że gospodarze mają większe szanse na zdobycie na swoim stadionie kompletu punktów. Swięci w poprzednich spotkaniach nie grali źle a i tak zaliczyli wpadkę w spotkaniu wyjazdowym do West Bromu, w tej kolejce myślę że też nie dawałbym im większych szans na korzystny rezultat na tym trudnym terenie . Bilans drużyny z Londynu na ich stadionie jest imponujący 13 rozegranych spotkań 11 wygranych oraz tylko 2 remisy,wziąść pod uwagę jak silna jest Angielska liga jest to jeden z najlepszych rezultatów w całej Europie. Święci w meczach wyjazdowych doznali aż 5 porażek, a i tak zajmuję wysoką lokatę , gospodarze natomiast mogą po tym spotkaniu odskoczyć znów na 8 punktów drugiemu w tabeli Manchesterowi City, który dziś poległ niespodziewanie na stadionie w Burnley. Gosciom na stadionie Chelsey nie szło od zawsze, 9 meczów ogółem 54 wygranych The Blues, 3 remisy oraz tylko 1 zwycięstwo zespołu Southampton. tutaj faworytem są gospodarze i myślę że najlepszym powetowaniem sobie odpadniecie z Ligi Mistrzów bedzie zwycięstwo i powiększenie przewagi nad Manchesterem City.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 123

bambino21

Użytkownik
ITF Mildura
15.03.2015 02:30
Alison Bai - Kimberly Birrell
Typ: Alison Bai 2-0
Kurs: 2.75
Buk: Bet365


Finał turnieju ITF w Australjskiej Mildurze. Faworytka wg buków i mnie jest Alison Bai. Starsza i bardziej doświadczona zawodniczka. W tym turnieju rozegrała 4 spotkania i wszystkie wygrała 2-0. Był stream na Bet365 i bardzo dobrze sobie radzi. Bardzo dobry serwis, mnóstwo punktów wygranych bezpośrednio z serwisu, dobry return. Birrell w półfinale ograła Sherazaid Reix co dla mnie było sporą niespodzianką, lecz w finale nie daje jej szans. Birrell rozegrała aż 6 spotkań w tym turnieju, 2 w kwalifikacjach (gdzie wygrała 1 mecz i 1 przegrała, lecz weszła do turnieju jako LL). Z pewnością 6 spotkań w takich warunkach odbije się na jej kondycji a mecz finałowy może być zbyt dużym obciążeniem fizycznym i psychicznym jak na 17 latkę. Birrell rozegrała zaledwie 30 spotkań rangi ITF, Bai ponad 300. Różnica widoczna gołym okiem, dla mnie pewne 2-0 dla Alison Bai!
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria ( APFG )
Spotkanie: PFC Botev Plovdiv - PFC CSKA Sofia
Typ: 1
Kurs: 2.40
Godzina: 14.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na ostatnią 22 kolejkę sezonu zasadniczego przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową do bułgarskiej APFG.
W mieście Plovdiv na tamtejszym Hristo Botev Stadium mogącym pomieścić 18 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Professional Football Club Botev Plovdiv założonym w 1912 roku o barwach żółto-czarnych a w gości z miasta Sofia przyjedzie zespół założony w roku 1948 o barwach czerwonych a mianowicie Professional Football Club CSKA Sofia.
PFC Botev Plovdiv w tym sezonie ligowym miejsce 7 po 21 spotkaniach ze zdobytymi 33 punktami a PFC CSKA Sofia 44 oczka w swoich 21 meczach co daje obecnie pozycję wicelidera tabeli ligowej.
Gospodarze u siebie 22 oczka w swoich 10 meczach w tym sezonie na swoim terenie, bilans bramek na swoim Hristo Botev Stadium 19-10 a goście w delegacjach 10 spotkań i zdobytych 18 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 16-10.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż jest to ostatnia kolejka ligowa przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową i zaangażowany w walkę o ostatnie 6 miejsce gwarantujące spokój do końca sezonu jest jeszcze lokalny rywal CSKA mianowicie Levski i wiadomo że obie grupy z Sofii za soba nie przepadają i nawet kibole CSKA chcą aby ich zespół w Plovdiv przegrał.
Moim typen na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Professional Football Club Botev Plovdiv gra u siebie dobrze i jeśli chce się znaleźć w górnej połówce tabeli to musi ten mecz wygrać gdyż ich rywal o to miejsce Levski wygrał bez problemów z Marek a Professional Football Club CSKA Sofia lepiej gra na swoim terenie dochodzi do tego presja kibiców na przegraną plus niegościnny teren w Plovdiv i choć prezes gości mówi co innego to być może zespół CSKA będzie się jednak tez trochę obawiał swoich fanów i czasem tą nogę odstawią i moim zdaniem 3 oczka pozostaną na Hristo Botev Stadium.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Hokej NHL
Godzina;0.00
Spotkanie; Buffalo Sabres-New York Rangers
Typ;2
Kurs;1.5
Bukmacher;Bet365
Analiza; mecz lidera z ostatnia drużyną konferencji wschodniej. Szczerze to nie widze innej możliwości niż wygrana gości. Wygrali oni 4 z 5 ostatnich spotkań pokonując takie ekipy jak Washington, Islanders czy Chicago na wyjazdach a także Predators na własnym lodzie... Buffalo natomiast 5 ostatnich pojedynków przegrało. U siebie Buffalo manajgorszy bilans na wschodzie a z kolei Rangers sa pod tym względem najlepsi. H2H także pokazuje siłę ekipy z NY bo ostatnie 5 meczy pewnie wygrane...
✅50
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 23.30
Spotkanie: Matkowski M./Zimonjic N. - Federer R./Lammer M.
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Lubię grać przeciw polskim tenisistom, bo zazwyczaj to się opłaca. Marcin Matkowski szuka pomysłu na swoje tenisowe trwanie. Chciałem napisac rozwój, ale o to w jego przypadku będzie już trudno. Po rozpadzie pary z Fyrstenbergiem szuka swojego miejsca. Gra przeciętnie. Dobry serwis, pożadny return, ale generalnei jakiegoś wielkiego błysku nie ma. Powoli włącza się tez presja, bo ile można przegrywać. W dodatku problemy z utrzymaniem diety itd.
Generalnie debliści w debla zawsze powinni mieć przewagę nad singlistami, którzy grają w debla. Ale po pierwsze, w debla wszysko zdarzyć się może, po drugie forma Matkowskiego mnie nie przekonuje, po trzecie Zimonjic też najlepsze lata ma za sobą, a po czwarte po drugiej stronie siatki stoi Federer...
Oczywiście Roger żył wypruwać dzis na korcie nie będzie, ale przegrywac nikt nie lubi.
Biorąc pod uwagę, że w debla wszystko zdarzyć się może, a w dodatku tak dobrze płaca za wygraną Federera w parze z Lammerem, postanowiłem zaryzykowac i obstawić porażkę Polaka i leciwego, blisko 40 letniego Serba.
⛔100
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala
Godzina: 1:00
Spotkanie: Suchitepequez - Marquense
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Rzadko spotykamy się z tak korzystnym kursem na trafienie z obu stron i grzechem byłoby nie wykorzystać takiej sytuacji, bo w moim mniemaniu prawdopodobieństwo trafienia spore. W tym meczu wyczuwam remis, ale jako że staram się grać kursami, które teoretycznie są pewniejsze - decyduję się na zaproponowanie Wam BTTSu w tej konfrontacji, bo kurs równie pyszny. Potencjał ofensywny z obu stron spory. Gospodarze w tym roku w KAŻDYM spotkaniu trafiali do siatki rywali. I to w zasadzie powinno wystarczyć do ich charakterystyki. Trzecia drużyna gra z szóstą, która jednak od siedmiu spotkań nie zaznała goryczy porażki. Warto dodać, że obie spotykające się za nieco ponad godzinę ekipy mają coś do udowodnienia. Pierwsi zostali rozstrzelani przez lidera aż 7-1, drudzy natomiast zagrali niezwykle biernie z przodu i ostatni mecz zakończyli 0-0. Wystrzelanie się w tym meczu wchodzi w rachubę, mam tylko nadzieję że tym razem (podobnie jak w poprzednich latach) nie umówią się na bezbramkowy remis, bo takie przypuszczenie też mam. Wygrana 1-0 w którąś stronę nie wchodzi w grę. Tak jak wspominałem wyżej - kroi się tu remis, ale obie drużyny bramkostrzelne, także decyduję się na trafienie zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Jeżeli miałbym zaryzykować podanie dokładnego wyniku byłoby to 1-1.
⛔100
 
belo 106

belo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chelsea - Sothamptom
Typ: Fabregas otrzyma kartkę
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Fabregas zgromadził w tym sezonie 9 kartek, więc jest jedną od dwumeczowego zawieszenia. Po meczu z Soton Chelsea gra z Hull(w), Stoke(d), QPR(w) a następnie czekają ją 2 bardzo ważne mecze z MU(d) i Arsenal(w). Mourinho na pewno będzie chciał mieć Cesca dostępnego na te dwa mecze, które mogą okazać się kluczowe w walce o mistrzostwo Anglii. Wynika z tego, że Fabs powinien dostać żk z Soton lub z Hull. Kurs oferowany przez Unibet bardzo fajny, bo w betssonie to tylko 2,50.
Oczywiście może zdarzyć się, że Mou będzie chciał zaryzykować i przez te 4 kolejne mecze nie wykartkowywać Fabregasa, gdyż jest przepis, który mówi że 10. kartka złapana po drugiej niedzieli kwietnia nie oznacza zawieszenia jednak wydaje mi się że to za duże ryzyko. Ponadto mamuty z FA karmione petrodolarami mogą tak wszystko wyreżyserować, że dadzą kartkę Fabsowi w meczu z QPR i to stanowi już duże ryzyko.
Podsumowując Fabregas w dwóch najbliższych meczach powinien się wykartkować. Ja próbuję już dziś, ale nie szaleć ze stawką bo kartka może też być pokazana w kolejnym meczu z Hull.
⛔100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa - kolejka 24
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Po wczorajszym dobrze wytypowanym meczu postanowiłem iść za ciosem i znów wybrać zestawienie polskiej ligi.
Gospodarze tego meczu ostatnio regularnie punktują, co dało im delikatną ucieczkę nad miejsca spadkowe. Aktualnie wyprzedzają ostatnią Zawiszę o 7 oczek oraz Ruch Chorzów o 3 oczka, ale warto zaznaczyć, że Kielczanie mają nóż na gardle, bo Zawisza znakomicie sobie radzi w rundzie wiosennej tak samo jak Ruch, więc o utrzymanie będzie ciężko. Ostatnie ich mecze to trzy remisy i jedno zwycięstwo w Białymstoku nad Jagiellonią. U siebie drużyna radzi sobie źle, ponieważ na 11 meczy wygrała zaledwie 4, tyle samo razy remisowali oraz 3 krotnie przegrywali, więc nie można tutaj powiedzieć aby czerpali korzyści z własnego stadionu. W składzie gospodarzy zabraknie Pilipchuk&#39;a oraz Trytko.
Goście to drużyna, która miała walczyć o najwyższe miejsca, a aktualnie po odejściu Mili spadają w dół. Ich ostatnie wyniki są poniżej oczekiwań! W czterech poprzednich meczach zdobyli zaledwie dwa punkty, co jest moim zdaniem karygodne. W drużynie ewidentnie brakuje rozgrywającego oraz skuteczności napastników. Na wyjeździe Wrocławianie radzą sobie kiepsko, bo wygrali zaledwie 3 spotkania oraz 4 razy remisowali i tyle samo razy wracali do domu z niczym. Drużyna ma kryzys, ale moim zdaniem jutro jest odpowiedni moment oraz mecz aby się przełamać i wygrać chociaż jedną bramką, bo potencjału im nie brakuje.
Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wygrał Śląsk u siebie. Podsumowując myślę, że jak Paixao będzie w końcu skuteczny tak jak kiedyś to spokojnie jutro Wrocław będzie triumfował.
⛔100
 
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Parma
Typ: Poniżej 2,5 goli
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 27 kolejce Włoskiej Serie A zmierzą się ze sobą Sassuolo oraz Parma.
Drużyna gospodarzy po 4 kolejnych porażkach dziś na pewno będzie chciała wygrać, rywal do tego idealny - Parma, a więc drużyna, która jest już pewna spadku (m.in. przez problemy finansowe klubu). Spodziewam się w tym meczu maksymalnie dwóch goli i jeśli jakieś bramki w tym meczu padną to powinny być autorstwa gospodarzy. Goście z racji tego, że są już pewni spadku, pewnie nie wyjdą na ten mecz zbytnio zmotywowani, dlatego z ich strony nie spodziewam się goli. Poza tym średnia goli strzelanych na mecz przez obie drużyny jest mała, gdyż gospodarze strzelają średnia lekko ponad gola na mecz, natomiast goście lekko poniżej gola ne mecz. Dlatego w tym spotkaniu proponuje typ poniżej 2,5 goli w meczu.
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- USA, NBA
Godzina:
00:30
Spotkanie:
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers
Kurs: 3.30
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Wiem że wyleciał Mbach a Moute ale mimo to gram na gospodarzy i nie obchodzi mnie że to dla nich mecz b2b. 76ers ostatnio mi imponują a Nets po fajnym początku po All Star Game stracili błysk i notują porażkę za parażką. Według mnie już jest po Play-offach dla Nets i taki mecz jak dziś da mi zarobić bo kursy na gospodarzy bardzo fajne. 76ers grają naprawde znakomicie ostatnio i na pewno jak ktoś spojrzy w tabelę to się ździwi ale serio tak jest i widze value w kursie na gospodarzy dlatego korzystam.

⛔100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy ,Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Freiburg
Typ: Wolfsburg (-1)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na przedostatni mecz 25 kolejki niemieckiej Bundesligi.
Po prestizowym zwyciestwie nad Interem 3-1 w Lidze Europejskiej nadszedl czas na mecz z przedostatnim w tabeli Freiburgiem. Gospodarze to zespol bardzo skuteczny ,szczegolnie na swoim terenie ,wystarczy wspomniec ,ze w ostatnich 5 meczach u siebie strzelili 14 bramek ,tracac jedynie 3. Freiburg zas w ostatnich 5 wyjazdowych meczach przegral 4 i wygral 1 w Berlinie z Hertha. Freiburg w 2015 roku zdobyl jedynie 7 punktow i z pewnoscia czeka ich ciezka walka o otrzymanie w Bundeslidze. Gospodarze sa na dobrej drodze do zakwalifikowania sie bezposrednio do Ligi Mistrzow ,gwarancje im to da wygranie 7 na 10 ostatnich spotkan w lidze. Dodam tylko ,ze za nadmiar zoltych kartek w druzynie Wolfsburga nie zagra Naldo ,zas we Freiburgu Schuster.
Powodzenia!
✅95
 
4859 3

4859

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska, Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: remis
Kurs:
3,2
Bukmacher:
BetClic
Analiza:
Witam. Na dziś przygotowałem niezwykle ciekawy mecz pomiędzy kielecką Koroną, a wrocławskim Sląskiem. Tak naprawdę może tutaj paść każdy rezultat, jednak według mnie spotkanie zakończy się bramkowym remisem (po cichu obstawiam 2:2).
Korona świetnie rozpoczęła rundę rewanżową i z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. W zeszłym tygodniu kielczanie pechowo stracili trzy punkty na bardzo trudnym terenie w Bielsku-Białej (gol Korzyma w końcówce na 2:2). W ich drużynie wreszcie zaczęła funkcjonować linia ofensywna, która zarówno w Białymstoku jak i w Bielsku-Białej zdobyła po dwa gole. Coraz lepiej radzą sobie także defensorzy. Wydaje się, że z taką grą kielczanie mogą powalczyć nawet o wejście do czołowej ósemki. Dziś z ważnych ogniw nie zagra tylko Pillipczuk. Wydaje się, że nawet gdyby był zdrowy Przemek Trytko to i tak rozpocząłby mecz na ławce rezerwowych.
Śląsk z kolei w tym roku jeszcze nie zaznał zwycięstwa. Dwa mecze pucharowe i jeden ligowy z Legią pokazały, że w tej drużynie jest spory potencjał, jednak trener Pawłowski nie potrafi tego przełożyć na zdobycze punktowe. Wrocławianie nie przepadają za Kolporter Areną, bowiem wygrali tutaj tylko raz i czterokrotnie remisowali. W drużynie nadal brakuje podstawowego bramkarza Mariusza Pawełka. Młodemu Wrąbelowi zdarzają się wpadki takie jak w poprzedniej kolejce z Legią, gdzie nie zachował się zbyt dobrze przy drugim golu dla legionistów.
Reasumując dobra forma Korony plus nieobliczalny duet braci Paixao w Śląsku daje nam najprawdopodobniej wynik remisowy. Obie drużyny nie mają zbyt dobrych linii obrony i wydaje się, że spokojnie w tym spotkaniu może paść także over 2.5 goli.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / Bundesliga /
Godzina 17:30
Spotkanie - Borussia M&#39;gladbach : Hannover
Typ - czerwona kartka w meczu / tak /
Kurs - 5.00
Buk - Unibet
Mecz kończący 25 kolejkę w Bundeslidze zostanie rozegrany w M&#39;gladbach na Borussia-Park gdzie miejscowi podejmować będą Hannover i liczę na bardzo ostre widowisko , jak zobaczyłem kurs aż 5.00 na czerwień to postanowiłem spróbować ( i nie chodzi o ilość zdobytych ewentualnie pkt w TD ) ale zawsze dziwi mnie tak wysoki kurs no ale do rzeczy , gospodarze wysoko w tabeli bo miejsce nr 4 i na pewno będą walczyć o miejsce gwarantujące udział w LM czyli nr 3 a strata do 3 w tabeli Leverkusen to zaledwie 1 pkt tak więc po rozegranym meczu i komplecie pkt wskakują na to upragnione miejsce tym bardziej że na swoim Borussia-Park jak dotąd zanotowali tylko 1 porażkę , co do gości to tu już nie jest tak wesoło , drużyna która miała plany na miejsce pucharowe gra fatalnie i od 8 kolejek nie zanotowała zwycięstwa 4 remisy i 4 porażki co powoduje zjazd w dolne rejony tabeli i miejsce nr 13 co prawda bezpieczne ale patrząc na pkt to już zaledwie 4 oczka nad przepaścią i to szczególnie w ich grze spodziewam się brutalności no bo wiadomo jak nie idzie a nie idzie już od dłuższego czasu to agresja wzrasta , teraz rozjemca tego pojedynku a jest nim kolejny pan doktor Jochen Drees który w tym sezonie nie sędziował za wiele pojedynków w Bundeslidze bo tylko 7 a pokazał 26 żółtek i 1 czerwoną jednak w sumie w Bundeslidze ma 452 żółtka i 25 czerwonych z tych 25 czerwieni aż 15 bezpośrednich czyli jak dla mnie dobry wynik , teraz zaglądając pod względem dyscyplinarnym obu ekip to u gości już w tym sezonie 4 czerwienie ( M&#39;gladbach 2 ) no i moja ulubiona rubryka u arbitrów &quot; bilans w/g klubów &quot; a tu u pana Jochena Dreesa w meczach z udziałem zespołu Hannoveru aż roi się od czerwieni i jest ich aż 6 , ostatni mecz który pan Drees sędziował drużynie Hannoveru to 21 kolejka z tego sezonu ( 15 luty ) wtedy Hannover przegrał u siebie z Padebornem 1:2 a piłkarze z Hannoveru zobaczyli 3 żółtka , pan Drees sędziował też bezpośredni pojedynek pomiędzy Borussią M a Hannoverem była to dopiero 2 kolejka sezonu 2013/14 a w meczu arbiter pokazał 5 żółtych kartek z czego 4 dla Hannoveru a przypomnę była to dopiero 2 kolejka w sezonie a dziś przy tak nerwowej sytuacji jaka ostatnio panuje wśród gości to nie sądzę aby w ich wykonaniu ten mecz był fair-play ! ⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom