>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Niemcy
Spotkanie Dortmund-Koeln
Typ: Dortmund -1 ( W razie wygranej dokładnie 1 golem-ZWROT)
Buk Pinnacle Sports
Kurs 1.56
Godz: 18:30
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie w niemieckiej Bundeslidze w którym Borussia Dortmund podejmowała bedzie przed swoją publicznością FC Koeln. Faworytem do zdobycia kompletu punktow przed tym spotkaniem będą bez wątpienia żółto-Czarni, którzy po beznadziejnej rundzie jesiennej w końcu zaczęłą gromadzić punkty, w tym momencie jest niepokonana od 6 kolejnych spotkań z których 5 wygrała i 1 zremisowała. Pomimo tego że już za kilka dni zmierzy się w rewanżowym spotkaniu na Signal Iduna Park z Juventusem, to dalej jest moim faworytem , uważam że skład Borussi na to spotkanie nie będzie aż tak okrojony i to gospodarze podczas całego spotkania stworzą sobie więcej sytuacji podbramkowych i uda im się coś strzelić. koeln w spotkaniach wyjazdowych też nie radzi sobie najgorzej ,ale 3 poprzednie spotkania to 3 porażki, tu nie zapowiada się że padnie jakiś lepszy wynik ponieważ ekipa Koeln na tym stadionie grać nie potrafi co pokazuję nam historia potyczek pomiędzy tymi dwoma ekipami. 8 dotychczasowych meczów na tym stadionie 7 zwyciestw gospodarzy i tylko jeden remis, ja myślę że po tym spotkaniu to gospodarze dopiszą kolejne 3 punkty do swojego dorobku.
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia / J-League /
Godzina 10:30
Spotkanie - Sagan Tosu : Gamba Osaka
Typ - Sagan Tosu strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.75
Buk - Bet365
Dziś zaglądam do J-League gdzie przed tygodniem rozpoczęto nowy sezon no i czas na drugą kolejkę mój typ pada na mecz z udziałem aktualnego mistrza Japonii Gambę Osaka która rozegra mecz wyjazdowy z Saganem Tosu , Gamba pierwsze swój występ rozpoczęła od meczu w LM AFC i w pierwszym pojedynku u siebie przegrali z Guangzhou R&amp;F 2:0 , potem na krajowym boisku w meczu o super puchar pokonali Urawę 2:0 , następny występ to znowu LM AFC i wyjazd do Korei i porażka z Seongnam 2:0 i wreszcie początek sezonu w J-League i w meczu u siebie remisują 2:2 z FC Tokio a gola na 2:2 tracą w doliczonym czasie gry tak więc nie wygląda to zbyt optymistycznie jak na początek rozgrywek a i rzecz chyba ważna bo za 4 dni czeka ich kolejny mecz już 3 kolejka w LM AFC i jak chłopaki chcą coś pokazać to niestety trzeba postarać się o pierwszy komplet pkt dlatego wydaje mi się że dziś nie będą za bardzo aktywni w tym spotkaniu , natomiast Sagan Tosu zaczął te rozgrywki od zwycięstwa na swoim terenie z Albirex Niigatą 2:1 i dziś kolejny mecz przed swoją publiką a zaglądając jak im wychodzi gra przeciwko Gambie to powiem że całkiem nie żle i na 5 spotkań u siebie z Gambą 3-0-2 ale te dwie porażki to nie mecze ligowe tylko w pucharze Japonii i Ligi a tak to 3 zwycięstwa w lidze a wyniki 2:0 , 4:1 i 2:1 tak więc liczę że i dziś przy nie zbyt pewnej obronie gości strzelą przynajmniej dwa gole , w poprzednim sezonie gospodarze zajęli wysokie 5 miejsce z 60 pkt na koncie a dla przypomnienia Gamba zdobyła mistrzostwo z 63 pkt co pokazuje że gospodarze zagrali bardzo dobry sezon i po cichu liczę że to dzisiejsze spotkanie mogą wygrać bo Gamba w/g mnie będzie myślami w meczu LM AFC tak więc liczę na skuteczność gospodarzy i przynajmniej dwa gole z ich strony !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Sunderland – Aston Villa
Typ: over 3.5
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Godz. 16:00
Analiza:
Mecz o sześć punktów tak nazywamy najczęściej spotkania pomiędzy ekipami które walczą ze sobą o ligowy byt, takie starcie będzie miało miejsce w ramach 29-ej kolejki angielskiej Premier League – na Stadium of Light gdzie swoje mecze rozgrywa ekipa Sunderland przyjeżdża Aston Villa. Dla mnie po raz kolejny kurs na bramki w takim starciu to jakieś nieporozumienie, zacznijmy jednak od początku.
Gospodarze z dorobkiem 26 punktów plasują się na szesnastym miejscu mając cztery punkty przewagi nad znajdującymi się w strefie spadkowej QPR oraz Burnley (obie grają bardzo trudne mecze). Jest to oczywiście jakaś przewaga którą będzie można powiększyć. Problemem jest jednak forma zespołu a raczej zbyt zachowawcze granie o ile w starciu z Manu można zrozumieć cofnięcie się całą jedenastką tak w starciach z Hull, West Brom oraz QPR dało im raptem dwa oczka tym bardziej że dwa razy grali u siebie. Myślę że przyjdzie zmiana nastawienia bo grają u siebie, rywal po raz kolejny z dolnych rejonów do tego mający problemy ze skuteczność oraz zestawieniem linii defensywny ale o tym za chwilę. Pokazali już w tym sezonie również w takich starciach gdzie na bramki teoretycznie nie można było liczyć (kursy równie wysokie) że bardziej odważna gra popłaca) wygrali 3:1 z Crystal Palace oraz Stoke. Mają naprawdę fajny duet napastników Defoe oraz Fletcher czy kreatywnych graczy w drugiej linii Adam Johnson czy Alvarez. Problemy w defensywie wynikają z braku świeżości doświadczeni defensorzy jak O’Shea czy Brown to już nie ta półka co kiedyś coraz mniej zwrotni i popełniający coraz więcej błędów z tym związanych.
Aston Villa i ich tragiczna gra w ofensywie doprowadziła zespół w dolne rejony na pierwsze bezpieczne miejsce z jednym punktem mniej od dzisiejszego rywala. Na szczęście wreszcie podziękowano Lambertowi za prowadzenie zespołu obu nie za późno. Utrzymanie zespołu i obudzenie go w ofensywie powierzono Sherwoodowi który przed rokiem zbierał doświadczenie w Tottenhamie. Efekt tego jest taki że pod jego wodzą zespół wygrał już trzy spotkania przy dwóch porażkach to co jednak ważniejsze strzelił prawie tyle bramek co przez cały okres pracy w tym sezonie jego poprzednika. Widać po ich grze że odzyskali pewność w ofensywie a jest w kim wybierać Benteke, G. Agbonlahor, S. Sinclair, A. Weimann to naprawdę znani gracze. Ofensywy Tim tym bardziej będzie potrzebował ze względu na duże problemy ze zestawieniem defensywy nie ujrzymy takich twarzy w defensywie jak lidera tej formacji Vlaara 13/0, Huttona 24/1, Bakera 8/0 oraz A. Cissokho.
Dla mnie nie będzie to po prostu zamknięty pojedynek, gospodarze po ostatnich występach nie mają wyjścia muszą zagrać odważnie a jak wspomniałem potrafią być przy takiej grze naprawdę skuteczni a do takiej skusi ich jeszcze na pewno fakt związany z problemami defensywnymi gości. Goście widać że pod wodza nowego trenera odzyskują świeżość w ofensywie a Tim to na pewno trener który nie pozwoli sobie w tak ważnym starciu na to by jego zespół tylko bronił tym bardziej że ma odpowiednich graczy i jakość by strzelać bramki potrzebowali tylko takiej osoby która ich obudzi i chyba udaje się to powoli realizować.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Palermo - Juventus Turyn
Typ: remis
Kurs: 3.41
Bukmacher: PinnacleSports
Godzina: 18:00
Analiza: Spotkanie w ramach włoskiej Serie A pomiędzy Palermo a Juventusem. Przeglądając dzisiejszą ofertę w oko wpadł mi ten mecz. Palermo, niby średniak 11 miejsce w tabeli, bez większych szans na grę w europejskich pucharach. Jednak Palermo na własnym stadionie jest niesamowicie niebezpieczne. Na Stadio Renzo Barbera przegrali tylko jeden mecz, wygrali aż 7 i 5-krotnie zremisowali. Stara Dama na wyjeździe ma identyczny bilans co Palermo u siebie 7 wygranych, 5 remisów i jedna porażka. W tym meczu w szeregach Juve zabraknie najbardziej wartościowego piłkarza, mianowicie Paula Pogby. Ponadto nie wystąpią Pirlo, Asamoah, Caceres i Romulo. W Palermo zabraknie dwóch ważnych obrońców: Gonzalez i Morganella. Ostatnie pięć spotkań Juve z Palermo kończyło się zwycięstwami Bianconerich. Sądzę, że dziś możliwy jest remis. Juventus ma sporą przewagę nad Romą a już w tą środę jedzie do Dortmundu na rewanż z Borussią. Dla Palermo remis z mistrzem Włoch będzie bardzo dobrym rezultatem choć z pewnością będą chcieli zgarnąć całą pulę, ale nie zapominajmy o defensywie Juventusu, która mimo braku Caceresa jest nadal silna.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz-Lech Poznań
Typ: Lech
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z naszej ekstraklasy gdzie spotkają się ze sobą Zawisza z Lechem. Zawisza zajmuje ostatnie miejsce czyli 16 na 23 mecze zdobyli 17 punktów 4-5-14 i bramki 22-42 ich ostatnie mecze to wyniki 1-0, 2-0, 0-0, 0-0, 0-0 Zawisza ostatnio zaczęła coś grać ale jest największym kandydatem do spadku. Lech zajmuje 2 miejsce zdobyli 40 punktów 10-10-3 i bramki 42-22 ich ostatnie mecze to 2-0, 5-1, 0-0, 2-1, 1-1 Lech na wiosnę grając dwukrotnie na wyjeździe dwukrotnie zremisował z Cracovią i Pogonią, Lech ma najmniej przegranych meczy w całej lidze ale najwięcej remisów gdyby Lech na jesieni nie remisował tych meczy tracąc bramki w ostatnich minutach chociażby z liderem Legią wygrywali dwoma bramkami a skończyło się 2-2 i bramka stracona w ostatnich minutach gdyby nie te błędy Lech w tym momencie byłby na pierwszym miejscu z kilku punktową przewagą nad Legią a tak muszą gonić drużynę ze stolicy mają do nich strate 5 punktów i jeżeli Lech myśli o mistrzostwie musi takie mecze wygrywać a na pięć ostatnich bezpośrednich spotkań Lech wygrał 4 i jeden zremisował Zawisza-Lech 2-6, 1-2, 2-2, 2-3, 0-3.
Jak dla mnie ten mecz może wygrać tylko jedna drużyna i jest nią drużyna Lecha Poznań.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, A-League
Godzina: 11:30
Spotkanie: Perth Glory - Wellington Phoenix
Typ: BTTS
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Heja, na dzisiaj proponuje mecz, który odbędzie się tak naprawdę już kilka chwil. Wybrałem A-League i spotkanie Perth Glory - Wellington Phoenix i w tym spotkaniu proponuję co najmniej 1 bramkę w wykonaniu 1 i 2 zespołu. Oba zespoły są ostatnio w niezłej dyspozycji i zarówno strzelają, jak i tracą bramki. W tabeli graniczą ze sobą i uważam, że mecz będzie zacięty i padnie tu parę bramek. Bilans wspólnych meczów obu zespołów także za tym przemawia, bo jak dobrze widziałem to co najmniej w 5 ostatnich meczach padł BTTS. Dzięki i powodzenia.
✅ 67
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa - 24 kolejka
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dawno mnie tutaj nie było, a po poprzednim udanym miesiącu warto byłoby wrzucić parę analiz także w marcu. W sumie przstałem dodawac analizy przez to, że jedna z moich analiz została bezczelnie usunięta, a była trafna!
Gospodarze to moim zdaniem jedna z drużyn, która zasługuje na zajęcie miejsca na podium. Ostatnie dwa ich mecze to niewypały, więc jeżeli chcą utrzymać się w wysokiej pozycji to muszą takie mecze wygrywać, bo każdy punkt może być kluczowy.
Jagiellonia u siebie wygrała mniej niż 50% spotkań, więc nie napawa to optymizmem, ale jak dzisiaj przegrają to posada Probierza może być zagrożona.
Górnik to typowa drużyna własnego boiska, bo na wyjazdach wygrali zaledwie dwa razy oraz trzy razy zremisowali, a aż siedem razy odnieśli porażkę. Jest to drużyna grająca ofensywnie co moim zdaniem dzisiaj wykorzysta gospodarz spotkania, który w swojej kadrze ma znakomitych piłkarzy. Ostatnie wyniki Górnika są dosyć dobre jak na beniaminka, więc myślę że każda passa się w końcu kończy i dzisiaj ulegną na wyjeździe z owiele lepszą drużyną z Białegostoku.
Ostatni mecz ich zakończył się remisem w Łęcznej
✅ 140
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godz: 18
Spotkanie: Eibar - Barcelona
Typ: handicap rożnych Eibar +4,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo interesujący bet znalazłem dzisiaj u mojego ulubionego Unibeta. Barcelona w tym sezonie nie dominuje nad rywalami rzutami rożnymi w jakiś powalający sposób. Przeglądając ich statystyki w meczach wyjazdowych ze słabszymi rywalami oczywiście tj. Granada, Elche, Getafe, Almeria nigdy nie zdołali osiągnąc przewagi rożnych ponad 4. Z mocniejszymi rywalami ta statystyka jest jeszcze bardziej wyrównana. Na Camp Nou wygląda to inaczej jednak na wyjazdach Barca nie ma aż tak wielu kornerów. Naprawdę polecam bo kurs niezły, Powodzenia ????
✅ 73
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa - 24 kolejka
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
Typ: Over 2 (Asian Line)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jaga ostatnio grala defensywnie z Lechem teraz licze na zupelnie odmienna taktyke i ofensywna gre u siebie.Gospodarze beda chciec takze przelamac zla passe 2 z rzedu porazek, ostatnio cos sie zacielo ale wczesniej na tym stadionie padalo najwiecej goli w lidze, zawieszony za kartki jest Pazdan ktory odwala swietna robote w obronie, kontuzjowany jest takze obronca Wasiluk.Leczna po ostatnich 2zwyciestwach powinna byc pewna siebie i walczyc o kolejne 3pkt, zeby wskoczyc do osemki grajacej o mistrzostwo, remis im wiele nie daje licze na otwarty mecz i minimum 2gole.
✅ 67
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

WBA - Stoke
Piłka nożna, BPL
Godzina 16:00
Typ : X2
Kurs : 1,57
bet365
Dziś na The Hawtorns WBA będzie starało się zdobyć punkty przeciwko dobrze grającym Garncarzom. Ostatnio w lidze idzie im nieźle. Ostatnie dwa mecze to dwie porażki z AV - ta druga w pucharze. Póki co zajmują dość odległe 13 miejsce, aczkolwiek bezpieczne, bo mają 8 pkt przewagi nad 18. QPR.
Stoke to solidna ekipa, która obecnie jest na dobrym 8 miejscu, dobrym bo w czołówce jest straszny ścisk, na potwierdzenie moich słów mogę przytoczyć fakt, że miejsca 3-7 dzielą tylko 5 pkt. Mimo tego, że oni do 7 Sotonu tracą 7 pkt to 8. miejsce, to i tak całkiem dobre w tym sezonie. Poza tym Garncarze mają bardzo dobrą passę 3 zwycięstw z rzędu i na pewno będą chcieli ją podtrzymać. A są ku temu przesłanki, natomiast ja idę mniejszą linią oporu. Na wyjeździe przegrali tylko 3:0 z Arsenalem w ostatnich 5 delegacjach. Prócz tego - 3 zwycięstwa i remis. Bardzo dobry bilans.
Braki w składzie gospodarzy to : Berahino, Ideye, Anichebe (dwaj najlepsi strzelcy - występ wątpliwy), McManaman, Yacob. Natomiast absencje w zespole gości to : Wollscheid (występ wątpliwy), Ireland, Muniesa, Odemwingie, Krkić.
Najbardziej Markowi Hughesowi brakować będzie Krkicia, ale mogą sobie poradzić i bez niego, jak w poprzednich meczach. Dzisiejszy mecz to będzie raczej typowy mecz walki. A Stoke to właśnie drużyna, grająca twardo, ostro, stara się dyktować warunki spotkania, co widać po ostatnich wynikach i ich grze. Myślę, że są w stanie dziś wygrać bo mają lepszą kadrę i lepiej grają, ale WBA na pewno nie podda się łatwo. Co prawda z H2H wynika, że szanse na win Stoke są spore bo wygrywali tam w ostatnich 6 latach non stop, ale ja się podpieram remisem. Garncarze lubią trzymać się H2H ale przezorny ubezpieczony ;)
Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Norwich vs Derby
Typ: 2 + BTS
Kurs: 6,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy na czysty win Derby to 3,75 i moim zdaniem to jest spore value. Derby ostatnio pechowo zremisowaly z Birmingham, wczesniej porazki na wyjazdach z Brighton i Fulham. Teraz nadszedl ciezki weekend dla zespolu McLarena, 3 mecze w jeden tydzien i to z 3 zespolami bezposrednio walczacymi z Derby o miejsca premiowane awansem do PL. Na pierwszy ogien idzie Norwich i jak zapowiada manager gosci to na tym meczu sie teraz koncentruja. Sam fakt, ze momentum jest z Norwich ktorzy w ostatnim czasie wygrali 7 z 8 spotkani oraz, ze graja na swoim obiekcie stawia ich w roli faworyta ale nie az takiego by traktowac Derby jak druzyna ze srodka tabeli i wystawiac na nich kurs w okolicach 3,7 a nawet 3,8 w Pinnacle bylo. Tak czy inaczej to nie bedzie ladny mecz, raczej duzo gry w srodku boiska, duzo walki itd. Osobiscie mysle, ze obie ekipy zdobeda bramke co podtrzymuje H2H gdzie w ostatnich 5 spotkaniach padl BTS. Ostatecznie mecz z cyklu 50/50 i ktora ekipa zdobedzie zwycieska bramke zalezec bedzie od skutecznosci a Derby nie raz pokazywaly, ze skuteczni byc potrafia i wykorzystuja z zimna krwia swoje okazje. Do tego moim zdaniem obrona Derby tez nie jest az taka slaba. Dwie bramki stracili z Birmingham, jedna po glupim karniaku, druga po mlynie w polu karnym. Brighton tez przyfarcil ze swoimi bramkami i do tej pory nie wiem jak Derby nie wygralo tamtego meczu. Mysle, ze McLaren uczuli swoich grajkow dzisiaj by byli ostrozni w obronie i by juz wiecej nie przytrafilo im sie takie rozluznienie jak ostatnio. Ja stawiam dzisiaj na Derby bo przed takim kursem ciezko przejsc obojetnie. Powodzenia
⛔ 100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna Chapionship
Godzina : 16:00
Spotkanie: Brentford-Cardiff
Kurs:1.80
Typ: 1
Bukmacher:William Hill
Analiza:
W championship scisk w czołówce,osiem drużyn ma szansę na awans plus przebudzone Notthingham.Brentford 6-sta pozycja podejmuje Cardiff 15-sta pozycja .Brentford pięć ostatnich spotkań to 3z-1r-1p,bramki 12-4,Cardiff 2z-1r-2p,bramki 5-4.Jak widać brentford strzelac jak i bronić potrafi a statystyki cardiff nie powalają,dwa ostatnie mecze gospodarzy w domu to odpowiednio 4-1 i 4-0.Brentford poważnie myslą o awansie i nie mogą tracić punktów ze średniakami ligi.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Harrison R. - Nishikori K.
Typ:
Powyżej 20 gemów
Kurs:
2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z przed kilku tygodni, gdzie poległ w Memphis po 3 setach. Na podobny wynik liczę też i dzisiaj. Harrison z roku na rok jest coraz starszy i coraz bardziej doświadczony, a ma dopiero 22 lata. Od kilku sezonów gra w Indian Wells dość dobrze, a przynajmniej bardzo ambitnie. W Ameryce Północnej wyniki z ostatnich turniejów na hardzie jak na niego dość solidne. Powtórzę to jeszcze raz, ale Amerykanie na swojej ziemi grają znacznie lepiej niż na pozostałych kontynentach. W pierwszym meczu obronił dwie piłki meczowe z Mardym Fishem który zagrał kapitalne spotkanie. Ten mecz na pewno mocno podbudował mentalnie Ryana.
Kei jak gra każdy fan tenisa dobrze wie, to nie jest typ zawodnika który w swoich meczach piłuje wynik do jak najmniejszej ilości gemów. Gra niezwykle cierpliwie i niczym lis pola karnego, wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie szukając BP. W tym sezonie ostatnio dość często tracił sety i na to też liczę dzisiaj. Wynik który brałbym w ciemno to 1:2.


ZWROT
 
D 0

dawidu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Brom - Stoke City
Typ: Stoke City
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze zdają się nie być w optymalnej formie, w ostatnim spotkaniu ulegli fatalnie spisującej się Aston Villi. Goście natomiast, mają za sobą trzy kolejne zwycięstwa i wydają się mieć apetyt na walkę o europejskie puchary, do których tracą w tym momencie osiem punktów, ale już po tym weekendzie może zmniejszyć się do zaledwie pięciu oczek, ponieważ zajmującąyszóstą lokatę Tottenham jedzie do Manchesteru, aby tam zmierzyć się z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot;. Sądzę, że cała ekipa Stoke ma świadomość, iż Liga Europejska to nie tylko pusta mrzonka, a realny cel. Za przyjezdnymi, przemawia jeszcze jeden, statystyczny fakt: Stoke wygrało pięć ostatnich spotkań na The Hawthorns.
⛔ 100
 
D 10

dlugirob

Użytkownik
Dyscyplin: pilka nozna, polska, 1 liga
Spotkanie: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
Godzina: 17:45
Typ : 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Arka Gdynia miala slaby poczatek sezonu ale juz na polmetku jesieni weszla w dobry rytm. Wygrala 5 ostatnich spotkan na swoim terenie. W przerwie wzmocnila sie dwoma dobrymi zawodnikami (lomski, renusz i rzuchowski), ktorzy juz zdarzyli sie pokazac. Arka ma wysokie aspiracje. Pomoga jej napewno kibice, ktorych przychodzi duzo jak na 1 lige.
Stomil zajmuje niezle mijsce w tabeli i wygral ostatnie spotkanie u siebie z bytovia. Ma tez imponujacy bilans na wyjezdzie (5 zwyciestw), jednak ja. Nie wierze ze utrzymaja sie w gornej czesci tabeli. Maja problemy finansowe, zle przepracowali przerwe bez zadnego powaznego sparingu. Nie dokonali tez zadnych wzmocnien. Zadyszka moze wiec przytrfic sie w najblizszym meczu z Arka, ktora gra szybka i kombinacyjna pilke.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Ergotelis Heraklion - Panathinaikos Ateny
Typ: 2
Kurs:
1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zwracam uwagę na dzisiejszy mecz w Greckiej Super Lidze. Ciekawie zapowiada się starcie na Krecie, gdzie zmierzą się Ergotelis i Panathinaikos.
Stawiam na gości, głównie urzeczony statystykami, które bardzo rzadko aż tak jednoznacznie wskazują na jedną z ekip. Na początek tabela formy za ostatnie pięć meczy:
Ergotelis: Z-P-R-P-Z
Panathinaikos: Z-Z-Z-Z-Z
Gospodarze nic szczególnego. Dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis. Jeden poważny przeciwnik Olympiakos przegrana w Pireusie 0:3. Trzy mecze u siebie, z czego po jednym remisie, zwycięstwie i porażce.
Panathinaikos same zwycięstwa, z czego dwa ostatnie z Olympiakosem i PAOK Saloniki, czyli ekipami numer 1 i 3. Z ośmiu ostatnich meczy 7 zwycięstw, i wpadka ze Skodą Xhanti.
Miejsca w tabeli: Ergotelis 15 miejsce, strefa spadkowa, 50 straconych bramek, czyli najgorsza defensywa w lidze. Panathinaikos na drugiej pozycji 18-4-4, gospodarze 6-7-13.
Ciekawe jest też H2H. Biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczów (najstarsze rozgrywane było w 2013 roku), cztery zwycięstwa Panathy i jeden remis.
Personalnie osłabień w Panathinaikosie nie widzę. Zdolni i gotowi do gry są najlepsi gracze tej ekipy: Mladen Petrić, Marcus Berg, Danijel Pranjić, Zeca, Nikolaos Karelis czy Sotiris Ninis. Skład gospodarzy wygląda o wiele, wiele ubożej. Wszystkie znaki w liczbach wskazują na rozpędzony Panathinaikos.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder Brema - Bayern Monachium
Typ: BTS
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam! Dzisiaj oferta na piłkę bardzo bogata, ja jednak wybrałem (jak dla mnie) najciekawsze spotkanie w Bundeslidze. Bayern Monachium podejmie na wyjeździe 8. drużyną w tabeli - Werder. Tutaj faworyt jest niemalże pewny, kurs 1.28 na wygraną Bawarczyków mnie nie zadawala, więc szukam inengo beta na to spotkanie. Po analizie uważam, że po obu stronach powinniśmy zobaczyć gole. Gospodarze na własnym stadionie są w olbrzymim gazie - aplikują rywalom minimum po 2 gole, wygrywając seriami mecze. Warto też zauważyć, że oprócz zdobywanych bramek, jest sporo straconych. Stosunek wynosi 21:18. Bayernu nie będę rozpisywał, bo każdy wie, jaka jest sytuacja w Bawarii. Na koniec dodam także przewidywane składy na to spotkanie. Życzę powodzenia!
Przewidywane składy:
Werder: Wolf - Gebre Selassie, Prödl, Vestergaard, Garcia - Bargfrede - Fritz, Junuzović - Öztunali - Bartels, Selke
Bayern: Reina - Rafinha, Benatia, J. Boateng, Alaba - Lahm, Schweinsteiger - T. Müller, M. Götze, Juan Bernat - Lewandowski
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Polska, 1 liga
Spotkanie: Sandecja - Miedź Legnica
Godzina: 16.00
Typ : x / x
Kurs: 4,5
Bukmacher: unibet
Trudny mecz do typowania, ale uważam że tak powinno się skonczyć to spotkanie remisem do przerwy i do końca spotkania. Po pierwsze grają drużyny o zbliżonym jak dla mnie potencjale co widać jak skończyły rundę w jesieni odpowiednio miejsca 12 i 14 , różnica punktu. Po drugie goście przyjeżdżają z bagażem porażki w Ząbkach 0-3 i trzeba się podnieść co może być trudne na takim terenie jak Nowy Sącz.
Sandecja przetasowanie trenerskie wrócił stary/nowy trener Wójtowicz, ale nie sądze żeby w tak krótkim czasie uformował zespół i dało to efekty może za 2-3 spotkania... Do tego z powodu odwołanego meczu z Widzewem nie wiadomo jaką formę mają gospodarze. Sparingi nic wiele nie mówią ,wygrana z Rozwojem czy remis z Zagłębiem 0-0 , niby dobrze ale to sparingi i to jeszcze pod wodzą poprzedniego trenera.
Poprzedni rok to remisy tych drużyn, myślę że obie drużyny mogą zagrać aby nieprzegrać co prawda trener Sandecji twierdzi że będzie bardziej widowiskowo i efektywnie ale to chyba nie od pierwszego meczu. Obie drużyny potrzebują stabilizacji i odnaleźć formę , nie wspomnę o punktach bo strefa spadku blisko..., dlatego trzeba będzie pilnować choćby punktu...
Ciekawostka sędziuje Jarzębak z Bytomia który nie oszczędza kartek, jak gdzieś byłby zakład na kartki powinno być over 3-4 ....
Ryzykuję do rozpisu taki typ , bukmacherzy też nie widzą tu zdecydowanego faworyta , dlatego spróbuje zagrać taką opcję z dużym kursem...
⛔ 100
 
W 11

witek76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder Brema - Bayern Monachium
Typ: over 3.5
Kurs:
2.13
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
W pojedynkach bezpośrednich padało 6 lub więcej bramek. Kierując się tymi danymi można by uzyskać kurs 6.61. Ale bez przesady ???? Bayern w ostatnim czasie zdobywa sporo bramek. Brema u siebie również. Myślę, że over 3.5 powinien wejść.
Kiepska analiza :!:
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Crystal Palace - QPR
Typ: Spotkanie/Bts : 1 /tak
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza : Crystal Palace jest zdecydowanym faworytem tego spotkania . gospodarze może ostatnio nie osiągają dobrych wyników , ale było to spowodowane tylko i wyłącznie poziomem gry przeciwników , a były to drużyny z czołówki. Crystal mimo to potrafiło im trafić bramki . nowy trener sprawił że Crystal Palace odżyło , a dzięki szybkim skrzydłom i rosłym napastnikom sieją spustoszenie . niestety ich obrona pozostawia wiele do życzenia ,a Charlie austin przeciwko takim drużynom jest bezlitosny. QPR. zapewne rzuci się do ataku i zdobędzie bramkę . lecz jedna bramka zdecydowanie nie wystarczy na drużynę Crystal Palace , którzy jak już wspominałem są w świetnej formie
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom