>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.01.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pemier League
West Bromwich - Blackpool
Blacpool - DNB
3.50
bet365

analiza:

Dzis przed nami mecz ligi angieslkiej pomiedzy West Bromwich ktore w ligowej tabeli zajmuje 16 miejsce a Blackpool ktore plasuje sie na 9 pozycji.

Zacznnijmy od analizy gry gospodarzy..otóż West Bromwich na dotychczasowe rozegrane 21 spotkan zdobylo 22 punkty a ich bilans meczów to: 6 wygranych 4 remisy i 11 porazek. Jesli chodzi o gosci to na koncie mają 28 pkt z bilansem 8-4-8. Więc pod tym wzgledem lepse jest Blacpool. Przyjzyjmy sie teraz formie tych obydwu ekip..bowiem West Bromwich na ostatnie 5 meczow przegral wszystkie, nie zdobyl ani jednego punkcika. Natomaist Blackpool zdobyl ich 9.

Moim zdaniem Blackpool podbudowane zwyciestwem w ostatniej kolejce z Liverpoolem 2-1 podtrzyma tą passe i zdobedzie dzis ponownie 3 pkt.

⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Werder Brema - Hoffenhaim
Typ: 2
Kurs: 3.93
Buk: Pinnacle
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz nam się zapowiada. Werder obecnie na 14 miejscu w tabeli i o nic więcej nie walczy niż utrzymanie, natomiast Hoffenhaim jeśli zdobędzie w tym meczu 3 punkty może jeszcze spokojnie powalczyć o puchary. Hof. ostatnio zaliczyło serię remisów natomiast Werder dwie przegrane , i wydaje mi się że drużynie z bremy nie pomogła nawet przerwa od rozgrywek czego dowodem jest przegrana meczu toważyskiego 3-1 z słabym zespołem z niemiec. Wydaje mi się że Hoffenhaim może tu wywieść trzy punkty a kurs jeszcze bardziej mnie zachęcił.

⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Nurnberg - Moenchengladbach
Typ: Moenchengladbach
Kurs: 4,17
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Fatalna obrona Gladbach? Tylko dlatego, że dwóch świetnych stoperów, podpory zespołu, Dante i Brouwers, stracili przez kontuzje całą rundę. Co gorsza, wciąż nie są gotowi do gry, choć Brouwers wrócił w trakcie rundy na krótki czas. Na środku obrony nie zagrają jednak Daems czy Anderson, lecz sprowadzeni Stranzl i Nordtveit. Powinni sobie poradzić, wygląda to lepiej, niż było, choć wciąż pewnie będą niecierpliwie oczekiwać na świetny duet, który jest kontuzjowany. Gladbach ma lepszy zespół, takie nazwiska jak Reus, De Camargo, Arango, Idrissou, Herrmann, Bradley. Boje się, że zagra źle spisujący się pod nieobecność Bailly&#39;ego bramkarz Heimeroth, który nie wpuszczał może &quot;szmat&quot;, ale wiele strzałów, które mógł obronić. Właściwie nie bronił żadnych sam na sam i innych okazji, które rywale powinni wykorzystywać, ale obrony których wymaga się od bramkarzy na tym poziomie. Nie potrafił wygrać swoimi interwencjami spotkania. Było więc tak, że każdy bardzo groźny celny strzał kończył się bramką. Liczę jednak na to, że Gladbach pokażą wiele szczególnie w ofensywie, a że defensywa jest nieco lepsza, można spodziewać się punktów dla Borussii.

✅ 317
 
beueck 7

beueck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: ilosc rogów w meczu (powyżej 10,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson

Analiza: Obie drużyny graja ofensywny futbol , wiec można sie spodziewac szybkiego tempa gry , co za tym idzie dużo akcji z krtórych beda rzuty rożne. Gra Bayernu bedzie opierała sie na szkydłowych (Ribery i Robben) którzy posyłaja czesto dosrodkowania z bocznych sektorów boiska , z ich akcji takze jest dużo rzutów rożnych. Wolfsburgowi może być w tym meczu trudniej o stworzenie akcji bramkowych po odejsciu kapitana Edina Dżeko, moga probowac wywalczac stałe fragmenty gry m.in rzut rożne które dobrze wykonuje Diego. Podsumowując: przynajmniej 11 rzutów rożnych to nie tak dużo na takie drużyny i mecz Bundesligi

✅ 90
 
S 37

spec19883

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-NHL
Spotkanie: Boston Bruins-Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Bwin

Analiza: Pierwsza drużyna Northeast Division (Boston) kontra wicelider Atlantic Division (Pittsburgh).W lepszych humorach są gospodarze niepokonani od 3 spotkań.Wygrali między innymi właśnie z dzisiejszym rywalem 4:2 i z liderem Atlantic Division Philadelphią 7:5.Goście zgoła odmiennych humorach stracili prowadzenie w swojej dywizji i do tego notowali 3 porażki,ale przełamali się i wygrali z Montrealem 5:2.
Boston choć w ubiegłym roku na 3 spotkania z &quot;pingwinami&quot; wygrał tylko jedno to było to zwycięstwo toczącego się sezonu 7:4.Więc już w tym sezonie dwukrotnie pokonali Pittsburgh,choć były to zwycięstwa na tafli rywala.Gospodarze będą chcieli wygrać trzeci raz z goścmi tym razem przed własną publicznością.

⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Nice - Lille
Typ: Lille wygra i powyzej 2,5 goli w meczu
Kurs: 3,80
Bukmacher: Gamebookers

Witam. Na dzisiejszy wieczor wybralem spotkanie ligi francuskiej pomiedzy Nice a Lille. Podobnie jak bukmacherzy, ja rowniez w roli faworyta stawiam zespol Lille. Druzyna gospodarzy jest zespolem przecietnym, zajmuje dopiero 15 miejsce w tabeli. W 19 meczach strzelili do tej pory 14 bramek, tracac przy tym 18, zatem tu nie jest najgorzej. W tym meczu jedynym argumentem przemawiajacym na korzysc Nice jest tylko to, ze graja na wlasnym boisku. Mysle, ze to nie wystarczy na silna ekipe Lille. Goscie sa obecnie liderem tabeli z przewaga 1 punkta nad miejsce 2, ale warto zaznaczyc, ze maja rozegrany o jeden mecz mniej. W zwiazu z tym wygrywajac dzisiaj powieksza przewage do 4 punktow. Co ciekawe jednak w historii bezposrednich pojedynkow zespol gosci zdolal wygrac tylko raz, przy 6 zwyciestwach Nice i 4 remisach. W tym sezonie Lille idzie jak burza i moim zdaniem polepsza te statystyki bezposrednich spotkan. Jesli chodzi o ostatnie mecze ligowe to zespol gospodarzy przegral ostatnio 6 kolejek temu, notujac 4 remisy i wygrana z Marsylia. Passa calkiem dobra, wiec tym bardziej czas na porazke ???? Z kolei ostatni mecz ligowy Lile to remis z St. Etienne, a ostatnia porazke zanotowali 24 pazdziernika ubieglego roku wlasnie z Marsylia. Oczywiscie wszystkie te statystyki nalezy traktowac z dystansem, gdyz w tym sezonie druzyna gosci prezentuje o wiele lepsza forme niz gospodarze i jest po prostu zespolem silniejszym, celujacym w mistrzostwo Francji. Lille jest rowniez zespolem mogacym pochwalic sie najwieksza liczba strzelonych bramek w lidze, zatem moj typ to wygrana Lille i laczna liczba bramek w meczu powyzej 2,5. Polecam.

⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Napoli - Fiorentina
Typ: handicap (0-1) X
Kurs: 3,45
Buk: Tobet
Analiza:
Moją propozycją na dzisiaj jest jednobramkowe zwycięstwo Napoli z Fiorentiną. Oglądałem kilka spotkań Napoli i kilka spotkań gości w tym sezonie. Co różni oba zespoły to tempo gry. Napoli gra szybką piłkę i składnymi akcjami przenosi się w pole karne rywala. Fiorentina natomiast gra wolniej i mniej zespołowo. Napoli jest znakomicie fizycznie przygotowane do sezonu, co potwierdziło już wielokrotnie strzelając gole w ostatnich minutach. Lista absencji po stronie gości długa: Vargas, Avramov, Natali, Cerci, Frey, Jovetić.
Dlaczego jednobramkowe zwycięstwo? W bramce Fiorentiny Boruc i myślę, że więcej niz 2 goli nie wpuści. Osobiscie bardzo sobie cenie jego umiejętności więc mam prawo tak uważać. Poza tym Fiorentina bądź co bądź, gole strzelać potrafi i potencjał w ofensywie ma na pewno wystarczający by ukuć choć jeden raz.

Pozdro

⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna-Mistrzostwa Świata
Spotkanie:Islandia-Brazylia(+10)
Typ:1
Kurs:1,85
Buk:Unibet
Analiza:


Na dziś wybrałem mecz Mistrzostw Świata mężczyzn w piłce ręcznej,a mianowicie spotkanie grupy B pomiędzy Islandią a Brazylią.Obie drużyny rozpoczęły swoje zmagania wczoraj.Islandia zdecydowanie pokonała mocną drużynę Węgier 32:26.Natomiast Brazylia wysoko uległa Austrii 24:34.Islandia i Brazylia grają na tym turnieju o zupełnie inne cele.Celem Islandii jest na pewno wywalczenie medalu albo chociaż zapewnienie sobie kwalifikacji na igrzyska w Londynie.Z kolei Brazylia może tylko powalczyć o 5 miejsce w grupie z Japonią,bo wątpię by sprostali choćby Węgrom czy Norwegom.Islandia posiada w swoich szeregach wielu znakomitych piłkarzy,takich jak Stefansson,Palmarsson,Patersson czy Sigurdsson.Według mnie Islandia powinna spokojnie wygrać to spotkanie różnicą powyżej 10 goli.


⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: West Ham United - Arsenal Londyn
Typ: Over 4.5
Kurs: 6.00(5.00)
Buk: Sportingbet
Analiza: Derby Londynu. West Ham United - Arsenal Londyn. Gospodarze w strefie spadkowej 20 miejsce, Arsenal natomiast jest na 3 pozycji. Nie ma co ukrywać, ze West Ham gra bardzo słabo w tym sezonie i nie wykluczone jest , że spadnie do Championship, ale i Arsenal ostatnio nie zachwyca, remis w ostatnich minutach z Leeds i porażka z Ipswich, nie za bardzo ucieszyły kibiców &quot;Kanonierów&quot; , a przecież te drużyny grają nacodzień w Championship.
Skład Arsenalu na to spotkanie: Szczesny, Eboue, Djourou, Koscielny, Clichy, Wilshere, Song, Walcott, Cesc, Nasri, Van Persie. Jak widać pełna moc Kanonierów nikogo nie brak jeśli chodzi o Ofensywe. Szczęsny na bramce, życzę mu jak najlepiej ale uważam, ze puści 1 bramkę. Arsenal natomiast po tej porażce z Ipswich , remisie z Leeds musi podnieść się z kolan dla kibiców. Pomimo tego, że w ost. 10 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami nawet over 2.5 rzadko padały dzisiaj typuje over 4.5 i piękne widowisko.

⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-BELGIA: EXQI League
Spotkanie: Turnhout- KVSK United
Typ:2
Kurs:1,78
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Dziś o godzinie 20 rozpocznie się kolejne spotkanie 2 ligi belgijskiej w piłce nożnej. Zmierzą się Turnhout ( przedostatnie 17 miejsce) natomiast KVSK United ( jest liderem tych rozgrywek) Ja spodziewam się jednostronnego widowska, ponieważ KVSK jest na gazie wygrali ostatnich 6 meczy:
08/01-11 2. liga Belgia KVSK United vs. Boom 4:1 11/12-10 2. liga Belgia KVSK United vs. Vise 3:1 27/11-10 2. liga Belgia KVSK United vs. Wetteren 4:0 19/11-10 2. liga Belgia Oostende vs. KVSK United 2:4 13/11-10 2. liga Belgia FC Brussel vs. KVSK United 2:3 06/11-10 2. liga Belgia KVSK United vs. Boussu 3:2
Natomiast Turnhout gra tak sobie:
08/01-11 2. liga Belgia FC Antwerp vs. Turnhout 2:0 11/12-10 2. liga Belgia Waasland vs. Turnhout 0:4 27/11-10 2. liga Belgia Mons vs. Turnhout 1:1 20/11-10 2. liga Belgia Turnhout vs. Roeselare 2:2 14/11-10 2. liga Belgia Boom vs. Turnhout 0:3 06/11-10 2. liga Belgia Turnhout vs. Tubize 1:1

2 zwycięstwa 3 remisy i 1 porażka. W bezpośrednim spotkaniu wygrało KSVK i mam nadzieję że dziś piłkarze i kibice KSVK United będą świętowali kolejne zwycięstwo.

⛔ 100
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcarska NLA
Spotkanie: Zug-Kloten Flyers
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Na sobotę wybrałem ciekawe spotkanie Szwajcarskiej ligi hokejowej pomiędzy Zug a Kloten Flyers, które odbędzie się o godz. 19.45. Moim faworytem spotkania jest drużyna z Kloten, zajmująca obecnie fotel lidera zyskując 18pkt przewagi przed dzisiejszym rywalem z Zug klasyfikującym się w tabeli na miejscu trzecim. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, ze względu na to, iż obie drużyny są zdeterminowane zrobić wszystko by &#39;urwać&#39; punkty rywalowi. Kloten Flyers to jednak drużyna radząca sobie prawie z każdym rywalem bez względu na to czy grają u siebie, czy na obcym terenie. Ich ostatnie mecze na wyjeździe kończyły się zwycięstwem odpowiednio 2-3, 2-6, 1-2. Warto wspomnieć o wysokiej formie hokeistów z Kloten, ostatnie 10 meczów to aż 9 zwycięstw i tylko jedna porażka z zespołem Davos wykazującym podobną formę. Nie można powiedzieć tego o gospodarzach, którzy wykazują bilans 5 wygranych i 5 przegranych spotkań. Ostatni mecz obydwu drużyn odbył się w tak jak dziś w Zug 2 miesiące temu i zakończył się wynikiem 1-5 na korzyść Kloten Flyers. Goście mają taktykę na rywala i jest bardzo prawdopodobne, że dziś powtórzą ten wynik.

✅ 145
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Lyon - Lorient
Typ: Lyon (-1 HE)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dziś o godz. 21:00 w ramach 20 kolejki ligi francuskiej Olympique Lyon, zajmujący czwarte miejsce w tabeli podejmie FC Lorient, które jest dwunaste. W tym sezonie drużyny te spotkały się w Lorient i wówczas Lyon wygrał skromnie - 1:0. Obie drużyny awansowały do dalszej fazy Pucharu Francji, gdyż gospodarze ograli FC Caen, a goście Vannes. OL po niezbyt udanym początku sezonu pnie się w &quot;czub&quot; tabeli i traci tylko jeden punkt do lidera - Lille, więc nie może pozwolić sobie na stratę punktów z przeciętną drużyną. Ostatnie występy Ostatnie mecze Lorient na wyjeździe to porażki: 0:2, 3:6 i 0:3. Warto zaznaczyć, że wygrali tylko jedno spotkanie na &quot;obcym&quot; terenie i aż 6krotnie polegli. Ich obrona jest najgorsza spośród wszystkich drużyn na wyjazdach. Do tego drużynę gości trapią kontuzję, gdyż nie zagrają: Yanna Jouffre, Antoine&#39;a Burona i Francisa Coquelina. Dzisiaj nie widzi mi się przełamanie passy Lorient i stawiam, że Lyon zwycięży co najmniej dwoma bramkami.

✅ 155
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Spotkanie: Islandia-Brazylia
Typ: SIGURĐSSON Guđjón Valur over 3.5 gola
kurs: 2.30
Tobet

Już dziś o 21 w szwedzkim Norrköping na mistrzostwach świata swoj drugi mecz rozegra Islandia. Jest to drużyna bardzo ofensywna. W pierwszym spotkaniu Islandczycy pewnie pokonali niezłych Węgrów, a Sigurdsson zdobyl 4 bramki. Gudmundur Gudmundsson - trener Islandczyków na co dzień prowadzący jeden z czołowych klubów niemieckiej
Bundesligi - Rhein-Neckar Löwen, w którym występują jego rodacy (Olafur Stefansson, Gudjon Valur Sigurdsson, Robert Gunnarsson). Tercet ten stanowi o sile reprezentacji Islandii wspomniał, że Sigurdsson nie jest prztgotowany na 100% do tych mistrzostw. Dziś na Islandię czeka Brazylia, czy rywal o 2 klasy słabszy od Węgrów. Jestem przekonany, że skrzydłowy Rhein Neckar Lowen zdobędzie conajmniej 4 bramki a kurs według mnie to nieporozumienie.

✅ 130
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Spotkanie: PSG - Sochaux
Typ:1
Kurs: 1,45
Buk: Bwin

Analiza: Dziś po przerwie zimowej rusza liga francuska. O 21 drugie PSG będzie podejmowało na własnym obiekcie jedenaste Sochaux. Ostatnie spotkanie tych ekip było na boisku Sochaux i wtedy gospodarze wygrali 3:1 i było to 29 sierpnia 2010, zaś ostatni mecz w Paryżu skończył się 4:1 i było to 3 marca 2010. Tydzień temu był puchar Francji i obie ekipy grały, PSG na własnym obiekcie rozbiło Lens aż 5:1!, zaś Sochaux po męczarniach wygrało z Jarville. Sochaux jest na wysokim 11 miejscu dlatego że grają najlepiej w lidze na własnym obiekcie zebrali tam 21 pkt z 25! PSG na własnym obiekcie zebrało 17 pkt (6 wynik w lidze). Sochaux jest prawie najgorszą drużyną na wyjazdach... za nimi tylko Arles.!
Myślę że Nene i spółka na spokojnie wygrają.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak

✅ 45
 
popek21 0

popek21

Użytkownik
Francja 1 liga, pilka nozna.
godzina 21.00

spotkanie: Tulusa v Nicea
typ:Nicea-remis bez zakladu
kurs:3.40
Buk:Bet365

analiza:

dzis o 21.00 zostanie rozegrane spotkanie ligi francuskiej pomiedzy Tulusą a Niceą. Są to druzyny ze srodka tabeli, odpowiednio Tulusa zajmuje 9 miejsce a Nicea 13.
Tulusa ma w swoimm dorobku 27 punktow a nicea 25 ale Nicea ma 1 mecz zalegly. Gospodarze mają 8 zwyciestw na swoim koncie a goscie 7. Tulusa zanotowala takze 3 remisy i 8 porazek a Nancy 4 remisy i 7 porazek. Więc jesli chodzi o bilans i punkty to są bardzo podobne. Zdecydowaną przewage ma nancy pod wzgledem formy, na ostatnie 8 meczow goscie tego spotkania zdobyli 14 pkt a gospodarze 9. Warto podkreslic ze nancy grajac 8-krotnie na wyjazdach tylko 2 razy przegrali.
Uwazam że w tym meczu prawdopodobne jest wszystko, zapowiada sie ciekawy i zaciety mecz, ale biorąc pod uwage lepszą forme gosci to dlatego stawiam na nich. Tymbardziej ze kurs na nich jest wysoki. Dla bezpieczniejszego zakladu podpieram sie remisem bez zakładu.

⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna Spotkanie : Polska - Argentyna Typ : Liczba bramek zdobyta przez najlepszego strzelca meczu : Over 7.5 Kurs : 2.10
Buk : Tobet
Analiza : Witam . Rzucił mi się w oczy bardzo fajny zakład na dzisiejszy mecz z udziałem polaków . Ile goli zdobędzie najlepszy strzelec meczu . Myślę że 8 bramek na predatora meczu to bardzo nie dużo . Liczę tutaj na Bieleckiego oraz Tłuczyńskiego i może Lijewskiego z naszej repki . Ale to jest tylko jedna strona medalu . I tu zaskoczę --&gt; To jest ta gorsza strona gdyż wydaje mi się że u nas bramki rozkładają się mniej więcej na tych trzech zawodników . A teraz najlepszy strzelec Argentyny . Jest nim nie jaki S.Moldet . A wiadomo u nich [tj. słabsza drużyna] bramki raczej będą rozkładały się na mniejszą ilość graczy . We wczorajszym meczu Polaków Tłuczyński zdobył 7 bramek [ A Argentyna wydaje mi się że jest słabsza i że więcej dziś urwie ] . Przypomnę jeszcze że najlepszy Słowak wczoraj strzelił 9 bramek . Do mojego postu z Działu tematycznego dodam jeszcze że chyba Ktoś skorzystał z mojego typy , gdyż kurs się obniżył . Zapraszam do oglądnięcia tego spotkania w TVP 2 od godziny 20:15
⛔ 100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: FC Sevilla - Espanol Barcelona
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 3.60
Buk: Sportingbet
Analiza: Dziś o godz. 22:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy 10 w tabeli Sevillą a zajmującym bardzo wysokie 5 miejsce Espanolem. Faworytem w tym spotkaniu są zdecydowanie gospodarze, którzy widać, że się odradzaja i z meczu na mecz grają coraz lepiej. Szczególnie łatwo przychodzi im zdobywanie goli w ostatnich meczach zdobyli ich aż 9. Oczywiście dużym mankamentem jest nadal gra obronna gospodarzy. Śledziłem ich ostatnie mecze i widać, że często popełniają błędy, bramkarz Palop również nie ma udanego sezonu, bardzo często zdarzają mu się wpadki, nie jest on najmocniejszym punktem zespołu. I właśnie tutaj upatruje szansę dla mojego typu, bo to że Sevilla strzeli min 3 gole to jest pewne. Chcąc odrobić 5 pkt do Espanolu i zaatakować pierwszą 4-kę Sevilla musi ruszyć do ataku. Jednak Espanol również imponuje strzelecką formą. Z ostatnich 10 meczy tylko w 2-óch nie udało im się strzelić gola, a w ostatniej kolejce zaaplikowali Saragossie aż 4 gole, dlatego myślę że himeryczną Sevillę też przynajmniej raz ukują. Do składu gospodarzy wrócił Jesus Navas co od razu wniosło dużo ożywienia w linii ofensywnej. Podumowując zapowiada się otwarty mecz, z dużą ilością bramek. Stawiam 3-2 dla Sevilli
⛔ 100
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: FC Sevilla - Espanyol Barcelona
Typ: Sevilla over 1.5 gola
Kurs: 1.85
Buk: Gamebookers
Analiza:Sevilla powróciła do wysokiej formy. Ostatnio w meczach tej drużyny pada spora liczba bramek. 5-3 oraz 3-3 w Copa del Rey czy też 3-2 w ostatnim meczu z Realem Sociedad. Jednak najważniejszy jest inny fakt. Otóż na swoim stadionie gracze z Andaluzji ostatnio strzelili więcej niż 1 bramkę 8 Listopada!! Jest to ciąg aż 4 spotkań w których udawało im się zdobywać tylko 1 bramkę. Sądzę, że jeśli chcą wygrać z Espanyolem to będą potrzebowali więcej niż 1 bramki ponieważ klub ten to rewelacja sezonu i stanowią bardzo trudnego rywala i również pewnie coś ustrzelą. Liczę na przełamanie i over.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom