>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 14. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska – Słowacja
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Nastroje kibiców przed pierwszym meczem są dalekie od optymistycznych. Ja jednak uważam, że nowy trener dużo testował i zalecał piłkarzom by uważali na kontuzje w meczach towarzyskich. Moim zdaniem widzialiśmy w ostatnich dwóch meczach 70% potencjału tej drużyny. Czy mam racje i czy to co pokażemy w meczach grupowych pozwoli na awans? Zobaczymy. Szanse oceniam 50 na 50 i jestem znacznie mniejszym optymistą niż parę dni temu, choćby za sprawą kontuzji Milika. Jednak w meczu z wyraźnie słabszą Słowacją, po prostu nie ma prawa być innego wyniku niż 3 puntków Biało czerwonych. Bałem się, że będą kursy w okolicy 1.6 co już by nie rekompensowało ryzyka. 1.96 uważam, za jedno z większych value 1 kolejki. Oczywiście buki mają pełne podstawy by nie wierzyć w Polską kadrę. Moim zdaniem zobaczymy jednak najlepszy mecz kadry od momentu przejęcia sterów przez Souse. I na drużynę pokroju Słowacji to powinno spokojnie wystarczyć. Możliwe męczarnie podobne do tych z Euro 2016 z meczu otwarcia z Irlandią Północną. Słowacja może się skutecznie bronić bardzo długo. Ale liczę na jakiś błysk Lewego, Zieliśkiego, może jakiś strzał z dystansu Krychowiaka lub Modera. Jakiegoś fajnego rozklepania z pierwszej piłki z udziałem Klicha, Zielinskiego i Lewego i może któraś z tych akcji pozwoli wygrać chociażby to 1-0. W meczu z Islandią zaimponował mi Kozłowski. W razie czego może on wejść i być zaskoczeniem dla sztabu Słowackiego, który rozpracowywał nasz zespół i raczej nie brał pod uwagę gry Kozłowskiego, a co dopiero tak odważnej gry jaką pokazał z Islandią. Słowacy bywali na ostatnich imprezach groźnymi rywalami, ale moim zdaniem to już nie to pokolenie. Ligę mają słabiutką co pokazuje, że jej Królem Strzelców jest Polak, który w Naszej Ekstraklasie. A też gwiazdy Słowackiej ligi u nas grzeją ławę w przeciętniakach. Gwiazdy ze starych lat jak Hamsik są już blisko piłkarskiej emerytury. Moim zdaniem Słowacja nie zdobędzie nawet punktu na tych Mistrzostwach i jest bardzo dobrym przeciwnikiem na rozpoczęcie i podbudowanie morali.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Krychowiak otrzyma kartkę (jakąkolwiek)
Kurs: 3.50
Bukmacher: STS
Analiza:



Pierwszy mecz biało czerwonych i od razu bardzo ważny gdyż dwaj pozostali rywale dużo mocniejsi i jeśli szukać 3 pkt to tutaj. Wedlug mnie spotkanie rozstrzygnie się w środku pola gdzie Słowacy nam nie odpuszczą. W związku z tym czeka naszych graczy twarda walka. Krychowiak siłą rzeczy wydaje się naturalnym kandydatem do kartki. Przyzwyczaił nas do welecznosci i nieustępliwości gdy był w dobrej formie. Teraz dochodzi inny czynnik
Nasz gracz jest pod formą, często spóźniony co skutkuje błędnymi decyzjami.

Oglądając starcie naszych z Islandią widziałem jak dużo pojedynków przegrał Grzegorz z rywalami i jak często nie nadążał. W efekcie mimo tego że on sam był poturbowany kilku krotnie to wyłapał żółty kartonik. Podobnie było w meczach Ligi Narodów z Holandią i Włochami. Niestety jest Krychowiak po pierwsze starszy niż dwa , trzy lata temu dużo wolniejszy niż kiedyś i w słabszej formie przypłaca to więc grą faul nawet niezamierzoną a wynikającą z tego o czym wspomniałem. Jeśli podejmie nasz zawodnik dzisiaj walkę i nie przejdzie obok meczu na co licze ,to może ponownie zostać ukarany żółtym kartonikiem.



Reasumując spodziewam się walki z obu stron, liczę na naszą wygraną ale obawiam się o dyspozycje fizyczną niektórych zawodników w tym Grzegorza Krychowiaka.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +750
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Polska – Słowacja
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: betclick
Analiza:


Jestem mocno zaskoczony tymi kursami na bramki…Zacznijmy od nas i tutaj nikt nie wie w jakim składzie tak naprawdę my wyjdziemy na boisku albo inaczej jak wygląda nasz podstawowy skład, to ile było rotacji w tych grach towarzyskich nie dało nam żadnej wskazówki tak naprawdę. Jedno co się nie zmienia moim zdaniem w naszej reprezentacji to dyspozycja w defensywie która momentami wygląda katastrofalnie do tego widać że my tego ustawienia z trójką z tyłu się uczymy i tak naprawdę dziś może się okazać że ta trójka zagra ze sobą po raz pierwszy, do tego ile my mamy problemów ze stały fragmentami gry a wiadomo że w reprezentacjach te aspekty ćwiczy się bardzo mocno w ofensywie i Słowacy będą dziś z tego przygotowani. Jaką różnicę widzę w przeciwieństwie do meczu z Islandią to wydaje mi się że w ofensywie będzie wyglądać lepiej, będziemy szybsi w tej grze i lepiej fizycznie wyglądali przynajmniej przez dłuższy fragment meczu. Co do Słowacji to tutaj za wiele nie będę pisał, jest to ekipa która ma indywidualności, ma wysokich stoperów do gry w stałych fragmentach gry, jest uporządkowania i szybka w kontrach i na pewno nie jest to ekipa która wyjdzie dziś wystraszona na boisko.

155
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +187
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/ ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska – Słowacja
Typ: 1+1.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Zaczynamy od meczu w ktorym obowiazkowo powinnismy wygrac, Slowacja jest do bani, maja solidnego bramkarza i jednego pilkarza z wysokiej pulki na srodku obrony Skiniara, reszta jest przecietna, i slaba, jeden przeblysk z Rosja, ktora ich zlekcewazyla i notuja w tym roku takie szlagiery jak remisy z Malta i Cyprem, meczow towarzyskich nie ma wogole co brac pod uwage,powinnismy ich pojechac samym Lewandowskim, nawet sobie nie wyobrazam tego meczu inaczej niz nasza calkowita dominacja od deski do deski, mam nadzieje,ze nie wyglupimy sie jak Szwajcarzy,ktorzy nie wiem co robili po wyjsciu na prowadzenie i pewnie wygramy ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 648,2K
Dyscyplina: Koszykówka kobiety
Godzina: 00:10
Spotkanie: Wenezuela - Argentyna razem z dogrywką
Typ: over 124,5 pkt
Kurs: 1,89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Na jutro typuje pojedynek koszykówki kobiet mistrzostw Ameryki Południowej.Jest to dopiero początem tychj mistrzostw i forma drużyn jest nie wiadoma.Oba zespoły to bardzo przeciętne drużyny i na pewno nie będą walczyły o czołowe pozycje w tych mistrzostwach.Koszykarki Wenezueli na razie rozegrały tylko jedno spotkanie przegrywając bardzo wysoko 88-50n z Portoryko.Ich rywalki Argęntyna ma w swoim dorobku jedno zwycięstwo z Dominikaną 64-48 i porażkę z Portoryko 56-79.Stawiam jednak w tym spotkaniu na bardzo otwarty pojedynek i moim zdaniem padnie tutaj więcej niż 124,5 pkt z ewentualną dogrywką.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betfan
Analiza: Zaczynamy najważniejszy z dotychczasowych meczy na tym turnieju, oczywiście z perspektywy polskiego kibica. O tym meczu zostało już napisane chyba wszystko, po zmianie selekcjonera na początku roku oraz tegorocznych spotkaniach czy to eliminacyjnych czy towarzyskich ciężko o optymizm, ja jednak po cichu liczę, że jutro ta maszynka odpali, że Lewandowski wreszcie będzie mógł liczyć na dużo dośrodkowań i zagrać tak jak nas przyzwyczaił w Bayernie, że Zieliński wreszcie pociągnie tą reprezentację, że jutro wieczorem EURO 2020 się dla nas nie skończy, że po wygranej zostaniemy w grze, potencjał mamy na pewno większy od rywali, mamy najlepszego piłkarza świata, który w piłce klubowej wygrał już wszystko, teraz czas na reprezentację, te 2 gole Lewy jest w stanie sam strzelić, podejrzewam, że do wygrania będziemy potrzebować minimum dwóch goli, ciężko wierzyć, że nasza obrona zagra na zero z tyłu, ale mimo tych mankamentów liczę, że ofensywa strzeli o tą jedną bramkę więcej niż ewentualnie stracimy. Typ na pewno patriotyczny, ale ja wierzę w tą reprezentację, że osiagniemy minimum to co ekipa Nawałki we Francji w 2016.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3,45
Bukmacher: STS
Analiza:

Waldi uprzedził mnie z typem na over 1,5 naszej reprezentacji, więc muszę zagrać ryzykowniej. W pełni się zgadzam z tym typem i wierzę, że mój typ też jakoś wejdzie. Nasza reprezentacja jest według mnie trochę niedoceniana. Fakt, że rozegraliśmy dość słabe mecze przed mistrzostwami, ale sparingi to jedno, a mecze o dużą stawkę to co innego. Kadrowo jesteśmy dużo mocniejsi od naszych rywali. Wyniki Słowaków nie są imponujące. Remisy z Bułgarią czy co gorsza z Maltą nie napawają optymizmem fanów tej reprezentacji. Z Maltą stracili dwa gole co jest dość wstydliwym rezultatem. Dla nas zwycięstwo ze Słowacją to jest obowiązek, inaczej zaczną się problemy. Skład mamy dużo lepszy, teraz ważne jest to, żeby trener dobrze to wszystko poukładał. Moim zdaniem mamy szanse, by strzelić tu gola w obu połowach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska/Polska (1 połowa/mecz)
Kurs: 2,92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W końcu nadszedł ten dzień! Polacy rozpoczynają walkę w Mistrzostwach Europy. Trzeba zapomnieć o ostatnich meczach towarzyskich i skupić się tylko i wyłącznie na tym meczu.
Historia meczów Polska vs Słowacja nie napawa optymizmem ale na to także trzeba popatrzeć troszkę luźniej.
M. Hamsik czyli największa gwiazda Słowaków jest już na skraju swojej kariery i na pewno nie pokaże tego co potrafił najlepiej, warto również wspomnieć o takich piłkarzach jak Lobotka, Skriniar czy Haraslin i Kucka moim zdaniem są to najważniejsi piłkarze Słowaków jednak Lobotka nie mieści się w 1 składzie Napoli, Haraslin w Sassuolo także nie gra kluczowej roli Kucka z Parmą spadli z ligi więc tych nazwisk tak naprawdę nie powinniśmy się bać.
Wierzę mocno w to, że Polacy zagrają bardzo zdeterminowani od 1 minuty i mam nadzieję, że już w I połowie meczu napoczną rywala.
Póki co mamy bardzo mało bramek w 1 połowie co jest tak naprawdę zrozumiałe jednak liczę, że Polacy strzelą gola już w 1 połowie i wygrają to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Halle
Godzinna: 13:40
Spotkanie: Ivashka, Ilya (BLR) vs. Federer, Roger (SUI)
Typ: Ivashka
Kurs: 4.9
Bukmacher:sts
Analiza:


Federer wystepuje na tym turnieju ze wzgledu na zobowiazania sponsorskie i oczywicie jest taka mozliwosc ze rywal zostanie przekupiony zeby odpuscil mecz 'wielkiemu mistrzowi' ale na sportowo nie ma zadnych szans, tym bardziej jesli chce odegrac jakakolwiek role na Wimbledonie

Federer sie sypie, to osobny rozdzial, cytujac klasyk Kazika. Dopiero co wycofal sie z French Open, sam sie zdziwil ze zaszedl tak daleko i wie ze lata nie te.

Oczywiscie Federer moze wygrac jeden mecz (leci maksymalnie w 2 rundzie i tak wiec warto sie zaczaic i go 'odstrzelic' z turnieju), ale bedzie to znaczylo ze poszla kasa pod stolem dla rywala, zeby odpuscil. Oczywiscie jest taka mozliwosc, Niemcy to specjalisci od czarnych kas, swego czasu lapowki mozna bylo odliczac od podatku, polecial Kohl czy finansowali politykow Platformy typu Tusk wiec mozna sie liczyc ze Iwaszka zostanie podkupiony i chetnie wezmie te kilkaset tysiecy, ale na sportowo tutaj jest tylko jeden zwyciezca, a jesli Federer na powaznie chce grac w tym turnieju, w swietle Wmblednu to czyste samobojstwo, ewentualnie na SW 19 zostanie szybko odeslany do domu bo tam mu raczej nikt nie odpusci.

A zatem jutro dla Iwaszki szansa na zostanie jednodniowym Rosolem czy stachowskim, ktorzy pewnego dnia pokonali wielkich mistrzow na trawie i jechali na tym kilka lat, przegrywajac co wlezie, ale kazdy pamietal ze ograli odpowiednio Nadala i Federera na Wmbledonie

Krecz bardzo mozliwy mam nadzieje, ze STS wyplaca wygrana w razie kreczu, ale nie chce mi sie sprawdzac, w kazdym razie zdecydowanie polecam gre w bukmacherze, ktory wyplaca wygrana w razie porazki kreczujacego, czyli tak jak powinno byc, bo przeciez krecz to przegrana. Moim zdaniem Federer przegra, ale zawodnicy sa zakontraktowani na 3 sety, tak jak bokserzy 12 rund. Nawet jedna wygrana Federera to za duzo jak na jego stare kosci, le zmieciony nie zostanie

Ivashka - Federer 2-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Słowacja
Kurs: 5.50
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Polska reprezentacja wygrała zaledwie 3 spotkania z ostatnich 10-ciu pojedynków, licząc grę na wszystkich frontach. Nie jest to oszałamiająca liczba zwycięstw, które napawałaby optymizmem. Polska potrafiła wygrać z takimi "potęgami" jak: Andora, Ukraina i BiH. O stylu naszej reprezentacji nie będę się wypowiadał, bo ciężko mówić o czymś czego nie ma. Bieganie po boisku przez pierwsze 15-20 minut a potem czekanie na końcowy gwizdek to raczej brak stylu. Słowacja co prawda też nie jest potęgą jeśli chodzi o piłkę nożną ale skoro dostali się na EURO to też potrafią grać w piłkę. Ograli oni w kwalifikacjach na EURO Irlandię Północną. Kwalifikacje na MŚ Słowacja rozpoczęła od małego falstartu, bowiem jak inaczej nazwać remisy z Cyprem oraz z Maltą. W kolejnym pojedynku było już znacznie lepiej, bowiem ograli Rosjan, którzy również występują na EURO. Patrząc nawet na bezpośrednie spotkania obydwu reprezentacji to jest ona bardziej korzystna dla naszych sąsiadów. Wygrali oni 4 pojedynki, raz padł remis i 2 razy górą byli Nasi. Są to co prawda odległe spotkania bo ostatnio obie drużyny spotkały się w 2013 r. Słowacja przed EURO zagrała dwa spotkania towarzyskie z Bułgarią oraz Austrią i obydwa zakończyły się remisem. W pojedynku z Polską również nie skreślałbym Słowaków. Jeśli wytrzymają oni pierwszy kwadrans bez straty gola to dalej powinno już być z górki. Osobiście będę grał tutaj X2 ale na potrzeby konkursu wrzucam bardziej ofensywny typ.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +466
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Halle
Godzina: 12;30
Spotkanie: Thompson - Altmaier
Typ: Altmaier
Kurs: 3.15

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Thompson kompletnie mnie nie przekonuje w tym sezonie, nigdy nie był jakimś wyróżniającym się graczem, ale jakąś tam solidność na korcie prezentował. Teraz jest tak mocno w kratkę jak tylko jest to możliwe. Obaj zawodnicy lubią szybsze korty, ale Niemiec potrafi też radzić sobie na mączce. Przede wszystkim szukam tutaj value, Niemcy z reguły potrafią zagrać powyżej oczekiwań w turniejach granych na ich terenie. Altmaier nie miał zbytnio kontaktu z trawą, ale ma warunki i solidny serwis, który szczerze mówiąc może starczyć na Australijczyka, który naprawdę marnie sobie radzi i o ile wcześniej potrafił się ratować podaniem tak teraz jego słaby gem serwisowy to kwestia czasu. Nie potrafię stwierdzić czy Niemiec wytrzyma do tego momentu, ale jedno jest pewne Altmaier ma jako takie momentum i chociaż odpadł w Lyonie to z turnieju na turniej prezentuje się coraz bardziej pozytywnie. Wygrywa sporo spotkań z pozycji underdoga i spokojnie dobra dyspozycja dnia może zapewnić awans, w ogólnie bardzo prestiżowym turnieju, a tym bardziej pewnie dla reprezentanta Niemiec. Raz grał tutaj w kwalifikacjach, ale dostał Pospisila, który niestety jest ekspertem od takich nawierzchni, ale to było dawno i od tego czasu zdecydowanie zaliczył spory progres i liczę, że potwierdzi to na korcie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Uważam, że przy ostatnich problemach w defensywie zosbaczymy dziś dużo bramek i całkiem ciekawe spotkanie. Myślę, że obie drużyny mają lepszy atak, niż defensywę, a co za tym idzie spodziewam się sporej ilości celnych strzałów i zespołowych akcji. Mecz będzie raczej ostry, a polscy będą grali długie piłki na Lewego. To powinno dać miejsce innym zawodnikom. Uważam też, że nasi rywale mogą nas pokarać za błędy obronne, dlatego też w meczu tym wyczuwam powyżej 3.5 gola, a w meczu typuję wynik 3:1 dla naszej kadry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Ałmaty
Godzina: 09:45
Spotkanie: Menendez - Schnur
Typ: Schnur
Kurs: 1.60
Bukmacher: LVBet

Analiza:

Kurs dość niski jak na moje standardy, ale raz, że nic z dzisiejszej oferty tenisowej mnie jakoś nie przekonuje, a dwa, że nie widzę tutaj za bardzo innego rezultatu niż zwycięstwo Schnura. Menendez ostatnią jakąś istotną forme miał kilka ładnych lat temu, gdzie potrafił robić solidne wyniki na Challengerach albo w kwalach mniejszych imprez ATP, ale nawet jeśli, to odbywało się to na nawierzchni twardej, a dziś gramy na mące. Oczywiście Kanadyjczyk również preferuje hard, ale z nim mam o tyle łatwiej, że śledzę go od paru sezonów i wiem na co go stać. Potrafi dobrze trzymać podanie w każdych warunkach i obronić coś w newralgicznych momentach. Zdecydowanie bliżej mi do Schnura, stąd typ właśnie na niego.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +208
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Wynik meczu/ilość bramek - 1/-4,5
Kurs: 2.05

Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Już bardzo dużo padło o tym meczu, także pewnie nie wniosę zbyt wiele nowego.
Polska moim zdaniem mimo wszystko jest faworytem. Nie ze względu, że my jesteśmy lepsi, tylko ze względu na to, że Słowacja jest gorsza od nas.
Słowacy tak naprawdę ledwo co znaleźli się na tym Euro. Na dobrą sprawę nie powinno ich tu być. Z ich grupy kwalifikacyjnej do Euro weszły wszystkie drużyny oprócz Azerbejdżanu. Także widać, że ta impreza nie jest już tak prestiżowa, skoro znajduje się w niej 4 z 5 ekip biorących udział w eliminacjach. W barażach Słowacja pokonała jedną i drugą Irlandię. Jednak w obu meczach potrzebna była przynajmniej dogrywka.
Słowacja jest narodem walczącym, ale jednak to jest właściwie jedyny ich argument. Weszli na Euro bez żadnego stylu, w dodatku nie ma tam żadnej specjalnej siły w ataku. Najlepszym przykładem na to jest to, że najwięcej spustoszenia w szeregach rywali sieje... Skriniar.
Miał on bramkę i asystę w spotkaniu z Maltą, które właściwie sam uratował. Potem jeszcze strzelił bramkę Rosji, która zagrała bardzo słaby mecz, więc nie uważam, że był to jakiś przebłysk niesamowitej formy naszych rywali.
Liczę za to, że Polacy pokażą w końcu kawał dobrej piłki pod wodzą Sousy, który w końcu wystawi optymalny skład. Od naszych rywali spodziewam się defensywnej gry i liczenie na stałe fragmenty, a jak wiemy, jeżeli to my mamy prowadzić grę to nie idzie nam to najlepiej. Także nie spodziewam się tutaj aż takiej obfitości w bramki, by pokryty został over 4,5.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO 2020
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Szkocja - Czechy
Typ: Ilość kartek w meczu – Poniżej 2.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Nie wiem czy to specyfika początku turnieju czy jakieś wytyczne dla sędziów, ale faktem jest że w pierwszych meczach Euro 2020 kartek było zaskakująco mało. W 7 dotychczas rozegranych meczach sędziowie upomnieli piłkarzy w sumie 15 razy żółtymi kartkami, nie pokazali żadnej czerwonej. Daje to średnią nieco ponad 2 kartki na mecz, czyli obrazowo opisując ilość kartek zblizona jest raczej do ligi angielskiej, gdzie sędziowie bardzo rzadko sięgają po kartki, niż do lig włoskiej czy hiszpańskiej, gdzie łatwiej dostać żółtko. Oczywiście, każdy mecz to osobna historia, a kartki zależą od wielu czynników, od tego jak się ułoży mecz, od wyniku, wreszcie od sytuacji w tabeli w grupie albo specyfiki sędziego. W pierwszych meczach kiedy dla wszystkich drużyn sytuacja jest otwarta, a jednocześnie nie chcą utrudniać sobie sprawy wykartkowaniem swoich graczy przed następnymi rundami, można się spodziewać że tych kartek będzie mniej niż zwykle i te pierwsze mecze by na to wskazywały. Na razie kursy i linie bez zmian, więc ja stawiam na podtrzymanie tego trendu, przynajmniej w pierwszej kolejce meczy grupowych.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA NOŻNA

205
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska i obie strzelą gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, bo to razem z Szwecją, Polska i Słowacja będą się bić o bezpośredni awans do z drugiego miejsca. Nasza defensywa w spotkaniach przed Euro pokazała, że jest dziurawa jak ser szwajcarski. Tak, wiem, że Sousa rotował składem żeby wybrać jak najlepszą parę stoperów jak i bocznych obrońców, ale gole traciliśmy z słabą Rosja jak i prawie z drugim składem Islandii. Stąd tez liczę tutaj przynajmniej na jedno trafienie Słowaków. Słowacja co prawda niema takich gwiazd w ataku, ale nazwiska, które są nam dobrze znane to Duda, Mak czy Hamsik, dla którego będzie to raczej ostatni turniej.
Nie wyobrażam sobie, że w tym spotkaniu stracimy punkty. Wierzę w to, że wejdziemy mocno w ten turniej i mimo tego, że rozrzucają nas po Europie z graniem oraz, że nie możemy przeprowadzić treningu na płycie boiska wyjdziemy i wygramy.
W ataku przecież mamy kim straszyć. Lewandowski i Świerczok tu niema co więcej pisać.
Środek pola powinien należeć do Klicha oraz Krychowiak, a przed nimi Zieliński. Po bokach zapewne Jóźwiak i Rybus bo nie widzę tutaj innej opcji.
Z tyłu być może spróbujemy zagrać na trzech obrońców, a tego ciągłe się uczymy, stąd też moje obawy, że stracimy gola. Mimo wszystko nasz zespół wygląda lepiej na papierze i oby tak też było o 18:00.
Do boju POLSKO!

100
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Narodów Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chiny - Włochy
Typ: będzie 4 set? TAK
Kurs: 2.70
Bukmacher: STS
Analiza: Chiny wychodzą w roli faworyta który powinien gładko rozgromić dziś drużynę Włoch. Tak się składa że obie drużyny mają serię 3 meczów pod rząd tylko Chiny mają tyle zwycięstw a Włochy porażek. Po 11 spotkaniach Chiny zajmują 8 miejsce z bilansem 6:5 i 23:21 w setach. Włoszki o wiele gorzej bo 14 miejsce 2 zwycięstwa na koncie i bilans setow 16:28. Jak widać po ilości zdobytych setow zawodniczki z Włoch zdobywają ich średnio 1.5 na mecz. Chinki przed tymi 3 zwycięstwami, mieli 4 mecze pod rząd które przegrały. Druzyny z jakimi się wtedy mierzyli to oprócz Turcji, była druga część tabeli. Uwazam że granie wyniku 3:0 dla Chinek wogole się nie opłaca i lepiej pograc w kierunku seta Włoszek. Mam nadzieję tylko że nie będzie tu psikusa w formie 3:0 dla underdoga. STS w tym kursie prezentuje mam spore value bo dla porównania taki kurs w fortunie to 2.09.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Remis, Polska wygra zwrot
Kurs: 1.53
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Duży optymizm w kierunku Polski. Bukmacherzy też promują naszą wygraną. Mamy lepszych piłkarzy ale reprezentacja pod wodzą Sousy jest cały czas w budowie. Dużo zmian, co utrudnia zgranie podstawowej jedenastki. Słowacy to europejski średniak ale nam rola faworyta prowadzącego grę różnie wychodziła. Polska zremisowała 3 z ostatnich 5 spotkań, Słowacja zremisowała 4 z ostatnich 5 meczów. Próbuję remisu, jeśli wygra Polska mamy zwrot stawki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Birmingham
Godzina: 16.30
Spotkanie: Stosur - Martincova
Typ: Stosur
Kurs: 4,80
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Stosur wraca do kobiecego tenisa i do pokonania ma średnią Marcincovą. Kurs tak wywindowany, bo nie wiadomo co aktualnie potrafi. Stosur preferowała siłowy tenis, co sprzyja grze na trawie. Zobaczymy tylko jak jej skuteczność. Australijka była dobrą tenisistką. Tylko wierzyć, że szybko ogarnie się na korcie i nastawiona na wygraną osiągnie w Birmingham pierwszy sukces. W h2h 1-0 dla Stosur. 2 lata temu w Eastbourne przed Wimbledonem dość sobie pogrywała, co znaczy że może jej zależeć a to już dużo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom