>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 14. Września


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet
- Fuksiarz


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Young Boys - MU
Typ: MU / BTTS
Kurs: 2.90
Bukmacher: StS

Analiza:


Rozpoczyna się faza grupowa LM. Ja wybrałem do analizy spotkanie gr. F w którym Szwajcarzy podejmują "Czerwone Diabły" z Manchesteru. Faworytem do wygranej oczywiście goście tym bardziej że szeregi MU wzmocnił jak wiadomo Ronaldo. Legendarny CR7 zadebiutował powtórnie w MU w ub. sobotę wpisując się dwukrotnie na listę strzelców w wygranym meczu przeciwko Newcastle 4:1. Był to taki debiut - powrót Portugalczyka na Old Trafford gdyż jak wiadomo występował już w tym klubie w latach 2003-2009 gdzie w 292 spotkaniach zdobył 118 bramek. Tak na prawdę Ronaldo wypromował się właśnie grając w MU po przejściu że Sportingu i tutaj usłyszał o nim cały świat. Tak więc sagi pt. Mu - Ronaldo ciąg dalszy. Uważam że to bardzo dobry ruch z obu stron i przyniesie obopólną korzyść.


Przechodząc do meczu jest MU faworytem ale sądzę że grający ambitnie i ofensywnie Young Boys grając w domu coś ustrzeli . Liczę na wygraną MU i gole z obu stron.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: YB Bern - Man. Utd
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, która z pewnością odpowie na kilka niewiadomych. Już na samym starcie szykuje się niezły hit: Barca - Bayern. Ja jednak za swój typ dnia obieram spotkanie szwajcarskiego Young Boys z Czerwonymi Diabłami. Wszystko wskazuje na to, że posypie się tutaj parę bramek, a dowodem na to niech będzie gra obydwu ekip, z udziałem których zwyczajowo bramki padają. Gospodarze w lidze strzelają jak na zawołanie i nie jest niczym nadzwyczajnym trzy- czy czterobramkowy bilans po ich stronie. Tak było choćby w sobotnim meczu przeciwko Zurichowi. Oczywiście Manchester United to inny kaliber, jednak szanse na gol po stronie gospodarzy oceniam wysoko. Po przeciwnej stronie Czerwone Diabły i ponownie - goli z ich udziałem pada sporo, a ostatnie, sobotnie spotkanie z Newcastle zakończyło się reuzltatem 4:1. Krótko mówiąc, para YB Bern - Man. Utd kojarzy mi się z wysokim wynikiem a i kurs na taką ewentualność uznaję za całkiem w porządku.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +212
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: over 2 azjan bramki Bayern
Kurs: 2.20
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Może ten kurs aż tak rewelacyjnie nie wygląda, ale ma to racje bytu a przy dwóch bramkach przynajmniej mamy zwrot. Zacznijmy od Bayernu który już można powiedzieć że z nowym trenerem łapie ten swój wysoki, intensywny mecz, każdy kolejny mecz jest lepszy i co najważniejsze jest to gra do przodu, ofensywnie i skutecznie. Dowodem tego jest pewna wygrana z Lipskiem 1:4, znowu widać tą pewność, zabawę w ich grze. Barcelona po wielkie przebudowie, z wielkimi problemami, dla mnie każdy mecz Barcelony to taka niewiadoma co zagrają i jak, w lidze jest na razie niby OK ale ta gra po prostu nie powala, nadal są ogromne problemy w defensywie, duże przestoje i mam wrażenie że jak ktoś taki jak Bayern czy każdy inny zespół z intensywności w ofensywie, indywidualnościami z łatwością będzie rozmontowywał tą defensywę. Do tego Barcelona ma ogromne problemy kadrowe kilku kluczowych graczy dziś nie wystąpi co jest ogromny problemem przy tak wąskiej kadrze. Do tego nie zapomnijmy o tym 2:8 z poprzedniego roku to będzie siedziało czuje w głowie obu ekipą.

120
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +496
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Godzina:21:00
Spotkanie:Barcelona v Bayern Monachium
Typ:Bayern Monachium wygra obie połowy
Kurs:5.6
Bukmacher:fortuna
Analiza:We wtorek Bayern Monachium zagra z Barcelona mecz w lidze mistrzów.Stawiam tu na Bayern,są oni teraz znakomitej formie.Myślę ze Bayern rozgromi Barcelone i wygra różnica kilku bramek.Dla Barcelony drużyna z Monachium trudnym rywalem .Od dłuższego czasu przegrywają z Bayernem.I widzę duże szanse na to ze Bayern strzeli conajmniej 4 bramki i spokojnie wygra obie polowy.Barca w poprzednim sezonie mocniejsza z Messim w składzie jej siła mocno spadła,spodziewam sie ze jak strzela to najwyżej 1 bramkę.Może nie być łatwo bo Barca to cały czas dobra druzyna i wygranie z nią napewno nie jest proste ale warto jest zagrać.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +658
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Futbol am NFL
Godzina: 02:20
Spotkanie:Las Vegas Raiders-Baltimore
Typ: Las vegas z dogrywka
Kurs: 2.65
Bukmacher:betclic
Analiza: Typ ryzykowny zważywszy na to ze Ravens sa postrzegani w tym meczu jako faworyci. Szczegolna rola w ich run gamie ktory stoi na wysokim poziomie, bieganie w ofensywie to ich domena, nawet ich podstawowy qb lamar więcej spektakularnie szarzuje niz podaje. Po stronie Raiders na qb występuje Carr ktory stoi na solidnym poziomie i oby zaprezentowal dobry futbol bo bez jego wsparcia moze byc ciezko o zwycięstwo. Nie zapominajmy ze jutro Raiders zagraja po raz pierwszy na nowym obiekcie wiec jest o co grac. Druga sprawa problemy zdrowotne goście. Gobbins i Edwards wypadaja z gry, tak wiec pozycja rb bardzo oslabiona a przeciez w tym sie specjalizują. Dodatkowo cornerback Peters chyba tez out do konca sezonu. Tak wiec nie wyglada to za dobrze co nie zmienia ze to wciaz zdolna ekipa. Ja ide jednsk w strone underdoga, gospodarze dobrze wypadaja w tej roli i bardzo czesto stawiaja opor teoretycznie duzo silniejszym ekipom

165
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +413
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Sevilla - Salzburg
Typ: Salzburg over 4,5 RR
Kurs: 2.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Salzburg dominuje w swojej lidze więc nie ma co patrzeć i porównywać drużyn z ligi austriackiej do drużyn z ligi mistrzów. Ale jest jeden czynnik, który powtarza się w ich grze tj. nabijanie rzutów rożnych. W lidze aktualnie kręcą wyniki na poziomie 8 RR/mecz. Natomiast teraz wrzucę ciekawą statystykę rożnych z tamtego sezonu w lidze mistrzów. Salzburg był w grupie z Atletico, Bayernem i Lokomotivem. Pod względem rzutów rożnych zdominował tą grupę. Poniżej rzucam tabelkę z wynikami rzutów rożnych z tamtego sezonu.



1631568859980.png


Na wyjeździe Salzburg zrobił 5 RR na stadionie Atletico Madryt, 5 RR na Bayernie Monachium oraz 8 RR w Moskwie. Takie statystyki tylko potwierdzają, że Salzburg pod względem rożnych wygląda imponująco. Salzburg trafił do jednej z najsłabszych grup jakie są w tegorocznej Lidze Mistrzów. Według mnie każda z drużyn może śmiało zająć pierwsze miejsce. Nabicie 4/5 rożnych nie powinno sprawić problemów.

177
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +542
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzinna: 11:30
Spotkanie: Admirał Władywostok vs Dynamo Moskwa
Typ: Obie drużyny strzelą gola w pierwszej tercji
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


KHL wraca do Władywostoku po ponad 1.5 roku, gdzie ostatni raz Admirał rozegrał mecz z Nieftiechemikiem Niżniekamsk. Zapewne pojawi się wielka feta, bilety oczywiście wyprzedane i nadzieje, że gospodarze sięgną po pierwszą wygraną po powrocie do ligi. Widać postępy w grze Admirała i trzykrotnie ocierali się o pierwsze zwycięstwo, ale niestety dogrywki i rzuty karne były na ich niekorzyść. Coś wyczuwam tutaj niespodziankę, bo Dynamo się jeszcze nie potknęło gra znakomicie, ale i forma outsidera idzie w górę i czas przełamać negatywną serię. Poza tym stołeczni już nieco zmęczeni przelotami i zmianą klimatu, bo z Chabarowska do Władywostoku jest trochę kilometrów. Zaatakuje jednak BTTS w pierwszej tercji. Patrząc na suche statystyki obie ekipy bardzo często strzelają właśnie w pierwszych 20 minutach:
-Admirał: 3/5
-Dynamo: 4/4

Jeżeli dołożymy do tego spragnionych kibiców, podmęczone Dynamo, to szanse na taki rodzaj zakładu są większe niż pokazuje to kurs. Ja próbuję, bo value mamy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Championship
Godzina:21:00
Spotkanie:WBA - Derby
Typ:WBA 1,58
West Brom walczy o powrót do PL i idzie jak burza więc takie pojedynki muszą wygrywać i to kilkoma bramkami!!!
Ale jak znam Championship to może być różnie ;) liczę jednak na wygraną w handi WBA, Derby miały problem z wystawieniem składu brakowało zawodników Ronney płakał na wywiadach że musi grać samymi młodzieżowcami a jak widać po starcie idzie im nawet całkiem spoko ale moim skromnym zdaniem na WBA walczące o PL to za mało i dostaną po dupie panowie z Derby .
Kurs na wygraną 1,58 ale wygrana 2 golami to już 2,55 i jak dobrze pójdzie to WBA pokryją to już w pierwszej połowie...jak będzie zobaczymy ja do tego spotkania jeszcze dokładam wygraną Reading po kursie 2,5 ale tam można zawsze to wspomóc 10 po kursie 1,5 a mi to wygląda na pewniaka takie 2;0 lub 1;1 bo oni lubią stracić w 87 minucie prowadzenie albo w 97 minucie....


Co do ligi mistrzów to ciekawi mnie ilość żółtych kartek Sevilli hmmm 1,5 na bank i kilka rożnych dla RBS...tak nie za dużo nie za mało..



1631569929834.png

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +103
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 21-00
Spotkanie: Lille - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.7

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Generalnie Lille póki co kompletnie pod formą, drużyna nie prezentuje nic, z tego co było rok temu, brak trenera, braki kadrowe, transfery - zamiast próbować umocnić pozycje drużyny to zapowiada się gruba lipa. Wolfsburg z kolei po bardzo udanym ubiegłym sezonie prezentuje się bardzo solidnie - może brak fajerwerków w ich grze, ale są niezwykle skuteczni w tym co grają. Sprowadzenie Nmechy Philippa czy Waldschmidta dało solidne wzmocnienia, dodatkowo bardzo ważne bramki wciąż strzela Weghorst, a są ekipą niezwykle zdyscyplinowaną w obronie i na obecną chwilę nie wydaje mi się, żeby francuzi byli w stanie złamać ich defensywę, a i jeszcze nic nie dostać w trakcie procesu, tak w ciemno widzi mi się 2:0 dla Wolfsburga, bądź skromne 1-0. Generalnie Niemcy moim zdaniem niesłusznie są delikatnym dogiem, bo jeszcze gdyby było odwrotne zestawienie tj. mecz w Niemczech to ekipa Wolfsburga notuje bardzo solidne rezultaty u siebie, jednak Lille wcale nie jest jakąś fortecą nie do zdobycia dla nikogo w zasadzie. Niemcy mają może mniej jakości jako całokształt, ale więcej w chwili obecnej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 21-00
Spotkanie: Lille - Wolfsburg
Typ:Lille
Kurs: 2.6

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja jestem innego zdania niż chyczy i typuję wygraną luz remis Lille. Wolsburg co prawda ładnie rozpoczął sezon ale nie miał za trudnego zadania w tych kilku meczach (RB tez gra lipę więc normalka że ich ograli) tak naprawdę wygrali z dwoma benjaminkami słabym na tą chwilę Lipskiem i cinką Hertą
Mam wrażenie że właśnie Lille ich zweryfikuje tym samy rozpocznie swoją grę a potrafią grać dobrą szybką piłkę.
Możliwe że zobaczymy pierwszą bramkę Buraka Yilmaza piękny mecz Lille i wygrana 2;0.
Myślę że Wolfsburg nawet nie ustrzeli gola w tym meczu.

1631586068845.png
1631586399212.png

Odsyłam do regulaminu, jeden typ dziennie, za kolejne złamanie zasad konkursu będą już minusowe punkty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 619,7K
Dyscyplina:Koszykówka Liga Mistrzów
Godzina: 16:00
Spotkanie: BC Levski - BC Prometey handicap [15,5 -0 ]
Typ:BC Levski +15,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher:Etoto
Analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.W tym spotkaniu zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gości BC Prometey,ale moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu nie będzie wcale takie pewne i wysokie.Spodziewam się w tym pojedynku bardzo dużo rzutów z dalszej odległości za 3 punkty,bo oba zespoly robioą to bardzo dobrze i często.BC Levski to zespół który na swoim parkiecie jest trudnym przeciwnikiem i w tym pojedynku przy dopingu swoich kibiców moim zdaniem rozegra bardzo dobre spotkanie.Handicap na nich jest bardzo wysoki i nie sądzę żeby tego pojedynku przegrali większą różnicą niż 15,5 punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 21-00
Spotkanie: Villarreal CF - Atalanta Bergamo
Typ: powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.02

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś mierzyć będą się ze sobą drużyny Villareal i Atalanty Bergamo. Jest to pierwsze bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami (przynajmniej takie info jest na flashscore), pewnie dlatego, że Atalanta dopiero od kilku lat jest topową drużyną, natomiast Villareal dopiero co zalicza powrót do elity. W tym meczu spodziewam się sporej ilości bramek, ponieważ obie drużyny charakteryzują się ofensywnym nastawieniem do gry, które może poskutkować licznymi bramkami. Co prawda obie drużyny weszły w sezon trochę mało bramkostrzelnie, bo w ich meczach warunek zakładu został pokryty w 3 na 6 meczów. Ostatnie wyniki Villareal - kolejno 2:2 z Atletico, 0:0 z Granadą i Espanyolem. Atalanta z kolei: to porażka 1:2 z Fiorentiną, remis 0:0 z Bologną i zwycięstwo 2:1 z Torino. Szczerze mówiąc to nie spodziewam się kolejnego remisu drużyny Unai Emery'ego. Dalej w głowie utkwił mi jego tekst z wywiadu, gdzie powiedział, że 'woli wygrywać 5-4 niż 1-0'. Myślę, że w meczu z takim rywalem wyjdzie nastawiony mocno ofensywnie, ponieważ Liga Mistrzów to świetna możliwość na przełamanie serii, a obrona Atalanty nie jest wysoce szczelna, tak też myślę, że jakieś bramki po stronie gospodarzy będą. Goście z kolei będą chcieli się odkuć za ostatnią porażkę z Fiorentiną, gdzie wszystkie bramki w tym meczu padły po rzutach karnych. Co więcej, to potencjał kadrowy Atalanty dalej jest na wysokim poziomie (Muriel, Zapata, Ilcic, Maehle), tak też nie skreślałbym ich w tym meczu, bo jeden czy dwa gole są dla nich w zasięgu. Spodziewam się więc ciekawego meczu, nawet z pięcioma bramkami, bo nie chce mi się wierzyć, że w pierwszym meczu LM obie drużyny będą grały zachowawczo - nawet pomimo tego, że jest to mecz o ogromnym znaczeniu w kontekście awansu. Myślę, że już w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol. Powodzenia życzę i samych wygranych :)

102
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +306
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Szczecin Challenger
Godzina: 13:00
Spotkanie: Hanfmann - Gaston
Typ: Hanfmann wygra
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pójdę trochę pod prąd i postawie ze to Hanfmann wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku. Młodziutki Gaston ostatnio złapał formę i sporo wygrywał, doszedł nawet do dwóch finałów na nawierzchni ziemnej pod rząd, w Gstaad i Tulln. Hanfmann to stary wyjadacz który mimo że gra w kratkę to jest solidnym zawodnikiem z kilkoma atutami po swojej stronie, potrafi się zmobilizować gdy ma serię przegranych tak jak teraz od 3 spotkań pozostaje bez zwycięstwa. Spodziewam się zaciętego meczu ale zaufam przeczuciu i postawie na Niemca po wysokim kursie.

102
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +377
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja MHL
Godzina:
11:00
Spotkanie: Amurskiye Tigry vs. HC Riga
Typ: HC Riga (w regulaminowym)
Kurs:
1.75
Bukmacher: STS
Analiza:

Pojedynek mlodziezowej ligi hokeja, jedni sa narybkiem Amuru Chabarowsk, drudzy Dynama Ryga, ale ryżanie to team swego czasu silny na Lotwie, gdzie zdobywal mistrzostwo, potem przeniesli sie do ligi bialoruskiej, ale z tego wszystkiego przekalkulowali ze najlepiej oplaca sie byc filia zespolu KHL. Najwieksza kasa i szanse wypromowania i angazu zawodnikow.

To nie sa druzyny podbijajace lige, ale gosciom udalo sie nawet zakwalifkowac raz do PO w ostatnich pieciu latach, gospodarzom ani razu. Co jest charakterystyczne, Tigry obsuwaja sie stale w tabeli w ciagu ostatnich lat. 35 przegranych na 64 mecze 2 lata temu, 41 rok temu bilans 144-228, drugi najgorszy w konferencji, 46 w poprzednim sezonie 141 - 327 t ujuz dramatycznie

Co ciekawe graja w konferencji Zachodniej, tylko w Rosji to jest mozliwe, no chyba ze oni licza od linii zmiany daty :)

Ryga dobry start 1-1, gospodarze dwa sensacyjne zwyciestwa, ale juz ostatnie mecze 1-7 i 1-8. Szansy na play off nie ma, goscie jakies tam maja wiec musza klepac slabeuszy jesl imarza o play offach

Amurske Tigry - Riga 2-3

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +353
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Dynamo Kijów - Benfica Lizbona
Typ: Remis/over 1,5 gola
Kurs: 4,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dynamo gra rewelacyjnie u siebie. Praktycznie same wygranei i to wysokie. Benfica gra nieco skromniej na swoim podwórku, ale też nie najgorzej. Ponadto przeszli PSV w kwalifikacjach, które słynie z bramkostrzelności a tuw dwumeczu strzelili tylko 1 bramkę przy 2 Benfiki. Benfica jak przystało na portugalski zespół ma dobry zasób młodzieżówki, więc każdy z ich dzieciaków może zadecydować o wyniku. Natomiast Dynamo jest w gazie i bardzo możliwe, że bramkę strzelą. Stąd moje przypuszczenie, że będzie przynajmniej 1-1. Obie drużyny są mocne, walka powinna być wyrównana, a zatem szykuje się chyba remis.
Post automatycznie złączony:

*Benfica gra nieco skromniej na wyjazdach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Zenit
Typ: Chelsea wygra do zera
Kurs:
1.90
Bukmacher: forbet
Analiza:

Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów. Wybrałem mecz obrońcy tytułu z mistrzem Rosji. Upatruję w tym pojedynku spokojnej wygranej gospodarzy.
Na pewno jest tu wiele osób, które ma większą wiedzę ode mnie na temat angielskiej piłki, ale jednak od przyjścia Thomasa Tuchela do Chelsea łatwo zauważyć jedną rzecz - Niebiescy grając u siebie tracą okropnie mało bramek. Od pierwszego meczu pod wodzą Niemca do teraz Chelsea straciła w meczach ligowych u siebie tylko 7 bramek. Z czego 5 padło w jednym spotkaniu - z West Brom, pewnie niektórzy je pamiętają. Gdyby go nie brać pod uwagę, to od 26 stycznia do dzisiaj Chelsea straciłaby tylko 2 bramki u siebie w najmocniejszej lidze świata. To o czymś świadczy. Jeżeli dołożymy do tego mecze w LM, to w domu padały takie wyniki:
- 2:0 z Atletico Madryt,
- 0:1 z Porto,
- 2:0 z Realem Madryt.
Jak widać, bramkę stracili tylko z Porto. Jednak w tym meczu Chelsea miała ten komfort, że pierwszy mecz wygrała 2:0, więc rewanż rozgrywali dosyć spokojnie. Bramka na 0:1 padła w doliczonym czasie gry po fenomenalnym strzale przewrotką Taremiego. Nie da się ukryć, to było nie do wybronienia.
Zenit natomiast jako typowa drużyna z Rosji - jest o wiele groźniejszy u siebie niż na wyjazdach. Wydaje mi się, że dzisiaj również będzie to widać. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów dzisiejsi goście przegrali wszystkie mecze wyjazdowe. Było to odpowiednio:
- 2:0 z Borussią Dortmund,
- 3:1 z Lazio,
- 3:0 z Club Brugge.
Strzelili tylko jedną bramkę i to drużynie, która nie ma najmocniejszej defensywy. Od każdego wyłapali oklep. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie.
Analizując jeszcze na szybko aktualną ligową formę drużyn to Chelsea bardzo fajnie zaczęła sezon. Na 4 spotkania wygrali 3 i raz zremisowali. W meczach domowych pokonali 3:0 Aston Villę oraz 3:0 Crystal Palace, także w obu meczach zachowali czyste konto. Zenit też nieźle zaczął sezon, bo w 7 spotkaniach 5 raz wygrywali i 2 razy remisowali. Jednak w meczach wyjazdowych jest już minimalnie słabiej, ponieważ tam na 4 spotkania mają 2 wygrane i 2 remisy. Co więcej, w każdym z tych spotkań tracili bramkę, a nie ukrywając - każda z drużyn w lidze rosyjskiej prezentuje niższy poziom niż Chelsea. Z tego powodu myślę, że dzisiejsi gospodarze powinni dać radę też coś ustrzelić. Szczególnie, że Chelsea w ataku w końcu ma potężnego byka, czyli Lukaku, który od dłuższego czasu utrzymuje wysoką formę.
Podsumowując, myślę, że dzisiejsi gospodarze dadzą radę dobrze rozpocząć nowy sezon Ligi Mistrzów i na start pokonają spokojnie niżej notowanych gości.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +419
T 9K

tobson-131249

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Young Boys - Manchester United
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Jak wiadomo Ronaldo przyszedł do Manchesteru nie po to by sobie pokopać, tylko by zdobywać trofea, już w debiucie dał o sobie znak i strzelił dwa gole. Podejrzewam, że tym razem będzie podobnie, ponieważ jest to Liga Mistrzów, w której na pewno MANU wyjdzie zdeterminowany na 100% żeby wygrać. Oczywiście na h2h między tymi zespołami nie za bardzo jest co patrzeć ponieważ ostatni mecz rozegrali w 2018 roku, ale wydaje mi się że jest spora różnica klas obu zespołów. Według mnie całkiem możliwy jest również rzut karny, który egzekwował będzie Cristiano, ale biorę bezpieczniejszą opcję czyli po prostu gola Portugalczyka. Powodzenia

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +669
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Futsal - Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angola - Japonia
Typ: Japonia/Japonia (1 połowa/mecz)
Kurs: 1.80
Bukmacher: LVBet
Analiza:


Przed nami spotkanie drużyn dużo słabszych, na pewno tak można powiedzieć o Angoli natomiast Japonia to taki średniak w Futsalu.
Angola należy do 3/4 drużyn najsłabszych na tym turnieju i dla nich jakikolwiek punkt będzie sukcesem.
W tej grupie mamy jeszcze takie drużyny jak Hiszpania i Paragwaj czyli zdecydowanie mocniejsze ekipy i jeśli Japonia chce walczyć o awans czy to bezpośredni czy to z 3 miejsca to po prostu musi ten mecz wygrać jak najwyżej potrafią. Oczywiście nie przewiduje tutaj jakiegoś pogromu jednak uważam, że 20 minut w Futsalu jest to dużo czasu aby strzelić 1 bramkę więcej niż przeciwnik a wiadomo, że im dalej w las to te drużyny "najsłabsze" będą tracić więcej siły bo zdecydowanie gorzej i trudniej gra się w obronie niż atakując i w 2giej połowie dobicie rywala powinno być już kwestią czasu.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +490
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia - Veikkausliiga
Godzina 17:30
Spotkanie : Tampereen Ilves - HIFK
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.45
Bukmacher : ETOTO

Do zakończenia sezonu zasadniczego w Finlandii pozostają zaledwie 3 kolejki , gospodarze na tą chwilę są w tej gorszej grupie i tracą 5 punktów do tego aby wyjść z tej grupy i zameldować się w grupie mistrzowskiej i spokojny byt , ostatnio własnie wygrali bardzo ważny mecz u siebie z Lahti które własnie jest na miejscu 6 , goście z kolei mają 29 oczek na koncie i raczej powinni być bezpieczni o pozostanie w grupie mistrzowskiej , zaglądając w H2H to w tej parze na bramki powinni kibice liczyć , osobiście liczę że gospodarze dziś i pozostałych 2 kolejkach zagrają na maksa i będą walczyć o komplet pkt , stawiał bym dziś 2:1 dla Ilves . zobaczymy !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom