>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.03.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League
Godzina: 21,00
Spotkanie: Leicester - Newcastle
Typ: x2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po pirerwsze primo : Lisy to nie jest jakaś mega ekipa która wygrywa po 5 meczy z rzędu, ostatnio grają w kratkę.
drugie primo : na ławce Srok zasiądzie wielki jak na ten klub trener Rafa Benitez, który miał kilka dni na zmotywowanie zawodników
trzecie primo : nos grającego od prawie 20 lat typera ????
jako że remis już był a to była moja pierwsza myśl daję X2
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Shl
Godzina: 19:30
Spotkanie: Djurgardens-Brynas
Typ: 1.5 gospodarze
Kurs: 2.6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed rozpoczeciem rywalizacji myslalem, ze miejscowi szybko rozprawia sie z Brynas. Przewaga formy, potencjalu i na koniec mniejsze problemy z kontuzjami to 3 powazne czynniki przepawiajace za gospodarzami. O ile pierwszy mecz ulozyl sie dobrze, o tyle drugi to seria bledow bramkarza, ale i Thoresena, ktory dal sie glupio sprowokowac i juz w 1 tercji wylecial z kara meczu. Ta sytuacja byla o tyle istotna, ze jest to jeden z kluczowych graczy i po drugie oslabil zespol na 5 minut (kara) co skoczylo sie golem na 3:0 i praktycznie zakonczeniem meczu. Dzisiaj w bramce miejscowych zobaczymy juz Tellqvista wiec licze ze nie bedziemy widziec juz zonkow. Moim zdaniem miejscowi szybko podkresla swoja dominacje.
Zły zapis (brak jednoznacznego określenia typu)
⛔100
 
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - USA, Indian Wells
Godzina: 22:05
Spotkanie:
Bouchard - Bacsinszky
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz 1/16 finału między Kanadyjką a Szwajcarką. Faworytką meczu wydaje się być Genie, a wszystko dzięki wygranej z zawodniczką gospodarzy Sloane Stephens. Moim zdaniem jest to typ na wyrost, mając na uwadze kiepską formę Amerykanki i to, że mając za sobą publikę nie potrafiła pokonać przeciętnej Bouchard.
Timea z kolei gładko w dwóch setach ograła Pironkovą, tracąc przy tym tylko 3 gemy. Dzisiaj zadanie trudniejsze, aczkolwiek jak najbardziej możliwe. Szwajcarka imponuje mi wszechstronnością oraz precyzją uderzeń. Kanadyjka jest słabsza fizycznie i w tym głównie upatruję szans na dzisiejszą wygraną jej przeciwniczki.
Gorszy początek sezonu w wykonaniu Bacsinszky, powoli jednak wraca na właściwe tory. Bouchard z kolei znacznie lepiej aniżeli chociaż rok temu, ale absolutnie nie przekonuje mnie jej styl gry.
Szybkość i siła po stronie Europejki. Pierwszy oficjalny mecz obu Pań, mam nadzieję że padnie łupem Timei.
✅108
 
wroobli 14

wroobli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Portugalia 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Tondela
Typ: Tondela (+3)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Walcząca i mistrzostwo Benfica podejmuje dziś na własnym stadione beniaminka, a zarazem outsidera ligi drużynę Tondeli. Benfica jest w świetnej formie, wygrywa praktycznie wszystko, awansowała do ćwierćfinału LM (odprawiając z kwitkiem Zenit, wygrywając z nim dwukrotnie). Ostatnią ligową porażkę zanotowali u siebie przed czterema kolejkami z FC Porto. Co do przeciwnika Benfiki, jest to bardzo ciekawa ekipa. Niby przegrywają mecz za meczem, ale z reguły to oni prowadzą grę, co wyraźnie widać po statystykach. Pierwszy mecz tych drużyn (było to pierwsze ich spotkanie w historii) również statystycznie wskazywało na wyrównane. Jednak szybko strzelona bramka przez Benfikę spowodowała otwarcie się Tondeli co doprowadziło do czterobramkowego zwycięstwa gości. Dziś, mądrzejsza o doświadczenia Tondela zapewne zagra uważnie w obronie a i sama będzie miała swoje okazje. Benfica musi ten mecz wygrać więc go pewnie wygra, ale tym razem Tondela będzie o wiele uważniejsza w obronie i zapas trzech bramek spokojnie wystarczy na pokrycie tego typu. POWODZENIA
⛔100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Granada - Espanyol
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie na poniedziałkowy wieczór zapowiada się elektyzująco spotykają się dwa kluby z 2 połowy tabeli, oby dwa kluby mają dość kiepska obronę, średnio dwie stracone bramki na mecz. Bukmacherzy stawiają na Granadę która gra o życie na swoim obiekcie, co powinno otworzyć worek z bramkami. Espanyol w ostatnich 3 spotkaniach miedzy tymi zespołami strzelił bramkę. Liczę na powtórkę z ostatnich pojedynków i dzisiaj obstawiam BTS ???? Pozdrawiam
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mahashiah 52

mahashiah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Newcastle
Typ: Leicester remis/win (Połowa Czasu/Pełny Czas)
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Powitać chciałem dać typ na Wisełkę i niestety nie zdążyłem zostałem uprzedzony to nic trudno na teraz podejmę się rozgrywek które odbywają się na wyspach a mianowicie lidera ze spadkowiczem;-)
Na początku chciałem dać obie połowy wygrane Gospodarzy i znów zostałem wyprzedzony:p
ostatnio dwa typy nie siadły pod rząd szkoda bo koszykówka powinna siąść choć było jak napisałem mecz wyrównany do ostatnich sekund mój typ niestety w ostatnich 2 minutach popełnił kilka błędów więcej od przeciwnika i spaliło:p
Wybaczcie te żale już przechodzę do rzeczy;-)
Zacznę od tego ,że Leicester gra słabo naprawdę słabo jak na lidera,ale mają niesamowitą szanse odskoczyć o pięć punktów aż od Tottenhamu i nie zmarnują tej okazji.Goście nie grają tak źle jak na spadkowicza przegrywali,ale z samymi mocnymi drużynami jak trafili na WEST Brom potrafili ich ograć i byli od nich po prostu lepsi.
W ostatnich pięciu meczach goście 2 wygrane i 3 lose a gospodarze 1 lose 1 remis i 3 wygrane przegrana w Londynie z Arsenalem to się nie liczy:p)
Stawiam na remis po pierwszej połowie choć gospodarze lubią strzelać w pierwszych połowach moim motywem jest to,że presja może ich sparaliżować i obudza się po przerwie a Newcastle im nie odpuści na pewno.
Głównie temu taki typ bo pozostałe już zajęte a zdażały się już takie w ostatnich pięciu meczach aż 2 razy więc jest szansa a kurs kusi;-)
⛔100
 
arni1920 5

arni1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League
Godzina:
21,00
Spotkanie:
Leicester - Newcastle
Typ:
1
Kurs:
1,57
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam na dzisiejsze spotkanie wybralem jeden mecz z dzisiejszych słabych ofert a mianowicie PREMIER LEAGUE w ktorym 1 Leicester podejmie na swoim stadionie Newcastle w sumie nie ma co tu dużo do gadania kurs na 1 jest znakomity ciężko jest wyszukać jakiś minusów w grze gospodarzy może po za meczem 2-2 z Bromwich gzie dali sobie na luz i to ich zgubilo wszystkie inne mecze układają się im po myśli czego nei można powiedziec o ekipie Newcastle poza New Castle i Lilestrom nic nie zagrali ogolnie zadziwia mnie kurs na Leicester może o czymś nie wiem ???? ale ogólnie patrząc na ich gre nie widać determinacje i doświadczenie/
Polecam sam osobiscie zagralem za 300 i mam nadzieje ze 471,42 na plus;]
Pozdrawiam
Powtórzony typ
⛔100
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel Indian Wells
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kubot L./Matkowski M. - Kohlschreiber P./Thiem D.
Typ: Kubot/Matkowski 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet.365
Analiza:
W pierwszej rundzie polscy debliści po bardzo dobrym meczu zwyciężyli z rozstawionymi z numerem 1 (Rojer/Tecau). Dzięki temu zwycięstwu polska para wyrosła na jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa w Indian Wells. W kolejnej rundzie przyjdzie zmierzyć się im z parą Kohschreiber/Thiem, która w poprzedniej rundzie mierzyła się z inną parą (Paire/Gasquet) sklejoną specjalnie na ten turniej czyli po to by odebrać wpisowe i przy okazji zarobić trochę pieniędzy w miarę możliwości. Bardziej doświadczeni w grze deblowej Polacy nie powinni mieć problemów z odprawieniem z kwitkiem swoich rywali gdyż Ci mają jeszcze swoje mecze singlowe w których mają realną szanse na awans. Thiem zagra z Sockiem a Kolba zmierzy się z Djokoviciem z którym musi dać z siebie 120% aby myśleć o kolejnej rundzie i sprawieniu niespodzianki. Myślę, że para austriacko-niemiecka nie sprawi problemów naszym rodakom i mecz skończy się pewnym zwycięstwem klapkomatków.
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Tauron Basket Liga
Godzina: 20:40
Spotkanie: Polpharma Starogard-Anwil Włocławek
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś w Starogardzie Gdański odbędzie się mecz 23 kolejki Tauron Baske Ligi.Osobiście mało wierze w zwycięstwo gospodarzy dlatego odradzam stawiania tego meczu.Do Starogardu przyjeżdża drużyna z Włocławka która obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co 2 Rosa Radom.Drużyna gospodarzy obecnie jest 13.Jedyną święca w tunelu dla gospodarzy jest to że na swoim boisku od 5 meczów są niepokonani.Bukmacherzy typują na gładkie zwycięstwo gości.Patrząc na H2H to ostatnie 10 meczy miedzy nimi na korzyść druzyny z Włocławka.Ciężko będzie im to dzisiaj wygrac ale to jest sport.Typ grany pod konkurs.Powodzenia!!!
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: sarmiento - godoy
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie, panowie, litości, jak można typować
Leicester tyle razy w jednym dniu! Nawet, jak 2 osoba powtarzajaca typ to przetoczyła, ok, ale następni?
Mój typ to wygrana przyjezdnych. Godoy w dobrej formie, zaczeli rozgrywki od remisu z Independiente, potem 4 wygrane z rzędu, z River plate 2-1,z Colon 4-1, Banfield 3-2 i Patronato 3-1. Sarmiento bilans odwrotny a ostatnie gry to przegrana wysoka z Belgano 0-3, remis z Quilmes, porażka z Sanardi 0-2 , Gimnasia 1-3 i San Lorenzo 1-2.
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - WTA Indian Wells
Godzina:
22.35
Spotkanie:
E. Bouchard - T. Bacsinszky
Typ:
2:0 T. Bacsinszky
Kurs: 3.2
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Obie panie w tym roku niezbyt dobrze grają jak do tej pory. Oczywiście Eugenie dotarła do finału ostatniego turnieju w Kuala Lumpur, ale konkurencja w tym turnieju stała na przeciętnym poziomie. Oglądając mecze Kanadyjki widzę w niej duże umiejętności, ale i słaba psychikę. Przypomina mi trochę Gavrilovą, która jak przestaje jej coś wychodzić to potem robi się obrażona na cały świat i cały mecz jej się wali. U Bouchard po prostu nie widzę walki o wynik, najczęściej walczy sama ze sobą i można zauważyć w jej oczach dezorientację i zakłopotanie, gdy jej nie idzie. Timea jest zawodniczką bardzo pozytywną i spokojną. Ma agresywną grę, ale potrafi też przystopować i wejść w dłuższą wymianę jak strzały nie wychodzą. Zawiodła na Pucharze Konfederacji, ale grała ze świeżo upieczoną mistrzynią Australian Open i dziewczyną, która pokonała właśnie Timeę na kortach w Melbourne - także rywalki niewygodne. Patrząc na pierwszą rundę w wykonaniu obu pań to Szwajcarka rozbiła na prawdę groźną Pironkovą, a Kanadyjka bardzo rzadko grającą Sloane Stephens - wiadomo mecz meczowi nie równy i dzisiaj obstawiam, że jeżeli ma być niespodzianka to w dwóch setach, bo nie spodziewam się wielkiej walki ze strony Bouchard po przegraniu pierwszego seta.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 21:00
Spotkanie: Delbonis- Murray
Typ: 1 (+1.5)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, bo bardzo długiej przerwie od typów na forum postanowiłem wejść grubym kursem, 4,60 na Delbonisa że ugra dzisiaj chociażby jednego seta.
Argentyńczyk sklasyfikowany na 53 pozycji w rankingu ATP specjalizujący się na grze na ziemi dziś zmierzy się z dużo wyżej postawionym Brytyjczykiem.
Typ szalony ale wart tego wysokiego kursu, Delbonis chyba już może być szczęśliwy z tego turnieju pokonał Giraldo i Souse, Murray w pierwszym meczu wymęczył zwycięstwo z Granollers-Pujol (4-6, 6-7).
Stawiam tutaj że Delbonis zdobędzie tego seta, bo całego meczu raczej nie wygra, Murray nie wszedł dobrze w turniej oby dziś jeszcze się obudził.
✅360
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera division - clausura
Godzina: 22:00
Spotkanie: Palestino - San Luis
Typ: 1 (0:1)
Kurs: 2,30
Bukmacher:Bwin
Analiza:
9 kolejka chilijskiej ekstraklasy gospodarze do tej pory 4-4-0 u siebie 3-1-0 goście 1-3-4 na wyjazdach 0-0-4. Palestino po 3 kolejnych remisach ma świetną okazję na zwycięstwo i wskoczenie na 2-e miejsce w lidze ostatni raz na własnym stadionie przegrali w lipcu poprzedniego roku później zaliczyli 2 remisy i 12 zwycięstw. Goście przegrywają seriami o czym świadczy ostatnie 5 porażek z rzędu z czego w 3 pokryli dzisiejszy handi. Liczę dziś na pewne zwycięstwo gospodarzy
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells 2016
Godzina: 23:00
Spotkanie: Gasquet R. - Dolgopolov A.
Typ: ponad 2,5 seta
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz pomiędzy 10 w rankingu ATP Gasquet a będącym na 29 pozycji Dolgopolov. Faworytem jest francuz, jednak uważam, że to będzie dla niego bardzo trudny mecz, H2H wynosi 2-0 dla Gasquet jednak grali dawno temu bo w 2010 i 2011 roku. W jednym meczu były 3 sety, a drugim dwa. Obaj zawodnicy są w bardzo dobrej formie, o wyniku zdecyduje forma dnia, jednak uważam, że zawodnicy stoczą bardzo ciekawy, długi i zacięty bój o kolejną rundę, turniej wysokiej rangi, także nikt nie odpuści do ostatniej piłki. Stawiam, że mecz nie zakończy się w dwóch setach. Kurs dobry.
✅123
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom