>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15.01.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 15. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ????, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto - Philadelphia
Typ: Toronto zdobędzie więcej niż 112.5 punktów
Kurs: 2.37
Bukmacher: william hill
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na nocne spotkanie, gdzie o godzinie pierwszej trzydzieści Toronto podejmie u siebie słabą Philadelphię.
Gospodarze plasują się na trzecim miejscu w Konferencji Zachodniej. Mimo nie najlepszej ostatnio gry Toronto jest faworytem tego spotkania. U siebie Toronto nie gra najgorzej. Rozgrywając ostatnich osiem spotkań przegrali zaledwie dwa.
Goście są aktualnie na ostatniej pozycji Konferencji Zachodniej. Sześć ostatnich spotkań zakończyło się aż pięć razy porażką. Philadelphia nie punktuje dużo. Od ostatnich dziesięciu spotkań nie zdołali zdobyć nawet 97 punktów!.
Patrząc na Head to Heat tych drużyn to ostatnie dwa mecze zakończyły się wygraną Toronto, a ostatni aż z 32 punktową przewagą! Toronto ma sposób na Phillę i sądzę, że w tym meczu się odegrają za ostatnie porażki i zdobędą min 113 punktów ????
⛔ 100
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
04:00
Spotkanie:
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs
Typ: Toronto Maple Leafs ML
Kurs:
2.65
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dziś wchodzę w typ jeszcze bardziej nie realny aniżeli ten wczorajszy. Gram go głównie z racji tego, iż wczoraj bodajże z jednym wyjątkiem wszystkie starcia z karty dnia padły łupem faworytów. Dziś po cichu liczę na mocnego doga.
Argumentów czysto sportowych przemawiających za moim wyborem nie posiadam bo po prostu ich nie ma. Zdecydowałem się pograć na pogrążonych w kryzysie graczy Toronto Maple Leafs, którzy gościć dziś będą w Honda Center u współliderów konferencji zachodniej a więc Anaheim Ducks.
Gospodarze prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie jednak zdecydowaną większość swoich spotkań rozstrzygają różnicą tylko jednej bramki (tak było we wszystkich 11 zwycięstwach spośród 15 ostatnich spotkań w Honda Center) co pokazuje, że tak na prawdę jakoś nie potrafią zdominować swojego rywala od początku do końca nie pozwalając mu dojść do głosu w trakcie meczu. Oczywiście nie twierdzę, iż wygrywają tylko z wielką dozą farta bo w ich grze emanują znakomicie wypracowane schematy które przynoszą zamierzone efekty. Świetny sezon rozgrywa Getzlaf, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem Kaczorów jednak nie mogę się powstrzymać by nie dać mu pstryczka w nos i nie napisać w tym miejscu, że Toronto jest jedyną drużyną w lidze której Ryan jeszcze nie strzelił gola (notując 6 asyst) a miał na to już 6 okazji.
Naprzeciwko nim staje dziś drużyna, która pomimo wielkiemu potencjałowi jaki w swoim rosterze posiada zawodzi w tej kampanii na całego co poskutkowało niedawną zmianą na stanowisku trenera. I tak Carlyle&#39;a zastąpiono tymczasowym coachem Peterem Horackiem co póki co poskutkowało poprawą gry w defensywie co przede wszystkim pokazuje ilość strzałów jakie rywale oddają w starciach z Maple Leafs (w ostatnich 3 to średnio 22 SOG/PG a we wcześniejszych 40 meczach ta średnia wynosiła 34.4) także różnica jest znacząca. Niestety dla Klonowych Liści nie przekłada się to na wyniki. Po zmianie trenera wygrali co prawda u siebie z Columbus (5:2) ale musieli także uznać wyższość Washingtonu na własnym terenie czy ostatnio Los Angeles w Kalifornii.
Reasumując jedyną rzeczą przemawiającą za Toronto jest bilans h2h jaki mają oni z Anaheim. Wygrali ostatnie 6 bezpośrednich starć, bijąc podczas nich Kaczki w bilansie bramkowym w stosunku 29:12! Obsada bramki jeszcze nie jest znana choć spodziewam się ujrzeć w zespole Toronto Jonathana Berniera, który ma bilans vs Ducks 5-0-1 z 1.65 GAA i zaczynał 3 ostatnie mecze Klonowych Liści. Typ tak jak mówię nie posiada żadnych racjonalnych podstaw do gry. Liczę po prostu na to, że Leafs po raz kolejny pokażą, że potrafią grać z zespołem z Honda Center i zaczną powoli wychodzić z kryzysu, więc jak mawiał klasyk...Let&#39;s Go Maple Leafs!!!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania-Puchar
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Real 2 golami
Kurs 4.90
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Real Madryt podejmował będzie na swoim stadionie odwiecznego rywala czyli Madryckie Atletico, w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami zespołem lepszym okazała się ekipa prowadzona przez Diego Simeone, która wygrała 2:0, teraz Real nie ma już nic do stracenia,albo wygrywa pewnie ,albo żegna się z rozgrywkami o puchar króla już na etapie 1/8 finału , co na pewno dla nich będzie ujmą. Atletico jednak w pierwszym spotkaniu pomimo wygranej wcale mnie nie zachwyciło, gdy oglądałem ich następne spotkanie z Barceloną , też wyglądali strasznie niemrawo nie wiem czy to przez trudne spotkanie z Realem czy też przez to że ekipa jest w kryzysie , bo mnie się wydaję że przez to drugie, ponieważ goście z Madrytu w starciu z Barceloną nie potrafili nawet stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, dopóki sędzia nie gwizdnął karnego dla nich. Real natomiast spacerkiem pokonał Espanyol pomimo tego że prawie całą drugą połowę grał w osłabieniu, myśle że jutro pierwszy zespoł &quot;Królewskich&quot; pokaże ekipie Atletico gdzie jest ich miejsce w szeregu i zwycięży, myślę że przy odrobinie szcześcią i szybko strzelonym golu gospodarze maja szanse nawet na awans pomimo tego ze ich sytuacja jest w tym momencie niezbyt dobra.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland-Clippers
typ: over 215.5 pkt w meczu
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet

Zapraszam na spotkanie, w ktorym Portland podejmie na wlasnym boisku Clippersow. Przyznam, ze typ jaki proponuje ns to spotkanie jest mocno szalony, ale kto nie ryzykuje szampana nie pije, a w dodatku jest kilka aspektow, ktore przemawiaja za tym typem i do tego wiadomo, ze nawet z najbardziej zapowiadajacym sie underowym meczu nie rzadko mamy do czynienia ze sporym dorobkiem punktowy. Ale do rzeczy. Moim zdaniem jedyna, a zarazem bardzo wazna rzecza jest fakt, ze Portland dysponuja na prawde dobra defensywa, nie pozwalaja na wiele rywalowi i traca malo punktow, ale nalezy tez sobie zdac sprawe, ze Clippersi w ofensywie to nie sa popierdolki i nawet 120 punktow zdobytych przez nich z zespolem swietnie zorganizowanym w defensywie specjalnie nie dziwi, dlatego i w tym meczu licze na Griffina i spolke. Z drugiej strony druzyna z LA nie jest jakas nierealna druzyna w defensywie, a gospodarze tak jak ich najblizsi rywale potrafia rzucic duzo punktow i na to tez licze. Polecam grac raczej za mniejsze stawki. Powodzenia,
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sydney
Godzina:
5:30
Spotkanie:
Del Potro J. - Kukushkin M.
Typ:
Kukushkin M.
Kurs:
2.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Del Potro. Teraz wrócił po kontuzji i ogólnie niezły cyrk stał się z tym tenisistą. Niby go coś boli, a tu zaliczył dwa zwycięstwa, ale niestety... Fognini po wygraniu 1 seta w dwóch spasował i zaczął psuć na potęgę, dwa sety przegrał do 2 gemów. W trzecim secie skuteczność 1 podania miał na poziomie 30%.Kazacha spisywałem tutaj na straty, a on grając od kwalifikacji wygrał tutaj już 5 meczów. Mocno serwuje, ma na pewno o wiele lepsze podanie niż Włoch Fabio. Dla niego takie szanse na półfinał turnieju ATP są niezwykle rzadko, dlatego też nie dziwię się, że większość typerów upatruje się dzisiejszej nocy jego triumfu nad JMDP. Są ku temu solidne podstawy!
Wczoraj przegrał Lu, znaczy dzisiaj! Do dziś jestem w szoku! Ręce mi dygoczą!


✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Australian Open (Australia) - Singiel - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 04:30
Spotkanie: Dominguez Lino L.-Glatch A.
Typ: Glatch A. 2-0
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój kolejny typek przeciwko już bardzo doświadczonej Hiszpańce. Ostatnio srogie lanie od Ormachea dostała. Dziś gra z zawodniczką,która specjalizuje się w grze na kortach twardych. Sądzę,że poradzi się bez większych problemów z Dominguez. Tak jak kiedyś pisałem pisałem Domiguez to tylko i wyłącznie gra defensywna. Alexa powinna sobie z nią spokojnie poradzić i awansować do kolejnej rundy. Na pewno Hiszpanka niczym jej nie zaskoczy. Jak Amerykanka nie będzie popełniała masy własnych niewymuszonych błędów to powinna to spotkanie wygrać.
⛔ 100
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche - Barcelona
Typ: Pedro Rodriguez to score
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tydzień temu grałem taki sam typ, lecz Pedro nie wyszedł w podstawowej 11, tym razem liczę, że Lucho da mu szansę od pierwszych minut. PR7 można nazwać tajną bronią Barcelony na takie rozgrywki jak właśnie Puchar Króla. Jest to zawodnik ciężko pracujący na boisku, który potrafi znaleść się w dogodnych sytuacjach. Fakt, czasami ciężko u niego z wykończeniem, ale rywal niezbyt wymagający, który i tak już nie ma szans na awans do następnej rundy, a w dodatku jest to najgorsza defensywa w La Liga z 35 straconymi bramkami. Tutaj przytoczę część mojej analizy sprzed tygodnia - &quot;W 1/16 finału, gdzie Barcelona w dwumeczu mierzyła się z Huescą, Pedro w 1. meczu do siatki trafił raz, zaś w 2. zanotował hattricka. Dość solidnie prezentował się również w przedświątecznych występach ligowych gdzie widać było zwyżkę formy w porównaniu do początku sezonu i dostawał pochlebne noty za mecze chociażby z Espagnolem czy Cordobą.&quot; Jedyne co mogę jeszcze dodać to fakt, że Barcelona mając awans w kieszeni i tak lubi pognębić rywala i załadować kilka razy piłkę w siatce np. 2. mecz z Huescą (8:1). Gra na tzw. spinie im nie służy, ale w jutrzejszym rewanżu nie ma nawet o niej mowy. Więc pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na trafienie PR7 w jutrzejszym spotkaniu.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 24

mich_x

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Philadelphia Flyers
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich. Na moj pierwszy typ na tym forum wybralem mecz nhl. Uwazam ze to spotkanie wygraja goscie z Philadelphi ktorzy w poprzednim meczu pokonali silna Tampa Bay 7:3. Mam nadzieje ze to nie jednorazowa pewna wygrana i pojda za ciosem. Ostanie 5 meczy Capitals to cztery wygrane i porazka po dogrywce wlasnie z Flyers. Mysle ze mecz bedzie wyrownany, bedzie sie krecil kolo remisu. Zaryzykuje i postawie zwyciestwo gosci ktorzy spory czas temu wygrali w regulaminowym czasie z druzyna ze stolicy i to jescze na ich terenie. Wkoncu musi przyjsc przelamanie.
Ostanie 5 meczy miedzy tymi druzynami:
Philadelphia Flyers Washington Capitals 3 : 2(2 : 2)
Washington Capitals Philadelphia Flyers 3 : 2(2 : 2)
Philadelphia Flyers Washington Capitals 5 : 4
Philadelphia Flyers Washington Capitals 6 : 4
Washington Capitals Philadelphia Flyers 4 : 5(4 : 4)

Pozdrawiam
⛔ 100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Auckland
Spotkanie Mannarino - Falla
Godzina 0.30
Typ ZW Falla 3,73
Buk pinnacle
Od razu mowię ze to ryzykowny typ do zagrania za drobne ale, jest kilka argumentów za Falla , po pierwsze rozegrał już od początku roku kilka spotkań i jakby z coraz lepszym skutkiem.Pare dni temu opisywaliśmy tu mecz z B.Rola który ku mojemu zaskoczeniu wygrał , ale to było pozytywne zaskoczenie bo na niego stawiałem.Nastepny mecz grał z De Shepperem i poległ 2:0 7:6 7:6 , mecz był bardzo zacięty i wyrównany ,ale pomimo że Falla go przegrał zakwalifikował się do turnieju głównego jako tz Lucky Lusser.Kolejny mecz zagrał z reprezentantem gospodarzy Stathamem i rownież go wygrał dość gładko 2 do 0 i znowu go los skojazyl z De Shepperem no i ten mecz wczoraj zdecydowanie wygrał 2 do 0 przełamując dwa razy i nie dając się przełamać.Czyli reasumujac można zauważyć progresywny zwyżkę formy.Dzisiaj mierzy się z Mannarino który jest młodszy ma dużo wyższy ranking i jest w tym meczu faworytem.Kolejny argument za Falla to to ze grali już kiedyś ze sobą na hardzie w USA w 2011 wtedy bygral fala 2:0 gładko 6:3, 6:2 wtedy kursy były na Mannarino 1,57 a na Falle 2,37 wiec wtedy Falla rownież faworytem nie był .Od tego czasu minęło 4,5 roku ale obaj gracze nie wiele się zmienili.Sa do siebie nawet podobni , jeśli chodzi o warunki fizyczne i styl gry w tenisa , to taki sam typ zawodnika .Mnie coś dziś intuicja podpowiada ze znowu zwycięży Kolumbijczyk pare lat starszy ale jednak ciagle groźny.Zagram to za spokojna stawkę bo ciut się boje o kondycje Alejandro Falli ale wiem ze w tenisa ciagle jeszcze grać potrafi.Powinien byc ładny dla oka zacięty mecz.Polecam.
⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: ????, Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny mój typ tutaj z NBA, jak na razie 100%-owa skuteczność, mam nadzieję że po dzisiejszej nocy się to utrzyma. Dlaczego stawiam właśnie dziś na San Antonio ? Ponieważ gospodarze - Charlotte spisują się co prawda nieźle w tym sezonie, ale dla mnie jest to wszystko ponad ich możliwości, po serii 5-ciu zwycięstw dziś w nocy jest odpowiedni moment na zakończenie tej dobrej passy. Przeciwnik do jej zakończenia jak dla mnie wyśmienity - SAS podrażnieni po dzisiejszej 8-pkt porażce z Washington, bardzo będą chcieli dziś wygrać to spotkanie.
▶H2H w ostatnich latach pomiędzy tymi drużynami zdecydowanie przemawia za SAS:
ostatnie 8 spotkań (od 2010 roku ) to zwycięstwa SAS.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Hobart 2015 (Australia)
Godzina: 00:00
Spotkanie: Hantuchova Daniela-Diyas Zarina
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


Zagram wbrew sobie i ustrzelę coś z kobiecego tenisa. Daniela w przeszłości była 5 rakietą świata i radziła sobie bardzo dobrze lecz od pewnego czasu nie przypomina zawodniczki z tamtego czasu i plasuje się na odległym 60 miejscu. Jej przeciwniczką będzie o 10 lat młodsza, 21 letnia Zarina. Reprezentantka Kazachstanu jest nadzieją swego narodu ponieważ jest w tak młodym wieku już na 31 pozycji WTA i jest to jej najlepszy ranking. Sezon 2015 zaczęła całkiem nieźle ponieważ doszła do ćwierćfinału Shenzhen pokonując po drodze Vekic oraz Babos gdzie uległa Saisai Zheng w trzech setach. W tym turnieju gra pierwszy raz w życiu i pokonała w pierwszej rundzie Soler Espinosę 6:3, 6:4.
Słowaczka mimo,że jest starsza od swojej przeciwniczki od 10 lat to również w tym turnieju gra pierwszy raz. Hantuchova, w Auckland pokonała dość gładko Errani 6:3, 6:2 aby odpaść w drugiej rundzie z Urszulą Radwańską 1:6, 6:3, 6:2. W tym turnieju natomiast pokonała z problemami 135 Hogenkamp 7:6, 7:6. Diyas ma 172 cm i jak to w kobiecym tenisie często bywa serwisu nie ma przerażającego, natomiast nadrabia to zwinnością na korcie. Moim zdaniem jej forhend przypomina trochę uderzenie Kimiko Date Krumm gdzie ruch nadgarstkiem jest bardzo opóźniony i przez to wiele zawodniczek ma z nią kłopot. Ogólnie gra bardzo agresywnie i ma szeroki wachlarz zagrań jak na taki młody wiek, miła dla oka ofensywna gra.....która często jest samo destrukcją po przez auty oraz siatki.
Piękna, długonoga Hantuhova ma 181 cm wzrostu lecz w jej przypadku to na serwisie dużo nie robi ponieważ jest bardzo szczupła. Zaufałem jej ponieważ ma znacznie więcej doświadczenia od przeciwniczki, a często to w meczach jest najważniejsze. Daniela ma 31 lat także do staruchów sportowych się jeszcze nie zalicza. Pokonała Errani to i może pokonać Zarinę. Tym bardziej, że umiejętności ma jak najbardziej i nie jest to jakaś &quot;no name&quot;.
⛔ 100
 
P 0

pajakadamin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Króla
Godzina: 20.00
Spotkanie:
Real madryt - at Madryt
Typ: real madryt awans
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

nie bede sie rozpisywal .. jestem fanem Realu i jestem pełnym optymista i real to wygra według mnie z handi cap 2.5 ..
kiepska analiza
(może jednak trzeba było się rozpisać)
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: ????, Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics - Atlanta Hawks
Typ: -11.5 Atlanta
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. To jedziemy dalej. Atlanta ostatnio mnie nie zawodzi, to może kolejny raz postawic na nich handi ? ;) Wiadomo, że każda passa, nawet najlepsza, się kiedyś kończy. O atutach Hawks pisałem w poprzednim poście, w tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrze. Ostatni mecz wygrali różnicą 18 pkt, przeciwnik nie był dużo mocniejszy od Bostonu, więc nie widzę powodu, by dziś nie wygrali różnicą przynajmniej 12 punktów ;)
Atlanta to jeden z moich ulubionych drużyn, więc mam nadzieję, że i dzisiejszej nocy mnie nie zawiedzie.
Pozdro

✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - USO kwalifikacje Kobiet
Godzina: 01:30
Spotkanie: Danka Kovinic vs Virginie Razzano
Typ: Danka Kovinic
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pojedynek dwóch pokoleń tenisistek. Doświadczona, 31 letnia Razzano powoli zbliża się do końca swojej kariery. Ranking
coraz gorszy, dyspozycja bardzo słaba. Trzeba chyba powoli zapomnieć o grze na wysokim poziomie. Francuzka to dalej
bardzo nieobliczalna zawodniczka, ale najlepsze swoje lata ma już dawno za sobą. Potrafi jeszcze zaskoczyć w pojedynczym
spotkaniu, ale zdarza jej się to niezwykle rzadko. Dużo częściej widzimy ją w katastrofalnej formie. Początek tego sezonu
tylko to potwierdza. W Brisbane wymęczyła zwycięstwo z równie słabą Panova, aby potem z Gavrilovą ugrać 6 gemów. Jeszcze
gorzej wypadła w Hobart, gdzie w
spotkaniu z Ukrainką Kozłową wywalczyła zaledwie 4 gemy. W jej grze brakuje solidności, regularności, a przede wszystkim
skuteczności. Popełnia zbyt wiele błędów, serwisem sobie nie pomaga. Jednym zdaniem Razzano jest w sporym kryzysie i o powrocie do &#39;&#39;100&#39;&#39; rankingu może chyba zapomnieć. Zupełnie na przeciwległym biegunie swojej kariery jest młoda 20- letnia
Danka Kovinic. Zawodniczka z Czarnogóry to kolejna z tych zdolnych, utalentowanych
młodych dziewczyn. W poprzednim sezonie dała się poznać bliżej, a co najważniejsze
osiągnęła spory awans i już teraz jest blisko pierwszej &#39;&#39;100&#39;&#39;. Jest to bardzo ambitna i waleczna tenisistka. Rozwija się w niezłym
tempie i już wkrótce możemy ją widzieć w dalszych fazach zawodowych turniejów. W tym roku fajnie pokazała się w spotkaniu z rewelacją początku sezonu czyli Gavrilovą. W
przeciwieństwie do Razzano była w stanie przeciwstawić się Rosjance. Podjęła walkę i uległa po wyrównanym boju. Kovinic może i ma dużo mniej doświadczenia, ale jest
zdecydowanie bardziej mobilna. Dużo lepiej porusza się po korcie, jej zagrania się skuteczniejsze, a i regularność w grze z głębi kortu zdecydowanie po jej stronie.
Francuzka będąca w słabej formie sama popełni kilka błędów, sporo pomoże i na prawdę wątpię, aby była w stanie zaprezentować jakiś wysoki poziom. Dla mnie na ten moment faworytką jest Kovinic,
a po tak wysokim kursie na pewno warto spróbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Króla
Godzina: 22.00
Spotkanie: Elche - Barcelona
Typ: handi -2.5 Barcelona
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No co zrobisz, nic nie zrobisz ???? hehe. 1 mecz wysoko do przodu, 5 do 0. Mysle ze elche juz teraz odpuściło ten mecz... Wiec nie spodziewam sie tu walki o coś, beda prosic tylko o najmniejszy wyrok kary. Barcelona, no coz... Ciezko powiedzieć, ale chłopaki sobie postrzelaja. Co tu wiecej dodac, Elche u siebie w lidze przedostatnie miejsce, barcelona na wyjazdach 2 miejsce. Powodzenia ????
Kiepska analiza
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Hiszpanii
Godzina:22:00
Spotkanie:Elche-Barcelona
Typ:Barcelona over 2,5 bramki
Kurs:1,83
Bukmacher:bet365
Analiza:Wybrałem na dzisiaj mecz z pucharu Hiszpanii pomiędzy Elche a Barceloną te dwa zespoły spotkały sie w zeszłym tygodniu i górą była Barcelona która bez żadnych problemów pokonała na własnym stadionie drużynę Elche 5-0 przechodząc do mojego typu to tak Barcelona na ostatnie 8 spotkań w 6 meczach drużyna Barcelony strzelała przynajmniej trzy bramki h2h pomiędzy tymi drużynami to jak dobrze pamiętam to na ostatnie cztery mecze trzy razy Barcelona strzelała 3 bramki.
Mój typ moze wejść bez problemu tylko czy drużynie Barcelony będzie się chciało mam taką nadzieję że tak a w tedy mój typ wejdzie na pewno. Barcelona wyjdzie dość mocno rezerwowym składzie mam nadzieję ze Pedro wyjdzie w pierwszym składzie co ja mówie jestem wręcz o tym przekonany ze tak będzie bo ten zawodnik sam może strzelić te 3 bramki.
✅ 83
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Azji
Godzina: 08.00
Spotkanie: Bahrajn - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Typ: ZEA -1 AH
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: ZEA pokazały w pierwszym meczu spory potencjał do wygrania całej grupy. Wygrały pierwsze spotkanie z Katarem 4:1 ( przegrywając pierwszą połowe). Prezentowali się bardzo dobrze... widać było chemie w zespole.
Bahrajn natomiast nie pokazał niczego specjalnego i zasłużenie przegrał pierwsze spotkanie z Iranem 0:2... w mojej opinii Bahrajn to najgorszy zespół w tej grupie.
ZEA mający w składzie świetnego kreatywnego rozgrywającego Abdulrahmana i dwóch dobrych napastników Khalil i Al Hajeri powinni spokojnie wygrać 2:0 lub 3:0. Przypominam, że Azjatycki Handikap -1 oznacza:
-w przypadku wygranej dwoma bramkami nasz zakład wygrywa
-w przypadku wygranej jedną bramką następuje zwrot stawki
ZWROT
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Bandes
Godzina: 1:00
Spotkanie: Nacional - Deportes
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Finał towarzyskiego turnieju Copa Banes organizowane przez stronę urugwajską. Deportes wygrało z River Plate 1:0, a Club Nacional z Penarol 1:0. Ogolnie jak widac mecze z mala iloscia bramek - typowe dla dobrych druzyn południowoamerykanskich. Jesli malo bramek to X do przerwy jest częsty i tak tez było w obu tych spotkaniach. Gole padły w 55 i 61 minucie. River Plate wlasnie gra z Penarol o miejsce 3 i co prawda prowadzi 1:0 od 26 minuty, ale nadal ten wynik sie utrzymuje (aktualnie minuta 71, gdy to piszę). Mysle, ze tutaj moze byc podobnie, czyli malo bramek, skromna wygrana gospodarzy. Deportes powinno dobrze sie bronic, bo pokazali ze umieja to robic, aczkolwiek kurs na Nacional to juz ok 1.50 więc uznawani sa za duzego faworyta. Tak czy siak mysle, ze jest duza szansa na powodzenie typu, a jak ktos nie chce to niech zagra to po 1.50, bo kto ma wygrac turniej jak nie gospodarz ???? ?
✅ 350
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 01:00
Spotkanie:
San Antonio Spurs @ Charlotte Hornets
Typ: Charlotte +4.5
Kurs: 1.98
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:

Witam wszystkich!
Pierwszy mój typ w konkursie, więc trza się przyłozyć. Otóż na dzisiejszy wieczór proponuję zagranie handi na Charlotte Hornets w meczu przeciwko ekipie z San Antonio. Jest to mecz drużyn, które znajdują się na dzień dzisiejszy na dwóch przeciwnych biegunach. Ten dodatni o dziwo należy do ekipy z Charlotte. Pozornie obie drużyny mają taki sam bilans ostatnich dziesięciu spotkań 5-5, ale wydaje się, że ekipa z Hornets złapała poważny wiatr w żagle w ostatnim czasie (5 wygranych z rzędu). Hornets poczuli krew w postaci miejsca premiowanego udziałem w play-offs, do którego już naprawdę niewiele im brakuje (SAS jest na siódmym miejscu na Zachodzie). Malkontenci zauważa, że przeciwnicy nie byli zbyt mocni. Czyżby?
Ogranie beznadziejnego w tym sezonie New York Knicks może i nie jest wielkim wyczynem, ale już pokonanie Bostonu, Orlando, solidnej ekipy Pelikanów, a zwłaszcza zwycięstwo w Toronto z silnymi Raptors budzi szacunek. Drużyna Szerszeni jest po prostu w dobrej formie i udowodniła to ostatnimi grami. Ktoś może zauważyć, że każda seria musi się kiedyś skończyć (5 zwycięstw z rzędu), ale i tutaj mamy prawo odwrócić sytuację. Okazuje się bowiem, że ostatnie 13 z 14 spotkań obu zespołów kończyło się zwycięstwami San Antonio, uwzględniając ostatnie 7 z rzędu. Może czas na przerwanie świetnej passy Spurs w pojedynkach h2h? Co jeszcze przemawia do mnie by postawić dzisiaj na zwycięstwo Charlotte? Otóż San Antonio to oczywiście bez dwóch zdań ekipa wyjątkowo solidna i silna,a le obecny sezon jest dla Spurs najgorszy od sezonu 1996-1997. Z ostatnich 15 spotkań przegrali (tu zaskoczenie) aż 9 razy. Skład ekipy ciągle rotuje i brak mu stabilności co podkreśla coach Gregg Popovich. W ekipie Hornets w znakomitej formie jest Walker, który zaliczył średnią skuteczność na bardzo wysokim poziomie 49.5 % w ostatnich 5 grach, zdobywając średnio 30.2 punktu na mecz. Dzięki temu wybrano go graczem tygodnia Eastern Conference za 5-11 stycznia. Pozostali gracze również wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności. Mając świadomość, że zagrają dzisiaj z naprawdę wymagającym rywalem w składzie, którego zobaczymy wielu świetnych graczy z Duncanem i Parkerem na czele (nie zagrają prawdopodobnie Belinelli i Leonard) proponuję zagranie handi (+4.5) na Charlotte. Gram więc przeciwko serii, ale nie zwycięstw Charlotte w lidze, a 7 kolejnym zwycięstwom SAS w pojedynkach h2h. Jak będzie dowiemy się pamiętając, że to NBA i wszystko jest możliwe...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom