>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.08.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: 19:00
Spotkanie: A. Radwańska - S.Halep
Typ: Radwańska
Kurs: 2.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wczoraj grałem przecie Agnieszce jednak Polka zaimponowała mi w końcówce nie było dyskusji i marudzenia tylko gra do końca. Może to będzie przełom u Agnieszki. Po słabym sezonie widać światełko w tunelu. Bezpośredni bilans 4-3 dla Agnieszki. W tym roku Rumunka wyraźnie spuściła z tonu i mimo 3 miejsca w rankingu bardzo słabe ostatnie miesiące ostatnie dobre turnieje to wiosną wygrana w Indian Wells oraz półfinał w Miami później bardzo słabo. Agnieszka do tej pory słabo, ale Wimbledon tradycyjnie bardzo dobrze. W Montrealu wczoraj zacięty mecz z Cornet gra momentami świetna a chwilami bardzo słaba jednak wytrzymała psychicznie i grała do końca. Halep wczoraj również zacięty mecz z Kerber. Moim zdaniem duże znaczenie ma to, że Agnieszka ma lepszy procent pierwszego i drugiego podania. Mało podwójnych jednak Halep świetnie biega oraz ma bardzo silne plaskie uderzenie. Według mnie 50/50 jednak po takim kursie warto na Agnieszkę.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia- Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sittard - Achilles 29
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:

Cześć! W rozpoczynającej się drugiej kolejce spotkań Jupiler League (lub Eerste Divisie) czeka nas spotkanie Sittard - Achilles 29. Mój typ na to spotkanie to czysty remis. Po krótce wyjaśnie dlaczego.
Obie ekipy zeszły sezon chcą jak najszybciej odesłać w zapomnienie. Drużyna Sittard zajęła w poprzednim sezonie przedostatnie miejsce w lidze, a tuż nad nią sklasyfikowani zostali piłkarze Achilles 29. Obie drużyny straciły wtedy łącznie 143 bramki i były to jedne z najgorszych defensyw w lidze, dodatkowo Sittard z trzydziestoma strzelonymi bramkami zapewnili sobie miano najgorszej ofensywy. Ten sezon obie drużyny zaczęły jednak bardzo obiecująco. Piłkarze Achilles wygrali swój inauguracyjny mecz z rezerwami Ajaxu 2:1, a Sittard zremisowali z Den Bosch 2:2. Śmiem twierdzić, że dzisiejszy mecz pokaże czy faktycznie obie drużyny poprawiły swoją gre. Do tej pory w meczach H2H prowadzi Sittard. Z czterech rozegranych pojedynków nie przegrali z Achilles 29 ani razu, dwa mecze zakończyły się remisami, a dwa zwycięstwami Sittard. Ostatni tegoroczny mecz to wynik bezbramkowy, wtedy całkiem do przewidzenia zważywszy na forme obu ekip. Teraz trudniej wytypować zwycięzce, ale wydaje mi się, że drużyny podzielą się dzisiaj punktami. Powodzenia!
⛔ 100
 
larkspur 398K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern - HSV
Typ: Rożny w pierwszych 10min
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W koncu wraca moja ulubiona Bundesliga ???? 1 kolejke otworzy mecz na Alianz Arenie , Bayern podejmie HSV.
Bayern wzmocniony przyjsciem Vidala oraz Costy. O ile ten drugi zaprezentowal sie w kilku meczach bardzo dobrze o tyle Vidal jeszcze musi bardziej wkomponowac sie jeszcze w druzyne , po prostu potrzbuje jeszcze troche czasu.
Ehhh..HSV - wiemy jak slabo spisywali sie w ostatnim sezonie , i znowu unikneli spadku , co przy takiej grze raczej powinno byc nieuniknione. No coz ale sa w lidze , utrzymali sie.
Ciezko ten mecz jest mi ugryzc , a widze wiekszosc stawia tu znowu na pogrom. Jest to pierwszy mecz w nowym sezonie i nie wszyscy pilkarze doszli do swojej optymalnej formy. Robben to jeszcze nie ten Robben z przed kontuzji - ale gra to wielki plus , Ribery caly czas walczy , moze wroci we wrzesniu.
Bayern zakladam ze wygra ale czy znow wyzyja sie na HSV ? Tego nie wiem ale Bayern grajac u siebie zawsze narzuca tempo ofensywne i rzuty rozny jak najbardziej mozliwy w 10min.
⛔ 100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Turcja
Godzina : 21:00
Spotkanie : Fenerbahce - Eskisehirspor
Typ : Fenerbahce over 1,5 bramki
Kurs : 1.51
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Inauguracja rozgrywek w Turcji. Fener po słabym dwumeczu w Lidze Mistrzów ze Szachtarem, w pierwszym meczu sezonu musi pokazać, że wpompowane w zespół pieniądze nie były wyrzucone w błoto. Van Persie, klasa dla siebie, Fernandao strzelec 22 bramek w poprzednim sezonie, Kjaer, Souza, Nani, Ozbayrakli, Fabiano, Tufan + reszta z poprzedniego sezonu z Sow, Topalem, Diego czy Meirelesem jest według mnie skazana na sukces, tylko kwestią czasu jest kiedy całkowicie odpalą. Myślę, że od samego początku będzie widać ich moc, którą z przodu mają potężną. Strzelenie dwóch bramek w tym spotkaniu nie powinno być dla nich problemem, bo myślę, że start chcą mieć taki jak się należy, tym bardziej że grają u siebie.
Eskisehirspor to niewygodny dla nich rywal. W poprzednim sezonie dwa razy stracili punkty w meczach z nimi. Ale zespół IMO się osłabił, odeszło bodaj dwóch podstawowych obrońców, nie ma już dwóch armat - Funesa, który strzela już w Meksyku i Sismanoglu, którzy pod koniec poprzedniego sezonu dali sporo punktów drużynie. Doszedł w ich miejsce stary Gekas + paru grajków, którzy raczej zakryją dziury, ale nic poza tym. Myślę, że w tym spotkaniu nie mają zbyt wielu szans na dobry wynik, bo Fener obecnie jest chyba poza ich wszelkim zasięgiem.
Jest ciśnienie na dobre wyniki gospodarzy i ten mecz powinien być pod ich całkowitą kontrolą. Wygrana to priorytet, ale siła rażenia jest tak ogromną jak na tą ligę, że wydaje mi się że na jednej bramce nie poprzestaną.
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Volendam - Den Bosch
Typ: Suma goli - powyżej 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz ligi wybitnie &quot;overowej&quot;. Volendam w ubiegłym sezonie zajęło piątą pozycję w lidze ze stosunkiem bramek 83:68, co świadczy o tym, że jest to drużyna wyjątkowo &quot;overująca&quot;, nawet jak na realia holenderskiej Jupiler League. Poza tym w ostatnich kilku spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu zanotowali wyłącznie wysokie &quot;overy&quot;. FC Den Bosch wprawdzie nie jest zespołem aż tak bramkostrzelnym, jednakże w ostatnich czterech meczach ligowych również notowało wyłącznie &quot;overy&quot;. Sądzę, że linia &quot;over 2,5&quot; spokojnie dziś zostanie pokryta, a co odważniejsi typerzy mogą się pokusić nawet na &quot;over 3,5&quot; bądź &quot;over 4,5&quot;. Kibiców obu zespołów zapewne czeka dziś widowisko obfitujące w bramki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom