>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.02.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
makaveli23 299,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Sydney - Perth (AUSTRALIA: A-League)
X
3.50
Bet365
Spotkanie dwoch najgorszych obecnie druzyn w lidze. Perth nie wygralo od 4 meczy,a ich gra wyglada jak shit. W ataku nie prezentują doslownie nic ciekawego. Na wyjeździe mają tylko jedna wygrana jak juz kiedys analizujac ich mecz wspominalem bardzo fartowna. Na wyjazdach to ich taktyka nie ogranicza sie do niczego poza obroną Czestochowy, jednak teraz beda grac z druzyna rowną swojej słabosci, czyli Seattle, ktore w ostatnich 10 meczach ma tylko 2 wygrane. Jak pokazuje historia meczy w Sydney, gospodarze wygrali ostatnie dwa mecze jedna bramką 2-1. Na poczatku myslalem o remisie ale ciezko przewidziec remis w tej lidze i to jeszcze w meczu Seattle ktore ma ich tylko 1 czyli prezentuja charakter wszystko albo nic. U siebie w tym sezonie tylko dwukrotnie wygrali powyzej 1 golem, 3 razy jednym. Pierwszy mecz w Perth na poczatkusezonu 1-0 dla gospodarzy, teraz czas na rewanz. Uwazam ze wiecej niz 1-0 Del Piero (rzut karny) lub 2-1 nie bedzie. Ale jednak gram remis bo Perth moze wyczuc szanse i pojsc po wygrana, moga fartem wygrac ale Seattle tez bedzie mialo szanse. Jakies 2-2 moze? Mecz kompletna zagadka, ale o 7:30 sie rozpoczyna to szybko bedziemy znac rezultat chociaz.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
A.Koivuranta-A.Fannemel
typ: 1
stawka: 1,55
bukmacher: milenium
dziś ponownie lece skoki narciarskie taki typ do podbicia ako tym razem postawilem na Fina przeciwko Norwegowi zaczne od Norwega,który skacze na średnim poziomie często ma slabe skoki np 89 m 109m 121m , teraz o Finie 128 125 115 jak widać jeden skok mial lekko poniżej ,ale za to na większej skoczni spisuje sie na równym poziomie jak widac Fina stac na przekroczenie granicy 125m myślę ,ze nie inaczej bedzie w konkursie Koivurante zobaczymy w pierwszej dziesiątce a Fannemela w drugiej dziesiątce.drugi typ to Boyd Clowes-Remy Chappuis 1 stawka 1,60 , Kraus-Damjan 1 stawka 1,50, Takeuchi-Ahonen 1 stawka 1,50, Ito-Kot 1 stawka 1,55 ????
nieregulaminowy buk
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka BBL
Spotkanie: Frankfurt - Mitteldeutscher
Typ: under 146,5
Kurs:1.82
Bukmacher: Expekt
Na dzisiaj prawdziwa perełka z niemieckiego kosza i jak na mój gust wysoka linia na notabene defensywne drużyny. Obie potrafią doskonale bronić , jak i grać na słabym procencie skuteczności właśnie dzisiaj los ich ze sobą skojarzył. I jak można na nich nie grać, spodziewam się zaciętego meczu z mega mocną defensywą, tym bardziej że obie ekipy o zbliżonych umiejętnościach i w dodatku sąsiadują w tabeli. Zwycięstwo którejś z nich przybliża do najlepszej 8 tak więc motywacji nie zabraknie. Dodam tylko że w bezpośrednich ostatnich 5 spotkaniach linia ta nie została przekroczona, a buki taką linia chyba sugerują i liczą troszkę na dogrywkę. No cóż, ja w meczu tych drużyn widzę tylko under, który jak dla mnie jest oczywisty, jak będzie to się okaże nie mniej polecam do grania. Powodzenia
Więcej nie oznacza lepiej ????
✅82
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - konkurs indywidualny HS 140 Soczi
Typ: Severin Freund TOP 3
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet at home
Analiza
Bardzo przyjemny moim zdaniem kurs na typ, który ma dużą szansę wejść. Freund od samego początku Igrzysk jest w formie. W konkursie indywidualnym na skoczni normalnej miał pecha. Upadek zniweczył jego marzenia o medalu. Tamtego dnia wprawdzie i tak nikt nie był w stanie przeskoczyć Stocha, ale inny kolor krążka mógł być jak najbardziej w jego zasięgu.
Po kilku dniach przychodzi czas na to, by spróbować powalczyć o medal na skoczni dużej.
Patrząc na formę i wyniki poszczególnych treningów, szanse ma spore:
Trening 1 - 132,5m (1)
Trening 2 - 120m (10)
Trening 3 - 127,5m (5)
Trening 4 - 135,5m (1)
Trening 5 - 135,5 (1)
Seria próbna przed kwalifikacjami - 135m (2)
Kwalifikacje - nie wystąpił
Jak widać Freund praktycznie w każdym treningu plasował się w czołówce (z wyjątkiem 2 treningu, ale on był przeprowadzany w rudnych warunkach wietrznych i wyniki tam uzyskane raczej nie były współmierne do aktualnej dyspozycji zawodników). 3 sesje treningowe Freund wygrał, raz był drugi.
Ktoś powie, że treningi niczego nie oddają, bo taki Gregor Deschwanden, czy Michael Hayboeck dominowali na treningach przed konkursem na normalnej skoczni, a skończyło się jak się skończyło. OK, to prawda. Jednak Freund to klasa wyżej od wymienionych wyżej zawodników. Jeśli dominuje w treningach, to znaczy, że jego forma nie uleci po 1 dniu, nie spali się też psychicznie.
Nie stawiam na zwycięstwo Freunda (bo chciałbym, żeby drugie złotko zgarnął Polak), ale jedno z pozostałych miejsc na podium jest do wzięcia i myślę, że Niemiec któreś z nich weźmie, bo po prostu na to zasługuje.
⛔100
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy, 2 Bundesliga
Mecz: FSV Frankfurt - Dynamo Dresden
Typ: FSV
Kurs: 2,38
Buk: Pinnacle
Analiza:
O sytuacji w FSV pisałem już szerzej przy okazji meczu z Bochum. Mohlmann ma co prawda pewne problemy z zestawieniem obrony, która popełnia błędy i jest dość powolna. W każdym meczu próbuje tam innego zestawienia. Jednak dzisiaj grają z Dynamem, które jest słabe w ogóle a tym bardziej w meczach wyjazdowych. Pote i spółka mają zawsze wysoką motywację, w zeszłej kolejce zremisowali co prawda z Unionem w Berlinie, ale to co robili gospodarze w ataku to istna katastrofa. Skuteczność bardzo słaba, dochodzili do akcji podbramkowych, wystarczyło tylko dostawić nogę. Dzisiaj to wszystko będzie za mało, żeby wywieść punkt z Frankfurtu. FSV będzie spinać się teraz na najbliższe mecze, żeby zdobyć trochę punktów i mieć spokojną końcówkę sezonu
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaAustralia NBL
Spotkanie: Sydney - Wollongong
Typ: over 176.5
Kurs: 3.85
Data: 15.02 9:30 Unibet
Dzisiaj rano znowu czekają na mnie emocje związane z australijską ligą koszykówki NBL. Co ciekawe terminarz jest tak ułożony, że Wollongong gra swoje drugie spotkanie po 24 godzinach odpoczynku. To im na pewno nie pomoże. Dlatego myślę, że wypoczęty i poprostu lepszy zespół gospodarzy będzie chciał to szybko wykorzystać. Gra opiera się u nich na świetnym ostatnio Samie Youngu + nieobliczalnych Magden,Oglivy czy Carmouche. Oni gwarantują dla Sydney mnóstwo punktów. W ostatnich 6 meczach w meczach Kings wpadało między 180 a 200 pkt. W Wollongong grą ciągną Clarke i Tiggs, mam nadzieję, że we wczorajszym meczu się nie wystrzelali i dzisiaj będzie można liczyć, że ta dwójka będzie rzucać na dobrych procentach. Wczoraj do przerwy zapowiadał się wysoki overas, ale się nie udało. Dzisiaj liczę, że do końca będzie grubo z punktami. Powo.
✅285
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
???? Halep S. - Radwanska A.
15.02.2014 17:00
@ 1.57 Bet365


Jak dla mnie po 1.57 można śmiało grać na Agnieszkę. Co do gry Halep to naprawdę mało ją obserwowałem, ale widziałem jak Errani grała z Pavlyuchenkova i nie jestem w ogóle zdziwiony, że tak szybko rozprawiła się z nią. Na korzyść Agnieszki przemawia to, że na kortach twardych Aga czuję się dość dobrze i to na pewno znacznie lepiej niż Simona (h2h 0:2 dla Agnieszki). Isia jest obecnie w lepszej formie, więc można nawet śmiało spróbować zagrać na nią dokładny wynik 0:2 @ 2.35 . Spotkanie na pewno będzie się oglądało przyjemnie, do czego zapraszam!
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, IO - Sochi
Spotkanie: USA @ Rosja
Typ: USA (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,36
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Quick to zdecydowanie lepszy bramkarz niż Warłamow czy Bober, ponadto ma przed sobą &quot;TEAM&quot; który w końcu potrafi strzelać, a z takim komfortem sprawy mogą wyglądać o wiele lepiej niż miało to miejsce w ostatnich tygodniach w przypadku Kings. Ponadto defensywa Rosyjska stoi pod znakiem zapytania, ich kapitan - Datsyuk gra z widoczną kontuzją i tak na prawdę nie powinien występować w tym turnieju. Warto też zwrócić uwagę na 3 i 4 linię ofensywne Rosjanów, które nie są aż tak urozmaicone i silne jak w przypadku Amerykanów. Jak dla mnie, to Stany mają mocniejszą pakę, są lepiej przystosowani defensywie i wobec tego spodziewam się większej dominacji po ich stronie w całym spotkaniu.
✅136
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 2

inny007

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga, 15:30
Mecz: Bayern Monachium - SC Freiburg
Typ: BTTS: NIE
Kurs: 1,44
Buk: Bet365
No i znowu zakład z BTTS, co poradzę, że akurat takie teraz mecze są. ????
Oczywiście faworytem tego spotkania jest Bayern - kursy na wygraną tego zespołu to ok. 1.08. Nic dziwnego - drużyna zajmuje 1 miejsce w tabeli z bilansem 55-9 i z ogromną przewagą nad 2 drużyną - Leverkusen.
Bayern wygrał ostatnie 5 spotkań, co dowodzi, że są w świetnej formie - 4 z nich wygrali z czystym kontem.
Teraz Freiburg - 15 miejsce w tabeli, bilans goli 20:36. Jak widać ani defensywa, ani ofensywa nie działa u nich jak należy. Ostatnie pięć meczy - remis, dwie wygrane, dwie przegrane.
Ostatnie ich spotkanie zakończyło się remisem 1:1, ale myślę, że to nie znaczy wiele, przy takiej przepaści między dwoma drużynami. Kurs na sam Bayern jest bardzo niski i nie za bardzo opłaca się go grać, dlatego warto zainteresować się btts.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga, 15:30
Mecz: Dortmund-Eintracht Frankfurt
Typ: Lewandowski strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 4.33
Buk: bet365
Analiza:
Witam. Dawno nie stawiałem na strzelców ale dziś uważam to za rozsądne. Tydzień temu byłem pewien, że Lewy się przebudzi i tak się stało. Ogólnie cały sezon jego gra wygląda bardzo dobrze i tylko brakowało mu trochę skuteczności. Dzisiejszy mecz moim zdaniem będzie obfitował w bramki i Robert strzeli przynajmniej 2 z nich. Dortmund gra w LM dopiero za tydzień, więc w tym spotkaniu dadzą z siebie wszystko.Szczególnie, że ostatnio tylko remis z Augsburgiem u siebie. Możliwe dodatkowo, że trener EF zastosuje taktyke strachu przed meczem i podobnie jak to było w meczu z Bayernem posadzi swoich najlepszych graczy (zagrozonych kartkami) na lawce aby ich oszczedzac do meczy z bezposrednimi rywalami do walki o utrzymanie. Ale troche w to watpie, bo przeciez Dortmund aktualnie nijak ma sie do sily Bayernu i mysle, ze trener Veh będzie chciał powalczyć. No ale mimo wszystko czuję, że Lewandowski złapie po ostatnich bramkach wiatr w żagle i będzie teraz w kilku meczach z rzędu strzelał bramki. Dzisiaj co najmniej dwie. Kurs, że strzeli w ogóle też nie jest taki zły bo wynosi 1.75. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Typ: Over 3.5
Kurs: 4.25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś na PGE Arenie nowa siła w polskiej piłce Lechia Gdańsk podejmie Pogoń Szczecin. Drużyna Lechii zimą dość znacząco się wzmocniła, przyszli wszak tacy gracze jak Maciej Makuszewski i Zaur Sadajew z Terka Grozny, Paweł Stolarski z Wisły, Aleksander Jagiełło z Podbeskidzia czy Nikola Leković Vojvodiny Nowy Sad. Te wzmocnienia mają dać Lechii awans do najlepszej &quot;ósemki&quot; i grę w fazie mistrzowskiej w lidze i kto wie może nawet walkę o puchary, aktualnie jednak Lechia zajmuje 10.miejsce.
Ich dzisiejszy rywal Pogoń Szczecin również wzmocnił się zimą doszli Patryk Małecki z Wisły, Dominik Kun ze Stomilu i Pavle Popara z Sławija Sofia. Pogoń przezimowała na 6.miejscu i w Szczecinie również nie ukrywając, że ich celem na ten sezon jest pierwsza &quot;ósemka&quot;.
Dziś więc na PGE Arenie starcie dwóch ekip ze sporymi ambicjami, czy przełoży się do na widowisko sportowe? Osobiście mam nadzieje, że tak i dziś w Gdańsk zobaczymy naprawdę niezłe widowisko w którym padnie sporo bramek. Przede wszystkim nieźle w obu zespołach (przynajmniej na papierze) wyglądają formacje ofensywne. W Lechii drugą linię wzmocnili Makuszewski i Jagiełło, a pamiętajmy, że również napastnik Sadajew, po którym sporo się oczekuje. Jeśli chodzi natomiast o Pogoń to wygląda to nawet lepiej, na skrzydłach Małecki i Murayama, na środku Akahoshi, a wysuniętym napastnikiem jest tutaj Marcin Robak.
Jeśli chodzi o nieobecnych w dzisiejszym meczu to trener Wdowczyk nie może dziś skorzystać z usług Wojciecha Golli, Michała Koja i Wojciecha Lisowskiego. Trener gospodarzy natomiast musi sobie radzić bez Paweła Buzały i Mateusza Machaja, natomiast występ Jarosława Bieniuka również jest raczej wykluczony.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Tauron Basket Liga
Spotkanie: Jezioro Tarnobrzeg- Anwil Włocławek
Typ: 1 ( włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ na pierwszy rzut oka może wydać się dziwny(ryzykowny). Już spieszę z wyjaśnieniem, otóż drużyna z Włocławka wystąpi w dzisiejszym meczu bez nominalnego rozgrywającego. Nie będzie osoby, która poprowadzi grę Anwilu. Funkcję kreatora gry przejmie największa gwiazda drużyny czyli Dulkys, który nie jest ROZGRYWAJĄCYM!! Ten gracz jest strzelcem i jego naturalna pozycja to Rzucający obrońca! Fakt ten na pewno wykorzystają gospodarze i będą silnie naciskać na gracza rozgrywającego akcje Anwilu. Spodziewam się dziś bardzo dużej ilości strat zespołu z Włocławka a jak wiadomo ciężko wygrać mecz i to jeszcze na wyjeździe z wysoką ilością tych błędów, które wynikać będą z braku gracza odpowiedzialnego za prowadzenie gry. Wczoraj kurs na to zdarzenie wynosił równe 3. Dziś jest to już zaledwie 2.2. Polecam Wykorzystać to co jeszcze zostało...
✅120
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
biegi, sztafeta kobiet 4x5km, 15.02.2014 11:00
Francja - Kanada 1 1.55 Sportingbet
Bardzo popularny typ wczoraj, wystawił go Sportingbet po 1.85, wszyscy zagrali za ile mogli, najpierw poleciał kurs potem zdjęli bet, jak jeszcze niektórzy dołozyli Polske z Wloszkami po fajnym kursie 1.95 zdjęli całą ofertę, oj nie znają tam się na biegach ???? myślałem że już tej promocji nigdzie nie zobaczymy, a tu rano wchodzę na Doxxbet i szybkie przelanie pieniędzy, 20 minut temu na 1 mieli 1.75, promocja (totolotek też ma ten typ 1.50). Wracając jednak do typu, nie wiem czemu ktoś zestawił tą parę, naprawdę słabiutkie są Kanadyjki, Jones i Gaiazova w klasyku to sprinterki, o pierwszej wiemy nie wiele, chodzi o jej dyspozycję, a Gaiazova na 10km klasykiem do Aymonier z którą spotka się na drugiej zmianie straciła minutę. Jean powinna pobiec na podobnym poziomie jak Aymonier, Jones wydaje się słabsza, wydaje mi się, że nawet ponad pół minuty klasykiem będą miały Francuzki przewagi. Najsłabsza z Francuzek na 3 zmianie Faivre-Picon i tak była na swojej zmianie lepsza o 20 sek od Nishikawy w drugiej części skiathlonu. Na ostatniej zmianie to już w ogóle kolosalna różnica, w drugiej części skiathlonu prawie 3 minuty nadrobiła Hugue nad Webster. Zestawienie tej pary to dla mnie totalne nieporozumienie, właśnie zakład wrócił na Sportingbet, polecam!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 888,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Sochi 2014 - Mężczyźni Spotkanie: Dania - Szwajcaria
Typ: Dania powyżej 5.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: betsafe

Szwajcarzy rozbici do cna, zamiast walczyć o medale szorują obecnie po dnie tabeli. Wczoraj bezdyskusyjna wtopa z Niemcami i nawet ich to specjalnie nie obeszło. Wyglądali jak by im wszystko zwisało, bo już dawno na zielonej trawce jeśli chodzi o turniej. Dziwi mnie, że są stawiani w roli faworytów z ogarniętymi ekipami, a Duńczycy pod wodzą Stjerne są na pewno lepsi niż Niemcy, do tego mają o co walczyć, bo z łatwymi rywalami jacy im pozostali mają szansę mocno awansować w tabeli. Myślę, że wbrew kursom to Duńczycy są faworytami tego meczu, ale chyba bezpieczniejszym typem będzie over Duńczyków. Szwajcarzy pozwalają na wiele, błędy mnożą się na niemal każdej pozycji, a w takim układzie 6 punktów rywali wydaje się naprawdę bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że linia niższa niż w innych bukach i warto z tego skorzystać. ⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Primera Division
Barcelona - Rayo Vallecano
BTS
2.2
bet365
Dziś spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy FC Barcelona , która u siebie na Camp Nou zmierzy się z drużyną Rayo Vallecano.Faworytem są bez wątpienia gospodarze , którzy prowadzą w lidze mając na koncie 57 pkt , tyle samo co drugi i trzeci zespół z Madrytu tyle , że mają lepszy bilans bramkowy.Barca ostatnio wygrała 4:1 na wyjeździe z Sevillą oraz przeszła do finału Pucharu Króla eliminując w dwumeczu Sociedad 2:0 i 1:1.Generalnie ich gra u siebie w lidze to 10 wygranych i porażka , którą zanotowali z Valencią , był to wynik 2:3 dla Nietoperzy.Barca nie są w najwyższej dyspozycji bowiem w ostatnich 5 meczach wygrali zaledwie 2 co pokazuje , że Katalończycy nie są w 100% dyspozycji , zobaczymy jak będzie w tym meczu.Ich dzisiejszy przeciwnik czyli Rayo zajmuje 19 pozycję z dorobkiem 20 pkt i potrzebują 4 pkt by wyjść ze strefy spadkowej.Ostatnio pokonali u siebie 4:1 Malagę , a wcześniej na wyjeździe zanotowali bezbramkowy remis z Levante.Rayo gra bardzo ofensywną piłkę , praktycznie w każdym meczu są przy niej bardzo długo i próbują cały czas grać do przodu przez co narażają się na kontry i tracą dużo goli , jednak strzelić bramkę też potrafią i dlatego typuje w tym meczu BTS po fajnym kursie.W ostatnim meczu na camp Nou rok temu padł wynik 3:1 dla Barcy , poza tym tak jak już wspomniałam wcześniej Rayo gra cały czas do przodu nawet kosztem straconej bramki także mają szansę strzelić gola na Camp Nou , oczywiście jestem pewien , że Barcelona również strzeli gola tak więc typuje BTS , a wynik typuje 3:1.
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔100
 
stanley-63 904,4K

stanley-63

Typer
Niemcy / Bundesliga
1899 Hoffenheim : VfB Stuttgart
czerwona kartka w meczu ? Tak
4.00 / Betsson
Dziś zaglądam na Wirsol Rhein-Neckar-Arena gdzie miejscowe 1899 Hoffenheim podejmować będzie VfB Stuttgart i liczę w tym pojedynku na czerwień ! Mecz niezwykle ważny dla obu drużyn bo każdy punkt jest na wagę pozostania , w trochę lepszej sytuacji są gospodarze którzy po 20 kolejkach zajmują 11 miejsce z 22 pkt na koncie a goście no cóż ci grają fatalnie i zajmują 14 miejsce z 19 pkt co powoduje nie zbyt miłą atmosferę w klubie jak i u kibiców no bo każdy przed sezonem liczył na walkę o najwyższe cele a tu masz trzeba grać o to aby nie opuścić Bundesligę , jak już wspomniałem o nie zbyt miłej atmosferze to ma to też uzasadnienie w samej grze a konkretnie brutalności , piłkarze VfB zarobili już w tym sezonie 36 żółtych i aż 3 czerwone kartoniki , patrząc na ten sam dorobek u gospodarzy to 40 żółtych i 1 czerwona tak więc chyba możemy w takim spotkaniu spodziewać się ostrej gry o każdą piłkę , a teraz parę słów o arbitrze tego pojedynku którym jest pan Bastian Dankert , sędziował on dopiero 6 pojedynków w Bundeslidze i jego bilans w/g mnie fantastyczny bo popatrzmy : 21 żółtych 5 czerwonych i podyktował 2 rzuty karne , ogólnie to pan Bastian dopiero drugi sezon sędziuje w najwyższej lidze Niemieckiej zaczął od ubiegłego sezonu no i ten , ogólnie sędziował 14 meczy i pokazał 47 żółtych 6 czerwonych i dwa karne tak więc patrząc na ten sezon to jest jego wyjątkowy jeżeli patrzymy pod względem czerwieni bo aż 5 z czego 3 bezpośrednio tak wię w tak ważnym spotkaniu jak to liczę że pan Bastian powiększy swój dorobek kartkowy zarówno żółtych jak i czerwonych !
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Anglia: Championship
Bournemouth - Burnley
Kurs: 2.45
Bwin
Burnley to wicelider, ostatnio w bardzo dobrej formie(2-3-0) na poważnie myślący o awansie i myślę tutaj, że będą chcieli bezpośrednio awansować więc trzeba zbierać punkty gdzie tylko się da, a w tym meczu liczę na komplet. Gospodarze to typowy średniak, ich sytuacja w tabeli jest bezpieczna, widmo spadku na razie nie zagraża, a radość awansu też nie grozi bo do miejsca w playoff brakuje 12 pkt. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gości.
kiepska analiza
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szkocka Premiership 2013/2014
Spotkanie: Inverness – Hearts AHC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 2,24
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 15.02.14 16:00
Stawka: 7/10

Dziś o godz. 16:00 zostanie rozegrany mecz w ramach 26. kolejki szkockiej Premiership pomiędzy Inverness i Hearts. Gospodarze są na czwartym miejscu w lidze, goście zamykają tabelę.

Pomimo tego, iż Inverness przegrało ostatnie spotkanie z Kilmarnock, czwarta ekipa ligi będzie zdecydowanym faworytem tego meczu. Gospodarze rozegrali w lidze 11 spotkań domowych – 6 z nich padło łupem Inverness, raz doszło do podziału punktów oraz czterokrotnie goście wygrywali spotkania.

Hearts gdyby niebyło pozbawione 15 karnych punktów nadal zajmowałoby ostatnie miejsce w lidze. Serca wygrały ostatnie spotkania z Ross County oraz St. Mirren, jednak nadal ich forma jest daleka od ideału. Goście wygrali tylko 2 z 13 spotkań wyjazdowych, natomiast w rozjazdach zaliczyli aż 8 porażek.

Cztery z ostatnich pięciu spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi ekipami kończyło się wynikami korzystnymi dla Inverness.

Gospodarze przystąpią do meczu w optymalnym składzie. Goście natomiast zagrają bez Davida Smitha (napastnik, 23/1), Kevina McHattie’go (obrońca, 23/0), Calluma Patersona (napastnik, najlepszy strzelec zespołu, 25/6), Jasona Holt’a (pomocnik, 12/1) oraz Jamie’go Walkera (pomocnik, 22/3).

Mające apetyt na miejsce na podium Inverness powinno pewnie wygrać ze słabszym, mocno osłabionym rywalem.
⛔100
 
J 0

jaahhoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie A)
Spotkanie: Fiorentina - Inter
Typ:1
Bukmacher: STS
Kurs:2.10
Witam. Dziś spotkanie 4 w tabeli Fiorentiny (44pkt.) i 5 Interu (36pkt.). Forma Fiorentiny u siebie jest bardzo dobra (7-3-1) natomiast inter na wyjeździe spisuje się bardzo przeciętnie (3-4-4). Gospodarze aby nie stracić kolejnych pkt do Napoli powinna zdobyć 3pkt na własnym stadionie, zarazem ucieknie na bezpieczna odległość od Interu i Hellas Verona. Uważam, że czysta 1 po takim kursie to dobry pomysł na dziś.
Pozdrawiam.
nieregulaminowy buk
⛔100
 
K 9

kyso14

Użytkownik
Dyscyplina: IO - Skoki Narciarskie
Spotkanie: H2H - Michael Hayboeck - Thomas Diethart
Typ:Michael Hayboeck
Kurs:1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hayboeck jeszcze przed IO zaczął oddawać bardzo dobre skoki. Na normalnej skoczni Hayboeck wygrał kwalifikacje a w turnieju był 5 gdzie zabrakło mu 6 oczek by stanąć na podium po brązowy medal. Wczoraj w kwalifikacjach również wygrał Hayboeck z przewagą prawie 3pkt. Na trenigach skakał również bardzo dobrze, w pierwszym treningu zajął drugą pozycję skakając na odległość 127,5 metra co dało mu 2 miejsce za Severinem Freundem. Thomas Diethart skoczył w kwalifikacjach 131 metrów. Ostatnio skaczą bardzo podobnie, lecz na normalnej skoczni lepszy był Michael chociaż zajał 5 miejsce a Diethart 4. Jeśli patrząc, na treingach lepszy był Hayboeck. Chciałem postawic na Hayboecka na podium lecz bardziej prawdopodone jest ta para. Chociaż i tak myślę, że hayboeck pokaże dzisiaj na co go stać i przywiezie medal jako jedyny dla Austrii.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom