>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.09.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Manchester United
Typ: 0-4 0-5 lub 0-6
Kurs: 23.00
bwin
O godz 20:45 na stadionie swiatła w Lisbonie dojdzie do pojedynku Benfica - Manchester United , małym faworytem tego spotkania jest oczywiscie MU ktory w ostatnim czasie gromi i jest w super formie,co do Benfiki tez gra dobra piłke i puntkuja w swojej lidze.
Moj typ na dzisiejsze spotkanie to wysoka wygrana MU,mysle ze niedadza dzis szans złabszemu zespołowi z Lisbony i bedzie to wynik w wymiarze 0-4 gora 0-6.
Kadra United na ten mecz : De Gea, Lindegaard; Evans, Evra, Fabio, Jones, Smalling; Anderson, Carrick, Fletcher, Giggs, Nani, Park, Valencia, Young; Berbatov, Hernandez, Owen, Rooney
Powodzenia !
⛔100
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Macedonia - Litwa
Typ: Macedonia +10,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bwin
Dlaczego taki typ, skoro kazdy gra ze Litwa spokojnie rozwali nikomu &quot;nieznana i slaba&quot; Macedonie? Juz pisze. Jak dla mnie taki HC na korzysc Macedonczykow to czysty zysk. Po I Macedonia w drugim etapie, a wiec z zespolami mocnymi juz przegrala tylko raz, z Rosja. Byla to ich dopiero pierwsza porazka w turnieju. Przypomnijmy! Z Rosja ktora wygrala z kazdym! Iloma punktami? Zaledwie dwoma, czyli mozna by rzecz jednym koszem celnym wiecej.. A Litwa? w drugiej fazie miala 2 porażki a więc więcej niż Litwa, a jak wygrywała z Niemcami, Serbia i Turcja to nigdy róznica 10 punktow. Odpowiednio: 9 z Niemcami, 10 z Serbia i 7 z Turcja. A jak przegrywala z Hiszpania i Fracja to przytrafila jej sie nawet porazka 12pkt z Hiszpania, co prawda obronca tytulu ale wtedy tez mozna bylo powiedziec i rzec tak jak i teraz wiekszosc to robi ze przeciez Litwa jest gospodarzem itp. Wedlug mnie to bedzie bardzo zaciety pojedynek i jezeli w tym meczu wygra Macedonia nie bede zdziwiony w ogole!! Bardzo polecam typ ????
✅90
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ , UEFA Champions League ???? Spotkanie: Benfica Lizbona vs Manchester United Typ: Wielokrotny dokładny wynik: 0-1, 0-2 lub 0-3 Kurs: 3,00
Bukmacher:


Wynik: [URL='http://livescore.net/soccer/u21_euro/']⚽ ⚽ [/URL]⚽
Drużyn nie trzeba przedstawiać. Manchester United przed ważnym ligowym pojedynkiem z Chelsea, aczkolwiek nie liczyłbym, że odpuszczą dzisiejszego wieczoru. Czerwone Diabły charakteryzuje szeroka i bardzo wyrównana drużyna. W zespole jest duża rywalizacja, co oznacza, że ktokolwiek dzisiaj zagra będzie chciał zagrać na 100%, co powinno spokojnie wystarczyć europejskiego przeciętniaka. Piłkarze, jak Antonio Valencia i Dimitar Berbatov mają sporo do udowodnienia i takie mecze jak dzisiejszy są idealną dla nich okazją na pokazanie się. W drużynie Benfiki oprócz przywódcy Oscara Cardozo trudno doszukać się innej postaci, która miałaby szansę zaszkodzić solidnej obronie gości, bo zarówno zarówno Pablo Aimar, który nigdy nie grał w Anglii, ani malutki Javier Saviola nie będą w stanie poradzić z wyrośniętymi, silnymi i agresywnymi obrońcami United. Spodziewam się spokojnego meczu, w którym zobaczymy spokojny i opanowany Manchester United odnoszący skromne zwycięstwo i czyste konto.

⛔100
 
S 8,5K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger - Belo Horizonte
Spotkanie: Marcelo Demoliner - Julio Silva
Typ: 2
Kurs: 1,47
Buk: Betsafe
Data: 14.09.2011 - 17:20
Analiza:
Zaskoczył mnie ten kurs na Silvę. Demoliner to tenisista grający przeważnie w turniejach o puli nagród 10tys. $ i radzi sobie w nich bardzo dobrze. W turniejach nieco wyższej rangi od 50 tys. $ wzwyż już tak różowo z Brazylijczykiem nie jest.
Silva to też nie jest oczywiście jakiś wybitny tenisista, ale ma wieksze umiejętności od swojego rywala. Julio w ostatnich tyg. odpadł w 1R kwali w NY. w challach w Campos do Jordao i Turynie zaliczył ćwierćfinał, a w Jundiai (zaledwie 10k) był w pólfinale.
H2H 4-0 na korzyść starszego z Brazylijczyków i on dziś także powinien zejśc z kortu jako zwycięzca.
✅47
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Ręczna Szwecja
SAVEHOF - HAMMARBY
typ:1 (hc -9)
Kurs1.90
buk: Sportingbet
Data 14.09.2011 - 19:00
Analiza;
Mistrz Szwecji zmierzy sie dzis u siebie w pierwszym meczu kolejki z duzo slabszym zespolem z Hammarby.
Poprzednie spotkanie w zeszlym sezonie zakonczylo sie wysoka wygrana gospodarzy 29-17, Savehof awansowal niedawno takze z turnieju eliminacyjnego do Ligi Mistrzow pokonujac Beskistas 34-28 oraz Dynamo Minsk 33-32 bedzie to ich juz trzeci z kolei mecz podczas gdy goscie dopiero rozpoczynaja sezon napewno ekipa Savehof posiada duzo mocniejszy sklad(swoje 8-9 bramek powinnien dolozyc Emil Berggren ktory rozgrywa osatnimi czasy bardzo dobre zawody oraz Fredrik Larsson) w porownaniu z Hammarby ktore w zeszlym sezonie plasowalo sie w srodku tabeli. IK Savehof napewno na rozpoczecie ligi bedzie chcialo wygrac jak najwyzej zwlaszcza przed swoja publicznoscia zeby pokazac innym ekipom w lidze ze sa bardzo mocni i bede chcieli znowu wygrac cala liga laczac to z sukcesami w Lidze Mistrzow.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Finlandia 3
Klubi 04 - LPS
Over 2.5 gola w 1 połowie
3.20
Unibet

Dzisiaj o godzinie 17:30 zostanie rozegrany mecz w trzeciej lidze fińskiej. Zmierzy się ze sobą Klubi 04 (lider rozgrywek) i LPS (średniak z dolnej cześci tabeli). Gospodarze to zdecydowany faworyt tego meczu. W 21 spotkaniach zdobyli 45 punktów ale rywale są tuż, tuż i dzisiaj muszą zdecydowanie wygrać z LPS. Klubi 04 to najbardziej overowa ekipa w lidze. Strzelili 71 bramek w 21 meczach. Średnia goli w ich meczach to 4.90 gola. W 21 meczach mieli 19 razy over 2.5 dlaczego więc już w pierwszej połowie w dzisiejszym meczu ma nie paść over ? Moim zdaniem kurs 3.20 to prezent. Klubi 04 spokojnie wypunktuje dzisiaj LPS. Stawiam 6:1, a do przerwy 3:1.
✅220
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska
Spotkanie : Olimpia - Piast Gliwice
Typ : Remis
Kurs : 3.30
Buk : Bwin
Analiza : Witam. Dziś o godzinie 17:00 zmierzą się ze sobą zespoły które występują w polskiej pierwszej Lidze. Olimpia podejmie u siebie Piasta. Piasta który można powiedzieć jest w gazie w ostatnich 5 meczach odnieśli 4 wygrane i 1 porażkę. 1 liga polska charakteryzuje się wg. mnie dość dużą liczbą remisów. Więc to jest jeden z argumentów dlaczego postanowiłem w tym meczu dać remis. Kolejny fakt to liczba remisów zrobiona przez Piast w tym sezonie. Zaledwie jeden remis. Tylko 3 drużyny mają po jednym remisie ... a zakładając że Gliwice nie zremisowały od 5 meczy coś mi daje do myślenia. Myślę że na otwarcie kolejnej kolejki padnie remis. Jeżeli nie będę już chyba bardzo przekonany że w weekend padnie w końcu remis w meczu Piasta. Moje zakończenie pędzie krótkie ... Albo dziś albo w weekend ???? Zapraszam na spotkanie od godziny 17:00 czyli już za 15 minut. W innych dzisiejszych meczach widzę win Madrytu, Bayernu oraz Polaków ????
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Asian Champions League AFC
Spotkanie: Al Ittihad - FC Seoul
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,2
Bukmacher: Betfair
Analiza: W pirwszym spotkanie 1/4 finalu Azjatycka Liga mistrzow spotykaja sie Al Ittihad i FC Seoul. Gospodarze tego spotkanie w poprzedniej rundzie wyeliminowali silnego Al Hilal i zapewnie zrobia wszystko zeby bronic swoje szanse w walka o najlpesza 4. Koreanski zespol jest uwazany za jeden z faworytow tej edycji szczegolnie i zapewni jego pilkarze zagraja tak aby zachowac nadzeje przed rewanzowym spotkanie. Pilkarze Al Ittihad kilka dni dni temu pokazali ze maja mocna linia ofensywna kiey pokonali w pierwszym spotkanie ligowym rywale 5-3. FC Seoul w rozgrywkach ligowych po serii 7 wygranych spotkan z rzedu przegrali w ostatniej kolejce 1-2. Napewno spadek forme Koreanczykow sprubuja wykorzestac gospodarze zeby dzis wysoko wygrac zeby jechac do Korei w lepszej sytuacji. Widzac ze obrona gospodarze w ostanim spotkanie nie zagrala pewnie, napewno goscie sprubuja tez ten fakt wykorzestac i zdobywac celne gole na wyjezdzie. Mim zdaniem pilkarze obie druzyn beda zmobilizowani zeby zdobywac w to spotkanie jakze wazne gole. Licze ze w to spotkanie uda sie pilkarzom oba zespolow nie raz pokonywac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Al Ittihad i FC Seoul padnie wynik powyzej 3,5 gola.
✅320
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb - Real Madryt
Typ: Over 1,5 w pierwszej połowie
Kurs: 2,38
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie ligi mistrzów które odbędzie się o godzinie 20:45 pomiędzy drużyną gospodarzy Dynamo Zagrzeb i przyjezdnym Realem Madryt. Faworytem spotkania jest oczywiście Real Madryt i myślę że dzisiaj wysoko wygrają w Zagrzebiu i że już w pierwszej połowie zobaczymy minimum dwie bramki. Gospodarze dzisiejszego spotkania w lidze radzą sobie znakomicie. W siedmiu spotkaniach zdobyli siedemnaście bramek i stracili przy tym tylko jedną bramkę!!! Większość goli pada jednak w pierwszej połowie ich spotkań. Natomiast mecze Realu jak wiadomo przeważnie obfitują w bramki. Swoje pierwsze dwa spotkania ligowe wygrali wysoko 0:6 i 4:2 i w obu padł over 1,5 w pierwszej połowie. Myślę że będzie to bardzo ciekawe spotkanie, Dynamo w lidze spisuje się świetnie ale czy będą w stanie powstrzymać Real? Ja w to wątpię i liczę na over 1,5 w pierwszej połowie. Pozdrawiam!
⛔00
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów, Grupa D, 20:45
Dinamo Zagrzeb – Real Madryt (pierwsza połowa)
Typ: Real
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betsson


W grupie D Ligi Mistrzów główny faworyt do ostatecznego triumfu w rozgrywkach – Real Madryt zmierzy się z Dinamem Zagrzeb. Również w dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna gości. Real świetnie rozpoczął rozgrywki Primera Division. Jak do tej pory rozegrał dwa mecze, w których rozgromił 4:2 Getafe oraz 6:0 Zaragoze. W lidze chorwackiej Dinamo również spisuje się bardzo dobrze. Obecnie jest liderem. W swoim ostatnim meczu zremisowali jednak 1:1 z Hajdukiem Split. Jednak nie ma co porównywać ligi chorwackiej do ligi hiszpańskiej. To zupełnie dwa inne światy. Dodatkowo w ekipie dzisiejszych gospodarzy z różnych przyczyn nie będą mogli zagrać Arijan Ademi, Mehmed Alispahic, Igora Biscan oraz Josip Simunic. Jose Mourinho również nie będzie mógł skorzystać m.in. z Kaki czy Samego Khediry, jednak obaj pełnią w zespole Portugalczyka role rezerwowych. Real, jeśli zagra na miarę swoich możliwości i nie zlekceważy rywala, powinien dzisiejsze spotkanie wysoko wygrać.

Przewidywane składy:
Dinamo: Kelava - Tonel, Vida, Cufre, Ibanez - Calello, Leko, Sammir, Badelj - Beciraj, Rukavina
Real: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo - Xabi Alonso, Coentrao - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
⛔100
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM Spotkanie: Ajax - Lyon Typ: Lyon wygra różnicą 1 gola
Kurs: 4,5
Bukmacher: BetClick
Analiza:

Ajax to aktualny lider Eredivisie. W 5 meczach strzelił 18 goli, ale... stracił aż 7. Jak narazie grał z samymi ogórkami z ligi i w każdym meczu tracił przynajmniej jedną bramkę. Więc mimo dobrej skuteczności obrona jest dziiurawa lub następuje zbytnie rozluźnienie.

Lyon zajmuje 2 pozycję w tabeli i na 5 spotkań ma bilans goli 9-5. Porównując z Amsterdamem to zdecydowanie mniej ofensywna drużyna, lecz lepiej usposobiona defensywnie.

Lyon po dość chaotycznym początku powoli wraca do formy. Na pewno ich celem będzie wyjście z grupy. Oglądałem ich mecz z Rubinem i potrafią naprawdę zagrać jak solidna, europejska czołówka. Zmusić rywala do błędu ostrym pressingiem, zamknąć go na własnej połowie, przerzucać cieżar gry na drugą stronę w odpowiednim momencie.

Francuzi już dzisiaj będą chcieli zapunktować. Mają świetnych napastników Gomisa i Brianda. Do tego dochodzi rewelacyjny Bastos, który kreuje grę i potrafi celnie przymierzyć z wolnego. Stawiam na ostry, zacięty i underowy (2,5 gola) mecz, w którym jednak wygrają goście różnicą jednej bramki. Taka samo jak zrobili to wczoraj ich rywale zza miedzy, Olympic Marsylia.
⛔100
 
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie: Benfica - Manchester Utd.
Typ: 3 gole lub więcej
Kurs: 1,90
Bukmacher: BetClic
Analiza:
W dzisiejszy wieczór o 20:45 odbędzie się spotkanie pomiędzy Benficą a Czerwonymi Diabłami. Obie drużyny grają ofensywnie. Benfica posiada silną motywację na ten mecz, wszystkie bilety wyprzedane. Mają nieprzerwaną serię 4 zwycięstw zdobywając 10 bramek, myślę że będą w stanie strzelić gola honorowego.
Teraz MU. Seria 6 zwycięstw w których zdobyli 27 goli, jest to ogromna ilość. Atak MU to Rooney, Park Ji Sung i Valencia. Na pewno nie brakuje snajperów do zdobywania goli. Liczę na dużą ilość bramek w dzisiejszym meczu ponieważ mobilizacja obu drużyna jest bardzo wysoka. Ostatni mecz MU wygrany z Boltonem 5:0 mówi sam za siebie. POLECAM
⛔100
 
G 0

geniuspol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Dynamo - Real Madrid
Typ: Over 50 punktów zdobtych przez Real : gol 10 punktów, czerwona kartak 10 punktów, rzut rożny 3 punkty, zółta kartka 3 punkty, rzut karny 10 punktów.
Kurs: 3.10
Bukmacher: WilliamHill
Azaliza:

Dziś startuje najlepsza i najbardziej prestiżowa liga świata - liga mistrzów. Real Madryt zagra z Dynamem w pierwszej kolejce fazy grupowej ligi mistrzów. Faworytem na pewno są goście jednak kurs 1.3 nie zachwycają. Znalazłem coś w stylu bomby ... przynajmniej jak dla mnie. Postanowiłem podać typ na over 50 puntów zdobytych przez Real. Typ uważam za bardzo pewny. Jak dla mnie przynajmniej. Real to drużyna klasy światowej. Uważam że wygrają spotkanie przynajmniej 3:0 co daje nam już 30 punktów. Jeśli się wyprężą nabiją ok 10 rogów. 10 rogów to dużo ale kurs też jak dla mnie wyśmienity. Na kartyki nie ma co liczyć bo wątpię aby jakąś złapali.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom