>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 14.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3 liga
Spotkanie: Werder Brema II - Heidenheim
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:00 w ramach rozgrywek 3 ligi niemieckiej odbędzie się spotkanie pomiędzy rezerwami Werderu Brema z 4 w lidze Heidenheim. Werder jest absolutnym outsiderem ligi i zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w lidze z 19 punktami na koncie. Choć trzeba przyznać, że mieli ostatnio minimalną wzwyżkę formy (kilka remisów). Heidenheim nie przegrał od 5 spotkań i wyraźnie liczy na awans. Wczoraj ich 3 miejsce zajął Regensburg, zresztą ten typ był moim konkursowym. O ile można powiedzieć, że goście grają dosyć defensywnie na wyjazdach... 2 ostatnie mecze wyjazdowe to wynik 0-0, to jednak nie sądze, żeby akurat w meczu z ostatnim teamem grali defensywnie, nie mają wyboru, jeśli chcą awansować to w takie mecze muszą wygrywać. Wystarczy jak spojrzymy na ostatnie spotkania tych drużyn:
1. FC Heidenhe… 1 - 0 SV Werder Brema II
1. FC Heidenhe… 3 - 1 SV Werder Brema II
SV Werder Brema II 0 - 1 1. FC Heidenhe…
Reasumując, za gośćmi przemawia praktycznie wszystko z wyjątkiem atutu własnego boiska. Wynik w granicach 0:1, 1:2 myślę, że jest bardzo realny w tym spotkaniu. Dodatkowo myślę, że wszyscy liczymy na występ w tym spotkaniu reprezentanta Polski S.Boenischa, oczywiście o ile już się wyleczył, bo ostatnio znów dopadła go jakaś kontuzja. Powodzenia!

⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Czechy Puchar
Mlada - Plzen
Over 3.5 gola
3.10
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z pucharu Czech. Zmierzy się ze sobą Mlada Boleslav i Vitoria Plzen. Jest to mecz na etapie 1/8. Pierwsze spotkanie w Pilznie zakończyło się remisem 1:1, a więc karty są nadal otwarte i jedni jak i drudzy mają szansę awansować do ćwierćfinału gdzie czeka już Sprata Praga.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Skłania mnie ku temu ofensywny styl gry jaki prezentuje w tym sezonie Pilzno. Przytoczę tutaj wyniki ligowe. Otóż Vitoria Pilzno na 20 spotkań zaliczyło aż 12 razy over 3.5 gola co czyni ich najbardziej overową drużyną w lidze. Średnia goli na mecz z udziałem Pilzna to aż 3.85 gola. Jeśli chodzi o Mlade Boleslaw to oni zaliczyli 7 razy +3.5 gola na 20 meczy co daje około 33% wszystkich spotkań (sporo). Moim zdaniem dzisiaj Vitoria Pilzno zaprezentują się ofensywnie i będzie dążyć do zwycięstwa. To zmusi przeciwników do również otwartej gry. W tym meczu nie zabraknie emocji. Moim zdaniem wygrają goście 1:3.

⛔100
 
pio88tr 4

pio88tr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Last 16 Druga kolejka
Spotkanie: Real Madryt - CSKA Moskwa, Wygrana do zera
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 dojdzie do meczu rewanżowego pomiędzy Królewskimi a graczami z Moskwy. W pierwszym spotkaniu na Łużnikach padł remis 1-1 po dość przypadkowo zdobytej w ostatnich minutach bramce dla CSKA. Dzięki temu wynikowi Królewscy są w uprzywilejowanej pozycji biorąc pod uwagę że dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane na ich własnym stadionie na którym tracą bardzo mało bramek. W tegorocznej edycji LM jeszcze żadna z przyjezdnych ekip nie potrafiła znaleźć sposobu na umieszczenie piłki w siatce Blancos. Bilans jest druzgocący 8 do 0 w 3 spotkaniach! W PD bilans jest równie imponujący. Ostatnie 5 spotkań to 20 strzelonych i tylko 4 bramki stracone z czego w ostatnich dwóch spotkaniach Casillas zachował czyste konto przy czym Cristiano i spółka zbili przeciwnikom 9 bramek. Dodając do tego iż dzisiejsze spotkanie to nie jest zwykły mecz o 3pkt a o awans do dalszej fazy turnieju myślę że Real niesiony dopingiem kibiców wygra spokojnie bez niepotrzebnych nerwów.

⛔100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Puchar Ligi
Spotkanie: FC Haka - TPS
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Haka bez bramkarza, pierwszy Saku Pesonen jest kontuzjowany, a drugi jest z reprezentacją do lat 20 w Portugalii. W bramce wystąpi dziś klubowy fizjoterapeuta, który co prawda w przeszłości zaliczył kilka występów w niższych ligach ale nigdy w klubie z Veikkausliiga, więc myślę, że TPS będzie strzelało dużo i pod różnymi kątami. Obrona Haki jest bardzo słaba, co pokazali w ostatnim (przegranym) meczu z Interem Turku, więc TPS który przyjedzie dziś w pełnym składzie nie powinien mieć problemu ze zdobyciem 3 punktów. Dodam jeszcze iż w zespole gospodarzy zabraknie ważnego pomocnika - Matrone oraz Luoto (zmiennik).

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia - Puchar Ligi - Grupa C
Spotkanie:Kups - Jaro HT/FT
Typ: Kups/Kups
Kurs:3.25
Bukmacher:Gamebookers
Data:14.03.2012
Godzina Rozoczęcia:16:00

Analiza:

Spotkanie grupy 3 Pucharu Ligi w Finlandii.Turnieju rozgrywanego przez
3 miesiące na sztucznych trawiastych boiskach w hali(boiska o normalnym rozmiarze tylko ze zadaszonych).
Kilka faktów:
Jaro zagwarantował sobie już awans po ostatniej wygranej z JJK 1:0, dziś trener może dać odpocząć tym &quot;lepszym&quot; zawodnikom, dodatkowo napewno dziś nie zobaczymy:
Obrońca Sara 2/1
Obrońca Brunell
Pomocnik Peth 5/0
Sytuacja w grupie wygląda tak że Jaro ma 10 pkt, drugi JJK 7(ale rozegrał już wszystkie mecze)trzeci VPS 6 pkt(5 meczów), zaś Kups 5 pkt(ale rozgrał tylko 4 mecze).Z trzech grup awansuje do 1/4 finału 8 zespołów(czyli po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup i dwie najlepsze z trzeciego miejsca, wiadomo już dziś że będa to zespoły z grupy 2 i właśnie trzeciej, bo w pierwszej grupie drużyna aktualnie na trzecim miejscu ma tylko 4 punkty i duży minus bramkowy i jeden ostatni mecz z liderem grupy Haką).Wygrana dziś daje 8 punktów gospodarzom co owocuje wyprzedzeniem JJK i zapewnieniem sobie awansu, w sobote zostanie ostatnie spotkanie z VPS.
Do tego w ostatnich dniach gospodarze bardzo mocno jak na tamte warunki się wzmocnili, zakupiono:
Pomocnik Paananen 23/4 z PK-37
Obrońca Hoivala 19/0 z Pk-37
Napastnik Kalu z Chiasso 19/4
Napastnik Echefu brak danych, wiem jedynie że młody
Napastnik Diambo z Randers, grał mało, prawie same końcówki
Wszyscy wymienieni napastnicy mają dziś zagrać i w sobote z VPS, od tych meczów zależy ich przyszłość w zespole.
Statystyka meczów z Jaro jest dla zespołu KUPS całkiem dobra, 5 wygranych , 3 remisy i 2 porażki, w 4/5 wygranych spotkań prowadzili do przerwy.

✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

helldbaum

Użytkownik
Dyscyplina:KHL
Spotkanie:Omsk-Magnitogorsk
Typ: over 6,5
Kurs:4,3
Bukmacher:Besafe
Analiza: Dzisiaj typ oparty na czysto statystycznej analizie. Czasami tak też warto ???? Omsk gra u siebie dziś z Magnitogorskiem w pierwszym meczu ćwierć-finału Play off KHL. Do rzeczy, Na ostatnie 9 meczy które odbyły się w Omsku między tymi zespołami 3 razy padł wynik powyżej 7 goli 3 razy powyżej 6 i i 3 razy poniżej 6. Ponadto Omsk w play offach (oczywiście z inną drużyną co zmienia zupełnie punkt widzenia, ale) odpowiednio 6 i 7 goli. Kurs dobry więc ryzykujmy


⛔100
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS - USA, Indian Well
Spotkanie: Azarenka - Radwańska
Typ: LICZBA SETÓW : PONAD 2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365

Analiza:
Zacznę od rozstawienia. Azarenka obecnie znajduje się na 1 miejscu w rankingu, a Radwańska awansowała już w trakcie turnieju na 4 miejsce wyprzedzając Woźniacką i jest to jej najwyższe miejsce w karierze.Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo wyrównany. Patrząc na historię spotkań to 8 razy wygrała Azarenka, a 3 razy Radwańska. Co ciekawe na 5 ostatnich spotkań obu pań w 4 meczach było rozgrywane ponad 2 sety. W obecnym turnieju Radwańska wygrała swoje 2 mecze po 2:0 z Pennettą i Cirsteą. Natomiast Azarenka wygrała 2:0 z Georgez i Kuznietsową. Moim zdaniem mecz będzie bardzo zacięty i sam typ jest bardzo prawdopodobny.

⛔100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Challanger, Rabat (Maroko)
Spotkanie: Aljaz Bedene -Pere Riba
Typ: 2:0
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Pojedynek 1/8 finału turnieju Challengarowego w Rabat. Pojedynek tenisistów uwielbiających grę na mączce. Buki lekko faworyzują hiszpana Ribe pewnie ze wględu większego doświadczenia oraz wyższej pozycji rankingowej. Mnie osobiście bardzo cieszą przewidywania bukmacherów, gdyż dla mnie faworytem tego spotkania jest młody francuz Bedene, który stale robi postępy i sukcesywnie idzie w górę rankingu ATP. Pamiętam go jeszcze sprzed dwóch lat gdzie błąkał się koło 600 miejsca, dziś jeśli dalej w takim tempie będzie się rozwijał kwęstią czasu jest awans do pierwszej setki, jestem przekonany, że już w tym sezonie to osiągnie. Dziś jego rywalem jest Riba dużo bardziej doświadoczny tenisista, lecz ostatnio jego grze zdecydowanie brakuje błysku w przeciągu 12 miesięcy na clay-u bilans spotkań 38-26 wypada blado przy dokonaniach tegorocznych Aljaza 32-9.
Bedene przyjeżdza do Rabatu, podbudowany ostatnim turniejem w Casablance gdzie został jego triumfatorem. Riba natomiast ostatnimi czasy nie zachwyca, jego forma bardzo nierówna. Hiszpan występuje po raz trzeci w Rabacie, wcześniejsze jego przygody w Maroku kończyły się na pierwszej rundzie, w tym roku udało się mu ją przebrnąć i uważam, że dziś zakończy swój udział. Jak dla mnie miła niespodzianka od buków w postaci kursów na Aljaza Bedene, dla mniej odważnych proponuje grę na czyste zwycięstwo po bardzo dobrym kursie 2.25.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Niemcy, 3 liga
Spotkanie: Werder Brema II - Heidenheim
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie z 3 Niemieckiej Lidze spotykaja sie Werder Brema II i Heidenheim. gospodarze tego spotkanie fatalnie sie spisuja w tym sezonie i z 19 punktami zajmuja ostatnia pozycja w tabelii. Goscie dobrze sobie radza w tym sezonie i z 45 punktami zajmuja 4 pozycja z strata 2 punktow do barazowej pozycji. W tym sezonie pilkarze Werder Brema II u siebie zanotowali bilans 1-7-6 kiedy ich rywale z Heidenheim na wyjedzie zanotowali bilans 2-6-5. Gospodarze w 3 ostatnich spotkan u siebie zdobyli conajmniej jednego gola i nie przegrali. Napewno dzis chcac pozostac w tej klasy rozgrywek to pilkarze Werder Brema II musza zdobywac gole zeby wywalczyc punktow. Z drugiej stronie jesli Goscie chca za rok wystepowac w wyzszej klasy to musza dzis zdobywac gole zeby poprawic swoj wyajzdowy bilans szczegolnie ze ich rywale fatalnie sie spisuja w tym sezonie. Jak widac nie zabraknie motywacje pilkarzom oba zespolom zeby dzis to spotkanie wygrac. Licze ze gospodarze potwierdza ich dobra skutecznoscia w ostanich spotkanie u siebie i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Oraz licze ze goscie wykorzestuja fakt ze zagraja z najslabsza obrone w lidze, i uda im sie takze nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Werder Brema II i Heidenheim padnie wynik powyzej 2,5 gola.

✅108
 
D 18

duh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Arka Gdynia -Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet At Home
Witam serdecznie, przeglądam Wasze forum dosyć długo, ale jeszcze nigdy nie podawałem swojego typu. Trochę dziwnie wysokie są kursy na Wrocław dzisiejszego dnia a mnie to bardzo cieszy. Faktem jest, że Wrocław ostatnich kilka spotkań poprostu nie zagrał tak jak przystało na drużynę która pokazywała wielką klasę w ostatnim sezonie. Ostnich kilka meczy to przegrana z Korona 2:1, remis 2:2 z Widzewem, przegrana 4:0 z Legią która zaskoczyła napewno nie tylko mnie, oraz remis z Ruchem Chorzów 1:1. Moim zdaniem jest to najwyższy czas na to aby się podnieść i zacząć dawać porządne wyniki, bo wiem, że stać na to Wrocławian. Mecz ten zmobilizował mnie tak bardzo że aż zdecydowałem się zamieścić na forum pierwszego posta i mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę. Proponuję typ na Wrocław, nawet chyba pokuszę się o małe Handi dla Śląska, obstawiam 2:0 bądź 3:0. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia ????

⛔100
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Niemcy, Bundesliga 1
Spotkanie: Alba Berlin - Wurzburg Basket
Typ: suma punktów powyżej 142,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic
Analiza: Pojedynek trzeciej i piątej drużyny ligi nienieckiej. Swój typ opieram głównie na statystykach. Alba na swoim parkiecie w tym sezonie zdobywa średnio 84 punkty, podczas gdy Wurzburg Basket grając na wyjeździe rzuca średnio 72 oczka. Jak łatwo policzyć 84+72=156 ;) W pierwszym meczu w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami padło łącznie 149 punktów. Jako ciekawostkę podam też, ze najmniejsza liczba punktów jaka padła w meczu tych drużyn to 146, co i tak przewyższa 142,5. Równiez biarąc pod uwagę ostatnie 6 spotkań, które rozgrywały te zespoły z innymi przeciwnikami w lidze suma punktów znacznie przewyższa 142,5. Alba rzuca średnio 81 oczek a Wurzburg 69, co daje łącznie 150 punktów.


✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Panthrakikos - Platanias Chanion
Typ : X
Kurs : 3.10
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :

W Grecji w 2 lidze zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Pantrhakikos a zespołem Platanis . Zagra gospodarz który plasuje się na miejscu 3 i gość który obecnie jest jedno oczko wyżej niż przeciwnik . Przedstawię jak wygląda sytuacja obu ekip w ligowej tabeli i jaką prezentują ostatnio formę . Tradycyjnie gospodarz spotkania tak jak już wyżej napisałem plasuje się na miejscu 3 i zdobył jak dotąd 34 punkty a ich bilans bramkowy to 23:8 z tego co widać tracą bardzo mało bramek a jeżeli chodzi o rozegrane spotkania na własnym boisku to wygląda to następująco 8 zwycięstw 0 remisów i 0 porażek a więc statystyka rewelacyjna jeżeli chodzi o własny obiekt . Co do drużyny gości to miejsce zajmują 1 i mają na swoim koncie punktów 37 bilans bramkowy również może świadczyć o tym że tracą mało bramek bo stracili ich jak na razie tylko 6 strzelając przy tym 22 co do meczy wyjazdowych to wygląda ich sytuacja tak 3 zwycięstwa 3 remisy i 1 porażka . Stawiam dziś na remis choć statystyka z obecnego sezonu wskazuje zwycięzce jako gospodarza spotkania jak będzie przekonamy się po spotkaniu .

⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna II Bundesliga
Spotkanie - Aue : Monachium 1860
Typ - powyżej 2.5 gola w 2 połowie
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :

Wybrałem spotkanie w II lidze Niemieckiej pomiędzy E.Aue a Monachium 1860 .Dla obydwu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie bo gospodarze mają zaledwie dwa pkt przewagi nad strefą spadkową i każdy mecz już do końca sezonu to walka o być albo nie być w II lidze , natomiast goście walczą o powrót do Bundesligi jak na razie trochę tych punktów jednak tracą bo aż 9 było by może mniej ale ostatnie dwa spotkania w wykonaniu Monachijczyków to zaledwie 1 pkt. zdobyty u siebie po remisie z St. Pauli 1:1 , a w ostatnim spotkaniu porażka na wyjeżdzie z słabym w tym sezonie FSV Frankfurt 3:1 . Co goście zaprezentują dziś nie wiadomo ? jednak myślę że na pewno nie przejdą obok tego meczu obojętnie bo kolejna strata punktów mocno skomplikuje ich plany . Co do gospodarzy to od trzech ostatnich spotkań u siebie nie doznali porażki a ostatni mecz to zacięte spotkanie z FSV Frankfurt i wygrana 4:3 . Jeżeli popatrzymy na ich bezpośrednie pojedynki to lepiej wygląda E.Aue gdyż na swoim terenie nie przegrali z 1860 ani jednego spotkania . Uważam że w tym spotkaniu padnie parę ładnych bramek ja osobiście liczę na przynajmniej 3 w drugiej połowie . Jak będzie zobaczymy ! Pozdrawiam !

⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Ręczna,Liga Mistrzów


Orlen Wisła Płock-THW Kiel

typ:Kiel wygra różnicą 10-12 goli
bukmacher: bet365
kurs: 5


analiza:

Typ bardzo nie patriotyczne ,ale takie są niestety realia:razz: Prawdopodobnie najsłabsza drużyna TOP16 Ligii Mistrzów- mistrzowie Polski trafili na prawdopodobnie najlepszą drużynę THW Kiel. Kilończycy to dream team w świecie piłki ręcznej,klub z największym budżetem w świecie szypiorniaka. Mistrzom Polski nie daje się większych szans na zrobienie czegokolwiek w tym dwumeczu,Kiel jest drużyną kompletną w pod każdym względem,już praktycznie zapewnili sobie mistrzostwo Niemiec kompletem zwycięstw w najsilniejszej lidze świata( ! ). THW ma ambicje aby w tym sezonie sięgnąć po Puchar Europy i bez wątpienia stać ich na to. Zawodnicy z Płocka podchodzą do tego spotkania bez Seiera,Paczkowskiego i Chrapkowskiego,szczególnie bolesny okaże się brak Mortena Seiera,zmiennika Wicharego, Kiel jest zagrożeniem z każdej pozycji dla bramki rywala,bramki będą padały jak na zawołanie a w takiej chwili przydatna byłaby zmiana bramkarza,aby podstawowy mógł ochłonąć i spojrzeć na to z boku. Nawet jeśli Kilończycy wyszliby rezerwą nie mieliby żadnych kłopotów z (w mojej ocenie) wysokim zwycięstwem w Płocku. Niestety THW Kiel przejedzie się dzisiaj po Wiślakach .

✅400
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Chelsea : Napoli
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3,75
Buk : betsafe
Godzina : 20.45
Analiza :

Chelsea stoi pod ścianą a przecież tylko oni pozostali z anglików jeszcze w Lidze Mistrzów, chociaż wydaje mi się że już nie na długo.
Napoli bowiem przyjęło ich u siebie bardzo ostro i ograło The Blues aż 3:1 i dzisiaj na pewno też się nie cofną i nie będą grać defensywnie a spróbują jeszcze bardziej upokorzyć Chelsea.
Myśle że mecz będzie bardzo twardy, momentami nawet brutalny i z tego wszystkiego może wyniknąć rzut karny.
Obie ekipy w swoich spotkaniach w tych rozgrywkach już miały rzut karny.
Wczoraj w jednym ze spotkań karnego mogliśmy oglądać i było to spotkanie na podobnym poziomie ryzyka co to dzisiejsze - tam Inter musiał wygrać żeby się liczyć, tu Chelsea musi gonić jeszcze większą stratę.
Na pewno będzie wiele ataków, wiele gry pod jednym i pod drugim polem karnym i to wszystko będzie na dużej szybkości, szczególnie jeśli o Napoli chodzi bo oni mają bardzo szybkich i zwinnych zawodników i wydaje mi się że Chelsea może nie wytrzymać presji i sfaulować w polu karnym.
Ale z drugiej strony Napoli też często musi bronić rzuty karne, tyle że ich bramkarz jest specjalistą od tego i jest praktycznie nie do pokonania z 11 metra.
To nie zmienia faktów że zarowno jedna jak i druga ekipa ma czesto karne w swoich meczach i dzisiaj równiez na to liczę.
Polecam

✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Chelsea - Napoli
Typ: 2
Kurs: 5.11
Buk: Pinnacle

Chelsea nie ma co ukrywać notuje fatalny sezon zwieńczony kiepską formą, po porażce 3-1 w Neapolu przyjdzie im na włąsnym stadionie odrabiać straty, wynik 2-0 niby do zrobienia ale jak dla mnie na aktualne rewelacyjne Neapoli mało prawdopodobne.SSC nie ma co nawet równać do drużyn pokroju Basel, którzy pokonując Bayern na włąsnym stadionie dostali srogie lanie w Monachium, Napoli choć dobre na własnym stadionie na wyjazdach wcale nie traci wiele swoich atutów, gra agresywnie i konsekwentnie, i zapewne w Londynie nie ograniczą się jedynie do murowania bramki.Taktyka Chelse jest oczywista, pewnie będą sporą część meczu przy inicjatywie ale nieporadni w ofensywie, czas na ich korzyść pracował nie będzie, z upływem czasu zaczną się nerwy i błędy co Włochom otworzy większą furtkę do bramki.

Napoli już utarła nosa Man.City, o ile się nie mylę rok temu Inter pyknął w podobnej sytuacji CHelsea w Londynie.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Liga Mistrzow Kobiet 18-00 , 14.03.2012
Potsdam - Rossiyanka
typ; over 4.5 bramki
4.10
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym ligi mistrzow kobiet, niemiecki zespol Potsdam zagra z Rosyjska, Rossiyanką. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego, pierwszego spotkania 1/4 finalu sa gospodynie, druzyna Potsdamu. Niemiecka druzyna triumfowala w tych elitarnych rozgrywkach, w 2010roku. W tym sezonie rowniez jest jedna z faworytow do zwyciestwa. W poprzednich rundach niemiecki Potsdam wyeliminowal kolejno: Thor 6-0 i 8-2 oraz Glasgow City 10-0 i 7-0. Niemieckie pilkarki nie mialy litosci dla swoich rywalek. Dzis jednak przyjdzie im sie zmierzyc z trudniejszym przeciwnikiem, w ktorego szeregach sa m.in. trzy reprezentantki Brazylii. Rosjanki rowniez dobrze radzily sobie w poprzednich rundach. Wygrywaly 2-0 i 1-0 z Twente oraz 4-0 i 3-3 z voronezh. Widac, ze w spotkaniach obydwu druzyn pada ogromna liczba goli. Dzis licze na podobny scenariusz. Uwazam, ze to spotkanie moze obfitowac w bardzo duza ilosc bramek.


prosze o wykasowanie poprzedniego postu

⛔100
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Słowacja
Spotkanie : Astrum Levice - HBK Prievidza
Typ : 2
Kurs : 2,4
Buk : Bet365

Analiza :
Drugi mecz play-offów, w którym siódmy zespół sezonu zasadniczego (9 zespołów w lidze) podejmuje u siebie lidera rozgrywek. W poprzednim spotkaniu górą byli goście, którzy na własnym parkiecie wygrali z Astrum 73-65.

Gospodarze dobrze radzą sobie u siebie (bilans 11-5) i stąd pewnie kursy na ten mecz, które ich faworyzują. Nie jest to jednak najlepszy wynik w lidze, bo pod tym względem wyprzedza ich aż 5 zespołów. Goście natomiast na wyjazdach grają w kratkę, bo tyle samo spotkań wygrali, co przegrali. Z bilansem 8-8 zajmują pierwsze miejsce w lidze jeśli chodzi o tabelę wyjazdową.

W tym meczu nie widzę wyraźnego faworyta, stąd też typ na gości, bo kurs 2,4 jest dość opłacalny biorąc pod uwagę fakt, że to kurs na lidera rozgrywek.

Jest jeszcze jeden czynnik, który skłania mnie do grania ,,dwójki&quot;, mianowicie bilans bezpośrednich spotkań obu zespołów. W ostatnich pięciu meczach tych ekip, aż czetry razy wygrywała drużyna HBK Prievidza, przy czym były to zwycięstwa bardzo wysokie. Astrum potrafiło wygrać tylko jeden raz, w dodatku... jednym punktem.

W ostatnim meczu obu zespołów, który rozgrywany był na terenie dzisiejszego gospodarza, wygrali goście uwaga: 51:80, a miało to miejsce nie tak dawno, bo 28-go stycznia. Jeśli wtedy HBK Prievidza potrafiła wygrać z Astrum 29 punktami, to i teraz powinna sobie poradzić i zbliżyć się o kolejny krok do kolejnej rundy play-off.

⛔100
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Arka Gdynia -Śląsk Wrocław
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 2.45
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj o 18.30 na stadionie Arki w Gdyni odbędzie się ostatnie z czterech spotkań pierwszych meczów ćwierćfinalowych Pucharu Polski, gdzie gospodarze podejmą przyjezdnych z Wrocławia, drużynę Śląska. Pierwszoligowcy z Gdyni dotarli to tej fazy rozgrywek dzięki spektakularnej wygranej na dużo wyżej notowaną drużyna Polonii Warszawa aż 3-1. W rozgrywkach ligowych też nieźle sobie radzą, szczególnie na własnym boisku. Z dziesięciu spotkań rozegranych u siebie przegrali tylko jedno. Na wyjazdach zaś idzie im już znacznie gorzej. I dlatego dzisiaj będą się bardzo starali aby wywalczyć jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem na nowym obiekcie Śląska Wrocław. Co do Śląska, to nie za dobrze tam się dzieje na wiosnę. Po siedemnastu kolejkach Ekstraklasy byli zdecydowanym liderem, z przewagą czterech punktów na drugą wtedy Legią Warszawa, a teraz? Cztery mecze i tylko 2 punkciki. To spowodowało że nie tylko mają już 3 punkty straty do legionistów ale niebezpiecznie zbliżają się pozostałe drużyny z czołówki. Bardzo kiepska forma wice-mistrzów Polski że przed dzisiejszym meczem wcale nie można ich oceniać jako faworyta tego spotkania i tak przed Arką otworzyła się szansa aby wygrać to spotkanie, a nawet awansować w dwumeczu.

✅145
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Polski
Spotkanie - Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ - Ile padnie goli ? powyżej 4.5
Kurs - 7.00
Buk - Bwin
Analiza :

Wybrałem na dziś spotkanie o puchar naszego kraju pomiędzy Arką Gdynia i Śląskiem Wrocław jest to pierwszy mecz jednak liczę że emocji nie zabraknie . Co możemy powiedzieć o gospodarzach a no nie rozpoczeli jeszcze rozgrywek w 1 lidze i chłopaki nie są jeszcze w rytmie meczowym jednak patrząc na ich pojedynki ze Śląskiem to nie wygląda to najgorzej kiedy grają z nimi u siebie . Ostatni raz spotkali się w sezonie 2010/11 i wtedy padł wynik 2:2 dziś też liczę na sporo bramek . Śląsk wiadomo ostatnie mecze to wielkie rozczarowanie na aż 4 mecze zaledwie 2 pkt. chwały nie przynosi . W dzisiejszym spotkaniu Wrocławianie zagrają bez Sebastiana Mili, Łukasza Madeja, Roka Elsnera, Mariusza Pawelca, Cristiana Diaza i kontuzjowanego Marka Wasiluka czyli praktycznie połowa składu zostaje w domu . Do dyspozycji Leńczyka dziś są Dariusz Sztylka i Dalibor Stevanović, którzy ostatnio zmagali się z urazami i to na nich liczyć mogą dziś kibice Śląska . Wrocławianie zapewnie będą chcieli zdobyć jakieś bramki aby być w dobrej sytuacji przed rewanżem no ale co najważniejsze to oni jednak są w rytmie meczowym i w roli faworyta i będą chcieli zmazać tą fatalną plamę z ostatnich spotkań . W drużynie Arki doszło w przerwie do paru wzmocnień do drużyny dołączyli między innymi Charles Nwaogu, Radosław Pruchnik, Piotr Tomasik, czy Wallace i zapewnie ci nowi też będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony no i Arka gra u siebie , dlatego liczę na bardzo zacięte spotkanie no i sporo bramek !

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom