>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: POLSKA: Polska Liga Hokejowa - Play Offy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Aksam Unia - GKS Tychy
Typ: Poniżej 1.5 1T
Kurs: 2.16
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ja na dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie w Play Offach Polskich. Po ostatniej porażce z drużyną Tych (6:1) Oświęcimianie pod wodzą Petera Mikuli na pewno już nie dadzą tak się &quot;lać&quot;, zwłaszcza u siebie. W tym spotkaniu czuję, że może paść under i to dość spory, bo mecz zapewne będzie zacięty. Nie ma co ukrywać, że jestem za drużyną z mojego miasta, ale opinia na temat tego meczu też nie jest napisana &quot;ot tak&quot;. Unia potrafi naprawdę dobrze grać, jeśli nie popełniają błędów oraz sędziowie nie pomagają (tak jak w przypadku z Cracovią kiedy to padł gol, a sędzia go nie uznał - krążek za linią był, zdjęcia są itp. ale to za mało, oburzenie Oświęcimian było wielkie) to na pewno mogą powalczyć w tych Play Offach. &quot;Opowiadania o psychologicznej przewadze w fazie play-off można włożyć między bajki. W tej fazie rozgrywek nikt nie odpuści i w każdej z ekip mobilizacja jest maksymalna&quot; - nie mogę się z tym nie zgodzić, idealne stwierdzenie. Walka będzie, a jak pokazała Unia - lubimy u Nas undery (od 5 spotkań under 5.5) ;)
⛔100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Francja- Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reims- Marseille
Typ: Liczba goli- opcja I- 2-3 gole
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie sąsiadów z tabeli. W moim odczuciu faworytem tego spotkania jest Reims. Maksymalny wynik korzystny w tym meczu dla gości to remis i to przy dobrym wietrze. Ale do rzeczy, jak zwykle uderzam w przedział goli i właśnie przedział 2-3 gole wydaje mi się tutaj najbardziej prawdopodobny. Drużyna Reims potrafi strzelać bramki, przekonała się o tym nie jedna ekipa z francuskiej ekstraklasy natomiast Marsylia lubi czasem nic nie strzelić albo wbić gola tylko tzw. honorowego. Reasumując dziś widzę tu 2:0 bądź 2:1. Polecam typ i powodzenia!!

✅90
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Ekstraliga Słowacja
Spotkanie:Skalica-Banska Bystrica
typ:2
kurs:2,4
Buk;Bah

Analiza: Trzecie spotkanie fazy play off gdzie prowadzi druzyna gosci jak narazie 2-0. W dzisiejszym meczu rowniez nstawiam na zespol z Bystrzycy ktory wygral pierwsze dwa mecze pewnie 3-1 oraz 4-1. W rundzie zasadniczej miedzy obiema druznami byla roznica az 19pkt, zespolami spotykaly sie ze soba szesc razy z czego goscie wygrali az pieciokrotnie. Sadze ze dzisiaj Banska przypieczetuje zwyciestwem awans do polfinalu

zły zapis

⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 19:00
Spotkanie: Poli Timosoara - FC Brasov
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się 4 kolejka rundy rewanżowej rumuńskiej Ligi I. Do 11- w tabeli Poli Timosoary przyjeżdża pogrążony w kryzysie finansowym i sportowym zespół FC Brasov, goście od kilku lat zajmowali notorycznie miejsca w środku ligowej stawki, ten sezon pokazał jednak że bez solidnych wzmocnień (oraz porządnych nakładów finansowych) się nie obejdzie, doskoczenie do środka tabeli w tym sezonie raczej im nie grozi. W zimowym okienku transferowym klub wymienił najsłabsze ogniwa, oraz te najlepiej opłacane (Sergiu Oltean- monolit obrony, jedna z wyższych pensji w klubie) na zasadzie rozwiązania umowy. Do klubu przyszło kilku mniej znanych zawodników o których nie warto się rozpisywać. W tegorocznych 3 pierwszych kolejkach zespół z Brasova zdobył raptem 1 punkt (przy statystykach bramkowych 3 strzelone,6 straconych - co daje równo 3.0 bramki na mecz), po odejściu Olteana obrona jest niepewna, ale to nie zmienia faktu że goście muszą gryźć trawę, bo do bezpiecznej 14-lokaty tracą 6 punktów, a jeżeli nie zaczną regularnie punktować to peleton im odskoczy na jeszcze większą odległość, a jeżeli tak się stanie to FC podzieli los swoich kolegów zza miedzy praktycznie pewnych już degradacji. Co do Gospodarzy to przed rundą rewanżową doszło do sporych roszad w składzie (Chyba największych w lidze), zarówno po stronie transferów do klubu jak i z klubu. Jedno pozostaje jednak niezmienne - Szekely - najlepszy strzelec zespołu został w klubie. 11 zespół ligowej tabeli średnio spisuje się w tym roku (1-zwycięstwo 1-remis i 1-porażka), wielką skutecznością też nie mogą się pochwalić (2-strzelone,2 stracone - 1.33(3) bramki na mecz). Myślę że spotkanie z Braszowem będzie dobrą okazją do długo wyczekiwanego pewnego zwycięstwa (więcej niż jedną bramką - ostatni raz w lipcu 2013 roku) a przy okazji do odblokowania się czołowego strzelca (który ostatni raz trafił do bramki rywali w listopadzie 2013 roku). Wydaje mi się że mecz ligowych średniaków będzie ciekawy dla oka, a przy okazji zaowocuje w sporo bramek, najbardziej oczywiście w kwestii można liczyć na niepewną obronę Braszowa (szczególnie w ostatnim czasie).

⛔100
 
H 4

harry309

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Kazan
Godzina 10:30
Spotkanie: Marsel Ilhan - Norbert Gombos
Typ: Norbert Gombos
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W poprzednim swoim turnieju Slowak wywarl na mnie spore wrazenie dochodzac az do finalu pokonujac po drodze takich graczy jak Brown Berankis czy gospodarz Millot, w zadnym z tych spotkan nie byl faworytem a mecze wygrywal zdecydowanie, jezeli to nie byl jednorazowy wyskok to dzisiaj powinien odpawic Turka Ilhana ktory jak dla mnie poza challengerami nie ma czego szukac i niczym mnie nie zaskoczyl jesli chodzi o aktualne wystepy.

⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ROW Rybnik-GKS Tychy
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza: Już w pierwszej kolejce I ligi stawiałem na porażkę ROW Rybnika ze Stomilem Olsztyn, który obecnie zajmuje 11 miejsce i nie zawiodłem się. Dzisiaj też moim zdaniem przegrają. W ROW Rybnik po kiepskiej rundzie jesiennej dokonano wielu zmian kadrowych i jakoś nie wierzę, aby miały one uratować klub przed spadkiem. A to chyba najdobitniej ukazał mecz ze, Stomilem który bez większych problemów ograł 2-0 Rybniczan na Ich własnym terenie. Ta porażka była na tyle bolesna, że sam prezes klubu Wleciałkowski delikatnie rzecz ujmując się zdenerwował, zaś trener tej drużyny wspomniał przed dzisiejszym meczem o mogących nastąpić roszadach kadrowych, i jak dla mnie można to podpiąć pod hasło &quot; tonący brzytwy się chwyta&quot;. GKS Tychy tez walczy o utrzymanie, lecz po pierwszym meczu po, mimo że przegrali 1-0 z Arką Gdynia ( 4 miejsce) mogą patrzeć bardziej optymistycznie na wiosnę, gdyż zagrali bardzo dobry mecz i na pewno nie zasłużyli na porażkę.I myślę że dzisiaj los się do nich uśmiechnie i zdobędą 3 pkt .W ROW Rybnik nie zagra na pewno M.Krotofil w GKS Tychy pewnie dalej nie zobaczymy I.Zunic oraz na pewno pauzującego za kartki M.Bukowca
zwrot 0
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie-Sprint Mężczyzn-Falun
Godzina: 12:30
Spotkanie Nikita Kriukov vs Teodor Peterson
Typ: Nikita Kriukov
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kriukov to wybitny specjalista od sprintów. Jednak zdecydowanie lepiej radzi sobie właśnie w sprintach rozgrywanych
klasykiem. W tym sezonie jego forma jest nieco słabsza,ale dalej biega bardzo solidnie.
W biegu tech.klasyczną w Asiago Rosjanin okazał się bezkonkurencyjny. Wyprzedził
wtedy Poltaranina i Gianluce Cologne. W Drammen swój udział zakończył na fazie półfinałów i ostatecznie został sklasyfikowany na 11 pozycji. Nikita to także MŚ z Val di Fiemme oraz Mistrz Olimpijski z Vancouver. Oba te tytuły wywalczył właśnie w sprintach klasykiem.
Większość miejsc na podium czy to w PŚ czy etapach PŚ podczas Nordic Opening,TdS i WC Final zdobywał właśnie w biegach
sprinterskich st.klas. Sprint klasykiem to jego bieg i może forma nie jest najwyższa,ale
dalej Nikita to niezwykle groźny zawodnik.
Peterson to solidna firma,ale woli biegi stylem dowolnym. Potrafi stanąć na podium,ale często swój udział kończy na półfinałach. Myślę,że właśnie lokaty w
okolicach TOP10 to jego miejsce,a klasykiem może to wyglądać jeszcze gorzej.
Kriukov to lepszy zawodnik w takich biegach i świadczą o tym wyniki:
Asiago eliminacje: 7/13
Asiago Finał: 1/12
Drammen eliminacje: 3/15
Drammen Finał: 11/20.
Dzisiaj powinno być podobnie.
⛔100
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athlone - Shamrock
Typ: Shamrock
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po wielu ruchach transferowych z obu stron, wydaje się dość oczywiste, że potrzeba &quot;chwilę&quot; czasu żeby zespoły zaczęły grać swoje. Z pewnością Rovers są tutaj faworytami, zagrali dobre mecze sparingowe, zniszczyli wręcz Glentoran w SCC. Wierzę, że czysto piłkarsko to goście mogą zaoferować więcej. Mają kilka ponadprzeciętnych indywidualności, wypośrodkowany skład jeśli chodzi o &quot;młodość vs doświadczenie&quot;. To też powinien być istotny czynnik w ich pierwszym meczu wyjazdowym w obecnym sezonie. Athlone od pierwszej kolejki rozpoczął walkę o utrzymanie, na równi z UCD i będzie im ciężko urywać punkty gdziekolwiek i z kimkolwiek.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 11

adrews

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
t.Diethart-D.Vassiliev
typ:2
stawka: 2,50
bukmacher: bwin


Witam serdecznie dzis kolejny dzień i kolejne obstawianie i znowu skoki ???? przeglądając oferte nie moglem przejśc obojętnie obok typu ,który dziś stawiam a mianowicie stawiam na Vassilieva przeciwko Diethartowi oglądając skoki narciarskie z udzialem Dietharta nie widzę u niego jakiegos takiego blysku niby pierwszy skok oddaje dobry by w drugiej serii spartaczyć swoją pozycje kompletnie skacze nie równo za to u Vassilieva wiedze inaczej skacze w miare równo nie są to jakies dalekie pozycje ale tez nie ma zniżki formy do tego w kwalifikacjach Vassiliev wygral z Diethartem dziwi mnie kurs 1,40 na DIetharta przeciwko Vassilievovi 2,50 chyba go faworyzują tylko dlatego ,ze pokazal sie na tsc4 i wygral nigdy bym nie postawil stawki 1,40 i to na skoki narciarskie .Pozdrawiam

zły zapis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie- Mistrzostwa Świata w Lotach- Harrachov
Godzina: 16:30
Spotkanie: 1 runda- H2H: Kamil Stoch- Simon Ammann
Typ: Stoch
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na podstawie wyników z Harrachova o Ammannie można powiedzieć, że jego forma wzrosła, bo w PŚ różnie to bywało, ale czy na tyle, żeby zagrozić Stochowi? Osobiście wątpię. Widać, że u Kamila forma nie spadła, może brakuje tego błysku z konkursu w Soczi na normalnej skoczni, ale cały czas utrzymuje bardzo wysoki poziom. Loty oczywiście mają swoją specyfikę, różnią się od konkursów na K 120, czy 125, ale jeśli zawodnik ma wysoką formę to będzie skakał, czy raczej latał, również na mamucie bardzo dobrze i myślę, że Kamil jest tego potwierdzeniem. Stoch wielkim lotnikiem może nie jest, ale widać już, że nie będzie miał raczej problemu, żeby walczyć o podium, o zwycięstwo będzie ciężko, bo Prevc wydaje się być poza zasięgiem. Ammann jest mocny, może to nawet nie kwestia podwyżki formy, a po prostu mamuty mu leżą. Tak czy siak myślę, że Kamil będzie lepszy, tak w całym tym 4-seryjnym cyklu MŚ, jak i dzisiaj po pierwszej rundzie.

✅76
 
N 0

nephandi

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : Lech Poznań - Podbeskidzie B-B
Typ : Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs : 1.80
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Przede wszystkim witam na forum.
W typach dnia bede podawal raczej tylko T-mobile ekstraklase, bo na niej się znam - FL liga 45 w generalnej no i ogladam co tydzien srednio 6/8 spotkan.
Anyway...
Lech od początku u siebie gra pewnie ale to tylko passa która może się zmienić w każdej chwili). Także może nie obstawiałbym jakiegoś pogromu i tego typu rzeczy, uważam ze handi kolegi wyżej to maks jaki warto ryzykować. TBS broni się nieźle, ale jak atakuje też wszyscy wiemy. Moim zdaniem nie ma tutaj bata - TBS nie strzeli Lechowi bramki, a Lech wygra nieważne czy to będzie 1-0 czy 2-0. Każdy inny wynik niż wygrana Lecha to krzyżyk na drogę Rumaka. Zreszta nie oszukujmy się jak ktoś szuka niskiego kursu do AKO to na to ze Pawela i Chrapek nie strzela bramki jest odpowiednio po 1.13 ;) W zasadzie jedyna opcja na na gol dla TBS to rzut karny. Sędziuje Lyczmański, który jak wiemy jest pod obserwacją i to jego sezon prawdy. Dlatego będzie raczej wstrzemięźliwy i w sytuacjach niepewnych nie będzie ryzykował póki nie poczuje sie pewniej po powrocie do sędziowania na najwyższym szczeblu.
Podsumowując - Lech siądzie na TBS od początku, Arboleda nie zagra, sedzia nie powinien nic popsuć, TBS nie ma nic do powiedzenia w ataku.
⛔100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina : 18.00
Spotkanie : Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
Typ : I połowa X
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Witam wszystkich.Na dzisiaj kochana ekstraklasa,gdzie walecznie grająca u siebie drużyna z Kielc podejmie nieprzewidywalną ekipę Zawiszy.Odnośnie tego meczu to jak ktoś śledzi moje typy tutaj (może taka osoba się znajdzie :grin: ) to mógłbym skopiować praktycznie analizę z meczu z Lechią.Moim zdaniem mecz bez faworyta choć można powiedzieć ze o 6 pkt,bo gdy Korona wygra doskakuje do 8 miejsca na 1 pkt w przypadku gości odjadą oni na 7 pkt dzisiejszym gospodarzą.Jakby nie było jest o co grać.Obie ekipy bez większych braków kadrowych co zapowiada ciekawy spektakl.Uważam,że w I połowie padnie remis gdyż:Korona w ostatnich meczach notowała aż 3 takie remisy + obie ekipy są dość pasywne w I połowach,zazwyczaj w II pada rozstrzygnięcie + spora stawka tego pojedynku + chęć rewanżu Zawiszy za porażkę w Bydgoszczy = I połowa X
⛔100
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Haikou World Open 2014
Godzina: 12:30 CET
Spotkanie: Mark Allen - John Higgins
Typ: Mecz przejdzie do decydującego frejma (Tak)
Kurs: 3.40
Bukmacher: william hill
Analiza:

Nigdy nie wolno lekceważyć mistrza. Wprawdzie Allen ostatnio nie zachwyca, ale World Open należy do niego. Jeszcze nie przegrał tutaj meczu, to trzecia edycja tego turnieju w Haikou, a dwie poprzednie Irlandczyk wygrał w cuglach. W tym roku w pierwszych rundach korzystał z dość łatwej drabinki i dość łatwo wygrywał, choć bez fajerwerków. Oczywiście z Higginsem to zupełnie inny poziom trudności, bo Szkot wygląda w turnieju świetnie, a po wczorajszym odwróceniu meczu z 0-4 na 5-4 z Trumpem pewności siebie z pewnością mu nie brakuje. Z drugiej strony Allen ma dobre wspomnienia z ostatnich bezpośrednich meczów, dwukrotnie ograł Higginsa, w tym w ubiegłorocznym World Open. Jak dla mnie mecz bez faworyta, bardzo zbliżone umiejętności i forma, mecz z dużym potencjałem overowym, więc trudno mi sobie wyobrazić, by na koniec obu graczy różniło więcej niż dwa frejmy, a niewykluczone, że wszystko rozstrzygnie się w decydującym frejmie. Po takim kursie warto zaryzykować, bo prawdopodobieństwo wyższe niż wskazuje kurs.
⛔100
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Academica - Braga
Typ: 1x
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Lidze Portugalskiej, Academica - Braga. To spotkanie rozpoczyna 23. kolejke i zapowiada się na wyrownane. Swój typ przede wszystkim opieram na statystykach, a dobry kurs mnie zachęcił. Dlatego też wstawiam na 1x, licząc, że Braga podtrzyma swoją złą passę w meczach wyjazdowych.
Zacznijmy od miejsca w tabeli: Braga przed tą kolejką zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 30 punktów, Academica ma dwa oczka mniej i plasuje się na 9 pozycji. Najbardziej do postawienia na ten typ przekonały mnie statystyki rozgrywanych meczy Bragi na wyjeździe. Academica na własnym boisku gra: 4-3-4, punktów 15, co daje im 10 miejsce licząc tylko mecze u siebie. Natomiast goście dzisiejszego meczu swoją słabą pozycję w tabelii mogą zawdzięczać właśnie spotkanią na wyjeździe. Ich bilans to: 2-1-7, 7 punktów i 13 pozycja licząc mecze wyjazdowe. Tylko gorzej grają: Ferreira, Belenenses, Olhao.
Dlatego też przede wszystkim statystki skusiły mnie na ten typ. Może Academica nie wygra, ale remis jest jak najbardziej możliwe, ze słabo grającą na wyjazdach Braga.
Pomogłem? daj &quot;dzięki&quot;
✅75
 
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / 2 Bundesliga - Niemcy /
14.03.2014 / godz. 18:30
Spotkanie - Ingolstadt : FSV Frankfurt
Typ - FSV Frankfurt powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.33
Bukmacher : Unibet
Analiza : Dziś zaglądam na Audi Sportpark gdzie miejscowe Ingolstadt podejmować będzie FSV Frankfurt , obie drużyny idą łeb w łeb ich bilans to 8-6-10 czyli obie mają po 30 pkt jednak goście mają lepszy stosunek bramkowy dlatego zajmują 12 miejsce a gospodarze 13 , obie ekipy muszą gromadzić cenne pkt bo przewaga nad zagrożonymi to zaledwie 5-6 pkt . W ostatnich meczach lepiej wyglądają gospodarze którzy 5 ostatnich kolejek nie doznali porażki bilans 2-3-0 i 7:3 natomiast Frankfurt 3-0-2 i 8:8 , ja jednak liczę na gości a konkretnie na gole z ich strony , gdy zajrzymy do H2H to tu na Audi Sportpark obie ekipy spotykały się 5 krotnie i gospodarze nie wygrali ani jednego pojedynku a bilans to 0-2-3 i gole 2:10 co pokazuje mi że na gola no w/g mnie gole ze strony gości dziś możemy liczyć , ogólny stosunek bramkowy z tego sezonu obu ekip to - Ingolstadt 25:29 natomiast Frankfurt 35:37 tu też możemy zauważyć sporą różnicę w strzelonych golach , teraz jak gra Ingolstadt u siebie i tu nie wygląda to za ciekawie bo bilans 3-1-7 i br. 12:16 stawia ich na drugim miejscu od końca jeżeli chodzi o dom gorsze jedynie jest Bochum , z drugiej strony jak gra Frankfurt w meczach wyjazdowych 3-2-7 i 18:22 no może to nie jest jakiś fenomenalny wyczyn ale patrząc na gole strzelone to więcej strzelili na wyjeżdzie niż Ingolstadt u siebie , w pierwszym meczu z tego sezonu we Frankfurcie zdecydowane zwycięstwo FSV 4:1 , w poprzednim sezonie FSV wygrało tu 2:0 tak więc po fajnym kursie 3.33 biorę dwa gole w wykonaniu gości !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga zachodnia
Godzina:
15:00
Spotkanie: Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
Typ:
Raków Częstochowa
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedziemy do Katowic po 3 punkty. Teren piekielnie trudny, a i rywal dość niewygodny o czym świadczy bilans meczy w Katowicach: 2 zwycięstwa-1 remis-2 porażki, br.: 7-12.
Z Rozwojem, trener Brzęczek nie będzie mógł skorzystać z tych samych zawodników co w meczu ze Zdzichami (Robert Brzęczek, Mateusz Kos oraz Brazylijczycy: Daniel da Silva i Vitinho). Prawdopodobnie będzie zmiana na bramce, a to tylko lepiej bo Przemek Wróbel jest lepszym bramkarzem i zdecydowanie pewniej się czują z nim obrońcy (ze Zdzichami grał Stępień który rozegrał 2 mecz w podstawowym składzie od 3 lat...).
Rozwój ma podobny cel jak Raków, również wtopili pierwszy mecz (Lechia Z.Góra - Rozwój 1:0) także remis też warto rozpatrzyć, z tym że 1 pkt nikogo nie zadowoli po tym meczu.
Przypuszczalna 11-tka:
Wróbel - Strzelecki, Byrtek, Góra, Soczyński - Stefanowicz, Kowalczyk - Napora, Czerwiński, Lenkiewicz - Retlewski.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Portugalia Liga Sagres
Godzina:
21:00
Spotkanie: Academica de Coimbra - Sporting Braga
Typ:
Academica DNB
Kurs: 2.45
Bukmacher: eXpekt

Analiza: na 27 spotkań jakie rozegrały między sobą obie ekipy, to wygrało 15 z nich drużyna
z Bragi, padło 10 remisów i 2 tylko wygrane dla Academici. To jest tylko historia spotkań
obu ekip.. ostatnie spotkanie które rozegrali pod koniec ubiegłego 2013 roku to wygrali
zawodnicy Academici. Absencja w tym meczu wygląda następująco :

Sporting bilans na wyjeździe 1/2/7, także chłopaki z Bragi nie za bardzo sobie radzą grając
na boisku rywala. W rozgrywkach ligowych Portugalskiej Liga de Sagres nie wygrali od 7 spotkań
grając na wyjeździe. Z drugiej strony zaś Academica u siebie od dłuższego czasu na swoim
terenie Wygrane przeplatane z remisami, także bezpiecznym wydaje mi się tu pograć DNB i
mieć zwrot stawki w przypadku remisu.

zwrot
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie MŚ w lotach Harrachov
godzina:16:30
spotkanie: h2h Simon Amman - Anders Bardal
typ: Anders Bardal
kurs: 2,25
bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w Czeskim Harrachovie rozpoczynają się Mistrzostwa świata w lotach narciarskich.Loty narciarskie to dosyć specyficzne konkursy i tak naprawdę niewielu zawodników jest dobrymi lotnikami. Simon Amman i Anders Bardal to bardzo utalentowani skoczkowie którzy mają za sobą juz wiele sukcesów.Ten sezon jest zdecydowanie lepszy dla Bardala niż dla Ammana. Norweg zdobył medal na igrzyskach, można stwierdzić że w całym sezonie skacze równo i co najważniejsze dobrze. Amman skacze bardzo przeciętnie,dobre skoki przeplata słabymi, i na przestrzeni całego sezonu jest słabszy od Bardala. Moim zdaniem forma w jakiej jest obecnie Szwajcar nie pozwoli mu na dobry występ na tych Mistrzostwach które rozgrywane są na naprawdę trudnej skoczni,na której żeby osiągnąć dobry wynik trzeba być w dobrej dyspozycji której Ammanowi brakuje. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tej walce jest Anders Bardal.
✅125
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Superliga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Sonderjyske - FC Copenhagen
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wracam po dłuższej przerwie. Na dziś wybrałem spotkanie duńskiej Superligi Sonderjyske - FC Copenhagen. Przeglądając formę i ostatnie wyniki obu zespołów można dojść do następujących wniosków. Bilans gospodarzy w tym roku wygląda następująco 2-0-3, bramki 7:9. Z kolei goście mogą pochwalić się bilansem 3-1-1, 11:7. Jednak najważniejsze statystki dopiero przed nami. Sonderjyske w meczach na własnym terenie wygrało tylko raz (remis i 3 porażki) i co ważne w każdym (z ostatnich pięciu) meczów strzelało jedną bramkę (5:11). Zespół ze stolicy nieźle gra na wyjazdach (4-1-0; 12:3). Warto zwrócić uwagę na ostanie spotkania (5) tych drużyn, które zakończyły się rezultatami remisowymi (2), zwycięstwem dzisiejszych gości (3) - bramki 4:9. Kopenhaga musi ten mecz wygrać by liczyć się w walce o kwalifikacje do LM. W ekipie gospodarzy zabraknie: Madsen 19/3, Guir 19/0 oraz Gundelach 12/0. Goście zagrają bez: Braaten 12/0, Jorgensen 15/6. Tak więc DNB na Kopenhagę.
zwrot 0
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożna - Singapur - S.League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Home - Brunei DPMM
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat, zespół z Brunei ma duże ambicje, w zimie przyszło paru graczy z europejskich boisk, bo sam właściciel jest następcą tronu właśnie w Brunei więc $$ się zgadzają. W lidze dwa zwycięstwa i zero porażek. Dodam jeszcze, że przyszedł nowy trener, który pracuje już od listopada jednak prawdziwy test miał właśnie w lidze i go chyba dobrze zdał. Trenerem jest Steve Kean, który wcześniej prowadził m.in Blackburn Rovers. Teraz drużynę z Brunei czeka najcięższy test, zespół Home gra na dwóch frontach, w lidze oraz Pucharze AFC (odpowiednik LE). Ostatni mecz rozegrali trzy dni temu i będzie im ciężej, zespół z Brunei miał dwa tygodnie odpoczynku. Do tego nie zagra bardzo doświadczony Indra Sahdan (108 występów w reprezentacji Singapuru). Oprócz niego ma nie być jeszcze jednego zawodnika, jednak nie mogę znaleźć info o tym.
✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom