>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.05.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia Landsbankadeild
Spotkanie: Keflavík - Stjarnan
Typ: over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: expekt
Analiza: W islandzkiej lidze mamy 3 kolejkę. Keflavik ma bilans 1-1-0, w pierwszym meczu remis 1:1 z Fylkir. W drugim meczu wygrali 4:0 z Grindavik. Oba mecze zagrali na wyjazdach, a dzisiaj będzie pierwszy mecz domowy. Stjarnan w 2 meczach zanotował 2 remisy. Co ciekawe oba spotkania kończyły się wynikiem 2:2. Ważne jest także to, że goście to zespół bardzo overowy. Strzelają i tracą mnóstwo bramek. W poprzednim sezonie 6u/16o (średnia bramek na mecz = 3,91), gospodarze 10u/12o. W ostatnich meczach między Keflavik i Stjarnan to bardzo wysokie wyniki bramkowe:
Stjarnan vs Keflavik 4:0
Keflavik vs Stjarnan 2:2
Keflavik vs Stjarnan 4:2
Stjarnan vs Keflavik 2:3
Keflavik vs Stjarnan 3:2
To jest początek sezonu i liczę na podtrzymanie tego overowego trendu. Goście powinni zagwarantować otwarty mecz i over bramkowy.
⛔ 100
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna Szwecja Allsvenskan
IFK Göteborg - Malmö
Typ - Over 2.5
Kurs - 1.83 Bwin
A ja dzisiaj także zagram na skandynawski futbol z tym że nie na duńską superligę bo tam już kursy poleciały mocno w dół a na szwedzką ekstraklasę. Co do samego spotkania to moim faworytem jest IFK. Widziałem ich prawie wszystkie mecze w tym sezonie i mimo trudnego początku później zaczęli się stopniowo rozpędzać i zatrzymali się dopiero na Elfsborgu, na którym większość drużyn w szwedzkiej ekstraklasie się zatrzymuje ???? Nie gram czystej 1 bo obawiam się że może być remis bramkowy (2:2). Nie patrzę też na bezpośrednie spotkania tych dwóch drużyn w latach poprzednich bo ta statystyka przynajmniej w moich typowaniach się nie sprawdza. A więc co mamy:
IFK - ostatnie mecze:
Elsfsborg - IFK 1:0
IFK - Sundsvall 2:0
IFK - Atvidabergs 2:1
Hacken - IFK 1:2
IFK - Orebro 2:2
Malmö - ostatnie mecze:
Malmö - Helsingborg 3:0
Malmö - Atvidabergs 2:1
Mjalby - Malmö 2:2
Norrkoping - Malmö 3:2
Malmö - Syrianska 2:0
Jak widać w tym sezonie obie ekipy lubią sobie postrzelać. IFK dodatkowo gra na własnym boisku gdzie zanotowali jedną porażkę i to na samym początku, dalej dwa zwycięstwa i remis. Ponad to IFK to ambitny zespół i za wszelką cenę będzie chciał gonić czołówkę. Jak wspomniałem oglądałem ich prawie wszystkie mecze i wyglądają mi na mocno zdeterminowanych. Co do Malmö to jest to jak co roku pretendent do tytułu i musi gonić Elfsborg. Spodziewam się otwartego spotkania z wymianą ciosów. A dla odważnych proponuję 1 na IFK ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej MŚ 19:15
Spotkanie: Finlandia - Kazachstan
Typ: Czy Jarkko Immonen (Finland) strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? TAK
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie Finów z Kazachami na pewno pięknym meczem nie będzie, ale wydaje mi się że Suomi będą chcieli trochę odbić sobie ostatnie porażki i przede wszystkim dać powody do radości swoim kibicom. Finlandia ze słabszymi ekipami potrafi grać co pokazała w meczach z Francją czy Szwajcarią, gdzie aplikowała odpowiednio 7 i 5 bramek. Brak Lehtonena w bramce raczej szczególnie dziś nie osłabi obrony Finów, a z drugiej strony zapewne zobaczymy Ramo, który ma za sobą bardzo udany sezon w Omsku. Myślę że w tym pojedynku bramek nie zabraknie i dlatego spróbuje ustrzelić Jarkko Immonena jako tego który na pewno raz na listę strzelców się wpisze. Immonen na tym czempionacie zdobył 3 bramki i wraz z Jussim Jokinenem jest najskuteczniejszym strzelcem swojej reprezentacji.
⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Serie B
14.05.12 20:45
Albinoleffe - Werona
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 2.00
PinnacleSports
Spotkanie 40 kolejki Włoskiej Serie B pomiędzy zajmującym ostatnie miejsce w ligowej tabeli zespołem Albinoleffe, który nie ma już jakichkolwiek szans na utrzymanie a walczącym o bezpośredni awans do Serie zespołem Hellas Werona. Gospodarze po 39 spotkaniach na koncie mają zaledwie 25 punktów i są zdecydowanie najsłabszym zespołem ligi, do Vicenzy zajmującej ostatnie miejsce, które nie oznacza bezpośredniego spadku tracą aż 13 punktów, czyli nie ma już oczywiście ten zespół żadnych szans na utrzymanie. O tym jak fatalna musi być sytuacja w tym klubie niech świadczy fakt, że mają obecnie serię 11 spotkań przegranych z rzędu, a nie wygrali od 23 kolejek, tj. od listopada zeszłego roku. Nie ma nawet co dzielić ich wyników na te u siebie i wyjazdy, spisują się równie słabo. A zagrają dziś z zespołem, który będzie zdeterminowany do osiągnięcia zwycięstwa, mają jeszcze szansę powalczyć o bezpośredni awans, co prawda tracą trzy punkty ale przed resztą zespołów z czołówki również jeszcze trzy mecze w tym bezpośredni pojedynek walczących o awans zespołów Torino i Sassuolo. Co prawda Werona nie jest w wielkiej formie, w ostatnim czasie na wyjazdach spisywali się fatalnie, tracąc mnóstwo ważnych punktów, jednak w maju oba mecze, które są za nimi kończyły się ich zwycięstwami po 1:0. W meczu z fatalnie grającym zespołem Albinoleffe liczę na pewne zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom