>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 898,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 14. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna Eredivisie Kobiet
Godzina 20:00
Spotkanie: Twente K - Ajax K
Typ : remis lub Ajax
Kurs 1,80
Buk bet365
Analiza

Mecz na szczycie Eredivisie kobiet. Lider z Amsterdamu jedzie do wicelidera a zarazem najbardziej utytułowanej druzyny Holandii a wiec Twente.
Moze najpierw w skrocie powiem jak wszystko wyglada. Twente to 3krotny mistrz Holandii i 2krotny mistrz ligi BeNe, ktora istniała przez ostatnie 3 sezony i laczyła druzyny z Belgii i Holandii. W zeszlym sezonie Twente stracilo mistrzostwo na rzecz Standardu Liege ale to i tak im pozwoliło grac w lidze mistrzyn. Liga ta była zdominowana przez Twente i Liege, pozniej była lekka dziura i Ajax, ktory probuje im dorownac. Od tego sezonu powrociła Eredivisie, ktora ma 7 zespołow i nikt nie spada
W tym sezonie Ajax po 9 spotkaniach ma 23 punkty po 7 wygranych i 2 remisach (m.in 1:1 z Twente u siebie stracone w 90 min). Druzyna potentatow do tytylu w 8 meczach zgromadziła 19 punktow. Mysle, ze jest to sezon w ktorym druzyna z Amsterdamu moze w koncu powalczyc o miano najlepszej druzyny Holandii. Swietne warunki do grania, kilka solidnych wzmocnien przed sezonem, oraz słabosc Twente, ktora polega na graniu na dwoch frontach.
Mianowicie chodzi o to, ze Twente 3 dni temu grało u siebie z Barcelona (porazka 0:1), dzisiaj gra z Ajaxem a za 3 dni rewanz w Barcelonie. 3 dni odpoczynku po meczu to zdecydowanie za mało dla kobiet a i w perspektywie niesamowicie wazny mecz w Hiszpanii w ktorym na pewno chca powalczyc bo sprawa otwarta.
Jak wspominałem w ostatniej analizie meczu piłkarek Ajaxu (2/2 typy na plus) w tym sezonie cos drgnęło. Byłem na kilku spotkaniach domowych Ajaxu i poziom jest naprawde zadziwiajacy, atmosfera w druzynie wydaje sie swietna a odpowiedzialnosc za wynik spoczywa praktycznie na kazdej zawodniczce. Eshley Bakker strzeliła w tym sezonie 5 bramek w 9 spotkaniach a warto dodac, ze jest z rocznika 93. Jak bardzo utalentowana to zawodniczka wskazuje fakt, ze juz w sezonie 11/12 w barwach Ado strzelila 6 bramek w 11 spotkaniach z czego tylko 6 grała w pierwszym składzie. Miała wtedy 18 lat. Ponadto po 3 bramki ma kilka zweodniczek jak de Ridder, Kaagman czy Versteegt. Zawodniczki Ajaxu to oczywiscie w sporej ilosci reprezentantki kraju. Ja osobiscie czekam na powrot Anouk Hoogendijk, ktora w srodku pola jest liderka. 102-krotna reprezentantka kraju swieci zarowno na boisku jak i poza nim co widac na moim awatarze
Twente to oczywiscie najsilniejsza druzyna kadrowo w lidze. W tym sezonie ligowym przegrali 1 spotkanie wyjazdowe z PSV wiec 3 siła ligi. Co mnie składania do grania przeciwko nim to dosyc zanizony kurs. Druzyna Twente na pewno nie jest o tyle silniejsza od rywale, z Amsterdamu aby 3 dni po spotkaniu ligi mistrzow wystawiac na nie kurs 1,90. Zagadka jest jaki skład dzisiaj wystawi trener Veurink w perspektywie wyjazdu do Barcelony. Najwieksza gwiazda Twente jest 18 letnia Roord. Zawodniczka ta to ewenement. W wieku 15 lat zedebiutowała w rozgrywkach ligowych strzelajac 2 bramki a w nastepnych dwoch sezonach strzelala po 13 bramek w lidze BeNe. W tym sezonie bilans 8/8 a warto dodac, ze gra na pozycji pomocnika. Mysle, ze dla druzyny Twente to nowe doswiadczenie grac 2 mecze w 3 dni i trener zrobi rotacje w składzie. Jest to bardzo młoda druzyna w ktorej pierwsze skrzypce graja nastolatki i raczej nie beda eksploatowane.
Podsumowujac co mnie skłania na granie na Ajax to z pewnoscia kurs. Druzyna Ajaxu zblizyla sie poziomem do Twente. Ogladałem ich spotkania i atmosfera jest doskonała. Chca w koncu zdobyc tytuł a dzisiejsza wygrana da 7 punktow przewagi przy lidze, w ktorej raczej nie czesto gubi sie punkty. Goscie beda wypoczeci po tygodniowej przerwie w graniu zas gospodynie pod presja meczu z Barcelona. Miałem przyjemnosc ogladac spotkanie Ajax-Twente w Amsterdamie i to owczesne gospodynie wygladały lepiej. Podporke na ajax po takim kursie biore z pocałowaniem reki.
Błędny dzień
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,baraze ME
Spotkanie: Ukraina-Slowenia
Godzina: 18
Typ: X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ukraina jest faworytem tego meczu, ale kurs na gospodarzy jest zanizony i gosci na pewno stac na psikusa.Maja w skladzie wielu niezlych graczy jak chocby 6z serieA- najlepszy bramkarz Handanovic, gwiazda Fiorentiny Ilicic, Kurtic czy Birsa i dwoch obroncow a takze Kampla z Leverkusen czy 2graczy za LaLiga jak Krhin czy Jokic.W Ukrainie poza Yarmolenka i Konoplyanka nikt sie nie wybija ponad przecietnosc, wiec Slowenia na pewno nie jest bez szans.Zreszta juz pokazali w meczu ze Szwajcaria na wyjezdzie, ze nie sa chlopcami do bicia prowadzac 2:0 na wyjezdzie i przegrywajac mecz w samej koncowce a Ukraina potrafila u siebie przegrac ze Slowacja.O wygrana na trudnym terenie i w 1meczu barazowym bedzie ciezko, ale remis to dla nich realny cel i na pewno w pelni ich zadowoli...
⛔ 100
 
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia 2 liga
Godzina 4:00
- Avispa Fukuoka : Ehime
- Avispa Fukuoka over 1.5 gola
- 2.35 / Bet365
Do końca sezonu w J2-League zostały 2 kolejki ja wybieram spotkanie pomiędzy Avispą a Ehime , gospodarze walczą o bezpośredni awans do J-League i jak na teraz zajmują 3 miejsce co niestety nie jest premiowane bezpośrednim awansem a barażami ale gdy dziś uda się zdobyć komplet pkt to przeskoczą w tabeli Iwatę ale Iwata będzie miała mecz przed sobą tak więc walka o awans będzie zapewne do ostatniej kolejki , Avispa idzie jak burza i ostatnie 10 meczy to 9 zwycięstw i remis , u siebie jest dosyć skuteczna a ich bilans to 12-4-4 i br 32:20 a w ostatnich dwóch meczach strzelała po 4 gole tak wiec liczę że i w tym pojedynku uda im się zdobyć przynajmniej dwie tym bardziej że z Ehime gra im się wyjątkowo dobrze 7-2-0 i br. 14:3 , co do gości to ci w wyjazdach za bardzo nie błyszczą 7-3-10 i br. 15:22 tak więc liczę że ta dobra passa gospodarzy będzie dalej trwała i dziś powinni skasować komplet pkt no i przynajmniej dwa gole z ich strony !
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 03:00
Spotkanie : Denver Nuggets : Houston Rockets
Typ : Nuggets Handicap +5.5
Kurs : 1.90
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Dziś spotkanie w Denver które ma swój specyficzny klimat. Gramy na większej wysokości i niższe poziomy tlenu robią swoje. Oczywiście gramy w hali i powiecie, że nie ma to wielkiego znaczenia jednak wielu sportowców wypowiada się negatywnie na temat warunków do gry w mieście w stanie Kolorado. Pamiętam jak gracze Clippers w poprzednim i 2 sezony temu mieli winning streaki i jechali do przeciętnych Nuggets po jego przedłużenie. Jak wiadomo nie kończyło się to dla nich pozytywnie.
http://www.sportal.com.au/basketball/news/nuggets-end-clippers&amp;#39;-streak/620mc4605uju1afhxqe7a4lta
http://www.csnphilly.com/basketball-philadelphia-sixers/nba-wrap-nuggets-end-clippers-win-streak-11
Dziś do Samorodków przyjeżdzają gracze z Houston którzy po beznadziejnym początku sezonu przebudzili się i notują przyzwoite wyniki. Tutaj jednak trzeba przypomnieć ich ostatni występ u siebie z Nets. Przegrana z jedną z najsłabszych ekip w lidze nie świadczy o nich dobrze. Houston to typowa ekipa która gdzy ma dzień rzutów za 3 potrafi roznieść każdego rywala. Mieliśmy sytuację gdzie zawodnicy coacha McHale&#39;a mieli o wiele gorszy dzień niż poprzednie i ich skuteczność rzutów za 3 wyniosła 23.5%.
Oczywiście obie ekipy spotkały się już w tym sezonie. W 1 kolejce rozgrywek Nuggets spokojnie wygrali z Rockets wynikiem 85:105. Zatrzymali oni Rockets na skuteczności 34.5 z pola/22.9 za 3, a sami gracze z Houston dorzucili tylko 17 punktów z charity line na możliwych 26.
Nie możemy spodziewać się po Denver cudów w tym sezonie. Jest to ekipa, która jest w przebudowie, ale wciąż ma solidny roster z niezłymi starterami. Gallinari, Faried, czy J J Hickson to bardzo przyzwoici gracze. Bardzo mocnym punktem zespołu jest debiutank Mudiay, który jak to rookie przeplata dobre występy z słabymi, ale ogólnie prezentuje się bardzo korzystnie. Skoro już raz w tym sezonie gospodarze powstrzymali Rockets czemu nie mają dziś przegrać małą ilością punktów lub nawet wygrać jako dog? Wszystkie wygrane pojedynki przez Rockets w tym sezonie były dosyć wyrównane. Wygrali on /5/5/6 i 4 punktami.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Calgary Flames
Typ: 1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejszej nocy lądujemy w stolicy USA , gdzie miejscowi Capitals spotkają sie z płomieniami. Washington jest 3 drużyną wschodu z 22 punktami , zaś Calgary ostatnią drużyną zachodu i ma tych punktów połowe mniej. Washington gra też dobrze na własnym lodowisku ma bilans 6-2 , a Calgary na wyjazdach prezentuje się słabo ma bilans 2-7. Także wynik powinien być tylko jeden i myślę że Oviechkin i spółka sprostają zadaniu.
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Kwalifikacje MŚ
Godzina: 01:00
Spotkanie: Argentyna vs Brazylia
Typ: under 2.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Początkowo miałem dziś grać kartki w meczu Szwecja-Dania, ale linia (5,5) mnie zniechęciła. Dlatego korzystam z okazji. Mecz przeniesiony z wczoraj, mam nadzieję, że się odbędzie. Dlaczego under? Po pierwsze to mecz o punkty, więc z perspektywy dotychczasowych zdobyczy w eliminacjach, obie drużyny będą chciały przede wszystkim nie przegrać. Po drugie ostatnie dwa mecze o punkty między nimi to undery. Po trzecie obie drużyny bardzo osłabione, szczególnie Argentyna w ofensywie (Messi, Aguerro, Tevez). Wreszcie wpływ będzie miała też otoczka meczu, szczególnie mikrocykl ustawiony na wczorajszą noc, który sprawi, że piłkarze powinni być mniej żwawi.
Co przemawia przeciw typowi? Ale może się też tak zdarzyć, że będzie strzelanina, szczególnie gdyby na początku Brazylia strzeliła bramkę i Argentyna musiała się odkryć.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje EURO 2016
Spotkanie: Szwecja-Dania
Typ: szwecja dokładanie 1 golem
Kurs: 3.90
Buk: Unibet
Godz. 20:45/ 14/11/2015
Analiza: Na dzien jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy w przyszłym roku, ekipa Szwecji podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Danii, gospodarze są dla mnie faworytem do wyjścia zwycięsko z tej rywalizacji, bowiem na swoim stadionie popełniali mniej wpadek aniżeli reprezentacja Danii w meczach rozegranych na wyjazdach. Gospodarze jak na razie na swoim stadionie w ostatnich latach tylko 3 krotnie spotykali się z zespołem z Danii, padły tam 3 różne wyniki , więć myślę że nie się nimi za bardzo co sugerować , Dania wygrała przegrała i zremisowała, tutaj liczyłbym na obecną formę obu zespołów, a ta lepiej wygląda po stronie Szwedów , którzy zazwyczaj przed swoją publicznoscia są zespołem bezkompromisowym, nie dzielą się tutaj punktami,albo wygrywają,albo przegrywają, dania natomiast w poprzednich swoich 8 spotkaniach rozegranych przed obcą publicznością odniosła jedną wygraną 3 remisy oraz aż 4 porażki, tu moim zdaniem Dania nie będzie w stanie wygrać , myślę że obie ekipy strzelą gole ,ale zespołem o tą jedną bramkę lepszym będzie reprezentacja Szwecji.
✅ 290
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie KHL
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Dynamo Moskwa
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk: Unibet
Godz. 15.00
Mecz prawdy dla drużyny gości, co do formy i czy wygrana w derbach na tafli Spartaka 3-0 zakończyła słabszy okres w sezonie .Czy też nadal będzie to niestabilna forma jak do tej pory. Kursy trochę poleciały w unibecie został jeszcze przyzwoity dlatego jeszcze dziś spróbowałem zagrać jednak na gości. Którzy zdecydowanie mają wiecej atutów niż gospodarze. A forma drużyny białoruskiej nie jest nie wiele bardziej stablina niż do tej pory gości. Gospodarze co prawda wygrali mecz ze Slovanem ale nie było to jakieś imponujące zwycięstwo , po drugie słowacki zespół na wyjazdach nie jest wymagający. Ogólnie to było dziwne spotkanie bo drużyna Slovana ostrzelała wręcz bramkę Mińska 39 strzałów a skuteczność nikła 1 bramka. Mińsk wykorzystał przy 17 strzałach dwa i wygrali.. Z drużyną z Moskwy może to nie być wystarczające. Dynamo w derbach też było skuteczne i przy 23 strzałach udało się zamienić na bramki aż 3. Gra wyglądała lepiej niż w meczu ze SKA Petersburg liczę na kontynuację jakieś serii lepszej gry i wyników. Kilku graczy nadal w tym sezonie nie pokazało na co ich stać i już czas aby ich forma i całego zespołu się poprawiła. Fakt sezon jeszcze długi ale z meczu na mecz będzie trudniej o punkty i dobre miejsce w PO. Mińsk jest do ogrania , goście muszą poprawić grą w przewadze która powinna dawać korzyści bramkowe a niestety często nawet w całych spotkaniach pomimo kar przeciwników nie wykorzystują ich i to jest spory mankament. A zespól Mińska często łapie kary i to mógłby być jeden z elementów do wygranej w spotkaniu.
Pomimo że goście wyglądają lepiej i zaczynają łapać formę przynajmniej tak to wygląda, nadal nie jest to stabilne granie na jakie ich stać dlatego stawka średnia przy akceptowalnym kursie. Liczę na mobilizację gości jak w poprzednim spotkaniu aby podreperować nadszarpniętą reputację ostatnimi spotkaniami.
✅ 115
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Ameryka Południowa, kwalifikacje MŚ)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Argentyna - Brazylia
Typ: Brazylia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pomimo tego, że Argentyna gra u siebie, to kursy są wyrównane. Powodem są osłabienia w reprezentacji Argentyny, najważniejszym jest oczywiście brak Messiego, co mocno osłabia całą grę Argentyny. Nawet z brakiem kilku gwiazd skład Argentyny jest dobry, ale Brazylia wydaje się jednak mocniejsza. Oczywiście największą gwiazdą Brazylii jest Neymar, który gra coraz lepiej i niektórzy już zaczynają się zastanawiać kiedy to on będzie największą gwiazdą FC Barcelony, a nie Lionel Messi. Neymar strzela sporo goli, jest w dobrej formie i będzie chciał tą formę potwierdzić dobrym występem w tak prestiżowym meczu reprezentacji. Brazylia to nie tylko Neymar, jest tam wielu innych świetnych graczy. Ofensywa Brazylii wygląda świetnie. Jest Neymar, Willian, Douglas Costa, Oscar, Luiz Gustavo. Ma tam kto strzelać gole. Ostatni mecz pomiędzy Brazylią a Argentyną był w 2014 roku. Wtedy Brazylia wygrała 2:0 strzelając po golu w obu połowach. Wobec osłabień Argentyny, bardzo dobrej formy kilku ofensywnych graczy Brazylii, wynik może być podobny i Brazylia może strzelić w obu połowach.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Nuggets - Houston
Typ: Harden over 28.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybieram dokładnie taki sam typ jak w typach dnia na czwartek. Ostatnio się nie powiodło, pomimo, że analiza była trafna pod względem przewidywań udziału w grze Hardena. Zawiodła niestety jego skuteczność. 8/22 za 2pkty i 3/10 za 3pkt to trochę za słabo. No i oglądając mecz odniosłem wrażenie, że Harden za dużo podawał zamiast częściej penetrować pod kosz co spowodowało by więcej prób i więcej osobistych. Dzisiaj wierzę, że Brodacz poprawi nieco skuteczność i ukręci wymagany wynik co jak na tego gracza nie powinno być problemem. Myślę, że dzisiaj znowu zgodnie z przewidywaniami Harden będzie miał około 25 prób za 2 i około 10 za 3. No i liczę na nieco więcej penetry pod kosz czyli więcej osobistych i akcji 2+1. Mam nadzieję, że wejdzie na podobny poziom co wczoraj Curry, choć to raczej mało możliwe zwłaszcza jeśli chodzi o &quot;trójki&quot;. Dzisiejszy rywal Rakiet do potentatów NBA nie należy i raczej na sporo pozwala w ofensywie swoim rywalom. Myślę, że dzisiaj Houston stanie na wysokości zadania i pokona niżej notowanego rywala a Harden poprawi skuteczność i zagra na nasz over. Jeśli zgadzacie się z moim typem to zachęcam do pobierania zakładu.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina NBA koszykowka
Godzina 1:05
Mecz Jazz@Magic
Typ Jazz wygrają
Kurs 1.83
Bukmacher bwin
Analiza
Za niskie Kursy na Bulls, Pacers czy Rockets skłoniły mnie do trudniejszego typu na Jazz ale moim zdaniem wygrają bo np Oladipo jest kontuzjowany zresztą Jazzmani to dużo lepsza ekipa jak Magic.Jedynie brak Rudego Goberta może pokrzyzowac moje plany ale swietnie gra ostatnio Derick Favors a roznice zrobia moim zdaniem tacy jak Burke Burks czy Hayward.Grac smialo.Sorry za polskie znaki moj telefon to szrot.Jak Jazz wygraja kupie nowy ;)
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Paysandu - Luverdense
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 36 kolejki brazylijskiej Serie B. Zmierzą się Paysandu i Luverdense. Gospodarze tego meczu długi czas bili się o awans, także bezposredni -lawirując między 2 a 4 miejscem w tabeli. Po połowie wrzesnia jednak stracili kompletnie formę. Zaczęło się od porażki u siebie z najgorszą ekipą wyjazdową Nautico 0:1, a potem w okolejnych 8 meczach udało im się wygrać tylko z CRB (beniaminek). U siebie jednak z tych ostatnich meczów przegrali też tylko raz. Inna sprawa, że w CAŁYM SEZONIE nie przegrywali do przerwy ani razu. Luverdense z kolei grali przeciętnie, a na sam koniec udało im się złapać lepszą formę i doskoczyć w tabeli do Paysandu na 2 punkty. Jednak ostatnie 3 z 4 meczów przegrali - mimo ze 2 na wyjezdzie plus u siebie z liderem. Luverdense jest też najczęściej notującą undery na wyjazdach -ich uśrednione wyniki to 1:1. Do konca zostały 3 kolejki. 12 punktów, a do odrobienia Paysandu ma 5, Luverdense 7. Mało prawdopodobne że uda im się awansować, aczkolwiek jakieś szanse jeszcze mają. Mysle, ze więc będzie to mecz duzej motywacji ale nadal premiowani będą gospodarze.
⛔ 100
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykowka
Godzina:eek:ne:30
Spotkanie:Boston-Atlanta
Typ:2
Kurs:1.91
Buk:Unibet
Analiza:
Kurs na Hawks to jakis zart .Moim zdaniem kurs na Atlante powinien byc wystawiony w granicach 1.5. Niema tu nic do znaczenia ze graja w TD Garden. Zespol Atlanty znani sa z tego ze dobrze radza sobie w obcych halach. Goscie graja ultra zespolowa koszykowke. Maja swietnych podkoszowych ktorzy rownie dobrze czuja sie dalej od kosza i moga rzucac z dystansu. Bilans Atlanty 8:2 sa po zwyciestwie z Pelicans. Boston bilans 3:4 po przegranej z Pacers. Moim zdaniem Jastrzebie narzuca od poczatku spotkania swoje warunki gry.Boston bedzie mial duze problemy z Horforden a przede wszystkim Milsapem. Atlanta to wygra a kurs jest o wiele zawyzony.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykowka, Japonia BJ League
Godzina:10:00
Spotkanie:Tokyo - Toyama
Typ:Toyama (-11,5)
Kurs:1.5
Buk:OtoBet
Analiza:
Dzisiaj znowu stawiam na drużynę faworyzowaną.W spotkaniu Japońskiej BJ League pomiędzy Tokyo i Toyamą. Gospodarze z Tokyo to najgorsza drużyna ligi, która odniosła zaledwie jedno zwycięstwo i to z przedostatnią drużyną ligi Saitamą, która tak jak Tokyo ma jedną wygraną w lidze i to właśnie z Tokyo po pogromie 62:91. Oprócz tego zwycięstwa Tokyo zanotowało do tej pory 11 porażek i tylko jedno z nich różnicą mniejszą niż ja dzisiaj proponuję. Biorąc pod uwagę dzisiejszego przeciwnika Toyamę, która ma na koncie 6 wygranych i 4 porażki w lidze do tej pory nie można doszukiwać się innego zwycięzcy tego spotkania niż ekipy gości. Oby tak wysoko, żeby pokryć mój handicap.
✅ 50
 
shidorii 32

shidorii

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna Polska I Liga
Godzina 18:00
Spotkanie: Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork
Typ : Dolcan Ząbki
Kurs 1,57
Buk: Bet365
Analiza: Dolcan jest to drużyna, która ciągle rośnie w siłę. Grają u siebie, gdzie się czują bardzo pewnie. Ostatnie spotkanie z Arką potwierdziło, że są w bardzo dobrej formie. Myślę, że wynik 1:0 to jest taki minimum.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 10

kamson24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka/ Rosja - Superliga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lokomotiv Nowosybirsk - Ural UFA
Typ: over 148,5 pkt w meczu
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam.
Dzisiaj w 3 kolejce rosyjskiej Superligi zmierzy sie gospodarz z Nowosibirska kontra Ural Ufa. W dwóch poprzednich kolejkach Lokomotiv wygrał odpowiednio z: Nizhnevartovsk oraz z Orenburgiem gładko po 3-0. Ja chce sie skupić na gościach, którzy w pierwszej kolejce wygrali z dosyć mocnym Novyi Urengoy&#39;iem 3-0, oraz przegrali na wyjeździe z faworyzowanym Dynamem Moskwa 3-2, który pozwoliłem sobie obejrzeć i powiem, że ten mecz mógł sie potoczyć równie dobrze, w strone gości lecz Ivan ZAITCEV w pojedynke wygrał w zasadzie tie-break gospodarzom . Dzisiejsze spotkanie będzie moim zdaniem nad wyraz wyrównane i linia przedstawiona przez buka jest dla mnie wysoko prawdopodobna pokrycia. Oba składy w najmocniejszych składach, więc szykuje sie wyrównane wspaniałe widowisko. Pozdrawiam
✅ 83
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Włochy, Lega Pro Gropup B
Godzina 17:30
Spotkanie: Santarcangelo - Lupa Roma
Typ : do przerwy/koniec meczu 1/1
Kurs 2.3
Buk Bet365
Analiza:
Beniaminek Z Rzymu sobie nie radzi. Group B to dla nich za wysokie progi.
Ich wyniki są katastrofalne, zamyka tabelę z bilansem meczów 0-1-9, bramki 6-25.
Jedyny nieprzegrany mecz to remis z 11-tym Prato (Prato dostało czerwo). Reszta meczów w plecy, jeżeli chodzi o wyjazdy w tej klasie rozrywkowej. Oprócz wspomnianego remisu porażki odpowiednio 0-2 z Sieną (7), 1-4 ze Spal (2), 0-3 z Teramo (15), 0-3 z Lucchese (16).
Santarcangelo przegrało tylko 2 mecze, ale łapią sporo remisów, bo aż 6, stąd dopiero 10 miejsce w tabeli. Liczę jednak, że nie będą mieli problemów z pokonaniem przeciwnika, a gole padną z ich strony już w pierwszej połowie, tak było w 2 wyżej wymienionych ostatnich meczach z Siena i Spal, gdzie już do przerwy Lupo miało w plecy 0-2.
Wspominałem, że gospodarze łapią sporo remisów, ale Siena ma ich jeszcze więcej, bo aż 7,a odniosła pewne zwycięstwo. Przeciwnik jest do ogrania i to szybko.
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Polska I liga, godz. 15:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Typ: Miedź Legnica (-1 HE)
Kurs: 4,75
Buk: Bwin

Analiza:
Przed nami 17 kolejka polskiej I ligi i mecz pomiędzy Stomilem Olsztyn, a Miedzią Legnica. Patrząc na tabelę ligową na pierwszy rzut oka faworytem wydają się być gospodarze którzy zajmują bardzo wysoką 4 lokatę, a goście są dopiero na miejscu 13. Jednak stawiam tutaj na przyjezdnych. Jest to głównie spowodowane złą sytuacją klubową Stomilu. Piłkarze z Olsztyna od 2 miesięcy nie dostają pieniędzy, a dostali zaledwie 5 z 10 wypłat. Nie ma sponsora, kasa klubowa jest pusta, a prezes jest zagranicą. Jeśli piłkarze z Olsztyna nie dostaną wypłat do 15 listopada to mogą rozwiązać swoje kontrakty z winy klubu, doprowadzi to do upadku drużyny. Do tego we wtorek zawiesili treningi i mieli szukać dodatkowej pracy zarobkowej. Po dwóch dniach wznowili jednak zajęcia. Na pewno nie skupią się na meczu z Miedzią gdyż w głowach będzie co innego. Piłkarze zapewne myślą z czego utrzymać teraz swoje rodziny, a niektórzy na pewno gdzie szukać nowego klubu. W dzisiejszym meczu u gospodarzy na pewno zobaczymy słabą grę, bez większego zaangażowania, żadnej determinacji. Uważam, że przejdą obok tego meczu, żeby po prostu zagrać. Teraz trochę o gościach. Mimo, że są daleko w ligowej tabeli to ostatnio dobrze grają. Co prawda w ostatnich 6 meczach bilans 2-2-2. Przegrali jednak dwa mecze w końcówkach. Z Rozwojem 1:2 tracąc bramki w 88 i 90 minucie. Podobnie z Sandecją 2:3, a bramki w 85 i 94 minucie. Do tego zremisowali spotkanie z GKS-em Bełchatów 1:1 tracąc bramkę w 80 minucie. Dość pechowo wychodziły im te przegrane mecze. Zabrakło szczęścia żeby dowieźć zwycięstwa. Gdyby nie te porażki w &quot;wygranych&quot; już meczach to zajmowaliby miejsce tuż przed Stomilem. Myślę, że dzisiaj wygrają pewnie to spotkanie. Miedź dobrze ostatnio gra, tylko brakuje szczęścia. W Olsztynie źle się dzieje, złe nastroje w drużynie, piłkarze na pewno myślą bardziej o sprawach poza boiskowych niż na dzisiejszym meczu. Piłkarze z Legnicy powinni wykorzystać tą słabość Olsztynian i zgarnąć 3 punkty i strzelić kilka goli.
Zwrot
 
prst 75

prst

Użytkownik
Qualification EURO2016, Ukraina - Słowenia, godzina 18:00
shots on target; Ukraina (-2,5) # 2.10
unibet

Według mnie linia spokojnie do pokrycia. Na przestrzeni całych eliminacji Ukraina straciła zaledwie 4 bramki, z czego 3 w spotkaniach z drużynami, które awansowały, czyli Słowacją i Hiszpanią. Ta jedna pozostała bramka to 3:1 u siebie z Białorusią. Na samym papierze gospodarze są wyraźnym faworytem, ja sam też nie widzę wielkich szans jeżeli chodzi o Słoweńców. Grupa Słowaków nie była jakąś extra mocną, a sama Słowenia wygrywając np. tylko 2:0 z San Marino szału nie narobiła. Ukraina poza szczelną defensywą ma naprawdę duży potencjał ofensywny; m.in. Yarmolenko, Konoplanka, Kravets. Wystarczy spojrzeć chociażby na ostatnie spotkanie z fazy grupowej, które rozgrywała Ukraina; 27 sytuacji bramkowych, z czego 11 strzałów celnych. Do zagrania również posiadanie piłki over 54.5% jeżeli chodzi o gospodarzy, ale na Unibecie widziałem kurs w okolicach 1.65, dlatego idąc w stronę ciągłych ataków Ukrainy wolę po wyższym kursie zagrać handicap SOT. Myślałem też o czystym handicapie na Ukrainę, bo w dwóch poprzednich spotkaniach (Węgrów i Bośniaków) żadna z drużyn nie strzeliła dwóch bramek i tutaj pewnie wreszcie wpadnie, ale wolę bezpieczniej zagrać ten handicap SOT.
✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom