>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,baraze ME
Spotkanie: Ukraina-Slowenia
Godzina: 18
Typ: 1(-1)
Kurs: 3,3
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Ciekawe spotkanie przed nami w barażach do Mistrzostw Europy we Francji. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem są Ukraińcy. Oglądałem ostatnie mecze obu drużyn w eliminacjach i dużo lepsze wrażenie zrobili na mnie nasi wschodni sąsiedzi, którzy naprawdę grają ładną piłkę. Słoweńcy natomiast męczyli się strasznie z San Marino by ostatecznie wygrać zaledwie 2-0 i zremisowali u siebie 1-1 ze słabiutką Litwą. Szwajcarzy i Anglicy byli dla Słoweńców barierą nie do przejścia i tylko przez chwilę grali z nimi na równi, więc ostatecznie zajęli oni 3 miejsce wyprzedzając San Marino, Litwę i Estonię, więc ekipy niezbyt dobre. Ukraińcy zaś w grupie dali się wyprzedzić Hiszpanom i Słowakom do których ostatecznie stracili 3 punkty. W tyle zostawili macedonię, Luksemburg i Białoruś. Nie ma innej opcji jak wygrana minimum dwoma bramkami gospodarzy. Pozdrawiam
✅230
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions
Spotkanie: M. Allen - K. Wilson
Godzina: 20.00
Typ: Allen -1,5 frame&#39;a
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Allen w formie w końcu, myślę, że dzisiaj lekko wygra z Wilsonem. Dużo wyższa klasa Irlandczyka i forma mega, kroczy pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa, ostatni ich mecz w październiku to 6-3 dla Allena, liczę dziś na podobny wynik, chociaż Wilson jest niewygodnym rywalem. Myślę, że kurs ciekawy i do spróbowania.
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom