>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.08.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda
Godzina: 17:00

Spotkanie:
Benneteau J. - Janowicz J.
Typ:
Janowicz J.
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

To już 1/8 finału w USA i można powiedzieć że Francuz miał dosyć łatwa drogę do tego momentu, wcześniej rozegrał dwa mecze z przeciętnymi zawodnikami, Rola i Ward ale teraz przyszedł czas na naszego rodaka, po serii przegranych i nieudanych spotkań mam nadzieję że przyszedł czas na lepsze chwilę w karierze Janowicza. Liczę na to że potężny serwis Polaka za potęguje w tym spotkaniu i wygra te spotkanie gładko 2 do 0. Do tej pory rozegrali trzy spotkania miedzy sobą Ci zawodnicy i za każdym razem to Jerzy był górą, także mam nadzieję że ma on właśnie sposób na Francuza. Liczę na to że właśnie ten turniej wygra Janowicz i będę grał na niego do końca, obym się nie mylił. Widzę w jego meczach powrót formy, jedyne co może przeszkodzić w wygranej Janowicza są jego niewymuszone błędy, oby było ich jak najmniej. Powodzenia!



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati, USA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benneteau, Julien - Janowicz, Jerzy
Typ: Janowicz wygra 0:2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kolega wyżej mnie uprzedził. Napisał on również wszystko co chciałem powiedzieć o tym spotkaniu: Benneteau do tej pory miał łatwą drogę i nie miał za bardzo okazji by się napocić 1:2 z Blazem (91 miejsce w ATP) i 2:0 z Wardem (148 miejsce w ATP), on sam zaś aktualnie zajmuje 41 miejsce. Dzisiaj trafi na naszego rodaka Jurka Janowicza (65 miejsce ATP), który po dość fatalnej passie i przegranych spotkaniach, chyba odnalazł rytm i forma pozwala na to, aby powalczyć w USA. Do tej pory w turnieju Jurek pokonał 2:0 Gabashviliego (64 miesjce ATP) i 2:1 Dimitrova (8 miejsce ATP), tak więc tak łatwo nie miał jak jego rywal.
Obydwaj zawodnicy 13 rozgrywali swoje spotkania, Bennetau grał co prawda o godzinę później ale się nie przemęczył, bo wygrał swój mecz 6:2, 6:2 co daje 16 gemów. Jurek natomiast walczył w 3 setach z Dimitrowem 6:4, 3:6, 6:3 co daje 28 gemów i o wiele więcej biegania. Miejmy nadzieję, że Jurek jest w dobrej formie i zdąży się odpowiednio zregenerować przez te 24h.
Mam nadzieję, że Jurek zachowa chłodną głowę i nie popełni głupich błędów, przez które głownie przegrywał spotkania z zawodnikami o wiele gorszymi od siebie. Dzisiaj liczę, że zachowa czyste konto i pokona przeciwnika 0:2. Można też zagrać, że Janowicz wygra 1-go seta za 1,80 (statystycznie 1-wszy set należy do niego, w spotkaniach w których odnosi zwycięstwo).
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Coop Beachtour Bern
Godzina: 14:15
Spotkanie: Chevallier/Strasser vs Kissling/Kovatsch
Typ: Chevallier/Strasser
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek półfinałowy. Obie pary to czołówka jeżeli chodzi o duety w Szwajcarii.
Sebastian Chevallier i Alexei Strasser to bardzo dobra para. Regularnie występują w rozgrywkach World Touru i osiągają tam całkiem przyzwoite rezultaty. W tym sezonie potrafili już pokonać m.in pary Dollinger S./Fluggen L , Szalankiewicz J./Kadziola M. czy nawet świetny włoski duet Nicolai/Lupo. Zajęli 9 miejsce w WT w Hadze oraz 17 w Gstaad. Oprócz tego kilka świetnych wyników w mniejszych zawodach. Zwycięstwa w Besel i Genf w zawodach z cyklu Beachtour oraz 3 miejsce w Lozannie i 4 lokata w turnieju Open w Anapie.
Obaj mają bardzo dobre warunki fizyczne. Świetny atak i całkiem niezłe wyszkolenie techniczne.
Rywale to nieco mniej utytułowani rodacy. Jonas Kissling i Mats Kovatsch są nieco młodsi i dużo mniej doświadczeni. Tak na prawdę to dopiero ten rok jest przełomowy w ich karierze. Zdołali wygrać zawody w Locarno i próbowali swoicj sił w zawodach wielkiego szlema. Niestety na razie z marnym rezultatem,bo faza grupowa w Gstaad, którą dostali z automatu (dzika karta) to ich najlepszy wynik.
Początek sezonu mieli bardzo pozytywny,ale teraz widać kryzys. Dopiero wczoraj ogrywając w I rundzie duet Metral Q./Zandbergen M przerwali serię 10 porażek z rzędu. Tej parze brakuje stabilnej formy. Niemal w każdym spotkaniu przytrafia im się słabszy moment. Słabszym zawodnikiem jest Kissling i jego można przede wszystkim po celować zagrywką,gdyż w tym elemencie ma pewne braki.
Mecz przez większą cześć może być dosyć wyrównany. Jednak wyżej cenię umiejętności pary
Chevallier/Strasser. Oni są lepiej zorganizowani, posiadają większe doświadczenie i ogranie i powinni to udowodnić w dzisiejszym spotkaniu. Jednak nie jest to jakiś wielki pewniak dlatego stawka ostrożna.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ Rosja Premier Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Lok. Moscow - FK Rostov
Typ: Pierwsza połowa Typ X remis
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ruskiej Ligi. Lokomotiv Moscow zmierzy się z FK Rostov. Widziałem że koledzy wyżej rozpisywali się na temat tego spotkanie i większość jest za gospodarzem. Dlatego proponuje zagrać typ na remis w pierwszej połowie. Myślę ze Lokomotiv nie jest w stanie wygrać pierwszej połowy, ostatnie mecze są na niekorzyść gości ponieważ ostatnio odnieśli porażkę 7:3 na wyjeździe.
Nawet gospodarze w ostatnich 2 meczach ligowy remisowali pierwszą połowę i bramki widzieliśmy dopiero w drugiej połowie.
I dlatego dzisiaj myślę że goście będą chcieli odnieść zwycięstwo a w pierwszej połowie ujrzymy remis. Ostatnie spotkanie wygrali właśnie goście u siebie 2:0 26.08 2013r. Jest to może ryzykowny typ ale wątpię żeby jakiś zespół wygrał pierwszą połowę, raczej wszystko rozstrzygnie się w 2 połowie. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati, USA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benneteau, Julien - Janowicz, Jerzy
Typ: Janowicz handicap - 1.5 gema
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj z Dimitrovem się udało , choć Jerzy przespał drugiego seta.Bardzo niepokoi wczorajsza scysja Jerzego z sendzią , zupełnie niepotrzebna i wcale ta kłotnia nie dotyczyła jakiegoś kluczowego punktu dla meczu.Koleczy wyżej o spotkaniu napisali już wiele , ja dodam tylko że Bennetau w tym roku odnosi wiele sukcesów , idzie mu zarówno w singlu jak i w deblu , w tym roku w singlu pokonał miedzy innymi :Gulbisa , Hewwita , Tsongę i Feliciano Lopeza a to nie są kelnerzy.Do Jurka Bennetau nie ma szczęscia przegrał 3 razy a ich ostatni mecz na hardzie w hali na początku tego roku skończył się scysią między zawodnikami , wyglądało to jakby miało dojść do rękoczynów.Myślę że dzisiaj nie będzie łatwo i że francuz będzie wyłaził ze skóry żeby wygrać ten mecz.Mam nadzieję że Jerzy zachowa chłodną głowę i że będzie dobrze pewnie serwował.Wczoraj dużo niewymuszonych błędów i wiele podwójnych błędów serwisowych .Podwójne błędy serwisowe wynikają z tego że Jerzy zaczoł ryzykować drugim serwisem , może to świadczyć o pewnej dojrzałości tenisowej (np IVO Kaarlović robi to ciągle ba nawet serwuje wiele asów z drugiego serwisu ) ale robi to z głową i w odpowiednich dla meczu momentach , nie zawsze jest to wskazane .Wczoraj Jurek wszedł z Dimitrovem po kursie 4
więc dzisiaj znowu idę w jego stronę ale za drobne , moim zdaniem wcale łatwo nie będzie , ale mam nadzieję że zobaczymy Jurka w kolejnym meczu z ( prawdopodobnie z Wawrinką ; który też jest do ogrania :) no a potem z Djoko.Powodzenia ale łatwo nie bedzie napewno :)
⛔100
 
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati, USA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benneteau, Julien - Janowicz, Jerzy
Typ: Janowicz handicap - 1.5 gema
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj z Dimitrovem się udało , choć Jerzy przespał drugiego seta.Bardzo niepokoi wczorajsza scysja Jerzego z sendzią , zupełnie niepotrzebna i wcale ta kłotnia nie dotyczyła jakiegoś kluczowego punktu dla meczu.Koleczy wyżej o spotkaniu napisali już wiele , ja dodam tylko że Bennetau w tym roku odnosi wiele sukcesów , idzie mu zarówno w singlu jak i w deblu , w tym roku w singlu pokonał miedzy innymi :Gulbisa , Hewwita , Tsongę i Feliciano Lopeza a to nie są kelnerzy.Do Jurka Bennetau nie ma szczęscia przegrał 3 razy a ich ostatni mecz na hardzie w hali na początku tego roku skończył się scysią między zawodnikami , wyglądało to jakby miało dojść do rękoczynów.Myślę że dzisiaj nie będzie łatwo i że francuz będzie wyłaził ze skóry żeby wygrać ten mecz.Mam nadzieję że Jerzy zachowa chłodną głowę i że będzie dobrze pewnie serwował.Wczoraj dużo niewymuszonych błędów i wiele podwójnych błędów serwisowych .Podwójne błędy serwisowe wynikają z tego że Jerzy zaczoł ryzykować drugim serwisem , może to świadczyć o pewnej dojrzałości tenisowej (np IVO Kaarlović robi to ciągle ba nawet serwuje wiele asów z drugiego serwisu ) ale robi to z głową i w odpowiednich dla meczu momentach , nie zawsze jest to wskazane .Wczoraj Jurek wszedł z Dimitrovem po kursie 4
więc dzisiaj znowu idę w jego stronę ale za drobne , moim zdaniem wcale łatwo nie będzie , ale mam nadzieję że zobaczymy Jurka w kolejnym meczu z ( prawdopodobnie z Wawrinką ; który też jest do ogrania :) no a potem z Djoko.Powodzenia ale łatwo nie bedzie napewno :)
Koleś codziennie to samo. Jak ci ten typ wejdzie to kup sobie słownik.
Pozdro ????
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Sywecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Halmstad - Hacken
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 19 kolejki Szwedzkiej Allsvenskan, w którym to zmierzą się Halmstad kontra Hacken (niedawny klub Lebedyńskiego). Drużyny dzieli ogromna różnica w tabeli, gdyż Hacken jest 4, a Halmstad 12. To do czego zmierzam to fakt w jakiej formie są obie drużyny, Halmstad ma trzy wygrane z rzędu i to wcale nie z ogórkami bo: Djurgården, Örebro, Gefle. Dodatkowo remis z IFK Göteborg. Natomiast Hacken ma słabiutką formę, przegrana z Elfsborg i remis ze słabiutkim Norrkoping. Teraz forma &quot;u siebie&quot; w której to Halmstad prezentuje się dobrze 4 zwycięstwa 4 remisy i porażka. Natomiast Hacken na wyjeździe radzi sobie przeciętnie bo 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Podsumowując moim zdaniem własny stadion i dobra forma wystarczą, aby gospodarze ograli 4 zespół szwedzkiej Allsvenskan.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów Kobiet
Spotkanie: ZFK Kocani- Medyk Konin
Typ: Powyżej 7 goli? TAK
Kurs: 1,9
Buk: bet365
Analiza:
Witam!
Rzadko kiedy typuję żeńską odmianę jakiegokolwiek sportu a w piłce jeszcze chyba nigdy.
Niemniej jednak nadarza się dobra okazja na przełamanie tego stanu rzeczy. Medyczki z Konina (moje miasto ;)) podejmują w 3 meczu grupy 7 totalnego outsidera grupy, zespół Kocani. Medyczki do tej pory 10 bramek strzelonych i 0 straconych. W Bośni radzą sobie wyśmienicie. Ich dzisiejszy rywal z kolej bilans ma odwrotny, 0 strzelonych i 11 straconych. Co prawda Koninianki mają już awans zapewniony jednakże jest to wciąż spotkanie rozgrywane w ramach elitarnej Ligi Mistrzyń, w której Medyczki są debiutantkami. Powinny podejść do meczu maksymalnie skupione aby &quot;przesiąknąć&quot; atmosferą Champions League. To wciąż młody zespół, którego gwiazdą jest 18 letnia Ewa Pajor, którą znam osobiście. Pokazała klasę w ostatnim meczu kiedy to strzeliła 4 bramki, dziś powinno być co najmniej tyle samo a szansa na więcej również jest.
W kobiecym futbolu są duże dysproporcje, znacznie większe niż u mężczyzn stąd też wyniki z rzędu 6-0, 10-0 są na porządku dziennym. Dziś się spodziewać minimum 8 bramek, wątpię aby Kocani strzeliło choć honorowego gola więc wszystko spoczywać będzie na barkach Koninianek,
pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Tenis WTA Cincinati
Spotkanie: Suarez Navarro - Svitolina
Typ: 2
Kurs: 2,10
Buk: bet365
Dlaczego daje na Svitolina?
*Ostatnio wygrała turniej w Baku pokonując np Jovanowski czy Schiavone
*Wczoraj wygrała z Kvitowa dość łatwo (wiekszosc powie bo Kvitova cos tam cos tam.. wazne ze Svitolina to wykorzystala i wygrała
wiem kiepska analiza no ale co ja mam wam powiedziec? uwazam poprostu ze Svitolina wygra bo skoro pokonala Kvitova ktora niedawno dobrze radzila sobie na Wimbledonie to dlaczego ma nie wygrac z nizsza w rankingu Hiszpanka? Niby h2h 1:0 dla suarez ale nie zyje sie historia w tenisie tylko liczy sie tu i teraz. a Svitolina bedzie chciala to wykorzystac a Suarez jak wygra to moze i tak miec szanse w deblu.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Tenis, Cincinnati USA debel
Spotkanie: Errani/Vinci - Babos/Mladenović
Typ: 2:0
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Errani i Vinci są faworytkami tego spotkania i nie może być inaczej, muszą wygrać ten mecz.
Włoszki prezentują bardzo dobrą formę na 5 ostatnich meczy 5 wygranych, ich rywalki też nie są w słabej dyzpozycji 3/5 wygranych.
Zawodniczki te mierzyły się już ze sobą i para włoska wygrała pewnie 2:0 (6:1, 6:3).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 0

filipoos

Użytkownik
Żużel, Indywidualne Mistrzostwa Polski
Spotkanie: Protasiewicz - Hampel H2H
Typ: Protasiewicz
Kurs: 1.60
Buk: BET365
Hampel w ostatnich dniach zupełnie bez formy, zarówno na własnym torze jak i u siebie, w ostatnich spotkaniach zdobył kolejno 0 (w trzech startach), 2 (w czterech startach, na własnym torze) i 4 (w pięciu startach). Co daję mu średnią pół punktu na bieg. Sam przyznaję, że nie może nawet dogonić czołówki w obecnej dyspozycji i ze sprzętem, który aktualnie posiada.
Natomiast Protasiewicz, jeździ bardzo dobrze i równo. A ostatnio prezentuję bardzo dobrą dyspozycję, zdobywał kolejno 13 (w 6 startach), 9 (w 5 startach) oraz 13 (w 5 startach). Co daję mu średnią biegową 2.33. A sam mówi, że czuję się doskonale i jest w wysokiej formie.
Oboje znają doskonale Zielonogórski tor, jednakże przewaga aktualnej formy, przewaga sprzętowa i psychologiczna jest ewidentnie po stronie popularnego PePe.
✅60
 
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krasnodar-Spartak Moskwa
Typ:
over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzień dzisiejszy zapraszam do Rosji na ciekawe spotkanie pomiędzy Krasnodarem a Spartakiem Moskwa.
Krasnodar ostatni mecz zaskakująco zremisował w wyjazdowym meczu z Uralem 1:1. Do tej pory zaliczyli dwa remisy i strzelili zaledwie jednego gola. Ale dwie pierwsze kolejki rozgrywali na wyjeździe, dziś przed własną publicznością zapewne będą chcieli pokazać dobry i efektywny football. Ostatni sezon grając na własnym boisku zaliczyli 8 zwycięstw,2 remisy i 5 porażek, strzelając 28 goli a tracąc 15. Jeszcze sezon wcześniej grając u siebie mieli 10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki, przy stosunku bramkowym 28:12. Jak pokazują statystyki gra u siebie to ich mocna strona.
Mają dobrych atakujących graczy jak Wanderson, Joaozinho i Ari. Będzie to szczególny mecz dla Ari&#39;ego, który występował w barwach Spartaka.
Zespół z Moskwy zaliczył bardzo udany start ligi wygrywając dwa spotkania, strzelając 6 bramek i tracąc tylko 1. Rubin Kazan przegrał 4:0 ale mieli wiele dobrych sytuacji, by pokonać bramkarza Spartaka, w meczu z Dynamem sędzia nie zaliczył dwóch bramek, także dwukrotnie drużynę Spartaka ratowała poprzeczka, można śmiało powiedzieć, że mieli naprawdę sporo szczęścia a ich bilans bramek straconych mógł być większy.
W ekipie z Moskwy w bardzo dobrej formie jest napastnik Dzuba, który zdobył 4 gole. Liczę, że dalej podtrzyma swoją formę strzelecką. Spartak ma dobrych graczy ofensywnych, dlatego możemy spodziewać się bramek.
Krasnodar to także drużyna ofensywna, która powinna odblokować się przed własną publicznością. W eliminacjach do Ligi Europy strzelali po 3 czy 5 bramek. Czas na strzelanie w lidze.
W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn w 6 z 8 meczu zakończyły się over&#39;em 2,5, a 3 z 4 na boisku Krasnodara.
Spodziewam się tu otwartej gry i idę w stronę minimum trzech bramek w meczu.
Powodzenia ????
✅85
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Cincinnati
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Benneteau J. - Janowicz J.
Typ:
Benneteau J.
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 0:3 dla Polaka, ale ich dwa pojedynki były na hali gdzie Janowicz czuje się zdecydowanie najlepiej. Hardy to niestety patrząc po suchych statystyka najgorsza nawierzchnia dla Polaka. Kompletnie nie przekonuje mnie gra Janowicza który pretensje co mecz ma do całego świata, tylko nie do siebie. Wygrana nad przeciętniakiem Gabashivilim mi nie imponuje, tak samo mam własne zdanie odnośnie meczu z Dimitrovem który taktycznie podszedł do sprawy przed US Open. Francuz pomimo dość zaciętego pierwszego meczu z Rolą, w kolejnym już zniszczył Warda. Już w Toronto było widać, zalążek formy. Dzisiaj najwyższy czas poprawić tą niechlubną statystykę z Polakiem.

✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Zielona Góra
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bartosz Zmarzlik - Przemysław Pawlicki
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Chciałem zagrać na Protasa, ale ktoś mnie uprzedził. Nie mam za wiele czasu, a chciałbym wrócić na finał tak więc szybka piłka.
Przeciwko Przemkowi można grać w ciemno niczym przeciwko Hampelowi. Jeździ beznadziejne w każdej lig, notuje sporo upadków, nie radzi sobie z torami, a przecież został wychowany na &quot;kopie&quot;. W poniedziałek przyjechał z Unią do Zielonej Góry i został wypunktowany. Jeden punkt jak na zawodnika, który miał być liderem to wynik lekko żenujący. Obecnie jest w dołku, a dodatkowo nie ma pomysłu jak dopasować fury do danej nawierzchni. Jedyne co zostało ze znanego nam Przemka to Red Bull.
Zmarzlik to taki trochę zabijaka, jeździ dosyć agresywnie i niejednokrotnie wykracza poza granice. To jednak dzisiaj może mu tylko pomóc. Zwykle dobrze radzi sobie w Zielonej Górze, ale nie spodziewam się medalu. 7-10 oczek to wynik, który może spokojnie osiągnąć. Takiego progu Przemo raczej nie osiągnie więc mój typ wędruje w stronę Bartka. Dwa lata temu w finale IMP w ZG Zmarzlik otarł się o podium i zajął 4 miejsce.
✅50
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Sweden - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kalmar - Falkenbergs
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początku sezonu pisałem, że Kalmar może być czarnym koniem tego sezonu. I rzeczywiście, do 10 kolejki nie przegrali żadnego spotkania. Ostatnio jednak widać, że o miejsce w TOP3 będzie niezwykle trudno. Bez zwycięstwa od 5 kolejek, m.in remis na własnym obiekcie z ostatnią Brommapojkarną 1:1. Goście z Falkenbergs miewają wzloty i upadki, ale w ogólnym rozrachunku to solidna ekipa, która obecnie, za sprawą bardzo wyrównanej ligi, ma tylko oczko przewagi nad strefą barażową. Niedawno potrafili roznieść u siebie AIK, by podobnie zostać zjedzonym na wyjeździe. Przegrali z Malmo, z który miało kto nie traci punktów, bo potem na wyjeździe pokonać Brommę. Falkenbergs po tym spotkaniu czekają dwa mecze u siebie i oczywistym jest, że urwanie punktu z teoretycznie silniejszym rywalem, ucieszy kibiców i przyprowadzi ich na stadion w następnych rundach. Przy obecnej dyspozycji nie są na straconej pozycji, by tutaj nie ugrać co najmniej remisu.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis, WTA Cincinnati
Godzina:
21:00
Spotkanie: Maria Sharapova - Anastasia Pavlyuchenkova
Typ:
2
Kurs: 4,24
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, turnieju WTA Western &amp; Southern Open rozgrywanego na kortach twardych w amerykańskim Cincinnati, pomiędzy Marią Sharapovą a Anastasią Pavlyuchenkovą. Maria Szarapowa (WTA 6) w poprzedniej rundzie potrzebowała trzech setów, aby pokonać Madison Keys. Była liderka rankingu nie jest w najwyższej formie. W ubiegłym tygodniu w Montrealu odpadła w III rundzie po porażce z Carlą Suarez Navarro. Anastazja Pawluczenkowa (WTA 25) bez straty seta wyeliminowała Dominikę Cibulkovą i Karin Knapp. 23-latka z Moskwy to zawodniczka szalenie nieregularna, ale stać ją na pokazanie skutecznego tenisa. W lutym święciła triumf w halowym turnieju w Paryżu, a po drodze pokonała m.in. właśnie Szarapową. Pawluczenkowa dysponuje bardzo dobrym forhendem, ma tez solidnego woleja, ale rzadko korzysta ze swoich umiejętności gry przy siatce. W Cincinnati gra skuteczny tenis i dla Szarapowej może być trudną rywalką. Moim zdaniem Anastazja jest w stanie pokonać Marię i wyrównać stan rywalizacji na 2-2. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 21:00.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Międzyklubowe towarzyskie
Godzina:
20:30
Spotkanie: Latina - Lazio
Typ: Pierwsza połowa - over 1.5
Kurs: 2.875
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam. Wydaje mi się, że dziś, tak jak i wczoraj, znalazłem bardzo ciekawy zakład, przy bardzo wysokim kursie i wysokim prawdopodobieństwie trafienia. Dziś o godzinie 20:30 staną naprzeciw siebie dwie włoskie drużyny - Latina oraz Lazio. Oczywiście faworytem spotkania jest drużyna z Rzymu, jednak kurs na czyste zwycięstwo Rzymian jest niski. Ja dziś jednak stawiam na over bramkowy w pierwszej połowie. Uważam, że w pierwszej połowie spokojnie mogą paść dwie bramki, a może nawet i więcej. Zacznijmy od tego, że Lazio to czołowy przedstawiciel najwyższej włoskiej ligi - Serie A. Jako że powoli presezon się już kończy, obciążenia treningowe idą w dół, by teraz zawodnicy mogli złapać trochę świeżości. Dlatego, uważam iż piłkarze Lazio powoli będą już prezentować formę taką, jaką oczekuje ich trener w rozgrywkach Serie A. Natomiast Latina z pewnością czołowym, włoskim zespołem nie jest. Dopiero w sezonie 12/13 awansowała na zaplecze Serie A. Nie jest to żaden rozpoznawalny klub na świecie, w Polsce może tylko garstka kibiców wie, że to właśnie do tego klubu na wypożyczenie z Udinese trafił Wojciech Pawłowski. Ostatni sezon był bardzo dobry w wykonaniu piłkarzy z Latiny. Zajęli bowiem 3 miejsce w Serie B i w barażach bili się o wejście do Serie A, niestety ta sztuka im się nie powiodła. Presezon w wykonaniu Lazio to gra w kratkę. Potrafili wygrać z Hamburgerem i Perugią, ale potrafili też przegrać z Hannoverem i Levskim. Dla Latiny presezon zaczyna się praktycznie dzisiaj z racji tego, iż baraże o wejście do Seria A trwały naprawdę długo. Fakt ten też, że Latina dopiero co wchodzi w sezon, a Lazio już musi wykazywać formę gotową na pojedynki Seria A uważam, że powinni zacząć strzelanie od razu w pierwszej połowie. Gdyby jeszcze w pierwszej połowie Latina dorzuciła coś od siebie, zakład jest pewnie wygrany. Doskonale zdaję sobie sprawę, że drużyny włoskie to raczej undery niż overy, wiadomo cattenacio i ogólna kultura gry i konsekwencje jakie za sobą pociąga, jednak kurs wystawiony przez Sportingbet dla mnie duży value i trzeba to grać. Polecam!!!
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -KOLUMBIA: Copa Postobon
Godzina:22:30
Spotkanie:U. Magdalena-Real Cartagena
Typ:2
Kurs:2.75
Bukmacher:Betsafe
Analiza:

Spotkanie outsidera grupy U.Magdalena z przed ostatnim w tabeli Realem Cartagena.Gospodarze w rozgrywkach Copa Postobon spisuja sie tragicznie w siedmium meczach zdobyli tylko jeden punkt i mają koszmarny bilans bramkowy 1-17,goście zdobyli dotej pory osiem punktow ich bilans bramkowy to 11-11.Róznca w tym meczu polega na tym ,że gospodarze grają już o pietruszkę ,a zespół gości jak wygra w tym meczu wskoczy na trzecie miejsce w tabeli ,które na dwie kolejki przed końcem rozgrywek grupowych na ten moment będzie premiowało go awansem do następnej rundy.Nie wygranie tego spotkania przez Real praktycznie pozbawia ich szans na awans do następnej rundy.Liczę na większą determinacje w tym meczu gości i ich zwycięstwo.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom