>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Meksyk, Clausura – Primera Division
Godzinna: 19:00
Spotkanie: U.N.A.M. - Cruz Azul
Typ: over 3.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nie jest to liga którą obserwuje ze względu na porę rozgrywania ale na pewno na tapecie w tym sezonie wezmę sobie pod uwagę zespół Cruz Azul z prostej przyczyny nowym opiekunem zespołu został Paco Jemenez czyli trener z ultra ofensywnym ustawieniem – czyli wysoki pressing, duża aktywność wszystkich graczy w ofensywie i słaba postawa w defensywie tak było we wszystkich zespołach które do tej pory prowadził i to nie powinno się zmienić też tutaj, bo Meksyk to piłka na tak tutaj bramek nie brakuje. Nie da się ukryć że głównym argumentem jest postać Hiszpana do takiego typu. Rozpoczęli spokojnie od 1:0 u siebie, ale to pierwszy mecz jeszcze tej taktyki do końca nie poznali i na pewno podeszli do tego spotkania bardziej nerwowo i skupili się na bronieniu. Dziś gra w wykonaniu obu ekip powinna być płynniejsza a zważywszy na to że to mecz wyjazdowy dla Cruz Azul to spodziewam się zdecydowanie większych problemów w defensywie tym bardziej że gospodarze to ekipa atakując poprzedni etap rozgrywek z wynikiem u siebie 8 spotkań bramki 16:8. Ostatni mecz tutaj między tymi ekipami to remis 2:2 i na to samo liczę dzisiaj.
⛔ 100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Caen - Lyon
Typ: Lyon
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Drużyna Caen w poprzednim sezonie otarła się o możliwość awansu do europejskich pucharów zajmując 7 miejsce we francuskiej ekstraklasie, więc ich obecną formę można śmiało nazwać po prostu bardzo słabą. Zajmują 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Bilans ostatnich 10 meczów ligowych drużyny Caen to 2-2-6.
Z kolei ekipa Lyon&#39;u po słabym początku sezonu całkiem nieźle zabrała się do odrabiania strat i zajmują obecnie czwarte miejsce. Po kontuzji wrócił kluczowy napastnik Lacazette, który ma obecnie 13 strzelonych bramek w lidze, lepszy od niego jest tylko Cavani. Dużo jakości w ataku dają tacy zawodnicy jak Fekir, Cornet czy Valbuena, który ostatnio często pokazuje co potrafi notując bramki i asysty. Ten potencjał ofensywny w połączeniu ze szczelną obroną (w której miło byłoby zobaczyć dzisiaj Maćka Rybusa) daje dobre efekty i owocuje zdobyczami punktowymi - w ostatnich 8 meczach w Ligue 1 ich bilans to 7-0-1, przy czym przegrali tylko z mistrzem kraju, PSG.
⛔ 100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Sevilla-Real Madryt
Typ: Handicap Remis (Sev. +1) Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witajcie po dłuższej przerwie :cool: ale kilka ⛔ pod rząd musiało skutkować absencją.
Co do samego meczu nie muszę rozpisywać się aż nad to, każdy wie co to za mecz i jaka stawka jest na rzeczy. Pomimo tego, że w środę Real przez fuksa zremisował z Sevillą dziś jestem pewien, że Królewscy przejdą do historii La Liga z 41 meczów z rzędu bez porażki.
Dziś do składu wracają Modric, Cr7, Varane, Carvajal. Ostatni mecz z udziałem Danilo był kiepsi patrząc na jego grę przez 90 minut. Ronaldo dziś ustrzeli przynajmniej jedną bramkę chodż u jego boku wolałbym ujrzeć Mariano zamias Benzemy. Prawa strona należeć będzie do Lucasa i to nie podlega dyskusji pod nieobecność Bale&#39;a. Środek pola jaki dziś wystawi ZZ to Kross, Modric, Casemiro. Było by ok lecz w mojej ocenie Kross powinien odpocząć a jego miejsce zając powinien kovacic lub asensio.
Sevilla to drużyna niezwykle waleczna ale myślę, że nie wytrzymają presji dzisiejszego spotkania ze względu na szansę zbliżenia się w tabeli do Królewskich tylko o 1pkt oraz do bycia wciąż przed barcą.
Reasumując stawiam na wynik 1:2.

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Wisła
Godzina: 16:00
Typ: Prowadzenie po I serii - Kamil Stoch
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega wyżej mnie wyprzedził i postawił na zwycięstwo Kamila w dzisiejszym konkursie w Wiśle. Na skoczni imieniem Adama Małysza nie ma równych przeciwników dla Kamila Stocha. Skoczek z Zęba kompletnie zdominował wczorajsze zawody. To co wczoraj zrobił przeszło najśmielsze oczekiwania i pokazał że jest jednym z najlepszych skoczków w historii. W pierwszej serii z zaledwie 3 belki skoczył aż 133 metry (Stefan Kraft jak bił rekord tej skoczni - 139 metrów, skakał z 15 belki!!!), a w drugiej serii z 5 belki przy wietrze z tyłu poleciał aż 124 metry, gdzie aby wygrać wystarczyłoby mu około 114-115 metrów. Nad drugim Stefanem Kraftem wygrał aż od 16,3 punktu. Dziś myślę, że nie będzie inaczej. Kami jest w tak wysokiej formie że nikt nie jest w stanie mu przeszkodzić. Doktor Winiarski powiedział że największym rywalem Stocha w tym momencie jest jego kolano. Jeżeli ono mu nie przeszkodzi to nikt mu dziś nie przeszkodzi w wygraniu 19 konkursu w Pucharze Świata. W ramach ciekawostki dodam że jeżeli dziś Kamil wygra to w historii zwycięstw w PŚ wyprzedzi Andreasa Witheltzla i Svena Hannavalda i obejmie 12 miejsce.
Powodzenia!
✅ 80
 
S 3

sebekgd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester Utd - Liverpool
Typ: X2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niby dzisiejszym faworytem jest United, ale jak dla mnie Liverpool tanio skóry nie sprzeda i będzie chciał utrzymać się blisko Chelsea. Zespół Mourinho jest w niesamowitym gazie i wygrywa ostatnio z każdym, ale ta passa musi w końcu się skończyć i myślę, że to nastąpi właśnie dziś. Liverpool z kolei ostatnio bez formy i nie potrafi wygrać z 4 ligowcem ale ... no właśnie. Nie potrafią wygrywać z drużynami typu Plymouth, Southampton, Sunderland, ale ogrywają elitę PL. Kiedy the Reds skupią się na grze potrafią wygrać prawie z każdym, a właśnie na takie mecze jak dziś wychodzą mocno skupieni ...
✅ 75
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 14:30
Spotkanie: SBV Vitesse - FC Twente
Typ: SBV Vitesse
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 18 kolejkę ligową do holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na GelreDome zmierza się ze sobą ekipy miejscowego Stichting Betaald Voetbal Vitesse a w gości przyjedzie drużyna Football Club Twente.
SBV Vitesse w tym sezonie ligowym w swoich 17 rozegranych spotkaniach zdobyło 23 punkty i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Twente plasuje się na 7 pozycji w tabeli ze zdobytymi 24 oczkami w swoich 17 meczach.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane z bilansem bramek 12-11 natomiast goście w delegacjach 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki i bilans bramkowy 11-13.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie którzy będą bardzo zmotywowani gdyż goście sa ich bezpośrednim rywalem w walce o możliwość zaprezentowania się w barażach play off Ligi Europejskiej do tego SBV Vitesse potrafi u siebie dobrze zagrać i strzelać bramki natomiast goście w delegacjach średnio, przegrali ostatnio z NEC oraz tylko zremisowali w słabym u siebie Willem II co daje podstawy na tym na zwycięstwo na swoim GelreDome drużynie Stichting Betaald Voetbal Vitesse.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bors0

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Napoli - Pescara
Typ: Pescara
Kurs 23.00
Buk Bet365
Analiza: Cześć, oto mój pierwszy typ na forum i od razu taki wariat. Ale przecież to na wariatach się zarabia. Czemu Pescara? Bo ja patrzę na grę a nie statystyki. Pescara potrafi się postawić dużo lepszym drużynom od siebie i może tego nie widać po wynikach, ale jeśli ktoś widział kilka spotkań tej drużyny to widać że ta ekipa ma potencjał. Myślę że piękna passa Napoli też się musi w końcu skończyć i myślę że to będzie dziś. Obstawiam 0:1 do pierwszej połowy i do końca 90 min. Dla mniej odważnych można dać z podpórką X2. Ja serdecznie zapraszam zagrać czystą dwójkę choćby za drobne. Pozdrawiam i życzę wygranych.
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Godzina: 14:45
Spotkanie: Argentyna - Szwecja
Typ: Szwecja -6 golia AH
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś pod lupę biorę spotkanie z MŚ we Francji gdzie Szwecja mierzyć się będzie z Argentyną. Maszyna Skandynawska ruszyła - w ostatnim meczu kontrolnym przed MŚ zniszczyli Chile 38:21, w 1 spotkaniu turnieju rozgromili Bahrajn 33:16. Cały zespół funkcjonuje bardzo dobrze. Nie ma już co prawda Jonas Kaellman ale bardzo dobrze zastępuje go młodzież. Na spore słowa uznania zasługują Tolbring i Zachrisson którzy byli mocnymi pkt w 1 spotkaniu. Pierwszy lewo skrzydłowy Jerry rzucił 10 bramek a Matias 8 . Szwecja tutaj przy takiej defensywie szybko powinna osiągnąć pewne prowadzenie. Dobrze obsadzona bramka z Palicką czy zawodnikiem Lwów z Manheim Apelgrenem do tego silny kołowy Andreas Nilsson. Środek stanowi dobrze się znający koledzy z Flensburga Jim Gottfridsson i na prawym rozegraniu Johan Jakobsson . Lewa strona to zawodnik THW Kiel Lukas Nilsson . Od strony taktycznej i fizycznej Szwecja jest po prostu zespołem lepszym posiadającym lepszych zawodników i dziś konsekwentnie powinna zwiększać przewagę w spotkaniu.
Argentyna w 1 meczu rozbita przez Danię 22:33. Niby jest kilku ciekawych graczy jak bracia Simonet, Pizarro czy Fernandez ale to i tak za mało na szczelną linię obrony Szwecji. Przypomnę, że w sierpniu tamtego roku w spotkaniu towarzyskim Szwedzi skompromitowali rywali z Ameryki Płd pozwalając im rzucić tylko 11 goli.
Dziś także przewiduje pewną wygraną lepszej ekipy jaką jest Szwecja. To oni tutaj powinni prowadzić grę i po tym co widziałem z Bahrajnem gdzie w 1 połowie nie wypuścili rywali z 5 bramek idę w ich stronę.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Brazylia - Japonia
Typ: Japonia +5,5
Kurs 1,80
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, przygotowałem kolejną analizę z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej we Francji. Pojedynek który najbardziej rzucił mi się w oczy z dzisiejszych obecnie siedmiu rozgrywanych spotkań, między innymi dlatego że pomimo przegrania dwóch meczy z bardzo silnymi reprezentacjami Rosji i Francji zaprezentowali się nad wyraz dobrze i były momenty gdy grali jak równy z równym. Jeśli chodzi o Brazylijczyków to nie prezentują nadzwyczajnej formy, gdyż w meczu otwarcia zostali rozbici przez gospodarzy turnieju 31:16 oraz wygrali z naszą reprezentacją 28:24, też w nie oszałamiającym stylu. Miałem przyjemność oglądać wszystkie mecze jednych jak i drugich i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to niespodzianka podczas tego meczu, gdyż tak naprawdę Japończycy postawieni są pod murem, bo kolejna porażka bardzo obniży ich jakiekolwiek szansę na wyjście z grupy, ponieważ kolejni rywale z jakimi przyjdzie im się zmierzyć to nasza reprezentacja i Norwegia, więc ten mecz może być decydujący o dalszych losach tej reprezentacji. Moja propozycja na ten mecz to opcja handicapu w stronę Japonii, która dzisiaj łatwo skóry nie sprzeda i powalczy o pełną pulę, dlatego linia +5,5 jest wystarczająco mocna żeby spotkanie było wygrane.
✅ 80
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Kędzierzyn Koźle vs Bełchatów
Typ: Bełchatów -1,5 seta
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.01.2017/14:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/nNTNUE75/#szczegoly-meczu
Analiza:
Finał Pucharu Polski w siatkówce Enea Cup. Zagrają broniąca tytułu Skra Bełchatów z Zaksą Kędzierzyn Koźle. Finał odbywa się we Wrocławiu. Spójrzmy jak wyglądała droga do finału tych drużyn. Skra wygrała 3-1 z GKS-em Bełchatów, 3-2 ze Szczecinem, i wczoraj pewnie 3-0 z Lotosem Trefl Gdańsk. Karol Kłos jest zdania, że stać jego i jego kolegów z drużyny na grę z najlepszymi, mecze z Zaksą za zawsze emocjonujące. Podopieczni Blina grali wczoraj w składzie: Lisinac, Wlazły, Uriarte, Szalpuk, Penchev, Milczarek, Bednorz, Kurek. Zaksa na drodze do finału odprawiła kolejno Będzin, Kielce, oraz wczoraj 3-1 Jastrzębski Węgiel. Ostatnie cztery mecze kończyły się z korzyścią dla Skry. Dzisiejszy mecz będzie powtórką z finału z poprzedniego roku zakończonego triumfem bełchatowian 3-2, natomiast tie-break zakończył się wygraną Skry 19-17. Z pewnością trzeba dziś zwrócić uwagę na dobrze dysponującego Kevina Tillie, Mateusza Bieńka, doświadczonego Dawida Konarskiego. Zapowiada się wyrównany mecz, walka o każdą piłkę, jednak ja dziś skłaniam się ku graniu na Skrę różnych opcji-powodzenia
⛔ 100
 
czaro82 446K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Francja Ligue1
Godzina. 17:00
Spotkanie. Caen - Olympique Lyon
Typ. Lyon win i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.50
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano mecz 20 kolejki Ligue1
w której to zespół Caen podejmował będzie zespół Lyonu.
Gospodarze obecnie na 18 pozycji w tabeli premiowanym barażem o utrzymanie (ostatni zespół ligi ma tylko oczko mniej).
Co do skuteczności w lidze to w bramkach 20/32 wiec ważne dla tego typu iż w 5 potyczkach u siebie trafiali zawsze minimum raz.
Mimo iż w ostatnich meczach widać lekki progres w ofensywie to i tak nie daje im dzisiaj większych szans na jakiekolwiek punkty (aczkolwiek licze na gola z ich strony). Teraz trochę o gościach;
Akurat podopieczni Bruno Genesio w naprawdę wysokiej formie miałem okazję oglądać ich ostatni pucharowy występ przeciwko Montpellier wygrany pezez nich 5:1. Zawodnicy pokroju Lacazette Fekira, Corneta czy tez Valbueny, robia spora przewagę na boisku stwarzajac sobie i kolegom mnostwo sytuacji strzeleckich. Wczesniejsze wyjazdowe zwyciestwo nad Monaco ewidentnie dodalo im wiary w to aby w tym sezonie powalczyc o tytuł ligi. Widać w ich grze duzo fantazji, oraz radości z kopania piłki po murawie, naprawdę miło się ich ogląda bo czasami konstruują akcje rodem z Fify na Play Station. Drużyna z naszym polskim akcentem siedzącym na ławce sporo strzela bramek a ich bilans
po 19stu kolejkach 34/19 więc znacznie lepiej niż ich rywale.
W bezpośrednich 5 starciach czterokrotnie wygrywali dzisiejsi goście z czego za kazdym razem różnicą minimum dwóch goli.
Podsumowując swe powyższe wypociny obstawiam iż ekipa która jest w czubie tabeli bo wysokie 4 miejsce zdobędzie dzisiaj komplet punktów, odnosząc tym samym przekonywujace zwycięstwo nad dzisiejszymi gospodarzami tego meczu.
( stawiam dzisiaj na zwycięstwo gości wynik 1:3 lub 1:4 ).
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij &quot;
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia
Godz: 17:00
Spotkanie: Man Utd - Liverpool
Typ: Liverpool dnb
Kurs 2,8
Buk: Oddsring
Analiza:
Każdy pieje zachwyty nad tym w jakiej formie jest United ale ja jakoś nie jestem przekonany, że dzisiaj należy faworyzować gospodarzy. Fakt Czerwone diabły za Mourinho u siebie przegrały tylko raz w lidze w derbach Manchesteru więc to na pewno ma wpływ na tak zawyżony kurs na United do tego dochodzą ostatnie zwycięstwa jednak były to zwycięstwa które mnie osobiście nie przekonują a ostatni bardziej znaczący rywal którego pokonali to Tottenham 12 grudnia więc już jakiś czas temu, ledwo co wygrali z beniaminkiem Middlesborough, wynik uratowali dopiero pod końcem. Z drugiej strony mamy Liverpool który na wyjazdach ostatnio radzi sobie znacznie gorzej, remis z Sunderlandem z którym raczej każdy zespół liczy na wygraną i dopisuje przed spotkaniem 3 punkty, porażka z Bournemouth jednak potrafili na wyjeździe pokonać Everton i który ostatnio potrafi urywać pkt każdemu zespołowi i te zwycięstwo może skromne jednak na boisku było widać pełną dominację zawodników the Reds i tak samo myślę będzie dzisiaj mimo, że H2H raczej nie wskazuje na to że Liverpool ma duże szanse na wygraną jednak w bitwie o Anglie będzie pełna koncentracja i myślę że są w stanie zdominować UTD bo jest to chyba zespół w który najlepiej utrzymujący się zespól w Anglii czego jeszcze całkowicie nie zgrana drużyna UTD nie będzie w stanie znieść i nie będą chcieli cofnąć się do obrony bo tak by wypadało. Jak dla mnie jest to zbyt wysoki kurs na to zdarzenie, żeby tego nie zagrać.
ZWROT
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godz: 15:00
Spotkanie: Nicea- Metz
Typ: 1 (-1ha)
Kurs: 1,88
Bukmacher:*bet365
Analiza:
Lider z Nicei zagra z zespołem z miejsc spadkowych. Nice u siebie na 10 spotkań wygrali 8 i dwa zremisowali. Nie sądze by dziś Metz urwało im punkty. Metz w ostatnich 5 delegacjach (licząc ligę i puchary) przegrało 5 meczów nie strzelając gola.
Wczoraj swój mecz wygrało Psg wiec zbliżył się do lidera. Wieczorem swoje spotkanie rozegra Monaco, które jedzie w delegacje do Marsylii i można się spodziewać, że stracą tam punkty. Nie pozostaje nic innego Nicei jak dziś pewnie wygrać.
Ewidentnie skupiają swoje siły na lidze francuskiej. Byli widać w LE, że do rozgrywek europejskich podeszli z dystansem gdyż zapewne granie na dwóch frontach nie wyszło by im na dobre.
⛔ 100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Wisła H2H Maciej Kot vs Piotr Żyła
Godzina: 16:00
Typ: Piotr Żyła
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Faworyt konkursu może być tylko jeden więc postanowiłem dziś przeanalizować H2H. Bet proponuje nam bratobójczą rywalizację Kota i Żyły. kursy na obu panów są takie same. Więc dlaczego Żyła? Otóż kto ogląda skoki ten może zauważyć że forma Piotrka jest stabilna i na wysokim poziomie. Kot również jest w formie jednakże zdarzają mu się ( jak sam przyznał na jednym z portali) błędy których zawodnik na takim poziomie popełniać nie powinien. oczywiście wiadomo że skoki mogą być loterią jeśli wmiesza się w to pogoda. Ale jeśli warunki będą równe to wg mnie Żyła ma szanse wyprzedzić Kota, Tym bardziej że jest z Wisły, zna ten obiekt no i jest uskrzydlony swoimi ostatnimi sukcesami: najmierw Mistrzostwo Polski, potem 2 miejsce w TSC. Sodówka jak widać nie uderzyła mu do głowy więc oby tak dalej. Powodzenia!
⛔ 100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Enea Cup
Godzina: 14:45
Spotkanie: ZAKSA - Skra
Typ: ZAKSA -1,5 seta
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Krótko bo zaraz zaczynami finał. Dla mnie Skra jest zbyt nieobliczalną ekipą żeby dziś zdobyć puchar. Śledząc ich ostatnie pojedynki i mając je dodatkowo na kuponie można dostać zawału i czuć się jak na żeńskiej siatce. Przypomnę chociażby mecz z LM z Modeną gdzie miały miejsce jakieś kosmiczne runy po 8 punktów z rzędu w 4 secie żeby i tak na końcu przegrać. Zaksa w równej formie i ostatnie porażki zdarzyły się po zaciętych pojedynkach -ostatni właśnie ze Skrą jednak dodajmy, że był to wyjazd i tak naprawdę Wlazły wygrał ten mecz. Dziś stawiam na gładką wygraną Zaksy mimo, że bilans ostatnich meczów jest po stronie Skry dziś stawiam na bardziej ułożoną ekipe z Kędzerzyna. Powodzenia!
✅ 137
 
A 0

anhem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.Analiza typu jest krótka i opiera się tylko i wyłącznie na statystyce.
Juventus w tym sezonie jeszcze nie zanotował REMISU ,a kiedyś musi być ten pierwszy raz.Możliwe ,że ten pierwszy raz nastąpi dzisiaj gdyż okazja jest wyborna gdyż Fiorentina
z kolei to ekipa która ma najwiecej remisów w sezonie czyli 6.
⛔ 100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Godzina: 14:45
Spotkanie: Chile - Niemcy
Typ: Chile +12,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Chile na tych Mistrzostwach weszło w mecz bez żadnego stresu, pokonali Białoruś w meczu, gdzie w sumie byli skazywani na porażkę, mimo że według mnie w meczu z Niemcami nie powalczą tak bardzo, to nie sądze żeby nasi zachodni sąsiedzi im odjechali aż tak bardzo. W świetnej formie jest Karalek, który z Białorusią rzucił aż 10 bramek, dodatkowo dorówynywał mu Kulesh.
Z drugiej strony Niemcy, którzy dość pewnie wygrali z Węgrami (Węgrzy ani przez chwile nie prowadzili), grali luźno i pewnie, dlatego dziś są zdecydowanym faworytem, ale MŚ zawsze rządzą się swoimi prawami, Szczypiorniak rzadzi się swoimi prawami, czasem ambicją (której na pewno nie zabraknie Chilijczykom) można sporo ugrać, dlatego uważam, że Handicap aż 12,5 jest mocno zawyżony i jest to całkiem dobra okazja.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
21:00
Marsylia - Monaco
Typ: Monaco over 2,5 gola
Kurs: 5,00
Buk: unibet
Mecz na szczycie w lidze francuskiej pomiędzy Marsylia, a Monaco. Monaco w ostatnich meczach nieco przystopowało w ofensywie, ale to tylko nieco bo i tak strzelają jedną czy dwie bramki. Dziś w meczu na szczycie czas odpaliç armaty na fulla. Zwycięstwa Monaco w takim stylu, aż takie pogromy muszą robić ogromne wrażenie w lidze, która jest raczej według mnie dość underowa i drużyny są dobrze zorganizowane w defensywie. A Monaco ma bardzo wiele żądeł. To nie tylko jeden snajper, a reszta służy za asystentów. Druga linia niesamowitą z piłkarzami, którzy mają na koncie po kilka już trafień. Lemar, Carillo, Fabinho, Germain i Falcao tworzą niesamowitą siłę rażenia. Do tego grożny Glik przy stałych fragmentach gry. Myślę że Monaco po troszeczkę słabszym okresie strzeleckim dziś odpali ponownie armaty. Do tego meczu bardziej osłabiona przystąpi Marsylia, natomiast po stronie Monaco brak Dirara i Traore którzy pojechali na PNA.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Laliga - Hiszpania
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Sevilla - Real Madryt
Typ:
Sevilla kornery over 5,5
Kurs:
2
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dzisiejszego dnia mamy kilka bardzo ciekawych spotkań. Jednym z nich niewątpliwie jest mecz pomiędzy Sevillą, która obecnie zajmuje trzecią pozycję a liderem z Madrytu. Gospodarze są według buków delikatnym faworytem jednak nie odważę się zagrać w ich kierunku. Sevilla w tym sezonie gra świetną piłkę. Zasługują na swoja pozycje w lidze oraz na te 36 punktów, które mają na koncie. Sevilla u siebie gra bez kompleksów z każdą drużyną. Uważam, że linia wystawiona przez Uni jest jak najbardziej do pokrycia.
Sevilla (kornery):
7 kornerów z Realem,
4 kornery z Sociedad,
6 kornerów z Realem,
6 kornerów z Formenterą,
3 kornery z Malagą,
6 kornerów z Celtą,
Widać gołym okiem, że Sevilla stara się atakować w swoich meczach co niejednokrotnie daje drużynie bonus w postaci kilku kornerów. Myślę, że typ ma duże szanse na powodzenie. Na Real spina się każda drużyna na świecie. Sevilla ma na pewno w głowie dwumecz pucharowy z &quot;królewskimi&quot;. Zakładam zobaczyć bezkompromisową grę ze strony gospodarzy. Możliwa powtórka z poprzedniego meczy gdzie zobaczyliśmy 14 kornerów po 7 każdej drużyny. Pozdrawiam


✅ 100
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Gijon - Eibar
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Tak się złożyło, że widziałem ostatnie mecze obu drużyn w poprzedniej kolejce. Obie przegrały jednak mogę o nich powiedzieć zupełnie różne rzeczy.
Mecz Las Palmas - Gijon wyglądał jak typowy mecz polskiej Ekstraklasy. Słaba gra obu zespołów, festiwal złych zagrań, masa niewymuszonych błędów. I kiedy wydawało, że mecz zakończy się 0:0, &quot;pół samobójem&quot; popisał się obrońca gości i tylko dzięki temu Las Palmas wygrało. To był jeden z tych meczów w którym punkty nie należały się nikomu. Wczorajsze 0:5 Las Palmas absolutnie mnie nie dziwi.
Eibar przegrał natomiast z Atletico, chociaż przegrać nie musiał. Stracili bramkę, otworzyli się, padła druga i było po meczu. Problem w tym, że bramka otwierająca wynik nie powinna być uznana, bo padła z ewidentnego spalonego. Przez większość meczu to Eibar prowadził grę i w moim odczuciu gdyby nie błąd sędziego to ten mecz zakończyłby się co najmniej remisem.
W tygodniu grali puchar, tylko 0:0 ze słabą Osasuną chwały nie przynosi, ale nie traktowałbym tego na minus. Rywalizację rozstrzygnęli już w pierwszym spotkaniu, w rewanżu mieli tylko dowieźć wynik, nie złapać kontuzji i nie zmęczyć się, dlatego nie sądzę by miało to większy wpływ na formę.
Moim zdaniem Eibar to na prawdę solidna ekipa. Gdyby tylko mieli więcej atutów w ataku mogli by myśleć o walce o LE, także jeśli mecz nie zakończy się wynikiem 0:0 to powinni to spotkanie wygrać. Po takim kursie z pewnością warto spróbować, ewentualnie poleciłbym dnb albo under.
✅ 166
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom