>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar FA
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Puchar Anglii jest ostatnią szansą dla Manchesteru City na zakończenie sezonu z choć jednym trofeum. Mistrz Anglii poprzedniego sezonu już na 99 procent nie obroni tego tytułu, sześć kolejek przed końcem ma aż 12 punktów straty do największego rywala - MU. The Citizens skompromitowali się w Lidze Mistrzów kończąc rozgrywki na ostatnim miejscu w grupie. Odpadli też z 1/16 Pucharu Ligi.
Chelsea na mistrzostwo kraju nie ma już najmniejszych szans, a największą wpadką londyńczyków było odpadnięcie z Ligi Mistrzów podobnie jak ich dzisiejszy rywal w fazie grupowej. Przegrali ostatnio z Rubinem w LE.
Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania między tymi drużynami to na 5 ostatnich meczy Man City wygrał 3 razy. Raz był remis, a raz Londyńczycy wygrali. Średnia ilość goli w tych meczach to 3.
Kto wygra ten dwumecz to praktycznie wygra ten Puchar gdyż w drugim półfinale zagra
Milwall - Wigan i nie wydaje się, aby któraś z tych drużyn była w stanie im zagrozić. Można powiedzieć, że to jest finał. Zapewne obie drużyny wyjdą najmocniejszymi składami. Chelsea jako że gra u siebie będzie starała się zdobyć bramki bo w rewanżu może być im ciężko, a &quot;The Citizens&quot; podbudowani wygraną z Man UTD w poniedziałek i chęcią zdobycia jakiegoś trofeum także według mnie coś ustrzelą. Myślę, że to będzie ofensywny mecz z dużą ilością bramek.
✅ 85
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , PLK
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg - Start Gdynia
Typ: Kotwica -2,5 pkt
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza:
Dziś spotykają się dwie drużyny które nie grają już o nic. Żaden z zespołów nie ma szans na wejście do top8. Stawiam dziś na drużyne z Kołobrzegu dlatego ,iż mają coś do udowodnienia kibicom. W ostatnim meczu z Polpharma wielki aplauz i wielka feta po zwycięstwie , widać było że tego potrzebowali. Kotwica pokonala w ostatnim spotkaniu wyraźnie Polpharme 80:65. Start zaś po świetnej serii u siebie , przegrał prawie 20 pktami z AZS-em w Koszalinie co uświadomiło mnie że poza własnym parkietem Start wiele nie ugra. Ostatnie zwycięstwo na pewno dobrze smakowało i myśle że dzisiaj to bardziej drużynie Kołobrzeskiej będzie zależeć na zywcięstwie. Chwilowo grający trener kotwicy Grzesiu Arabas dobrze spisał sie w swojej trenerskiej roli , myśle że dziś powinno być podobnie jak w meczu z Polpharma , pełna dominacja przez całe spotkanie i pewne zwycięstwo. Dla lepszego kursu dokładam niziutkie handi -2,5 Kołobrzeg. Powodzonka
✅ 85
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
FA Cup
Chelsea- Manchester City
typ:2
kurs: 2.30
unibet
Dziś drugi półfinał najstarszych rozgrywek w Anglii. Na zwyciezce czeka już Wigan, które wczoraj ograło Millwal 2-0. Ten mecz wydaję mi się, że ważniejszy jest mimo wszystko dla piłkarzy z Manchesteru. Otóż to ostatnie, a zarazem jedyne trofeum które mogą zgarnąć w tym sezonie. Chelsea natomiast walczy jeszcze w Lidze Europejskiej, choć dla zdobywcy Ligi Mistrzów to na pewno nie jest szczyt marzeń. Obie ekipy nie mają już szans na mistrzostwo Anglii. Chelsea musi cały czas walczyć o miejsce dające możliwość gry w LM, Manchester może być o to spokojny. City podbudowane zwycięstwem w derbach z United, Chelsea na pewno czuję w nogach grę w Lidze Europejskiej. Na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami 3 razy wygrywał Manchester City, raz był remis, raz natomiast zwyciężyła Chelsea. Myślę, że kurs zachęca do grania na którąkolwiek z drużyn. Ja stawiam na ekipe Manciniego. Jeszcze odnośnie składów to na pewno zagrają w najsilniejszych zestawiniach. Półfinał tych prestiżowych rozgrywek oraz chęć zdobywanie trofeów przez bogatych właścicieli spowoduje granie przez obie ekipy na 200 %.
Mecz o 17.00
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,WŁOCHY: Serie A
Spotkanie:palermo-Bologna
Typ:1
Kurs:2.05
Godz:12:30
Buk:Pinnacle Sports
Pojedynek 18 w tabeli Palermo (27pkt 5-12-14) z 12 w tabeli Bologna(37pkt 10-7-14).Palermo walczy o uniknięcie degradacji z Genua i Siena. Więc dla Palermo ten mecz w domu jest kluczowy i muszą go wygrać,jeśli pozostać w Serie A.Bologna jest w środku tabeli z 37 punktami, a więc 10 punktów nad strefą spadkową,dla mnie są już pewni utrzymanie i nie będą tak zmotywowani jak gospodarze.W ostatnich dwóchj meczach świetna gra gospodarzy i 2 zwycięstwa na wyjeżdzie z Sampdoria(3-1) i u siebie z Roma (2-0),goście natomiast 2 remisy(torino,Udinese) i porażka z Juventusem.Osobiscie jest to dla mnie największy pewniak tego weekendu.
⛔ 100
 
J 3

jakze-wileki

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Lyon-Toulouse (godzina 17:00)
Typ:1
Kurs:1,91
Bukmacher:Bet365
Wybrałem mecz z Ligue 1 pomiędzy Lyon a Toulouse, dlaczego Lyon? Po ostatnich 5 meczach w których Lyon zdobył tylko 2 punkty i spadł z drugiego na czwarte miejsce, można by powiedzieć że może być dzisiaj różnie, jednak wydaję mi sie że Lyon dzisiaj przełamię się na własnym boisku i zwycięży zostało tylko im 7 meczy do zakończenia sezonu sytuacja w tabeli jest dość trudna, bo nie tylko muszą gonić górę ale też nie mogą dać się dogonić Lille i Nice nad którymi ma 2 pkt przewagi, szans na mistrzostwo nie ma ale żeby grać w przyszłej edycji Ligi Mistrzów trzeba wygrywać, kolejnym atutem jest to że Touluse od 7 lat nie potrafi nawet zremisować w Lyonie to własnie Lyon zawsze schodzi zwycięsko z tych meczy. Polecam
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I liga POLSKA
Spotkanie: Okocimski Brzesko - Flota Świnouiście
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś postanowiłem wytypować coś z I ligi Polskiej. Okocimski będzie podejmował u siebie ekipę Floty Świnouiście. Zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu nie ma, jednak minimalnym wydawają się być Goście. Ja osobiście w tym meczu stawiam na podział punktów. Obie drużyny są w kryzysie maja głównie problemy z wygrywaniem meczu. Gospodarze aktualnie na 16 pozycji z dorobkiem 14 punktów. Jak narazie u siebie maja pełno remisów. W 5 ostatnich meczach zanotowali 1 porażkę i 1 remis. W tym sezonie na własnym terenie strzelili 9 bramek tracąc 15. Może to trochę dziwne że typuję remis,ale Okocimski zatrzymywał już takie zespoły jak Arka czy Bogdanka. Natomiast Goście sa wiceliderami z dorobkiem 41 punktów,ale na wyjazdach zdecydowanie czegoś im brakuje. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych zanotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki. Strzelili w tym sezonie na obcych boiskach 15 bramek tracąc 12.To dużo mówi że tej drużynie ciężko jest zdobywać komplety punktów na wyjazdach. Obie drużyny mierzyły się w tamtym roku,wtedy zwyciężyła Flota 1-0 grając u siebie.
✅ 230
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Stavanger(-1,5) - Vålerenga HE
Typ.1
Kurs.2,70
Bukmacher.Sportingbet
Data.14.04.2013 g.17.00
Analiza.
Ponawiam swoj typ z ligi Norweskiej i stawiam na minimum dwu bramkowe zwyciestwo gospodarzy.Jest to juz wielki final i stan rywalizacji wynosi 3-2 dla ekipy Stavanger.Tak wiec dzisiaj w razie wygranej zostaja mistrzami i utra nosa faworytowi,co mnie bardzo cieszy...W ostatnim meczu granym na tafli Vålerengi juz gospodarzom gralo sie trudno i wygrali zaledwie 3-1,a gdzie dopiero gdy beda grali na wyjezdzie,gdzie zupelnie im nie idzie z tym rywalem i dostaja notoryczne baty...
A to ostatnie spotkania na lodowisku Stavanger
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
28/02/13 ELIT Stavanger - Valerenga 7:2
20/12/12 ELIT Stavanger - Valerenga 9:3
06/10/12 ELIT Stavanger - Valerenga 3:2 (OT)
12/01/12 ELIT Stavanger - Valerenga 5:4
Widac,ze tutaj maja jakis kompleks i trudno im sie gra ,a nie mowiac juz jak dojdzie do tego presja,ze tego meczu nie moga przegrac.Ja to widze tak,ze z forma lepiej wygladaja gospodarze i w dodatku zagraja na wiekszym luzie i dlatego typuje ich spokojna wygrana.Moj typ to 4-1 dla gospodarzy i tytul mistrzowski.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Rayo Vallecano- Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1,57
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Interesujący mecz czeka nas jutro już o 12:00 na Estadio vallecas gdzie miejscowe Rayo spróbuje przeciwstawić się czwartej obecnie drużynie Primera Division Realowi Saragossa.
Drużyna z Saragossy to bez wątpienia jak dotąd największe zaskoczenie całych rozgrywek. Ten stosunkowo mało znany klub wyprzedza obecnie potentatów jak Valencia, Malaga czy też Sevilla i zmierza ku eliminacjom Ligi mistrzów. Przy tym Saragossa gra efektowniej niż Valencia i jest w dodatku dość dobrze poukładana w defensywie choć to atak jest ich największą bronią. Przekonała się o tym w zeszłym tygodniu właśnie Malaga, która na wyjeździe przegrała 2:4. Teraz jednak przyjdzie się zmierzyć z niewygodnym rywalem, bo Rayo, podobnie jak Real lubi grać ofensywnie, szczególnie u siebie. Zespół z Vallecano nazywa sie często &quot;małą Barceloną&quot;, bo podobnie jak Katalończycy piłkarze Rayo lubią utrzymywać się przy piłce i strzelają sporo goli. Ósme miejsce oddaje siłę tego zespołu, który na własnym stadionie potrafi zagrozić niemal każdemu. Poprzednie mecze pomiędzy tymi drużynami ostatnio kończyły się wysokim zwycięstwem jednej ze stron. Teraz powinno być inaczej, bo spotykają się w dobrym dla siebie momencie dlatego myślę, że będzie to wyrównane spotkanie z bramkami po obu stronach.
 
B 32

bredoms

Użytkownik
Lyon - Toulouse (handicap 1:0)
bukmacher:fortuna
kurs:3.30
Wydaję mi się że wreszcie lyon się przełamie odpadł z ligi europejskiej a teraz walczy o lige mistrzów ale im to nie wychodzi ostatnie 5 spotkań i 3 porażki i dwa remisy mam nadzieje że się przełamie i wygra 3 0 lub więcej ale dwoma bramkami to jest mój typ na dziś
⛔ 100
nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja, Superliga
Spotkanie: Fenerbahce SK - Eskisehirspor
Typ: X (handicap 0:2)
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ciąg dalszy 29 kolejki, mecz rozpocznie się o 18.
Gospodarze są viceliderami ligi, tracą obecnie 7 punktów do Galatasaray, jednak mają rozegrane jedno spotkanie mniej. Oprócz tego do końca sezonu zostało jeszcze pięć kolejek, muszą więc walczyć o każdy punkt, nie mogą sobie pozwolić na żadną wpadkę. Najważniejszym momentem będzie na pewno spotkanie Fenerbahce - Galatasaray, które odbędzie się za niecały miesiąc. Bilans ogólny Fenerbahce to 15-7-6 i bramkowy 49-30, na własnym boisku to 9-2-3 i 30-16.
Goście są w środku tabeli, zajmują ósmą pozycję, w tym sezonie nie walczą już o nic. Ich ogólny bilans to 9-12-7 i bramkowy 42-34, w spotkaniach wyjazdowych 3-6-5 i 18-18. Nie sądzę aby udało im się nawiązać walkę z Fenerbahce, które potrzebuje teraz punktów.
Typuję dwubramkowe zwycięstwo Fenerbahce.
⛔ 100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League, Anglia.
Spotkanie: Stoke City - Manchester United.
Typ: R. van Persie - strzeli bramkę.
Kurs: 2,10.
Bukmacher: bwin.
Analiza: Od ilu to już kolejek Holender nie może trafić do bramki rywala? Nawet... nie chce mi się liczyć ???? Ale jedno jest pewnie: czy by trafiał, czy nie (tak jak teraz ma to miejsce) przeciwko Stoke powinien wpisać się na listę strzelców. Powód? Wielu piłkarzy ma swoje &quot;ulubione&quot; zespoły przeciwko, którym lubi grać. W przypadku van Persiego takim jest właśnie Stoke. Napastnik ten dotychczas już siedmiokrotnie zdobywał bramki w konfrontacji z tym rywalem, tak więc ma patent na Stoke, a tym samym nadarza się wyborna okazja przełamania dziś swojej nie najlepszej passy :razz:
Co ciekawe, MU w cale nie musi wygrać tego meczu...
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Czechy-Gambrinus liga
Spotkanie:Slovacko - Plzen
Typ:2
Kurs:1,5
Bukmacher:Betclic
Analiza: Mecz rozpocznie się o godz.16:00. Faworytem w tym spotkaniu jest Plzen, który walczy o mistrzostwo ze Sprartą i jeżeli wygra to zrówna się punktami. Walka pomiędzy tymi drużynami o mistrzostwo będzie trwała do otatniego ligowego meczu. Co do tego Spartą o:1 (kto wie czy to nie był decydujący mecz o mistrzostwie) i wygrał 4:0 z Duklą. Plzen ma najmniej straconych bramek - 15 (Sprarta ma 16). Co do gospodarzy w ostatnim meczu przegrali z Jablonnec 4:1 i 2:0 z M.Bolesław, 0:1 z Pribram. Zajmują 11 pozycję z 24 pkt i nie mają bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową bo tylko 3pkt. W tym meczu remis byłby dla nich sporym sukcesem, jednak ja uważam że Plzen wygra różnicą jednej bramki.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów vs Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Resovia (-1,5 seta)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
4 i być może ostatnie spotkanie finałowe w Pluslidze mężczyzn.Po 3 starciach wynik wynosi 2-1 dla gospodarzy dzisiejszego spotkania którzy dziś przed własną publicznością tak jak rok temu mogą sobie zapewnić Mistrzostwo Polski.Wczoraj łatwa wygrana 3-0 która dziś na pewno napawa optymizmem.Wspaniała publiczność w Rzeszowie zawsze pomaga swoim siatkarzom i twierdza Rzeszów jak na razie w play-offach jeszcze nie zdobyta.U Zaksy coraz bardziej uwidacznia się słaba sytuacja na ławce.W słabszej formie jest Antoin Rouzier którego nie ma kto zastąpić bo Dominik Witczak ma kontuzję kostki i wczoraj w &quot;12&quot; był tylko tak jakby &quot;na sztukę&quot;.Coraz więcej błędów popełnia Paweł Zagumny i ta współpraca na linii rozgrywający-atakujący nie wygląda za dobrze.Co innego w Resovii.Szeroka kadra pozwala Andrzejowi Kowalowi na manewrowanie składem.W 1/4 i 1/2 finału wspaniale spisywał się Jochen Schops.W Kędzierzynie prezentował się trochę słabiej i do składu wskakuje Bartman który robi dobrą robotę.W bardzo dobrej formie są przyjmujący Mistrzów Polski co jest bardzo ważne dla rozgrywającego który często gra skrzydłami.Wczoraj jak dla mnie Resovia wraz ze swoją publicznością pokazała kto w tej rywalizacji jest lepszą drużyną i dziś powinni dobić drużynę Zaksy.Nie spodziewałbym się dziś tie-breaka dlatego stawiam na Rzeszowian z handicapem i liczę że się nie zawiodę.Na pewno w lepszej formie jest drużyna Resovii i dziś powinna to wykorzystać.Jak dla mnie obecnie wszystkie pozycje na boisku są ze wskazaniem na Resovie.Dziś na pewno na Podpromiu obejrzymy dobry mecz ze wskazaniem na gospodarzy którzy dziś założą na szyje złote medale Mistrzostw Polski w siatkówce.Polecam i Pozdrawiam!!!
⛔ 100
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Heerenveen - Willem II Tilburg
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1,70
Bet-at-home
Mecz za 10 minut więc trzeba się śpieszyć. Ale mimo wszystko analizę trzeba zrobić odpowiednią.
W 30 kolejce holenderskiej Eredivisie spotykają się Heerenveen, 8 drużyna w tabeli z Willem II Tilburg która jest na ostatnim miejscu w najwyższej klasie rozrywkowej w Holandii.
Gospodarze w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce co prawda przegrali z sąsiadującym w tabeli Groningen, ale wcześniej zaliczyli passę 5 zwycięstw. Jeśli dołożymy do tego drużyny które pokonali u siebie, a są to PSV, Twente i Feyenoord to naprawdę forma zespołu w ostatnich tygodniach robi wrażenie.
Goście to ostatnio drużyna w tabeli, która spada po tym sezonie. 3 wygrane mecze w sezonie, na wyjeździe 5 remisów i 9 porażek. Goście nie mają czego szukać w tym spotkaniu.
Kurs ładny, gospodarze w wybornej formie, walczą o zakwalifikowanie się do play-offów. Szansa jest naprawdę duża, więc chłopaki będą gryźć trawę żeby wygrać mecz. A ja liczę że przy okazji dadzą radość kibicom i wygrają 2 bramkami.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
⛔ 100
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL,Regular Season
Spotkanie:
St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ:
Chicago Blackhawks wygra ML
Kurs:
2.01
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz rozpoczyna się o godz. 18.35.
Stawiam dziś na Chicago Blackhawks w starciu z St. Louis Blues. Mają oni 2 pkt przewagi nad Pittsburgh Penguins w walce o President Trophy ale to może mało znaczący szczegół nie mniej jednak każdy woli wygrywać i zdobywać tytuły nawet te mniej znaczące. Nie sądzę aby Brian Elliott zgarnął dziś 4 shutout z rzędu poprostu siła ofensywna Blackhawks jest zbyt potężna. Dodatkowo dziś ma jeszcze wrócić C Dave Bolland,który opuścił ostatnie 4 starcia Chicago co tylko zwiększa ich moc w ataku. Elliott zgodzę się,że ostatnimi czasy jest fenomenalny ale jego statystyki versus Blackhawks to 2-3-1 z 2.45 GAA co pokazuje,że Jastrzębie wiedzą jak go pokonać. W zespole z Chicago najprawdopodobniej w sieci Corey Crawford z bilansem tego sezonu 16-4-4 z 2.00 GAA i .923 SV% (bynajmniej na chwilę obecną on jest awizowany). Będzie to 4 starcie obu ekip w tym sezonie póki co Blackhawks prowadzą w serii 2-1. We wszystkich tych starciach bronił właśnie Crawford. Liczę dziś na Jonathana Toews który ma 5 pkt w 3 starciach w tym sezonie przeciwko Nutkom a także 27 pkt w 31 starciach w karierze. St. Louis ma bilans u siebie 9-7-1 a Chicago na wyjazdach 16-2-2 więc jest piekielne mocne zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Boję się tylko tego,że w ostatnich 17 spotkaniach przeważa trend na zwycięstwa gospodarzy (13-4). Mimo wszystko zaufam Chicago i mam nadzieję,że się na nich nie zawiodę pomimo tego iż stawiam na nich 1 raz w tym sezonie. GO Blackhawks GO!!!
✅ 101
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Enea Ekstreliga
Spotkanie: Stal Gorzow- Stal Rzeszów
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bwin
Analiza: W koncu doczekalismy sie inauguracji sezonu żużlowego po długie zimie. Na poczatek wybieramy mecz między Stalami z Rzeszowa i Gorzowa. Faworytem wydaje się byc osłabiony po tym sezonie zespół gospodarzy z jak zwykle ispirującą o wysokie cele Pge Marmą. W przerwie zimowej Rzeszowianie pozyskali Nickiego Pedersena i Jurę Pavlica, który zawsze dobrze radzi sobie na torze w Gorzowie.Oczywiscie faworytem są gospodarze, przemawia zanimi swoj tor jednak warto wspomniec, że siłą gorzowian naprawde spadła po tym sezonie. Wątpie aby Iversen powtórzył taki sezon jak ostatni, jak i nowy nabytek Daniel Nermark nie powinen swietnie radzić sobie na przyczepnym gorzowskim torze. Podsumowyjąc jeśli Rzeszowianie marzą o walkę o play-offy muszą takie mecze wygrać. Jeśli Lukasz Sówka i Dawid Lampart zaliczą niezle zawody końcowy sukces Rzeszowian jest całkiem realny
✅ 245
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Dania, AL-Bank ligaen
Spotkanie: Sonderjyske - Frederiikshavn
Typ: Sonderjyske (-1.5)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał zmagań w Danii nabiera rumieńców. Aktualny wynik 2-3 dla dzisiejszych gości. Dziś gospodarze jeśli chcą powalczyć jeszcze o mistrzostwo muszą wygrać! Ku temu dzisiaj są duże szanse..! Na dotychczasowych 5 meczy , na zmianę u siebie &amp; wyjazd w każdym meczu wygrywają gospodarze. W każdym z tych zwycięstw Sonderjyske zanotowało handicap -1.5 więc dlaczego dziś miałoby być inaczej ? Kurs 3.25 dosyć wysoki warty grania, lecz za grubsze kwoty polecam czystą jedynkę , tak jak i Ja zagrałem ;) To ostatnio Frederikshavn się męczyło i wygrało zaledwie po dogrywce 2:1. W poprzednim meczu wygrali zaledwie 4:3 czyli widzimy jak cięzkim rywalem są dzisiejsi gospodarze.
H2H na tafli w Sonderjyske 5 ostatnich meczy :
4 zwycięstwa gospodarzy (3 HA -1.5) - 1 zwycięstwo gości.
Tak jak już wspominałem w zmaganiach obu drużyn wygrywa zazwyczaj drużyna grająca u siebie, dziś nie może być inaczej i w nastepnych dniach będziemy oczekiwać na finałowe spotkanie.!!

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
archiee93 83

archiee93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Gornik Zabrze - Podbeskidzie B-B
Typ: X2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis o godz 14.30 slabo spisujacy sie w tej rundzie Gornik podejmuje na wlasnym boisku Gorali. Zespoł z Zabrza po znakomitej rundzie jesiennej ewidentnie przezywa obecnie dolek formy. Bilans 5 ostatnich spotkan to zaledwie 1 wygrana i 4 porazki. Gorale natomiast w tej rundzie nie maja nic do stracenia, przez wiekszosc osob zostali juz dawno spisani na spadek z ligi. Typem kieruje sie takze dzieki wysmienitej formie R. Demjana, ktory w obecnie rundzie na 6 spotkan zaliczyl 6 trafien. Wiem ze Gornik nie odda za 3 pkt darmo lecz remis jest jak najbardziej w zasiegu druzyny z Bielska Bialej, a przy odrobinie szczescia moga wygrac 1 bramka.

✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Sarasota Kwalifikacje
Mecz: Jeff Dadamo - Fritz Wolmarans
Data: 14.04.2013 17:00
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie kwalifikacji do turnieju głównego w Sarasocie. Spotkają się w nim 360 w światowym rankingu reprezentant Republiki Południowej Afryki Fritz Wolmarans, na którego dzisiaj stawiam po dobrym kursie. Jak wiadomo w takich turniejach o niższym prestiżu (i to szczególnie w kwalifikacjach) nie trudno o niespodziankę, jednak ja tutaj niespodzianką nazywałbym porażkę Wolmaransa. Kurs na tego zawodnika być może jest tak duży (jak dla mnie zawyżony), ponieważ przegrał on 4 ostatnie mecze. Należy jednak mieć na uwadze, jak wyglądały te porażki i z kim. 4-6, 1-6 z Nicolasem Meisterem w USA, 4-6, 4-6 z Schnurem w Kanadzie, 4-6, 6-4, 6-7 z Samuelem Grothem w Rimouski (Kanada) i 3-6, 6-2, 5-7 z Thomasem Fabbiano w Leon (Meksyk). W meczu z Grothem, Fritz Wolmarans dobrze trzymał serwis, a w całym meczu został przełamany raz. Z Fabbiano zaserwował 15 asów, przełamany w całym meczu dwukrotnie. Jak na dzisiejszy mecz i jego dzisiejszego przeciwnika, który w światowym rankingu zajmuje 503 pozycję powinno spokojnie starczyć. Jeff Dadamo to zawodnik, o którym nie można wiele powiedzieć. Mimo, że ma 24 lata, to jego najwyższa pozycja w rankingu to 480 miejsce. Zawodnik bez historii i dzisiaj będzie to widoczne na korcie.
zła data?
⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Mecz: Włokniarz - Polonia
Typ: Buczkowski(-2) - Andersen 1
Kurs: 1,65
Buk: Tobet
Witam!
Nareszcie zaczynamy sezon żużlowy w Polsce. Mam zamiar w tym sezonie jeszcze bardziej przyłożyć się do typów.
Już w 1 (3) kolejce buce robią błędy. Postaram się je wykorzystać. W całej ofercie najbardziej podoba mi się zakład na Krzysztofa Buczkowskiego w parze z Hansem Andersenem.
Buczkowski już w ubiegłym sezonie pokazywał się z świetnej strony, szczególnie tutaj na torze w Częstochowie, gdzie zdobył bodajże 16 punktów. Widać że ten owal mu pasuje. Nic dziwnego, Krzysiek lubi walkę, a tego na Arenie Częstochowa nigdy nie zabrakło ???? . Liczę na około 10-12punktów, może pojechać nawet jako rezerwa taktyczna.
Hans Andersen zazwyczaj dobrze spisuje w lidze angielskiej, gorzej w Polsce. Ostatnio jeździł w 1 lidze, gdzie spisywał się przyzwoicie, i tam robił często dwucyfrówki. Ekstraliga to jednak inny poziom, i mimo dobrej formy, wątpie aby duńczyk sobie poradził. Stawiam że zdobędzie 5-6 punktów.
W razie dwupunktowej przewagi Buczka - zwrot.

Polecam.
zła data?
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom