>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.01.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia FA CUP
Spotkanie: Milton Keynes Dons – Sheffield Wednesday
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Rewanż w ramach 3 rundy Pucharu Anglii. Pierwszy mecz w Sheffield zakończony bezbramkowym remisem, co w bardziej komfortowej sytuacji stawia piłkarzy Milton Keynes. Gospodarze plasują się obecnie na 6 miejscu League One i są jedną z ekip, które będą liczyć się w walce o Championship. Sheffield z kolei ostatnimi czasy robi wszystko aby w Championship się utrzymać. I trzeba przyznać, że idzie im to całkiem nieźle, do tego stopnia, że po ostatniej kolejce, w której niespodziewanie pokonali na wyjeździe jednego z faworytów do awansu do Premier League – Hull City, zdołali wyjść ze strefy spadkowej. W ogóle, w ostatnim czasie piłkarze Sheffield notują bardzo dobry okres gry, punktując praktycznie co kolejkę. Można zatem przypuszczać, że przyjadą do Milton Keynes w dobrych nastrojach. Wydaje mi się jednak, że na tym meczu zakończą swój udział w Pucharze Anglii w tym sezonie, m.in. dlatego, że Milton Keynes na własnym terenie jest dość groźny. Bilans 8-3-3 w League One i 2 zwycięstwa na własnym terenie w Pucharze dobitnie dowodzą, że jest to drużyna „własnego boiska”. W ostatniej kolejce co prawda zremisowali na własnym terenie, dość zaskakująco, z będącym w strefie spadkowej Bury, jednak w dzisiejszym meczu powinni się zmobilizować i odnieść zwycięstwo. Pomimo całego prestiżu FA Cup, myślę, że Sheffield skoncentruje się raczej na walce o utrzymanie w Championship i ewentualna porażka dziś, nie będzie wielkim powodem do rozpaczy. Pod względem poziomu sportowego nie dostrzegam większej różnicy pomiędzy obiema drużynami, są raczej zbliżone. Gospodarze zdają się poważnie podchodzić do tego spotkania. Do pierwszego składu po dłuższych absencjach spowodowanych kontuzjami powinni wrócić obrońcy: rosły gary MacKenzie i Jon Otsemobor, a więc skład Milton Keynes będzie praktycznie optymalny. Po stronie Sheffield zabraknie natomiast pomocnika Jeremego Helana (grał w ostatnim spotkaniu z Hull a nie jest uprawniony do gry w pucharze) i pewnego punktu w pomocy Davida Prutton (wykluczony za kartki), nie wiadomo także, kto stanie między słupkami Chris Kirkland czy Stephen Bywater, trener gości dość często zmienia koncepcję jeśli chodzi o obsadę bramki. Stawiam na skromne acz pewne zwycięstwo gospodarzy.

✅125
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Niznekamsk - Khabarovsk
Typ: over 6.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ekipa gospodarzy Niznekamsk na pozycji ósmej w konferencji Wschodniej czyli ostatniej dającą grę w play-offach i tej pozycji muszą cały czas bronić przed Yugrą która depcze im po piętach strata tylko cztery punkty. Niznekamsk możemy zaliczyć do zespołów które potrafią grać ładnych hokej do przodu jednak często zapominają o obronnie i stąd duża ilość straconych goli. Bramki prezentują się tak 111 strzelonych przy 120 straconych – średnia 5.6. Na własnej tafli rewelacji nie 11 zwycięstw i 9 porażek, bramki po równo czyli dużo strzelonych ale także straconych 57:57. W 2013 roku na własnej tafli dwa pojedynki z najlepszymi zespołami Konferencji Zachodniej, najpierw dostali lanie od Petersburga 0:5 by później już zagrać świetnie z Dynamo wbijając im pięć bramek a tracą tylko dwie – strasznie nierówna gra.
Goście odpuszczają już ten sezon nic już nie ugrają, przedostatnia pozycja w Konferencji tylko 39 punktów zdobytych, na koncie 14 zwycięstw przy 29 porażkach. A na wyjazdach to już totalna tragedia dwa mecze tylko wygrane w tym jeden po dogrywce! i 17 porażek, katastrofalna gra obronna prezentowana w tych spotkaniach średnio ponad 4 bramki na mecz stracone!. Odpuszczają to i gracze odchodzą w tym tygodniu stracili najlepszego strzelca i obrońcę.
Niznekamsk to zdecydowany faworyt tego pojedynku ale zaczyna się z tego robić masówka i kurs na jedynkę nie do gry handi to samo a Khabarovsk mimo iż sezon już odpuszcza i stracił dwóch najlepszych zawodników nie połozy się przecież na lodzie w tym spotkaniu, Dodatkowo gospodarzą wcale tak rewelacyjnie z tym rywalem nie idzie: w tym sezonie dwa pojedynki Khabarovsk u siebie przegrał 1:2 ale wygrał na wyjeździe 4:6, w poprzednim sezonie trzy pojedynki i wszystkie przegrała ekipa dzisiejszych gospodarzy w tym u siebie znowu tracąc sporo bramek i dużo strzelając 3:4. Tak więc jedne co się rzuca do duża ilość bramek na tafli Nizne i taki typ dziś gram.
Gospodarze bardzo potrzebuję punktów w walce o play-offy i zagrają pewnie swój hokej czyli dość ofensywnie i z bramkami nie powinni mieć problemu a i swoje na pewno dołożą goście dobrze radzący sobie z tym przeciwnikiem.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa w Hiszpani
Spotkanie: Korea Płd. - Białoruś - wynik do przerwy/koniec meczu
Typ: Korea Płd./Korea Płd.
Kurs: 3,8
Buk: Bet365
Analiza:
Mecz grupy C w Mistrzostwach Świata Piłkarzy Ręcznych pomiędzy Korea a Białorusią wydaje się bardzo emocjonujący . Obydwa zespoły walczyć bowiem będą o 4 miejsce gwarantujące udział w dalszej fazie mistrzostw . Korea jak i Białoruś przegrały swoje poprzednie mecze Korea (27:34 Słowenia , 31:22 Serbia ) zaś Białorusini (22:24 Polska , 28:34 Serbia ). Mimo iż Białorusini ulegli mniej Serbom uważam jednak że to Azjaci wygrają ten mecz . W ataku znajdują sobie dogodne sytuacje lecz w dotychczasowych meczach dokuczał im brak skuteczności . Białoruskim liderem jest Rutenka który ciągnie ten zespól . Ja dziś liczę jednak na monolit zespołu Korei i myślę że od początku narzucą swój styl gry i wypracują kilkubramkową przewagę.
⛔100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, eurochallange
Spotkanie: Pinar Karsyiaka - Gaz Metan Medias
Typ: - 14,5 Pinar
Kurs: 1.75
Buk: bwin
Analiza:
Pinar Karsyiaka to w tym sezonie czołówka ligi tureckiej. Na swoim parkiecie są prawie nie do zatrzymania , wygrali m.in z Galatasaray. Jeżeli chodzi o Eurochallange wszystkie 3 mecze u siebie wygrali przewagą powyżej 20 pkt , m.in z Tofasem czy Krką Nove mesto. Gaz Metan zawdzięcza gre w 2 rundzie tylko dla tego że mieli słabą grupe. Gaz Metan grając w lidze tureckiej nie zaliczał by się nawet do średniaków ligi tureckiej z którymi to Pinar rozprawia sie raz po raz wynikami powyżej 10 pktów. Bilans drużyny Gaz Metan na wyjazdach w 1 rundzie to 1 zwycięstwo ( 2 pktami) i 2 porażki w tym jedna wysoka +20 pkt z Khimk Yuhzny ,który jest napewno o wiele słabszym zespołem niż drużyna turków. Jak dla mnie pewne zwycięstwo turków 20 + pkt. ( i proszę nie pisać że słaba analiza)
✅75
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Hiszpania - Copa del Rey
Spotkanie: Real Madrid - Valencia CF
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli minimum dwie bramki - TAK
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cóż... co by tutaj napisać. Cristiano to Cristiano, Portugalczyk na początku nowego roku zaczyna łapać &quot;swoją&quot; formę. Nareszcie, można by napisać, w końcu mimo bramek, to na jesień nie czarował. Przyznam szczerze, że po meczu z Sociedad (kiedy wielu Madridistas już wieszczyło &quot;powrót&quot; Crisa) nie widziałem jego wielkiej postawy. Ot, Ronaldo jak na jesień, bramki strzelił, poprowadził do zwycięstwa, ale to nie była forma Portugalczyka. Jednak po tym, co zaprezentował z Celtą muszę zweryfikować swoje poglądy. Ktoś może napisać, że przeciwnik słaby, jednak Real grał pod sporą presją, w końcu gra nie zadowala kibiców, media naciskają na Mourinho i rewanż w Copa del Rey musiał wygrać. I to przekonywająco. Jak można było zaobserwować - udało się.
Wracając do samego Cristiano. W meczu z Celtą, jak wiadomo, zdobył trzy bramki i zaliczył dodatkowo asystę. Poprowadził drużynę do zwycięstwa i chyba do serca wziął sobie cel pobicia rekordu Messiego, gdyż w dwóch meczach zanotował aż 5 trafień. Predator. W meczu z drużyną z Galicji bramek na koncie powinno być 4, w końcu jedno zostało zabrane, poprzez domniemany spalony.
Ronaldo nie tylko był egzekutorem. Przez cały mecz tworzył zagrożenie. I co najważniejsze - nie grał samolubnie. Jest kapitanem tego statku. I nie chodzi mi tutaj o opaskę, czy posłuch w szatni. Jest liderem, ciągnie drużynę, swoimi bramkami wyzwala chęć gry u innych zawodników. Dodatkowym, również bardzo ważnym, faktem jest to, że wcale nie przejął się zdobyciem Złotej Piłki przez Messiego. Widać u Ronaldo brak spiny i radość w grze, swoistą lekkość. A wtedy wychodzi mu wszystko. Cieszy się na myśl grania na Bernabeu (czego dawno nie można było zaobserwować), trybuny go wspierają. Wolne ostatnimi czasy zaczęły siadać, częściej lecą w bramki aniżeli w trybuny, podobnie strzały z dystansu.
Plusem oczywiście jest to, że zawodnik nie męczył się w Pampelunie i jest 100% wypoczęty. Jak dla mnie typ do gry.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Francja
Spotkanie:Strasbourg-Briancon
Typ:Briancon -1,5
Kurs:2,10
Bukmacher:bwin
Liga francuska i hokej na lodzie,brzmi ciekawie i typ także wygląda na warty gry.Dziś w jednym z meczów kolejki spotkają się drużyny Strasbourga oraz Briancon.Według bukmacherów faworytem jest drużyna gości i w tym przypadku zgadzam się z kursami w 100%.Strasbourg zajmuje obecnie 12 miejsce w lidze na 14 ekip z dorobkiem 15 punktów i bardzo słabym bilansem bramkowy który wynosi 45-71.Kolejnym argumentem przeciw ekipie gości jest brak formy co może potwierdzić bilans ostatnich meczy w których to hokeiści ze Strasbourga zanotowali jedno zwycięstwo na 5 ostatnich spotkań ,a seria porażek sięga już 4 meczy z rzędu.Goście natomiast to wicelider ligi ze świetną ofensywą która strzela najwięcej bramek w lidze oraz defensywą ustępującą tylko liderowi.Ciekawym faktem jest też że Briancon straciło tylko o jedną bramkę więcej niż Strasbourg strzelił przez 17 kolejek.Uważam że w tym meczu zdecydowanym faworytem do wysokiego zwycięstwa są hokeiści Briancon za którymi przemawia także H2H więc ten handicap po tak dobrym kursie tym bardziej zachęca do gry.Polecam
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013
Spotkanie: Shaun Murphy (ENG) – Ricky Walden (ENG)
Typ: Shaun Murphy (ENG) -1,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Nie ma sensu szukać na siłę niespodzianki, kiedy wszystko wskazuje na to, że faworyt tego meczu nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. Shaun Murphy udowodnił w UK Championship, że wrócił do swojego normalnego, wysokiego poziomu. Doszedł do finału drugiej największej imprezy w kalendarzu prezentując po drodze świetny snooker, czego kulminację widzieliśmy w kapitalnym powrocie w meczu z Carterem, kiedy to będąc pod ścianą wygrał 4 frejmy z rzędu i cały mecz. Muszę przyznać, że tak grającego Murphy’ego nie widziałem od 2005 roku, kiedy jako kwalifikant został mistrzem świata grając zjawiskowy snooker. Dzisiaj raczej nie będzie potrzebował aż takich fajerwerków, żeby komfortowo awansować do następnej rundy. Jego rywalem będzie Ricky Walden, z którym Shaun wygrał 4 na 5 meczów, ale z drugiej jedyna porażka przypadła na największy turniej w którym się potykali, czyli UK 2011. Ricky dobrze zaczął sezon wygrywając Wuxi Classic, choć warto zwrócić uwagę na dość mizerną obsadę tego turnieju. Od tego czasu notował już mocno przeciętne wyniki, a zdarzały się również niespodziewane porażki z dużo niżej notowanymi graczami. Fakty są takie, że od dobrych kilku miesięcy nawet nie zbliżył się do swojego najwyższego poziomu i będzie mu bardzo trudno dotrzymać kroku wracającemu do formy Murphy’emu. Moim zdaniem zwycięzca tego meczu może być tylko jeden i wszystko przemawia za tym, że Murphy komfortowo zamelduje się w 2 rundzie.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
spotkanie Macedonia v Islandia 15/01/2013 18:00
Mistrzostwa Świata Mężczyzn -Hiszpania
typ 2
kurs 1,59
pinnacle
Mój typ dnia.Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli jak i samych Islandczyków, którzy po porażce w 1 spotkaniu z Rosja,zdemolowali Chile.Maja w zanadrzu bardzo trudne spotkanie z ekipa Danii.Jak na razie miejsce 3 w tabeli, myślę ze podopieczni Arona Kristjansson zrobią dzisiaj wszystko zęby wygrać to spotkanie w miarę wysoko i szybko. Zdecydowanie odskakując na klika bramek w 1 połowie, co da im dużo spokoju w grze w tedy sa bardzo groźni dla najlepszych drużyn na świecie. Dania chyba zajmie tutaj 1 miejsce w grupie, wiec Islandia będzie starała sie sie na zajęciu 2 miejsca w tej grupie.Jak dla mnie faworyt jest jeden Islandczycy sa zespołem dużo lepszym posiadają bardziej wyrównany skład więcej alternatyw w ataku graja bardzo szybko piłką w ataku. Gra opiera sie o skrzydłowych bardzo lubią kontrować swoich rywali.Obie drużyny nie za dobrze bronią wyniki Macedończyków nie powalają tylko 2 bramkowa wygrana z Chilie 4-ma z ekipa Kuwejtu po bardzo dobrej 1 połowie- dramatyczne drugie pól godziny gry.Wszystko praktycznie idzie do Lazarova, który robi swoje, ale jestem pewny ze sam tego meczu nie wygra. Oceniając obie drużyny stwierdzam ze Lazarov i spółka poprawia na pewno lepiej grac szczegolnie bronic,ale wygląda na to ze jest to kolejna słabo przygotowana ekipa do tego turnieju.Przewiduje takie run and gun z obu stron, totalna kanonadę w której więcej do powiedzenia będą mieli Aron Palmarsson i spółka i wygrają to pewnie i zdecydowanie.Polecam.
✅59
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Kuwejt
Typ: ZEA hand -1
Kurs:3,90
Bukmacher: tobet
W pierwszym półfinałowym meczu pucharu Gulf Cup zagrają ze sobą Zjednoczone Emiraty Arabskie i Kuwejt. Faworytem tego spotkania jest ZEA. Typowałbym na czysto ZEA jednak ze względu na to że jest już taki typ na TD to spróbuję zagrać na conajmniej dwubramkowe zwycięstwo ZEA. Widzę na szansę powodzenia tego typu ponieważ ZEA na tle innych drużyn występujących w tym turnieju wygląda zdecydowanie najlepiej. Jeszcze niedawno temu ZEA z arabskich państw była zdecydowanie za Arabią S., Bahrajnem, w eliminacjach do mundialu przegrywali większośc meczów i sam często grałem przeciwko nim. Po zmianie trenera i przede wszystkim wizji zespołu ZEA w tej chwili gra najlepszą piłkę z arabskich zespołów z tego regionu. Trener postawił na młodych zawodników, którzy występowali na IO w Londynie oraz m.in. na Ismaila Matara i Ahmeda Khalila ze starszych zawodników, zresztą Matar też grał na olimpiadzie. Największym brylantem w ZEA jest rozgrywający Omar Abdullrahman na którego grę patrzy się z przyjemnością, jest swietnie wyszkolony technicznie i ma duży przegląd pola skąd tak wiele asyst w jego wykonaniu i bramek z rzutów wolnych. Poza tym zwróciłem jeszcze uwagę na zawodnika z nr 7, niewiem jak sie on zwie ale w piłkę grać potrafi, jest bardzo szybki i strzelił 2 bramki w tym turnieju, także wspominany Khalil ostatnio wszedł z Omanem na 20min i strzelił dwie bramki. Kuwejt niczym mi nie zaimponował. Z tego co widziałem to grają głównie z kontry, ich skrzydłowi są dość szybcy. Stawiam jednak zdecydowanie na ZEA, które według mnie ma znacznie większy potencjał piłkarski.
⛔100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)
Mecz: Algieria - Egipt
Typ: Over 49.5
Kurs: 2.24
Bukmacher: Bet365

Dziś 3. kolejka spotkan Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Mecz 2 z 3 najlepszych druzyn afrykanskich. Oba zespoly solidarnie w tych mistrzostwach poniosly po 2 porazki, Egipt przegrał z Węgrami 23-32 ( 55 bramek) oraz wczoraj z Hiszpanią 24-29 ( 53 bramki), natomiast Algieria przegrala z Chorwacją 20-31 (50) i z Hiszpanią 27-14 (41). Z tego wynika ze w meczach tych druzyn 3-krotnie padl wynik powyzej 50 bramek, a zdobycze bramkowe druzyn afrykanskich z tak mocnymi zespolami nie naleza do niskich. Do tego w ostanich konfrontacjach w 2012 roku w Mistrzostwach Afryki druzyny spotykaly sie 2-krotnie : w grupie padl remis 34-34, nastepnie w polfinale 26-25. Po tych wynikach mozna wnioskowac po pierwsze ze druzyny nie grzesza dobra obrona traca duzo bramek, Hiszpanie mogli wczoraj Egipcjanom wrzucic 5 wiecej gdyby im sie bardziej chcialo grac. Podobnie bylo z Algierczykami, linie na over 55 utrzymywaly sie w spotkaniu z Chorwacja przez pierwsza polowe, jednak Algierczycy w koncowce staneli i skonczyli swoja zdobycz na 20 bramkach. Biorac pod uwage srednia gre formacji obronnych i bramkarzy obu druzyn wysnuwam teze ze to spotkanie powinno sie zakonczyc wynikiem okolo 54-55 bramek, sadze ze kursy na to spotkanie sa lekko zanizone. Podobnie zreszta jest z kursami na zwyciestwo, gdzie Bet365 wystawil 1.16 na Egipt a obecnie jest 1.45. W tych mistrzostwach pada calkiem sporo bramek i linie under/over w niektorych spotkaniach sa za niskie, mam nadzieje, ze rowniez dzisiaj nastapi taka sytuacja.
⛔100
 
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Hokej Czechy Extraliga
Spotkanie - Pardubice : Liberec
Typ - handi Pardubice (-2.5)
Kurs - 2.95
Buk - Sportingbet
Analiza :
Ekstraliga Hokeja w Czechach i spotkanie pomiędzy Pardubicami i Libercem zainteresowało mnie dzisiaj , gospodarze ostatnio w nie złej formie no ale muszą bowiem zajmują ostatnią bezpieczną pozycję a na ich koncie 52 pkt tyle samo co Czeskie Budejovice tak więc nie można przegrywać a dzisiaj jest ku temu okazja aby dopisać do swojego konta 3 pkt bowiem grają z 13 drużyną ligi no oczywiscie z miejsca zagrożonego spadkiem , no i jak na początku wspomniałem o formie gospodarzy to ostatnie 5 kolejek 4 zwycięstwa i 1 porażka 18:17 w bramkach natomiast goście z Liberca 1 zwycięstwo i 4 porazki bramki 8:18 .
Pardubice w tym sezonie lepiej gra na swoim terenie niż na wyjazdach i tak u siebie 20 meczy i 10 zwyciestw i 10 porazek jest jescze coś co w/g mnie daje im w tym dzisiejszym meczu + otóż strzelone gole , na ich koncie jest 70 zdobytych goli co stawia ich w czołówce drużyn w ilości strzelonych goli u siebie ( 5 miejsce ) no ale dużo też tracą bo 62 . Liberec natomiast na 19 meczy na wyjazdach zdołał wygrać 5 a 14 przegranych bramki 51:68 .
W tym sezonie bedzie to miedzy nimi 3 pojedynek w dwóch poprzednich lepsze okazało się Pardubice i tak pierwszy mecz u siebie i 6:2 na wyjezdie 4:1 no i dodam że ostatni wyjazd Liberca to dosyć bolesna porażka z Vitkovice aż 7:1 , dlatego liczę na dosyć pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy . Pozdrawiam !
⛔100
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Puchar Turcji
Spotkanie :Mersin Idman Yurdu - Trabzonspor
Typ: X
Kurs: 3.40
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj w starciu pucharowym lider grupy Trabzonspor podejmie najsłabszy zespoł z tej grupy. Trabzonspor po dwóch meczach ma komplet punktów, Mersin I. Y. zero i fatalny bilans bramkowy. Mimo to przewiduję tylko 1 punkt dla zespołu Adriana Mierzejewskiego, który ostatnio był bohaterem spotkania, ale również został wyrzucony z boiska. Prawdopodobnie korzystając z faktu, że jest to mecz z najsłabszym zespołem w grupie, a ewentuna strata punktów nie zepochnie Trabzonu z pierwszego miejsca trener postanowi sprawdzić kilku zmienników.
Fakt ten oraz atut własnego boiska może wykorzystac Merdin i stawiam na to że mecz skończy sie remisem
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Hiszpania, Puchar Krola
Spotkanie: Real Madrid - Valencia
Typ: Rzut karny przyznany i wykorzystany
Kurs: 3,40
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W pierwszym spotkanie 1/4 pucharu krola Hiszpanii spotykaja sie Real Madrid i Valencia. Mistrzowie kraju stracili szanse obronic tytul mistrza kraju i napewno sie skupia na rozgrywkach pucharu krola. W poprzedniej rundzie pilkarze Realu pokozali wielka determinacja szczegolnie w rewanzowym spotkanie kiedy wygrali 4-0 po tym jak musieli odrobic straty po pierwszym spotkanie. Mozemy sie spodziewac ze dzis gospdoarze tego spotkanie zrobia wszystko zeby dzis wysoko wygrac i byc w lepszej sytuacja przed spotkaniem rwanzowym. Goscie beda chcieli wykorzestac ze ich rywale nie rowna graja, i sprubuja dzis wywalczyc dobry wynik na wyjezdzie. Napewno w to spotkanie nie zabrakna sytuacja i starcie w pole karnym goscie szczegolnie ze gospodarze sprubuja wykorzestac indywidualnosci swoich pilkarze wymuszajac faule przed i w pole karny zeby miec dobrych sytuacje z stalych fragmentow gry. Uwazam ze goscie takze nie raz przeniesza zagrozenie przed bramke rywale zmuszajac obroncow Realu do popelnienie bledow. Moim zdaniem znajac temperametow pilkarze obie druwyn, to w to spotkanie sedzia bedzie mial sporo pracy i bedzie musial nie raz interweniowac zeby podyktowac rzuty faule i nawet rzut karny. W obie druwyn nie brakuje dobrych wykonawcow rzutow karnych, wiec mozemy sie spodziewac ze taka sytuacja bedzie wykorzestana w to spotkanie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Realem Madrid i Valencia zostanie rzut karny przyznany i wykorzystany.
⛔100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka i liga kobiet
Spotkanie:pinheiros-Sesi
Typ:pinheiros(+1,5 seta)
Kurs:2,40
Bukmacher:bet365
Analiza;
Znalazłem dziś dośc fajne spotkanie w i lidze siatkówki,brazylijskiej;
na przeciw siebie staną drużyny odpowiednio 6 drużyna i 5 Superligi Kobiet.
Pinheiros jest gospodarzem dzisiejszego spotkania,w tym sezonie radzi sobie nad
spodzieanie dobrze gdzie po pierwszej rundzie ma bilans 4 zwycięstwa i 5 porażek.
Goście natomiast Sesi; w tym sezonie 5 zwyciestw i 4 porażki,wiadomo Sesi bardziej znana
drużyna niż dzisiejszy rywal Pinheiro;dlatego kursy na zwycięstwo Sesi jest w granicach 1,20-1,35
jak dla mnie są to kursy mało opłacalne dlatego widze value w kursach na Pinheiros,może o zwycięstwo byc
bardzo trudno ,ale myśle że 2 sety i zdobycie pkt przez drużyne gospodarzy jest dzisiaj bardzo możliwe.
Ostatnie poczynania Pinheiros to bardzo dobra forma 4 zwyciestwa i jedna porażka;
Zwycięstwa ostatnio; 3-0 z 10 drużyna Sao Bernardo na wyjezdzie
3-2 z 9 drużyną Rio do Sul na wyjeżdzie
0-3 z 4 drużyną Amil u siebie
3-1 z 7 drużyną Minas na wyjeżdzie
3-0 z 8 drużyną z Sao Caetano na wyjeżdzie
Co mnie martwi do poczynania Pinheiros u siebie gdzie do tej pory rozegrało 4 z bilansem 4 spotkan 0-3,
tylko że grali z drużynami z miejsc 1-4 dlatego dziś pierwsze zdobyte sety i pkt.
Sesi natomiast ostatnio bilans 3 zwyciestwa i 2 porażki
z 8 drużyną 3-0 wygrana na wyjeżdzie Sao Caetano
z 2 porażka 0-3 Unilever u siebie
z 3 porażka z Sollys 3-2 na wyjeżdzie
z 10 u siebie 3-0 Sao bernardo
z 7 Minas wygrana 3-2 na wyjeżdzie
Sesi natomiast na wyjeżdzie bilans 3-3 ale tylko z 9 i 10 drużyna udało sie wygrac 3-0,
Biorąc ostatnie i korespondencyjne pojedynki to;
obie druzyny grały z 10 drużyna i obie wygrały pewnie 3-0,sesi grało u siebie Pinheiro na wyjeżdzie mały plus w stronę Pinheiros
i z 7 Minas ,sesi 3-2 na wyjeżdzie,Pinheiro 3-1 tez na wyjeżdzie czyli plus znów dla Pinheiro.
Jak widac drużyna gospodarzy to nie są panienki do bicia i dzisiaj nie skończy sie gładkim 3-0 dla gości;
Dlatego też gram mocniej w strone +2,5 seta Dla Pinheiros a w typach dnia +1,5 Pinheiros.
W pierszej rundzie było 3-1 dla sesi (25-19,8-25!!!!,25-19.25-20)
Trzeba zwrócic uwage na drugi set wygrany przez Pinheiro do 8!!!
Bilans bezposrednich spotan 2-1 dla sesi zawsze wygrywał gospodarz
Czy wiesz że....
w poprzednim sezonie druzyny spotkały sie na parkiecie Pinheiros i wygrali to spotkanie godspodynie;
a kursy na ich zwyciestwo było od 3,00 do 4,78;Sesi było wyrażnym faworytem,dla Pinheiro było to 1 z 3 zwyciestw odniesione w tamtym sezonie u siebie.
Nie chce nikogo wprowadzac w bład.nie jestem pewien ale obie drużyny dzieli tylko 5 km i czesto drużyny wymieniają się zawodnikami;
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Spotkanie:Macedonia - Islandia
15.01.2013 18:00
Typ: over 54.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupowe między zespołami
Macedonii oraz Islandii. Z racji tego że grupa B jest bardzo wyrównana, każdy mecz jest na wagę
dobrego roztsawienia przed 1/8 dlatego w dzisiejszym meczu spodziewam się wielu klarownych akcji
dużo bramek, oraz licze na nieoczekiwane zwroty akcji. Zarówno ekipa Macedonii jak i Islandii mają w swoich
szeregach lidera. W Macedonii jest to Kiril Łazarov, natomiast w ekipie Islandii Sigurdsson. Oby dwie ekipy
słyną z &quot;rozstrzelania&quot; zarówno dużo bramek rzucają jak i dużo tracą. W dotychczasowych dwóch spotkanaich między tymi zespołami dwa razy padał
wynik overowy. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie również będzie obfite w bramki, a zakończy sięzwycięstwem
Islandii 25:30
⛔100
 
maps 24

maps

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja KHL
Spotkanie: Cherepovec - Yaroslavl, godzina: 16:30
Typ: Cherepovec
Kurs: 2.82
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Witam, analiza oparta jest tylko i wyłącznie na statystyce. Otóż drużyna gości przegrała 6 z ostatnich 10 wyjazdowych spotkań. Na ich uspraawiedliwienie można byłoby powiedzieć, że grali z drużynami wysoko notowanymi, ale porażka to porażka. Gospodarze natomiast spisują się na swoim lodowisku ostatnimi czasy znakomicie. Tylko 1 porażka, wygrane 3 z ostatnich 5 i 5 z ostatnich 10 spotkań. Również nie grali z Dragons Kozia Wólka, lecz raczej z czołówką :)
✅ Według mnie tu jest value! Oceniłbym szanse, ze Cherepovec wygra jako 50:50.
Uznałem to za warte zagrania, postawiłem na pinnaclesports przy kursie 2.82. Po moim becie obniżyli kurs ????
⛔100
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
#5

Polska vs. Słowenia
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ w Hiszpani, godzina: 20:15
Spotkanie: Polska vs. Słowenia
Typ: Polska
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No i czar prysnął, koniec bajki, dzisiaj Polacy zmierzą się z bardzo mocną ekipą Słoweńców. Ten mecz może przesądzić lub mieć duży wpływ na to kto zostanie liderem grupy po 5 kolejkach. Zagramy z najtrudniejszym z dotychczasowych rywali, szóstą drużyną ostatnich ME. Słoweńcy osiągnęli na ME lepszy wynik niż Polacy, bo nieco wcześniej zaczęli odmładzanie zespołu.
&quot;Mierzymy co najmniej w półfinał&quot; - podkreśla Dragan Gajić, najlepszy strzelec francuskiego Montpellier, który rzucił w ostatnim meczu z Koreą 11 goli. Mózgiem drużyny Słoweni jest Uros Zorman, uznawany za jednego z najlepszych rozgrywających świata. 33-latek w przeszłości dwa razy wygrywał Ligę Mistrzów, a ostatnio znalazł się w najlepszej siódemce ME.
Polacy powinni jednak z Zormanem sobie poradzić, bo doskonale go znają, na co dzień Słoweniec prowadzi grę mistrzów Polski Vive Targi Kielce. Polacy znają go, ale podkreślają, aby nie zapominając o tym, że on zna też nas. Obok Zormana zagra m.in. świetny w pojedynkach jeden na jeden Marko Bezjak, który po tym sezonie przejdzie do najsilniejszej w Europie Bundesligi, a także nieobliczalny, bramkostrzelny przedstawiciel młodszej generacji - 25-letni Sebastian Skuba. - Bardzo ciężko poradzić sobie z nimi w obronie. Niestety, Słoweńcy nie atakują tak jak Polacy by chcieli, czyli używając siły fizycznej i prąc do przodu. Nie ma też u nich bombardiera potrafiącego rzucić z dziesięciu czy 12 metrów. Imponują za to sprytem, dużo grają piłką - przestrzega Nowiński.
Polska defensywa w meczu z Białorusią miała w końcówce słabszy moment.
Myślę, że jednak na ten mecz będą w 100% skoncentrowani i będą walczyć do upadłego. Wynik ze Słowenią może być kluczowy dla zwycięstwa w grupie C (grają w niej jeszcze wicemistrzowie Europy Serbowie i Korea Płd.). Triumfator dostanie najłatwiejszego rywala w 1/8 finału z mocnej grupy D, w której grają trzy silne zespoły europejskie - Hiszpania, Chorwacja i Węgry - oraz Algieria, Egipt i Australia.

DO BOJU POLSKA !!
⛔100
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka ręczna Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
Mecz : Chorwacja - Węgry
typ - Chorwacja
kurs - 1.70
bukmacher - STS
analiza :
Na tapete dzisiaj wziąłem najciekawszy do tej pory mecz Chorwatów z Węgrami. Będzie to rewanż &quot;Madziarów&quot; za ostatnie IO w Londynie gdzie Chorwaci pokonali ich w meczu o 3 miejsce. Obie reprezentacje wygrały dwa mecze Chorwacja 31-20 z Algierią i 36-13 z Australią natomiast Węgrzy również rozbili Australie 43-13 i wygrali z Egiptem 32-23 . Chorwatów widzę w roli zwycięzców tego meczu z naturalnej przyczyny, genialnych zawodników. Zdaniem wielu najlepszy szczypiornista świata Ivan Cupić. Rzucił Australii 8 bramek a Agierczykom 7. Jaki to zawodnik to widać na polskich parkietach i w LM w barwach Vive Kielce. Do niego dołączą dzisiaj świetny rozgrywający Marko Koplijar , Blazenko Lacković i oszczędzany jak narazie Vori, w dobrej formie jest też potężny obrotowy Vive Kielce Żelijko Musa. Węgrzy to głównie siła świetnej drużyny z tego kraju Veszprem . Liderami tutaj są Csaszar i Szollosi w ostatnim meczu zdobyli odpowiednio 8 i 7 bramek. Chorwacja to jednak potęga tych MŚ mecz będzie zacięty jesti Chorwaci zdobędą gdzieś na początku przewage 2-3 punktów to powinni wygrać.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Śwata
Spotkanie: Słowenia- Polska
Typ: Polska handicap -1,5 bramki
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:15 rozpocznie się bardzo ciekawy pojedynek w którym nasza reprezentacja szczypiornistów zmierzy się ze Słowenią. Kursy są bardzo wyrównane jednak mi się wydaje, że nasi powinni wygrać ten pojedynek co najmniej różnicą 2 bramek. Obie ekipy mają po 2 zwycięstwa w pierwszych dwóch kolejkach ale tak naprawdę to to spotkanie będzie dla nich spotkaniem rozpoczynającym mistrzostwa. Oglądałem wczoraj obie drużyny i nasi chłopcy naprawdę fajnie się zaprezentowali. Tym bardziej, że długi okres meczu była to druga szóstka naszego teamu. Słowenia trochę się wczoraj męczyła, choć po wyniku nie widać. Koreańczycy stracili siły dopiero w samej końcówce. Na naganę dla Słoweńców należy podać fakt, że prowadzili oni we wczorajszym meczu 7-1 a już do przerwy ich przewaga wynosiła jedynie 1 bramkę. Jeśli chodzi o naszą ekipę to straciliśmy niestety filar naszej obrony- Jurkiewicza, jednak i bez niego powinniśmy dać radę. Widać że nasi chłopcy tworzą kolektyw a zmiennicy również spełniają swoją rolę. Jak dla mnie typ warty gry.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: KoszykówkaBrazylia mężczyźni
Spotkanie: Palmeiras – Pinheiros Sky
Typ: 1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek koszykarski mężczyzn Brazylijskiej NBB ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 17 pozycję w tabeli zespół Palmeiras z 5 Pinheiros SKY. Gospodarze tego meczu w ostatnim czasie prezentują się bardzo słabo przegrywając spotkanie za spotkaniem a po raz ostatni zwyciężyli 13 grudnia tak więc ponad miesiąc temu a co z tym idzie to czas najwyższy na przebudzenie. Goście natomiast zwyciężyli swoje 2 ostatnie spotkania na wyjeździe lecz bardzo szczęśliwie i w dodatku z rywalami z dolnej części tabeli i tak kolejno 96:99 z 15 obecnie w tabeli Uniceub BRB oraz 84:85 z SKY Basquete Cearense które jest obecnie na 9 pozycji. Reasumując wydaje mi się, że czas najwyższy na przełamanie ekipy Palmeiras która musi wreszcie odnaleźć swoją optymalną dyspozycję a osobiście zaryzykuje i pobiorę tutaj 1 po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom