>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 14.05.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
severus 5

severus

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 22.30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Dave Chisnall
Typ: Chisnall DNB
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego czeka nas hitowe starcie lidera i wicelidera tabeli. Obaj zapewnili już sobie grę w play-offach i dzisiaj zawalczą o pierwsze miejsce. Faworytem bukmacherów w tym starciu jest MVG, który wielokrotnie już udowadniał w tym sezonie, że jest najlepszym darterem, ale mam co do tego meczu odmienne zdanie. Kurs na Chisnalla po raz kolejny jest mocno przesadzony. To jego pierwszy tak dobry sezon i cały czas buki go nie doceniają. Gra on bardzo regularnie, bez przestojów, trafia najwięcej 180-tek spośród wszystkich zawodników i zdecydowanie poprawił duble. Grając tylko na niego można było w tym sezonie zarobić zdecydowanie najwięcej. Tydzień temu rozbił on Buntinga 7:1, podczas gdy Michaelowi przydarzyła się kolejna wpadka, tym razem z Lewisem. Bohaterzy dzisiejszego wieczoru mierzyli się dotąd ze sobą 5-krotnie. MVG wygrał wszystkie te mecze. Tydzień temu jednak reguła łamania schematu zadziałała. Chisnall pokonał Buntinga, z którym nigdy wcześniej nie wygrał. Dzisiaj również przełamie złą passę i wskoczy na fotel lidera tabeli. Zabezpieczam się w tym meczu remisem, ponieważ może się okazać, że obaj panowie zagrają na tyle dobrze, że żaden z nich nie będzie w stanie przełamać rywala. Jak ktoś lubi jeszcze większe ryzyko to można spróbować zagrać czysty remis Lewisa z Andersonem.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r4ffi 30

r4ffi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dnipro - Napoli
Typ: Zakwalifikuje się : Napoli
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na rewanżowe spotkanie Ligi Europejskiej. Po w sumie sensacyjnym remisie w pierwszym meczu drużyna gospodarzy nabrała wiatru w żagle. Natomiast nie uważam aby wiatr był ten na tyle mocny aby wypchać Azzurri z Ligi Europejskiej. Statystycznie w pierwszym meczu Dnipro nie istniało. Pod każdym względem ustąpiło Włochom tj. posiadanie piłki, strzały, rożne. Nie wydaje mi się aby obraz gry w dzisiejszym meczu uległ zmianie. Od pierwszych minut Napoli przystąpi do ataku aby bezpiecznie kontrolować przebieg meczu. Natomiast nie można wykluczyć odrobiny szczęścia drużyny gospodarzy co może ew. przynieść dogrywkę lecz w dalszym ciągu faworyt do awansu jest jeden i jest nim drużyna Napoli.
⛔100
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów UEFA - Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: PSG - FFC Frankfurt
Typ: PSG lub remis
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich dzisiaj analiza na szybko, ponieważ zaraz wybieram sie do roboty.
Dziś na celowniku mam finałowy mecz ligi mistrzów UEFA w kategorii kobiecej. Obie drużyny spotkały się już ze sobą w 1/8 fazie ligi mistrzów w 2011 roku, lecz wtedy górą była drużyna z Frankfurtu. Wyniki tamtych spotkań to 2:1 dla drużyny PSG na własnej murawie i 3:0 dla FFC Frankfurt u siebie, tak więc wynik dwumeczu zakończył sie 2:4. Dzisiaj sytuacja jest trochę inna, gdyż mecz finałowy odbywa się na terenie neutralnym i to właśnie ten fakt skłonił mnie do obstawienia tego zakładu.
PSG w tym sezonie jest dość nietypową drużyną, ponieważ tak samo (jak i nie lepiej) radzi sobie na wyjeździe. Pokazują to zarówno w swojej krajowej lidze jak i w lidze mistrzów. Dla osób lubiących większe kursy można zaryzykować czysty strzał na PSG z kursem 5.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna LE, polfinal
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina vs Sevilla
Typ: M. Gomez strzeli gola
Kurs: 2,8
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Widze, ze Betsafe zaspal z kursem na gola dla Mario Gomeza w meczu polfinalowym LE z Sevilla. Unibet dla przykladu na bramke Gomeza wystawil @ 2,3 - wiec kurs w etsafe @ 2,8 wydaje mi sie dobra opcja. Argumentuje ten typ kilkoma spostrzezeniami. Po pierwsze, Mario to napastnik Fiorentiny do ktorego najczesciej sa dogrywane pilki od kolegow z pomocy. Widac wyraznie, ze gdy Gomez gra koledzy szukaja go w polu karnym rywali i dogrywaja do niego pilki, ktore Mario ostatnio z mizernym skutkiem wykanczal. Nie skutecznosc w tym momencie sie liczy lecz sam fakt, ze Gomez pilki od kolegow dostaje czyli szanse na strzelenie gola zawsze ma. W meczu z Sevilla na wyjezdzie oddal 3 strzaly (3 niecelne), w meczu domowym z Dynamem Kijow oddal rowniez 3 strzaly i strzelil gola, ale procz tego wielokrotnie byl w dogodnej pozycji do oddania strzalu lecz mu to obroncy uniemozliwiali. Widzialem oba te mecze i mialem wrazenie, ze Gomez to najgrozniejszy zawodnik w ekipie Fiorentiny pod bramka rywali. Po drugie, Vincenzo Montella pod koniec sezonu, zaczal mocno rotowac skladem przeplatajac mecze LE, Serie A i pucharu Wloch. Z Pucharu Wloch Viola odpadla w LE nadal gra tak jak i ciagnie lige. Jak na moj gust w decyzjach personalnych trenera Fiorentiny widac wyraznie selekcje spotkan ktore sa najwazniejsze. W meczach ligowych wystawiani sa zawodnicy rezerwowi, a w meczach LE najsilniejsi. Dlatego tez, Mario zagral mecz w Hiszpanii a kilka dni pozniej pauzowal w meczu ligowym z Empoli. Wczesniej przeplatal sie dokladnie ten sam schemat - Mario pauzowal w meczu ligowym z Verona, by potem zagrac w LE z Dynamem. W kolejnym meczu znowu pauzowal by wyjsc w podstawowej 11stce na mecz z Juve, po czym znowu siadl na lawce w meczu z Cesena by odpoczac przed meczam z Sevilla. Smiem zatem przypuszczac, ze dzisiaj wyjdzie w podstawowej 11stce w miare wypoczety oraz przygotowany na ten mecz ktory mam takie wrazenie byl dla niego priorytetem. Montella zdecydowanie postawil na LE jako najszybsza droge do LM (ciezko sie dziwic) lecz patrzac na ostatnie wyniki ekip wloskich w lidze, mozna powiedziec, ze gdyby Viola punktowala rownomiernie to teraz bila by sie o miejsca premiowane awansem do LM w ligowej tabeli a nie LE w ktorej najprawdopodobniej zakonczy dzisiaj swoj udzial. Nie zmienia to jednak faktu, ze nadal pozostaja w grze i by miec jakiekolwiek nadzieje musza dzisiaj wygrac strzelajac conajmniej 3 bramki. Ten mecz w moim odczuciu bedzie takim samym spotkaniem jak mecz Bayern vs Barca - troche na luzie troche o honor i mysle, ze bedzie w nim wiecej wesolej pilki do przodu niz murowania sie w defensywie. Licze na to, ze Viola bedzie strona przewazajaca w tym spotkaniu i beda sobie zawodnicy gospodarzy stwarzali dogodne okazje do strzelenia gola. Utrata jednego gola, tez niewiele zmieni w ich mentalnosci, bo czy strzelic 3 gole czy 5 tak czy tak, zadanie jest kosmicznie trudne wiec nie sadze by zeszlo z nich powietrze nawet gdy straca gola. Kolejna sprawa to jesli Fiorentina wyjdzie dzisiaj w ustawieniu z Joaquinem w linii ataku to bedzie o jednego zawodnika do strzelania mniaj ( :p ). Joaquin w zdecydowanej wiekszosci decyduje sie na dogrania pilki do kolegi z zespolu niz do strzalow, co mozna zreszta zauwazyc po kursach wystawionych na tego zawodnika i jego bramke @ 6! Jesli zatem wyjdzie od poczatku to strzelac w ekipie gospodarzy beda wlasnie Gomez i Salah. Licze dzisiaj na dobry mecz Violi bo widzialem ich nie raz w tym sezonie i wiem, ze maja chlopaki charakter i potrafia dobrze grac. Tak by nie bylo zbyt rodzinnie jesli chodzi o ten typ, to trzeba wspomniec, ze Gomez najprawdopodobniej nie rozegra pelnych 90 minut. Na lawce rezerwowych sa zawodnicy ktorzy moga go zmienic w kazdej chwili, zawodnicy ktorzy pokazuja niezla forme i mysle, ze Gomez rozegra dzisiaj jak dobrze pojdzie okolo 75 minut. Mysle jednak, ze wystarczy mu to na strzelenie gola. Pozdro i Powodzenia ????
⛔100
 
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
spotkanie Berdych - Fognini
godzina 15.20
Typ zw Berdych 2 do 0
kurs 1.83
bet365
Sporo o meczu i bardzo merytorycznie napisał wyżej SHAKAL i ja ze wszystkim się zgadzam .Po Berdychu wiadomo od dawna czego można się spodziewać , Berdych gra od lat dosyć równą formę , prawi nie zdarzają mu się żadne wahania , żeby go pokonać trzeba go mocno zaatakować jak Gulbis na zeszłorocznym French Open krótkie 3 do 0
(pamiętam bo grubo pograłem i wtopiłem boleśnie) A Fognini prezentuje cały wachlarz od geniusza do ogórka.Wczoraj pokonał wreszcie za trzecim podejściem Dimitrova i zagrał swój najlepszy tenis.Ja nie pamiętam kiedy Fognini zagrał dwa bardzo dobre mecze z rzędu dlatego dzisiaj liczę na mały spadek formy , dlatego Berdych 2 do 0.Dużo na to nie postawie i gram to jako element dubla.Takie mam przeczucie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja - Super Lig
Godzina: 18:45
Spotkanie: Akhisar Belediye - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Besiktas dalej walczy o LM i brakuje mu już na prawdę nie wiele. Wystarczy dziś wygrać spotkanie i utrzymasz w ostatnich meczach drugie miejsce. Gospodarze u siebie nie powalają na kolana bo ich statystyki to: 5-7-3, natomiast Besiktas na wyjazdach po prostu miażdży. W 15 takich spotkaniach wygrał aż 12 i 3 razy przegrał. Powodzenia.
⛔100
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Turcja-Super Lig
Godzina: 18:45
Spotkanie: Akhisar Belediye - Besiktas
Typ: Besiktas -1.0 Handicap Azjatycki
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Na 4 kolejki przed końcem sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej w lidze tureckiej Besiktas ma niebywałą okazję skoczyć na drugie miejsce w tabeli i być w bliskim kontakcie z pierwszym Galatasaray ( tylko 2 punkty straty ). Ich przeciwnik Akhisar Belediye aktualnie zajmuje bezpieczne 14 miejsce z 34 punktami. Są zespołem teoretycznie już &quot;bezpiecznym&quot; gdyż ostatnia drużyna ze strefy spadkowej ma zaledwie 25 punktów. Ich ostatnie 2 spotkania zakończyły się dwoma zwycięstwami Besiktasu odpowiednio 3-0 i 3-1 w Stambule
⛔
100
 
A 0

ashgan

Użytkownik
Dnipro - Napoli (Liga Europejska)
Typ: Napoli więcej rzutów roznych
Kurs: 1.50
Analiza: Po ostatnim zaskakującym wyniku na stadionie klubu z Włoch (1:1)
przyszedł czas na rewanż i ostateczne rozstrzygnięcie kto będzie w finale LE.
Tak jak dla Dnipro wynik jest korzystny i raczej będą go bronić tak Napoli musi odrazy rzucić się do ataku co wiąże się z dużą ilością rzutów roznych. W zeszłym tygodniu było 14:1 w rzutach R co jeszcze bardziej argumentuje mój typ.
Powodzenia! ????
✅50
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina-Sevilla
Typ: Sevilla over 3,5 rzuty rożnego
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie półfinałowe pomiędzy Fiorentiną a Sevillą. W pierwszym meczu Sevilla wygrała 3-0, no ale Fiorentina nie zasłużyła na tak wysoką przegraną. W tym meczu wydaje się że będzie bez emocji bo pierwszy mecz już wszystko ustawił, ja liczę na walkę z obu stron i że nie będzie odpuszczania. Tydzień temu wyrwało się że rzuty rożne w tym meczu będą się sypać, po prostu będzie ich dużo, a była lipa. Obie ekipy w wcześniejszych meczach w lidze Europy notowały duża ilość rożnych i myślę że dzisiaj powinny te rożne się posypać, a 4 rożne ze strony Sevilli to nie powinna być żadna przeszkoda. Ten typ uważam za dość dobry i go gram.
✅80
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dnipro - Napoli
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj odbędą się
dwa mecze rewanżowe pól finału Ligi Europy.
Mecze rozpoczną się o godzinie 21:05 czasu
polskiego. Jako interesujące mnie spotkanie
wybrałem ten półfinał. W pierwszym spotkaniu w Neapolu padł
jak dla mnie i za pewne dla wielu Kibiców
nieoczekiwany remis 1:1, chociaż
zdecydowanym faworytem byli gospodarze. W
dniu dzisiejszym również faworytem jest zespół
z Serie A i awans drużyny z Ukrainy będzie
wielką sensacją. Napoli musi ten mecz wygrać
lub zremisować np. 2:2 lub każdy inny wynik
powyżej tego wyniku. Wydaje mi się, że
zaatakują od pierwszej minuty i, aby
awansować muszą zagrać taki mecz jak zagrali
pierwsze spotkanie z Wolsburgiem w 1/4
finału. W lidze Napoli w ostatniej kolejce
zremisowało ze słabą Parmą 2:2, ale mogli
oszczędzać siły właśnie na to spotkanie, gdyż
na pewno liczą na awans do finału. W Serie A
Napoli zajmuje 4 miejsce na 3 kolejki przed
końcem i uważam, że powalczą jeszcze o
podium w lidze a dzisiaj zdobędą awans do
finału LE, gdyż rywal w lidze ukraińskiej ostatni
mecz przegrał 0:2 z Zorya, która po tej
wygranej jest czwarta i traci do Dnipro aż 10
punktów.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dnipro Dnipropetrovsk – FC Napoli
Typ: I połowa over 1,5 bramki
Kurs: 3.10
Bukmacher: William Hill

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy w ramach półfinału Ligi Europejskiej w którym to zmierza się gospodarz Ukraiński Dnipro Dnipropetrovsk z Włoski Napoli. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1 przez co to Włosi muszą ruszyć od samego początku spotkania na bramkę Ukraińskiego zespoły. Trener Napoli Rafa Benitez to bardzo doświadczony szkoleniowiec mający spore doświadczenie w Europejskich pucharach lecz jak wiemy to piłkarze muszą wynik wybiegać a nie trener. Ukraińcy tak naprawdę osiągnęli już swój wynik który i tak jest niespodzianką jak na tą drużynę co wcale nie oznacza, że będą oni dzisiaj walczyli do ostatniej minuty. Moim zdaniem trudno tutaj wskazać faworyta bo nie będzie to lekka przerwa dla Napoli dlatego tez postanowiłem pobrać over 1,5 bramki już po pierwszych 45 minutach tego meczu bo w moim przekonaniu takie rozwiązanie jest tutaj bardzo prawdopodobne z racji tego, że Włosi po prostu muszą zaatakować od początku. Reasumując pobieram 2 bądź więcej bramek po I połowie spotkania.
⛔100
 
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: Fiorentina - Sevilla
Typ: Obydwie drużyny zdobędą gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czasu mało, więc na szybko. Fiorentina mimo złej formy i dużej straty z pierwszego spotkania ( porażka 3-0), na pewno będzie starała się robić wszystko, by awansować do finału LE. Spodziewać się można, że to gospodarze ruszą do ataku od pierwszego gwizdka sędziego i szybko będą chcieli strzelić gola - gola, który dałby im większą wiarę na zwycięstwo, są w stanie to zrobić, gdyż mają dobry potencjał w ofensywie. Sevilla raczej będzie grała z kontry, będzie starać się wykorzystać luki w obronie Fiory, które w ostatnich meczach często się zdarzają, a tym bardziej dziś, kiedy będzie musiała się odkryć.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom