>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.03.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Pennetta F. - Kleybanova A.
Typ: 2:0
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, w dotychczasowych pojedynkach tych dwóch tenisistek 4 razy wygrywała Pennetta a jej rywalki przez wszystkie te mecze nie potrafiła nawet ugrać jednego seta. Już nawet raz zmierzyły się w tym roku i Flavia wygrała 62 60. W pierwszej rundzie Indian Wells Włoszka ograła Baltache 2:1 po nie łatwym meczu. Rosjanka miał więcej szczęścia w 1 rundzie gdzie trafiła Agnes Szavay i pokonała ją w dwóch setach. Teraz trudniejsza rywalka i mam nadzieje, że Włoszka sprosta oczekiwaniom i wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Banik Ostrava - FK Mlada Boleslav
Typ: X/1
Kurs: 4,6
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na taki typ zdecydowałem się z prostych względów Mlada na wyjazdach gra tragicznie, ostatnie zwycięstwo na wyjeździe odniesione było przez nich 15 Listopada zeszłego roku. Banik co prawda nie zachwyca ale wiadomo że przewaga własnego podwórka robi swoje, jeśli chcą wskoczyć wyżej w tabeli muszą wygrywać u siebie.
Kiepska analiza.
 
keimil 0

keimil

Użytkownik
Dyscyplina Rosja Piłka nożna
Spotkanie: Novogrod-Tomsk
Typ: poniżej 1,5 bramki
Kurs: 2,60
Buk: Betway
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie pierwszej kolejki Rosyjskiej ekstraklasy. Uważam że w tym spotkaniu nie padnie dużo bramek góra jedna ponieważ gra beniaminek z zespołem który w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie i w tym sezonie na pewno aspiracje ma trochę wyższe ale na pewno nie zawojuje czołówki ponieważ od kilku sezonów w czołówce sa zespoły o klasę lepszą jak zespoły z Moskwy,Kazania, i Petersburga i to one będą rozdawały karty w tym sezonie na inauguracje raczej niespodzianek nie było bo wszystkie te zespoły powygrywały i zapowiada nam się na pewno emocjonujący sezon. Przechodząc do dzisiejszego meczu wydaje mi się ze w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest remis bezbramkowy i ze żadna drużyna nie zwycięży ale jak to bywa w lidze Rosyjskiej zazwyczaj pada mało bramek i w dzisiejszym spotkaniu tez nie spodziewam się jakiegoś strzelania żadnej z drużyn skromne zwycięstwo którejś ze stron. Tak samo było w innych spotkaniach pierwszej kolejki we wczorajszym spotkaniach mecze kończyły się wynikami 1:0 i 2:0 trzeba dodać ze grały zdecydowanie lepsze drużyny mające klasowych zawodników. Trzeba wziąć też pod uwagę że w Rosji jeszcze jeszcze zima a jak wiadomo w dużych temperaturach organizm nie działa normalnie i myślę że beniaminek na inauguracje nie będzie chciał stracić bramki bo trzeba przyznać ze gra nowych zespołów w tej lidze jest dosyć wymagająca i liczy się każdy punkt więc granie na poniżej 1,5 bramki jest jak najlepszym typem. ????
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Somdev Devvarman vs. Xavier Malisse
Typ: Somdev Devvarman
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
W trzeciej rundzie turneju tenisowego Indian Wells zagrają ze sobą Belg Malisse, Xavier z Devvarman, Somdev z Indii. Tenisista belgijski plasuje się na 52 pozycji w rankingu ATP, natomiast azjata to 84 rakieta. Obaj tenisiści zaczęli turniej od pierwszej rundy i stoczyli po dwa pojedynki, które wygrali bez straty seta. Belg pokonał włocha Cipolla, Flavio 6-1 6-4 i nie byle kogo bo francuza Tsonga, Jo-Wilfried(rank.17), natomiast indyjczyk odprawił Mannarino, Adrian z Francji 6-2 6-3, oraz groźnego cypryjczyka Baghdatisa, Marcosa(rank.22) 7-5 6-0. Kursy bukmacherskie lekko faworyzują Malisse, Xavier. Ja jednak stawiam na Devvarman, Somdev biorąc pod uwagę dwa wcześniejsze pojedynki tych tenisistów, które stoczyli także jak to ma miejsce na Indian Wells na kortach twardych. W pierwszym z nich w Lexington, USA, który odbył się w 2008 roku w pófinale wygrał indyjczyk po kreczu Belga, rozegrano zaledwie pięć gemów było 4-1 dla azjaty . Następny turnej, który skonfrontował dzisiejszych rywali odbył się w Johannesburgu, RPA a jego wynik to 6-4 6-2 dla Devvarman, Somdev. Uważam, że tenisista z Indii ma spodób na Belga i odnesie trzecie zwycięstwo w konfrontacji pomiędzy tymi zawodnikami.​
(zła data)
 
B 0

basstek4

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Rostov - Spartak Moskwa
Typ : handicap -1 Spartak Moskwa
Kurs : 4.13 zł
Bukmacher : STS
Analiza:
Wybrałem spotkanie ponieważ wydaje mi się, że po tym jak Spartak pokonał Ajax na wyjeździe w Lidze Europy teraz też zdołają to powtórzyć z dorobkiem większym niż jeden gol. Jest to pierwszy mecz Spartaka w lidze i na pewno będą chcieli zdobyć trzy punkty na dobry początek. Rostov tracił wiele goli z silniejszymi rywalami w poprzednim sezonie więc to dobry typ na dzisiejszy dzień. Na dodatek Spartak nie przegrał ostatnich pięciu spotkań!
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100pkt.
 
P 0

pajac621

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Spotkanie : New Jersey Nets - Boston Celtics :
Typ : (2) HC -5
Kurs : 1.88
Bukmacher : Betsson
Dzisiaj o północy rozpoczine się pojedynek pomiędzy New Jersey Nets a Boston Celtics. Faworytem tego spotkania są goście, lecz kurs który jest na nich nie zadawala mnie, i postanawiam postawić z HC. Wczoraj Boston przełamał swoją passę przegranych meczów, gdzie wygrał dość wyraźnie z Milwaukee Bucks 87:56. Gospodarze tego pojedynku swój ostatni mecz rozegrali 11 marca, gdzie wygrali dopiero po dogrywce ze słabym Los Angeles Clippers. Wracając do gości, wczoraj rozegrali dobry mecz, i jak widać po wyniku zagrali bardzo dobrze w obronie, bo stracili tylko 56 pkt, co wynosi 14 punktów na kwartę! Ostatni ich mecz rozegrany 16 lutego to wygrana Bostonu 14 punktami. Więc moim zdaniem zawodnicy z Bostonu poradzą sobie bez większych problemów z New Jersey Nets, i wygrają sumą ponad 5 punktów.
(zła data)
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - 2. Bundesliga
Spotkanie : Greuther Furth - Hertha Berlin
Typ : Herta Berlin wygra, a liczba goli łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 3,60
Bukmacher: Gamebookers .
Analiza :
Dzis lider 2-giej bundesligi zespół Herty Berlin zmierzy sie na wyjezdzie z Greuther Furth . Niezwykle bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów mianowicie : gospodarze którzy zajmują przed tym meczem 5 miejsce z dorobkiem 46 pkt. mają stratę do 3 miejsca dającego grę w barażach tylko 3 punkty czyli ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu równa ich z Bochum ktore jest aktualnie na 3 miejscu !
Goscie natomiast zajmujący pierwsze miejsce mają tylko 1 punkt przewagi nad 2 - gim Augsburgiem i 3 pkt.własnie nad Bochum .
Stawiam dzis w tym meczu na gosci gdyż przez ostatnie 10 spotkań nie spuszczają z tonu i odniesli 7 zwycięstw 2 remisy a zaledwie 1 porażkę co jednak rzuca się w oczy to bilans bramkowy który wynosi 30 :12 !
Gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedają gdyż u siebie na 12 spotkań odniesli 7 zwycięstw 4 remisy i tylko 1 porażka pozostanę jeszcze wlasnie przy tej statystyce mianowicie ta 1 porażka to z Aue który rywalizuje wlasnie z Furth o grę w bundeslidze natomiast z drużynami Augsburgiem i Bochum remisy a zwycięstwa to z drużynami z niższych miejsc . Dodam jeszcze do tej statystyki bilans bramek u siebie to 18 zdobytych jednak tylko 7 straconych .
Dlatego uważam iż gospodarze zdobędą dzis bramkę stawial bym na 1:2 lub 1:3 jak będzie zobaczymy !
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Piłka nożna
Uniao- Fc Porto
Typ: Porto -1
kurs: 2.05
bwin
Lider rozgrywek wybiera sie dzis na mecz do 8 zespołu lig. W ostatnich 10 meczach pomiedzy tymi zespolami Porto wygralo 9 razy raz przegralo. Ostatnie 6 meczy Fc Porto to 5 zwyciestw i jedna porazka natomiast bilans Uniao Leira prezentuje sie następująco 1-2-3. W tym meczu faworyt jest tylko jeden a mianowicie FC Porto. Myślę że inny wynik niz wygrana gości bedzie tu wielka niespodzianka. Ja stawiam na Porto meczo o 21.15.
✅ 105
 
G 4

gregor81070

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Szwecja Elitserien play off
Spotkanie : Djugarden - Lulea
Typ : 1
Kurs : 2,15
Bukmacher : bwin
Analiza :
Dziś o godzinie 19.00 czwarte spotkanie play off w szweckiej lidze hokeja pomiędzy Djugarden a Lulea .
Do tej pory stan rywalizacji to 3:0 na korzyść Lulea , a gra toczy się do czterech zwycięstw .
Pierwsze spotkanie Lulea wygrała 2:1 po dogrywce następnie na wyjeździe wygrała 2:1 i ostatnie trzecie spotkanie również wygrali tym razem 3:1 .
W sezonie zasadniczym Lulea zajęła 4 pozycję z dorobkiem 88 oczek natomiast Djugarden 6 miejsce i zgromadził 84 punkty .
W sezonie zasadniczym padały następujące wyniki pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami :
Djugarden - Lulea 2:4
Lulea - Djugarden 2:1 po dogrywce
Djugarden - Lulea 4:1 (04.12.2010)
Lulea - Djugarden 3:1
Jak widać często wygrywa Lulea i jedyne zwycięstwo ekipa Djugarden osiągnęła 4 grudnia byłego roku a od tamtej pory przegrali aż 5 pojedynków z Lulea. Djugarden u siebie zaliczył 16 zwycięstw i 12 porażek natomiast Lulea na wyjeździe 14 zwycięstw i 14 porażek .
Jak widać wynik może być dziś w dwie strony lecz ja liczę na Djugarden przede wszystkim ile razy z rzędu można przegrywać z jedną drużyna ?
po drugie porażki te nie są jakieś wielkie ( 1:2 , 1:2 , 1:3 ) .
Po trzecie u siebie grają w miarę przyzwoicie , po czwarte nie mają już nic do stracenia a po piąte wcale takiej wielkiej różnicy jeśli chodzi o choćby miejsce w tabeli i ilość zgromadzonych punktów nie było , czyli drużyny prezentują podobny poziom lecz z małym wskazaniem na Lulea .
Czy dziś uda im się wygrać 6 raz z rzędu z Djugarden ?
Nie sądzę , według mnie dziś Djugarden pewnie wygra a losy tej party rozstrzygną się w następnych spotkaniach.
✅ 115
 
aniol-70427 56

aniol-70427

Użytkownik
Dyscyplina Floorbal Finlandia
Spotkanie Koovee -Oilers
Typ over 10,5
Kurs 1.65
Bukmacher -E xpekt

Analiza
2 mecz play -off ,1 mecz wygrał Oielrs 5-4 i Prowadzi 1-0 w rywalizacji
Patrząc na wyniki między tymi drużynami to przeważnie padało dużo goli
9-9 i 9-10 w regularnym sezonie
Strasznie dali małą linie na 10,5 buki .Zwycięzce trudno wskazać ,lecz na gole jak najbardziej zagrać
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Hokej SZWECJA: Kvalserien do Elitserien
Växjö - Mora
Typ: Vaxjo -1.5
Kurs: 2.50
Buk: Bet365
Dzisiaj oferta stosunkowo uboga dlatego rozejrzałem się nad typem z hokeja, i znalazłem bardzo fajny na Szwecką 2 ligę Allsvenkan pomiędzy Vaxjo Lakers a Mora IK. Będzie to mecz już w ramach Play off do awansu do Elitserien. Ja biorąc pod uwagę obecną formę, ale i zarówno formę z całej rundy zasadniczej stawiam na pewne zwycięstwo minimum 2 golami gospodarzy. Analizę zacznę od przyjezdnych. Mora IK skończyła runde zasadniczą na 7 miejscu z dorobkiem 84pkt. U Siebie miała bilans 15-5-5 ale na wyjeździe nie było tak miło bowiem tylko 8 zwycięstw, 7 remisów i aż 11 porażek. Co jest warte podkreślenia z pośród 11 porażek aż 10 było co najmniej 2 golami więc jak widać ta druzyna ponosi dosyć sromotne porażki na wyjeździe jeśli przyjdzie jej przegrać. Vaxjo z kolei wygrało faze zasadniczą z dorobkiem aż 107pkt. Nie ma co ukrywać że głównie to za sprawą bardzo dobrej gry na własnej tafli, 17-3-5 jest najlepszym bilansem u Siebie w całej lidze. Vaxjo bardzo żadko przegrywa u Siebie a z Morą jeszcze w tym sezonie do tego nie doszło, oby dwa mecze u Siebie Vaxjo wygrało 2-0 i 5-2 a wiec z handicapem podpartym. Na wyjeździe raz takze wygrali 5-2 i przegrali 2-3 a więc w H2H w tym sezonie zdecydowanie lepsi Vaxjo. Jest to ekipa która wydaje się głównym faworytem do awansu, u Siebie z pośród 17 wygranych aż 14 to zwycięstwa minimum 2 bramkami. Wszystko wskazuje na gospodarzy. Dodam jeszcze ciekawostkę Mora z Vaxjo na wyjeździe wygrała ostatni raz dwa lata temu w lutym, od tamtego czasu Vaxjo wygrywało 8-0 4-1 2-0 i 5-2 wiec z bilansem bramek 19-3. Vaxjo chcąc awansować musi z takimi rywalami radzić sobie bez problemów.
✅ 150
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FK Rostov - Spartak Moskva
Typ: 2 (HC -1,0 w przypadku zwycięstwa 1 golem zwrot)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Rosji zaczyna się liga. Jak narazie zwyciężają faworyci (Zenit, Rubin, CSKA, Lokomotiv) co nastraja optymizmem. Spartak jest w rytmie meczowym czego nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy. Będzie to ich drugi mecz od 28.11.2010r! Dzisiaj goście z Moskwy powinni rozłożyc Rostov tym bardziej, że wydają się być w formie (zwycięstwo 0-1 z Ajaxem w Lidze Europejskiej, a także 0-2 z Sibirem w pucharze Rosji.) Wybrałem HC -1,0 ponieważ zwycięstwo gości wydaje mi się pewne, a całkiem możliwe jest że wygrają 2 golami lub więcej.
⛔ 100
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nozna, Portugalia - Superliga
Spotkanie : Uniao Leiria - FC Porto
Typ : gospodarze nie zdobędą gola
Kurs : 1,78
Bukmacher : bwin
Dzisiaj lider portugalskiej Superligi przyjeżdża na południe do Leirii. Porto gra fantastyczny sezon, co można zobaczyć patrząc na ligową tabelę. W 22 ligowych spotkaniach odnotowali 20 zwycięstw i 2 remisy, ani razu nie przegrywając. Bilans bramkowy: 51:7, na wyjazdach 8 zwycięstw, 2 remisy, bramki 17:2. Kosmiczne liczby pokazują w jakiej dyspozycji jest drużyna prowadzona przez, nazywanego drugim Jose Mourinho, Andre Villas-Boas&#39;a. Ten młody 33 letni szkoleniowiec potrafi znakomicie ustawić drużynę, a jego podopieczni charakteryzują się nienaganną dyscyplina taktyczną tworząc zgrany kolektyw. Dwie brami stracone na wyjeździe to rzecz naprawdę niespotykana, szczególnie, że Porto gra ofensywny, ładny dla oka futbol - w obecnych rozgrywkach Superligi zdobyli już 51 goli, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Doświadczony golkiper i zgrana obrona gwarantuje pewną grę na tyłach, tym bardziej że dwójka najlepszych strzelców ekipy gospodarzy (Zhang i N&#39;Gal) ma na koncie 2 gole w tym sezonie.. Uniao Leiria to typowa drużyna środka tabeli - nie grozi im widmo spadku, ale i o europejskie puchary nie będzie im łatwo. Przed sezonem z zespołu odeszło kilku ważnych graczy i w grze zespołu nie widać większego pomysłu, nie ma gracza który mógłby &quot;pociągnąć&quot; grę. Dla gości będzie to ostatni sprawdzian przed rewanżowym spotkaniem Ligi Europy z CSKA Moskwa i trener będzie chciał sprawdzić formę zawodników nie przemęczając ich przy tym zbytnio. Uważam, że czyste konto Helton w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że Uniao to jedna z najsłabszych formacji ofensywnych w portugalskiej ekstraklasie (zaledwie 19 strzelonych bramek).
✅ 78
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Piłka ręczna, PGNiG Superliga kobiet
Vistal Łączpol Gdynia - KPR Ruch Chorzów
Typ: Gdynia -10.5
Kurs: 1,93
Buk: pinnacle
Już za kilkanaście minut do rywalizacji w play - offach szczypiornistek przystąpi ostatnia para. Wicemistrzynie rundy zasadniczej, Łączpol Gdynia zmierzą się z chorzowskim Ruchem. Faworyta w tym pojedynku wskazać trudno nie jest. Zdecydowanie w roli tej wystąpią podopieczne trenera Jerzego Cieplińskiego i z pokonaniem Ruchu problemu mieć nie powinny.
Główne pytanie dotyczące tegoż pojedynku związane jest z rozmiarami wygranej siódemki z Gdyni. Moim zdaniem Łączpol powinien od samego początku meczu przystąpić do walki niezwykle skoncentrowany bo już wczoraj przekonaliśmy się co może przynieść lekceważenie przeciwnika w tej fazie rozgrywek - nieoczekiwana porażka Montexu z Piotrcovią jest tu idealnym wprost przykładem. Zatem o koncentrację gdynianek jestem raczej spokojny a jeżeli z nią w parze przyjdzie także skuteczność to Vistal stać na pokrycie tej 10 - bramkowej linii handicapu.
W rundzie zasadniczej oba mecze między tymi ekipami padły łupem - jakże byłoby inaczej - Łączpolu ale były to stosunkowo niewielkie wygrane. Myślę, że dzisiaj przy zupełnie innej stawce rywalizacji i wynik będzie znacznie korzystniejszy dla gospodyń.
✅ 93
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna Izrael: Hapoel Haifa - Maccabi Haifa
Typ: X/2
Kurs: 4.20
Buk: Expekt
Analiza:
Derby Hajfy. Historia meczów pomiędzy tymi drużynami pokazuje, że zazwyczaj Hapoel odbiera punkty miejscowym rywalom, gdy to dzisiejsi &#39;goście&#39; są gospodarzami. Gdy Hapoel jest gospodarzem, wygrywa Maccabi. Myślę, że tradycji stanie się zadość i dziś znowu dopiszemy Maccabi 3 punkty. Motywacją do dobrej gry jest dla nich fotel lidera, który w razie wygranej czeka na nich po potknięciu Hapoelu Tel Aviv. Także forma &#39;przyjezdnych&#39; daje powody do optymistycznego myślenia. Oprócz porażki z liderem znaczną większość ostatnich meczy wygrywają. Hapoel Haifa to jednak nie kelnerzy i z pewnością postawią opór wiceliderowi. Do tego dochodzi ranga spotkania czyli derby miasta więc motywacja powinna być zwiększona. Gospodarze również mogą liczyć na punkty, gdyż nie dość że grają przy swojej publice to jeszcze forma również dopisuje. Najlepiej wskazuje na to ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z trzecią drużyną ligi - Maccabi Tel Aviv. Wnioskując z sytuacji obu drużyn sądzę, iż zobaczymy bardzo zacięte spotkanie. Najprawdopodobniej doprowadzi to do remisu do przerwy. Większą motywację (walka o mistrzostwo i szansa na wyprzedzenie lidera),formę i H2H ma po swojej stronie Maccabi Haifa i to oni są faworytem. Sądzę, że wygrają ten mecz, jednak lokalny rywal jak zwykle będzie dla nich trudnym przeciwnikiem.
✅ 320
 
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Spotkanie: Szwajcaria Challenge League: Aarau - Chiasso
Typ: X/2
Kurs: 7
Buk: bet365
Analiza:
Pojedynek 14 drużyny w tabeli z zespołem zajmującym piątą pozycję. Patrząc po samej tabeli i formie faworytem tego spotkanie może być tylko jedna drużyna. Aarau w trzech meczach rozegranych po zimowej przerwie osiągnęło bilans 1-1-1 wygrywając z Biel 5:3, remisując z Delemont 1:1 i po przegraniu z Genewą 4:2. Jak widzimy w meczu tej drużyny pada bardzo dużo goli tak w jedną, jak i drugą stronę. To może być zgubne dla nich, bo Chiasso potrafi strzelać bramki, jednak nie traci ich już tak często. Jednak po kolei. Przyjezdni imponują formą po przerwie, notują znacznie lepszy bilans od ich dzisiejszych rywali mianowicie 3-0-1, przy czym porażkę odnieśli na boisku trzeciego zespołu ligi, uczestnika tegorocznej Ligi Europy - FC Lausanne. Polegli tam w stosunku 2:1. Takim samym rezultatem wygrywali na wyjeździe z Winterthur i u siebie z Wil. Schaffhausen pokonali natomiast 1:0. Wszystkie te zespoły, które Chiasso zostawiło w pokonanym polu są w tabeli wyżej od Aarau. Dodatkowo w ostatnich pięciu wyjazdach Chiasso wygrywało 3 razy i tylko 2 razy poległo. Piszę tylko bo były to porażki nie przynoszące im ani trochę wstydu. Oprócz wspomnianego Lausanne zdołał ich pokonać także lider - FC Vaduz w stosunku 1:0. O formie Aarau nie da się powiedzieć nic dobrego. W ostatnich piętnastu meczach tylko 2 razy wygrywali i zanotowali 3 remisy. Reszta to same porażki. Wnioskując po tym i po lepszym wejściu w sezon drużyny Chiasso myślę, że to oni wygrają te spotkanie. Mimo wszystko uważam, że do połowy zobaczymy remis, gdyż jak wspomniałem Chiasso nie traci zbyt wielu goli. Aarau wiedząc, że ich siła ofensywna będzie ograniczona nastawi się na bronienie dostępu do własnej bramki większymi siłami niż zazwyczaj. Przyjezdnym również nie powinno się spieszyć do strzelenia gola, nie chcąc dawać rywalom okazji do kontry. Jeśli ktoś strzela 10 bramek w trzech meczach absolutnie nie można mu na to pozwolić. Ponad to za remisem przemawiają ostatnie mecze tych drużyn. W ostatnich pięciu pojedynkach i gospodarze i goście 3 razy remisowali po pierwszej części. Myslę, że gdy przyjdzie im się zmierzyć ze sobą odnotują kolejny remis po 45 minutach.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Getafe - Athletic Bilbao
Typ: Wielokrotny DW: 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 4.25
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Według mnie Getafe dzisiejszy mecz musi wygrać, a to za sprawą 5 meczy z rzędu bez zwycięstwa i w przypadku ewentualnej porażki bądź remisu za 2 tygodnie będzie to 7 mecz bez zwycięstwa, bowiem za tydzień jadą oni do Barcelony a tam na 99% także nie wygrają. Sytuacja bardzo się skomplikowała, posada trenera oraz całego sztabu wisi na włosku, dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im utrzymać się na stołku przynajmniej na trzy tygodnie do meczu z Valencią. Athletic w trzech ostatnich meczach na wyjeździe trzykrotnie przegrywał i według mnie zespół który kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach dziś powinien ulec gospodarzą. Średnia bramek Getafe na jeden mecz wynosi 1.22, zatem zwycięstwo dziś nie będzie większe niż jedno, dwubramkowe. Getafe nie jest wprawdzie faworytem, szanse plasują się 50:50, zatem wszystko rozstrzygnie boiskowa rzeczywistość. Początek mecz o godzinie 21:00.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Francja - Ligue2
Spotkanie: Le Mans - Nimes
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: betfair
Analiza: W spotkanie 27 kolejki Francuskiej Ligue 2 spotykaja sie Le Mans i Nimes. Gospodarze tego spotkanie swietnie sie spisuja w tym sezonie, maja 42 punktow i zajmuja 3 pozycja z strata 1 punkta do lidera. Goscie gorzej sie spisuja maja 27 punktow i zajmuja 18 spadkowa pozycja. Le Mans jest druzyna poza wlasnego boiska gdyz u siebie jej pilkarze zdobyli 19 punktow kiedy na wyjedzie maja najlpesze bilans i zdobyli 23 punktow. Nimes na wyjedzie fatalnie sie spisuja i ma bilans 1-4-8, oraz zanotowala 6 porazek z rzedu w lidze. Napowno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby wykorzestac ten fakt i powalcza o komplet punktow zeby objac prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Mysle ze pilkarze Le Mans wspierani przez wlasnych kibicow ostro zaatakuja bramke Nimes zeby wysoko wygrac to spotkanie. Licze tez ze pilkarze Nimes sprubuja wykorzestac fakt ze druzyna Le Mans nie jest taka silna przed wlasna publicznoscia jak jest na wyjedzie, i sprubuja wywalczyc bardzo celnych dla nich punktow. W pierwszym spotkanie pomiedzy oba zespolami to pilkarze Le Mans byli gora 2-1. Licze ze dzis stwka spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn i ponownie bedzie mieli okazje zobaczyc kilku goli. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Le Mans i Nimes padnie wynik powyzej 2,5 goli.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, Wta Indian Wells
godzina: 21:00
Flavia Penetta-Alisa Kleybanova
typ: Czy Kleybanova wygra choc seta? NIE
2.09
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu 1/16 finalu turnieju Indian Wells Wloszka Flavia Penetta zagra z Rosjanka Alisa Kleybanova. Obie z racji tego ze byly rozstawione w tym turnieju, Alisa z nr. 22, Flavia z 13, mialy wolny los w I rundzie. Rosjanka ograla zatem w II rundzie Agnes Szavay 6-3 7-5. Natomiast Wloszka pokonala Elene Baltache 6-4 3-6 6-4. Wloszka ma bardzo udane ostatnie tygodnie. Penetta osiagnela kolejno 4 runde Australian Open, polfinal turnieju w Dubaju oraz cwiercfinal w Doha. Rosjanka w obliczu wynikow Wloszki moze sie tylko pochwalic cwiercfinalem turnieju w Dubaju gdzie przegrala wlasnie z Flavia 2-6 0-6. W Doha Alisa odpadla w I rundzie, natomiast w Kuala Lumpur w II, to nie swiadczy najlepiej o jej formie. Warto dodac rowniez fakt, ze Kleybanova wyjatkowo Pennecie lezy. Na 4 spotkania Wloszka wygrala wszystkie cztery. Penetta nie oddala w nich Rosjance nawet jednego seta, a w ostatnim ich spotkaniu w Dubaju oddala jej zaledwie 2 gemy!
18/02-11 Dubaj, ZEA Ćwierćfinały Azja Kort twardy w hali Pennetta, Flavia 0:2 26 06
24/08-10 New Haven, USA R32 Ameryka Kort twardy otwarty Pennetta, Flavia 0:2 46 46
18/08-10 Montreal, Kanada R32 Ameryka Kort twardy otwarty Pennetta, Flavia 0:2 36 36
10/02-10 Paryż, Francja R16 Europa Kort twardy w hali Pennetta, Flavia 0:2 67 16
Nie przypadkowo Rosjanka wyjatkowo lezy Wloszce. Wloszka jest zawodniczka regularna, potrafiaca przytrzymac dluzej pilke w korcie. Pennetta potrafi grac rowniez agresywnie, jesli sytuacja tego wymaga, co udowodnila juz niejednokrotnie. Rosjanka natomiast preferuje ofensywny tenis. Nie zawsze jednak wychodzi jej to na dobre. Rosjanka czesto w swoich spotkaniach popelnia duzo bledow, co jest woda na mlyn dla Wloszki. Pennettcie wyjatkowo dobrze gra sie z Kleybanova, dlatego tez uwazam ze nie powinna dzis przegrac. Mysle rowniez ze tak jak w poprzednich ich spotkaniach nie odda jej nawet jednego seta.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom