>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.01.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bulls - Wizards
Typ: Wizards +2 1st quarter
Kurs: 1,86
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Nie rozumiem dlaczego buki są tak zapatrzone w te byczki. To co grają ostatnimi czasy woła o pomstę do nieba. Wczoraj ośmieszeni przez Magic we własnej hali. Jeszcze wcześniej blowout z Jazz. Niestety nie w tą stronę ???? No i oczywiście wspaniałe spotkanie właśnie z Czarodziejami, którego opisywać nie trzeba. 30 do 13 w pierwszej kwarcie? Takiego cyrku dawno nie widziałem. Dzisiaj mam nadzieję na powtórkę z rozgrywki i dobre rozpoczęcie meczu przez drużynę z Waszyngtonu. Tak wyglądają ich 1 kwarty.
31-24 z Spurs
22-34 Hawks
30-13 Bulls
30-21 Knicks
27-23 Pelicans
35-31 Spurs
29-28 OKC

Jak widać dobre rozpoczęcie meczu mają już we krwi. Zespół z Chicago grywał zaś następująco:
21-29 z Magic
29-19 Bucks
13-30 Wizards
16-22 Jazz
34-33 Rockets
Ich ostatnie wyniki h2h w 1 kwarcie:
Bulls 13-30 Wizards
21-20
21-25
15-23
18-28
⛔ 100
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 15:00
Spotkanie:L. Mikulas (Svk) - Kosice (Svk)
Typ: 2/2
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Dwie ekipy ze Słowacji.. Drużyna gospodarzy będzie podejmować ekipe z Koszyc , która na codzień występuje w &#39;Fortuna Liga&#39; czyli odpowiednik naszej ekstraklasy zajmując 7 miejsce, a Mikulas kopie na zapleczu tejże ligi zajmując 4 miejsce z raczej małymi szansami na awans.. Mój typ stąd, że między pierwsza, a druga ligą słowacką jest przepaść i pozwole sobie dać na taki typ.. Dotychczas tylko raz z sobą grali, było to 3 lata temu i zakończyło sie zwyciestwem Koszyc 1-0. POWODZENIA
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
dyscyplina- tenis, kwalifikacje AO
godzina- 6:00
spotkanie- Edmund- Krajicek
typ- 2
kurs- 2,00
bukmacher- William Hill
analiza:
Będzie krótko bo piszę z telefonu, a rano do pracy.
Zdziwiłem się kursami na to zdarzenie, ponieważ Edmund jest dla mnie nazwiskiem, które po raz pierwszy słyszę.
Brytyjczyk to 20 letni chłopak, który w rankingu plasuje się o prawie 40 miejsc niżej od Krajicka.
Oboje to głównie challengerowcy, ale dla 25 letniego Amerykanina czas najwyższy zacząć grać o troszkę wyższe cele.
Stawiam na wygraną Austina, ponieważ liczę, że będzie chciał wystartować w nowy sezon z przytupem i przebrnie kwalifikacje do turnieju głównego.
Doświadczenie i siła powinny wziąć górę nad niedoświadczonym Edmundem
Takie mam przeczucie, oby dobre
Powodzenie!
p.s Millwall... Zawiodło...aż mi głupio.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Real M. - Atletico M.
Typ: over 3,5
Kurs: 2,8
Godz: 20:00
Buk: Sportingbet
Analiza:
Rewanż Realu z Atletico w Pucharze Króla na Santiago Bernabeu. Po pierwszym spotkaniu wygranym przez Atletico 2-0 gospodarze nie mają na co czekać i od pierwszych minut będą zdecydowanie atakować. Jeśli chcą mieć jakiekolwiek szanse na awans muszą szybko zdobyć bramkę, a ostatni przegrany mecz 1-3 Atletico w Barcelonie pokazał, że obrona drużyny Diego Simeone bywa czasami bardzo dziurawa. Po tej wpadce sytuacja w zespole gości na pewno nie jest idealna, co wcale nie oznacza, że ich charyzmatyczny trener nie wyciągnie odpowiednich wniosków i dzisiaj Atletico będzie zupełnie inną drużyną niż w weekend. Ale również piłkarze gospodarzy z pewnością wierzą w swój awans. Real niejednokrotnie udowadniał swoją klasę w meczach z odwiecznym rywalem. Wielu piłkarzy &quot;królewskich&quot; ograło przecież Atletico w finale Ligi Mistrzów i to z pewnością daje im wiarę w dzisiejszy sukces. Myślę, że dzięki otwartej grze Realu możemy spodziewać się dzisiaj wielu bramek, niekoniecznie tylko ze strony gospodarzy, bo na pewno Atletico wykorzysta jakąś kontrę. Spodziewam się wyniku 3-1.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 212,2K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Azji
Godzina: 08.00
Spotkanie: Bahrajn - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Wh
W spotkaniach h2h miedzy tymi druzynami widac ze pada duzo bramek, osatnie wyniki to 1-2 i 2-6 dla ZEA. Drugi mecz powinien byc otwarty, bo Bahrajn ktory ma przegrana w pierwszym meczu 0-2 juz teraz musi zagrac na calosc. ZEA w lepszej sytuacji i zapewne nie zaatakuje od pierwszych minut a poczeka na kontry. W pierwszym meczu padl dosc wysoki wynik bo 4-1 i teraz o powtorke trudno bedzie bo Bahrajn raczej slabo wyglada w ofensywie, ale licze ze strzeli tutaj bramke i wtedy do overa bedzie droga prosta.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina:20:15
spotkanie: Alba-Real
typ: Alba-Real(9,5-0) 1
stawka: 1,65
bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj wybrałem mecza z kosza ,dlaczego taki typ?wydaje mnie sie ,że linia z ładną stawką jest za wysoko zawieszona Real to przede wszystkim mistrz swojego parkietu jak i również potrafią ograć przeciwnika w delegacji ale jak spojrzymy w statystki te wygrane sa jednak nie piorunujące(znajdą sie również wpadki w postaci przegranych meczy) na ostatnie dwanaście meczy w delegacji Real tylko dwa razy pokonał drużyny wiekszą liczbą punktów niż 10 ale z kim? ze słabym Laguna Canarias i słabiutkim Sassari ,Alba to już inna marka podkręcona zwyciestwem z barcelona na własnym prakiecie będzie zdeterminowana,kończąc gorący teren, publika ,własna hala i to że real gra na wyjazdach w kratkę może pokusić sie o niespodzianke wg mnie bedzie to wyrównany mecz a linia nie zostanie przekroczona, pozdrawiam
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Piłka nożna, Spot. towarz. klubowe
Spotkanie: Alanya-Fenerbahce
Typ: 1X
Kurs: 2,92
Godz: 18:00
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Wczoraj wyniki meczy można powiedzieć powchodziły, ten, kto miał wygrać – wygrał.
Na dzisiaj znalazłem dość ciekawe spotkanie towarzyskie pomiędzy dwiema ekipami z Turcj: mecz pomiędzy Alanya (2 liga)-Fenerbahce. Drużyna z 2 ligi wcale nie jest na straconej pozycji. Wręcz przeciwnie uważam, że śmiało można postawić typ 1x przy kursie 2,92 do tego dodać jeszcze Real z handicapem kurs 2.26 i mecz Luka Koper-HNK Rijeka typ 2 za 2 i ogólnie fajny kurs całkowity wyjdzie 13.20 za 10 i 130 do przodu…
Powrócę do meczu. Jest to liga Turecka. Tutaj dzieją się różne rzeczy, ja Fenerbahce ostatnimi czasy kojarzę sobie z meczem z tamtego sezonu, kiedy grała u siebie z ostatnią drużyną w tabeli i przegrała go 2:1. Oglądałem ten mecz w necie i potwierdziło się to, o czym myślałem.. Zawodnicy też obstawiają mecze .. A kurs na przeciwnika wtedy był 16zł.
Teraz może nie jest taki wysoki, ale myślę, że wart uwagi.
Zobaczymy wieczorem…
✅ 192
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ronnie O’Sullivan v Marco Fu
Typ: Powyżej 1.5 Centuries
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dwóch z najlepszych breakbuilderów w tourze, do tego w świetnej formie, co udowodnili w pierwszej rundzie pokazując jak się wbija wysokie brejki. Fu wpakował 3 setki w tym maksa (147, 103, 103) prezentując momentami zjawiskową kontrolę białej, Ronnie podobnie, 2 setki na koncie (100, 116) czym wyrównał rekord Hendry’ego, a mógł i powinien go już przekroczyć. Ale nic straconego, bo dzisiaj kolejny mecz i kolejne szanse na punktowanie. Na dobrą sprawę każdy z nich jest w stanie samemu ogarnąć tego overa, a co dopiero kiedy obaj się do niego dołożą. Szans powinno być sporo, bo trudno się spodziewać pogromu z którejś strony, obaj są w zbyt dobrej formie, by dać się stłamsić, 9-10 frejmów powinni pograć, dlatego warto również zastanowić się nad overem frejmowym w sportingbecie Ponad (8.5) @ 1.80 po rozsądnej linii i solidnym kursie. Jak dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia Reykjavik Cup
Spotkanie: IR Reykjavik - Leiknir Reykjavik
Typ: over3.5,4.0
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 22:00
Spotkanie trzecioligowego IR z drugoligowym Leiknir.
Puchar jest traktowany przez większość drużyn bardziej jako turniej przedsezonowy przygotowawczy do ligi.
Gospodarze w tabeli na 3 miejscu, do drugiego dającego awans brakuje im 4 punkty, także jest realna szansa na dostanie się ligę wyżej.
Ale z pucharem Reykjaviku im chyba nie po drodze, tydzień temu dostali od pierwszoligowego Valur aż 9-1! Ewidentnie odpuścili albo mają poważny kryzys...
Leiknir są liderem drugiej ligi i mają 5 punktów przewagi nad drugim IA, faworyt do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Islandii.
W pierwszym meczu pucharu zanotowali remis 1-1 na swoim obiekcie z drużyną ze swojej ligi Thróttur Reykjavík, którzy zajmują 3 miejsce w tabeli.
Trochę falstart, w międzyczasie w sparingu pokonali 2-0 Keflavik.
W zeszłym roku zmierzyli się analogicznie w tych samych rozgrywkach:
17/01/14 IR Reykjavik - Leiknir Reykjavik 1:2
Można powiedzieć że tylko 3 gole.
W maju zeszłego roku zmierzyli się w rozgrywkach VISA Bikar Karla:
Leiknir Reykjavik - IR Reykjavik 1:3
Widać faworyt też potrafi odpuścić puchar...
Pod koniec listopada zagrali ze sobą mecz sparingowy:
23/11/14 IR Reykjavik - Leiknir Reykjavik 2:3
Tutaj już znacznie wyższy rezultat.
Goście są dzisiaj mocnym faworytem @1.16 , powinni sami pokryć over i strzelić gole 4+ , czekam też na bramki gospodarzy.
Stawiam już bo czuję że do wieczora kurs poleci a może nawet linia skoczy do over4.
Liczę na kolejną wysoką porażkę IR, nie mogłem tego nie zagrać po zeszłotygodniowym 1-9.
Tniemy over!
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania, Copa Del Rey
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche Club de Futbol - Futbol Club Barcelona : Drużyna gospodarzy - Liczba goli
Typ: over 1.5
Kurs: 5.30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiejsze spotkanie rewanżowe 1/8 Pucharu Króla na Estadio Manuel Martínez Valero jest w zasadzie tylko formalnością dla podopiecznych Luisa Enrique po tym jak niespełna tydzień temu pokonali Elche 5-0 na własnym obiekcie.
Ja na mecz rewanżowy postanowiłem zagrać dość ryzykowny typ, a mianowicie over 1.5 gola drużyny gospodarzy. Typ na pierwszy rzut oka dość szalony ale wydaje mi się, że akurat w takich okolicznościach ma szansę na powodzenia.
Co prawda Elche od poprzedniego sezonu, gdy zagrali w końcu w Primera Division grali z Barceloną już 4 razy i ani razu nie udało im się zdobyć gola, ale w meczu u siebie w poprzednim sezonie bezbramkowo zremisowali.
Dziś liczę, że Elche w końcu bramki Barcelonie strzeli, wszak zespół z Katalonii ma już pewny awans i zapewne dziś zagra w nieco rezerwowym składzie. Co prawda Luis Enrique nie podał jeszcze kadry na ten mecz, ale ostatnio z pierwszą drużyną trenowali piłkarze z drugiej drużyny - Munir, Halilović, Adama, Gumbau, Samper i Edgar Ié i ich zapewne szkoleniowiec Barcelony zabierze na ten mecz. Zapewnie niektórzy będą mieli też okazję zagrać, bo wydaje się, że trener Barcelony w tym meczu da odpocząć kilku swoim zawodnikom, co może nieco ułatwić sprawę Elche, która tym samym będzie miała okazję pokazać się z dobrej strony z tak renomowanym rywalem i kto wie może nawet nie przegrać tego meczu.
Co do samego Elche to jest to ekipa ze strefy spadkowej, drużyna trenera Frana Escribá przede wszystkim dużo traci bramek – 35 goli (najwięcej w lidze). Co jednak ciekawe Elche ma najwięcej goli strzelonych wśród ekip zajmujących miejsca od 13 do 20! 17 goli bo tyle mają na koncie to więcej od m.in. Bilbao (15). Elche więc potrafi grać w ataku i strzelać gole i mam nadzieje, że udowodnią to również dziś. Zresztą Barcelonie bramkę w poprzedniej rundzie potrafiła strzelić nawet ekipa Huesci i to na Camp Nou, wydaje się więc, że dziś Elche też będzie mieć swoje okazje i mam nadzieje, że będzie potrafiła z nich skorzystać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja, MHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Yunost Minsk - SKA-1946 St. Petersburg
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: betsson
Analiza:

Witam po krótkiej przerwie wybrałem na dzis spotkanie Hokeja Rosyjskiej MHL
15 w tabeli SKA-1946 St. Petersburg zmierzy sie dzis z 29 w tabeli Yunost Minsk W tym wypadku faworytem według bukmacherów jest druzyna SKA-1946 St. Petersburg ale niezdecydowanie . Ostatnie mecze tych drużyn ze sobą wyglądaja tak w 5 meczach Yunost Minsk wygrał 2 spotkania i to na wyjezdzie natomiast dzisiejszy mecz jest własnie w Minsku
stąd sadze że u siebie gorzej sobie radzą . SKA-1946 St. Petersburg
wygrało 3 spotkania 2 u siebie i 1 właśnie w minsku ostatnie spotkanie tych druzyn skonczyło sie 3:5 dla Ska petersburg wiec statystyki przemawiaja za gośćmi .
Reansumując druzyna Ska Petersburg Po ostatnim zwyciestwie bedzie chciała
isć za ciosem i powinni zwycięzyc i w tym meczu aby przesunąc sie w tabeli .
Myśle że warto postawic pieniądze na SKA-1946 St. Petersburg w tym meczu powodzenia.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna MŚ
Godzina: 18:30
Spotkanie: Katar - Brazylia
Typ: Katar -6,5(HA)
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś w Katarze rozpoczynają się Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych. Ostatnie słowo w poprzednim zdaniu ma duże znaczenie, to nie piłka nożna a wiele osób patrząc dziś na kursy i widząc Katar jako faworyta z zadowoleniem obstawi Brazylię,moim skromnym zdaniem to nie błąd,ale wielbłąd.
Po pierwsze Brazylia w świecie handballu znaczy niewiele,Katar jeszcze niedawno znaczył jeszcze mniej,ale jak wiadomo federacje tego kraju wyznają zasadę &quot;farbowanych lisów&quot;,czyli nie ważne gdzie się urodziłeś ,jeśli jesteś na tyle dobry aby zdobywać medale lub chociażby wysokie miejsca w jakiejś dyscyplinie i nie masz na zbyt dużo honoru ,aby za walizkę petrodolarów całować katarską flagę to &quot;no problem&quot;.
Po pierwsze szejkowie zatrudnili trenerską legendę i obrońcę tytułu ,byłego szkoleniowca Hiszpanii i FC Barcelona Riverę.
Potem przyszła kolej na zawodników (co ciekawe niektórym okres karencji po reprezentowaniu swoich poprzednich ojczyzn mija właśnie w tym tygodniu).
W kadrze Kataru są min. : Goran Stojanović (poprzednio Czarnogóra),Danijel Sarić (BiH),Borja Vidal( Hiszpania),Bertrand Roine ( Francja),Jovo Damjanović (Czarnogóra),Rafael Capote (Kuba),Żarko Marković (Czarnogóra), Jorge Luis Pavan Lopez(Kuba).
Kolejną rzeczą nad którą trzeba się zastanowić jest fakt dlaczego Katar dostał prawo organizacji tych mistrzostw ,a nie np(również kandydująca) Polska gdzie piłka ręczna od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością ,a wszelkie rozgrywane zawody międzynarodowe kończą się sukcesami (jak piłkarskie Euro) lub sukcesami na skalę światowego ewenementu ( jak siatkarskie MŚ czy puchary świata w skokach).
Pomyślmy chwilę , może &quot;pecunia non olet&quot; ?
Skoro można można załatwić sobie przychylność włodarzy międzynarodowej federacji, skoro można wybudować hale na środku pustyni kłujce w oczy przepychem luksusowych lóż,skoro można zatrudnić wybitnego trenera i kliku graczy z Europy,dlaczego by nie napchać kieszeni sędziów drogimi suwenirami?
A skoro pieniądze nie śmierdziały ani włodarzom IHF,ani zawodnikom ,dlaczego miałyby śmierdzieć sędziom mitycznie zwanych w takich sytuacjach &quot;pomagającymi ścianami&quot; ?
Katar nie po to organizuje te zawody aby sobie przegrywać z jakąś Brazylią,oni są łakomi na wszelkie sukcesy sportowe, i mają wielki apetyt na powtórzenie sukcesów innych gospodarzy mistrzostw (Egipt 7me msce w 1999r i Tunezja - półfinał w 2005r)
Bukmacherzy wyżej oceniają szanse gospodarzy na tych MŚ niż chociażby Rosji czy Niemiec.
Te MŚ to impreza z dużym torcikiem z którego już sobie ugryźli i IHF i nowi obywatele Kataru,ugryzą sobie też i sędziowie ,ale w zamian Katar chce sobie też coś niecoś ukąsić,uważacie ,że im się nie uda? Stawiajcie na Brazylię ????
Oczywiście HA - 6,5 to duży handicap,Katar nie będzie miał wielkiego interesu,żeby to pokrywać,ale na potrzeby tego konkursu i zwrócenia uwagi na gospodarzy proponuję takie coś,moim zdaniem szansa jest ,tak samo jak we wszystkich zakładach na korzyść Kataru.Kursy na czysty win już w okolicach @1,22, jeszcze HA - 1 w bet365 @ 1,3 wygląda dobrze.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna klubowe towarzyskie
Godz 14:00
Spotkanie - Kaiserslautern : St Pauli
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 2.60
Buk - Unibet
Analiza :
Dziś coś z towarzyskich spotkań i tak właściwie nie wiadomo jak na takie spotkania patrzeć no bo wiadomo to mecze o przysłowiową pietruszkę jednak tu spotykają się dwie ekipy niemieckie i jak spojrzymy co prezentują to góra powinna być ekipa z Kaiserslautern bo to oni w tabeli wyżej a gole w ich wykonaniu to 27 zdobytych i 19 straconych i w tabeli 5 miejsce natomiast jeżeli spojrzymy na St Pauli to tu katastrofa bo bilans br 22:39 ale może cieszyć zarówno zdobyte a już fantastycznie jest po stronie straconych i może dziś będa w stanie coś ustrzelić przynajmniej ja na to liczę no a H2H pokazuje że sporo bramek pomiędzy nimi pada a ostatni wynik to 3:1 dla Kaiserslautern był też jeden mecz towarzyski a wynik 4:2 tak wiec dziś liczę na przynajmniej 4 bramki !
⛔ 100
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Norwegia Eliteserien
Godzina: 18:30
Spotkanie: Valerenga - Lillehammer
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Drużyny sąsiasujące ze soba w tabeli, kolejno 6 i 7 miejsce. Awans do PO zapewniony juz raczej bo ta liga też ma 2-3 sierotki które już z początku sezonu już sobie zarezerwowały miejsca na dnie tabeli. Napewno ze swojej aktualnej pozycji nie mogą być zadowoleni gospodarze. Rok temu jak i przed dwoma laty wygrywali lige, i wtedy można było na nich stawiać w ciemno i jechali z tym koksem. Ogólnie jak dla mnie to Valerenga przez wiele lat była ligowym tyranem, ten sezon już nie taki kolorowy, przeplatane zwycięstwa z porażkami, ale dzisiaj wg mnie warto na nich stawić. Przeciwnik też z tej gorszej połówki tabeli i nie zachwycaja. Rzekł bym, że spisują się naprawdę przeciętnie. Pomijając z początku sezonu zwyciestwo ze Storhamerem czy Stavenger, to tak poza tym swoje zdobycze punktowe Lillehammer zawdzięcza głownie trzem ligowym ogórkom (gdzie Stjernen powoli pracuje na to, żeby nie nazywać ich tak), tak Manglerud i Kongsvinger to typowe ogórasy z Norweskiej elite klasy. W tym sezonie Valerenga udowniła już trzykrotnie, że w tym sezonie potrafia grać z Lillehammer (zwycięstwa 2:3, 8:1, 4:8 o tym świadczą). W czwartym starciu też licze na zwycięstwo Valerengi i skutecznosc z poprzednich meczów. Ostatni raz goście wygrali w Valerendze ponad 2 lata temu. Miejmy nadzieje, że bez niespodzianki się obejdzie.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
20:05
Spotkanie:
Maccabi - Barcelona
Typ: Pargo over 12,5
Kurs:
1.84
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Długo się zastanawiałem kogo wybrać z graczy na dzisiejsze mecze i wybór padł na jednego z liderów &quot;żydkowego&quot; teamu Pargo. Amerykanin bo nieudanym ubiegłorocznym pobycie w CSKA Moskwa wrócił na stare śmieci i stał się jedną z najważniejszych opcji w ataku Maccabi. Dziś jest szansa, że tych punktów trochę zdobędzie, bo akurat z Barcą trzeba będzie szukać punktów na dystansie, gdyż pod koszem goście mają taką gigantyczną przewagę, że właściwie gracze gospodarzy nie mają tam czego szukać. Co więcej akurat gracze z pozycji 1-2 w Barcelonie to nie są jacyś super defensorzy (taki Huertas to nie wiem czy w ogóle wie co to defensywa ;)). Właściwie kluczowe jest na jakim % zagra Pargo. Bo swoje minuty na parkiecie, o ile nie złapie szybko fauli, dostanie (liczę, że ok 30 minimum). W takim czasie z pewnością okazji do rzucania nie zabraknie. W ostatnich 2 meczach w fazie top 16 oddał 26 rzutów łącznie (15 x 2, 8 x 3 i 2 x 1) jednak skuteczność pozostawia dużo do życzenia. Co ciekawe zdecydowanie lepiej rzuca we własnej hali (w tym sezonie 12, 20, 24, 7, 9 i 16) a jeśli dziś Maccabi ma się &quot;postawić&quot; Barcelonie to pkt Pargo mogą być do tego niezwykle istotne. Liczę, że w Menora Mivtachim Arena w hali gdzie fanatyczni kibice gospodarzy potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę (szczególnie z tak klasowym rywalem), Pargo zdoła rzucić 13 pkt.


✅ 84
 
stanley-63 845,4K

stanley-63

Typer
⚽ Hiszpania / Copa del Rey /
Godz 20:00
Spotkanie - Real M : Atletico M
Typ - C Ronaldo otrzyma żółtą kartkę
Kurs - 2.40
Buk - Betsson
No to chyba najlepszy mecz z dzisiejszej oferty , na Santiago Bernabeu DERBY pomiędzy dwoma gigantami w Hiszpanii bo chyba gigant dla zespołu Atletico pasuje bo prezentują wspaniałą formę no i sukcesów też sporo tak więc czeka nas bardzo dobre widowisko tym bardziej że to mecz rewanżowy a Real musi odrobić stratę dwóch goli czyli dziś trzeba strzelić 3 nie tracąc żadnej aby przejść do ćwierćfinału pucharu Króla no i zadanie może nie lekkie łatwe i przyjemne ale na pewno stać Królewskich na ten awans chociaż nie będzie łatwo ale nie będę tutaj stawiał na gole tylko zainteresował mnie typ na żółtko i to nie byle kogo ale Cristiano Ronaldo bo na pewno zobaczymy go od początku spotkania bo jak wiemy w pierwszym pojedynku na terenie Atletico nie rozpoczął meczu od początku ale wszedł dopiero w 63 min gry , mecz zapewne będzie pod względem sportowym bardzo niesportowy i spodziewam się sporo fauli no i kartek a że kartki będą możemy być pewni z dwóch powodów 1. w pierwszym pojedynku aż 10 żółtek a 2 sędzia jest pan Antonio Miguel Mateu Lahoz który sypie ostro karteczkami , w tym sezonie sędziował dwa spotkania w Copa del Rey i pokazał 9 żółtek a sumie w swojej karierze 910 , a dlaczego kartka dla Cristiano ? a no w swoich występach ma różne okresy czasami jest lekko łatwo i przyjemnie ale jeżeli naprzeciwko stanie zespół wymagający to i nerwy mu puszczają szybko a dziś nie mam co do tego wątpliwości że będzie bardzo nerwowo i to od początku spotkania bo przecież trzeba strzelić najmniej 2 a najlepiej 3 bramki i nic nie stracić a Atletico gra bardzo ostro i nie odstawiają oni nogi od przeciwnika co też nadaje smaczku w tym meczu no i nie sa to puste słowa bo w pierwszym meczu 10 żółtek nam to pokazuje . a Cristiano w Copa del Rey zobaczył 9 żółtek i nawet 1 czerwoną a sumie w swoich występach też nie jest łagodny jak baranek na boisku bo otrzymał 81 żółtek i aż 8 czerwieni no i w tak ważnym meczu ...na Santiago Bernabeu .. DERBY nie widzę inaczej jak kartka dla Crisitiano , a tak poza typem to na czerwoną w tym meczu jest kurs 2.40 czyli będzie się działo !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Dania
Godzina: 19:25
Spotkanie: Horsens IC - Svendborg Rabbits
Typ: 1 (-6)
Kurs: 1.97
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wicelider tabeli podejmuje u siebie ekipę z miejsca trzeciego.
Horsens wobec słabej w ostatnich dniach dyspozycji lidera (spowodowanej szpitalem w drużynie) niespodziewanie zyskuje szansę powalczenia o miejsce pierwsze w tabeli. Bakken Bears spisują się fatalnie, wypadło im pięciu konkretnych zawodników, wczoraj zostali zdemolowani przez outsidera.
Tak więc mimo, że dzisiejsi rywale w tabeli sąsiadują, to myślę że Horsens przystąpią mega zmotywowani do dzisiejszego spotkania i opykają na luzie króliki. Na pewno będą chcieli skorzystać z okazji, wskoczyć na pierwsze miejsce i umocnić się na nim jak tylko się da, bo szpital u niedźwiedzi wiecznie trwać nie będzie i za jakiś czas wrócą do golenia wszystkich po kolei.
Oprócz czynników motywacyjnych do grania na gospodarzy skłania mnie również historia spotkań obu ekip w ostatnim czasie. Ostatnie dwa mecze na parkiecie dzisiejszych gości kończyły się wygrana Horsens. W listopadzie aż 22 punktami.
Svendborg Rabbits ostatnio dwa mecze w plecy (u siebie) w tym z mega słabym aktualnie liderem. Według mnie nie są w dyspozycji pozwalającej na wygranie dzisiejszego meczu. A rozmiar zwycięstwa gospodarzy to już inna bajka. Mam nadzieję, że pokryje linię ;)
⛔ 100
 
H 0

hugefriend

Użytkownik
Dyscyplina - Copa del Rey
Godzina - 22:00
Spotkanie - Elche - Barcelona
Typ - under +2,5
Kurs - 2,50
Bukmacher - Betsafe
Analiza:
Odnośnie potencjału obu drużyn nie będe się rozpisywal. Wiadomo Barca ma wielką zaliczkę z poprzedniego spotkania, i do kazdego meczu podchodzi jak do arcyważnego. Tak będzie i tym razem. Różnica polega na tym że Luis Enrique daję odpocząć podstawowym zawodnikom w tym spotkaniu. Bravo, Alba, Mascherano, Sergi, Iniesta, Suarez, Neymar, Messi mają nie zagrać. Oczywiście będą zmiennicy jak Halilovic, Munir, Der Stengen, Pedro, ale czy aż taka rotacja pomoże na strzelenie kilku bramek? Nie sądzę. Do tego dochodzi fakt ze Elche w ostatnim meczu wygrało, nareszcie obrona sie kształtuję, i nie sadze by w tej formacji doszło do jakichkolwiek zmian, no, moze po za Tytoniem, który i tak ma dobrego zmiennika ( Herrera). Gospodarze będą rotować w przodzie, zreszta co mecz tak jest. Stąd również tutaj mój typ. Dzięki
⛔ 100
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna MŚ
Godzina: 18:30
Spotkanie: Katar - Brazylia
Typ: powyżej 53,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz otwarcia na MŚ gdzie gospodarzem jest drużyna Kataru. Katar jak wiadomo ma słabe drużyny narodowe w sportach ale za to ma duże pieniądze i stac ich na wiele jak chocby organizacje MŚ. Właśnie dzięki wielkim pieniądzom zatrudnili trenera z imponującą ilością trofeów oraz wielu zawodników, którzy skusili się dzięki właśnie pensjom i premiom które zaoferowali Katarczycy. Ostatnie wyniki pokazują , że mogą namieszac w tym turnieju a sędziwie także zrobią swoje i będą pomagac gospodarzom. Tak więc licze na zwycięstwo i over bramkowy w tym meczu. Na koniec ostatnie mecze Kataru:
Katar Rosja 33:22
Katar Serbia 27:26
To pokazuje jak silna jest obecnie drużyna Kataru oraz , że ich mecze kończą się overowo
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20.00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Real Madryt over 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
O godzinie 20.00 na Estadio Santiago Bernabeu dojdzie do rewanżowej potyczki pomiędzy rywalami ze stolicy Hiszpanii. Przed Realem 2-bramowa strata, którą Królewscy z pewnością będą chcieli odrobić. Real na pewno (nawet jeśli nie awansuje) będzie chciał wygrać, by zmazać bolesną dla ich fanów i ich samych porażkę na stadionie Atleti. Myślę, że początku rzucą się na rywala, który zamknie się na własnej połowie i będzie chciał ukąsić z kontry. Skoro na Vicente Calderon padło 8 kornerów dla Realu, to na Santiago Bernabeu jest to jeszcze bardziej realne. Przede wszystkim przez sytuację, w której znajduje się Real. Kibice nie wybaczą im kolejnej porażki w Derbach Madrytu, więc Real od początku narzuci swoje tempo i będzie chciał wygrać ten mecz. Osiem rożnych jest w zasięgu 10-krotnego triumfatora Ligi Mistrzów. W ostatnich dwóch meczach ligowych na własnym stadionie Real notował 7 kornerów z Espanyolem i 8 z Celtą. Ktoś powie, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, ale ja naprawdę nie widzę innej możliwości niż dużo rzutów rożnych. Szczególnie, że zespół Simeone dobrze broni podczas stałych fragmentów i jakoś specjalnie nie będą tego unikać. Nawet pomimo tego, że po drugiej stronie świetnie grają głową tacy zawodnicy, jak Ramos, Varane czy Cristiano Ronaldo. Widzę value w kursie wystawionym na to zdarzenie i próbuję to &quot;ugryźć&quot;.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom