>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Rumuńska
Spotkanie FC DINAMO BUKARESZT VS CFR 1907 CLUJ
Typ: over 2,5
Kurs 2,09
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Spotkanie FC DINAMO BUKARESZT VS CFR 1907 CLUJ odbędzie się o godzinie 20:30 na stadionie w Bukareszcie. Od razu gdy tylko zobaczyłem to spotkanie pomyślałem, że nie ma na co czekać tylko trzeba grać.
Według bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo FC Kluż jednak w takiej rywalizacji trudno jest przewidzieć wynik meczu. Obydwie ekipy mają szansę przychylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w szczególności, że do takich spotkań podchodzi się bardzo poważnie.
Na wstępie kilka słów o drużynie gospodarz i ich aktualnej formie. Dinamo Bukareszt ostatnio przegrał z Astra Ploiesti 1:0, na pewno dziś mają ochotę poprawić humor swoim kibicom. Co ważne spoglądając do statystyk drużyna z Bukaresztu zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym terenie. W tym sezonie jeszcze tutaj nie przegrali co powinni wykorzystać w następnym meczu. Aktualnie zajmują 5 miejsce, jednak ich forma pozostawia jeszcze wiele do życzenia.
Co do FC Kluż, na pewno każdy słyszał o tym, że pokonali FC Basel i awansowali do fazy grupowej LM. Na pewno jest już dla nich sukces, gdyż rywal był faworytem tej rywalizacji, a potrafili go dwukrotnie pokonać. Już z kilka dni czekają ich pierwszy pojedynek z Sportingiem więc w tym meczu będą starali się zachować siły. Jednak do przejęcia inicjatywy w tym meczy zmusza ich pozycja w tabeli zajmują 7 miejsce tracąc już do lidera 9 punktów. Każda kolejna strata punktów to, będzie bardzo trudna do odrobienia. Przypomnę tylko, że Kluż broni tytułu mistrza.

Na tej podstawie trudno przewidzieć wynik meczu, postanowiłem jednak iść tropem bramek. Dla obydwu drużyn jest to ważne spotkanie więc powinniśmy się spodziewać bramek z obydwu stron, i moim odczuciu decydująca powinna być 3 bramka. Dlatego na dziś wybrałem typ over 2,5 gola. Pozdrawiam

⛔100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Dundee United - Ross County
Typ:
Ross County lub remis (4/10)
Kurs: 1.94
Bukmacher: unibet

Analiza: Faworytem dzisiejszego meczu na Tannadice są oczywiście gospodarze. Ja jednak nie zaryzykuję typu na The Terrors.
Jeszcze wczoraj kursy na wygraną Dundee wynosiły ok. 1.65. Dziś sięgają już 1.75-1.90 :!: Czym to jest spowodowane? Widocznie bukmacherzy nieco przeszacowali szanse podopiecznych Petera Houstona, zapominając, że beniaminek z Ross nie poniósł jeszcze porażki w tym sezonie, notując bilans: 1-4-0; 2:1 i nie dając się pokonać nawet ekipie mistrza Szkocji:

01.09.2012 Ross County - Kilmarnock 0:0
25.08.2012 Dundee FC - Ross County 0:1
18.08.2012 Ross County - Celtic 1:1
11.08.2012 Aberdeen - Ross County 0:0
04.08.2012 Ross County - Motherwell 0:0

Co prawda dzisiejszy rywal beniaminka, jak dotąd, na własnym boisku jest &quot;bezbłędny&quot;:
19.08.2012 Dundee United - Dundee FC 3:0
05.08.2012 Dundee United - Hibernian 3:0,
to jednak uważam, że dziś już tak łatwej przeprawy mieć nie będzie.

Menedżer gospodarzy będzie musiał się dziś obejść bez: pomocnika Gary&#39;ego Mackay&#39;a-Stevena, napastnika Milosa Lacny&#39;ego oraz bramkarza Filipa Mentela. Niepewni występu są natomiast: napastnik Jon Daly (już 2 bramki w tym sezonie) i obrońca Keith Watson.
Z kolei Derek Adams nie może skorzystać jedynie z bramkarza Joego Malina, a pod znakiem zapytania stoi gra pomocnika Marka Corcorana.
Mimo, iż nie twierdzę, że Dundee na pewno nie wygra, to jednak wolę pójść w kierunku typu na gości (ale z &quot;podpórką). Obecnie udało mi się &quot;złapać&quot; @1.94, ale wczoraj kursy oscylowały w granicach 2.00-2.20.

Warto też, moim zdaniem, postawić na under 2.5. W końcu Ross County straciło na razie tylko jedną bramkę :!: w meczu z The Bhoys.
under 2.5 6/10 @1.70 (bet-at-home &amp; bet365)

✅94
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom