>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13 września 2010r. (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Marcin Gawron - Daniel Lustig
Typ: 2-0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj rozpoczyna sie turniej glowny Challengera Szczecin Pekao Open.W turnieju tym bierze udzial 4 polakow: Gawron,Smola,Gozdur i Kubot(nr 1 w Polskiego tenisa).Mnie dzis zainteresowal wystep Marcina Gawrona ktory zagra z Danielem Lustigem.Gawron i Kubot wydaje sie ze maja najlatwiejszych rywali bo Gozdur zagra z mocnym Niemcem Reisterem a Smola z Jamajczykiem Brownem co sprawia ze ta dwojka prawpdodobnie wyleci juz w 1 rundzie z Polskiego Challengera.Czech to gracz ktory praktycznie gra tylko w futuresach i tam mozna tylko mowic czasem o jakims sukcesie tego tenisisty.Polak grywa rowniez w futuresach ale powoli coraz czesciej pokazuje sie w Challengerach gdzie w Polsce wystepuje regularnie.W Poznaniu Marcin pokazal sie z dobrej strony gdzie mial bodajze pilki meczowe lub serwowal na mecz z mocnym Chorwatem Veicem.Niestety Gawron nie wytrzyymal cisnienia i przegral po 3 setowce.W zeszlym roku tutaj Gawron spotkal sie w 1 rundzie z dobrym i doswiadczonym challengeroem Czechem Jiri Vankiem i tez przegral po 3 setowce.Polak malo wystepowal w challengerach po za granicam naszego krajui ale np w Ljubjanie potrafil powalczyc z Brownem gdzie przegral po zacietym boju rowniez w 3 setach.Mysle ze Marcin ktory nabral sporo doswiadczenia w wystepach u siebie zaprezentuje sie godnie i pewnie pokona swojego rywala.Polak u siebie z mocniejszymi rywalami czesto gral 3 setowe spotkania gdzie nie wytrzyymywal trudow spotkania , teraz jednak Marcin jest ograny i z takim rywalem jak Lustig ktory ma gorszy ranking od niego poprostu trzeba wygrywac i mysle ze jest spora szansa na 2-0.Stawiam na pewne zwyciestwo Marcina.

ATP rankings
Gawron 523
Lustig Daniel 553

✅ 200
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Spotkanie: Stoke City - Aston Villa
Typ: 2
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dziś ostatni mecz 4 kolejki angielskiej Premiership. W pojedynku Stoke z Aston Villą trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Moim zdaniem są nim goście. Mimo kompromitacji w Newcastleuważam, że Villa w obecnym sezonie spisuje się całkiem przyzwoicie. Europejskie puchary ma już z głowy, więc w pełni może się skoncentrować na walce o ligowy prymat. Stoke jest jedną z tych drużyn, które zdaniem fachowców w obecnym sezonie będą toczyły zażartą walkę o utrzymanie w lidze i cieżko się z tym nie zgodzić. 3 mecze i 3 porażki to raczej marny ligowy start, choć trzeba przyznać, że zwłaszcza w ostatnim z tych meczy - przegranym z Chelsea tylko 0:2 (co z uwagi na formę londyńczyków jest już sukcesem samym w sobie ;) )- zaprezentowali się solidnie. Obu druzynim przyświecają odmienne cele i myslę, że będzie to dziś widoczne. Villa ma coś do udowodnienia, bo nawet wygrana w ostatniej kolejce z Evertonem (1:0) nie była w stanie zmazać plamy na honorze z drugiej kolejki.. Tylko kolejną wygraną Aston Villa udowodni, że nie jest tak słaba, jak wielu twierdzi, i nie na tyle słaba, by w meczu z na prawdę mizerną drużyną wystawiać na nią kurs 2,87!

⛔ 100
 
P 0

panam29

Użytkownik
Spotkanie:Vålerenga 2 - Notodden(Noreska 2, dywizja 1)
TYP:
over 3,5
kurs:
1,72
Bukmacher:
Betsson
Analiza:

Dziś o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie pomiędzy 11 a 2 drużyną w tabeli. W chwili obecnej żadna z drużyn nie jest w specjalnej formie, więc tak jak bukmacherzy nie upatrują w tym spotkaniu faworyta, ja również nie skłaniałbym się do gry na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn.Jednak jest to 20 kolejka sezonu i na podstawie ostatnich 19 kolejek można tu bardzo spokojnie obstawiać tak wysoki over, gdyż z 19 meczy z udziałem Valarengi tylko 3 zakończyły się rezultatem mniejszym niż zaproponowany over. Z ostatnich 10 spotkań u siebie 9 skończyło się na powyżej 3,5 bramki, a jeden, który zresztą był w kwietniu w meczu pierwszej kolejki skończył się wynikiem o 0,5 bramki niższym. Dodatkowo suma bramek strzelonych przez oba zespoły daję nam średnią 5 bramek na mecz,a pierwszy mecz w sezonie na boisku Nootoden zakończył się wynikiem 9:0 dla gospodarzy więc myślę że zaproponowany over jest zdecydowanie warty zagrania.

⛔ 100
 
nowako 0

nowako

Użytkownik
Spotkanie: UC Dublin - St. Patricks
Typ:2
Kurs:1.95
Bukmacher: Bet365

Witam na dzisiaj o godzinie 20:45 rozpoczyna sie pierwszej ligi Irlandzkiej druzyna Diublin po 29 kolejkach zajmuje 8 miejsce w dorobkiem 31 punktow i bilansem 8-7-14 w tym u siebie 5-3-6 natomiast ich przeciwnikiem druzyna St. Patricks po 29 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktow z bilansem 14-8-7 w tym na wyjezdzie 5-5-4. Druzna gosci po po przegranym ostatnim meczu z liderem spadlo jedna pozycje nizej jezeli chca jeszcze wlaczyc sie o walke o tytu musza wygrac te spotkanie dlatego stawiam na ta druzyne.
druzyna gospodarzy nie wygrala spotkania od 7 spotkan.

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Salavat Yulaev UFA - Metallurg Magnitogorsk
Typ: UFa - 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: UFA już dawno nie przegrała z Metallurgiem na własnym lodowisku. Dokładnie 5 lat temu. Gospodarze bardzo
dobrze grają w tym sezonie na własnym &quot;podwórku&quot; wbili dwa razy po 7 bramek rywalom tracąc w sumie tylko 3. Goście grają przeciętnie jeden remis i wygrana po karnych oraz
porażka. Teraz czeka ich ciężki sprawdzian na trudnym terenie. Doświadczenie myślę że zaprocentuje i gospodarze podtrzymają serie zwycięstw na własnym lodowisku.

⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Cirstea/Safarova-Gullickson/Spears
typ; 2-0
3.0

Bet At home
Analiza:
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy debla turnieju w quebec city cirstea w parze z czeszka safarova zagraja z gullickson i spears . Dla Gullickson i Spears bedzie to trzeci turniej rozgrywany razem w parze . Narazie nie udalo im sie wygrac nawet jednego spotkania . Obie , grajac rowniez w innych parach nie maja zbyt wielkich sukcesow deblowych . Cirstea i Safarova beda rozgrywac swoj drugi turniej . Wystapily przed tygodniem w us open . Dotarly tu do drugiej rundy , gdzie trafily na najwyzej rozstawiony debel dulko / penetta ktory nie dal im wiekszych szans . Pokonaly jednak niezle deblistki Woehr i Filipkiens . Szczegolnie Czeszka imponuje mi w grze deblowej , bardzo dobrze gra wolejem . Potrafi rowniez niezle serwowac . W moim odczuciu Rumunka i Czeszka nie powinny miec najmniejszych klopotow dzis ze zwyciestwem .

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Djokovic vs Nadal
Typ: Rafael Nadal wygra więcej niż 1 seta-NIE
Kurs: 5,00
Buk: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 22-30
Analiza:
Finał wielkoszlemowego turnieju US Open, zagrają w nim Hiszpan Rafael Nadal z Serbem Novakiem Djokovicem, jak widac po typie spróbuję Wam wytłumaczyc dlaczego warto zagrac to rozwiązanie, iż Nadal nie wygra więcej niż seta. Uważam, że argumentem przemawiającym za moim typem jest fakt, że Rafa spocznie na laurach, jak sam mówi o Djokovicu: ,, Jest bardzo regularnym zawodnikiem. Może pokonać każdego, gdy gra swój najlepszy tenis. Potrafi posyłać wygrywające uderzenia z każdej części kortu. Bardzo pomaga mu serwis. Nieraz przegrałem z nim na korcie twardym, choć na tej nawierzchni także go pokonywałem. Najwyraźniej czuje szacunek przed rywalem. Z tego co czytam wszyscy zachwyceni są znakomitą formą Hiszpana, ale uważam, że bardzo ciężkim zadaniem jest utrzymanie takiej optymalnej formy przez cały zcas trwania turnieju. Nie wiem jak to wpływa na Hiszpana, ale wszystkie swoje mecze kończyły w 3 setach, jestem ciekawy jak odczucie zmęczenie gdy to Djoko będzie stawiał warunki. Warto też dodac, ze Serb pomimo slabego meczu w I rundzie gdy wygrał z gospodarze Kendrckiem 3-2 z meczu na mecz się rozkręcał, by w półfinale pokonac samego Federrera, przy czym w tamtym meczu obronił kilka meczboli, a to świadczy o klasie zawodnika. Dobry serwis to z pewnośia jego atut. Ostatnie 3 mecze z Nadalem kończyły sie dla niego wygranymi bez straty seta, wiec dzis tez moze bedzie podobnie, już trzymam kciuki za Serba-powodzenia

⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa
Typ : 2
Kurs : 2,15
Bukmacher : Expekt
Analiza :

Witam ponownie. Zrobiłem tymczasową przerwę w typowaniu, jednak już jestem aktywny. Ciekawe spotknie kroi się w Izraelu. Przeciętny Beer Sheva w 3 kolejce podejmie na własnym stadionie wielokrotnego mistrza kraju, Maccabi Haifa. Czy dojdzie tutaj do niespodzianki? Moim zdaniem nie.

Sheva rozpoczęło sezon od zwycięstwa i porażki, natomiast goście wygrali oba spotkania. Patrząc na kursy, można mieć obawy. Buki nie są pewne zwycięstwa gości. W meczy pachnie remisem, jednak stawiam na doświadczenie gości, i świetne wyniki w meczach wyjazdowych. Oba team&#39;y grały ze sobą aż 23 razy. Czternastokrotnie lepsi byli dzisiejsi goście, 4 razy gospodarze, i w 7 meczach padł remis. Wszystko wydaje się jasne, ale nie do końca. Haifa na wyjeździe wygrywał z Shevą tylko 4 razy... Jest to więc niewygodny przeciwnik. Dzisiejszego wieczoru może zdażyć się wszystko. Mimo dość dużego ryzyka stawiam na gości, którzy na pewno będą chcieli zrobić kolejny krok w stronę obrony mistrzowskiego tytułu.

Trafnych typów życzę i miłej reszty dnia ;- )
Typy, sugestie, propozycje ? ? ? GG - 7619504.

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Cottbus - Karlsruher
Typ - Energie Cottbus
Kurs - 1.80
Buk - Betsson

Dzis dokończenie 3 kolejki w 2-giej bundeslidze i mecz pomiędzy gospodarzami drużyną Energie Cottbus którzy przy ewentualnej wygranej zrównają się z prowadzącą 3 i też będą mieli na swoim końcie 9 punktów a drużyną Karlsruher którzy jak do tej pory uzbierali 3 punkty .
Liczę wlasnie dzis na wygraną gospodarzy którzy jak widać dobrze weszli w nowy sezon i po dwóch kolejkach jak już wspomniałem mają dwa zwycięstwa i stosunek bramek 4:1 . Goscie natomiast w jednym wyjazdowym spotkaniu zaliczyli porażke z Furth aż 4:1 . Sięgając do statystyk między tymi zespołami to Energie u siebie podejmowało Karlsruher 8 krotnie i bilans w tych spotkaniach jest : 6 zwycięstw 1 remis i 1 porażka czyli widać że leży im ta drużyna .
Ta jedna porażka miała miejsce w ubieglym sezonie ale to był sezon taki że Karlsruher wygrało na Energie i odwrotnie Energie wygrało na Karlsruher .
Myslę że tym razem tak nie będzie patrząc na grę gospodarzy w tym rozpoczętym sezonie i 3 punkty zostaną w Cottbus . Jak będzie zobaczymy !

⛔ 100
 
G 0

grubymdwrz

Użytkownik
Spotkanie: TSV Sparkasse Hartberg - SCR Altach
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie 2 ligi austriackiej pomiędzy Hartberg a Altach. Gospodarze od 3 spotkań nie zdobyli nawet punktu w 10 pozycyjnej lidze zajmują ostatnia pozycje, miejsce mało tego , jedyny mecz w sezonie wygrali z aktualnie przed ostatnim zespołem ligi Vienna FC bylo to 18:08.2010. Goście to faworyci tego meczu a nawet maja szanse na walke o mistrzostwo 2 ligi aktualnie zajmują 2 miejsce wyprzedza ich tylko Admira z która kolejke temu podzielili sie punktami padł remis 3:3 tydzien wczesniej rowniez zagrali z Admira tym razem na wyjezdzie do 86 minuty Altach prowadzili 1:2 ,niestety po otrzymaniu czerwonej kartki stracili dwie bramki i dosc pechowo przegrali to spotkanie . Myśle ze dzisiaj im to nie grozni rywal nie jest zbyt wymagający wiec Altach musi wygrac to spotkanie bez większych problemów jeżeli myślą powaznie o dogonieniu Admiry to tak musi się stać . Pozdrawiam

TSV Sparkasse Hartberg

Pozycja : 10/10
Wygrane: 1
Remisy: 1
Przegrane: 8


SCR Altach

Pozycja: 2/10
Wygrane: 6
Remisy: 2
Przegrane: 2

✅ 55
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Rafael Nadal - Novak Djokovic (Tiebreak played?)
Typ:Tak
Kurs:1.57
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Finał US Open. myślę, że zaskoczenia nie ma, po zmierzą się numer 1 i numer 3 światowego tenisa. Oczywiście był jeszcze Federer, ale jego porażka z Novakiem to nie była na pewno sensacja. Zdecydowałem się na tym, że oglądniemy dziś tiebreaka. Po pierwsze dlatego, że spotykają się dwaj godni siebie rywale, a więc mecz powinien być zacięty. Kolejna rzecz: Nadal bardzo dobrze rozgrywa swoje gemy serwisowe, ale Djokovic również potrafi zaserwować, co pokazywał nie raz z Federerem, a więc o przełamania może być ciężko. Do tego Serb ma mocną psychikę, bo były takie momenty (choćby piłki meczowe dla rywala), że niejeden z nerwów by to przegrał, a jednak właśnie dobrym serwisem i pewną ręką Novak przeszedł takie trudności. Djokovic grał co prawda 5 setów z Rogerem, ale przez to, że finał został wczoraj odwołany, miał czas na regenerację, a więc fizycznie powinien podołać. Myślę, że mecz wygra Nadal, bo mimo wszystko jego forma wydaje się być wyższa, dobiega do ogromnej ilości trudnych piłek, ale jako, że Nole to bardzo dobry tenisista, to myślę, że finał USO bez tiebreaka się nie obędzie.

⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nadal - Djokovic
Typ: podwójny wynik: Nowak Djokovic - wygra 1 seta i wygra mecz.
Kurs: 4
Bet365

Analiza: Nadal w turnieju szedł jak burza nie przegrał nawet seta. W moim odczuciu nie miał on jakichś przekonujących przeciwników każdy z nich był do ogrania i zapewne Nowak zrobił by z nimi to samo czyli by wygrał. Djokovic po morderczym meczu z Fedexem odprawił go 3-2 i po 5h czekał go finał lecz &quot;Bóg&quot; zesłał deszcz i finał przełożono na dzień dzisiejszy. 24h to dla Novaka bardzo dużo na pewno odpowiednia regeneracja nastąpiła a masażyści doprowadzili go do &quot;stanu używalności&quot; szanse się według mnie sporo wyrównały. Ostatnie 3 spotkania między nimi to 3 wygrane Djokovica. Myślę że od początku narzuci ostre tempo a kluczem do sukcesu będzie wygranie pierwszego seta jeżeli to uczyni powinno być z górki powodzenia.

⛔ 100
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Stoke - Aston Villa
typ: Poniżej 2,5 @ 1.60


Na Britannia Stadium od godziny 21 obejrzymy pojedynek między miejscowymi a Aston Villą. Goście po nieudanych eliminacjach do ligi europejskiej gdzie właściwie musieli pokonać tylko słabe SK Rapid Wiedeń (1-1 wyjazd, 2-3 dom) odpadli już w tym momencie rozgrywek co oczywiście nie skończyło się bez żadnych konsekwencji ,bo już wiemy że dla obecnego trenera &#39;&#39;The Villas&#39;&#39; Kevina MacDonalda będzie to pożegnalne spotkanie bo stery nad tą ekipą ma przejąć ma przejąć były menadżer między innymi Liverpoolu Gérard Houllier. Oba zespoły od początku sezonu spisują się poniżej oczekiwań Stoke przy chwili słabości może liczyć na pierwsze punkty w sezonie bo w pierwszych trzech meczach nie udało się zdobyć niczego i tak jeszcze w spotkaniu Wolverhampton mogli liczyć na jakieś punkty bo przegrali nieznacznie (2-1) to już w pojedynkach z gigantami ligi z Londynu Chelsea i Tottenhamem u siebie zdobycz chodź by jednego punktu była by nie lada wyczynem. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna bo Koguty wygrały po dwóch bramkach G. Bale a &#39;&#39;The Blues&#39;&#39; jak na wcześniejsze wyniki ograły Stoke tylko 2-0. Aston Villa na dobrą sprawę w lidze może jeszcze sporo osiągnąć bo w przypadku zwycięstwa awansują na trzecią lokatę wyprzedzając &#39;&#39;Czerwone diabły&#39;&#39; ,wtedy było by to 9-punktów w 4-spotkaniach ,czyli wynik co najmniej ponad przeciętny. Przyjezdni nie najlepiej wspominają jednak pierwszy mecz wyjazdowy w nowym sezonie gdyż ulegli Newcastle United aż (6-0) a upokorzył ich strzelec trzech bramek A. Carroll. W szeregach ekipy prowadzonej przez Tony&#39;ego Pulisa jeśli chodzi o kadrę piłkarzy jest coraz lepiej bo do pierwszego składu wraca napastnik Kenwyne Jones (1/0) który nabawił się kontuzji w meczu pierwszej kolejki a pozostałe wzmocnienia to między innymi były piłkarz FC Barcelony Eiður Guðjohnsen, Jermaine Pennant oraz Marc Wilson. Klub z Birmingham w dalszym ciągu nie będzie mógł korzystać z usług Stephena Irelanda (uraz z meczu przeciwko Evertonowi) zaś pod sporą szansą gry w pierwszej jedenastce stoją występy ostatnio narzekających na urazy Steve Sidwella i James Collinsa. Myślę że w tym spotkaniu padnie mało bramek bo oba zespoły patrząc na ostatnie wyniki strzelają góra 1-bramkę jednak nie podejmuje się tego kto ostatecznie zdobędzie 3-punkty bo naprawdę wszystko może się zdarzyć.

⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Pandruii - U.Craiova
Typ: Remis
Kurs: 3,20
Buk: bwin
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to spotkanie z ligi rumuńskiej pomiędzy Pandruii i Universitetem Craiovą. Stawiam na remis.
Oba zespoły, które patrząc na składy, powinny spokojnie zająć miejsce w środku tabeli, fatalnie rozpoczęły sezon. O ile sytuacja gości jest jeszcze do zniesienia, bo w po sześciu meczach mają sześć punktów i zajmują 14 miejsce. Dużo gorzej wygląda zespół Pandruii, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał i zamyka tabelę. Myślę, że dziś będzie podobnie, ale gospodarze powiększą swój dorobek o jedno oczko.
Oba zespoły lubią remisować. W tym sezonie zarówno Pandrui, jak i U.Craiova zremisowały 50% swoich meczów.
Na początku zastanawiałem się nad wygraną i przełamaniem gospodarzy. Jednak przeczytałem, że w zespole gospodarzy kontuzjowany jest najlepszy napastnik i gwiazdor 25-letni Florin Costea, który zdążył już rozegrać 6 meczów w reprezentacji. Porównałbym go do Dawida Nowaka z PGE GKS, również bardzo utalentowany i bramkostrzelny, ale podatny na kontuzje.
Ta absencja może być kluczowa i dlatego sądzę, że w tym meczu oba zespoły podzielą się punktami.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Djokovic vs Nadal
Typ: over 38,5
Kurs: 1.75
Buk: expekt
Analiza: Kto po raz pierwszy wygra US Open? Bez dwóch zdań wygra Nadal. Djokovic gra w finale, ale Hiszpan zniszczy go siłą fizyczną i konsekwencją. Niby wszyscy twierdzą, że Serb dostał w prezencie deszcz i się zregeneruje po 5 setach z Fedexem, ale według mnie to nic nie da. Djokovic grał bardzo przeciętnie w Nowym Jorku, w pierwszej rundzie z Troickim był blisko wypadnięcia, bo w 5 secie Troicki przełamał Djokovicia, ale chyba się przestraszył wygranej. A Federer w półfinale popełnił 66 niewymuszonych błędów, no to mówi chyba samo za siebie. A przecież i tak Federer miał w 5 secie 2 meczbole. Nadal pewnie w końcu dopnie swego, wygra czwarty wielkoszlemowy turniej, a trzeci w tym roku. Nie udało mu się tylko w Australii, ale tam przegrał ze swoimi kolanami. No bo właściwie to tenisista już kompletny, forhend, backhand, wszystko funkcjonuje no i serwis znakomity i przede wszystkim o odpowiedniej prędkości. W h2h jest 14-7 dla Nadala, ostatnio wygrywał Djokovic. Tylko, że Djokovic w turnieju sprawia wrażenie jakby grał z kontuzją, a jak wiemy u niego to plecy. Zresztą prędkość jego serwisu, ok. 15-20 mph mniejsza od Nadala wydaje się potwierdzać, że Djokovic wyraźnie ma jakiś problem. Tak czy inaczej Hiszpan potwierdzi swoją klasę, bo Nadal w tej chwili to nic innego tylko robot, dla którego nie ma przeciwnika, nawet na betonie. Daję over gemowy, bo jednak Djokovic seta powinien ugrać.

✅ 75
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Nadal R. - Djokovic N. set handicap (-1,5/+1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: sportingbet

Analiza:

Witam, na dzisiaj wybrałem mecz tenisa pomiędzy Hiszpanem Nadal a Serbem Djokovicem. Jest to już finał tych rozgrywek, zatem można spodziewać się zaciętego pojedynku. Faworytem bukmacherów jest Nadal. Ja jednak stawian na zawodnika z Serbii Za taką decyzją przemawia kilka faktów. Mimo, że Nadal jest na topie, bo nie przegrał w końcu ani jednego seta w tych rozgrywkach, to Djokovic również radzi sobie bardzo dobrze. Większość gier wygrywał 3:0, oprócz pierwszej z Troickim i ostatniej, w której pokonał słynnego Federera! Ci zawodnicy grali ze sobą już 21 jeden razy i ogólny wynik wypada na korzyść Nadala 14 do 7. Jednak tu warto zaznaczyć, że ostatnie pojedynki na twardej nawierzchni kończyly się pewnymi zwycięstwami Djokovica po 2:0. Turniej w USA odbywa się właśnie na takiej nawierzchni, zatem można pokusić się o stwierdzenie, że i tym razem górą będzie Serb. Na wszelki wypadek typ podpieram handicapem +1,5 seta dla Djokovica. Polecam.

Pozdrawiam.

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: UC Dublin - St. Patricks
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: 30 kolejka Irlandzkiej Premier division w Dublinie spotykaja lokalne UCD oraz St. Patricks. gospodarze tego spotkanie z dorobkiem 31 punktami zajmuja 8 barazowa pozycja. Goscie maja na koncie 50 punktow i azajmuja 3 lokata ktora daje udzial w rozgrywkach Europejskiej. Widac jaki to wazne spotkanie dla oba zespole pomimo ze maja dwa rozne cele. Pilkarze UCD nie wygrali od 7 spotkan w ktorcyh zdobyli zaledwie dwoch punktow. Jesli mysli o tym zeby oddalic od niebezpiecznej strefie i uniknac nerwowych barazowych spotkan, czas zebyz zainkasowac komplet punktow. Zadanie nie bedzie latwe poniewaz rywale nie wygrali od dwoch spotkan, i jelsi chca utrymac ta 3 lokata musza dzis sie przelamac. Mozemy sie spodziewac dzis ze pilkarze oba zespolow beda walczyc o dobry wynik do konca spotkanie. W 5 ostanich spotkan pomiedzy oba zespolami goscie byli gora az cztero krotnie. Napewno pilkarze St. Patricks beda chcieli ta dobra statystyka poprawic. UC Dublin wygralo ostani spotkanie z St. Patricks na ten boisku, i napewno gospodarze beda chcieli powtorka tego wyniku zeby sprawic przelemnosc dla wlasnych kibicow. Przed nami mecz w ktorym kazde wynik jest mozliwe z lekka przewaga dla goscie. Moim zadaniem z wzgledu na stawka spotkanie, dzis zeby wygrac zdobycie jedna bramka tego nie zagwarantuje. W dwoch z 3 ostanich pomiedzy dziszajszymi rywalami padlo wynik over 2,5. Dlatego stawiam ze dzis w spotkanie pomiedzy UC Dublin - St. Patricks padnie wynik powyzej 2,5 goli.

✅ 112
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Monaghan United(-1.5) - Athlone Town
Typ 1
Kurs : 2.13
Buk : Pinnacle
Analiza:

Dziś o 21:00 mecz rozegrają dwie drużyny irlandzkiej drugiej ligi. Będą to drużyny Monaghan United i Athlone Town. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy miażdzą wszystkich na swojej drodze. Ostatnie 3 mecze wygrali 2:0, 2:0 i 4:1. Ich bilans w meczach u siebie 8 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki. Natomiast drużyna z Athlone Town nie zachwyca w ostatnich meczach. Same remisy i porażki. I to ze słabymi rywalami. W ciągu 11 meczy odnieśli tylko 1 zwycięstwo. Myślę, że wicelider Monaghan United spokojnie pokona drużynę Athlone Town. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy. Powodzenia!:grin:

✅ 113
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom