>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.06.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Halle ATP Kwalifikacje (Niemcy)
Godzina: 13:05
Spotkanie: Jarkko Nieminen - Tatsuma Ito
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Kwalifikacje do turnieju w Halle.Na wstępie zaznaczę ,że bardzo lubię Jarkko Nieminena i uważam go za bardzo solidnego tenisistę ,ale obecnie jest bez formy.Porażka z Copilem to potwierdza do tego dochodzi mała obycie z trawą w tym sezonie.Natomiast Ito to ciekawy zawodnik obserwuje jego ostatnie występy i gra całkiem nieżle i będzie to już jego 8 mecz na trawie w tym roku.
Myślę ,że Iceman w obecnej formie jest jak najbardziej w zasięgu Japończyka i nie zdziwi mnie dzisiaj zwycięstwo Ito nawet w 2 setach.Swój typ opieram na podstawie subiektywnych obserwacji ostatnich meczy obydwu zawodników i polecam dziś zagrać na zwycięstwo Ito.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna eliminacje Euro
Spotkanie Austria Rosja
Godzina 18.00
TYP zw Rosja
Kurs 2.2
Bet365
Rosjanie podejmują dziś liderów grupy Austriaków którzy na razie spisują się w tych eliminacjach bardzo dobrze po pięciu meczach są na pierwszym miejscu , po czterech zwycięstwach i jednym remisie bilans bramek 10;2 .Rosjanie przegrali pierwszy mecz w Austri jeden zero i dzisiaj na pewno bedą zmotywowane by się zrewanżować .Po pięciu meczach zanotowali dwie porażki , dwa zwycięstwa i remis bilans bramek 9;3.Sa aktualnie na trzecim miejscu w grupie za Szwecja i jeżeli chcą przedłużyć swoje szanse na awans noszą dziś zapunktowała.Najlepiej by były to 3 pc ale na pewno nie będzie to łatwa sprawa.
Licze jednak ze pokonają dziś Austiakow na swoim terenie i Austria zaliczy dziś pierwsze porażkę.
⛔ 100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EURO 2016 eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowenia - Anglia
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza: Tak prawdę mówiąc to kurs na anglików kusi mnie, Słowenia żadną potęgą nie jest, jak paczyłem w h2h to każdy mecz z anglikami mają przegrany a ostatni rozegrany między tymi drużynami skończył się wygraną anglików u siebie 3:1, a ta jedyna bramka dla Słoweńców jest oznaczona jako bramka samobójcza (http://www.livesports.pl/mecz/APzgJcFj/#szczegoly-meczu) i poza tym w tych statystykach jest podane, że Słowenia oddała tylko jeden celny strzał na bramkę anglików przez 90 minut. Hmm można było by rzec, że Słoweńcy grali wtedy na remis i dziś prawdopodobnie też mogą tak zagrać, a anglicy tak jak i w poprzednim meczu mogą to wykorzystać i wygrać 2:0 ? Ogólnie anglię można przecież zawsze typować, że meczu nie przegra czyli np. na x2 ale jest to mało opłacalny kurs. A kurs 1,80 na ich zwycięstwo wydaje się być realny, że wejdzie. pozdrawiam
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Hertogenbosch 2015 - FINAŁ
Godzina: 14:30
Spotkanie: Mahut N. - Goffin D.
Typ: Mahut N.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Musiało pójść jakieś info odnośnie meczu, ale kursy się odwróciły, bo to na początku meczu właśnie Mahut był faworytem tego spotkania, teraz jest odwrotnie, ale jak znam życie i śledzę już jakiś czas ruch kursów to nawet lepiej.
O Nicolasie pisałem tutaj nie raz, gra świetnie, a skoro dwa lata temu zmasakrował tutaj w finale Wawrinkę to nie widzę powodu by nie miał tego zrobić z Goffinem. Większe szanse daje Francuzowi, moim zdaniem gra o wiele lepiej, ma większą chęć zwycięstwa i ogólnie w mojej opinii prezentuje się od początku turnieju genialnie, widać o co tutaj gra. Być może to będzie dla niego ostatni turniej zwycięski w ATP, Goffin ma jeszcze wszystko przed sobą. Jednak delikatnie drewniany Muller to nie taki as na trawie jak Mahut dlatego tak też typuję.


✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kolumbia - Wenezuela
Typ: Kolumbia (AH-2)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pomimo dotychczasowych niespodzianek w turnieju stawiam dalej na faworytów w Copa America. Dziś jest szczególny dzień, bo nie wierzę, że Kolumbia czy Brazylia da sobie stracić punkty z takimi przeciwnikami. Ja liczę szczególnie na tych pierwszych.
W tym roku wygrali wszystkie trzy mecze, rywale nie byli z górnej półki, bo Bahrajn czy Kostaryka do nich nie należą. Mimo wszystko kadra tej reprezentacji wygląda imponująco - mają samych klasowych napastników, połowę z nich mogliby oddać innej reprezentacji, która w ten sposób zyskałaby kilerów pola karnego. Sam nie wiem kogo Pékerman wystawi na samym przodzie, musi mieć nie mały zawrót głowy. Na przedpolu wystarczy im sam James Rodríguez, największa gwiazda. Rok temu na Mistrzostwach Świata był już rozchwytywany, a ja czuję, że dopiero ten turniej pokaże, że jest prawdziwym wirtuozem futbolu.
Naprzeciwko Kolumbii Wenezuela. Sądzę, że na fazie grupowej zakończy się ich przygoda, z ich dzisiejszymi rywalami nie mają większych szans, to samo z Brazylią. Z Peru jedynie mogą coś powalczyć, ale wątpię czy to wystarczy. Najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem jest u nich Rondón z Zenitu. Ogólnie to raczej słaba reprezentacja, która w marcu potrafiła przegrać z Jamajką. Kolumbia nie może się zbłaźnić, trochę im tych goli na pewno zaaplikuje, w końcu moc ofensywną mają niesamowitą. W dodatku gole z takiego meczu mogą mieć znaczne przełożenie na końcową tabelę ich grupy, a biorąc pod uwagę, że walczą z Brazylią, to może mieć to decydujące znaczenie.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter-Strike - DreamHack
Godzina: 18:30
Spotkanie: Natus Vincere - Kinguin
Typ: Natus Vincere
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Drużyna Kinguin to nie jest jakiś &quot;ogórek&quot; ale to nie jest też klasa światowa typu VP czy NiP do których zalicza się NaVi. Ukraińcy na lanach są mocni. Dla graczy Kinguin będzie to chyba pierwszy większy sprawdzian na turnieju offline. NaVi jest faworytem zarówno wśród bukmacherów jak i społeczności CS. Myślę, że tutaj nie będzie żadnej niespodzianki pomimo rozgrywania jednej mapy.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Football COPA AMERICA
23:30
⚽ Brazylia - Peru
Neymar strzeli @ 1,77 Unibet !
Grać Brazylię po takim kursie jak ich zwycięstwo to jest samobójstwo. Wczoraj Argentyna prowadziła 2-0 a jak się skończyło, wszyscy wiemy. Nie twierdzę, że Brazylia nie wygra bo ale lepiej poszukać czegoś innego w tym meczu. Ja sobie pójdę w stronę snajpera który, ma niesamowity talent i w Brazylii zawsze oglądanie jego z piłką budzi wiele emocji. Jego technika jest nieskazitelna i posiada dużo potencjału. Świetny drybler i balans do tego solidny. Chyba jako jedyny napastnik w zespole Brazylii, do którego jestem pewny że zagra całe spotkanie. Jest w końcu tam najlepszy a na pewno da się we znaki Peruwiańczykom. Choć Peru to też nie ogórki ale Brazylia to jednak ekipa szerokiego formatu. Brazylia towarzysko ostatni mecz wygrała 1-0 Bardzo skromnie. Ale i ona wie doskonale kiedy dobić rywala i moim zdaniem dzisiaj zobaczymy kilka bramek. Peru też będzie miała swoje sytuacje, ale lider jest tylko jeden w teamie Canarinhos i jest nim Neymar. Dlatego i jemu zaufam.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Copa America 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kolumbia - Wenezuela
Typ: James Rodriguez strzeli bramkę spoza pola karnego i Kolumbia wygra mecz - TAK
Kurs: 11.50
Bukmacher: Betsson
Analiza: James lubi uderzyć zza pola, na pewno będzie miał też możliwość wykonania rzutu wolnego jeżeli takowy będzie, a takie sytuacje umie wykorzystać. Co do samego wyniku meczu to wydaję mi się, że Kolumbia da radę i nie będzie to bardzo obciążające dla nich spotkania, tylko raczej pewna wygrana, a jakiegoś gola zawodnik Realu Madryt ma szanse dołożyć. Swoją drogą jestem ciekawy formy strzeleckiej Falcao na tym turnieju, bo tak naprawdę najwięcej będzie od nich zależeć w ataku drużyny Kolumbii.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. do Mistrzostw Europy 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Czarnogóra
Typ: Remis
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lekko zdziwiłem się na kursy jakie bukmacher zaoferował nam na tego typu zakład. Pamiętamy, że Czarnogóra jest drużyną niezbyt mocną w defensywie, ale za to nieźle grającą pod bramką rywala, zresztą podobnie jest ze Szwedami. Czarnogóra jest pod ścianą, wiedzą, że jeśli znowu przegrają to nie powtarzalna szansa na awans do mistrzostw Europy wymknie im się z rąk. Ich pierwszy mecz na stadionie w Podgoricy zakończył się wynikiem 1-1, ale mogło paść zdecydowanie więcej goli, gdyby nie fatalna skuteczność napastników. Wydaję mi się, że w tym meczu padnie remis, a na ilość goli tym razem nie pożałujemy. Uważam, że taki kurs na ten zakład to duże value. Generalnie ta grupa jest bardzo wyrównana i kolejne wpadki Czarnogóry zażegnają ich szansę na awans do mistrzostw świata, bo zostało już jedynie 5 spotkań w tej grupie. Polecam!
⛔ 100
 
makaveli23 581,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kw P Narodow Afryki
Godzina: 15
Spotkanie: Mozambik - Rwanda
Typ: Mozambik jednym golem
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rozpoczynaja sie kwalifikacje do kolejnego pucharu narodow afryki i w tym meczu upatruje lekkiego faworyta czyli Mozambik, ktory podejmie Rwandę, pierwsze mecze wiec ciezko bedzie cokolwiek przewidziec ale postaram sie przewidziec ze bedzie to typowe niesmiale spotkanie dwoch afrykanskich druzyn, nie majacych zbyt wiele do pokazania zarowno w grze obronnej jak i umiejetnosci w ataku dlatego licze na underowy mecz co zwiekszy szanse na jednobramkowa wygrana ktoregos z zespolow jako ze kursy spadaja na Mozambik to zaufam bukmacherom i postawie na faworyta.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ponte Preta - Goias
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 7 kolejki brazylijskiej Serie A. Nietypowa godzina grania meczu bo juz 16:00 (lokalnie bodaj 10:00) powinna sprzyjać nieciekawej grze, niska ilosc fanów i do tego druzyna gosci postawiona na defensywe. Goias juz typowalem w tym sezonie 2 razy i 2 razy mnie nie zawiedli jesli chodzi o bramki. Nie strzelili zadnej, a stracili tylko jedną. Obie w doliczonym czasie gry 2 polowy (90+). Goias slabo gra na wyjazdach, ale długo staraja sie utrzymywac remis. W 18 meczach jako goscie wygrywali tylko 2 razy, a liczba zdobywanych przez nich bramek nie przekracza pół na mecz. Gospodarze to beniaminek, ale ktory zaczal sezon swietnie. 12 punktów, brak przegranych i NAJLEPSZA ofensywa ligi - 13 bramek. Mecz grany na remis przez Goias, ale sadze ze Ponte sie &quot;przebije&quot;.
⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja - Austria
Typ: X2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Gdyby ten mecz odbywał się siedem lat temu, faworyt mógł być tylko jeden i oczywiście byłaby nim Rosja. Siedem lat w futbolu reprezentacyjnym to jednak szmat czasu i dziś Rosjanie nie zachowali nic z potęgi, jaką byli gdy grali w półfinale Mistrzostw Europy. Fabio Capello miał poukładać grę Sbornej, jednak spisuje się poniżej oczekiwań. Na MŚ 2014 Rosjanie nie wyszli z grupy kosztem Algierii, zaś w eliminacjach do EURO po pięciu spotkaniach mają na koncie tylko 8 punktów w bardzo przeciętnej grupie.
Z kolei Austriacy przez eliminacje idą jak burza, o czym świadczy świetny bilans 13 punktów po pięciu kolejkach. Bez względu na wyniki dzisiejszych spotkań Austria będzie liderem swojej grupy, jednak jestem przekonany, że gra z względnym spokojem wpłynie na nich równie motywująco, co z nożem na gardle. Ostatni mecz Austriacy przegrali 18 listopada ubiegłego roku (towarzyski z Brazylią), a ostatni mecz o punkty -11 października 2013. I nie wydaje mi się, by dziś się to zmieniło.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Baraże spadek/utrzymanie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce-Raków
Typ: 1
Kurs: 1.56
Bukmacher:bah
Analiza:
Biorąc pod uwage forme obu drużyn w ostatnim czasie to Pogoń jest jest na fali a Raków złapał zadyszke ,na dodatek w ostniej kolejce Pogoń pauzowała za walkower z Flotą natomiast Raków miał przeprawe w Tarnobrzegu i tym razem wydaje mi sie że Pogoń lepiej wejdzie w ten mecz i bedzie bardziej zmotywowana i zdeterminowana aby zapewnic sobie dobry wynik przed rewanżem a co za tym idzie spokojne utrzymanie w gronie I-ligowców
Pozdrawiam
Pomogłem? Daj✅
⛔ 100
 
R 59

rojeqq

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends (ESport)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Team Impulse vs Team Liquid
Typ: Team Liquid
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na ta chwile jeden z lepszych teamow w NA LCS, wczoraj pewna wygrana z Cloud9. Muszą dzisiaj wygrać bo za tydzien ciezcy przeciwnicy - TSM które pomimo spadku formy caly czas z Bjergsenem na midzie jest nieobliczalne oraz Dignitas którzy właśnie wczoraj ów TSM rozgromili. Uważam że pomiędzy tymi teamami jest różnica klas. Górna i dolna aleja sa zdecydowanie po stronie Liquidow, mida nie znam, bo zaczal grac od tego sezonu, ale patrzyłem na gre w Challengerze oraz na wcześniejsze mecze i jest to zawodnik z wielkim potencjałem.
✅ 80
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna –Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kolumbia - Wenezuela
Typ: Kolumbia wygra a w meczu powyżej 3,5 bramki
Kurs: 4,05
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Kolumbia jest nie tylko faworytem tego pojedynku, ale też do wygrania całego turnieju. Pekerman do Chile zabrał najlepszą obecnie jedenastkę jaką dysponuje. A więc nie brakuje takich piłkarzy, jak Ridriguez z Realu Madryt, Cuadrado z Chelsea, Carlos Bacca z Sewilli, Jackson Martinez z Porto czy bramkarza Arsenalu Davida Ospiny. Z tym składem Kolumbia niczym nie ustępuje naszpikowanej gwiazdami Argentynie, która wczoraj zanotowała wpadkę z Paragwajem remisując 2-2. Jeśli chodzi p Wenezuelę to 72 drużyna rankingu FIFA, która co prawda w 4 ostatnich meczach zanotowała 3 zwycięstwa, ale były to mecze ze słabszymi drużynami. W ostatnim meczu z wymagającym przeciwnikiem, a było to Chile Wenezuela przegrała aż 5-0. Kolumbia tymczasem w siedmiu ostatnich meczach zanotowała komplet zwycięstw. Z koeli w 20 oficjalnym meczach między państwowych drużyna Pekermana doznała tylko dwóch porażek i to dwukrotnie z Brazylią – najpierw na mundialu a następnie w meczu towarzyskim. Trzeba jednak przyznać, że w obu tych meczach Kolumbijczycy zaprezentowali się bardzo dobrze. Co ciekawe Wenezuela nie leży ostatnio piłkarzom kolumbijskim, gdyż w 5 ostatnich spotkaniach przegrali aż trzykrotnie. Dziś jednak ten trend będzie zmieniony, bo Pekerman nie ukrywa, że do Chile przyjechał po tytuł mistrzowski. W ekipie Wenezueli próżno szukać takich gwiazd pokroju rywali, ale jest w ich kadrze kilka znanych nazwisk z Europy jak choćby, Rondon z Zenita, czy Miku z Rayo Vallecano. To jednak jest stanowczo za mało na Kolumbię. Jeśli Kolumbia chcę sięgnąć po trofeum Copa America to z takimi przeciwnikami jak Wenezuela musi wygrywać zdecydowanie.
⛔ 100
 
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Luksemburg
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Za chwile rozpocznie się spotkanie eliminacji ME, które odbędą się za rok we Francji. Ukraina to 3ecia drużyna grupy C z dorobkiem 9 pkt ,Luksemburg ostatnia drużyna w tej grupie 1pkt . Ukraina gra u siebie i liczę na ich gładkie zwycięstwo. W Luksemburgu padł wynik 3:0 dla Ukrainy. Teraz nasi sąsiedzi grają u siebie przed własną publiką. Liczę na jeszcze większą ilość bramek niż w Luksemburgu.
Ukraińcy ruszą pewnie od 1 minut na pożarcie przeciwnika i pewnie padnie dużo bramek z ich strony ,a nie wykluczone że Luksemburg nie strzeli.
Ukrainy z takimi zawodnikami jak Yarmolenko i Konopljanka na skrzydłach zaczną ten mecz.Zawodnicy klasowi ,którzy będą zapewne ciągnąć swój zespół pod bramkę przeciwnika. W środku doświadczony Rotan oraz młody Sydorchuk . Licze na gładkie zwycięstwo Ukrainy z minimum 3 golami ????
&quot;W naszym życiu dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu&quot; ????
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liechtenstein - Mołdawia
Typ: BTTS
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami bardzo egzotyczny mecz w eliminacjach do Euro 2016. Uchodzący za kopciuszka Liechtenstein podejmie piłkarską kadrę Mołdawii. Będzie to zarazem mecz dwóch najgorszych drużyn grupy G, co biorąc pod uwagę kto w tej &quot;grupie śmierci&quot; występuję nie jest żadnym zaskoczeniem. Zaskoczeniem może być fakt że Mołdawianie okupują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punkta, w meczu z Rosją. Piłkarze z księstwa udowodnili że mogą u siebie zremisować chociażby z taką Czarnogórą oraz pokonać na wyjeździe swojego dzisiejszego rywala. Liechtenstein z pewnością spróbuje powalczyć o jakąś zdobycz bramką bo do tej pory, jedynego gola strzelili w właśnie z Mołdawią. Goście natomiast spróbują uniknąć kolejnej kompromitacji i przy okazji zrewanżować się granatowo-czerwonym. Będzie to za pewne dosyć otwarty i luźny mecz, więc bramki na pewno jakieś padną.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom