>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.11.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Serie A1
Spotkanie: Cuneo - Trentino
Typ: 2
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak zobaczyłem kurs na trentino to uwierzyć nie mogłem. Cuneo w tym sezonie jest bardzo słabe. Nie mają gwiazd w składzie. TRentino po porażce z Macerata która przewidziałem będzie chciało poprawić morale w drużynie. Nie ma co kombinować z handi tylko trzeba grać na 2 bo to ewidentnie błąd buka. Z Cuneo odeszło dwóch największych gwiazdorów czyli mózg drużny Nicola Grbić i fenomenalny środkowy Mastrangelo. Ich gra oparta jest teraz na dobrze Nam znanym Antonim Rouzier. MOim zdaniem Cuneo nie ma argumentów na Trentino. CO prawda Trento nie jest juz takie mocne jak w minionych latach ale z Cuneo ktore przegralo juz w tym sezonie z Perugia, Verona i Molfetta na pewno sobie poradzis. Polecam !
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: ATP Challenger Tour Finals (Brazylia), ziemna
Spotkanie: Gabashvili T. - Nedovyesov O.
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś kolejne spotkanie, które ciekawi mnie od samego rana. Po wczorajszym spotkaniu Teimuraz z Ungur&#39;em jestem całkowicie przekonany, że dziś znowu może wygrać mecz z swoim rywalem, który w moim odczuciu jest słabszy niż Ungur nawet. Gabashvili wczoraj szybko rozprawił się z swoim przeciwnikiem w dwóch setach, natomiast Nedovyesov męczył się w trzech setach z Clezar&#39;em, który nawet mógł wygrać to spotkanie gdyby nie błędy ze swojej strony, które cudem wykorzystywał Nedo. Dziś co najwyżej liczę na 3 setowy pojedynek, który to wygra mój faworyt. Jest znacznie lepszym i skuteczniejszym graczem. W maju tego roku Ci dwaj Panowie spotkali się w Uzbekistanie, gdzie wygrał 2:0 Teimuraz. Dziś licze, że powtórzy sukces z maja!

✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

stanko1999

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-2.Czechy
Spotkanie:
Olomouc-Ml.Bolesław
Kurs:2.15
Bukmacher:Efortuna
Spotkanie na szczycie 2 ligi czeskiej hokeja zapowiada się interesująco ale jednak to goście są faworytami gdyż ostatnie 4 ligowe spotkania bez problemu wygrali dodatkowym atutem będzie to że Olomouc ostatni raz z Mlada Bolesław wygrał 26.03.Moim zdaniem bez problemu wejdzie czysta 2
⛔ 100
Bukmacher
Polecam zapoznać się z regulaminem konkursu...

 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Spotkanie: Metalurg Skopje - Vardar Skopje
Typ: over 50.5
Kurs: 2.97
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Najciekawszym z dzisiejszych pojedynków wydaje się mecz dwóch zespołów macedońskich czyli Metalurga i Vardaru. Mój typ to powyżej 50.5 bramki w tym meczu. Linia na ten mecz dziwnie wystawiona jak dla mnie, prędzej w kobiecej piłce ręcznej takie spotykane po takim kursie dlatego biorę w ciemno. Obecnie ekipy zajmują 2 i 3 miejsce w tabeli, ku zaskoczeniu wyprzedają PSG Handball, z którym Vardar potrafił zremisować, tak samo jak w wielką Barceloną. Faworyta w tym spotkaniu ciężko określić, typowy no bet w tym meczu pod względem 1X2 jak dla mnie. H2H - w ostatnich 2 z czterech meczy pomiędzy tymi ekipami padł over. Ale ogólnie te zespoły w ostatnich 5 spotkaniach, aż 4 razy pokryły over 50.5, więc warto zaryzykować. Do tego wszystkiego trzeba dołączyć charaktery macedończyków i rodzimy pojedynek, w którym będzie dużo brzydkiej gry co wiążę się z karami wykluczenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Serie A1
Spotkanie: Cuneo - Trentino
Typ: Terentino (-1,5)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Z racji słabej oferty na dzis musze typ powtorzyć. Dla nie wtajemniczonych Trentino rozegrało do tej pory tylko 3 spotkania gdzie wiekszosć druzyn z ligi ma ich na swoim koncie juz 5 co jest oczywiscie plusem 3 spotkania i 6 pozycja (na 12) Do tej pory 2 gładkie zwyciestwa po 3:0 z druzynami z dołu tabeli i porażka z liderem Macerata ktorej urwali jako jedyni do tej pory seta ( Macerata 5/5 zwyciestw sety 15:1) A wiec kolejny plus dla dzisiejszych gosci. Trentino w jak najlepszej formie o czym swiadcza wyniki w lidze i w LM ( wszystkie 3 mecze zwycieskie!) I w sumie na tym mogłbym swoja analize zakonczyć dodam jeszcze ze Cuneo to nie ta sama druzyna co w zeszłym sezonie, tak jak juz pisał kolega wyzej bez swoich 2 gwiazd: Nicola Grbića i Mastrangelo co ewidentnie odbija sie na lidze, gospodarze 10 miejscie 4 mecze rozegrane 1/3. To tyle powodzenia !
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Belgia - Kolumbia
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Doszedłem do wniosku, że nie ma co w tym meczu pchać się w gospodarzy a chyba najlepszym rozwiązaniem będzie podział punktów i kurs jaki oferuje na to SB. Ciężko argumentuje się remis ale podam kilka przesłanek.
Po pierwsze Belgowie od czasu do czasu mają mecze chimeryczne ( a już w meczach towarzyskich to nawet często). Tak było chociażby w ostatnim meczu towarzyskim z Francją, wcześniej ze Słowakami czy w eliminacjach z Macedonią. Wszystkie te mecze były rozegrane u siebie i prowadzone w bardzo wolnym tempie (głównie za sprawą Witsela czy Fellaini&#39;ego - przyznam szczerze, tego pierwszego nie cenię w ogóle).
Po drugie, nie chce mi się wierzyć, że Kolumbia nie zagra tu o zwycięstwo. 4-ta drużyna świata, jeszcze w takim składzie nie przyjechała tutaj po naukę co raczej wyklucza ich ewentualną porażkę.
Trzecia sprawa to absencje o których wspomniał &quot;Krecik&quot; w kilku postach wcześniej. Belgowie wygrywają swoje mecze, głównie dzięki temu, że tracą bardzo mało bramek przez dużą jakość w ich defensywnych szeregach. Dzisiaj będzie tam trochę dziur. A więc szukam tutaj remisu. Powodzenia !
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Bowls
Spotkanie: Paxton - Greensladen
Typ: Greenslade
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet 365

Na początek kilk informacji o dyscyplinie bo jest mało znana.
Bowls – to dyscyplina sportu bliska pétanque i curlingowi. Pierwsze wzmianki na terenie Anglii pochodzą z XII wieku. W XIV wieku, wraz ze wzrostem popularności gry, została ona oficjalnie zakazana z obawy przed spadkiem zdolności bojowej u żołnierzy, zaś w stuleciach późniejszych udzielane były osobom prywatnym płatne koncesje. Oficjalne zasady sportu powstały w wieku XIX w Szkocji.
Zasady rozgrywki
Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. &quot;bowls&quot;) w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej &quot;jack&quot; lub &quot;kitty&quot;. Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.
Punktacja jest przyznawana jednemu zawodnikowi w zależności od ilości jego kul znajdujących się bliżej celu niż najbliższa kula przeciwnika. Możliwa jest też gra drużynow.Sport ten największą popularnością cieszy się w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii oraz innych państwach należących do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Coraz większą uwagę przyciąga również w Japonii.

Wczorajszy typ na Andersona niestety nie wypalił chociaż było blisko. Dziś już ćwiercfinały Scottish Open jednego z trzexch najważniejszych turniejów halowych w tej dyscyplinie. Pojedynek pomiędzy Anglikiem Paxtonem ,który ostatnio plasuje się w światowej czołówce aktualnie 3 w rankingu i gra naprawdę dobrze. Na tym turnieju dwie gładkie wygrane ze Smithem oraz starym wciąż dobrym Pricem. Natomiast Jason Greenslade to bardzo dobry zawodnik obecnie 13 w rankingu jednak potrafi grac bardzo dobrze chociaż często gra pechowo. Na tym turnieju rownież dwie pewne wygrane. Zdecydowałem się zagrać na Walijczyka ponieważ kurs 2.5 to moim zdaniem przesada w innych bukach kolo 2.2 - 2.3. W tej dyscyplinie umiejetnosci bardzo wyrownane wśród czołowki i liczy sie dyspozycja dnia dlatego stawiam na mała niespodziankę i wygraną Green
✅150
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Siatkówka Serie A1
Spotkanie: Cuneo - Trentino
Typ: DW 2:3
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Do ciekawego spotkania dojdzie w Serie A1.
Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 20:30.
Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Trentino.
Uważam, że goście wygrają ten mecz, ale wygrają go po zaciętym meczu w tie breaku. Tak jak to było dotychczas. Bardzo często w meczach tych drużyn gdy gospodarzem było Cuneo, Trentio wygrywało własnie 2:3.
Ostatnie 4 spotkania między tymi drużynami na hali w Cuneo:
11.04.13 SER Cuneo Trentino 2 : 3
27.01.13 SER Cuneo Trentino 3 : 1
11.03.12 SER Cuneo Trentino 2 : 3
03.04.11 SER Cuneo Trentino 2 : 3
A więc patrząc na statystyki typ bardzo rozsądny i możliwy powodzenia. Bowiem do tej pory, gdy Trentino wygrywało na hali w Cuneo to wygrywało tylko po tie breaku.
Pomoglem?Daj dzięki
⛔ 100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ME u21 Kwalifikacje
Spotkanie: Anglia U21 - Finlandia U21
Typ: 1 (-2 AH wygrana 2 bramkami = zwrot)
Kurs: 1.93
Bet365
Anglicy pomimo tego, że rozegrali o jeden mecz mniej, a od niektórych ekip nawet dwa liderują w swojej grupie z dorobkiem 10 punktów, który uzbierali w 4 meczach. Jak więc widać stracili punkty tylko raz, a stało się to w meczu właśnie z Finami we wrześniu. Jak wiadomo w Finlandii gra się dość specyficznie. Z resztą za każdym razem gdy mecz odbywa się na sztucznej murawie nie jest łatwo (przykładem idealnym mogą być mecze w Rosji). W tych eliminacjach Anglicy nie wiedzieć dlaczego strasznie męczyli się z Mołdawią i mimo iż tam zdobyli bramkę szybko na kolejne nie było już miejsca. Później u siebie grali z Litwą i tutaj już planowo wygrali gładko 5:0. Berahino, Zaha czy Ince stanowią o całkiem dobrej ofensywie, a Butland na bramce i Kean na środku obrony wzorcową nią dyrygują czego konsekwencją jest strata tylko jednej bramki i to na wyjeżdzie w Finlandii na sztucznej murawie. Co do Finów to ostatni zaliczyli wpadkę przegrywając z Mołdawią mimo iż jechali tam jako zdecydowani faworyci. Poza tym w 5 meczach wygrali 2 razy, tyle samo zremisowali, i jednokrotnie polegli. Reasumując: Finlandia to typowy średniak, który na własnej murawie korzysta z atutu, że jest sztuczna i zawodnicy są do tego przyzwyczajeni, a na wyjazdach nie potrafią zagrać zawsze tak jak potrafią u siebie. Anglicy to mocny kolektyw, który z pewnością może dawać optymizm swoim rodakom, na to, że za kilka lat Anglia z powrotem wróci do najwyższej formy i będzie na równi rywalizować z każdym, a póki co będą sobie z powodzeniem radzili w rozgrywkach młodzieżowych.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie:Zlin - Ceske Budejovice
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
W czeskiej lidze siatkówki dojdzie do meczu na szczycie. Lider tabeli drużyna Zlin podejmuje mistrza Czech z poprzedniego sezonu Ceskie Budejovice. Kursy buki dają po równe na obie ekipy. Dla mnie jednak zdecydowanym faworytem jest ekipa gości. Ceskie Budejovice z dobrej strony pokazali się w Rzeszowie w meczu z Asseco Resovią gdzie urwali mistrzom Polski jednego seta. Zwłaszcza rozgrywający Filip Habr i atakujący Michal Krisko pokazali się ze świetnej strony, także libero Robert Hupka to dobry zawodnik. Patrząc na skład Zlin to tak na prawdę to nie znam żadnego z tych zawodników, o żadnym nigdy nie słyszałem. Ceske Budejovice to doświadczony zespół który co roku gra w Lidze Mistrzów i nie raz już pokazał się z dobrej strony w tych rozgrywkach. Nie przewiduję tutaj jakiejś niespodzianki i zdecydowanie stawiam na gości.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW KOBIET ⚽
Spotkanie: Lyon K - Potsdam K
Typ: Lyon -2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Chociaż nie interesuje się na codzień rozgrywkami kobiet, patrząc czysto na statystyki wydaje mi się że ten kurs to przedwczesny prezent mikołajkowy od buków. Chociaż Lyon w lidze francuskiej mężczyzn wypada ostatnio bardzo słabo, to sekcja kobiet utrzymuje cały czas bardzo wysoki poziom i na krajowym podwórku nie ma sobie równych wygrywając po kolei wszystkie spotkania. Siedem razy z rzędu Mistrzostwo Francji, cztery razy z rzędu finał Ligi Mistrzów, w tym dwa razy wygrany, robi wrażenie. O zespole gości nie mogłem znaleźć zbyt wiele informacji jednak wydaje mi się że niemieckie piłkarki nie mogą mieć tutaj zbyt wielkich nadziei skoro przegrały już mecz z Lyonem na własnym terenie a teraz przyjdzie im grać na wyjeździe, gdzie Lyon nierzadko gromi swoich rywali różnicą powyżej trzech bramek. W lidze niemieckiej wyniki Potsdamu też szału nie robią zdarzają im się porażki i myślę że tak doświadczony zespół jak Lyon dzisiaj nie odpuści i mecz zakończy się wysoką wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
B 0

bula2711

Użytkownik
Mecz: Lyon W - Potsdam W
Typ: Lyon -1,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam. Ja dzisiaj podam typ na Kobiecą LM. Wybieram mecz między Lyon a Potsdamem. Jeżeli ktoś kiedykolwiek usłyszał o kobiecej piłce to raczej na 90% o Lyonie. Panie z Francji wygrywają swoją ligę od sezonu 2006/2007. w sezonie 2010/11 i 2011/12 zdobywały LM. W zeszłym roku doszło do sensacji i w finale przegrały z niemieckim Wolfsburgiem. Uważam że zawodniczki z Lyonu przystąpią do tego meczu bardzo umotywowane. Do tego garstka statystyk. Na 25 meczy rozegranych u Siebie od 1.5.2012 wszystkie mecze zostały wygrane i tylko 1 mecz zakończył się wygraną Gospodyń 1 bramką. W tych wszystkich meczach Lyon stracił tylko 6 bramek, strzelając przy tym aż 142! Jak widać gospodyni są fenomenalne i myślę że zwycięzca jest tu tylko jeden i wygra przynajmniej 2 bramkami. Dla odważniejszych -2,5 po kursie 3.0!
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów Kobiet
Spotkanie: Lyon K vs Potsdam K
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Godzina: 20:00
Analiza:
Zapraszam na mecz Ligi Mistrzów Kobiet.Dwie bardzo dobre drużyny czyli Lyon i Potsdam.Piłka Nożna kobiet to jak wiadomo bardzo overowa piłka bo jednak obrona nie jest tutaj na dobrym poziomie.Jest to już 1/8 finału więc jest to walka o awans.W pierwszy meczu Francuzki wygrały 1:0 więc dziś Potsdam na pewno ruszy do odrabiania strat z pierwszego meczu.Jak dla mnie Lyon jest lekko lepsza drużyną dlatego na pewno to on będzie faworytem tego spotkania ale bramki będą padać. Lyon to jak dla mnie jedna z lepszych drużyn na świecie jeśli chodzi o piłkę kobiecą, są zwyciężczyniami dwóch ostatnich edycji LM dlatego tutaj na pewno nikt nie dopuszcza do siebie odpadnięcia z tych rozgrywek na tym etapie więc na pewno szybko będą chciały rozwiązać sprawę tego awansu i ruszą na swoje rywalki by załatwić sobie awans i dać może pograć zmienniczkom.Grają jednak nie z byle kim bo moim zdaniem Turbine Potsdam to jak dla mnie solidna drużyna.Dziś wierzę że będą padać bramki, Turbine będzie chciało odrobić stratę z pierwszego meczu i z pewnością ruszy do ataku by zmienić oblicze tego dwumeczu.Należy pamiętać że tutaj przegrana wyklucza ich z dalszej walki w LM więc na pewno nie będzie kalkulacji bo sytuacja Turbine nie jest zbyt ciekawa po pierwszym spotkaniu.W tamtym meczu padła tylko jedna bramka jednak liczę że dziś padnie minimum 4 bramki i patrząc na sytuację tych drużyn jest to całkiem możliwe.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, TBL
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec
Typ: 1
Kurs: 4
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Bardzo mnie zdziwiły kursy na to spotkanie, dlatego postanowiłem zagrać na dzisiejszych gospodarzy. Rozegrali oni 5 spotkań, 3 pierwsze przegrali ale to nie z byle kim, w spotkaniu z Zieloną Górą przegrali zaledwie 3 pkt, a moim skromnym zdaniem jest to lepsza jak nie najlepsza drużyna w Polsce, podobnie było z Czarnymi gdzie do przerwy prowadzili lecz nie zdołali tej przewagi utrzymać i trzecia porażka z nieźle spisującą się Rosą Radom. Kolejne dwa spotkania wygrali, co może świadczyć już o lepszym zgraniu zawodników. Może teraz kilka słów o Zgorzelcu, mianowicie mają oni również serie dwóch wygranych z bardzo słabym Tarnobrzegiem i Polpharmą, wygrali również z Koszalinem ale te wszystkie drużyny nie prezentują niczego dobrego, natomiast Kotwica co prawda przegrywała ale z o wiele lepszymi ekipami. Ciekawy jest również fakt iż na ostatnich 6 spotkań tych drużyn w Kołobrzegu, Turów wygrał tylko raz, więc świadczy to o tym chłopaki czują się bardzo dobrze we własnej hali i na pewno jest to dla nich dodatkowy handicap. Ja gram czystą jedynke, co prawda bezpieczniej jest zagrać na Kotwice z handi + 8, ale ja myśle że nie przegrają tego spotkania. Po takim kursie jak najbardziej polecam!
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Włochy
Spotkanie:Milano-Renon
Typ:Renon -1,5
Kurs:2,50
Bukmacher:Bet365
Mecz ligi włoskiej w hokeju na lodzie i pojedynek ekipy Milano z hokeistami Renony.Mecz z gatunku tych w których mimo wszystko znany jest faworyt a w tym wypadku są nim przyjezdni.Co by nie powiedzieć o ekipie z Milanu gra po prostu słabo.Siódme miejsce na 8 ekip 38:48 w bramkach i tylko cztery zwycięstwa po 12 kolejkach.Goście natomiast poczynają sobie znacznie lepiej ponieważ na chwilę obecną zajmują trzecią loakte w lidze tracą najmniej bramek i są na dobrej drodze aby wysunąć się na prowadzenie.Patrząc z perspektywy gospodarzy będzie to dla nich trudny mecz bo goście w 12 kolejkach stracili tylko 29 bramek co pokazuje siłę obrony ekipy Renon a dokładając do tego fakt że hokeiści Milano strzelają najmniej bramek nie licząc outsidera tych rozgrywek czyli drużyny Fassa to dziś o bramki będzie bardzo ciężko.Dorzućmy do tego ostatnie trzy mecze H2H i zwycięstwa dzisiejszych gości 4-1,4-1 oraz 4-2 na wyjeździe a ten kurs wyda się być na prawdę niezły zwłaszcza że drużyna Milano nie remisuje meczy a przegrywając u siebie goście zazwyczaj pokrywają handicap więc dziś nie widzę innego roztrzygnęecia niż przekonujące zwycięstwo gości.Polecam
✅ 150
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
14.11.13 / 20:45
Koszykówka, Euroliga
Unicaja - Siena
Typ: Powyżej 157,5 pkt
Kurs: 3,40
Buk: WilliamHill
Nastawiam się na solidne manto jakie Hiszpanie zafundują tutaj Włochom. Unicaja przegrała wprawdzie 2 z 4 rozgrywanych dotąd spotkań, ale oba były na wyjazdach i oba z czołowymi ekipami w grupie, Olypiacosem i Bayernem. Siena to już nie jest ten topowy zespół co w zeszłych sezonach, w bieżącym są dostarczycielami punktów, komplet porażek w Eurolidze pokazuje to najdobitniej. Malaga u siebie jak dotąd 2 mecze i 2 zwycięstwa, z Zastalem bardzo wysoko 101:68, z Galatasaray trochę niżej 84:57, Siena na wyjazdach 65:73 z Zastalem i 79:89 z Bayernem. Wygrać w Hiszpanii raczej nie wygrają, ale liczę na otwarty, widowiskowy mecz. Gospodarze potrzebują zwycięstwa bo póki co są na 3 miejscu w grupie a przecież potencjał mają nie mniejszy niż Grecy czy tym bardziej Niemcy. Ambicje Hiszpanów sięgają na pewno wyżej i nie skreślałbym ich jeśli chodzi o wygranie tej grupy. We własnej hali potrafią ograć każdego, a gdy widzą, że mają solidną przewagę nad przeciwnikiem to nie zadowalają się samą świadomością wygranej tylko śrubują wynik jak tylko się da, co pokazało najlepiej zwycięstwo z Zastalem. Siena liczę, że też zagra z zębem, personalnie nie mają szans walczyć o najwyższe laury w tym sezonie, więc niech chociaż czerpią radość z gry i grają efektownie, do przodu. W h2h w ostatnich latach oba zespoły spotykały się 2 razy - w zeszłym roku, wyniki 80:80 i 68:91. Teraz układ sił jest zupełnie inny, Hiszpanie górują wyraźnie, Siena jest ekipą o klasę gorszą. Jednak mam nadzieję, że przynajmniej wynik w tym meczu nie będzie odstępował od dotychczasowej normy i będzie równie wysoki jak w dwóch ostatnich meczach tych zespołów.

⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Santos- Bahia (brazylia seria a)
typ: under 2,5
Kurs @ 1,615
sportingbet

ANALIZA, Witam, tak na szybko kilka słów. ogólnie kusi mnie dać przeciwko Santos, można x2. Santos ekipa środka tabeli, który nie zachwyca i dużo bramek nie strzela, traci też w miarę możliwości, ogólnie w całym sezonie ich śrenia to 2,3. Jak zauważyłem są w środku tabeli i nie grają już o nic, bo raczej się utrzymają a na awanse też szans nie mają za dużych. Bahia jest trochę w innym miejscu, bo walczy o utrzymanie i nie będą chcieli przegrać ze średniakiem, więc spodziewam się defensywnego ustawienia i gry na niestracenie. Bahia traci i strzela jeszcze mniej niż Santos a ich średnia to 2,2. Jeszcze jeden aspekt to taki, że Santos u siebie też ma dużo underowych wyników, więc dlaczego nie spróbować. Powodzenia i Pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom