>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.01.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Gabon - Burundi
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: WilliamHill
analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki grupy D w którym to zmierzą się reprezentacja Gabonu z Burundi. Gabończycy pod wodzą Portugalskiego szkoleniowca Paulo Duarte rywalizują w tej grupie poza oczywiście reprezentacją Burundi z Mauretanią oraz DR Kongo a cała grupa według mnie jest bardzo wyrównana. Patrząc na kadrę Gabonu możemy znaleźć sporą ilość zawodników którzy aktualnie występują bądź mają za sobą w przeszłości występy w Europejskich ligach co zapewne pozwoliło im nabrać doświadczenia. Burundi natomiast nie posiada w swoich szeregach utalentowanych zawodników i według mnie reprezentacja ta będzie rywalizowała z Mauretanią o 3 miejsce co oczywiście nie premiuje udziałem do następnej fazy tych rozgrywek ale pozwala nie być najgorszą drużyną. Reasumując wydaje mi się, że Gabon od początku ruszy na bramkę przeciwnika co powinno zaowocować zdobyciem bramki w I połowie meczu a osobiście pobieram tutaj 1.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Preston - Ipswich / 2.30 @ WilliamHill
vs

Analiza: Goście bez L. Chambers 25/2, A. Cresswell 22/2, C. Skuse 25/0, D. Murphy 24/7.
Obie drużyny spotkały się ze sobą aż 19 razy z czego 8 zwycięstw po stronie drużyny Preston
i 6 remisów padło w tych spotkaniach. Gospodarze są lige niżej niż przyjezdni,
lecz myślę że wykorzystają atut gry przed własną publicznością i wykorzystają
braki w drużynie rywala.

✅ 130
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Cannes - St. Etienne
Typ: BTS
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
analiza: O godzienie 18:30 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 1/32 pucharu Francji. Oczywiście kto jest w tym spotkaniu faworytem do awansu nie ulega wątpliwościom, piłkarze St. Etienne to na ten moment 4 drużyna Ligue 1 a drużyna Cannes jest czwartoligowcem. Nie zmienia to jednak faktu że była już skazywana na porażkę z 2 ligowym Troyes a jednak pokazała charakter i wygrała 2:1. Piłkarze gości zapewne są już myślami przy innym spotkaniu mianowicie ligowego meczu z Lille, które już w ten weekend, z racji czego Christopher Galtier daje odpocząć dziś kilku podstawowym graczom i właśnie w tym posunięciu upatruje dziś okazji na zdobycie bramki przez Cannes która jest drużyną bardzo bramkostrzelną na własnym stadionie na ostatnie 15 meczy tylko 2 razy nie udało im się zdobyć bramki ! Na moje oko spotkanie zakończy się wynikiem 1:2 , 1 :3 . Powodzenia
✅ 125
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
Trentino -1,5set @ 1,6 bet365
Noliko dzięki słabej grupie znalazło się gdzie znalazło, nie pasują tutaj poziomem według mnie. Skład mają bardzo średni bez wyróżniających się graczy, we własnej lidze się męczą a tutaj wkraczamy w fazę Playoff bez żadnych zabaw i tracenia wypracowanych przewag, a takie w każdym secie będzie miało Trentino, górują pod każdym względem i mimo tych osłabień przed sezonem według mnie są bardzo zgrani albo na taką ich gra wygląda, wiedzą że trafili na łatwego rywala i powinni wygrać za 3pkt.
✅ 60
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa del Rey
Spotkanie: Atletico Madryt - Valencia CF
Typ: Diego Costa strzeli gola
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś spotkanie rewanżowe pucharu króla pomiędzy drużyną Atletico Madryt a drużyną Valencii.Faworytem są gospodarze , którzy w pierwszym meczu zremisowali z Nietoperzami 1:1 i stracili gola w 93 min co na pewno sprawiło , że do dzisiejszego meczu podejdą jeszcze mocniej skoncentrowani i nie pozwolą sobie na chwilę nieuwagi.Drużyna z Madrytu w lidze ostatnio zremisowała 0:0 u siebie z Barceloną w hicie kolejki.Następny swój mecz grają u siebie z Sevillą , ale to dopiero za parę dni.Generalnie Atletico u siebie nie przegrało jeszcze w tym sezonie.W lidze na Vicente Calderon mają 9 wygranych i remis i tylko 6 bramek straconych , za to 33 strzelone czyli ponad 3 na mecz , a prawie 4.Jak widać u siebie Atletico jest silne i strzelają dużo goli.Na pewno będą chcieli przejść dalej do Pucharu więc zagrają na 100% , dlatego typuje , że Diego Costa najlepszy strzelec gospodarzy strzeli dziś bramkę.Kurs jest nawet fajny , a typ jest dosyć pewny.Costa do tej pory strzelił 19 goli w La Liga i traci tylko 1 gola do CR7.Średnio strzela bramkę na mecz i sądzę , że ekipie Nietoperzy również coś wpakuje.Valencia jest aktualnie na 8 miejscu , ostatnio przegrali na wyjeździe z Celtą Vigo 1:2 , wcześniej wygrali u siebie z 2:0.Generalnie ich gra na wyjazdach wygląda następująco: 2 wygrane , remis i 6 porażek , są trzecią od końca ekipą pod względem gry na obcym terenie , jest to bardzo słaby wynik dla Valencii i dlatego stawiam ,że dziś przegrają z Atletico , a Diego Costa strzeli bramkę.Powodzenia !
Przewidywane składy:
Atlético Madryt: Thibaut Courtois - Juanfran, Diego Godín, Miranda, Filipe - Gabi, Tiago, José Sosa, Arda Turan, Raúl García - Diego Costa
Valencia: Vicente Guaita - Antonio Barragán, Ricardo Costa, Jérémy Mathieu, Juan Bernat - Javi Fuego, Dani Parejo, Federico Cartabia, Míchel, Sofiane Feghouli - Hélder Postiga
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom