>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 14.05.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 14. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna LE
Spotkanie Dnipro-Napoli
Typ: Goście jednym golem
Kurs 3.85
Buk Unibet
Godz: 21:05
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Dnipro podejmował będzie na swoim stadionie Napoli, w pierwszym spotkaniu rozegranym we Włoszech Napoli było zespołem zdecydowanie lepszym pod każdym względem, ale spotkania wygrać nie zdołało, w tym meczu pomimo tego że nie będzie grało u siebie daję się im znacznie większe szanse na awans do finalu. Pod względem piłkarskim goście są znacznie lepszym zespołem , dysponują dużo mocniejszym składem niż Ukraińcy, którzy do tego momentu się ślizgali i na ich drodze stawały znacznie słabsze zespoły. W pierwszym spotkaniu gospodarze wszystko mieli pod kontrolą objęli prowadzenie i stwarzali sobie groźne sytuację, jednak nic wpaść do siatki zespołu Dnipro nie chciało a gosciom którzy zrobili podczas całego spotkania zaledwie 3 akcję udało się tego gola zdobyć, myślę że Napoli jutro szybko obejmię prowadzenie i zniweluję słaby wynik z pierwszego spotkania a w konsekwencji awansuję do dalszych gier , przecież nie tak dawno rozbił znacznie lepszy zespołów w spotkaniu wyjazdowym jakim jest ekipa Niemieckiego Wolfsburga, stawiam na wygraną gości.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Japonia / J-League /
Godzina 12:00
Kashiwa Reysol : Shonan Belimare
Kashiwa win i over 2.5 gola
3.20 / Bet365
Dziś Japonia i pojedynek Kashiwy z Shonanem , gospodarze 4 druzyna poprzedniego sezonu nie zbyt dobrze zaczęła sezon 2015 i po 10 kolejkach daleko na miejscu 12 i pomimo że nie wygląda to najlepiej to gdyby dziś zgarnęli pełna pulę to przesuną się w tabeli wyżej a na dodatek mają jeszcze mecz zaległy tak więc może być dużo lepiej no ale wiadomo trzeba wygrać a dziś podejmują beniaminka który ma jeden mecz więcej i jest na miejscu 10 z dwoma punktami przewagi nad rywalem . Kashiwa w tym sezonie nie wygrała jeszcze meczu na własnym terenie ich bilans to 0-2-2 i br 3:6 tak więc czas chyba na pierwsze zwycięstwo , goście natomiast w meczach wyjazdowych 3-0-2 i br 5:8 i tu trochę dziwna sprawa bo bilans nie zły jednak gole na minus , no i moje ulubione H2H ..... wiem niekiedy w ogóle się nie sprawdza ale czasami dobrze podpowiada a tu podpowiada tak że gościom nie lezy gra z Kashiwą a bilans 6-1-0 i br 19:6 a tu na swoim terenie 3-1-0 i br 12:4 i w/g mnie nic dodać nic ująć i gram w stronę gospodarzy a że Kashiwa parę tych bramek już u siebie straciła to może goscie tu też zdobędą i tak wychodzi mi Ze Kashiwa wygra i over 2.5 gola po fajnym kursie . Zobaczymy jak będzie !
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina iłka nożna LE
Spotkanie Dnipro-Napoli
Typ: X
Kurs 3.6
Buk Pinnacle
Godz: 21:05
Dnipro bedzie bronilo korzystnego wyniku w 1meczu ktory daje im awans przy wyniku 0-0 dlatego trzeba sie spodziewac underowego wyniku i autobusu zaparkowanego przez gospodarzy.Dnipro bardzo rzadko traci wiecej niz jednego gola, nie liczac ostatniego meczu w lidze ktory odpuscili zbierajac sily na LE to stalo sie to w regulaminowym czasie gry w grudniu, co oznacza ze wynik 0-0, 1-1 jest bardzo prawdopodbny.W ostatnich 5meczach Dnipro w Lidze Europejskiej bylo piec underow 2.5 z drugiej strony trudno oczekiwac, zeby zlamali niepokonane Napoli w ostatnich 10meczach w tym turnieju.Remis moze tez dac awans Napoli przy stanie np.2-2 wiec jak widac rezultat ten to moze byc niezle value w tym meczu...
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Hawks - Wizards
Typ: 1/1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Atlanty Hawks oraz Washington Wizards. Oczywiście największym atutem naszego typu jest brak Walla w drużnie z Waszyngtonu. Nie wątpliwie jest on najważniejszym zawodnikiem tej drużyny i bardzo widać jego brak wśród ekipy z Wizards. Teague ma trochę łatwiej w grze defensywnej i nie ma takiej osoby, która potrafiłaby pociągnąć grę do przodu. Hawks może nie są w najlepszej formie w tym sezonie, ale moim zdaniem grają na wystarczającym poziomie, aby nasz zakład wszedł. Kurs na samo zwycięstwo Hawks to dla mnie nieporozumienie i jest on za mały. Wizards także często słabo wchodzi w mecz i dlatego typ 1/1 (do połowy - koniec meczu) powinien bez większego problemu wejść. Polecam!
⛔100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ - ćwierćfinał
Godzina: 16:15
Spotkanie: Kanada - Białoruś
Typ: over 8 (8 bramek = zwrot)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nareszcie mój ulubiony zespół na tych mistrzostwach wraca na lód. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym się na nich zawiódł, dlatego zagram dzisiaj dość ryzykownie.
Przeciwko sobie staną pierwsza drużyna grupy A, z czwartą grupy B. Kanadyjczycy do tej pory grają koncertowo. Wygrali wszystkie 7 meczów grupowych notując bilans bramkowy 49:14. W ich spotkaniach pada więc średnio 9 bramek na mecz, najwięcej ze wszystkich drużyn. W każdym było co najmniej 7 bramek. Ich sukces polega na wysokim pressingu i zabójczej skuteczności. Według mnie w całym turnieju zagrali tylko jedną słabą tercję przegraną 0:3 w meczu ze Szwecją. Hokeiści trzech koron poświęcili w nich całych siebie i pozostałe 2 tercje przegrali 1:6.
Jeżeli chodzi o Białoruś to też mieli na tym turnieju niesamowite chwile. Po 4 kolejkach i przekonującym zwycięstwie nad USA (5:2) przez chwilę byli na 1 miejscu w tabeli. Później jednak spadli po dwóch porażkach z rzędu. Fazę grupową zakończyli z bilansem bramkowym 20:19, czyli w ich meczach pada średnio 5.5 bramki.
Ja pocisnę sobie taki duży over bo Kanadyjczycy zasłużyli sobie już na moje zaufanie. Wg mnie wygrają łatwo kilkoma bramkami
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
cyganka122 109

cyganka122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores, 1/8 finału
Godzina: 03.00
Spotkanie: Corinthians - Guarani
Typ: Over 2,5 bramki i zwycięstwo Guarani
Kurs: 18.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj przed drużyną z Paragwaju bardzo trudne zadanie – muszą obronić zaliczkę z pierwszego meczu na własnym boisku. Tamten mecz skończył się wynikiem 2:0 i to drużyna Corinthians także była faworytem, ale jak już wiemy wynik był dosyć sensacyjny, jednak uważam, że to nie był przypadek. Drużyna Guarani pokazała, że gdy tylko da się im okazje, potrafi solidnie ugryźć. Przez cały mecz przeważała drużyna z Brazylii – 64% posiadania piłki, jednak to drużyna gospodarzy wypracowała sobie zdecydowanie więcej okazji bramkowych co przełożyło się na wynik. Analizując tamten mecz można dojść do wniosku, że drużyna dzisiejszych gospodarzy jest bardzo podatna na kontratak – ruszając do ataku i zyskując przewagę w środku pola, automatycznie odsłaniają się w obronie po czym często tracą bramki. Dzisiaj spodziewam się podobnego przebiegu spotkania, tylko z większą liczbą bramek. Corinthians żeby awansować dalej musi od początku wziąć się solidnie za atak i poważnie pomyśleć nad strzelaniem goli – zapewne będą przeważać przez całe spotkanie, jednak wtedy otworzy się szansa dla gości na wypracowanie jakiegoś skutecznego ataku z kontry. Guarani, podbudowane poprzednim spotkaniem na pewno nie odpuści tego meczu. Do awansu wystarczy im chociażby skromny remis, jednak uważam że zechcą pokazać, że z nimi także trzeba się liczyć i pokuszą się o kolejne zwycięstwo i w półfinale zmierzą się zapewne z drużyną Racing Club, która gra rewanż jutro późnym wieczorem naszego czasu. Typ ten także podpieram tym, że drużyna z Paragwaju ładnie spisała się w fazie pucharowej, ustępując wspomnianemu Racing Club, dają radę także w lidze – po osiemnastu kolejkach zajmują drugie miejsce, a pod względem liczby strzelonych bramek są liderem więc jak widać forma jest. Na przeciwnym biegunie jest drużyna brazylijska – u nich forma raczej w kratkę – co prawda wygrali inauguracyjny mecz ligowy z Cruzeiro, jednak raczej im nie idzie – porażka z Palmeiras w Compeonato Paulista po obiecującym starcie w turnieju i ostatnio dwie porażki w Copa Libertadores. Mam świadomość, że typ jest mocno ryzykowny, jednak wierzę, że drużyna z Paragwaju zechce naruszyć dominację brazylijskich klubów i pokaże dzisiaj dobry futbol, wygrywając na trudnym terenie Corinthians.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nosnasystem 12

nosnasystem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 00:30
Spotkanie: Ponte Preta SP - Moto Clube MA
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zakład złozyłem na szybko kwadrans przed rozpoczęciem meczu, co mogę zawrzeć w analizie, Ponte Preta drużyna z Brazylijskiej Serie-B, zapewniła sobie awans klasę wyżej a teraz ma szanse wykazać się w pucharach gdzie w 1/32 finału trafiła na dużo słabszego rywala, przypominam wynik z pierwszego meczu wygrana Ponte Preta na wyjezdzie 1:2, w dzisiejszym meczu typuję pewne zwycięstwo, Ponte Preta dysponuje 20toma zawodnikami w pełni sił, nie powinno być problemu.Zagrałem trochę ostrzej bo 33% budżetu.
✅44
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores, 1/8 finału
Godzina: 03.00
Spotkanie: Corinthians - Guarani
Typ: Corinthians -1,5 handicap
Kurs: 1,93
Bukmacher: Bet365
Analiza: Corinthians co prawda na wyjezdzie gralo gorzej, uwazam ze mecz im nie wyszedł. Choc moge sie mylic ale czuje tu mocną przejazdzke dzis. Przewaga boiska ma tu duze znaczenie. W grupie zajeli 1 msc i uwazam ze dzis wygraja 3 ; 0. Guarani na wyjazdach radzi sobie srednio kiepsko. Wgl to myslałem ze sporting ich objedzie w ostatnim meczu grupowym i oni wyjda ale sie myliłem. Nie wiem co tu pisac, podam ostatni przykład na którym sie wzorowałem. Racing club - ktorzy zajeli 1 msc tez przegrali z nimi 2 ; 0 a u siebie 4 do 1 ich pocisneli. Spodziewam sie podobnego scenariuszu. Wiecej napisał kolega wyzej ale ja jestem zdania takiego ze ten mecz bedzie jednostronny.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: Cruzeiro - Sao Paulo
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w 1/8 finału Copa Libertadores. Pierwsze spotkanie tych brazylijskich zespołów zakonczyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0 po golu w 83 minucie. Cruzeiro to mistrz Brazylii, Sao Paulo wicemistrz. Ciekawy zbieg okolicznosci, ze akurat w tej fazie rozgrywek sie spotykają. Oba zespoly jednak zdecydowanie lepiej grają u siebie niz na wyjazdach, dlatego tez skromnym faworytem tego spotkania powinni byc dzisiejsi gospodarze. A ze wyrownane zespoly to remis moze sie dlugo utrzymywac. Oba znane sa z bardzo dobrej gry defensywnej. Szczegolnie Sao Paulo w tym sezonie utrzymywalo juz kilka razy pod rzad czyste konto. Problemem sa spotkania bezposrednie bo Cruzeiro ostatni raz wygrało z Sao Paulo 4 spotkania temu (2013 rok!), ale tez tylko raz grali u siebie (1:1).
✅400
 
L 1

lazyboy13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Hawks - Wizards
Typ: Bradley Beal (WAS Wizards)- Asysty- Powyżej 6,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie w Atlancie prawdopodobnie znowu odbędzie się bez udziału głównego rozgrywającego Wizards- Johna Walla, który zmaga się z kontuzją ręki, więc za kreowanie poczynań zespołu ze stolicy na atakowanej połowie odpowiedzialny będzie w dużej mierze właśnie Beal. Będzie on musiał nie tylko przejąć obowiązek zdobywania punktów lecz również odpowiedzialny będzie za szukanie parterów poprzez asysty. Rezerwowym rozgrywającym ekipy przyjezdnych jest co prawda Ramon Sessions jest nie jest to ta sama klasa co Wall i poziom play-offów to za wysokie progi jak na razie dla tego PG.
⛔100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Elity - Czechy
Godzina:
16:15
Spotkanie:
Kanada - Białoruś
Typ:
M.Duchene over 1.5 pkt
Kurs:
2.70
Bukmacher:
Betsafe
Faworyt jest tylko jeden i tutaj nie ma zupełnie wątpliwości, że Kanadyjczycy znajdą się w czwórce. Musiałoby się stać coś niewiarygodnego, żeby Białoruś zwyciężyła. Owszem Białorusini wygrali z USA, które potem zajęło pierwsze miejsce, jednak w dwóch pozostałych rywalizacjach z zespołami z topu nie dali rady. 0:7 z Rosją po bardzo słabym spotkaniu i po dogrywce 2:3 z Finami. O Kanadzie można by napisać mnóstwo pozytywnych rzeczy. W ostatnich pięciu latach na Mistrzostwach Świata padały trzy wyniku dwucyfrowe. Dwa z nich były w tym roku, oba ogarnęli Kanadyjczycy gromiąc Niemców 10:0 i Austriaków 10:1. Hokej ultra ofensywny, nastawiony na nieustanny atak niezależnie od wyniku jaki jest na tablicy w hali. Potencjał ogromny, sam Sidney Crosby, do tego w wybornej formie Tylor Hall, Matt Duchene, Jason Spezza czy Nathan MacKinnon. Siła Kanady rozkłada się na wszystkie formacje, więc Białorusini będą pod ciągła presją. Moim zdaniem utrzymanie koncentracji przez cały mecz będzie bardzo ciężkie, więc prędzej czy później Kanada po prostu odjedzie, jak prawie wszystkim drużynom na tych Mistrzostwach Świata. Jedynym mankamentem Kanady były gry w przewadze. Jednak z biegiem turnieju i to się unormowało. Obecnie osiem bramek w przewagach, procent wynoszący 32 wykorzystanych przewag. Białoruś w penalty killingu nie najgorzej na poziomie 80%. Jednak Białorusini potrafią zagrać na granicy faulu co może skutkować ostatecznie wykluczeniami. Co do typów to ruszamy większość w kierunku Kanady. Podstawowym over 6.5 bramki, za którym nie przemawia tylko mniej chęci Kanady przy większym prowadzeniu. Jednak odpoczynku mieli sporo, bo zagrali już o 12:15 we wtorek, cała środa, w czwartek też najwcześniej grają, potem znów piątek wolny. Chyba nie ma powodu odpuszczać i moim zdaniem zagrają na 100% możliwości. Z resztą w ich przypadku rzadko kiedy można mówić o jakimkolwiek odpuszczaniu. Oprócz overa w cały meczu dorzucam także over drużynowy na Kanadę po całkiem przyzwoitym kursie. Można jeszcze linię strzałów na bramkę na over, linia 60.5 do ogarnięcia. Kanada bez większych problemów może przekroczyć 40 strzałów, więc Białoruś jak dobije do 20 to linia pęknie bez problemu. Indywidualnie Matta Duchene’a, dobry kurs na podbicie, a jak ktoś lubi nieco bardzo sprecyzowane typy indywidualne to Jason Spezza z asystą w Doxxbet z super kursem 2.00.
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Isner - Nadal
Typ: over 10,5 gema w I secie
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś wyjątkowo i po raz pierwszy daje wam typ tenisowy ????
Obserwując ostatnio Isnera jestem pod ogromnym wrażeniem jego gry zwłaszcza serwowania i jego asów.
Nadal wiadomo, że to jest świetny zawodnik i bardzo groźny zwłaszcza na tej nawierzchni.
Jestem jednak przekonany, żę będzie tu spokojnie over 10,5 gema zwłaszcza, ze w ostatnich 4 spotkaniach między tymi zawodnikami typ zawsze sie pokrył.
Kurs jest wysmienity a dla mnie to typ, który ma 90% na powodzenia.
Pozdrawiam!
⛔100
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
Tenis
WTA Rome
Typ: Bouchard-Suarez Navarro
Wynik 0:2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365

Mecz rozgrywany w samo południe o godzinie 12-00, w mojej opinii mecz ten może mieć tylko jedną faworytkę i jest nią suarez navarro która we Włoszech radzi sobie bardzo dobrze i patrząc na jaj wcześniejsze mecze wynik nie powinien być inny niż jej łatwe zwycięstwo 2-0 , nie zdziwiło by mnie również jej zwycięstwo w tym turnieju.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym 2015
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Berdych T. - Fognini F.
Typ:
Fognini F. +1,5 seta
Kurs:
1.68
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2009-2013 i warto podkreślić tutaj, że oba mecze na mączce wygrał właśnie Fabio Fognini. Powiem tak, będzie to niezwykle genialny mecz pod względem mentalnym. O Berdychu co by nie mówić można pisać w tym roku w samych superlatywach, zatrzymuje go jedynie ścisła czołówka, a sam Tomas dochodzi co turniej do minimum jakiegoś półfinału-finału. Dlatego nawet nie zdziwi mnie w tym meczu wysokie zwycięstwo Berdycha, ale z drugiej strony...
I tu pojawia się wielka zagadka, bo Włoch to jest jednym z najbardziej nieobliczanych zawodników w tourze, już sam fakt, że w tym roku pokonał na mączce dwa razy Rafaela Nadala mówi nam wszystko. Ale spójrzmy na Barcelonę? Pokonał &quot;króla mączki&quot;, a w następnej rundzie wygrał zaledwie całe 4 gemy z Pablo Andujarem... Oglądałem jego dwa mecze tutaj w Rzymie (czyli przed własną publicznością) i to co gra Fabio palce lizać. Najpierw Steve Johnson, a później Dimitrov (z którym 3 razy przegrał), ale wczoraj zagrał mistrzowsko. Najpierw wygrany tie-berak 11:9, a w trzecim secie &quot;zmasakrował&quot; Bułgara wygrywając set do 0. Fabio gra szybką płaską piłką, a wysoki Berdych niezbyt to lubi bo również stara się grać jak najniższe.
Myślę, że set w tym meczu nie będzie żadnym zaskoczeniem, nawet nie zdziwi mnie tutaj zwycięstwo Włocha.
✅
68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d`Italia 2015
Godzina: 12:55 CET
Spotkanie: Etap 6: Montecatini Terme - Castiglione della Pescaia
Typ: Sacha Modolo miejsce 1-3
Kurs: 2.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wydaje mi się, że dzisiaj to w Modolo drzemie największe value. Stawka sprinterów w Giro wyjątkowo wyrównana, nie ma jednego dominatora i każdy z 5-6 ścigantów przy wypracowaniu dobrej pozycji może wygrać na kresce. Akurat Modolo ma kto rozprowadzać, bo Richeze czy Ferrari sami są solidnymi sprinterami, już na 2 etapie zrobili dobrą robotę dając świetną pozycję swojemu liderowi, ale wtedy wpieprzył mu się Nizzolo, wytrącił go z rytmu i Sacha w ogóle przestał pedałować. Dzisiaj czas na rewanż, forma jest co pokazał w Tour of Turkey, przy mocnej stawce na każdym finiszu w czubie, a raz nawet wygrał. W Giro jak zaznaczyłem Modolo nie miał jeszcze okazji pokazać pełni mocy, ale noga podaje i jeśli nie będzie żadnych incydentów, to przy wsparciu kolegów ciężko będzie Włocha objechać. Powinien walczyć o wygraną z Greipelem i Vivianim, a że typ celuje w podium, więc jest spory margines bezpieczeństwa w porównaniu do czystego win, a kurs też bardzo dobry.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO!
✅175
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, J-League
Spotkanie: Kashiwa – Shonan
Typ: over 3.5
Kurs: 3.45
Buk: Unibet
Godz. 12:00
Analiza:
Czwartek jest dniem uregulowania zaległości w Japońskiej J-Legaue dotyczy to ekipy Kashiwa która będzie podejmować przed własną publicznością beniaminka Shonan.
Aspirację gospodarzy sięgają ku najwyższym celom ale zazwyczaj zawsze kończy się na aspiracjach. Znowu bardzo blado rozpoczęli tegoroczny sezon 12 punktów zdobytych w 10 spotkaniach daje zaledwie dwunaste miejsce, co gorsza strata do lidera wynosi już 12 oczek. Mimo wszystko jest to zespołu w którym drzemie ogromny potencjał co poniekąd pokazują w rozgrywkach Azjatyckiej Ligi Mistrzów gdzie wygrali fazę grupową prezentując swoje najlepsze wydanie tak więc jak chcą to potrafią. Znakiem firmowy zespołu na pewno jest gra do przodu, ofensywny styl i strzelanie bramek to jest podejście na każdy mecz i raczej a może tym bardziej z takim przeciwnikiem ten styl powinien być jeszcze bardziej wyraźniejszy. Atak oparty na dwójce Brazylijczyków Leandro, Cristiano wspierani przez Japończyka Kudo. Jeszcze jednak kwestia przemawia za tym otóż jako jedyni jeszcze w tym sezonie nie wygrali przed własną publicznością.
Goście bardzo pewnie wywalczyli awans przekraczając granicę 100 punktów zdobytych. Tak łatwo w najwyższej klasie rozgrywkowej nie będzie chociaż na tym etapie radzą sobie bardzo dobrze zajmując miejsce w środkowej części tabeli. Jak na beniaminka grają dość odważną piłkę co ciekawe jak na razie lepiej czują się na wyjazdach gdzie gra z kontry wychodzi im świetnie. Potrafili już ograć min. Kashima czyli zespołu prezentujący podobny styl gry co dzisiejsi gospodarze. Przed sezonem zespół wzmocnił atak dwójką Brazylijczyków to co jednak najistotniejsze to zachowali swoich najlepszych strzelców i trzeba przyznać wygląda to w aspekcie ofensywnym bardzo dobrze, do tego wszystkiego trzeba tutaj bardzo dużą uwagę przywiązać do stałych fragmentów gry bo to dwaj defensorzy są w tej chwili najlepszymi strzelcami zespołu.
Tak jak wspomniałem gospodarze grają o pierwszą wygraną u siebie a więcej możemy się spodziewać ataków z ich strony jak będzie skuteczności to będą dziś strzelać, z drugiej strony Shonan jest świetne w stałych fragmentach gry a to jeden z mankamentów gry defensywnej Kashiwa zresztą cała ta formacja gra momentami piach a nie wydaje mi się być goście dziś ograniczyli się tylko do bronienia. Dwa sezony temu Kashiwa ograła na swoim terenie Shonan w rozmiarach 5:2.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 11-05
Spotkanie: Makarova - Dulgheru
Typ: 2-0 Makarova
Kurs: 2,45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pojedynek 8 z 72 rakietą świata co w kobiecym tenisie już powinno mówić samo za siebie. Rumunka to zawodniczka solidna i nic ponadto. W Rzymie ma już w nogach prawie 9 godzin spędzonych na korcie natomiast Rosjanka nieco ponad dwie! To na pewno nie pozostanie bez znaczenia. Makarowa jeśli ostatnio przegrywała to tylko ze znanymi nazwiskami: Kerber, Kuznetsovą, Petkovic, Bacsinszky... Dulgheru ma ten sezon całkiem udany ale dzis nie dawałbym jej większych szans z utytułowaną rywalką i po atrakcyjnym kursie stawiam na zwycięstwo faworytki w dwóch setach.
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga - Kolejka 7
Godzina: 14.05.2015 13:00
Spotkanie: SJK - VPS
Typ: over 3.5
Kurs: 4,5
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Gospodarze wicelider SJK widac w tym sezonie ma mocna paczke i na razie niespodziewanie zajmuja 2 pozycje, mega forma a dzisiaj przyjezdza ostatnia druzyna w tabeli VPS i szczerze powiedziawszy nie ma dla nich nadzieje - oprocz Fina Makeli 2 gole nikt tam nie umie strzelac, a u gospodarzy tyle samo bramek co najlepszy strzelec gosci ma Ngueukam A. a po goli strzelili Atajić , Brown czy Dorman. SJK w ostatnim meczu zniszczylo 5-0 KuPS a goscie przegrali wszystkie 5 spotkan w lidze , ostatnie 1-0 z HJK. Licze na pogrom 4-0, 5-0 , goscie nie maja zadnych argumentow
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, League Two
Southend - Stevenage
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1,67
bet365
Analiza:
Rewanż 1 rundy fazy play-off w League Two. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1,co w zdecydowanie lepszym położeniu przed tym spotkaniem stawia zespół gospodarzy.
Southend zresztą od początku było faworytem tego dwumeczu. Również fazę zasadniczą zakończyli z 12-punktową przewagą nad Stevenage. Można powiedzieć,że bezpośredni awans przegrali na własne życzenie,bowiem w przypadku zwycięstwa w ostatniej kolejce zajęliby 3 miejsce.
Początkowo rozważałem grę na gospodarzy,ale jednak lepszą opcją wydaję się under bramkowy.Gospodarze mają dobry wynik,więc raczej nie ruszą od początku do ataku.Zresztą sam manager Southend podkreśla,że nie ma potrzeby atakować od początku i podejmować zbędne ryzyko.Zwrócę uwagę,że gospodarze bronić naprawdę potrafią. W tym sezonie na własnym boisku stracili tylko 9 bramek,zachowując aż 16 razy czyste konto.
Jeszcze słowo o absencjach.W zespole gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ aż 4 zawodników. Niepewni gry są Timlin,White,Atkinson i Leonard. Ważne postacie,ale spodziewam się,że mimo wszystko zagrają. Natomiast jeśli chodzi o Stevenage to Dembele i Henry też narzekają na urazy i decyzja o ich występie zapewne zostanie podjęta kilka godzin przed meczem.
Myślę,że zbyt wielu goli w tym meczu nie zobaczymy. Raczej spodziewam się wyczekiwania na okazję przez obie drużyny. Biorąc pod uwagę dobrą defensywę gospodarzy,to under wydaje się w miarę pewny.
✅67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom