>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.04.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP-Monte Carlo
Godzina: 12:10
Spotkanie: Albert Montanes - Benoit Paire
Typ: Benoit Paire
Kurs: 1,95 ; Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mógłbym skopiować analizę, którą pisałem kilka dni temu na temat ich meczu tyle że dziś wiemy więcej na temat gry Francuza. O kontuzji nie ma już śladu, w poprzednim meczu zagrał dość ospale i przez to stracił seta z Montanesem. Później Paire trafił już na zbyt regularnego Garcia Lopeza, który jak się wczoraj okazało wygrał cały turniej w Casablanse. Paire miał zatem czas aby odpocząć od Monte Carlo, żadne odpuszczanie nie wchodzi w grę, za długo miał przerwę w grze oraz za duże pieniądze w Monako aby nie grać na 100%, rywal łatwy, psychiczne nastawienie również(pokonał Montanesa kilka dni temu).
Co do gry to tak jak się spodziewałem, Paire jest znacznie lepszym zawodnikiem, obijanie mocnym fhdem bhendu Montanesa przynosi efekty, mocny bh po linii również, finezja gry, efektowne skróty itp. Dzisiaj spodziewam się 2setówki na korzyść Frazcuza.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Andujar - Roger-Vasselin
Godzina : 13:30
Typ : Andujar
Kurs : 1,75 ; Bukmacher : Unibet

Sezon na cegle ruszył pełną parą. Tym razem typuje mecz turnieju z serii Masters gdzie niespodzianek jest mniej niż w tych o niższych rangą.
Od razu przejdę do rzeczy bo nie ma tutaj zbyt wiele do objaśniania.
Andujar jak prawie każdy Hiszpan na nawierzchni ziemnej czuje się jak ryba w wodzie.
W tym sezonie kilka zdążył już pokazać pazur, a najlepszym przykładem mojej tezy jest pamiętny mecz z Nadalem, gdzie Andujar miał nawet meczbole ale po morderczej walce górą był król kortów ziemnych.
Andujar dysponuje agresywnym returnem, szczególnie lubi atakować drugi serwis rywala i najlepiej wychodzi mu to ze strony przewagi.
Nie ma co się rozwodzić nad jego stylem czy osiągnięciam bo w tym przypadku nawierzchnia zrobi swoje, a Hiszpan jest stworzony do gry na cegle.
Vasselin to dość anemiczny tenisista. Jego siła to gra pod linie, ale to nie przejdzie w meczu z Andujarem, który świetnie biega.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja, Superliga K.
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tyumen K. - Ulan-Ude K
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: betclic
Analiza: Dlaczego wybrałem ten mecz? Tak na prawdę cały czas się zastanawiam, ale szukałem dziś wyższego kursu. I tak natrafiłem na rosyjską Superlige Kobiet, a dokładnie na spotkanie pomiędzy Tyumen, a Ulan-Ude. Faworytem tego meczu są gospodynie, co nie może nikogo dziwić, gdyż tylko zwycięstwo mogłoby im dać jeszcze szanse wydostania się ze strefy spadkowej. Przyjezdne nie maja już żadnych szans na opuszczenie &quot;czerwonej&quot; części tabeli i tak na prawdę grają o nic. Jako, że w siatkówce kobiet wszystko jest możliwe stawiam na siatkarki Ulan-Ude. W pierwszym meczu obu drużyn gładko zwyciężyły przyjezdne, ogrywając rywalki 3:0. Dlaczego i w tym meczu nie miałoby być podobnie?
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Extraliga, Czechy
Godzina: 19:10
Spotkanie: Sparta Praga - Kometa Brno
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po mojej wczorajszej, pechowej wpadce z typem na Atletico, dzisiaj postanowiłem zagrać sobie coś pewniejszego. Spośród skromnej oferty na dzisiaj moją uwagę przykuł mecz czeskiej ligi hokeja. Tam właśnie, lider po fazie zasadniczej, Sparta Praga, podejmuje na własnej tafli zespół Komety Brno. Gospodarze to zespół, który pierwszą rundę zakończył ze znakomitym wynikiem, a tytuł najlepszej ekipy pierwszej fazy zapewnił sobie w cuglach, można by rzec. Ich przewaga nad szóstą po rudznie zasadniczej Kometą wyniosła aż 23 punkty. Stołeczny zespół miał szansę zdobyć najwięcej punktów w pierwszej fazie rozgrywek w historii czeskiego hokeja, jednak tylko przez ich niefrasobliwość i słąbą postawę w ostanich meczach nie udał się im ten wyczyn.
W składzie zespołu z Pragi występuje grono zawodników z przeszłością w NHL, są to między innymi tacy gracze jak Karel Pilar, czy Tomas Popperle. Na ławce trenerskiej zasiada również znany człowiek - Josef Jandac.
Kometa Brno nie ma w swoim składzie tak znamienitych osobistości, ale udowadnia, iż mimo to potrafi sprawić kłopot najlepszym. Dzisiaj, w siódmym meczu serii, mogą sprawić niebywałą niespodziankę, którą niewątpliwie byłoby wyeliminowanie Sparty w półfinale fazy play - off.
Kometa całkiem niedawno pokonała stołeczny zespół na ich tafli. Dziś jednak zespół trenera Jendaca nie może pozwolić sobie na wpadkę. Podjerzewam, iż gospodarze wyjdą na ten mecz maksymalnie zmotywowani i nie pozostawią złudzeń co do tego, kto jest najlepszą ekipą w tym sezonie. Drużyna, która wygra awansuje do finału. Dla Sparty zakończenie udziału w rozgrywkach na obecnej fazie będzie klęską. Uważam zatem, że dzisiejszy mecz nie może skończyć się niespodzanką.
Kurs na Spartę oferowany w unibecie jest bardzo ciekawy. Wydaje mi się, że naprawdę warto z tego skorzystać.
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dijon vs Limoges
Typ: Dijon
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 26 kolejki. Walka o lepsze rozstawienie przed play-offami wkracza w decydujący moment.
Ekipy na bardzo zbliżonym poziomie. Dijon bilans (16Z/10P),a ekipa Limoges (17Z/9P). Kluczowym argumentem w tym pojedynku wydaje się atut własnej hali. Dijon w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrało spotkania. 13 zwycięstw i kapitana dyspozycja. Limoges też nieźle spisuje się na wyjazdach(8-5),ale dzisiaj będzie im niezwykle ciężko o kolejne zwycięstwo.
Dijon to ekipa z wielkim potencjałem w obronie. Trzeba zaznaczyć,że są zdecydowanie najlepszą ekipa w całej lidze pod względem skuteczności w defensywie. Zaledwie 1809 straconych punktów w 26 meczach co daje średnią niecałych 70pkt na mecz. U siebie ta statystyka wygląda jeszcze lepiej: 885pkt w 13 spotkaniach (śr 68pkt na mecz). Dobrze zorganizowana obrona gospodarzy powinna skutecznie wyłączyć z gry najlepszych strzelców rywali. Wtedy będzie dużo łatwiej o kolejny triumf i przedłużenie serii wygranych pojedynków na własnym parkiecie,
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 48

kamiloski

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga - Play Offy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Police - Impel Wrocław
Typ: Powyżej 176.5 punktów
Kurs:1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczerze wątpie w to, że Chemik wygra to spotkanie 3:0. Impel jest na pewno w stanie urwać seta lub nawet więcej zawodniczkom z Polic, a co za tym idzie spodziewam się overu punktowego. Już pierwszy mecz tych drużyn pokazał,że Impel tanio skóry nie sprzeda.Obie drużyny grają,jak na polskie warunki na bardzo wysokim poziomie. Spodziewam się dzisiaj zaciętego meczu być może nawet zakończonego piątym setem.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: Kalmar - Elfsborg
Typ: 2 ; Kurs: 2,50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Elfsborg to wielokrotny mistrz Szwecji, co prawda patrząc na statystyki w Kalmar nie wygrał od kilku sezonów ale myślę, że dziś jest w stanie wygrać mecz bo jest drużyną zdecydowanie lepszą od Kalmar, które maksymalnie może być średniakiem w tabeli. Jest to co prawda dopiero początek sezonu a na samym początku Elfsborg zaliczył niezłą wtopę bo przegrał pierwszy wyjazdowy mecz a Elfsborg jak na warunki szwedzkie jest tam taka drużyną, która potrafi mieć nawet i 10 meczów bez porażki także myślę, że w tym meczu nie odpuszczą i tak jak już w następnej kolejce pokonali u siebie pewnie Hacken 3:1 to i teraz pokuszą się o równie korzystny wynik. Co do Kalmar to ograli na wyjeździe słabą Brommapojkarnę i zremisowali u siebie z pogromcami Elfsborga z pierwszej kolejki Atvidabergs, hmm nic nie trwa wiecznie więc zespół Kalmar na początku sezonu musi wtopę także wyłapać. Zobaczymy jak to się skończy o 21-szej xD ????
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Athletic Bilbao - Malaga
Godzina: 22.00
Typ: X2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Gdy zobaczyłem kurs z podpórką na Malagę, z miejsca postanowiłem z niego skorzystać. Przede wszystkim dlatego, że Athletic ma bardzo poważne problemy kadrowe. Ma je także Malaga, ale nie aż tak duże, jak drużyna grająca na co dzień na San Mames. Lista zawodników obydwu drużyn, którzy nie wyjdą wieczorem na boisko wygląda następująco:
Bilbao: Ibai Gomez 18/8, Carlos Gurpegi 26/2, Mikel Rico 29/5, Kike Sola 5/1, Borja Ekiza 1/0 oraz Inigo Perez 0/0. Wszyscy wymienieni gracze są kontuzjowani.
Malaga: Carlos Kameni 0/0, Sergio Sanchez 27/0, Jesus Gamez 25/0, Fernando Tissone 26/1, Samuel 22/3 (wszyscy kontuzje), Flavio Ferreira 13/0, Duda 20/2 (obaj zawieszeni) oraz niepowołany decyzją trenera Mounir El Hamdaoui 13/3
Trzeba przyznać, że bardziej cierpi Bilbao. Chociażby biorąc pod uwagę brak Ibaia Gomeza, Mikela Rico, czy Gurpegiego. Dlatego też idę w stronę gości, u których w ostatnich meczach widać poprawę pod względem formy, a co za tym idzie wyników. Malaga zajmuje 12. miejsce w La Liga. Ważne jest także to, że piłkarze Bernda Schustera nie przegrali na wyjeździe od czterech meczów (3 zwycięstwa i remis). Zdaję sobie sprawę z tego, że San Mames jest jednym z najgorętszych stadionów w Hiszpanii (jak nie w Europie) - w końcu piłkarze z Kraju Basków to czwarta siła w lidze, jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie za czołową trójką: Barcą, Atletico i Realem. Jednak brak piłkarzy, o których pisałem może odbić się dzisiaj na niekorzystnym wyniku, a trzeba pamiętać o tym, że Bilbao walczy o utrzymanie czwartej pozycji premiowanej grą w el. Ligi Mistrzów. Za drużyną Athletiku czają się bowiem piłkarze Sevilli, którzy tracą do nich tylko 3 punkty. Remis lub zwycięstwo Malagi w tym meczu po takim kursie jest świetnym value i aż żal z niego nie skorzystać.
⛔ 100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Dania, Basketligaen
Godzina:19:00
Spotkanie: Svendborg - Randers
Typ: Svendborg
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bah
Analiza: 3 mecz półfinałowy w duńskiej lidze koszykówki. Jak na razie po 2 meczach mamy remis. Co ciekawe zespoły wygrały na wyjazdach. Dzisiaj wydaje mi się, że tak nie będzie. Oto moje argumenty:
  • na 6 meczy między tymi drużynami w Svendborg aż 5 wygrali gospodarze, ostatni mecz przegrali dość pechowo w końcówce spotkania
  • gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za porażkę u siebie i wynagrodzić to kibicom
  • gospodarze w sezonie zasadniczym u siebie mieli 11 zwycięstw i tylko 3 porażki

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -&gt;ANGLIA -&gt;Blue Square Połud
Godzina: 20:45
Spotkanie: Havant &amp; W - Stortford
Typ: 1 ; Kurs:1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj uboga oferta, ale znalazłem ciekawy meczyk z niskiej ligi angielskiej.
Meczy pomiędzy Havant a Storford, sytuacja w tabeli wygląda tak że Havant jest na miejscu 6 z dorobkiem 60 pkt i brakuje mu jednego miejsce żeby załapać się do play offów mają 2 mecze zaległe do zespołu Dover i 2 pkt straty.
Stortford to drużyna która już o nic nie gra na Play offy nie ma szans, z ligi też już nie spadnie zajmuje bezpieczne 12 miejsce, jest to drużyna najbardziej overowa z całej tej ligi, w ich meczach średnio pada ~ 3,1 gola, a na wyjazdach grają beznadziejnie choć sporo remisują.
Havant druzyna solida u siebie 11/1/5 tak wygląda statystyka na własnym boisku.
Pojedynki bezpośrednie: HAVANT &amp; W - STORTFORD
19.03.11 BLU Havant &amp; W Stortford 4 : 1
08.02.10 BLU Havant &amp; W Stortford 2 : 1
09.03.09 BLU Havant &amp; W Stortford 3 : 0
08.03.08 BLU Havant &amp; W Stortford 1 : 2
27.01.07 BLU Havant &amp; W Stortford 5 : 4
Wg mnie na dziś jest to ciekawa opcja napewno Havant będzie chciał dzisiaj wygrać i zwiększyć szansę na awans do wyższej ligi
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Duńska Superliga 2013/2014
Spotkanie: Nordsjaelland - Esbjerg
Typ: 1DNB ; Kurs: 1,77
Bukmacher: Unibet
Data i godzina: 14.04.14 19:00

Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie ostatni mecz 26. kolejki duńskiej Superligi pomiędzy Nordsjarlland a Esbjerg. Gospodarze zajmują siódme miejsce w lidze, goście są na szóstej pozycji. Obie ekipy mają tyle samo punktów – w 25 ligowych pojedynków zdobyły po 33 punkty.
Nordsjaelland w trzech ostatnich spotkaniach ligowych zdobył 7 punktów, to efekt zwycięstw z wiceliderem Midtjylland i dziesiątym Aarhus oraz remisu z dziewiątym Vestsjaelland. Gospodarze rozegrali 13 meczów ligowych przed własną publicznością: siedem z nich kończyło się ich zwycięstwem, cztery razy dzielili się punktami z goścmi i dwukrotnie przegrywali (dwukrotnie z Vestsjaelland).
Goście w ostatnich trzech spotkaniach zgromadzili 4 punkty: wygrali z dziesiątym Aarhusem, zremisowali z dziewiątym Vestsjaelland i przegrali w ostatniej kolejce z czwartym Brondby (Esbjerg nie wykorzystał rzutu karnego na wagę remisu). Bilans wyjazdowy tej ekipy to 4Z-1R-7P.
W składzie Nordsjaelland nie ma większych ubytków: nie zagra tylko pomocnik Soren Christensen, jednak ten zawodnik przez cały sezon pojawił się na boisku tylko czterokrotnie.
Natomiast w składzie Esbjerg zabraknie kilku ważnych postaci takich jak: Frederik Ronnow (podstawowy bramkarz gości 18/0), Jonas Knudsen (obrońca, 24/1), Emil Lyng (napastnik, 16/2), Jens Askou (obrońca, 13/0), Martin Pusić (napastnik, 6/2) i Jerry Lucena (obrońca, 5/0)
Gospodarze stoją przed szansą pokonania sąsiada w tabeli a zwycięstwo sprawi, iż do LE będzie brakować im ledwie 3 „oczek”. Goście walczą o te same cele, jednak dysponują złym bilansem wyjazdowym, grają w znacznym osłabieniu (brak podstawowego bramkarza, podstawowego obrońcy grającego przez cały sezon oraz napastnika i obrońcy grających w większości spotkań). Cześć graczy rezerwowych również jest kontuzjowana i nie zastąpią swoich kolegów w tym meczu.
Sądzę, iż pieniądze postawione na wicemistrza Danii będą najlepszą sportową inwestycją tego dnia.
⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Championship
Godzina:
21:07
Spotkanie: Reading - Leicaster
Typ: BTS ; Kurs: 1,63
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Na dzisiejszy wieczór postanowiłem pograć 2 lige Angielską że obie te drużyny strzelą brmake! Zaczynajac od gospodarzy ich bilans bramkowy wynosi 62:49 jest to trzecia drużyna co do strzelonych bramek w dotychczasowych spotkaniach. wyprzedzą tą druzyne tylko wlaśnie Leicaster i Derby. LEicaster strzelonych 77 bramek ! bardzo dużo według mnie. LEicaster na 41 spotkań 27 zakończył overem 2,5 i jets najlepsza drużyna w tej lidzę pod względem zdobywanych bramek. Na bramke ze strony gosci myślę ze nie mam co sie martwic statystyki mowia same za siebie a na pewno nie beda chcialy odpuscic tego meczu a znow gospodarze na pewno chca poprawic swoja sytuacje w tabeli i beda chceili zwyciezyc te spotkanie, myslalem nad overem 2,5 ale cos mnie sklonilo do BTS. Licze na to ze oba zespoly nie zamkna sie na wlasnej polowie i cos ukuja nawet do przerwy. Powodzenia!

✅ 63
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Stavanger - Vålerenga
Typ.1 ; Kurs.1,85
Bukmacher.Sportingbet
Data.14.04.2014 g.19.00
Analiza.
Juz dzisiaj mozemy poznac mistrza Norwegii w hokeja na lodzie imam nadzieje,ze zostanie nia ekipa Stavanger.Na dzien dzisiejszy Stavanger prowadzi w serii 3-2 i dzisiaj maja sznse przypieczetowac tytul na wlasnej tafli.Juz w ostatnim spotkaniu na wyjezdzie byli bliscy lecz stracili gola w ostatniej minucie trzeciej tercji i przegrali 1-2.Dzisiaj graja u siebi i maja szanse pokonac lidera rundy zasadniczej i wierze,ze tak wlasnie sie stanie,bo tutaj niezwykli przegrywac z Vålerenga...Oto ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami...
12/04/14 EP Valerenga IF - Stavanger Oilers 2:1
10/04/14 EP Stavanger Oilers - Valerenga IF 4:2
08/04/14 EP Valerenga IF - Stavanger Oilers 1:2
06/04/14 EP Stavanger Oilers - Valerenga IF 4:2
04/04/14 EP Valerenga IF - Stavanger Oilers 4:2
04/03/14 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 7:1
25/01/14 ELIT Stavanger Oilers - Valerenga IF 4:1
28/12/13 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 3:4
16/11/13 ELIT Stavanger Oilers - Valerenga IF 1:3
13/10/13 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 3:1
Tak wiec mamy 10 spotkan pomiedzy tymi ekipami i remis 5-5 w wygranych meczach...lecz gdy zobaczymy na spotkania gdzie gospodarzem tak jak dzisiaj byla ekipa Stavanger Oilers to widzimy 4 mecze u siebie i 3 wysokie wygrane,w tym dwie wygrane po 4-2 w finale.Natomiast jesli przegrywali ostatnio to po bardzo zacietych meczach.Tak jak juz wspomnialem dzisiaj Stavanger Oilers u siebie,komplet widzow i dodatkowo lepsza forma ostatnio to wedlug mnie wystarczajace powody by postawic dzisiaj na ich wygrana...
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Orlen Liga Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Police-Impel Wrocław
Typ: Chemik Police (-1.5 seta)
Kurs: 1.565
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Niezła masówka idzie dzisiaj na Impel, jednak ja gram w drugą stronę. To fakt Impel wczoraj grał dobrze, nie wiem jakim cudem nie zdobyły seta. Jednak trzeba pamiętać, że Chemik to zespół naszpikowany gwiazdami i pewnie zmierza w tym roku do Mistrzostwa Polski. U siebie są niezwykle groźne. Uważam, że dzisiaj wygrają 3:1, a Impel może wygra jeden mecz w finale, ale u siebie.
⛔ 100 powtórzenie
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Udinese vs Juventus
Typ: Under 0,5 bramki druga połowa
Kurs: 4,00
Buk: Sportingbet
Analiza: Sześć kolejek do końca sezonu. Przewaga Juventusu nad drugim Romą wynosi pięć punktów przy czym mają jedno spotkanie mniej rozegrane. Marcelo Lippi jest zdania, że Stara Dama zdobędzie scudetto. Utytułowany szkoleniowiec z ogromnym szacunkiem odnosi się do obecnej formy i dyspozycji piłkarzy Juventusu. Tak oto przedstawia się kadra na dzisiejsze spotkanie: Buffon, Chiellini, Caceres, Ogbonna, Pogba, Marchisio, Vucinic, Tevez, Giovinco, Peluso, Llorente, Osvaldo, Bonucci, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Rubinho. Juventus za wyjątkiem porażki z Napoli notuje świetną serię wygranych spotkań. Ostatnio wygrali z Lyonem w ćwierćfinale Ligi Europejskiej i awansowali do półfinału, gdzie są jednym z głównych faworytów do zwycięstwa. Udinese zakończy z pewnością sezon w okolicach środkowego miejsca w tabeli. W ekipie gospodarzy zabraknie Badu, Pinziego i Lazzariego, a poza tymi absencjami tak prezentuje się prawdopodobna wyjściowa jedenastka gospodarzy: Scuffet – Heurtaux, Danilo, Bubnjic, Basta, Yebda, Allan, Pereyra, Gabriel Silva, Fernandes, Di Natale. Juventus spośród 32 spotkań w dotychczasowym sezonie, ani razu spotkanie z ich udziałem nie zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Bezpośrednie mecze były zazwyczaj obfite w bramki, jednak w ostatnim Juve w końcówce zapewniło sobie trzy punkty. W dniu dzisiejszym może być sytuacja, że spotkanie będzie wyrównane, od początku do końca, jednak daję szanse na under 0,5 bramki w drugiej połowie, ponieważ mecz może się ułożyć już w pierwszej odsłonie gry-powodzenia
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Extraliga, Czechy
Godzina: 19:10
Spotkanie: Sparta Praga - Kometa Brno
Typ: Kometa Brno ( wliczając dogrywkę i karne )
Kurs: 4,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj w ostatnim momencie daje na mecz z Czeskiej ligi hokeja, a dokładniej Sparta Praga a Kometa Brno. Wszyscy faworyzuja w tym pojedynku drużynę gospodarzy a ja się zastanawiam skąd taki wysoki kurs na Komete na ten mecz w pófinale. Sparta w play offach grala na wlasnej tafli 3 razy z druzyna gosci i tylko raz udało jej się wygrać. W bezpośrednim pojedynku jest 3-3 , czyli dzisiejszy mecz jest meczem najważniejszym w lidze, pojedynek na wagę złota. Kurs 1,5 na Spartę jest dla mnie bardzo śmieszny, tym bardziej ze Kometa jest dla nich bardzo ciężkim przeciwnikiem co widać po ich wyrównanych starciach. Goście na gazie, na 6 ostatnich spotkań 4 wygrane i 2 porażki w tym jedna po dogrywce. Kurs po końcowym zwycięstwie 4,10 biorę bez zastanowienia i trzymam kciuki za Kometę ???? Polecam nawet za drobne.
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Udinese - Juventus | wynik / obie strzela
Typ: Juventus / tak
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juventus na 6 kolejek przed koncem sezonu ma zaledwie 5 punktow przewagi nad Roma, wiec przewaga nie jest zbyt bezpieczna, a chyba wszyscy wiemy, ze nie zdobycie mistrzostwa przez zespol z Turynu byloby nie tylko wielkim rozczarowaniem dla nich samych ale rowniez mega sensacja na caly swiat pilki noznej. Sa raczej w niezlej formie, co udowodnili rowniez pokonujac dwukrotnie, mimo wszystko, slabszy w tym sezonie Lyon w Lidze Europejskiej, natomiast na 32 mecze nie zdolali wygrac zaledwie pieciu, wiec o wynik spotkania jestem raczej spokojny. Kurs na zwyciestwo Juve nie zachwyca(1.57), za to na to samo zdarzenie lecz przy golu strzelonym przez Udine jak najbardziej. Gospodarze nie graja praktycznie o nic, pewne utrzymanie i bardzo slaby sezon wbrew oczekiwaniom, jednak na mecz z liderem (i to takim jak Juve) kazda druzyna mobilizuje sie podwojnie. Sile razenia maja naprawde mocna jak na lige wloska, az ciezko uwierzyc w to, ze maja tak malo strzelonych bramek, jednak przy pelnej mobilizacji sa w stanie ukasic Juventus, ktory to bedzie za wszelka cene dazyl do zdobycia trzech punktow. Za drobne jak najbardziej do pogrania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

dembol1994

Użytkownik
Turniej: Challanger - Singiel: Sarasota, ceglasta (ziemna) Tenis
Data: dzisiaj, 21:20
Ruben Benelmans - Daniel Taro
Typ: Daniel Taro
Kurs: 1.44
Bukmacher: Wiliam
Analiza: Ruben Benelmans 161 miejsce w rankingu światowym. Daniel Taro 192 w rankingu światowym. Benelmans 26 lat, Taro 21 lat. Mecz jest rozgrywany na nawierzchni ziemnej, za którą Ruben nie przepada. Ma na niej bilans 57/47. W tym roku rozegrał na niej 3 mecze, z czego 2 wygrał. Wszystkie mecze były rozgrywane podczas kwalifikacji do turnieju w Houston, rozgrywanego w ubiegłym tygodniu. Ogólna forma Belga w tym roku to 8/11. Dla Daniela Taro nawierzchnia ziemna, to nawierzchnia numer 1. Ma na niej bilans 129/72. W tym roku rozegrał na niej 9 meczy, z czego 6 wygrał. Między innymi z wyżej notowanymi Gerardem Melzerem, Pere Ribą, Facundo Arguello, Thomazem Belluccim, Federico Delbonisem. Wszystkie te zwycięstwa miały miejsce na początku lutego, w Vina del (Chile). Daniel uległ dopiero w ćwierćfinale Nicolasowi Almagro 6:2, 7:5. Ogólna forma Japończyka w tym roku to 14/11, ale Japończyk ma 5 przegranych z rzędu. Kursy spadają, to zrozumiałe, mam nadzieję, że Taro nie da szans Rubenowi, przełamie złą passę i wygra nawet 0:2. Bezpieczniej jednak zagrać na samo zwycięstwo.
⛔ 100 / brak buka
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Malaga
Typ: X
Kurs: 4.79
Bukmacher: Oddsring

Witam. Dziś o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie dokańczające 33 serię gier w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii. Na boisko wybiegną zawodnicy Athleticu Bilbao do spółki z graczami Malagi. Faworytem tego spotkania wg. bukmacherów są gospodarze i po części ciężko się z nimi nie zgodzić. Gospodarze obecnie zajmują czwartą lokatę z trzema punktami przewagi i jednym meczem rozegranym mniej nad drużyną Sevilli. Goście dzisiejszego spotkanie są na 11 pozycji, jednak jeśli dziś wygrają awansują o dwie pozycje wyżej wyprzedzając Levane i Espaniol. Szczerze to wątpię w zwycięstwo Malagi ale liczę na zacięty i twardy pojedynek w za co za nagrodę obie drużyny zdobędą po punkcie. Ostatni mecz między tymi zespołami to jednym słowem zaciętość. Ostatecznie wygrali dzisiejsi gospodarze ale tylko 1:2 strzelając gola na wagę trzech punktów w 85 minucie po czerwonej kartce dla ówczesnych gospodarzy. Dziś przewiduję remis i typ po kursie oscylującym w granicach 5.00 chętnie pobieram.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom