>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 13 listopada 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie : Gorzów Wlkp v Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 2,00
Buk:bet365
Analiza: Witam dziś spotkanie w ramach 1 ligi. Zmierzą się ze sobą drużyny odmiennie w innej formie. Gorzów miejsce dziesiąte bedzie raczej juz gralo o utrzymanie sie w środkowej części tabeli. Podbeskidzie natomiast walczy o awans do ekstraklasy. Każdy inny wynik niż zwyciestwo jest dla nich porażką gdyż pierwszy ŁKS jest w znakomitej formie i pewnie siedzi na górze tabeli. W tej kolejce nie zanosi sie aby ŁKS stracił punkty. Dlatego też Podbeskidzie będzie dodatkowo zmotywowane. Może kilka ostanich spotkań pokaże forme obu drużyn.
06/11/2010 I Liga Górnik Ł. vs. GKP Gorzów P - 2:1
30/10/2010 I Liga GKP Gorzów vs. Warta P. P - 0:2
23/10/2010 I Liga Piast G. vs. GKP Gorzów P - 5:0
16/10/2010 I Liga GKP Gorzów vs. Dolcan R - 0:0
09/10/2010 I Liga Pogoń vs. GKP Gorzów R - 0:0
02/10/2010 I Liga GKP Gorzów vs. Flota Ś. P - 2:
06/11/2010 I Liga Podbeskidzie vs. Kluczbork Z - 1:0
30/10/2010 I Liga Sandecja vs. Podbeskidzie Z - 0:1
26/10/2010 Puchar Polski Podbeskidzie vs. Bełchatów Z - 2:0
23/10/2010 I Liga Górnik Ł. vs. Podbeskidzie P - 1:0
16/10/2010 I Liga Podbeskidzie vs. Warta P. Z - 2:0
10/10/2010 I Liga Piast G. vs. Podbeskidzie P - 2:1
⛔ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
Dumbarton FC - Ayr United
Typ: over 2 bramki do przerwy (tylko 2=zwrot)
kurs:5,50
bukmacher:bet365
Analiza:
Juz dzis o godzinie 16:00 rozpocznie sie spotkanie drugiej dywizji szkockiej pomiedzy ekipa Dumbarton FC a druzyna Ayr United.Mecz pomimo wszytko ze bedzie to pojedynek najslabszej druzyny ligi oraz 3 w tabeli Ayr United.Gospodarze po 12 kolejkach maja na swoim koncie tylko 7 punktow i bialns bramkowy 9:27 jednak patrzac na postawe gosci dzis moze byc dosc ciekawie.Ayr United to najbardziej ofensywnie grajaca ekipe w meczach wyjazdowych tej ligi a fakt ze strzelaja oni srednio ponad dwie bramki na mecz w spotkanich wyjazdowych oraz traca prawie 3 bramki pokazuje ze slaby Dumbarton FC nie jest na straconej pozycji.ja dzis jednak nie mam zamiaru stawiac na over bramkowy w calym meczu a ilosc bramek jaka padnie w pierwszej polowie poniewaz taki kurs wobec kilku faktow z ostatnich spotkan gosci to bardzo ciekawa propozycja.Ayr w ostatnich 5 meczach az 4 razy strzelal/tracil po 3 bramki juz w pierwszej polowie a patrzac na ich rywali jak i postawe gospodarzy 3 bramki w pierwszej polowie to bardzo mozliwy scenariusz.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na zaklad over 2 bramki do przerwy z opcja zwrotu w przypadku tylko dwoch goli
⛔ 100​
 
M 0

marcinc

Użytkownik
spotkanie:sandecja - mks kluczbork
typ: sandecja
kurs:1,77
bukmacher:milenium
Dziś o godzinie 13,00 w nowym sączu rozpocznie się mecz 1ligi.
Sandecja Nowy Sącz po dwoch porażkach zbiera siły i zacięcie walczy o extraklase.
Dzisiejszy mecz moze zblizyc gospodarzy nieco do lidera i zachowac duze szanse aby powalczyc na wiosne o extraklase.duzy zapal chora ambicja stoperow i napastnikow sandecji a takze spora publicznosc na stadionie przy kilinskiego pozwoli na wysokie zwyciestwo gospodarzy.
Sandecja w sezonie spisuje sie znakomicie na wlasnym stadionie przegrala tylko jeden mecz z Podbeskidziem ówczesnym liderem a na wyjezdzie ostatnia porazka z LKS (obecny Lider) nie odskrzydlila górali ktorzy wraz z nowymi sponsorami bede ubiegać sie o extraklase.Mks kluczborku ogolnie w tej rundzie spisuje sie przecietnie, ma dziurawą obrone , brak zdecydowanej ofensywy a takze kiepskie wystepy na wyjazdach raczej przyczynią sie do jej porażki dzis w nowym saczu.
Sandecja chcac ubiegac sie o extraklase musi takie mecze wygrywac i zbierac komplety pkt tam gdzie tylko to mozliwe , w nowym saczu dzis jest to mozliwe!!!
Stawiam na Sandecje ,aczkolwiek kusi mnie tez postawienie na wygraną przynajmniej dwoma golami przez gospodarzy....jestem tez przekonany ze mks nie strzeli dzis gola w nowym saczu..
Nieregulaminowy bukmacher,
-100pkt.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Dania - Słowenia
Puchar Polesie
typ 1
kurs 1,58
buk Unibet
W tym turnieju Duńczycy wyraźnie się rozkręcili i widać że ich ochota na wygranie tego turnieju jest spora. Po wygranej nad gospodarzami 4-2 (Białoruś) wczoraj po karnych pokonali Norwegię , w regulaminowym czasie było 2-2 w karnych 3-1. Co charakteryzuje drużynę z Danii to że sa skuteczni mimo że oddają mniej strzałów na bramki przeciwników . W meczu z Norwegią ilość strzałów 29- 24 (Dania) , ale też potrafią wykorzystać grę w przewadze , co np. Norwedzy nie potrafili wykorzystać , a okazji było.
Słoweńcy dostali od gospodarzy lekcję hokeja i przegrali 8-2 , strzałów padło wiele bo 32 ze strony Słowenii a 38 ze strony Białorusi . Niestety skuteczność Słoweńców nie jest ich mocną stroną, plus nie wykorzystywanie gry w przewadze - co Białorusini bezlitośnie wykorzystywali. Dziś myślę że Duńczycy powinni wygrać z najsłabszą drużyną turnieju , co im pozwoli na wygranie pucharu Polesia.
⛔ 100
 
S 0

swebs

Użytkownik
Spotkanie : LA Kings : NY Islanders
NHL
typ : 1
kurs : 1,65 (partyBets.com)

Powiem tak : Czy druzyna znajdujaca sie na 29 miejscu w tabeli z ostatnim dorobkiem 1 remis i 8 przegranych (ich fatalna passa) zdoła pokonać 3 w tabeli ktorzy ostanio wygrali 5 spotkan i u siebie nie przegrali jeszcze zadnego meczu , odpowiedz brzmi NIE , nie maja szans , procentowo stawiam tak oto szanse (85 % | 10 % | 5 % ) , w moim przekonaniu jest to niemal pewniak :p

Kiepska analiza.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: GP Abu Zabi
Typ: Zwycięzca Kwalifikacji: Vettel
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Faworytem bukmacherów na zwycięstwo w kwalifikacjach jest Vettel, moim także, a to dlatego że RBR ma najlepszy bolid a Webberowi przez cały sezon nie szło w kwalifikacjach i prawie zawsze był za Vettelem. Do walki o pole position może włączyć się jeszcze Alonso i Hamilton ale u nich tylko wzniesienie się na wyżyny swoich umiejętności i błąd Vettela w Q3 może im dać wygraną w co nie wierze. A treningi tylko potwierdzają że Vettel wygra kwalifikacje.
✅ 100
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie : Ruch Radzionków - Górnik Łęczna
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bwin
Analiza: Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie zaplecza polskiej Ekstraklasy między Ruchem Radzionków, a Górnikiem Łęczna. Ruch Radzionków na swoich smieciach nikomu nie odpuszcza, o czym nie dawno przekonał sie Piast Gliwice, dostajac bęcki 0-3. Ruch u siebie ma swietny bilans 5-3-0; 10:1 (tylko jedna stracona bramka). Strona internetowa podaje informacje o osłabieniach, ale nie sa one nowe ani decydujące dla formy zespołu.
Gorzej ma sie sprawa z zespołem Górnika, który na wyjazdach zawodzi. Zdołał tylko pokonać najsłabszego Dolcana 1-0 (po rzucie karnym). Górnik boryka sie z problemami kadrowymi, a po ostatnim meczu z GKP Gorzów wypadli kolejni zawodnicy. pomocnicy Milošeski i Zasada i bułgarski obrońca Bozkov. W sumie poza składem jest 2/5 stanu.
Jest to ostatni mecz jesieni przed własna publicznoscią. Myśle że Ruch zagra na 100% i pokona niewyraźnego Górnika.
✅ 110
 
makaveli23 517,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Arminia - Osnabruck
Typ: remis
(3.42)
Pinnacle
Osnabruck gra prymitywnie, jeszcze gorszego epitetu bym uzyl na Arminie, ale oszczedzę im. Ten mecz juz moglby sie własciwie dla mnie zakonczyc, bo jestem niemal pewny ze bedzie tu bramkowy remis 1-1 lub 2-2. Wątpie zeby ktorakolwiek druzyna by sie wysiliła i jakims cudem wygrała. Nie spodziewam sie wielkiego widowiska, wręcz odwrotnie to bedzie brzydki pojedynek z jedynym mozliwym wynikiem na tablicy. Remis a typ ten popieram głownie tym ze tak jak powiedzialem obie druzyny jako ze zajmuja niskie pozycje w tabeli beda grac raczej z głową i nie bedzie fajerwerkow. Nie znaczy to ze nie bedzie goli, wręcz przeciwnie wolę zeby byly w tym meczu bramki, bo przy 0-0 moze wpaść cos pod koniec i po typie. Mysle ze postrzelaja i sie zmeczą. 1-1 lub 2-2 do 60 minuty nie wykluczam.
⛔ 100
 
C 0

cucumbero

Użytkownik
Spotkanie : Werder Brema - Eintracht Frankfurt
Typ : Eintr. Frankfurt wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 4.75
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:
Witam. Już dzisiaj o godzinie 15:30 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Werderem, Eintrachtem. Nie wiems skąd wzięły się tak wysokie kursy na drużynę z Frankfurtu. Ostatnio grają wręcz relewacyjnie. Ostatnie 6 meczy to aż 5 zwycięstw i jeden remis. Dodatkowo lepiej spisują się oni na wyjazdach niż na własnym stadionie. Mają najlepszego strzelca ligi - Gekasa. Zawodnik ten jest w relewacyjnej formie i na pewno przyczyni się do dzisiejszego zwycięstwa drużyny z Frankfurtu. Suma goli w ostatnich 2 meczach Eintrachtu wynosi 8. Werder ostatnio jest zupelnie bez formy. Dawno nie widziałem ich w takim stanie. W ostatnim meczu polegli aż 6:0 ze Stuttgartem. W ostatnich 3 meczach suma ich goli to 16. Myślę, że spokojnie będzie over 2,5, a Eintracht potwierdzi, że w tym sezonie należy się z nimi liczyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Chropowaty.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj sobota, a więc bogata oferta piłki nożnej, wczoraj miałem udany typ z polskiej ekstraklasy, więc dziś kontynuuję moją przygodą z naszą Ekstraklasą. O godzinie 19:00 na Konwiktorskiej w Warszawie odbędzie się ciekawe spotkanie, gdzie miejscowa Polonia podejmie zespół &quot;Niebieskich&quot;, czyli Ruch Chorzów. Polonia Warszawa to drużyna, która w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 8 mając na swoim koncie 17 punktów: 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 porażki. &quot;Czarne koszule&quot; bardzo dobrze rozpoczęły sezon, wygrywając m.in. w Zabrzu czy w derbach z Legią, teraz jednak złapali zadyszkę. W środę, zremisowali w Poznaniu z Lechem 2:2, wynik ten można by było uznać za sukces, gdyby nie to że Polonia prowadziła już 2:0. W ostatnim meczu na własnym stadionie gospodarze dzisiejszego pojedynku przegrali z Lechią Gdańsk, nie mogło być inaczej, skoro nie potrafi się strzelić z 3 metrów do pustej bramki, rewelacyjna Lechia wykorzystała w tym spotkaniu nieskuteczność rywala i zwyciężyła 2:1. Ogólnie Polonia na własnym stadionie rozegrała 6 spotkań: 3 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 remis. Drużyna gości to Ruch Chorzów, zespół ten w ligowej tabeli zajmuje 9 miejsce: 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 4 porażki, osiągnęła przy tym stosunek bramkowy wynoszący 10:9. Ruch Chorzów tydzień temu niespodziewanie pokonał u siebie na stadionie na ul. Cichej 6, aktualnego mistrza Polski - Lecha Poznań, który bardzo słabo prezentuje się w obecnych rozgrywkach ligowych. Niebiescy na wyjeździe jak do tej pory rozegrali 6 spotkań: 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 3 porażki. W 3 ostatnich ligowych spotkaniach Ruch zdobył tylko 1 bramkę, ale dało to mu 5 punktów. Ruch ostatnio wygrał na wyjeździe z Polonią w 2001 roku. W drużynie Ruchu niewiadomy jest występ Macieja Sadloka, który latem został sprzedany do zespołu Polonii Warszawa, która jednak od razu wypożyczyła go do Ruchu na rundę jesienną. W umowie między klubami zawarty został zapis zabraniający piłkarzowi grę przeciwko gospodarzom dzisiejszego spotkania. Liczę, że dziś w końcu Polonia zagra dobry mecz i wygra nie tracąc przy tym gola, trener Paweł Janas wie, że jego pozycja w klubie nie jest bezpieczna więc dobrze by było wygrać dzisiejsze spotkanie, najlepiej nie tracąc przy tym gola.
⛔ 100
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
spotkanie:atletico madryt-osasuna
typ:1
kurs:1.65
buk:toto mix
atletico od 2 meczy w lidze bez zwyciestwa.awans w pucharze krola rezerwami pokazuje ze dzis wystapia w swoim optymalnym skladzie i slabo grajaca na wyjazdach osasune przed wlasna publicznoscia rozniosa w pyl.
do tego typ ze osasuna nie strzeli bramki 2.05 tez wydaje sie atrakcyjny
Nieregulaminowy bukmacher,
-100pkt.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
Spotkanie: Robin Soderling - Michael Llodra
Typ: Tie Break w meczu ? TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami dwa półfinały turnieju ATP w Paryżu na kortach twardych halowych.Moj typ pochodzi z tego pierwszego a mianowicie ze spotkania między Szwedem Robinem Soderlingiem a Francuzem Michaelem Llodrą.Bukmacherzy faworyzują tego pierwszego nie miej jednak ja uważam że w meczu zobaczymy rozgrywkę tie breakową, która jest wielce prawdopodobna.Obaj zawodnicy wysocy (190 cm wzrostu) swoją grę opierają na silnym skutecznym serwisie.Obaj w tym turnieju idą jak burza ponieważ do półfinału przystąpią bez straty seta.Obaj znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji.Obaj posyłają sporą ilość asów oraz wygrywają bardzo dużo piłek po pierwszym serwisie.Poniżej przedstawiam h2h między tymi zawodnikami które jest mi pomocne:
2010 Marseille Llodra - Soderling 7:6, 6:4
2008 Rotterdam Llodra - Soderling 6:7, 6:3, 7:6
Jasno widzimy że w dwóch spotkaniach tych zawodników zobaczyliśmy aż trzy rozgrywki tie breakowe.Wszystkie znaki na niebie wskazują że dzisiaj zobaczymy chociaż jedną.
✅ 83
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
AO Kerkyra – Skoda Xanthi
Typ: 1
Kurs: 2.15
Buk: Bwin
Analiza:
AO Kerkyra niespodziewanie dobrze zaczęli sezon. Po 7 kolejkach ich bilans wyglądał (3-3-1). Jednak w dwóch ostatnich meczach dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali. Dzisiaj bedą chcieli wyjść z tego drobnego kryzysu i zdobyć u siebie punkty ze Skoda. Będzie ku temu bardzo dobra okazja gdyż gospodarze zagrają dzisiaj dopiero pierwszy mecz na własnym stadionie ( poprrzednie jako gospodarze rozgrywali w Patras). Więc mobilizacja i chęć pokazania się miejscowym napewno ogromna. Gospodarze dzisiaj zagrają bez Iliasa Ioannou.
Skoda przedostatnia w tabeli, po 9 kolejkach tylko jedno zwycięstwo. Dzisiaj też nic nie wskazuje, na to by wygrajli mecz wyjazdowy. Dodatkowo ekipa z Xanthi ma problemy kadrowe, nie zagrają dzisiaj: Michael Gspurning, Christian Bekamenga, Jordan Stewart, Mugurel Buga i Stavros Stathakis.
⛔ 100
 
D 0

darius1080

Użytkownik
Spotkanie:Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs:1.83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Świetną passę zachowują piłkarze Śląska. Pod wodzą Oresta Lenczyka w ekstraklasie od 5 meczów nie doznali jeszcze żadnej porażki. Ostanie dwa mecze wygrali z nieprzeciętnymi rywalami Bełchatowem i Zagłębiem. Zabrzanie w tym sezonie nie lubią kompromisów. Do tej pory sześć razy wygrywali, raz zremisowali i pięć razy schodzili z boiska pokonani. Ostatnie dwa mecze przegrali z legią i zremisowali z polonią bytom.Wrocławianie upojeni dwoma wygranymi z rzędu wydają się być na fali i zrobią wszystko, by ponownie zwyciężyć przed swoją publicznością. Śląsk na dobre pożegnał się ze strefą spadkową i po spotkaniu z zabrzanami zamierza zbliżyć się do środkowej części tabeli.
✅ 83
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
spotkanie: Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec
typ: 1 (+4,5 pkt.)
kurs: 1,85
buk: Tobet
analiza:

Nadal nie wierze w jakość gry Turowa. Przed sezonem prezentowali się przywoicie chociaż brakowało pomysłu na gre. ROzgrywający kozłował piłke jak kiedyś Koszarek 20 sekund a potem oddawali jakieś dziwne rzuty. Jak to u Winnickiego, gra się conajmniej nie klei. Porażka z Polonią w domu i to wyrazna nie jest przypadkowa. Mecz z Koszalinem był na styk, pierwsza kwarta dla Turowa, druga dla rywali. Potem Turów odejchał na 6-7 punktów i cały czas ta przewaga się utrzymywała. Wtedy do akcji wkroczyli najsłabsi gracze ze Zgorzelca i odpadalili trójki które akurat właziły. To ustawiło mecz. Na powtórke wyczyna Bochno i Gabińskiego bym raczej nie liczyła. Chyba limit na ten rok już wykorzystali. Do tej pory krytykowałam Kotwice za złe budowanie składu ale to oczywiście nie wina koszykarzy, oni prezentują się bardzo dzielnie jak na taki marny skład. Błysnął formą Harris, coraz lepiej gra Fisher. Ostatnie dwa mecze Scotta poniżej ozekiwań i licze, że dziś będzie inaczej. Przyzwoicie gra Sarzało i Zabłocki. To troche mało ale może u siebie na Turów starczyć. Amerykanie to w zasadzie gwarancja punktów, licze na trójki Zabłockiego i chociaż niewielką pomoc Polaków. Wiadomo, że jestem zdania, iż mecze wygrywa obrona ale myśle, że w tym pojedynku może zadecydować skuteczny atak. Turów i tak wybitnie nie broni a to daje wielką szanse na rozstrzelenie się liderów Kotwy. Myślę, że Czarodzieje z wydm mają szanse dziś wygrać, mój typ bezpieczniejszy plus 4.5, przy zaciętej końcówce może się przydać, głupio jakby jeden rzut decydował o wyniku. Kotwa ma tylko jedną wygraną więc to cholernie ważny mecz. W zespole pojawił się Henderson, nie pisałam o nim wyżej bo nie sądze aby to już teraz miało wielkie znaczenie ale kto wie może to będzie dodatkowy atut. Z tego co wiem do Henderson jest juz dobrze przygotowany do tego meczu, porozumiał się z trenerem i partnerami ale nowa postac w zespole więc nie ma co oczekiwać cudów. Na pewno jest to szansa na większą rotacje i odpoczynek jak innych. Jeśli Kenneth okaże się przyzwoitym graczem to skład Kotwicy nie będzie wyglądać aż tak tragicznie. Siarka się wzmacnia, Zastal szokuje, Polpharma i Koszalin powinni więcej wygrywać więc sytuacja Kotwy robi sie dramatyczna. Dziś trzeba powalczyć.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : West Ham - Blackpool
Typ : X
Kurs : 3.90
Buk : Pinnacle
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 16:00 rozpocznie się ciekawe spotkanie w Angielskiej Premierschip . Zmierzą się z sobą drużyna okupująca strefę spadkową czyli Młoty oraz Blackpool . Wg. mnie faworyta w tym meczu nie ma dlatego stawiam na remis . Nie będę długo pisał ponieważ i tak widzę po kursach że wszyscy jadą na West Ham . Czyli i tak nikogo nie przekonam . Postanowiłem już obstawiać kupony tylko za 5 zł i na EW ponad 1000 zł . Wybieram oczywiście większości remisy . I wybieram je na podstawie miejsca w Tabeli . W tym przypadku Blackpool jest wyżej a kursy mniejsze są na West Ham , więc zdecydowałem się na REMIS i uważam że jest duża szansa na to . PozdrAwiam .
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie: Santos-Gremio
Typ: Gremio DNB
Kurs: 2,15
Buk: William Hill
Analiza:


VS


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie na Vila Belmiro. Santos u siebie gra bardzo widowiskowo i nawet po stracie szans na tytuł, nie podłoży się swojemu rywalowi z południa. Grêmio walczy o udział w przyszłorocznym Copa Libertadores więc dla nich ten mecz jest szczególnie ważny. Jeżeli wygrają z Peixe to wyprzedzą w tabeli Botafogo i już będą na miejscu czwartym, które daje im upragniony cel ale jeszcze będą musieli się martwić o to by, ani Palmeiras, ani Goiás nie wygrają Copa Sudamericana. Tak więc faworytem wydają się być goście, którzy cały czas mają o co grać i na pewno podejdą do tego spotkania zmotywowani by osiągnąć swój cel ale nie ma co się spodziewać by gospodarze odpuścili. Czyli zapowiada nam się znakomite spotkanie. Santos niby tylko bez czterech graczy ale bardzo znaczących dla nich. Neymar, Arouca, Ganso i Felipe to ich osłabienia. Trener Renato Gaúcho nie może skorzystać z: Borgesa, Gabriela, Vilsona i Williama Magrão.

Podsumowując jak dla mnie tutaj większe szanse na zwycięstwo mają goście i dlatego też na nich gram ale ja się zabezpieczam opcją DNB

Santos
Rafael; Pará, Edu Dracena, Durval e Léo; Roberto Brum, Adriano, Rodriguinho e Marquinhos; Zé Eduardo e Keirrison.


Grêmio
Victor; Edilson, Paulão, Rafael Marques e Fábio Santos; Fábio Rochemback, Adilson, Lúcio e Douglas; Jonas e André Lima
zwrot
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Werder Bremen - Eintracht Frankfurt
Typ: Połowa/Wynik końcowy 1 / 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o 15:30 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w niemieckiej Bundeslidze. Werder na własnym stadionie podejmie czwartą drużyne ligi Eintracht Frankfurt. Gospodarze są po 4 porażkach z rzędu, ja natomiast uwazam że będzie to mecz przełomowy. Wkońcu musza wygrać, dzisiaj idealna okazja, mecz na Weserstadion, przewaga własnego &quot;podwórka&quot; na pewno im pomoże. Frankfurt co prawda w tym sezonie, zaskakuje pozytywnie, ale według mnie ten zespół nie jest w stanie na dłużej zagościć w czołówce, dzisiaj ważny sprawdzian, mimo wszystko spodziewam się wygranej gospodarzy.
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
om- RC Lens

Typ: 2( +1,5)

Kurs: 1,6( Bet365)

Bardzo powaznie zastanawialem sie nad typem X2 w tym spotkaniu( rowniez moim zdaniem prawdopodobnym) lecz wole zagrac bezpieczniejszy handi na gosci.
Marsylia w tym sezonie dosc czesto i irytujaco wygrywa w spotkaniach na Stade Velodrom roznica jednej bramki. Tak bylo w meczach przeciwko: Sochaux( 2-1), Nancy( 1-0), Zylinie( 1-0), czy ostatnio w Pucharze Ligi z Monaco( 2-1, do tego spotkania jeszcze wroce).
Dla mnie forma mistrza w ostatnich tygodniach, mimo zwyciestw przypomina istna sinusoide.

Wyjazdowe spotkanie z Lille
jest jednym z dowodow mojej tezy. Fatalna pierwsza polowa w wykonaniu om, kiepski styl gry, po przerwie przebudzenie i strzelenie 3 goli, wywiezienie 3 pkt.
Nastepnie pucharowy mecz z III-ligowym Guingamp( sklad om w polowie rezerwowy). Ponownie gorsze pierwsze 45 min, dobra gra ich rywala, ktory stworzyl sobie sporo okazji strzeleckich. Druga odslona nieco lepsza dla om i gol Ayewa dajacy zwyciestwo.
Potem przyszedl pogrom Zyliny 7-0 w Lidze Mistrzow. Co trzeba przyznac tak imponujacy wynik om zawdziecza w duzo wiekszym stopniu niefrasobliwosci( prostym bledom)w grze obronnej Slowakow niz wlasnemu kunsztowi.
W koncu poprzedni mecz ligowy i starcie z PSG. I podobny scenariusz: fatalna I polowa, absolutne stlamszenie gosci przez Paryzan. Nieco lepsza druga odslona w wykonaniu om, lecz ostatecznie zasluzona porazka 1-2.
Szczytem ,,jednobramkowych&quot; wygranych marsylii bylo ostatnie, srodowe spotkanie w Pucharze Ligi z Monaco.
Marsylczycy, biorac pod uwage ogromne oslabienia w skladzie druzyny z Ksiestwa, byli zdecydowanym faworytem tego meczu, mieli szybko i latwo uporac sie z goscmi. Tymczasem to przyjezdni zagrali naprawde dobry mecz. Zaangazowaniem przewyzszali gospodarzy, ktorzy nie mieli pomyslu na gre. Pilkarze Monaco mieli wspaniale okazje bramkowe, a obronca om, Taiwo powinien zostac wyrzucony z boiska.
Lecz mimo tego marsylii udalo sie pokonac rywala 2-1.
Najblizszym rywalem pilkarzy ze Stade Velodrom bedzie przebudzajace sie po koszmarnym poczatku sezonu RC Lens.
Poprawa gry( zwlaszcza defensywnej) i przede wszystkim osiaganych wynikow widoczna jest od 4 spotkan w Ligue 1.
Remis z Rennes i Toulouse oraz zwyciestwa z Nicea i Montpelierre a przy tym jeden stracony gol, znow zasialy optymizm w kibicach Sang et Or.
Lens na spotkanie z marsylia przyjedzie oslabione brakiem: Queudrue( 1/0), Jemaa( 7/2), Demonta( 10/0), Serticia( 8/0) oraz Polleta( 7/1).
Dodam, ze jednak zaden w ww graczy nie gral w pierwszym skladzie w ostatniej, wygranej 2-0 potyczce z Montpelierre. Za to tacy gracze jak Akale, czy mlodzi Aurier i Varane, poparci najlepszym strzelcem zespolu z zeszlego sezonu, Maoulida moga byc gwarantem dobrej gry.
Co ciekawe, dla potwierdzenia mojego typu przytocze H2H na Stade Velodrom. Ostatnie 13 meczow: 7( wszystkie zwyciestwa jednobramkowe)-2-4 na korzysc gospodarzy.
Sadze, ze pilkarze Lens moga od poczatku, zwlaszcza w pierwszej polowie zaskoczyc gospodarzy. Moim zdaniem sa w stanie zaangazowaniem, dyscyplina taktyczna, kolektywem, bo brak im prawdziwych gwiazd, powalczyc jak rowny z rownym z om, mimo przepasci w tabeli i osiagnac korzystny dla siebie wynik.
✅ 60
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ:
x2
Kurs: 1.78
Buk: Tobet
Analiza: Witam. Dziś o godzinie 16:45 rozegra się ciekawe spotkanie w Polskiej Ekstraklasie. 14 w tabeli Śląsk Wrocław przyjmie na swoim stadionie 6 drużynę nasze ligi - Górnika. W ostatnich pięciu spotkaniach Śląsk się wyraźnie poprawił, uzyskując następujące wyniki:
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2-2 Polonia Warszawa
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 3-1 Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów 0-1 Śląsk Wrocław
Jak widać w ostatnich 5 meczach ligowych Śląsk odniósł stosunek 2-3-0 w bramkach 6:3, co jest dość dobrym rezultatem.
Górnik Zabrze prezentował się natomiast tak:
Górnik Zabrze 0-1 Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom
W 5 meczach Górnik odniósł bilans 2-1-2, w bramkach 5-3, co również najgorszym rezultatem nie jest.
Uważam iż Górnik jest w stanie zdobyć punkty. Polecam ten typ, pozdrawiam i życzę wygranych !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom