>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 15.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobota - 15. Marca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 4:30
Spotkanie: Li N. (Chn) - Pennetta F. (Ita)
Typ: 2 (+1.5) Sets
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Uważałbym z tym hura optymizmem w kierunku Halep, mimo, iż dotarła do półfinału to jej gra nie wygląda już tak dobrze, jak to miało miejsce w wygranym przez nią turnieju w Doha, w dodatku kursy odwróciły się o 180 stopni i w tym przypadku faworytką jest Halep. Ja odpuszczam i przerzucam się na drugi półfinał. Oj ciężko oglądało się wczorajsze spotkanie Chinki ze Słowaczką Cibulkovą. 1 i 2 set stał na bardzo słabym poziomie i był festiwalem niewymuszonych błędów, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Trochę pozmieniało się to w 3 secie, no ale nic dziwnego, w końcu była to decydująca partia. Na Li wygrała, ale jak dobrze koledzy wcześniej zauważyli jej gra nie wygląda za dobrze, masa przestojów w grze i tak jak wspomniałem wcześniej dużo niewymuszonych błędów i wygraną zawdzięcza głównie błędom rywalce, która ku mojemu zdziwieniu zagrała jeszcze słabiej, tak jak jej trener w czasie spotkania mówił, przestraszyła się klasy rywalki i psuła masę piłek. Na szczęście mój typ okazał się trafny i to dzięki Chince, która w 2 secie zachowywała się jak nastoletnia zawodniczka. Wczoraj pierwszy raz w roku Na Li mierzyła się z zawodniczką z czołowej 20 WTA i los chciał, że w kolejnej spotka się z Pennettą, która zajmuje 21 miejsce w rankingu. Włoszka w tym roku przeżywa swoją druga młodość, jej gra wygląda bardzo dobrze i pierwsze oznaki dobrej formy widzieliśmy w AO. Po Australii nie spuściła z tonu i powiem więcej, w Indian Wells gra nawet lepiej, więc nikogo nie zdziwi chyba, że mój typ jest skierowany właśnie w kierunku doświadczonej Pennetty. Kurs jeszcze wyższy na wygranie seta, jak w przypadku Cibulkovej, to tym bardziej jestem zadowolony i uderzam. Jeśli słabiutka we wczorajszym pojedynku Słowaczka była w stanie urwać seta Chince, to tym bardziej uczyni to Włoszka i mam nadzieję, że ona nie przestraszy się klasy rywalki i nei zagra słabego spotkania, tylko zaprezentuję taką formę, jak z poprzednich spotkań, to wtedy jestem pewien, że typ okażę się trafny. Czysty win po kursie 3.50 jak najbardziej do zagrania za niewielką sumę. H2H 2:2, w tym roku wygrana Li podczas AO, może czas na rewanż. Powodzenia
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie : Chicago Blackhawks : Nashville Predators
Typ: 1 regular time
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzis pod lupe biore mistrzów NHL Chicago Blackhawks oraz ich rywali Nashville Predators.
Spotkanie rozpocznie sie o godzinie 01:00 w United Center. Forma obu zespolów pozostawia wiele do zyczenia. Chicago po IO na pewno nie wygladaja na zespól który móglby walczyc o Puchar. 3 porazki w 6 spotkaniach, a 9 w 15 spotkaniach to z pewnoscia za duzo. Zespól odczuwa brak Mariana Hossy, który jest czwartym najlepszym strzelcem zespolu. Ich PP wyglada slabo w ostatnich 5 spotkaniach. 2 wykorzystane przewagi z mozliwych 19(10,5%) to wynik przecietny, a raczej jesli chodzi o taki potencjal ofensywny jakim dysponuja Hawks to slaby. Predators podobnie jak ich rywale nie mogli byc ostatnio zawodoleni ze swojej formy po IO. 4 porazki w 7 spotkaniach, kazda z nich na wlasnym lodowisku. Jednakze, mozna powoli zaczac mówic o zwyzce dyscpozycji gdyz ostatnie 2 spotkania to wygrana Predators z Ottawa i Buffalo. PP druzyny ze stanu Tennessee jest jeszcze slabszy od ich rywali. 1 wykorzystany PP z 13 mozliwych w ostatnich 5 spotkaniach to 7.7%. Druzyny te spotkaly sie juz 2x w tym sezonie(oba mecze na tafli Predators) i zgarnely po 1 wygranej. Blackhawks pelna pule punktów w 7 z ostatnich 8 spotkan z druzyna z Nashville.
Warto wspomniec o slowach kapitana druzyny z Windy City J.Toews&#39;a, który po porazce z Colorado powiedzial : &quot;Powinnismy wyciagnac lekcje z tego, ze spotkania juz nie beda latwe....Czas grac ostro, pora zaczac grac w stylu playoffowym jesli chcemy odnosic zwyciestwa&quot;.
Nie wydaje mi sie, aby Predators wywiezli z Chicago dobry wynik. Przegladajac ich statystyki z tego sezonu zauwazylem, ze nie udalo im sie jeszcze wygrac 3 spotkan z rzedu na wyjezdzie. Blackhawks powoli oddalaja sie od 1 miejsca w konferencji, ale sa tylko punkt za Colorado, wiec warto walczyc chociaz o 2 seed. Ten team musi sie przebudzic na dobre w koncu maja najlepsza ofensywe w lidze, sa mistrzami NHL i dzis musza ograc kogos takiego jak Preds.
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 02:30
Spotkanie: Queretaro - Toluca
Typ: Toluca -1.5
Kurs: 4.65
Bukmacher: bet365
Analiza:

Patrzę, patrzę i widzę. Fajny kurs w Meksyku. w zespole Queretaro podobno pensje nie są wypłacane od trzech miesięcy co przyczynia się na wyniki, cztery porażki w lidzę z rzędu, a ostatnia wygrana ze słabym Veracruz. Teraz przeciwnik będzie z najwyższej półki, Toluca zajmuję drugą pozycję w tabeli i traci trzy punkty do Cruz Azul. Obie drużyny grały trzy dni temu, z jednej strony Queretaro wygrało z Atlas, z drugiej Toluca zremisowała z amerykańskim San Jose w Lidze Mistrzów CONCACAF. Niezbyt jednak przekonuje mnie zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy, gdyż jak wiadomo puchar to co innego. Na dodatek w ostatnim meczu H2H Toluca wygrała 4-0, jednak wtedy zawodnikom Queretaro płacili. Moim zdaniem bezproblemowy mecz dla wicelidera, gram handicap ale jak ktoś nie lubi ryzyka to polecam czystą jedynkę.
✅365
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Na Li - Flavia Pennetta
Typ: Flavia Pennetta
Kurs: 3,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W roli faworytki bukmacherzy w tymmeczu uznały zdecydowanie Chinkę. Jak dla mnie to kompletna pomyłka. Flavia gra tutaj moim zdanie zdecydowanie lepiej niż na AO, gdzie dość gładko przegrała z jutrzejsza rywalką. Wiadomo Chinka bardziej spina się na Wielkie Szlemy, tutaj jest ospała na korcie, nie ma zbytniej radości po zdobytym pktcie, mnóstwo UE, po których piłka ląduje parę metrów w aucie.
Włoszka natomiast bawi się tu swoją grą,biega jak oszalała w obronie, świetny, mocny głownie crossowy bh będzie ostrzeliwał niestabilny bh Chinka.
Stracony set Flavia ze Stephens to głównie zasługa wiatru, który był spowodowany nadciagającą burzą i robił z piłką co chciał, tylko dlatego doszło do 3 seta.
Dla mnie Włoszka gra tutaj świetny turniej i ewidentnie zasługuje na zagranie w finale. To doświadczona zawodniczka, wie, ze jest i czuje się mocna, ufa swoim uderzeniom z Chinką zagra na 100%, w dłuższych wymianach to Na Li nie wytrzyma psychicznie i zacznie wyrzucać jak to nie raz widzieliśmy w meczu z Cibulkovą czy nawet Pliskovą.
✅271
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Washington+Vancouver
Typ: 1ML+U6.5
Kurs: 3.3
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Bardzo dziwią mnie kursy wystawione na to spotkanie i trzeba wg mnie brać póki nie spadają. Na czystą wygraną Washington Capitals powyżej 2.0 z zespołem, który jest chyba w najgorszej dyspozycji w tym roku to jest mega prezent. Dodając do tego under wychodzi nam całkiem ładny kurs, ale nawet bez tego wydaje mi się, że wiele ludzi dziś zagra po prostu na gospodarzy, bez kombinacji. Czy może buki widzą coś czego my nie widzimy, wiemy? Raczej nie. Canucks to uznana marka, ale w tym roku wygrali tylko 7 spotkań. Ostatnio wygrana po karnych z Winnipeg Jets, choć w 3 tercji przegrywali 1-2, a Jets obijali słupki, lub krążek zatrzymywał się (to juz w dogrywce) pomiędzy nogami bramkarza... no i pech się stał, przegrana. Na wyjazdach też nie imponują bo średnia mniej niż 2 goli na mecz to jest bardzo słaby wynik. Na dodatek Canucks stracili Keslera, który nabił w tym sezonie juz 40 punktów. Wczesniej wypadł Sedin, który ciągnął tą drużynę (jego brat w gorszej formie). Za to Washington wciąż ma Ovechkina (67 punktów) i tak to zwykle bywa, że nawet w pojedynku drużyn bez formy to jednak te gwiazdy decydują o koncowym wyniku, a Rosjanin nim jest. Historia spotkań jest za goścmi, ale te zespoły spotykają się ze sobą rzadko (najcześciej juz w play-off). Ostatni mecz skonczył się wygraną Vancouver 3-2, ale w tamtym meczu gole strzelali min Kesleri Sedin. Dziś czas na rewanż i wydaje się, że nie będzie to trudne zadanie dla gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
leebo 236

leebo

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Florida Panthers - New Jersey Devils
Typ: Devils (wlacznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj proponuje spotkanie, w ktorym Pantery beda na wlasnym lodowisku podejmowac Diably. Uwazam, ze goscie spokojnie powinni wygrac, mimo, ze bilans spotkan H2H nie powala na kolana. Pantery praktycznie wszystko przegrywaja, ograli tylko Szable, bo to byl ich obowiazek, ten sezon nie jest w ich wykonaniu najlepszy i nie maja juz zadnych szans na play-off w przeciwienstwie do Diablow.
W dzisiejszym spotkaniu nie wystapi Tuomo Ruutu, ktorego zabraknie na Florydzie z powodow osobistych. Napastnikowi urodzilo sie w czwartek dziecko i mysle, ze koledzy beda chcieli wygrac to spotkanie dla niego i jego potomka. Na marginesie - szczesliwemu ojcu gratuluje i zycze duzo zdrowia malenstwu. Takie sytuacje zawsze bardzo mobilizuja i druzyna jest zwarta i gotowa do dobrej gry.
Ostatnio na tafli przytomnosc stracil Rich Peverley. Wydawalo sie, ze Stars beda zalamani tym, ze ich kolega, ktory ma problemy zdrowotne i kompletnie sie zalamia. Nic bardziej mylnego - wlasnie dla niego wygrali spotkanie z faworyzowanymi Nutkami i to w St. Louis. To jeden z argumentow, ktore przygotowalem i poparlem go kolejnym majac nadzieje na analogiczna sytuacje choc zgola inna w spotkaniu Panter z Diablami.
Kolejnym czynnikiem, dla ktorego skazuje gospodarzy na porazke jest uraz, ktorego w spotkaniu przeciwko Kojotom nabawil sie ich pierwszopiatkowy napastnik - Sean Bergenheim. Lewoskrzydlowy Fin jest bardzo waznym graczem dla Panter. Jego brak z pewnoscia bedzie widoczny, bo ciezko bedzie go zastapic. Wiem, ze zaraz zaczna sie argumenty, ze z drugiej strony jest podobna sytuacja, bo nie bedzie gral Ruutu, ale nie oszukujmy sie - Pantery nie maja zbyt wielu szans na zagrozenie dzisiaj Diablom, ktore ostatnio nienajgorzej graja. Owszem, zdarzaja sie wpadki takie jak stracenie siedmiu goli ze Skrzydlami czy strata czterech trafien przeciwko huraganom, ale to byly mecze bardzo ofensywne w wykonaniu Diablow. Dzisiaj spodziewam sie raczej underowego meczu ze zwyciestwem gosci. Mam nadzieje, ze kasa nie bedzie miescila mi sie rano w kieszeniach, podobnie z reszta jak wam. ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 2

filior

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA , NBA
Godzina: 0:30
Spotkanie: Miami - Denver
Typ: Under 214 pkt
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiejszej nocy w American Airlines Arena zmierzą się v-ce lider wschodniej konferencji Miami Heat ,oraz 11 drużyna tabeli konferencji zachodniej Denver Nuggets.&quot;Żary&quot; spisują się ostatnio poniżej oczekiwań wygrywając zaledwie trzy marcowe mecze na 7 rozegranych.Tylko w jednym spotkaniu z Charlotte Bobcats (wygranym 124-107) padł over 214 punktowy.&quot;Samorodki&quot; z Denver to ofensywnie grająca drużyna rzucająca średnio 100 punktów na mecz.Naprzeciw nich stanie dziś jednak zespół mający trzecią najlepszą obronę w lidze.Warto dodać ,że w ostatnim bezpośrednim pojedynku padł wynik 94-97 a więc znacznie poniżej typowanego undera.Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danek22 10

danek22

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia - Jastrzębski
Typ: Resovia +1.5 s.
Kurs: 1.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro dwa półfinały, w których spotkają się cztery najlepsze Polskie drużyny. W pierwszym półfinale, który rozpocznie się o 14:45 spotkają się drużyny z Rzeszowa i Jastrzębia.
Resovia przed sezonem miała dwa główne cele: obrona mistrzostwa i udział w Final Four. Jak wiadomo drugi cel nie zostanie osiągnięty, gdyż jastrzębianie wyrzucili z tych rozgrywek rzeszowian przy okazji delikatnie mówiąc kompromitując Resovie. Po odpadnięciu z LM w Rzeszowie wzrosło ciśnienie na PP, twierdzę tak po przeczytanych wypowiedziach nie tylko zawodników ale przede wszystkim osób z zarządu. Klub, który nie tak dawno został razem z Legią i Vive nominowany do nagrody Sportowego Biznesu nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę a jeśli już to na pewno nie w półfinale. Wartość wizerunkowa klubu ma rosnąć a zdarzenia z tego sezonu nie sprzyjają temu.
Z kolei Jastrzębie, które jest w niesamowitym gazie wygrało już 16 spotkań z rzędu. Będzie starało się podtrzymać passę by wzmocnić się mentalnie przed FF, które odbędzie się już za tydzień.
Bilans ostatnich spotkań pucharowych obu zespołów w ostatnich pięciu latach przedstawia się następująca:
6 spotkań:
4 zwycięstwa Resovia
2 zwycięstwa Jastrzębski
23 sety:
15 wygranych Resovia
8 wygranych Jastrzębie
Jak łatwo można zauważyć lekka przewaga jest po stronie rzeszowian ale to o niczym nie świadczy.
Nie ma co się oszukiwać każdy spodziewa się zaciętego i wyrównanego spotkania, w którym o zwycięstwie może zdecydować dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Wytypować zwycięzce jest bardzo ciężko i nikt się nie zdziwi jeśli wyłoni go piąty set. Mój główny typ to handicap +1,5 na Resovię, chociaż pogram też za mniejsze pieniądze zwycięstwo Rzeszowian.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina:NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
Typ: San Antonio Spurs z handi -23,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unnibet
Analiza: Juz dzis w nocy zostanie rozegrany pomiedzy Spursami a Lakersami, ktorzy nie zachwycaja forma dzisiaj przegrali z Olkohamą prawie 30 pkt czyli to o czymś swiadczy mial wrocic do skladu Koby Brayan ale tak sie nie stanie przez jeszcze jakis czas wogole dali rzucic 130 pkt Olkohamie czyli brak defensywy mysle ze dzisiaj Spursi bez problemu rozgromia obrone La laker i gladko z nimi wygraja wielka różnicą punktów, A co do gry Spursów mam zero zastrzezen graja ciagle na wysokim poziomie u siebie forma jest inponujaca grali mecz wczoraj w nocy wiec sa bardziej wypoczeci a po drugie graja u siebie nie to co La lakers ktorzy grali dzisiaj i jeszcze do tego drugi mecz z rzedu na wyjezdzie wiec biore za dużą stawke ten typ bo wedlug mnie jest bardzo warty zagrania - mysle ze ten handicap zostanie pokryty bez zadnego problemu jesli La lakers pozwola na gre jak dzisiaj w nocy ???? mysle ze tak sie stanie bo defensywa tam nie funkconowala tylko ofensywa zdobyli te 102 pkt tylko dzieki grze ofensywnej, a co jak co to San Antonio Suprs maja bardzo dobra obrone jesli zagraja na swoim normalnym poziomie to nie dopuszcza aby gladko rzucali pkt zawodnicy z Los Angeles ( Jesli pomogłem prosze o reputacje w gore) Pozdrawiam !!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 2:30
Spotkanie: S Halep - A.Radwańska
Typ: +2.5 gema Radwańska
Kurs: 1.90
Bukmacher:Unibet
Granie po tak niskim kursie Halep w moim odczuciu nie jest warte ryzyka. Obecnie Rumunka nie jest w jakiejś oszałamiającej formie , popełnia wiele niewymuszonych błędów, posiada duże przestoje w meczu. Po bardzo dobrym secie potrafi w następnym być nieobecna ( tak było z Bouchard E.) gdzie w pierwszym zagrała koncertowo i wygrała 6-2, by w drugim być tylko ciałem na korcie i przegrać 1-6.
Radwańska poprawiła swoje podanie, jest dość regularna i dzisiaj nie spodziewam się &quot;spotkania do jednej bramki&quot; W takiej dyspozycji Polka śmiało jest w stanie nawiązać walkę z Rumunką.
Pamiętam pojedynek tych zawodniczek z Doha, tylko wtedy Radwańska nie miała pierwszego podania, a jej drugie podanie było przez Halep zabijane.
To spotkanie będzie wyglądać w mojej ocenie zupełnie inaczej właśnie miedzy innymi przez to, że Radwańska w ostatnim czasie bardzo popracowała nas swoim podaniem i przełamanie jej nie jest już takie proste.
Ja spodziewam się dość zaciętego spotkania, które w dwóch setach niekoniecznie musi się zakończyć. Mnie gra Halep nie przekonuje i z handicapem +2.5 idę w stronę Radwańskiej.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo alpejskie-Slalom Gigant Mężczyzn-Lanzerheide
Godzina: 9:45
Spotkanie: Ted Ligety
Typ: Wygra zawody
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ligety to absolutny dominator gigantów. W Sochi zwycięstwo i przewaga 0,5s nad drugim. Kranjska Góra to kolejny triumf i
sekunda przewagi nad rywalami. W Lanzerheide prezentuje się znakomicie. Był 2 w zjeździe i 5 w Super Gigancie. Jeżeli w konkurencjach w których bardzo rzadko startuje wypada tak dobrze,to w jego koronnym starcie nie może wypaść słabo. Trasa mu bardzo pasuje.Ted to zawodnik niebywale gibki i zarazem mocny fizycznie. Jutro jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Ma swoje cele,bo
dalej walczy o 3 pozycję w klasyfikacji generalnej i o triumf w klasyfikacji gigantowej. Będzie zatem walczył bardzo zaciekle i da z siebie maksimum.Mocno się zdziwie jeżeli jutro Ted nie stanie na najwyższym stopniu
podium.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria ( Bundesliga )
Spotkanie: SV Grödig - Wacker Innsbruck
Typ: 1HT
Kurs: 2.30
Data: 15.03.2014
Godzina: 16.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na dwudziestą siódma kolejkę austriackiej Bundesligi.
W leżącym u podnóża Alp Bawarskich liczącym prawie siedem tysięcy mieszkańców Grödig na Untersberg Arena mogącym pomieścić ponad cztery tysiące widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Sportverein Grödig a w gości z ponad sto dwudziestotysięcznego Insbrucka przyjedzie drużyna Fußballclub Wacker Innsbruck.
SV Grödig rozegrał w tym sezonie ligowym 26 spotkań w których zdobył 39 punktów wygrywając 11 razy, zaliczając 6 remisów oraz 9 razy schodząc z boiska pokonanym i zajmuje obecnie bardzo wysoką pozycję wicelidera tabeli austriackiej Bundesligi z bilansem bramkowym 50-48.
Wacker Innsbruck zdobył 18 oczek w swoich 26 ligowych meczach w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 9 remisach oraz 14 porażkach i obecnie jest czarną latarnią całej ligi zajmując ostatnią pozycję z bilansem bramek 31-57.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 13 razy zdobywając 21 oczek po 6 wygranych, 3 remisach oraz 4 razy przegrywając, bilans bramek na swoim Untersberg Arena 29-22.
Goście na wyjazdach zdobyli siedem punktów w swoich 13 meczach w delegacji po 1 zwycięstwie, 4 remisach oraz 8 przegranych meczach, bilans bramek po za swoim stadionem 11-30.
W meczu tym drużyna SV Grödig powinna zdominować najsłabszy zespół w lidze Wacker Innsbruck a w ostatnich ich trzech spotkaniach w mieście Grödig raz wygrali gospodarze, raz padł remis a raz wygrali goście.
Mój typ w tym meczu to prowadzenie gospodarzy z Untersberg Arena już do przerwy, Sportverein Grödig w tym sezonie jest do tej pory rewelacją rozgrywek grając bardzo równo i u siebie i na wyjazdach i niespodziewanie plasują się jako wicelider całej ligi, strzelają również bardzo dużo bramek i muszą się bronić przed atakami drużyn z Wiednia na ich pozycję gwarantującą start w eliminacjach do Ligi Europejskiej a że przyjeżdża najsłabsza drużyna w stawce ligowej i do tego grając i tracąca bardzo duzo bramek na wyjazdach to moim zdaniem gospodarze już będą prowadzić do przerwy i grać bardziej na luzie w drugiej połowie spotkania.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia - Jastrzębski
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale siatkarskiego Pucharu Polski zmierzą się ekipy Asseco Resovii i Jastrzębskiego Węgla. Pojedynek zapowiada się szlagierowo gdyż obie ekipy są w dobrej formie. Resovia po słabszym okresie widać że złapała swój rytm i pokazuje swoje największe atuty czyli mocna zagrywka oraz ogromna siła w ataku. Widać gołym okiem choćby po Achremie czy Konarskim że jest dynamika, czyli są w dobrej dyspozycji. Także Peter Veres ostatnie sześć meczów gra na prawdę bardzo dobrze, zwłaszcza widać to w ataku gdzie gra na bardzo wysokim procencie skuteczności i w niektórych meczach jest nawet najlepiej punktującym zawodnikiem w zespole. Trener Kowal postawił na Tichacka na rozegraniu i chyba jednak takim zawodnikom jak Achrem czy Veres bardziej pasuje gra z Czechem który może nie gra jakoś szybko i płasko do skrzydeł lecz rzuca on bardziej dokładne piłki. Poza tym ławka Resovii jest szeroka i w każdej chwili czy to Schops czy Drzyzga i Penczev mogą wejść do gry i wspomóc kolegów. Jastrzębie gra bardzo dobrze, trener Bernardi mówił że w ostatnim czasie mocno przycisnął zawodników na treningach z myślą o Final4 LM które już za tydzień. Resoviacy ponadto będą za wszelką cenę chcieli zrewanżować się JW za porażkę w rozgrywkach LM. Stawiam na Resovię, trochę patriotycznie lecz uważam że jeśli utrzymają swoją dyspozycję na zagrywce to pokonają Jastrzębie. Mistrz Mistrz Resovia!
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Włochy
Godzina:
12
Spotkanie: De Greef - Pavlasek
Typ: De Greef
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Trzeba to grać już pilnie, natychmiast póki kursy są sensowne na singla, bo jestem pewien, że to zleci do 1,5. Belg jest po prostu o klasę lepszym graczem od Czecha. Widziałem obu w akcji i mówię to z pełnym przekonaniem. Poza tym droga jaką mieli tutaj do finału jest zupełnie nieporównywalna. Belg ograł dwóch, jak na ten poziom, bardzo dobrych tubylców, czyli Trusendiego oraz Naso i dotarł do finału bez straty seta. Clay to jego ulubiona nawierzchnia i jestem pewien, że zobaczymy go w tym sezonie w wielu challengerach a może nawet turniejach ATP, bo chłopak ma spory potencjał. Czech jak to Czech. Klasycznie dobrze wyszkolony, ale ustępuję niemal w każdym elemencie gry Belgowi. Po takim kursie i przy to co pograli w tym tyg gram Belga z całym przekonaniem, że ten kurs to prezent od buków.

⛔100
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fulham - Newcastle
Typ: gospodarz strzeli gola w oby dwóch połowach
Kurs: 3,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie z Premier League, a dokładnie pojedynek pomiędzy Fulham a Newcastle. Faworytem w tym spotkaniu są moim zdaniem gospodarze . Tak wygląda statystyka ich 5 ostatnich spotkań na terenie Fulham :
10.12.12 PRE Fulham Newcastle 2 : 1
21.01.12 PRE Fulham Newcastle 5 : 2
02.02.11 PRE Fulham Newcastle 1 : 0
09.11.08 PRE Fulham Newcastle 2 : 1
15.12.07 PRE Fulham Newcastle 0 : 1
Dodatkowo w drużynie gości zabraknie takich kluczowych piłkarzy jak : Alana Pardew, Mathieu Debuchy, Loic Remy, Hatem Ben Arfa
Fulham musi bronić się przed spadkiem i wydaje mi się ze jutrzejszy mecz powinni wygrać tym bardziej ze gość jest tak osłabiony. Mój typ to : gospodarz strzeli gola w oby dwóch połowach, ale bezpieczniej jest zagrać na czystą 1 ???? Polecam bo naprawdę warto !
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Polska
Spotkanie: Lechia-Widzew
Typ: 2
Kurs: 5.5
Godzina: 15.30
Bukmacher: bet365
Analiza: na sobote wybralem mecz z naszej rodzimej ligi. Lechia czyli gospodarz dziwna troche druzyna raczej nie obliczalna.lepiej gra na wyjazdach niz u siebie a jak gra slabszy mecz to remisuje albo wygrywa przyklad mecz z Wisla i Zawisza. Grajac lepiej od przeciwnika nie wygrywaja meczow. graja na pieknym stadione a gra nie idzie w parze z obiekten. druzyna gosci na wyjezdzie jeszcze nie zdobyla ani jednego punktu. obserwuje gre widzewa i stwierdzam ze maja wyjatkowy nie fart. jak nie czerwona kartka to karny sedziowie chyba chca ida spuscic do 1 ligi. Ekstraklasa nie chce znowu miec problemy z licencja na przyszly sezon wiec staraja sie aby kluby ktore maja problemy spadli z Ekstraklasy.oba kluby maja kilku wartosciowych pilkarzy i stoja na podobnym poziomie ale gospodarze maja wieksze mozliwosci finansowe. Widzew w tej rundzie zaczyna lepiej grac przekonal sie o tym Lech tydzien temu.goscie potrzebuja jedenej wygranej zeby uwierzyli ze nie stoja na straconej pozycji.widzewiacy czas na perzelamanie i walka o utrzymanie bo taki klub powinien grac w najwyzszej klasie rozrywkowej. widzew nie ma prawego obroncy to ich czuly punkt bo przeciwnicy wiekszosc akcji robia akcje prawa stona, mlody bramkarz nie zawsze podejmuje sluszne decyzje ale z kazdym meczem bedzie zbieral doswiadczenie.w srodku troche zawodzi cetnarski bo mial on nakrecac akcje widzewa a gra ponizej oczekiwan narazie. widzew jak dobrze w sobote zagra w obronie bez glupich bledow to wywiezie z gdanska cenne punkty bo w ofensywie zawodnicy cos ustrzela.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Liga Postobon
Godzina: 1:45
Spotkanie: Atl.Nacional - Pasto
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo fajny kurs na over w Kolumbii. Gospodarze to faworyt nie tylko tego meczu ale i całych rozgrywek, co pokazuje tabela. Liczę, że mimo spotkania w Copa Libertadores w meczu na własnym stadionie pokażą, że są mocni i postrzelają. Pasto to w sumie nie taki rywal do bicia, ale jak Atletico chce to może roznieść. Na pewno jakieś rotacje będą, bo 18.03 wyjazd do Urugwaju i mecz Club Nacional. Mimo wszystko myślę, że tutaj siła ofensywna gospodarzy jest na tyle szeroka, mocna i dyspozycyjna, że powinien tutaj over paść. Nie wykluczam również bramki Pasto, bo mimo słabej ostatnio dyspozycji i wielu remisach, które mogą zniechęcać do zagrania overa wydaje mi się, że są w stanie tutaj strzelić bramkę a i Atletico takiego ciśnienia mieć nie będzie na ten mecz, bo ciasny terminarz teraz i trzeba mądrze rozkładać siły a wiadomo, że CL jest priorytetem.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rayo - Almeria
Typ: Almeria over 3,5 (rzuty rożne)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Almeria będzie starała się zatrzymać Rayo, które jest w niezłym gazie. Ostatnio na wyjeździe ograli nawet Real Sociedad, ale jak to Rayo - potrafią wygrać z każdym i przegrać z każdym. Mecz powinien prezentować jakiś poziom, na pewno będzie widowiskowy. Overy w meczach Rayo to już nie to samo co kiedyś, ale rożne fajnie wchodzą. Ekipa Paco zawsze idzie do przodu, a to zawsze nakręca zawodników. Pograłbym over na cały mecz, ale widzę, że Bet365 wystawił mega niską linię na rożne gości więc ich pogram. Z Barceloną linia była o 1 niższa, a rożne i tak wyrobili. Z Rayo na luzaku to wejdzie.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tirreno-Adriatico
Godzina: 9:10
Spotkanie: Julian Arredondo - Rinaldo Nocentini
Typ: Julian Arredondo
Kurs: 1,513
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro chyba decydujący etap Tirreno-Adriatico, bardzo mocne góry, myślę że Quintana jutro pozamiata bo finisz stworzony dla niego. Jak Michał nie straci ponad minutę to będzie dobrze, chyba że się mylę i Kwiato jest przygotowany do rywalizacji z najlepszymi.
Jak można zestawić górala - Arredondo z zawodnikiem klasycznym - Niecentini na górskim etapie? Ja nie mam pojęcia. Chyba tylko dlatego że dzisiaj Nocentini finiszował na 7 miejscu a Julek był 13. Trek Faktory jedzie zdecydowanie na Arredondo w tym wyścigu i wszyscy będą mu mocno pomagali. W wyścigu w Argentynie spisywał się rewelacyjnie na górskich etapach przegrywał tylko z Quintaną. Nocentini z AG2R w drużynie ma Pozzovivo i Perauda i ani mu się śni że drużyna pojedzie pod niego. Tym bardziej że Dominik jest w znakomitej formie. W tym H2H jest jeden faworyt i jest nim Arredondo i tylko kraksa/awaria roweru blisko finiszu może mu przeszkodzić w pokonaniu Rinaldo.

Więcej typów w dziale kolarstwo :!:

✅51,3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom