>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 13.12.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Argentyna wygra
Kurs: 1,93
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Sa to mistrzostwa pełne niespodzianek to nie ulega wątpliwości, Chorwaci wskoczyli do tego pół finału po dwoch remisach i seriach 11, mysle ze w tym wypadku limit szczescia został wykorzystany, przed turniejem Argentyna była jednym z łownych faworytów do mistrzostwa messi i spółka zrobia tu wszytko żeby zdobyć mistrzostwo ponieważ to jego ostatnia szansa na zdobycie tego brakujacego trofeum, kurs bardzo dobry dlatego bez zbednego kombinowania win albicelestes.

dodatkowo puszczam tez kilka kuponów na dokładne wyniki bo na totalbet jest fajna szansa na zgarniecie jackpota dlatego celuje w wyniki DW 1:0 i 2:0

93
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2160
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ:
Ivan Perisic Powyżej 1.5 fauli (OPTA)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betclic


Betclic chyba w tym typie robi promocję, bo przeglądając konkurencje czyli Superbet zobaczyłem, że tam na linie fauli powyżej 1.5 Perisica mają kurs tylko 1.35, więc myślę, że na betclicu warto w to zagrać. Mecz bardzo ważny dla obu drużyn, a statystyki Periscia jeśli chodzi o faule są następujące: 3, 2, 0, 4, 1 - to w ostatnich 5 meczach. Dlatego ja idę w stronę fauli chorwata, przeczuwam walkę i na pewno nie będzie odstawiania nogi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W fazie półfinałowej już nie ma słabych drużyn. Ktoś może powiedzieć, że Maroko dostało się tu przypadkowo i po brzydkiej underowej grze, ale zasadniczo liczy się fakt, że wyeliminowali Hiszpanię, Belgię i Portugalię, a więc europejskich hegemonów. Miejsce pozostałych trzech ekip w półfinale - Argentyny, Chorwacji i Francji nie są żadną niespodzianką. Argentyna po wpadce z Arabią Saudyjską powróciła do swojej passy nieprzegranych spotkań. Nie licząc wpadki z Arabią, ostatni mecz przegrali w lipcu 2019 roku. To naprawdę bardzo dawno. Zespół złożony z bardzo dobrych zawodników z Messim na czele póki co nie zawodzi swoich kibiców, choć długo nie byli pewni, czy wyjdą z grupy. Chorwacja natomiast ma coś do udowodnienia. W finale mundialu 2018 strzelili dwa gole, ale nie wystarczyły one do końcowego sukcesu. Z pucharem wyjechali Francuzi. Teraz nadarza się niebagatelna okazja by to osiągnięcie powtórzyć, a jeszcze lepiej - poprawić. Chorwacji również notują piękną passę nieprzegranych spotkań. W czerwcu przegrali 0:3 z Austrią, a poprzednio - w regulaminowym czasie gry - równo półtora roku temu, 13 czerwca 2021 r. na Euro z Anglią. To oznacza, że dzisiaj szykuje się zacięty pojedynek i choć przed mundialem sam twierdziłem, że Argentyna zdobędzie tytuł, to jednak każdy mały błąd może zadecydować o wygranej bądź porażce. Argentyna zdobyła dziewięć bramek, z czego cztery Messi. Chorwaci mają ich mniej ale też mniej tracą. Zatrzymali Lukaku, zatrzymali Neymara, Ziyecha. Czy zatrzymają Messiego? Niejedna już niespodzianka była na tym mundialu. Obstawiam scenariusz następnej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Argentyna + powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami pierwszy półfinał a w nim zmierzą się ze sobą - jednej z głównych faworytów do zwycięstwa MŚ przed turniejem Argentyna vs dość spora niespodzianka tych MŚ Chorwacja - solidna ekipa która 2gi z rzędu raz gra w półfinale MŚ.

Argentyna gra nie porywa możemy być raczej szczery co do tej opinii, o wiele więcej wymaga się od takiej drużyny ale można zapytać, która z drużyn porywa na tych MŚ? Do każdej z ekip można mieć jakieś ale... Mimo wszystko jest L. Messi, który sam może wygrać mecz a ten turniej jest chyba ostatnią szansą aby zdobyć upragnione Mistrzostwo Świata.
Chorwacja bardzo solidna przede wszystkim w pomocy L. Modrić, M. Kovacić i M. Brozović od ich gry bardzo dużo zależy i póki co grają swoją grę. Chorwacja miała 2 dogrywki w 1/8 i w ćwierćfinale i tutaj mogą już mieć małe problemy z siłami pod koniec meczu, nie ma co ukrywać w tak krótkim czasie jest to spory wysiłek jak 2 x 30 minut dodatkowe.

Liczę, że tym razem nie ujrzymy dogrywki a w wielkim finale zamelduje się Argentyna.

115
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2160
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ:
Over 2.5 goli Argentyny
Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Myślę że dzisiaj czar Chorwacji pryśnie i powalczą co najwyżej o 3 miejsce za kilka dni. Argentyna jest maksymalnie zmotywowana i konkretniejsza w ofensywie. Chorwaci bazują głównie na defensywie, która w przypadku przełamania zaczyna się gubić i bardziej prawdopodobne, że rywal strzeli na 2-0 niż ewentualne odrobienie strat. Messi jest w znakomitej formie i w końcu ma do gry kolegów, którzy wykorzystują jego klarowne podania. Myślę że Argentyna wygra w regulaminowym czasie. Sam typ to jednak minimum 3 gole Argentyny, które są jak najbardziej realne, ale wszystko zalezy od 1. połowy i ewentualnego szybkiego otwarcia.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2508
M 94,2K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Borna Sosa 3+ tackles
Kurs:
2.3
Bukmacher: Ewinner
Analiza:
Zacznijmy od tego co to tackles. Bukmacherzy traktują ten rodzaj zakładów jako wślizgi. Nie ważne, czy to w celu odbioru czy wybicia piłki, cyferki przeskakują do góry. Statystyki brane są ze strony soccerstats.com. No i co ciekawe, nawet jak mamy dogrywkę to nie da się tam rozbić tych statystyk, tak żeby zobaczyć jakie były w regulaminowym. No chyba, że ja nie wiem jak to zrobić.
Skupmy się więc na naszym typie. Linia mała nie jest, ale jak spojrzymy na statystyki wcale nie nimożliwa do zrobienia. Sosa gra praktycznie od dechy do dechy w każdym meczu. O zejście do szatni możemy się więc martwić w przypadku kontuzji lub dogrywki. W 4 dotychczasowych spotkaniach linia została osiągnięta 3 krotnie: (Maroko - 3, Kanada - 4, Beliga - 0, Brazylia - 5). Średnia 3/mecz. Co ciekawe w meczu z Beglią nie miał ani jednego tackles, przesiedział na ławie z Japonia i z Brazylia osiągnął wynik 5. Biorę to linie ponieważ po drugiej stronie będzie miał przeciwka najgorszego z możliwych czyli Leo Messiego. Jak wiemy, nie jest łatwo zabrać mu piłkę i mam nadzieję, że przynajmniej 3 razy na tyłku wyląduje nasz lewy defensor celem odebrania lub wybicia piłki. Dodatkowo poniżej przedstawiam liczby lewy obrońców grających przeciwko Argentynie. Słabiutko wypadł nam tutaj jedynie Australijczyk spośród 5 defensorów.
Ponadto, lewi obrońcy przeciwko Argentynie:
- Yasir Al - Shahrani - 3
- Jesus Gallardo - 3
- Bartosz Bereszyński - 3
- Aziz Behich - 1
- Ake -2, grający z nim na lewej Blind 3.
Na pewno mocno sprzyjającymi okolicznościami byłaby bramka zdobyta przez Chorwatów na początku spotkania i później autobus do końca meczu.
Powodzonka!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ:
Gracz meczu (Star Of The Match) według FIFA.com - Lionel Messi
Kurs: 2,05
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Wracamy znowu po przerwie do typowania. Wiele rzeczy może się wydarzyć w tym meczu, a ja celuję w zwycięstwo Argentyny i wybór MVP meczu. Co prawda nie widziałem łączonego typu na te dwa wydarzenia, tak też wybieram tylko to drugie. Argumentuję to następującymi powodami:
- Messi jest najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem Argentyny, a nawet bym powiedział, że praktycznie całego świata, co na pewno wpływa na szansę zdobycia MVP. Na tym mundialu pokazał już to przykład meczu Belgii z Kanadą, gdzie statuetkę otrzymał Kevin de Bruyne czy meczu Polski z Arabią, gdzie zyskał ją Lewandowski. Obydwaj po dobrym, ale nie rewelacyjnym meczu i w pewnych kontrowersjach.
- Mimo wszystko Leo jest w bardzo dobrej dyspozycji na tym turnieju, bo tylko przeciw Polsce nie zdobył bramki, notuje dodatkowo do tego asysty i ciągle jest w walce o koronę króla strzelców na mundialu. Nie wydaje mi się, żeby przeciwko Chorwatom zagrał poniżej tego poziomu.
- Tak naprawdę jak spojrzymy na konkurencję w zgarnięciu MVP, to widzę tylko Lukę Modricia, jeśli Chorwacja zwycięży, ewentualnie Livakovica. Każdy inny piłkarz w obu zespołach może zdobyć MVP, ale chyba tylko wtedy, kiedy będzie miał 'dzień konia' i wszystko mu będzie wpadać.

Mam nadzieję, że typ wejdzie. Powodzenia i z fartem :)

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2040
seba23 141,8K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna -Chorwacja
Typ: powyżej 4,5 kartek (90 minut)
Kurs: 2,32
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Powyżej znalazły się już typy na kartki tylko w większej ilości, ja proponuję linię trochę niższą ale za to też z dobrym kursem. Jak wiadomo po meczach 1/4 kartki się wykasowały także wszyscy zaczynają z czystą kartą i żeby nie zagrać w następnym meczy zawodnik musiałby dostać czerwoną kartkę o co na tym mundialu jest niezwykle trudno.
Argentyńczycy zrobią wszystko aby zagrać w finale, wszak to ostatni mundial Messiego i zdobycie Mistrzostwa Świata jest priorytetem dla niego samego jaki i jego kolegów z drużyny.
Z kolei Chorwaci stoją przed szansą wywalczenia gry w finale na 2 mistrzostwach z rzędu co nieczęsto się zdarza. Dla kilku Chorwatów też to będzie ostatni mundial w karierze.
Dotychczasowe dokonania obu ekip na tych mistrzostwach nie ma co przypominać gdyż nie mają one w zasadzie żadnego znaczenia. Teraz liczy się tylko ten 1 mecz i awans do wielkiego finału. Twardej i agresywnej gry na pewno nie zabraknie.
Sędziuje Włoch Orsato, który jest idealny pod typy na kartki. to jest jego 3 mecz, wcześniej prowadził spotkanie Kataru z Ekwadorem - 6 żółtych kartek i Argentyny z Meksykiem - 5 żółtych kartek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czaro82 477K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Chorwacja powyżej 1 celnego strzału w obu połowach
Kurs:
5.0
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Już za chwilę pierwszy półfinał w którym Argentyńczycy zmierzą się z Chorwatami. Mecz ten został już rozłożony na czynniki pierwsze przez pozostałych użytkowników. Ciężko będzie dziś cokolwiek ugrać przy typowaniu z jakimś grubszym kursem. Jednak znalazłem dwa ciekawe ( według mnie zakłady ). Mianowicie pierwszy z nich to że underdog w tym przypadku Chorwacja odda minimum dwa celne strzały w obydwu odsłonach tego spotkania. Akurat różnie może się mecz ułożyć, lecz jeśli Albicelestes szybko strzelą gola to Chorwacja będzie musiała zaryzykować. Myślę że sam Perisic będzie dziś próbował parę razy oddać strzał, możliwe że i Modric coś kropnie z dalsza. Pytanie tylko jak będą nastawione celowniki obu liderów reprezentacji prowadzonej przez Zlatko Dalića. Drugi ciekawy bet to obie drużyny powyżej jednego rzutu rożnego w obu połowach po kursie @ 7 na Betfan bo na forbet tylko @ 5.20. Oczywiście śmieszna stawka bo tylko za "niebieskiego" dla lepszego oglądania. Pozdrawiam 😉

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia Puchar Ligi
Godzina: 21:45
Spotkanie: Sporting - Maritimo
Typ: Remis lub Maritimo
Kurs: 5,06
Bukmacher: STS

Maritimo nie ma tutaj nic do stracenia i myślę, że będzie w stanie tutaj powalczyć. Dzisiejsze spotkanie to dla nich ostatnia możliwość, żeby nie stracić całkowicie szans na awans z grupy pucharowej. Sporting nie jest dzisiaj pod dużą presją i może sobie pozwolić na nieco luźniejszą grę. Ostatni mecz pucharowy na wyjeździe dzisiejszych gości zakończył się ich dwubramkową porażką pomimo posiadania zdecydowanej przewagi przez całe spotkanie. Myślę, że może stanowić to dodatkową motywację do dokładniejszej gry. Walka na stadionie Sportingu będzie trudna, jednak stawka meczu dla gości jest wyższa i myślę, że mogą tutaj postarać się o remis.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom