>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.02.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Champions League
Spotkanie: Bayer Leverkusen - FC Barcelona
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam,we wtorek dojdzie do spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Leverkusen a FC Barceloną.Faworytem bukmacherów jest Barcelona,w pełni się z tym zgadzam ponieważ są po prostu lepsi.Ja jednak postanowiłem zagrać powyżej 3.5 bramek w tym meczu.Z prostej przyczyny:Barcelona zagra w najlepszym składzie jakim dysponuje (poza kontuzjowanym Villą) czyli do gry wracają Xavi i Iniesta którzy byli oszczędzani w ostatnim meczu.Barcelona będzie chciała sprawę awansu rozstrzygnąć już w pierwszym meczu aby do rewanżu przystępować z odpowiednią zaliczką,ponieważ w między czasie mają ważne mecze w Lidze Hiszpańskiej.Zespół gospodarzy jest raczej bez szans w tym pojedynku,zwłaszcza że ostatnio grają słabo.Tracą ostatnio dużo bramek ale również strzelają po 1-2 golu.Słyszałem też o rzekomym konflikcie na linii Trener-Zawodnicy ale chyba tylko oni wiedzą jak to jest.Tak więc uważam że spokojnie padnie powyżej 3.5 bramek a prywatnie obstawiam 1-3 dla Barcelony.
Pozdrawiam
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yazir 26

yazir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Champions League
Spotkanie: Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona
Typ: Drużyna 2 wygra do zera? TAK
Kurs: 2.20
Bukmacher: bah
Analiza:
We wtorek o godzinie 20,45 dojdzie do spotkania między Leverkusen, a Barceloną. Podejrzewam że w tym meczu drużyna z Hiszpanii rozgromi ekipę z BayAreny do zera. Do &#39;dumy katalonii&#39; powracają Busquets, Xavi, Iniesta i Fabregas który ost. zagrał tylko 20minut w przegranym meczu 3-2 z Osasuną. Leverkusen w rozgrywkach grupowych LM zdobył komplet punktów, jednak dziś za przeciwnika mają Barcelonę która zdecydowanie postawi na LM w lidze do Realu tracą aż 10 punktów. Piłkarze Barcy nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę, przeciwko słabo grającej ekipie Bayeru, która ostatnio spisuje się poniżej oczekiwań dodatkowo osłabiona będzie brakiem Derdiyoka, Sama i Ballacka. Co ciekawe sam trener Dutt sądzi że wyeliminowanie Barcy byłoby cudem, na pewno jego piłkarze będą chcieli udowodnić swoją wartość jednak różnica poziomu sportowego między piłkarzami obydwu drużyn jest zbyt duża.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Orlando - Minnesota
Typ: 2(+4)
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
W hali Amway Center w Orlando ekipa Magic podejmuje Wilki z Minnesoty. Stawiam na zwycięstwo gości z niewielkim czteropunktowym handicapem. Timberwolves zaliczyli ostatnio 3 porażki z rzędu: we własnej hali zostali pokonani przez New York i Dallas oraz Grizzlles na ich terenie w Memphis. Minnesota taką serię miała tylko raz w tym sezonie na samym jego początku. Mam nadzieję, że dziś zrobią wszystko, aby ta zła passa została zakończona. Jest na to szansa, bo jak pokazuje tabela, Wilkom lepiej gra się na wyjazdach i sądzę, że 3tyś km nie będą pokonywać na darmo. Minnesota zagra najmocniejszym skladem, dlatego widzę szanse na odniesienie zwycięstwa. Liczę na zacięty mecz i wiele emocji do samego końca.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Braga : Besiktas
Typ : over 2,5 w drugiej połowie
Kurs : 5,00
Buk : sportingbet
Godzina : 18.30
Analiza :
Liga Europy powraca i od razu ciekawe spotkanie pomiędzy finalistą z przed roku,a mocną turecką ekipą Besiktasu.
Faworyta nie mam bo w tym meczu może dziać się wszystko, mogą sypać się karne i czerwienie a więc i bramek kilka być powinno.
Myslę że w pierwszej połowie będą piłkarskie szachy i za wiele się działo nie będzie ale w drugiej Braga zaatakuje i postrzela sobie, a i Besiktas nie pozostanie dłużny bo wiadomo że jeśli marzą o wyeliminowaniu Bragi to przede wszystkim warunkiem jest przyzwoity wynik na wyjeździe albo chociaż strzelona bramka.
Tak więc myślę że w drugiej połowie będzie naprawdę dużo emocji i dużo bramek dzięki temu również.
Braga w tym sezonie ogólnie strzela i traci sporo bramek, co jest trochę do niej nie podobne, ale zdecydowana większość pada w drugiej połowie.
Besiktas też potrafi zrobić niebywały mecz i dużo bramek i też są mocno aktywni szczególnie w końcówkach spotkania.
Liczę na dobry mecz na początek zmagań w drugiej fazie LE i na wysoki wynik w tym meczu, a szczególnie w jego drugiej połowie.
Polecam zaryzykować po tak wysokim kursie.
⛔ 100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Portsmouth - Ipswich
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy wieczór proponuję mecz pomiędzy Portsmouth zajmującą obecnie 17 miejsce z dorobkiem 35 punktów, a Ipswich który plasuje się na 19 miejscu i ma 34 oczek na swoim koncie.
Forma ostatnich pięciu meczy obu zespołów:Gospodarze 1-1-3
Goście 2-1-2
Ipswich ostatni radzi sobie dużo lepiej tym bardziej że pokonali West Ham 5:1 czyli wygrali z obecnymi liderami ligi. Patrząc z innej perspektywy Portsmouth u siebie radzi sobie w miarę dobrze, Ipswich na wyjazdach nie zachwyca swoją grą. Zespoły spotkały się do tej pory 17 razy: 4 razy wygrywali gospodarze, 5 razy padał remis i 8 razy wygrywali goście. Oba zespoły jedynie mogą walczyć o utrzymanie w lidze chociaż maja 10 punktów zapasu nad strefą spadkową, na awans nie maja żadnych szans. Myślę że mecz będzie trochę nudny, kopanina i nic więcej, dlatego typuje na remis w całym meczu. Powodzenia !
⛔ 100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: QATAR TOTAL OPEN R1 TENNIS
Spotkanie: J. Gajdosova - S. Cirstea
Typ: J. Gajdosova
Kurs: 2.830
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Typ bez założenia że &quot;ma wejść&quot;, ale myślę że warto spróbować. Wysoki kurs na Gajdosovą jest odzwierciedleniem jej ostatnich wyników, które nie były za dobre. Jednak ta zawodniczka ma bardzo duży potencjał i spokojnie może ograć Rumunkę. Cirstea jak na nią notuje ostatnio niezłe wyniki, ale tak wyraźne faworyzowanie Sorany jest przesadą. Myślę, że w tym meczu Jarmila będzie miała okazję żeby się wstrzelić, ponieważ jej rywalka nie gra wyrafinowanego tenisa. W zasadzie te zawodniczki grają podobnie. Mecz na pewno będzie obfitował w dużą ilość niewymuszonych błędów, winnerów i wymian typu która potrafi mocniej uderzyć. Po Australijce widać, że po ostatnich porażkach brak jej pewności siebie. Jeśli wejdzie w dobry rytm myślę, że ma duże szanse na pokonanie Cirstei.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna EUROPA: Liga Europejska
Spotkanie : Braga - Besiktas
Typ : 2
Kurs : 5.0
Bukmacher : bet 365
Dziś o godzinie 18:30 Braga przed własną publicznością zagra z Besiktasem . Według bukmacherów Braga jest faworytem tego spotkania lecz z mojego punktu widzenia obie druzyny maja spore szanse by wygrać to spotkanie . Besiktas ostatnio nie jest w formie zobaczmy moze po kilka ostatnich spotkan obu druzyn .
5 ostatnich spotkan Bragi
Primeira Liga Braga vs. V. Setubal Z - 3:0
Puchar Ligi, Faza 3, Gr. C Braga vs. Portimonense Z - 1:0
Primeira Liga Maritimo vs. Braga Z - 1:2
Primeira Liga Braga vs. Rio Ave Z - 2:1
Puchar Ligi, Faza 3, Gr. C Braga vs. Penafiel Z - 2:0
5 ostatnich spotkan Besiktasu
Super Liga Sivasspor vs. Besiktas R - 1:1
Super Liga Fenerbahce vs. Besiktas P - 2:0
Super Liga Besiktas vs. Mersin Idman Yurdu P - 0:1
Super Liga Kayserispor vs. Besiktas P - 1:0
Super Liga Besiktas vs. Gaziantepspor Z - 3:2
Jak widzimy Braga wygrywa praktycznie wszystko choć ich przeciwnicy tez nie powalaja na kolana . Jak już pisalem Besiktas z sporymi szansami na wygranie tego meczu po cichu stawiam na wygraną gości w tym spotkaniu
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Austria
Spotkanie: EHC LIWEST Black Wings Linz - EC KAC
Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wybrałem ten mecz z kilku powodów. Pierwszym jest to iż Linz walczy o pierwsze miejsce w grupie A. Na razie są liderami i mają 2 pkt przewagi nad drugą w tabeli drużyną z Zagrzebia. Dodatkowo Linz obecnie jest w niezłej formie. Od momentu podziału na grupy rozegrali 9 spotkań z czego 6 wygrali a 3 przegrali. Wszystkie porażki ponieśli jednak na wyjazdach. U siebie mają fantastyczny bilans 4 zwycięstw w 4 meczach. Stosunek bramek u siebie to 18-9.
Ostatnie mecze Linz w roli gospodarza:
Linz - Zagrzeb 5:2
Linz - Alba Volan 5:4
Linz - Red Bull Salzburg 4:3
Linz - Olimpija Ljubljana 4:0
Goście z Klagenfurtu zajmują ostatnie 6 miejsce w grupie A. Wygrali 3 spotkania a w 6 doznali porażki. Na wyjazdach ich bilans przedstawia się następująco: 4 porażki w 4 meczach (bilans bramkowy to 3-10). Jak widać gospodarze to drużyna swojego lodowiska a goście natomiast nie potrafią wygrywać na wyjazdach. Liczę że ta prawidłowość zostanie zachowana również w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia - PUCHAR LIGI - Grupa 2
Spotkanie:Honka - Lahti HT/FT
Typ:Honka
Kurs:2.90
Bukmacher:Tobet
Data:14.02.2012
Godzina Rozoczęcia:13:00
Analiza:
Mecz grupy 2 pucharu ligi Finlandii pomiędzy wiceliderem grupy Honką a trzecią drużyną Lahti.Zespoły rozgrywają w grupie mecze i rewanże, to będzie już trzeci mecz Honki i drugi mecz Lahti, zwycięstwo Honki powinno zapewnić awans dla tej ekipy do fazy ćwierćfinałowej.
Obie kadry na puchar ligi są troszeczke uszczuplone, jednak kadra gospodarzy jest mocniejsza, trener na puchar ligi dobrał większość zawodników z pierwszej drużyny, którzy grali w Ekstraklasie, natomiast Lahti dobrało zawodników z rezerw a tych ligowców na razie odstawiono.
Po za tym oba zespoły straciło swoją gwiazdę jak Savage z Honki i Shala z Lahti.
Zespół gospodarzy to zdobywca tegoż pucharu w 2010 i w 2011 roku, w tym roku 12 zespołów zostało rozlosowanych do trzech grup, wychodzą po dwie najlepsze i dwie z trzecich miejsc.Jak na razie Honka wygrała na boisku mistrza kraju HJK 2:0 i u siebie z MyPa 2:1, zaś Lahti przegrało na boisku HJK 2:3.
Honka przed pucharem zagrała dwa mecze kontrolne z Florą Tallin 5:1 i na wyjeździe z PK35(2 liga) 1:0, zaś Lahti grało z KUPS u siebie 0:3 i z FC Kuusysi(3 liga) 3:0.
Honka to czwarty zespół poprzedniego sezonu Veikkausliiga,zaś Lahti to beniaminek ligi który wygrał drugą lige w poprzednim sezonie.
Honka transfery:
przyszli:
bramkarz z HIFK 17/0
Ahola Pomocnik z Klubi-04 26/3
Kabashi Pomocnik z Pallo 10/0
Aaltonen Pomocnik z Pallo 23/1
Mombilo Napastnik z Klubi 20/5
odeszli
Lepola Pomocnik do Lahti 20/0
SCHÜLLER Pomocnik 22/0 do HJK
Savage Napastnik 29/15 do HJK
Do pierwszej drużyny lahti zaciągnięto młodzików
Skofelt Bramkarz 17 lat
Mero Obrońca 17 lat
kupiono:
Hietanen Pomocnik z MYPA 17/0
Napastnik Kari z JJK 26/6
sprzedano:
Obrońca SANEVUORI 6/0 do Haka
Obrońca HERTSI 8/0 do Hameenlinna
Napastnik Shala 21/9 do KUPS
Honka w pucharze ligi zawsze gra na 100% pewnie i szybko strzela pierwszego gola jak było w meczu z HJK w 9 minucie, ale nie zawsze tak jest, jak np w meczu z Mypa gdzie przegrywali 0:1 w 74 minucie by w 10 minut rozstrzygnąc to na swoją korzyść, ale już dziś z eksperymentalną ekipą Lahti powinni szybko sztrzelić gola jak nie dwa, bo w pierwszy meczu Lahti z HJK już po 27 minutach było 0:2, a było to 13 stycznia czyli ponad miesiąc temu, a Honka jest jednak w rytmie meczowym.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, English League Two
Spotkanie: Shrewsbury - Bristol Rovers
Typ: X
Kurs: 3,83
Buk: PinnacleSports
Analiza:
W minionej rundzie, Bristol pokonało u siebie Shrewsbury 1-0. Teraz są w wyższej formie, niż przeciwnicy, więc nie wiem czemu to Shrewsbury jest aż tak bardzo faworyzowane.
Goście są w świetnej formie. Wygrali trzy ostatnie mecze. Ostatni raz przegrali ponad miesiąc temu. Na pewno więc dzisiaj nie przestraszą się rywala, który jest wyzej w tabeli. I rywala, który bedzie chciał zdobyć komplet punktów, bo Shrewsbury przegrywając ostatnio z Torquay (ligowym potentatem), musi mieć podrażnioną ambicję i bedzie chciało wygrać.
Ostatnia proażka Shrewsbury sugeruje jednak, że nie są oni w najwyższej dyspozycji po dwutygodniowej przerwie. Także dlatego będzie im cięzko wygrać. Wydaje się, ze okres przerwy lepiej wykorzystali gości.
Ponadto Bristol nie remisowało na wyjeździe od 10 grudnia. Fakt statystyczny, ale ważny bo statystyka mówi również, że Bristol remisuje co czwarty wyjazdowy mecz. Najwyższa więc pora na remis. Wygrać raczej nie wygrają;)
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
CHAMPIONS LEAGUE ⚽
Spotkanie: Lyon - APOEL
Typ: APOEL strzeli gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj po długiej przerwie wznowione zostaną rozgrywki Champions League. Dzisiaj w dwóch pierwszych meczach 1/8 finału zmierzą się ze sobą Bayer Leverkusen z Barceloną i Lyon z Apoelem Nikozja. Postanowiłem przyjrzeć się bliżej temu drugiemu spotkaniu i pierwsze co rzuca się w oczy to dosyć zawyżone według mnie kursy na Cypryjczyków. Lyon cudem awansował do fazy pucharowej, wygrywając jak pamiętamy aż 7:1 z Dynamem Zagrzeb, przy równoczesnej wygranej Realu z Ajaxem 3:0. Były pewne wątpliwości co do uczciwości tego zwycięstwa a niesmaku dodawał fakt, że sędzia w meczu Real - Ajax nie uznał prawidłowych goli Ajaxu. Ostatecznie to Lyon gra dalej, lecz po drużynie, która gromiła wszystkich i siedem razy z rzędu zdobywała mistrzostwo kraju pozostały już tylko wspomnienia. Teraz Lyon od trzech lat musi uznawać wyższość Bordeaux, Marsylii, czy też Lille. Wystarczy spojrzeć, że Lyon ma na równi z drużyną Bordeaux najwięcej straconych goli z pierwszych dwunastu zespołów ligi. Jedynie dobry atak pozwala Lyonowi utrzymować się na szczycie. Co do drużyny Apoelu, to od pierwszego spotkania z Wisła spodobała mi się ich gra. W składzie drużyny z Nikozji, znajduje się wielu świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, którzy tworzą kolektyw i świetnie rozumieją się na boisku. Myślę, że jedną bramkę ze strony Apoelu raczej zobaczymy, będzie to bardzo ważne w kontekście rewanżu. Cypryjczycy potrafili w fazie grupowej strzelić na wyjeździe drużynom Porto i Szahtara i wydaje mi się, że również dzisiaj dokonają tej sztuki, kurs jest bardzo zachęcający, bo ten mecz według mnie nie ma zdecydowanego faworyta. Wydaje mi się, że Apoel będzie dążył do tego aby strzelić pierwszego gola i będzie czekał na kontry, co już wielokrotnie obserwowaliśmy. Mój typ - 1:1.
⛔ 100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: QATAR TOTAL OPEN R1 TENNIS
Spotkanie: Zakopalova K. - Medina Garrigues A.
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: BAH
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem pojedynek z serii WTA z turnieju w Doha (Katar). O 13:30 zmierzą się Klara Zakopalova z Anabel Mediną Garrigues.
Klara jest w gazie. Po udanym turnieju w Paryżu, czeszka będzie chciała zawojować w Katarze. W jej pierwszym pojedynku w tym turnieju na drodze stanie Hiszpanka, która w rankingu WTA zajmuje 26 miejsce. Klara zajmuje 45 miejsce.
Do tej pory te dwie tenisistki spotkały się ze sobą ośmiokrotnie i do tej pory wynik konfrontacji jest korzystniejszy dla Hiszpanki, która prowadzi 5:3. Ostatni raz grały ze sobą w kwietniu ubiegłego roku i wygrała 2:0 Hiszpanka.
Zakopalova aktualnie dysponowana moim zdaniem jest w stanie dziś pokonać Hiszpankę. Poprzedni turniej zakończyła w półfinale, pokonując po drodzę do niego m. in. Goerges, Pironkovą ,czy Francuzkę Cormet na początek turnieju w Paryżu.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
14.02.2012; Liga Mistrzów, g. 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - FC Barcelona
Typ: Poniżej 2.5 goli
kurs: 2.20
bukmacher: Expekt
Nie da się ukryć, że ekipa Pepa Guardioli jest obecnie w słabszej formie, strata 10 oczek w lidze do Realu Madryt wydaje się nie do odrobienia również dlatego, że to Barcelona regularnie ostatnio traci punkty i zamiast gonić &quot;Królewskich&quot; ciągle zwiększa do nich dystans. Dzisiaj spotkają się z Bayerem Leverkusen w 1/8 finału Ligi Mistrzów, są oczywiście faworytem ale ja nie nastawiam się w tym spotkaniu na jakieś wielkie widowisko. Tym bardziej, że Barca ostatnio na wyjazdach głównie zawodzi. Ponadto gra zdecydowanie mniej efektownie i mniej skuteczniej niż na Camp Nou, często notuje wyniki poniżej 2.5 goli w meczach wyjazdowych. Owszem ostatnio mieliśmy 2-3 z Osasuną ale wcześniej często mieliśmy remisy 0-0 czy 1-1 czy minimalne zwycięstwa Barcy.
Postanowiłem dzisiaj zagrać więc poniżej 2.5 goli w tym spotkaniu. Barca jest w słabszej dyspozycji, słabiej gra również lider drużyny Lionel Messi co od razu przekłada się na grę ofensywną drużyny. Kontuzjowany jest David Villa, który teraz przydałby się bardzo w ataku zespołu z Camp Nou patrząc na słabszą formę Barcy w ostatnich meczach. Ponadto również Leverkusen ma problemy przed tym spotkanie jeśli chodzi o atak. Z kadry na ten mecz wypadli Eren Derdiyok, Sidney Sam i Michael Ballack, szczególnie brak pierwszej dwójki to spore osłabienie linii ofensywnych drużyny z Leverkusen.
Ponadto postanowiłem sprawdzić jak ostatnio Barcelonie wychodziły mecze z Niemieckimi drużynami na wyjazdach. Co ciekawe Barcelona dość regularnie w ostatnich latach toczyła pojedynki z zespołami Niemieckimi. Oto jak przedstawiały się wyniki tych spotkań na boiskach w Niemczech:
1/8 2009/10: VfB Stuttgart - FC Barcelona 1-1
1/4 2008/09: Bayern Monachium - FC Barcelona 1-1
faza grupawa: 2007/08 VfB Stuttgart - FC Barcelona 0-2
1/4 2007/08: Schalke 04 - FC Barcelona 0-1
faza grupowa 2006/07: Werder Brema - FC Barcelona 1-1
faza grupawa 2005/06: Werder Brema - FC Barcelona 0-2
2002/03 II faza grupowa Leverkusen - FC Barcelona 1-2
Jak widać niemal zawsze mecze kończyły się wynikami poniżej 2.5 goli. Jedynie w sezonie 2002/03 (późniejszych już nie sprawdzałem) Barcelona zanotowała over w meczu z Niemiecką drużyną, którą był Bayer Leverkusen. Wtedy jednak Leverkusen był dostarczycielem punktów (0 oczek po 6 kolejkach) ale w rewanżu na Camp Nou mieliśmy już poniżej 2.5 goli (2-0 wygrała Barcelona). Patrząc na słabość w ofensywie Barcelony w ostatnich spotkaniach typ na poniżej 2.5 goli w tym spotkaniu wydaje się dobrym pomysłem.
⛔ 100
 
kammillo18 3

kammillo18

Użytkownik
Liga Europejska, Play Offy
Spotkanie: Rubin Kazań vs Olympiakos
Typ: X
Dyscyplina: Piłka nożna
Kurs: 2.90
Godzina spotkania: 12
Bukmacher: EXPEKT
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz w lidze Europy.Faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarz zaś prawdopodobnym wynikiem według mnie zdaję się być remis.Gracze Olympiakosu doskonale zdają sobie sprawę jak trudnym terenem do gry w piłkę jest Rosja i jak groźny może być Rubin.Warto przypomnieć, że nie tak dawno w meczu grupowym ligi mistrzów odebrali oni punkty samej Barcelonie remisując w fazie grupowej 2:2.Mają oni w swoim składzie kilku naprawdę znakomitych piłkarzy,którzy mogą jednym zagraniem przesądzić o losach tego meczu.W drużynie gości zagra między innymi nieobliczalny w swojej grze Marco Pantelić (SERB) czy tak znakomity Hiszpan, niezwylke doświadczony (35 lat) Ibagaza. Z pewnego źródła mi wiadomo, że w Rosji w Kazaniu aktualnie temperatura &quot;grubo&quot; spadła poniżej 0 stopni., a więc nie są to warunki jak chociażby te, które aktualnie panują w Grecji.
Co tu dużo pisać.
Zapraszam do oglądania ????
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis wta doha 13-30 14.02.2012
Kerber - Lisicki
typ; 0-2
2.65
betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w doha dojdzie do spotkania dwoch niemek, w dodatku obie maja polskie pochodzenie i wielu zastanawialo sie kiedys jak namowic obie do gry w bialo-czerownych barwach, a mianowicie Sabine Lisicki zagra z Andzelika Kerber. Kerber ma za soba bardzo udany turnieju w paryzu, ktorego wygrala, pokonujac po drodze dwie zawodniczki czolowej dziesiatki rankingu - Sharapova i Bartoli w finale. Andzelika ma jednak za soba ciezka podroz do Doha, okolo osmiu godzin. Ponadto Kerber ma prawo czuc sie zmeczona po wyczerpujacym turnieju. W dodatku Kerber ma za soba rowniez zmiane czasowa, co rowniez moze potegowac zmeczenie Andzeliki. Lisicki ostatni mecz rozegrala w pucharze federacji z Kvitova, w ktorym poza ostatnia partia spotkania grala bardzo dobry tenis. Byla bardzo bliska rozstrzgniecia i wygrania meczu z Czeszka. Lisicki zaprezentowala sie w tym meczu z dobrej strony. Mysle, ze ta forma powinna dzis spokojnie wystarczyc na bardzo zmeczona kolezanke z reprezentacji, ktora dzis powinna byc co najwyzej tlem dla swojej rodaczki.
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Braga - Besiktas
Typ: 1
Kurs: 1.70
Buk: Tobet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie portugalskiej Bragi z tureckim Besiktasem Stambuł. Drużyna z Bragi jest w tej chili trzecią siłą ligi portugalskiej, Besiktas zajmuje miejsce czołowe w lidze tureckiej. Portugalczycy jest to mocny zespół szczególnie u siebie. Na rozgrywkach europejskich im zależy pokazali to w tamtym sezonie dochodząc w dobrym stylu do finału. Besiktas nie ma większych sukcesów w Europie, jedynie na swoim podwórku są mocni, ale nie najmocniejsi. Stawiam na Brage dlatego, że to zespół solidny i powinien sobie poradzić z zespołem tureckim, szczególnie na swoim podwórku.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Champions League
Spotkanie: Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona Suma punktow za kartki (czerwona 25 - ziolta 10)
Typ: Over 55
Kurs: 3,10
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W pierwszym spotkanie 1/8 finalu LM spotykaja sie Bayer 04 Leverkusen i FC Barcelona. Faworytami tej rywalizacji beda zepewnie pilkarze dumy katalonii. W ostanim okresie obroncow pucharu slabo sie spisuja w la liga szczegolnie w spotkaniach wyjazdowych. W tym sezonie u siebie w rozgrywkach LM pilkarze Beyer wygrali wszystkie 3 spotkanie pokonujac miedzy innymi Valencia i Chelsea. Napewno dzis gospodarze sprubuja wykorzystac slabsza dyspozycja pilkarze blaugrany i potwierdzic ta dobra seria u siebie zeby wywalczyc dobry wynik ktore im umozliwi pozostac w gre po tym spotkanie. Wszysce wiemy ze sila Barcelony jest srodek pola gdzie jej pilkarze wygrywaja wszystkie pojedynki co im pozwala stworzyc wiele sytuacje pod bramka rywale. Rownanie wydaje sie byc bardzo prosty. Jesli Bayer zdobedzie srodek pola t moze dzis wywalczyc donry wynik tak jak to zrobila Osasuna w poprzednia sobota. Jednak zeby zatrzymac fabregasa Iniesta czy Xavi to napewno gospodarze beda musieli zagrac ostro w pograniczu faulu. Mysle ze ta batalia w srodek boiska spowduje ze nie raz sedzia bedzie musial siegnac po zioltego kartonika. W ostanim okresie pilkarze Barcelony wydaja sie byc wycierpani szczegolnie ich obronce i popelniaja wiele bledow. Taka gra pilkarze blaugrany doprowadza ich takze do popelnienie wiele faule za co tez w ostnaim okresie dostaja wiele zioltych kartek. Mysle ze w to spotkanie sedzia bedzie mial wiele do roboty zeby kontrolwac spotkanie i uspokoic pilkarze obie druzyn, stad bedzie nie raz upominac i rozdawac zioltych kartek i byc moze nawet czerwona. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Bayer 04 Leverkusen i FC Barcelona suma punktow za kartki bedzie powyzej 55.
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Karatantcheva S. (Kaz) - Castano C. (Col)
Data: 14.02. 19:00
Typ: 0:2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 podczas rozgrywania turnieju WTA w Bogocie dojdzie do spotkania pomiędzy tenisistką pochodzącą z Kazachstanu, a jej nazwisko naprawdę niewiele mi mówi, więc stawiam dzisiaj przeciwko niej. Jest to Karatantcheva, która w tym roku na swoim szczeblu radzi sobie nawet nieźle. Podczas pierwszej rundy kwalifikacyjnej do Australian Open, Karatantcheva trafiła na Kurumi Narę i uległa jej w trzech setach. Nastepnie zdołała wygrać 2 mecze podczas turnieju w miejscowości Cali w Kolumbii. Wygrała wówczas z Woerle i Cabezą bez straty seta. Później uległa jednak Minelli 4:6, 1:6. W Bogocie Karatantcheva wygrała już wczoraj 6:3, 6:3 z Hermoso, której to nazwisko też niewiele mi mówi. Castano w tym roku rozegrała tylko jedno spotkanie także podczas turnieju w kolumbijskiej Cali, gdzie uległa w trzech setach Marinie Eraković, która jest juz bardziej znana. W tym turnieju castano nie trafiła na wymagającą przeciwniczkę w pierwszej rundzie, z czego musi skorzystać i wygrać. Ja stawiam, że uda się jej to zrobić bez straty seta!
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, WTA Doha
spotkanie:Halep- Hantuchowa
typ: halep wygra 1 seta i przegra mecz
kurs 6
gamebookers
analiza:
przed nami 1 runda turnieju w Doha. naprzeciwko siebie stana: reprezentantka rumunii simona halep zajmujaca aktualnie 63 pozycje w swiatowym rankingu oraz okupujaca 20 lokate slowaczka daniela hantuchowa. i wlasnie ta druga pani przyjechala tutaj do kataru w roli faworytki, bowiem przed dwoma dniami zwyciezyla w turnieju rozgrywanym na kortach pattaya.w finale pokonala tam marie kirilenko 2-1. Halep z kolei wystepowala w paryzu gdzie odpadla juz w 1 rundzie z wloszka vinci przegrywajac 0-2. przygladam sie wszystkim 3 setowym pojedynkom slowaczki rozegranych w tym roku i widac jedna stala zasade. wszystkie te 3 setowe mecze daniela zaczynala od porazki 0-1 w setach. mysle ze nie inaczej bedzie i dzis, hantuchowa moze potrzebowac troche czasu aby oswoic sie z kortami w Doha i by dobrze wejsc w mecz. typuje 1 set dla Halep i koncowe zwyciestwo Hantuchowej.
⛔ 100
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship, 20.45
Spotkanie: Middlesbrough - Nottingham
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 20.45 rozpocznie sie mecz piłki nożnej między 9 w tabeli Middlesbrough , a 22 Nottingham. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, którzy walcza o cypłowe miejsce w lidze Championship. Do 3 zespołu tracą tylko 3 pkt. Goście maja 25 pkt. i znajdują się w strefie spadkowej. Forma drużyny gospodarzy jest fatalna nie wygrali od 6 spotkań i liczę, że dziś nastąpi przełamanie ograja gości. Pierwsze spotkanie miedzy tymi drużynami zakończyło się wygraną Nottingham 2-0. Teraz czas na rewanż. Po tak kursie warto postawić na Middlesbrough, którzy jeśli wygrają znacząco zbliżą się do czołówki.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom