>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.01.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 14 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 8

przemas1988

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka , USA , NBA
Spotkanie : Denver Nuggets – Golden State Warriors
Typ: under 209
Kurs: 1.9
Bukmacher bet365
Analiza:
Denver ostatnie 5 spotkań na swoim parkiecie zakończyło under 209 pts, a w całym obecnym sezonie jedynie w 18% spotkań u siebie przekroczyło ten prog. Warriorsi również w tym sezonie na wyjazdach nie radzą sobie z takim wysokim progiem , gdyż tylko 17% ich gościnnych występów przekraczało ten próg punktowy. Warta wspomnieć, a nawet trzeba, o tym , że w tym sezonie Nuggetsi już dwa razy gościli u siebie Golden State i za każdym razem padał wyniki under 209 pts. Dodatkowo ostatnie 4 wizyty Warriorsow w Denver również kończyły się underem. Taki typ wychodzi nam również z porównania średniej zdobytych punktów obu zespołów(203) oraz średniej zdobytych punktów w relacji gospodarz gość(205,3) oraz średniej punktów straconych(198,2).
⛔100
 
J 8

johnaddison

Użytkownik
Dyscyplina – Piłka nożnaFrancja, Ligue2
Spotkanie: AS Monaco – Stade Laval
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Pinnacle Sports
14 stycznia o 20:30 na Stade Louis II miejscowe AS Monaco będzie podejmować w meczu 20 kolejki francuskiej Ligue 2 drużynę Stade Laval.
Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są podopieczni Claudio Ranieriego, ekipa gospodarzy.
Bogaty klub z księstwa po 19 rozegranych kolejkach ligowych zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów i bilansem meczowym 10-6-3.
Z kolei ich rywale bronią się przed spadkiem i mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. W tabeli są na 16 miejscu z bilansem 4-8-7.
Jeśli spojrzymy również na ostatnie mecze obu drużyn to tutaj także wyraźnie widać kto jest faworytem tego pojedynku. Piłkarze Laval przegrali bowiem ostatnie 4 mecze ligowe i ponieśli również porażkę w Pucharze Francji.
Monaco z kolei poza wpadką z Caen 11 grudnia raczej rozstrzyga spotkania na swoją korzyść.
Do tego warto nadmienić, że Monaco ma naprawdę mocarstwowe plany i ten sezon na 100% będzie ich ostatnim na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Już teraz słyszy się, że właściciele chcą dokonać dużych transferów. Co rusz słychać głośne nazwiska jak choćby Robinho, Moussa Sissoko czy David Beckham.
To wszystko sprawia, że postanowiłem zagrać w tym pojedynku typ na ekipę gospodarzy.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typ dnia 10/10 na dzień 14.01.2013 (poniedziałek).
Dyscyplina: ???? Tenis ziemny, Australian Open
Spotkanie:
Lleyton Hewitt - Janko Tipsarevic
Typ: Powyżej 3,5 setów
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten bet powinien być oczywistym prostym betem. Czy ktoś tu wygra gładko 3:0? Mocno w to wątpię. Hewitt u siebie, na stare lata jest z roku na rok coraz gorszy, ale to nie znaczy że już nic nie potrafi. Potrafi nieźle napsuć krwi zawodnikom, rok temu urwał set Djokovicowi, więc czemu teraz ma niby nie urwać set Tipsarevicowi? Patrzyłem na wyniki Hewitta z poprzednich lat i nawet jak odpadał w 1 meczu z AO to jednak potrafił mocno powalczyć tak jak np. to było parę ładnych lat temu z Gonzalesem.
Tipsarevic wiadomo, jest tutaj słusznym faworytem, o jego formie mogliśmy się przekonać na turnieju w Indiach, nie zapominajmy, że on też potrafi tracić sety.
H2H niby stare i mało istotne to jednak bilans 3:1 dla Australijczyka daje do myślenia i dobrze wróży, że choć ten jeden set powinien Hewitt urwać.
Osobiście gram to za 200 zł.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzechu7 14

grzechu7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny-Australian Open (Australia), twarda
Spotkanie:
Millman John-Ito Tatsuma
Typ:
Millman -1,5 seta
Kurs:
1,85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy AO pomiędzy reprezentantem gospodarzy 23 letnim Johnem Millmanem a Japończykiem Tatsumą Ito.
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Australijczyk startujący z dziką kartą (ze względu na niski ranking-184) który bardzo dobrze prezentuje się na początku sezonu gdzie na kortach twardych w Sydney ograł Robredo i sprawił wiele kłopotów samemu Murrayowi.Ito również brał udział w tym turnieju gdzie poległ z innym gospodarzem Bartonem 0-2.
Co ciekawe obaj zawodnicy spotkali się w tym roku i to właśnie John łatwo wygrał 2-0 (6-4 i 6-1).
Myślę,że tym razem będzie podobnie i nie zawiedzie on swojej publiczności i pewnie awansuje do 2 rundy.Prognozuję 3-1 na korzyść Millmana.
⛔100
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny-Australian Open (Australia), twarda
Spotkanie:
Kubot-Gimeno Traver

Typ:Kubot
Kurs:
1,4
Bukmacher:Bet-at-home

Analiza:


Trochę mały kurs, ale wydaję się,że Kubot powinein dać radę hiszpanowi.Ranking obu zawodników bardzo podobny, ale ze względu na styl gry nawierzchnia bardziej sprzyjająca Polakowi. Gimeno Traver w 2012 roku zdecydowanie więcej porażek niż zwycięstw na twardych nawierzchniach. Od 2009 roku Gimeno Traver nie wygrał nawet seta w Australian Open, przegrywając gładko z Karlovicem Djokovicem Swetingiem a rok temu z Bogomolovem.Jeśli w miarę dobrze będzie siedział serwis Kubotowi to nie powinno być kłopotu z typem.O ile dobrze pamiętam to także w ostatnich latach Kubot zawsze na początku roku solidnie się prezentował.Mecz przewidziany jako jeden z pierwszych w AO start ok. 1 w nocy.
⛔100
 
K 3

kage10

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , USA , NBA , 3:30
Spotkanie:
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Typ: poniżej 211
Kurs: 1,92
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Jutro Lakers zmierzą się na własnym parkiecie z Cleveland Cavaliers. Uważam że w tym spotkaniu wpadnie mniej niż 211 pkt pomimo iż ostatnio Jeziorowcy grają wesołego kosza. Od 2000 roku drużyny rozegrały 13 spotkań na parkiecie w mieście aniołów z czego tylko 3 zakończył się wynikiem powyżej 211pkt. W ostatnich swoich 5 meczach powiędzy drużynami nie wpadł wynik przekraczający 200 pkt. Uważam, że Lakers dzisiejszego wieczoru zakończy złą passe (6 przegranych z rzędu) i przed własną publicznością wygrają dziś ze słabymi kawalerzystami a suma pkt nie przekroczy 211 pkt. Pozdrawiam
✅92
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Polska vs. Arabia Saudyjska
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa w Hiszpani
Spotkanie: Polska-Arabia Saudyjska
Typ: Polska -11
Kurs: 1.85
Buk: William Hill
Po nie łatwym zwycięstwie Polaków nad Białorusią (24:22) nadszedł czas na Arabie Saudyjską. Arabowie to bliżej nieznany nam zespół. W sobotę widzieliśmy,
że Słoweńcy mieli z nimi problemy. Grają bardzo żywiołowo, cały czas podejmując akcje jeden na jeden,
oddając bez specjalnego zastanowienia rzuty z każdej pozycji. Jeśli ich się od razu nie ostudzi, to wtedy,
tak jak Słoweńcy, możemy mieć problemy.
W jutrzejszym meczu trener Biegler będzie chciał wypróbować całą &quot;16&quot;, którą ma do dyspozycji na tych mistrzostwach. Warunkiem tego jednak będzie bezpieczne prowadzenie naszej Reprezentacji. Arabowie to jednak zespół dość egzotyczny, grający niewygodną strefę 3-2-1, bardzo wysoką i agresywną. Nie jest to jednak przeciwnik, którego należałoby się bać. Po wczorajszej bardzo dobrej grze Krzyśka Lijewskiego, a także bardzo dobrej postawy naszego bramkarza Sławomira Szmala jestem spokojny o wynik meczu. Z minuty na minutę Polacy powinni powiększać przewagę, a młodzi gracze zyskiwać &quot;drobne&quot; doświadczenie.
✅85
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina :Hokej KANADA: OHL
Spotkanie : Sault Ste. Marie Greyhounds - London Knights
Typ: 1
Kurs: 4,40
Bukmacher Bet-at-Home

Na dziś od samego rana postanowiłem wybrać coś z zaplecza Hokeja Ligę Kanadyjską OHL.Zdecydowałem się na wybranie pewnej niespodzianki jaką mogą sprawić Gospodarze.Wszyscy stawiają masowo na Gości jednak w mojej opinii wygra Sault Ste Marie Greyhounds. Aktualnie w całej klasyfikacji tabel owej znajdują się na 7 pozycji z dorobkiem 47 punktów.Zagrają z Liderem który ma na swoim koncie 73 punkty.Wygrana będzie nie lada wyczynem.Gospodarze grają na własnym obiekcie więc mają przewag psychiczną nad rywalami.Dodatkowo stawiam gdyż kurs na to spotkanie jest bardzo zachęcający. Sault Ste. Marie Greyhounds na własnym terenie radzą sobie bardzo dobrze.Nie przegrali żadnego meczu z 5 ostatnich . Zdobyli w tym sezonie na własnym terenie 30 punktów.Rywal jest bardzo wymagający,ale myślę że są w ich zasięgu do pokonania.Goście natomiast po seriach zwycięskich meczów zaliczyli ostatnio wpadkę na wyjeździe. Przegrali z Saginaw Spirit 5-2 którzy znajdowali się na 8 pozycji w tabeli.Uważam że Goście złapali spadek formy i liczę na kolejne ich potknięcie.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
piłka ręczna MŚ 2013
Korea Południowa - Słowenia
typ: 1
kurs: 8,00 bet365
analiza : Wiem , że Słowenia to mocna ekipa . Świadczą o tym ich ostatnie wyniki . Przed samym turniejem pokonali różnicą 5 goli Czarnogórę i Tunezję , a jak wiemy ci drudzy pokonali dziś Niemców . Z Danią przegrali też 5 bramkami , ale ten wynik wstydu nie przynosi . W samym turnieju wygrali z Arabią Saudyjską 32-22 , ale z takim przeciwnikiem można było sobie pozwolić na więcej .
Korea w pierwszym meczu nie sprostała Serbii , przegrywając wysoko 31-22 . Ale grali w tym spotkaniu grała dobrze , do momentu oddawania rzutu . Właśnie słaba skuteczność rzutów (42%) , a także słaba skuteczność bramkarza (26%) były przyczyną takigo wyniku . Stać ich na znaczną poprawę i liczę , że właśnie tego będziemy świadkami . Co do kursu na ten mecz to nie wymaga on komentarza .
⛔100
 
makaveli23 322,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Koszykówka NBA (2013-01-14, 03:05)
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
Typ: Portland wygra różnicą 1-5 pkt
Kurs: 5.75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Wybrałem ten typ ponieważ, Portland potrafi u siebie pokonać kazdego. Ostatnie 2 mecze musze sie pochwalic udalo mi sie przewidziec. Najpierw spodziewałem sie wygranej na Miami, by potem zgadnąć ze na wyjezdzie nie poradzą sobie z Warriors. A dzisiaj wracaja do wlasnej hali i spróbuje, przewidziec po raz kolejny ich rezultat. Mysle ze jezeli liczyc tutaj na wygraną Portland to coś w stylu wyniku podobego do wygranej z Miami, poniewz jest to druzyna o podobnym profilu do Oklahomy. Oklahoma ostatnio tez przegrala ze slabą druzyna Wizards 2 punktami i nie zdziwie sie jak powtórzą ten wyczyn. Poza tym warto spojrzec na roznice przegranych Oklahomy w meczach wyjazdowych - jest ona w granicach 4-8 pkt. Portland u siebie 13-4 i mysle ze zrobią kolejny win i ich bilans po tym meczu bedzie wynosil 14-4.
⛔100
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Cypr First Division
Spotkanie: Apollon Limassol – APOEL
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stawiam na over w jutrzejszym meczu ligi cypryjskiej, w meczu pomiędzy 6-tym w tabeli Apollonem a 3-cim w tabeli APOELem. Początek meczu o 18:00. Apollon u siebie jest drużyną całkiem mocną, niezły bilans 5-1-2 i 13 strzelonych bramek. Ich 4 ostatnie mecze na własnym terenie kończyły się wynikami overowymi, a Apollon strzelił w nich 10 bramek.
Ich jutrzejszy rywal zdecydowanie lepiej gra na wyjazdach. Jest najbardziej bramkostrzelnym zespołem w lidze mając na uwadze mecze wyjazdowe, bilans 7-1-0 i 20 strzelonych bramek mówią same za siebie. APOEL w swoich 5 ostatnich wyjazdach tylko raz strzelił mniej niż 2 bramki i liczę, że jutro podtrzyma wysoką średnią.


Sumując, APOEL jest zdecydowanym faworytem jutro, na wyjeździe jeszcze nie przegrali i tylko 1 remis, szacuję iż powinni ustrzelić 2 bramki. Apollon będzie miał ciężko zdobyć choćby punkt, ale myślę iż choć raz uda im się pokonać bramkarza gości.

Każdy kurs powyżej 2.00 jest dla mnie opłacalnym w tym meczu, pobieram 2.08 w Pinnacle.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Australian Open
Spotkanie: Venus Williams- Galina Voskoboeva
Typ: Galina Voskoboeva +1,5 seta
Kurs: 2,35
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dzisiaj o 1:00 czasu polskiego dojdzie do pierwszych spotkań Australian Open w tym sezonie. W jednym z takich spotkań rozpoczynających turniej główny dojdzie do pojedynku pomiędzy Venus Williams a Galiną Voskoboevą. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest oczywiście Amerykanka, jednak ja bym nie skreślał przed spotkaniem zawodniczki z Kazachstanu. Jeśli chodzi o Williams to nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Ale przed Australian Open grała jedynie w Pucarze Hopmana. W prawdzie 3/3 spotkania wygrała jednak w dwóch grała 3 sety i to nie z jakimiś świetnymi zawodniczkami bo z Scheepers i Johansson. Dlatego prawdę mówiąc nie wiadomo czego można się spodziewać po tej zawodniczce. Jeśli chodzi o Galinę, to po nieudanym turnieju w Auckland gdzie odpadła już w 1 rundzie z Flipkens, przyszedł niezły turniej w Sydney, gdzie wygrywała łącznie 4 mecze (3 mecze w kwalifikacjach) przegrywając w 1/8 finału z Kerber, a wcześniej pokonując takie zawodniczki jak Rus, Vandeweghe, Arvidsson- wszystkie w 2 setach i w 1 rundzie Wickamyer 2-1. Widać że zawodniczka z Kazachstanu powoli łapie formę i sądzę, że dzisiaj jest w stanie urwać co najmniej jednego seta swojej dzisiejszej rywalce.
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , USA , NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Typ: Los Angeles Lakers by 6-10
Kurs: 4.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Lakers podejmują dziś Cavaliers i jest to ważny mecz. Jeśli przegrają to pokaże jak są słabi w tym sezonie i nie liczą się w grze o najwyższe cele. Jeziorowcy przegrywają mecz za meczem i w takim momencie każde zwycięstwo jest istotne. LAL wciąż grają bez podkoszowych Howarda, Gasola i Hilla. Stawiam, że Kobe i World Peace wystarczą na pokonanie kilkoma punktami gości. W Cleveland zabraknie również centra, Andersona Varejao - lidera zbiórek NBA. Jednym słowem LAL muszą wygrać ale nie przyjdzie im to z łatwością.
✅375
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Argentyńska, godz 02.10

Racing Club - Boca Juniors

TYP: over 2

KURS: 1,95

BUK: Pinnacle Sports

Analiza
Jutro o godzinie 2 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Racing Club a zespołem Boca Juniors. Będzie to spotkanie w cyklu turnieju towarzyskiego. Powiem szczerze że tą ligą się jakoś specjalnie nie interesuję więc na pewno z tej ligi znawcom nie jestem. Ale jak się już przyzwyczailiście czasem lubię napisać do takich egzotycznych albo niższych lig analizę gdzie w danym dniu nie ma za ciekawych spotkań. Ja osobiście wybrałem ten mecz bo kursy są strasznie wysokie na over 2 a ja strasznie lubię grać ten zakład około 85 % z tego typu mi wchodzi. A jak jutro będzie powiem wam szczerze sam nie wiem na pewno będzie to miało szansę 50 na 50. Ja jednak uważam że w tym meczu padnie dość dużo goli bo są to dwa zespoły znane w Argentynie i także u nas. Można powiedzieć dwie duże marki Argentyńskiego footballu się spotykają. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są goście ale kursy po prostu szaleją i są bardzo wyrównane. Na zespół Boca są około 2,77 a na zespól gospodarzy około 2,87 a na remis 3,10. A więc jak widać kursy są naprawdę bardzo blisko siebie i też bukmacherzy mają problemy z wytypowaniem zwycięzców. W lidze oba zespoły po 19 kolejkach znajdują się odpowiednio na piątej i szóstej pozycji. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczów w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili cztery bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili osiem bramek. Natomiast goście tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to siedem meczów wygrali i trzy mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 18 bramek i stracili zaledwie siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać oba zespoły znajdują się obok siebie i dlatego też te kursy mogą być tak wyrównane. Ja jednak jestem zdania że w tym meczu może paść over 2 goli bo ostatnie starcie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się wynikiem 3:1. A więc padło aż cztery gole. Ja jednak uważam że albo w tym meczu padną dwa albo trzy gole a jak padną dwa to ja mam zwrot a jak trzy mój zakład wchodzi i to z dość ciekawym kursem a więc warto zaryzykować takie jest moje zdanie ale to od was zależy czy zagracie w tym meczu taki typ ????
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Minesota Timberwolves
Typ: I połowa - SAS (-8)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drużyna z San Antonio będzie zdecydowanym faworytem nocnego starcia. Na własnym parkiecie nie przegrała od 11 meczów. Jakby tego było mało, zmierzy się z Minesotą, która w hali Spurs wygrała... 9 lat temu! W NBA to ogromna przepaść, o której ciężko nie wspomnieć. Czarno-biali słyną z mocnych początków przed własną publicznością. Bywa nawet, że jest to więcej niż 10 punktów. W ostatnich 5 starciach były to co najmniej cztery oczka. Wilki nie radzą sobie na wyjazdach, na których wygrały zaledwie 3 z ostatnich 10 potyczek. Tym razem statystyki nie powinny kłamać. Stawiam na zwycięstwo Spurs w pierwszej połowie różnicą więcej niż 8 punktów.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, liga hiszpańska, 20:00
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: under 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt

Analiza:
W kończącym 19 kolejkę meczu Primera Division przyjdzie się zmierzyć Getafe z Granadą. Mecz pod względem sportowym niezbyt ciekawy lecz jeden typ szczególnie zwrócił moją uwagę a mianowicie under 2.5 gola. Dlaczego taki typ? Oba te zespoły to ekipy typowo underowe i nie wiem skąd wziął się taki dobry kurs. Granada to zespół o najgorszej ofensywie w lidze ( zaledwie 14 bramek z czego 7 na wyjeździe ) natomiast Getafe prezentuje się nieco lepiej (22 bramki w lidze) lecz zaledwie 10 z nich strzelili przed własną publicznością. Na 8 spotkań rozegranych na własnym stadionie ekipa Getafe, aż czterokrotnie osiągała under 2.5. Piszę &quot;aż&quot; ponieważ w pozostałych 4 spotkaniach ekipa gospodarzy była rozbita przez między innymi Barcelone oraz znakomity w tym sezonie Betis. Ponad to Getafe zagra dosyć mocno osłabione:
Abdelaziz Barrada PO 16 3
Pedro Leon PO 15 2
Lafita PO 15 2
Mehdi Lacen PO 9 0
Mane OB 7 1
Miguel Torres OB 14 0
Michel Madera PO 11 0
Tak więc osłabienia są dość solidne szczególnie w lini pomocy.W Granadzie również nie zaciekawie bowiem zabraknie pauzujących za kartki Rico i Lopeza oraz najlepszego strzelca Arabi. H2H także wskazuje na ten typ bowiem dwukrotnie padał wynik 1:0.
Przydał się typ? Kliknij dzięki! ????
⛔100
 
W 2

wisniakatalonc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny- Australian Open (Australia) , twarda
Spotkanie: Fognini - Bautista-Agut
Typ: Bautista-Agut
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet 365
Analiza:

To co tenisowe tygryski lubią najbardziej, czyli Wielki Szlem. W 1 rundzie turnieju mężczyzn spotkają się Włoch Fognini (47 ATP) i Hiszpan Roberto Bautista - Agut ( 55 ATP) . Swój typ opieram na formie zawodników na początku sezonu. Wprawdzie Fognini zdołał pokonać Dimitrova oraz Raonicia ale z tym drugim grał w turnieju towarzyskim i nijak się to ma do meczy o stawkę... Przegrał natomiast z Zemlja oraz słabym na Hardzie Grannolersem. Inaczej przedstawia się sytuacja Bautisty Aguta który doszedł do finału dobrze obsadzonego turnieju w Chennai po drodze pokonując Berdycha i Paire który będzie rewelacją tego sezonu wg mnie....W finale uległ Tipsareviciovi co ujmy mu nie przynosi tym bardziej że zdołał urwać mu seta...W turnieju w Sydney odpadł po kreczu w 4 gemie pierwszego meczu i myślę że to bardziej oszczędzanie sił przed AO niż sam uraz...Dodam jeszcze że H2H jest na korzyść Włocha który wygrał 2 pojedynki w tym jeden w 2012 roku...Mimo tostawiam po dobrym kursie na Hiszpana
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open WTA, twarda
Spotkanie: Ana Ivanović &lt;3 - Melinda Czink
Typ: Ivanović -6.5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: będzie.
Pod lupę biorę pojedynek Serbki Ivanović z Węgierką Czink.
Ivanović - 25 lat, 183 cm, 73 kg, 13 miejsce, praworęczna
Czink - 30 lat, 178 cm, 62 kg, 95 miejsce, leworęczna
Zacznijmy od Węgierki, Melinda 30 letnia zawodniczka bliżej zakończenia kariery aniżeli wygrywania pojedynków z czołówką. Myśląc o Czink przypomina mi się Francesca Schiavone. Całkiem podobna sytuacja tylko Włoszka była (niby jeszcze jest, ale każdy widzi jak Jej to wychodzi) wybitniejszą zawodniczką. W 2012 roku na 26 spotkań na hardzie wygrała niespełna połowę czyli 12. Wszystkie te zwycięstwa ze słabszą grupą zawodniczek. Jedynie z Aną Chakvetadze, która miała okres że była zaliczana do czołówki. Ostatnie spotkania Węgierki to chyba gwóźdź do jej trumny związanej z tenisem na najwyższym szczeblu. Porażki z Keys (0-2), Hsieh (0-2), U Radwańską 0-2, Sharapovą 0-2, Bouchard [?!] 0-2. Oprócz porażki z Marią , to trochę zawstydzające wyniki ostatnio uzyskuje Melinda. Ktoś powie, oo przecież Ula złapała formę w koncówce roku no tak ale z kim Ona wygrywała, Arvidsson, Lucic, Robson itp.
Teraz trochę przyjemniej a mianowicie o Serbce. Ana w przygotowaniach do Australian Open brała udział w turnieju Hopman`a. Po pierwszych trzech pewnych zwycięstwach zaliczyła wpadkę z Mediną. We wszystkich tych meczach zaliczała mój handicap. Schiavone (-7.5), Malek (-11.5), Barty (-6.5). Jak to pisałem przy okazji meczu z Francesca, dużym plusem jest to że ustabilizowała formę. Serwis i return ma znakomity.
Ogólnie:
Ivanović
1. podanie % 37/55 (67%)
Punkty zdobyte z 1. podania 31/37 (84%)
Punkty zdobyte z 2. podania 9/18 (50%)
Double foul 1
Asy 4
Czink
1. podanie % 32/47 (68%)
Punkty zdobyte z 1. podania 19/32 (59%)
Punkty zdobyte z 2. podania 5/15 (33%)
Double foul 4
Asy 2
Są to statystyki z poprzednich meczów obu zawodniczek. Analizując pierwszy podaniem trafiają prawie identycznie na 6 piłek 4 trafią w wyznaczone pole. Z czego Serba po udanym serwisie 84% punktuje a Węgierka zaledwie 59%. Jeśli dojdzie do 2 podania to Ana wygrywa 50% , a Melinda 33%.
Podsumowując :
* Młodsza, w lepszej formie i z szansami na ugranie coś w tym turnieju Serba nie powinna mieć żadnych problemów i spokojnie pokonać Czink.
* Ostatnie mecze + ogólna forma Węgierki na hardzie całkowite dno.
* W każdym aspekcie statystyk Serba zdominowała swoją dzisiejszą rywalkę.
Szybkie 6:3 6:1 i biegniemy do kasy! Good Luck! ;)
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Australian Open
Spotkanie: Novak Djokovic - Paul-Henri Mathieu
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Widziałem jedno z trzech spotkań jakie rozegrał Mathieu w tym roku, jedyne wygrane, zdążył zrobić na mnie jednak wielkie wrażenie. Z tego względu zdecydowałem się na taki oto zakład. Djokovic to wielki faworyt Australian Open i zapewne wygra z Mathieu, ale nie zdziwię się jeśli seta straci. Francuz znakomicie czuje się w długich wymianach i mimo że oczywiste jest to, że Djokovic nawet w tym elemencie będzie miał przewagę to uważam, że na przełomie całego spotkania, wiele razy będzie musiał uznawać wyższość rywala. Francuz jest regularny z obu stron, trudno znaleźć słaby punkt w jego tenisie poza serwisem. Forhend to wręcz perełka i uwierzcie mi, że potrafi zagrać doprawdy &quot;bajeczne&quot; winnersy. Wiadomo, że w pierwszej rundzie faworyci, lekko się oszczędzają, Serb rywala ma solidnego, zobaczymy pewnie trochę dobrego tenisa, mam nadzieję, że na trzech szybkich partiach się nie skończy. A dodatkowo będzie to pierwszy mecz w turnieju, pierwszy set, w którym najłatwiej o &quot;powinięcie&quot; się nogi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom