>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.08.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
p-z. 160,7K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superpuchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atalanta
Typ: 1 połowa - Real Madryt powyżej 4,5 fauli
Kurs: 1,95
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...atalanta-14-08-2024-21-00.171814/post-7286800
Analiza:

Real zaczyna granie na serio? prawdopodobnie tak i to wcale nie musi być łatwy mecz dla Królewskich i ja właśnie na to liczę. Idę tu w faule i uważam, że drużyna Carlo już w 1 połowie popełni ich co najmniej 5, linia niska i do ogarnięcia, a w defensywie w Realu bez zmian, jeszcze nie wiadomo jaki skład wystawią trenerzy, ale nie oszukujmy się czy to Bellingham, Vinicius, Valverde, Rudiger czy reszta graczy potrafią faulować i przy większej dominacji na boisku mogą się zdarzyć głupie straty w środku pola, gdzie później trzeba będzie zatrzymywać zawodników Atalanty i ja właśnie uważam, że zawodnicy Realu Madryt do przerwy popełnią 5 fauli lub więcej. Drużyna Atalanty, to zdecydowanie lepsza drużyna niż to było w 2021 gdzie Królewscy 1/8 w dwumeczu wygrali z nimi 4-1. Trzeba też pamiętać, że w składzie nowa gwiazda, czyli Mekambe sam jestem ciekawy jak to będzie działać z przodu, ale Atalante stać na fajne akcje i 5 fauli jest do ogarnięcia przez Królewskich już w 1 połowie.

195
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2343
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom