>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin-Korona Kielce
Typ: Korona Kielce powyżej 0.5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kurs nie za wysoki ale dość kuszący.Zwycięzce tego meczu przewidzieć ciężko ale w bramkę dla gości warto zaryzykować.Obie drużyny wybiegną na boisko z zamiarem zdobycia kompletu punktów.Korona na wyjezdzie
w bezpośrednich 5ciu pojedynkach tylko raz zagrała na 0 goli.Pogoń teoretycznie wydaje się faworytem ale kto wie jak wejdzie w sezon moim zdaniem tu wszystko może się zdarzyć.Podczas zimowej przerwy kluby dokonały kilku roszad w składzie. Z Pogonią pożegnali się tacy zawodnicy jak Takuya Murayama i Patryk Małecki. W ich miejsce sprowadzono Ismaela Traorei Adama Gyurcso.W zespole Korony nie zobaczymy już Macieja Wilusza, który wrócił do Lecha Poznań ale sprowadzono Łukasz Sekulskiego oraz Bartosza Rymaniaka, a także kilku obcokrajowców - Eljadhi Pape Diaw, Charliego Trafforda i Dmitrija Wierchowcowa.Moim zdaniem buki zbytnio faworyzują Pogoń w tym spotkaniu a bramka dla gości to bardzo racjonalny typ.Powodzenia!
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 5

barts506

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa(Rus)-Zawisza Bydgoszcz(Pol)
Typ: Dynamo Moscow -1.5
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie towarzyskie odbywać się w słynnym Marbella Football Center(Malaga). Będzie to pierwszy sparing drużyny z Bydgoszczy przy czym już 4 zespołu z Moskwy(3-1-0). Dynamo w tegorocznych sparingach we wszystkich wygranych meczach czyli 3/4 pokrywali owe handi(Olhanense 2-0, Mattersburg 2-0, Sparta Praga 1-1, Anzi 2-0). Będzie to mecz na rozbieganie na początku obozu dla Zawiszy przy czym dla Dynama jest to jedno z ostatnich spotkań kontrolnych więc handi jak najbardziej możliwe.
Powodzenia.
⛔ 100
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Pogoń Sz. - Korona K.
Typ: Pogoń over 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 1.90
Buk: Expekt
Godz: 18:00
Analiza: Pomiedzy obydwoma drużynami mozna zaobserwowa wiele bramek padajacych na boisku, dosc czeste overy i aktualna sytuacja w tabeli - gdzie gospodarze ciagle maja realne szanse na dogonienie czołówki - podpowiadaja mi ze powinno to byc bramkowe widowisko. Nie najlepiej prezentujacy sie zespol gosci moze spowodowac ze pogoń bedzie miała zdecydowana przewage w spotkaniu - co powinno zaowocowac bramka juz w I polowie - kurs 1.9 zdecydowanie warty takiego zagrania.
⛔ 100
 
krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ: BTS
Kurs: 2,05
Bukmacher: BETSSON
Analiza:
Pierwsza moja analiza, będzie dość krótka. W moim uznaniu Pogoń gra bardzo fajną piłkę, dodatkowym aspektem będzie też gra na własnym stadionie, więc nie powinni mieć problemów ze zdobyciem przynajmniej jednej bramki, co do gości - wicelider tabeli na wyjazdach, więc czemu by nie. W ostatnich 5 meczach miedzy tymi drużynami tylko raz nie padł ten typ, więc czemu by nie, a kurs też ładny. Pzdr. ????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Grecja
Spotkanie: Xanthi- Asteras
Typ: 2
Kurs: 3.60
Buk: Bet-at-home
Godz: 18:30
Analiza: Asteras myśląc o pucharach musi zacząć punktować. Drużyna z Trypolisu gra w kratkę, zaś dzisiejsi gospodarze w zeszłej kolejce wygrali z Panathinaikosem na wyjeździe, jednakże 40 minut grając w przewadze jednego zawodnika, a Koniczynki i tak przeważały. Skoda w tym sezonie Super Ligi bardzo słabo gra u siebie ( 10 meczy 13 punktów) i w tym upatruje szanse przyjezdnych ;) Liczę na to, że Asteras się obudzi i po zaciętym meczu wygra. Można także postawić under 2,5 jednak kurs ok 1,5 jest trochę niski .
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Arabia Saudyjska
Al-Taawon - Al-Hilal
Typ: over 2,5
Krs:1,75
Bukmacher:pinnacle
Data i godzina: 15.02.2016 16:40

Mecz ligi Arabii Saudyjskiej pomiędzy Al-Taawon a Al-Hilal to spotkanie kolejki w tej lidze ponieważ 4 drużyna ligi podejmuje u siebie lidera i pomimo kursów wcale nie jest powiedziane że goście tu wygrają,łatwo i przyjemnie.Dlaczego? Otóż gospodarze w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu u Siebie notując 5 zwycięstw oraz dwa remisy strzelając przy tym 21 bramek,a tracą ledwie 8 co daje 3 bramki strzelone na mecz i jest drugim wynikiem w lidze jeśli chodzi o mecze przed własną publicznością.Oczywiście wszystko brzmi pięknie jednak dzisiejszy rywal to lider przez duże L bo tak można powiedzieć od drużynie Al-Hilal,tacy zawodnicy jak Ailton grający jeszcze dość niedawno w Terku,Carlos Eduardo kupiony z Porto za 7mln euro czy trener Giorgios Dionis mówią już dużo.Do tego pierwszej miejsce w lidzę,najwięcej strzelonych bramek i najlepszy bilans wyjazdowy przy 18-8 w bramkach daje obraz tego ja ciężkie zadanie czeka dziś gospodarzy.Dlatego też typowanie zwycięzcy bym odpuścił ale np. linia 2,5 wydaje się być ciekawa.Biorąc tylko suchą statystykę która mówi że gospodarze strzelają śrenio 3 bramki na mecz u siebie,tracąc przynajmniej jedną i przynajmniej dwie bramki gości przy straconej jednej na wyjazdach oraz wynik 3-1 dla Al-Hilal z końca października 2015 to ten mecz zapowiada się ciekawie.Podsumowując mamy tu starcie dwóch bardzo ofensywnie grających ekip i wynik przekraczając linie 2,5 nie powinien być problemem a kwestią czasu.Polecam
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Kanada OHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ottawa 67s - North Bay Battalion
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozgrywki w Kanadzie w 1 lidze hokeja.Pojedynek w konferencji wschodniej , zespól gospodarzy na 3 miejscu w tabeli podejmuje 5 zespól rozgrywek ekipę North Bay Battalion.Ottawa 67s w formie zwycięstwa w 4 ostatnich spotkaniach z czego 1 z dzisiejszym rywalem , ostatni mecz pomiędzy ekipami odbył w 5 dni temu również na terenie dzisiejszego gospodarza spotkanie po 3 tercjach zakończyło się wynikiem 3-3 Ottawa 67s strzeliła bramkę w dogrywce dająca zwycięstwo.W tym roku odbył się jeszcze jeden mecz miedzy tymi ekipami , goście przegrali na własnym obiekcie z drużyna Ottawa 67s aż 2:8 , ogólnie lepszy bilans pomiędzy dzisiejszymi rywalami jest po stronie gospodarzy.Przyjezdni ostatnio słabo spisują się w meczach wyjazdowych ostatnie 10 potyczek poza domem to aż 7 porażek.W konferencji wschodniej ekipy z miejsc 3,4,5 maja na koncie po 60 pkt , natomiast 6,7 kolejno 58 i 56 pkt dodatkowo rywale gospodarzy mają zaległe mecze i drużyna Ottawa 67s musi się sprężyc jeśli chce awansować z wysokiego miejsca do rozgrywek play-off , dzisiaj liczę na ich zwycięstwo i na 5 triumf w lidze z rzędu.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Polska
Godzina 18:00
Pogoń - Korona
Over 3.5 gola
4.70
Unibet

Na dzisiaj wybrałem ostatni mecz kolejki inaugurującej rundę wiosenną w polskiej ekstraklasie. O godzinie 18:00 zmierzy się ze sobą Pogoń Szczecin i Korona Kielce. Gospodarze po 21 meczach są na 4 miejscu w tabeli, a goście z świętokrzyskiego plasują się dopiero na 12 pozycji. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola.
Po pierwsze Pogoń w swoich meczach kontrolnych błysnęła dosyć wysoką formą strzelecką. Ich ostatnie 2 mecze przed wznowieniem rozgrywek zakończyły się wynikami 3:2 i 3:1. Jak widać zdołali strzelić 6 goli w 2 meczach. Po drugie Korona z kolei ostatnie swoje 2 mecze w rundzie jesiennej zakończyła wynikami 1:3 z Legią i 2:2 z Cracovią, notując 2 wyniki over 3.5 gola. Ciekawe czy przedłużą tę serię do 3 spotkań z rzędu... Na koniec warto wspomnieć o historii spotkań portowców z ekipą z Kielc. Ostatnie mecze między tymi zespołami kończyły się wynikami 1:1, 2:0, 2:2, 2:2 i 3:2. Jak widać w każdym meczu wpadły co najmniej 2 gole, a w 3 meczach padał wynik over 3.5 gola.
Reasumując moim zdaniem na zakończenie 22kolejki spotkań w polskiej ekstraklasie wpadnie kilka bramek. Mój typ na mecz Pogoni z Koroną to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Sztokholm-Asploven
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie pomiędzy drugim AIK, a 13 czyli przedostatnim miejscem Asploven. AIK jest drużyną overową, a w szczególności u siebie notuje wysokie wyniki i strzelają średnio 4 bramki na mecz. AIK gra dzisiaj z słabym zespołem Asploven który jest przedostatni w tabeli. Oba zespoły średnią bramek na mecz mają taką samą 5,8 bramki na mecz. Ostatnie ich dwa mecze nie były jakoś bramkostrzelne, ale ostatnio cała liga zaczęła strzelać dużo bramek. W tym meczu można liczyć na te bramki bo mecze ostatnie czy to AIK czy Asploven w lidze są overowe.
⛔ 100
 
blond 0

blond

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Jong PSV
Typ: Sparta Rotterdam strzeli w obu połowach
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gracze z Rotterdamu zdominowali w tym roku zaplecze najlepszych rozgrywek piłkarskich w Holandii. Poza tym, że skutecznie gromadzą kolejne zwycięstwa, to są mistrzami widowiska na własnych śmieciach. We wszystkich jedenastu meczach padł over 2,5, a sami bohaterowie bez problemu są w stanie wpakować piłkę do bramki w obu połowach. Kursy na ten mecz są bardzo fajnie wystawione na gospodarzy. Jest to spowodowane tym, że nie jest to najwyższa klasa rozgrywkowa. W pełni sił jest Verhaar, który jest czołowym napastnikiem Sparty z 19 bramkami, co dodatkowo przemawia za tym typem. Goście mają jedną z gorszych linii defensywnych w lidze tracąc średnio dwie bramki na mecz, a dodatkowo o nic nie walczą. Mecz obserwowałem i czekałem na wystawienie kursów i 1,7 w pełni mnie zadowala.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Emmen - Breda
Typ: Breda (-1 handi azjan)
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na zapleczu Eredivisie sprawa bezpośredniego awansu wydaje się być rozstrzygnięta, gdyż nie sądzę, by Sparta Rotterdam nagle zaczęła gubić punkty. No ale wciąż jest walka o miejsca 2-5 i mozliwosc trafienia słabszego przeciwnika w walce o awans. Dziś Breda jedzie w delegacje na stadion drużyny Emmen. Goście dorobkiem 46 punktów zajmują 3 miejsce, ale tyle samo punktów ma drugie Venlo, a 4 Endhoven tylko dwa oczka mniej. Piłkarze Bredy, to najlepiej grająca drużyna na wyjazdach. Ich bilans 7-2-3 daję nadzieję na dzisiejsze pewne 3 punkty. Co prawda ekipa Bredy jest nieobliczalna, gdyż po efektownej wygranej na wyjeździe z Oss 1-6 w następnej kolejce przegrywa z ostatnim wtedy Waalwijk 2-0. Dziś nie powinni powtórzyc tego błędu gdyż rywal w razie wygranej zblizy się do nich na 6 punktów.
Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy, to grają bardzo w kratkę. Bilans 11-4-9. Z Zespołami z górnej części tabeli zazwyczaj tracili punkty. Z dorobkiem 37 punktów plasują się na 6 miejscu i w mojej opinii stać ich tylko na walkę o miejsca 6-9 i znacznie trudniejszego rywala w walce o awans do Eredivisie. Mój typ na dziś to 0-2. Pozdrawiam
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 17:40
Spotkanie: Hercog P. - Brady J.
Typ: Brady J.
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ opieram na statystykach. To pierwszy mecz Hercog na clayu w tym roku, na którego początku nie pakazała nic szczególnego, a można powiedzieć że słabo się zaprezentowała w Australii przegrywając m.in z Lisicki po kontuzji. W Rio karnawał więc co niektórzy przyjechali tutaj na rozrywkę.
Brady... nie znam ale pokonała w kwalikacjach faworyzowana Sakkari i &quot;na rowerku&quot; odprawiła przeciwniczkę w Q1R. Więc kurs na nią ponad 5 to dla mnie przesada.
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyścigi psów
Godzina: 20:11 czasu polskiego
Spotkanie: Romford, 400m flat, P6
Typ: 6. Kummel King wygra
Kurs: 3.50
Bukmacher:*Bet365
Analiza:
Do trzech razy sztuka, za czwartym nauka. Pora wyciągnąć wnioski i przełamać czarną serię w trzech ostatnich dniach inkasujac -300 punktów do swego dorobku punktowego. Swoją drogą dość ciekawa sytuacja wydarzyła się przed wyścigiem, gdzie na psa Jitterbug z kursu maksymalnego 4.50 jak się nie mylę, spadł do 2.87 tuż przed biegiem. Z reguły oznacza to insidera, czyli pewniaka gdyż jakaś istotną informacja wypłynęła przed biegiem. W tym wypadku reguła się po raz kolejny potwierdza, a Jitterbug wygrał bieg. To już historia, nie ma co gdybać i przechodzę do analizy w dniu dzisiejszym.
Na torze w Yarmouth biega śmietanka towarzyska, która dość długo gościła na mych, jak i części z waszych kuponów (m.in. Upagear czy Tyrur Rhoda), lecz dziś biegną w 6 Legs Jackpot, który jest tzw. chwytem marketingowym i na dziś odpuszczam.
Natomiast przechodzę na skróty do Romford, gdzie odbędą się wieczorne wyścigi. Obiecałem sobie, że nie będę typowal juniorów, wiec przechodzę o klasę wyżej.
Faworytką spotkania została uznana dobrze spisująca się psina, która dość hucznie została nazwana nazwiskiem jego trenera. Paul Young wypuści dziś swe dwa psy. Pierwszym z nich będzie Young Cuba na torze 1 z grupy Young At Heart Syndicate jak można się domyślić również została założona przez tego samego Pana. Pies ten jest perełką dla trenera więc niewątpliwie pokusi się o zgarnięcie puli min. 115Ł dla zwycięzcy. Jego starty oceniam dosyć dobrze, lecz przy jego stosunkowo niskiej wadze są co najwyżej przeciętne, lecz czasy osiąga odpowiednio dobre. Jest to młodziutki pies, który zakończył w swej karierze 6 biegów z czego jeden wygrał, a razem finiszowal na drugim. Swój najlepszy życiowy czas osiągnął tydzień temu z czasem 24.85, co jest godne podziwu. 2 tygodnie temu stanął przed szansą bycia liderem, niemalże od pierwszej prostej i biegł z wolnością w której mógł zrobić każdy ruch i zakończył ten bieg nieco gorzej z czasem 24.99. Drugi z psów psów Paul Yonga, a mianowicie Adrahan Zorro z toru 5, jest sporym kolosem, który pomimo przyzwoitych czasów ostatnio nie trafia w starty przez co często biega w tłumie lub jest blokowany. Dał radę wygrać 2 biegi jakiś miesiąc temu z najlepszym czasem 24.94, lecz wydaje mi się, że nie powalczy dziś o podium ze względu na formę i rodzaj dzisiejszego biegu.
Również trener Ernest Gaskin wypuści dziś dwa psy. Pierwszą będzie Holly Molly z toru 2, która nie powinna stanowić zagrożenia na torze, a drugi z psów, kolejny masywny pies z toru 4 Peaceful Pilot biega conajwyzej przeciętnie i oba te psy nie schodzą poniżej normy 25.00. Swoją drogą Gaskin zaliczy słaby sezon w tym roku, żaden z jego psów nie przy kuł mojej uwagi od dosyć dawna. Na całe szczęście w tym otoczeniu z przeciwległych torów na torze 3 pojawi się bardzo lubiana przeze mnie Annie Silver. Bardzo drobny i zarazem szybki pies stanie dziś w pozycji middle na starcie co prognozuje po raz kolejny dobre wyjście z klatki i ukończenie biegu w pierwszej trójce. Na 12 swych biegów dwukrotnie zajęła miejsce pierwsze, a raz kończyła jako druga. Biega w okolicy 25.00, ostatni start znacząco spóźnila przez co zajęła ostatnią lokatę lecz zdecydowanie ma szansę pobiec pierwszy odcinek, w którym zdobędzie odpowiednią przewagę do drugiej w kolejności Young Cuba. I na ostatnim torze faworyt Kummel King, który dość niespodziewanie okazał się faworytem drugiego stopnia! King od początku swej kariery jest bardzo szczęśliwym psem z radością podejmując walkę z każdym. Na 12 biegów dwa razy pobiegł bezprecedonsowo i od początku do końca pokazał charakter, jak i zajmując 2 lokatę 4 razy, m.in. po walce z Malibu Jules, gdzie odbył piękny i zacięty pojedynek, w którym przegrał o setne sekundy. Ostatni bieg poszedł jak z płatka kończąc zwycięstwem z czasem 24.84. Wg mnie jest dużym faworytem w dzisiejszym biegu.
Podsumowując w mojej opinii tylko trzy psy będą liczyły się w dzisiejszej stawce, a mianowicie Young Cuba z toru 1, pozycja inside, następnie Annie Silver z 3 oraz biegnący z pozycji outside faworyt Hummel King, tor 6. Margaret Lucas, trenerka Kinga ma ogromne serce do psów, często da się zauważyć, że jej psy są bardzo szczęśliwe przed startami i mam do niej pełne zaufanie na Romford. Hummel King ma ogromny potencjał i czuję na powtórkę z biegu w Yarmouth, gdzie Upagear wygrał prezentując bardzo podobne do Kinga warunki fizyczne. Jest mym pewnym faworytem na dziś.
Z opcji dodatkowych polecam forecast 6x3 oraz 6x1, reverse forecast nie wchodzi w grę, wiec zagram dziś... Tricast! W opcji 6 x 3 x 1 oraz 6 x 1 x 3 za połowę stawki, tak na przełamanie... ????
⛔ 100
 
schocko 4

schocko

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina 20:45
Spotkanie : Leeds-Middlesbroug
Typ: Middlesbrough handi -1.5
Kurs: @ 4.0
Bukmacher:bet365

21 kolejka Angielskiej Championship, spotykają się ze sobą 16 Leeds, z predysponowaną drużyną do awansu do Premier Legue.
Middlebrough aktualnie pozuje na miejscu drugim, tracąc zaledwie 2 punkty do Hull, a na plecach scigają Burnley, Brighton i Sheffield.
Dzisiejsze zwycięstwo z tak słabą drużyną będzie na wagę złota, ponieważ pozwoli to im się wbić chwilowo na miejsce 1 i zawsze to kilka punktów do przodu w szczególnosci że w Leeds zabraknie dzisiaj kilku ważnych zawodników m.in:
Alex Mowatt (22/2)
Chris Wood (25/8 top scorer)
Geatano Barardi (17/0)
W middlesbroug prawdopodobnie nie zobaczymy podstawowego obroncy jakikm jest George Friend.
Mimo ostatniego spadku formy Middlesbroug licze dzis na fanstastyczne przełamanie i pogrom drużyny Leeds.
⛔ 100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Niemcy Bundesliga II
Godzina 20:15
Norymberga : Bochum
Obie drużyna strzelą
1.62

Dziś typ z II Bundesligi. Zapowiada nam się ciekawe spotkanie gdzie 3 drużyna z tabeli podejmie u siebie 6 drużynę z tabeli. W większości lubzie typują na wygraną gospodarzy, ja jednak obiorę nieco inny kierunek i typuję, że obie drużyny strzelą co najmniej po jednym golu. Kilka dni temu obejrzałem mecz Bayernu Monachium właśnie z Bochum i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, tym co drużyna gości w tym wypadku prezentowała! Od razu można było zobaczyć, że ta drużyna jest poukładana jak w Ofensywie, tak i w Defensywie. Bochum przez 15 min mogło spokojnie strzelić 2 bramki Bayernowi, a dziś myślę, że na spokojnie strzelą w lidze drużynie z Norymbergi. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami obie drużyny strzelały bramki, więc i dziś myślę, że będzie podobnie. Norymberga zapewne wydaję się być w lepszej sytuacji, bo w razie wygranej wskakuje na 2 miejsce, do tego zagrają u siebie jednak myślę, że Bochum nie podda się zbyt szybko i gra będzie wyrównana. Polecam.
Brak bukmachera ⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 20:40
Spotkanie: Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Kolega już wcześniej wspomniał o tym spotkaniu i trudno się z nim nie zgodzić. Jak dla mnie Anwil na chwilę obecną to zespół lepszy. Mają kim postraszyć w ataku a ich defensywa wygląda naprawdę dobrze. W ostatnich spotkaniach tracą mało punktów, przeciwnikom jest ciężko przekroczyć barierę 70 pkt. Wyjątek stanowi mecz z Turowem ale w tamtym spotkaniu Anwil rzucił 94 pkt, mając tak wysoką przewagę można odpuścić trochę grę obronną, spotkanie zakończyło się wynikiem 94:75. Asseco na początku sezonu zostało okrzyknięte rewelacją tego sezonu i w rzeczywistości tak było ale z czasem uchodziło z nim powietrze, a teraz grają jakby resztką sił. Asseco w czasie meczu miewa fatalne okresy, nie mogą zdobyć punktu przez nawet 5 min. Pamiętam mecz w Tarnobrzegu, gdzie na 5 min przed końcem prowadzili 21 oczkami, po czym Siarka zrobiła run 19-0 i miała piłkę na zwycięstwo, lecz nie wykorzystali szansy. Gracze z Gdyni byli bezradni, nie potrafili przeprowadzić choćby jednej skutecznej akcji aby uspokoić mecz i to nie jest pojedyńczy przypadek, ale ten najbardziej utkwił mi w pamięci. Jest to młody zespół i w takich sytuacjach wychodzi brak ogrania. Po stronie Anwilu gra najlepiej punktujący gracz w PLK, David Jelinek który zdobywa średnio 19,5 pkt na mecz. Na pewno dostanie wsparcie od solidnego Tomaszka, który gra prostą ale skuteczną piłkę. Jest również dobrze punktujący Chamberlain Oguchi (17,9 pkt na mecz), jak i Diduszko, Dmitriew czy Skibniewski. W moim odczuciu Anwil zagra mocno w defensywie od 1 minuty, przestoje w grze Asseco tylko ułatwią im powiększanie przewagi.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal, Ekstraklasa - Polska
Godzina 19:30
Spotkanie : Gatta Active Zduńska Wola - Red Devils Chojnice
Typ: Gatta Active Zduńska Wola handi -1.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Mecz lidera z czwartą siłą ligi na zakończenie 15 kolejki. Do końca zostanie 7 spotkań, a bezpośredni konkurenci do mistrzostwa wczoraj różnicą 2 i 3 goli wygrali swoje mecze. Co prawda Rekord Bielsko-Biała (2 miejsce) wygrał 3-1 z trzecim od końca zespołem z Pniew, a Pogoń Szczecin 6-3 z ostatnim z Rudy Śląskiej, ale oba solidarnie przed omawianym meczem zbliżyły się do ZW na 3 punkty, a i ci ostatni mają w pamięci remis w poprzedniej kolejce z Omegą Gliwice. z To znaczy, że motywacja będzie (a i wielkie oczekiwania na mistrzostwo kraju, bo 3. i 2. klub ze Zduńskiej już był). Oczywiście, rywal zupełnie innej klasy. Klub z Chojnic jest na 4. miejscu, choć idzie raczej łeb w łeb z trzema następnymi zespołami, a do lidera traci już 8 pkt., poza tym w ostatniej kolejce zremisował 6-6 z Pogonią. Ach, cóż to musiał być za mecz! Dla bardziej asekuracyjnych: over 5.5 ten sam bukmacher wycenia na 1.80.
Reasumując: primo - wygra lider, secundo - motywacja, tertio - po co drżeć o wynik, jeśli można zyskać dystans na początku ( i może uda się go utrzymać do końca, bo np. z 3-2 łatwo może się zrobić 3-4. Zbyt wiele do ugrania, by zmotywowany lider nie chciał zrobić wszystkiego, by wygrać i odejść na 6 pkt przewagi 7 kolejek przed końcem.
✅ 110
 
R 62

ricardos

Użytkownik
Witam


Dyscyplina: piłka nożna Francja Lique 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: RC Lens - Valenciennes
Typ: Lens i poniżej 2,5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt
Analiza
Lens zechce wykorzystać potknięcia czołówki i zmniejszyć dystans do nich, Valenciennes może w wypadku wygrania powiększyć przewagę nad strefą spadkową. Obie drużyny zagrają asekuracyjnie i możliwy jest podział punktów i minimalny wynik bramkowy. Obie zresztą grają underowo. Stawiam jednak na większą motywację Lens i ich wygraną minimalnym kosztem.

Lens śr,bramek na mecz u siebie 1,92
Valenciennes śr.bramek na mecz wyjazd 2.00

6. Lens 25 10 10 5 26:24 40
Dom
Lens 12 5 6 1 13:10 21


Valenciennes
16. Valenciennes 25 5 11 9 20:27 26
Wyjazd
Valenciennes 12 4 2 6 10:14 14


Ostatnie 5 meczy Lens
2016.01.15 Creteil - RC Lens 1-1 (0-0)
2016.01.23 RC Lens - Dijon 1-1 (1-1)
2016.01.30 Havre - RC Lens 2-0 (1-0)
2016.02.02 RC Lens - Brest 2-0 (1-0)
2016.02.05 Tours - RC Lens 0-1 (0-0

Ostatnie 5 meczy Valenciennes
2016.01.08 AJ Auxerre - Valenciennes 1-1 0-0
2016.01.18 Valenciennes - Metz 2-1 1-1
2016.01.22 Bourg Peronnas - Valenciennes 0-0 0-0
2016.01.29 Valenciennes - Red Star 93 0-0 0-0
2016.02.02 Dijon - Valenciennes 1-0 1-0
2016.02.05 Valenciennes - Creteil 2-2 2-1

pozdro ;)
⛔ 100
 
M 1

mrocznyrycerz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maastricht - Almere
Typ: Maastricht
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obie drużyny w kiepskiej formie. Maastricht 13 miejsce w tabeli z 29 pkt po 24 kolejkach (8-5-11). Almere 18 (przedostatnie ) miejsce z 20 pkt na koncie (5-5-13).
Za gospodarzami dzisiejszego meczu przede wszystkim przemawia to że grają u siebie a bilans spotkań z Alemere na własnym stadionie maja bardzo dobry. Mianowicie 5 ostatnich spotkań w roli gospodarza to 5 wygranych, co ciekawe zawsze jedną bramką. Myślę że i tym razem będzie podobnie!
⛔ 100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga Kobiet
Spotkanie: Sao Bernardo - Pinheiros
Typ: Pinheiros poniżej 75.5 punkta
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Godz: 21:30
Analiza:
Pierwsze spotkanie 20-tej kolejki brazylijskiej Superligi siatkarek. Czerwona latarnia tabeli Sao Bernardo, które dotychczas odniosło zaledwie jedno zwycięstwo podejmuje walczącą o udział w play off drużynę Pinheiros. Do końca rundy zasadniczej już tylko 3 kolejki, a Pinheiros choć obecnie zajmuje 8-mą premiowaną awansem do play off pozycję, to ma zaledwie 2 punkty przewagi nad dwoma drużynami zajmującymi kolejne pozycje. Tak więc spotkanie z outsiderem Sao Bernardo jest wymarzoną wręcz okazją na zdobycie kolejnych 3 punktów i uczynienie dużego kroku w kierunku play off. Przemawia za tym między innymi fakt, że dzisiejsze gospodynie mają fatalny bilans spotkań we własnej hali - 9 porażek w 9 meczach, a bilans setów jeszcze bardziej chyba fatalny 2:27, przy czym te 2 sety ugrały dopiero w ostatnim spotkaniu po kolejnych 8-iu porażkach u siebie 0:3 ! Wprawdzie Pinheiros na wyjazdach spisuje się bardzo słabo (bilans 2-7), jednak uważam, że z drużyną taką jak Sao Bernardo spokojnie sobie poradzi i zdobędzie 3 punkty nie tracąc przy tym seta, a nawet nie doprowadzając do grania na przewagi w żadnym z nich. Typuję gładkie 3:0 dla Pinheiros.
✅ 66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom