>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Narodów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: Obie połowy powyżej 1,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic

W 4. kolejce Ligi Narodów Dywizji A Biało-Czerwoni podejmą na Stadionie Narodowym Belgię. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się blamażem Polaków. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali w Belgii 1-6. Pomimo tego Polacy wyszli na prowadzenie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Jednak tuż przed przerwą wyrównał Axel Witsel silnym i precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Druga połowa to był prawdziwy koncert podrażnionych Czerwonych Diabłów, którym zależało na tym, by zmazać plamę po przegranej z Holandią, i jak widać udało im się to. Szukałem wysokiego kursu, który przy okazji będzie do zrobienia przez obie ekipy i chyba znalazłem właściwy. Celuję w over 1,5 bramki w obu połowach. Obie drużyny mają w swoich szeregach zawodników, którzy są w stanie strzelić po minimum jednej bramce na połowę. Belgowie zagrają bez Kevina De Bruyne i Yannicka Carrasco. Zajrzałem na stronę Przeglądu Sportowego i tam w przewidywanych składach możemy zobaczyć takie jedenastki:

Polska: Szczęsny - Wieteska, Glik, Kiwior - Cash, Klich, Żurkowski, Zalewski - Szymański, Zieliński - Lewandowski

Belgia: Mignolet - Castagne, Alderweireld, Vertonghen, Saelemaekers - Praet, Tielemans, T. Hazard - Januzaj, E. Hazard - Batshuayi

Rezerwowi zawodnicy drużyny prowadzonej przez Roberta Martineza na pewno będą chcieli się pokazać i dadzą z siebie wszystko. Polacy też powinni na własnym stadionie przed swoimi kibicami zagrać z odpowiednim zaangażowaniem, więc wydaje mi się, że ten typ wcale nie jest taki nierealny. Mam nadzieję, że zobaczymy tutaj worek bramek, tak jak miało to miejsce sześć dni temu, z tą różnicą, że jednak tym razem to Polacy zdobędą trzy punkty. To już moje osobiste życzenie jako Polaka i kibica. Nie musi mieć ono zastosowania przy tym typie. Belgowie mają na tyle jakości w swoim składzie, że ci piłkarze będą groźni pod naszą bramką. U nas trzeba liczyć na Lewego, ale będzie wspomagany przez Szymańskiego, Zielińskiego, Casha czy Zalewskiego, którzy indywidualnie spisują się bardzo dobrze na tle reszty naszych reprezentantów. Liczę na dużo bramek i emocjonujący mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina 20:45
Spotkanie : Polska : Belgia
Typ : Belgia strzeli gola + powyżej 4.5 rzutu rożnego +powyżej 1.5 kartki
Kurs : 4.25
Bukmacher : STS

Czas na rewanże , dziś gramy z Belgią z którą dostaliśmy srogie baty i szybko się tego nie da zapomnieć , zdecydowałem się na taki typ że Belgowie strzelą gola , bo dlaczego nie ? jak widać naszym nie jest trudno strzelić bramkę bo w każdym z 3 dotychczasowych w każdym traciliśmy , Belgia wykona powyżej 4,5 rzutu rożnego , dlaczego nie ? w pierwszym meczu w Belgii Belgowie wykonali ich 7 w meczu z Holendrami Belgowie u siebie co prawda polegli 1:4 ale wykonali 10 rzutów rożnych , w ostatnim meczu z Walią zremisowanym 1:1 tylko 4 rożne ale dwie kartki z Holendrami 1 kartka i z nami 1 kartka , dziś spodziewam się że nasi zagrają o niebo lepiej i powalczą , widzę też sporo fauli po jednej i po drugiej stronie i kartek chyba nie zabraknie , sam typ chyba nie jest jakiś z gatunku s/f i jest w miarę do zagrania .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Corrientes
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aboian - Geschwind
Typ: Geschwind +7.5 gema
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Nie będę owijał w bawełnę, że wiem za dużo o aspektach gry obu tenisistów, aczkolwiek nie mogę przejść obojętnie obok pewnego faktu związanego z Geschwindenem, którego dziś typuje. Mianowicie, wygrał na obecnym argentyńskim challengerze już dwa spotkania - pierwsze, które grałem osobiście po kursie 4.60, a drugie w dniu wczorajszym, uwaga, po kursie 8.40 (!) i to w dwóch setach. W dziale tenisowym zaproponowałem próbować dziś kolejny raz jego zwycięstwo, ale tutaj z racji na konkurs, skorzystam z absurdalnych linii wystawionych na ten mecz i dodam Francisco aż 7.5 gema - wtedy nawet w przypadku porażki 6-2 6-3 nasz typ wchodzi. Myśle, że ugra te 5 gemów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mołdawia - Andora
Typ: Mołdawia +5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.1
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Szczerze, zdziwiłem się, że tak dużo płacą za tą linię. Mołdawia, która potrafi robić rogi, szczególnie z drużynami pokroju Andory, powinna zrobić tą linię bez problemu. Z Kazachstanem w marcu u siebie zrobili 5 rogów, z Łotwą w tej edycji LN u siebie 6 rogów, więc z drużynami lepszymi o klasę od Andory. Do tego ich ostatni mecz zakończył się 6 rogami Mołdawii, a grali wtedy na wyjeździe i to całą drugą połowę w 10-tkę! Myślę, że pomyłka buka taki kurs.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: obie strzelą + powyżej 6,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,05
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna

Polacy od bodajże 21 meczów strzelają bramkę co jest niebywałym sukcesem i mam nadzieję, że ta passa będzie nam towarzyszyć jeszcze kilka spotkań. Obrona to nasza pięta achillesowa od wielu wielu lat.
Belgowie na ten mecz przyjadą mocno osłabieni brakiem bodajże 6 zawodników - Lukaku, DeBruyne, Meunier, Boayata i jeszcze chyba 2óch zawodników.
Trener Michniewicz mówił już jakiś czas temu, że na mecz z Belgią wystawi najmocniejszy skład jaki ma możliwy. Co by nie mówić to Polacy u siebie grają naprawdę dobrze i rzadko przegrywają. Liczę, że mecz będzie ponownie otwarty i zobaczymy bramki z obu stron.
Dodaję do tego rzuty rożne. Myślę, że Polacy dorzucą swoje w tym meczu bo w poprzednim zdobyli zaledwie 1 a Belgowie aż 7.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 23:00
Spotkanie: HOLANDIA - Niemcy
Typ: HOLANDIA
Kurs: 2.24
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W dniu dzisiejszym wystartował drugi tydzień zmagań w żeńskiej Lidze Narodów. Holederki po 4 porażkach w pierwszym tygodniu walczą o pierwsze zwycięstwo. Niewiele wskazywałoby na ich zwycięstwo, gdyby ponownie wystąpiły w zestawieniu kadrowym jak w pierwszym turnieju. Na szczęście tym razem wystawiają mocną kadrę z czołowymi zawodniczkami topowych klubów. To sprawia, że ich szanse na zwycięstwo znacznie wzrastają. Cieszą przede wszystkim powroty dwóch przyjmujących Niki Daalderop z włoskiej Novary i Anne Buijs z brazylijskiego Dentil/Praia Clube. Dodając do tego atakującą Celeste Plak z japońskiej Victoriny Himeji, rozgrywającą Laurę Dijkemę z włoskiego Busto Arsizio otrzymujemy bardzo solidną ekipę. W poprzednim tygodniu gra opierała się na atakującej Plak i przyjmującej Savelkoel. Tym razem siła ataku będzie znacznie większa. Po spotkaniach rozgrywanych w brazylijskiej hali biland Holenderek powinien się znacznie poprawić. Wg mnie spokojnie powinny pokonać Niemki, Dominikanki i Koreanki. Jeżeli wszystie zagrają to co potrafią to mogą powalczyć i z Brazylią.
Po stronie niemieckiej ekipy poza przyjmującą Orthmann próżno szukać zawodniczek wybitnych. Wyróżnić można jeszcze jedynie Alsmeier. O mizernej sile tego składu świadczą bardzo słabe wyniki. Porażki z Brazylią, Japonią i Polską + jedno zwycięstwo z najsłabszym zespołem turnieju Koreą Południową nikogo nie przekonują.
Dzięki wzmocnieniom w porównaniu z poprzednim turniejem to moim zdaniem Holenderki są faworytkami w tym spotkaniu. Szanse oceniam zdecydowanie inaczej niż wystawiono kursy: 75% Holandia, 25% Niemcy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Narodów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: Polska 3+
Kurs: 7.10
Bukmacher: sts

A więc wynik gdzie Polska ma minimum 3 strzelone bramki, np 4:4 :_)
Mamy super strzelca Lewego, mamy co udowodnić Belgom po pogromie 1-6, Stąd mój trochę życzeniowy TYP, ale nie niemożliwy, bo w sporcie wszystko jest możliwe. Polska dawno nie zaaplikowała rywalom 3 bramek o ile dobrze pamiętam Węgrom gdzie było 3:3 na wyjeździe.

Oby nie skorome 1:0. Coś czuję że tu będzie ostre strzelanie.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: ponizej 8.5 rożnych
Kurs: 1.88
Bukmacher: sts
Analiza: Polacy nie stwarzaja wielu sytuacji po ktorych udaje im sie wywalczyc rzuty rozne. Statystyki mowia za siebie. Belgia powinna prowadzic gre i byc częściej przy pilce. Nie spodziewam sie jednak tak wysokiego wyniku jak ostatnio. Polacy musza zagrac zachowawczej w obronie i podejrzewam ze bedzie sporo walki w srodku pola co sprawi ze obie ekipy nie beda mialy wielu okazji na rogi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie : Polska vs Belgia
Typ: Mateusz Wieteska otrzyma kartkę + over 0.5 goli
Kurs: 5.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W miejsce Jana Bednarka do pierwszego składu na pozycję środkowego obrońcy wskakuje Mateusz Wieteska. Obecność stopera Legii Warszawa w wyjściowej jedenastce wywołała niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych, a prawie każda opinia wydaje się być negatywna. 25-latek ma za sobą nie najlepszy sezon ligowy, a dzisiaj czeka go debiut w starciu z Belgią, która rozgromiła reprezentacje Polski 6:1 w poprzednim spotkaniu. Zatrzymać Belgów nie będzie łatwo, a siłę ataku stanowią dziś Hazard, Batshuayi i Mertens. Wieteska w 6 spotkaniach Ligi Europy został ukarany 3 razy żółtą kartką, a w rozgrywkach Ekstraklasy uzbierał 8 żółtych kartek - najlepszy pod tym względem Slisz wyprzedza dzisiejszego debiutanta o zaledwie 3 kartki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom