>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serbia
Godzina: 19.00
Spotkanie: Vojvodina - Borac
Typ: Vojvodina
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś postanowiłem zagrać w ligę serbską. Mecz nasunął mi się od razu. Vojvodina nie może być pewna gry w europejskich pucharach i musi walczyć o każde zwycięstwo. Nie będzie tutaj łatwo bo Borac to drużyna z którą gospodarze nie wygrali od 5 bezpośrednich starć. Ja jednak skupiłem się na innej statystyce. Mianowicie, Borac nie wygrał meczu na wyjeździe od grudnia zeszłego roku, Vojvodina nie przegrała u siebie od listopada. To główny powód dlaczego gram ten typ. Po drugie Vojvodina ostatnio wygrala z liderem i wiceliderem. Po trzecie kursy na gospodarzy poleciały bardzo w dół. Dla odważniejszych można się pobawić w jakiś handi -1. Polecam serdecznie.

✅ 55
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: Eurowizja
Godzina: 21:00
Typ: Zakończy w TOP 5- Francja
Kurs: 2,10
Buk:bet365
Analiza: Nie mam pojęcia jak analizować tego typu konkursy, typ swój opieram głównie na podstawie moich przypuszczeń, nie na umiejętnościach wokalnych(dla mnie na eurowizji nie ma wartościowej muzyki). Wszyscy wiemy co się działo jakiś czas temu we Francji. Eurowizja pokazuje dokładnie czy inne kraje &quot;lubią&quot; dany kraj. Po tej całej akcji z flagami w avatarach, sądzę, że ludzie znowu błysną intelektem i okażą im &quot;support&quot; w postaci głosów xD Szału nie ma, nawet nie zagłębiałem się w wykonawców, nie znam ani jednego utworu który dzisiaj się pojawi, ale no po prostu wierze w innych ludzi, a kurs 2,1 mnie do takiego typu zachęcił i postawiłem aż połowę swojej maksymalnej stawki.

⛔ 100
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dyscyplina: Eurowizja
Godzina: 21:00
Typ: Zakończy w TOP 10 -Cypr
Kurs: 3, 50
Buk:Bet365

Ciezko o analize w temacie Eurowizji. Kurs na Cypr spada, rano byl 4,50. Szanse upatruje tez w tym, ze jest to jedyny tak rockowy numer w finale. Typ z duza sznasa powodzenia.

Kiepska analiza
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ
Godzina: 19.15
Spotkanie: Kanada - Słowacja
Typ: Kanada (-4) -zwrot
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zacznę od tego że jestem na siebie mega zły że nie postawiłem na Węgrów po kursie 10 w meczu z Białorusią ????. Coś czułem że to wygrają.
Jenak do rzeczy, parę ostatnich dni mistrzostw sobie odpuściłem. Trochę się zniechęciłem swoimi złymi typami :p Nie ogarniam więc teraz dokładnie sytuacji, ale wiem że Słowacja daje ciała i to mocno. Mieli się bić o 3 miejsce w grupie a tymczasem mogą nawet nie zagrać w ćwierćfinale. Przed nimi same ciężkie mecze.
Kanada natomiast dalej gra swoje. Według mnie powtórzą wyczyn sprzed roku i wygrają wszystkie mecze włącznie z finałem. Składu nie mają tak mocnego jak wtedy ale myślę że pomału będą dołączać do nich gwiazdy NHL.
Z play-offów odpadli już Eakin i Spezza. Nie wiem czy dojadą do Rosji ale mam nadzieję, pójdą w ślad za Ovechkinem, który po porażce ćwierćfinale pucharu Stanleya gra już ze swoją narodową komandą :p
Dziś chcę, żeby Kanada wygrała pięcioma. Inaczej się załamię :p

✅ 160
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina:
Tenis - ATP Rzym 2016
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Djokovic Novak - Nishikori Kei
Typ: 1 handicap -0.5 asów serwisowych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie podaję często takich typów, ale są one moimi ulubionymi i w nich mam największą skuteczność. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 8:2 gdzie aż trzykrotnie grali ze sobą w tym roku. Zawsze wygrywał Serb gdzie nie tracił ani jednego seta. Ostatni raz spotkali się na mączce w Madrycie gdzie padł wynik 6:3, 7:6. Jeden, jak i drugi w tym turnieju mieli momenty słabości, bo Novak przegrał seta do zera z Belluccim, a Kei przegrał seta z Torickim . Djokovic w tym roku wygrał 36 spotkań i przegrał 2, z czego jeden po kreczu, a Nishikori ma bilans 30/8. Jakiś czas temu pisałem, że Japończyk jest na chwilę obecną jednym z nielicznych, który może zagrozić numerowi jeden, lecz ja nie o tym, w tym typie.

Djoko w tym turnieju posłał tylko 6 asów, a Kei 5, czyli miernota pod tym względem. Bowiem wiadomo, że grają na mączce więc o asy trudniej. Tutaj kieruje się trochę wzrostem, ponieważ Serb ma 188 cm, a Japończyk tylko 178 cm. Tych asów tak jak w poprzednim meczu będzie, jak na lekarstwo, ale mamy półfinał czyli Panowie będą się jeszcze bardziej spinać. Serb mimo wszystko lepiej serwuje od Azjaty i moim zdaniem jednego asa więcej będzie miał.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Frosinone
Typ: 1 Połowa-Napoli over 1.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: BAH
Analiza:
No więc zacznijmy od faktów.Frosinone wraca na zaplecze Serie A,Napoli żeby mieć pewne wicemistrzostwo najlepiej żeby wygrało.W Neapolu gospodarze nie dają wielkich szans rywalom.15 wygranych,3 remisy,bramki 45-12,taki bilans mówi sam za siebie.Spadkowicz który dziś zagra ostatni mecz w najwyższej klasie rozgrywek w Italii raczej nie ma tu czego szukać.Skoro przegrali w styczniu u siebie 1-5 to czego mogą się spodziewać w Neapolu?Raczej lania.Juve dziś ładnie pocisnęło w ostatnim meczu (5-0 z Sampą) więc myślę że Napoli nie pozostanie dłużne i też będzie chciało zakończyć ten sezon ładnym wynikiem.Kursy na ten mecz i zdarzenia ogólnie słabe ale 2 gole neapolitańczyków do połowy po takim kursie jest do wzięcia.Czy się sprawdzi zobaczymy już niedługo ???? Powodzenia!

⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: St.Etienne - Lille
Typ: x/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciekawie z lidze francuskiej, St. Etienne zajmujące 5 miejsce gwarantujące gre w europejskich pucharach podejmuje będące 1 miejsce niżej w tabeli Lille. Dzieli ich tylko punkt różnicy, więc dzisiaj Lille może powalczyć, bo wygrana spowoduje, że to oni pokażą się w Europie. Lille z ostatnich 5 wyjazdów wygrało 4, przegrało tylko z PSG. Ale te wygrane z kiepskimi drużynami, z dolnych rejonów tabeli. St. Etienne z 4 ostatnich meczów w domu 3 wygrane, jeden remis z Tolouse 0-0. Mało brakowało, a by przegrali bo przyjezdni nie wykorzystali karnego w 5 minucie, ale nie ma się co dziwić, walczyli o przetrwanie. Wygrane również z niezbyt wymagającymi drużynami. St. Etienne nie musi naciskać, wręcz przeciwnie, wystarczy im remis, więc 1 polowa powinna być na remis, w drugiej Lille musi zaatakować, ale typuję, że to St. Etienne strzeli gola/le i wyjdzie z tej potyczki z 3 punktami. W H2H 3 ostatnie wygrane St Etienne 2-0,2-0, 3-2. We wszystkich tych spotkaniach do przerwy był remis. Lille nie wygrało tu od sierpnia 2012 roku. Typuje, że dzisiaj to St. Etienne zakończy sezon z przytupem.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom