>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Ślepsk Suwałki vs BKS Bydgoszcz 
TYP: Ślepsk -1,5 seta 
KURS: 1,5
BUKMACHER: sts
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam, że Ślepsk Suwałki pokona BKS Bydgoszcz za 3 punkty. Taki zakład oferuje sts po kursie 1,5.

BKS Bydgoszcz to według mnie jeden z głównych faworytów do spadku obok MKSu Będzin. Bydgoszczanie nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie, mają na koncie aż 11 porażek. Nie widzę tam żadnego siatkarza, który byłby w stanie pociągnąć, zmotywować zespół. Są skazani na ciężką walkę o utrzymanie. 

Ślepsk niby jest tylko pozycje wyżej ale to przez to, że mają rozegrane aż o 3 mecze mniej niż Bydgoszcz. 

Gospodarze też jakoś nie błyszczą w tym sezonie ale nie ma co się spodziewać cudów po beniaminku. Jak na pierwszy sezon w Pluslidze to i tak dobrze sobie radzą. Wygrali z AZS Olsztyn, z Czarnymi w Radomiu czy z Resovią w Rzeszowie. To pokazuje, że jest w tym zespole potencjał. Może nie na czołowe lokaty ale na środek tabeli na pewno. Dlatego myśle, że dziś Ślepsk we własnej hali spokojnie pokona BKS Bydgoszcz. Powodzenia.

  100
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / 1. Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - Montpellier
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Swój typ opieram w głównej mierze na H2H dzisiejszych rywali. W trzech ostatnich bezpośrednich pojedynkach padł wynik underowy, w tym dwukrotnie na boisku Lille (0:0, 1:1). Ponadto na siedem ostatnich meczów z udziałem dzisiejszych gospodarzy, aż sześć kończyło się maksymalnie dwoma trafieniami. Monpellier na wyjeździe swego czasu miał długą passę underów, ostatnio się to zmieniło, ale sądzę, że w meczu w Lille kibice wielu bramek nie obejrzą.

Trzeba też dodać, że Lille jest świeżo po trudnym spotkaniu z Chelsea. Wszystkie te aspekty skłaniają mnie do przypuszczeń, że zobaczymy dziś maksymalnie dwa gole.

  100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina 21.00
Spotkanie: Alaves vs Leganes
Typ: powyżej 2 goli, powyżej  8 rożnych, powyżej 4 żółtych kartek
Kurs: 5,60
Bukmacher: forBet
Analiza: Wczorajsza kombinacja z Forbetu się udała, więc dzisiaj też próbuję. W tym meczu wszyscy nastawiają się na maksymalnie 1 lub 2 gole, ale słaba postawa obrony i brak kilku ogniw defensywy, może zwiększyć szanse na bramki. Rzuty rożne dla Alaves to szansa na gola, bo bazują na stałych fragmentach, a Leganes nabija średnio 4/5 rożnych na mecz. Kartki to standard w lidze hiszpanśkiej, sedzia meczu pokazuje też sporą średnią.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: pogoń powyżej 4,5 rogów
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj zdobywać Kraków przyjada Portowcy którzy graja bardzo dobra piłke jak na polska lige kopana. Jak zauwayliscie gram rzuty rozne na fawortów spotkania i dobrze mi w tym idzie :) dzisiaj Pogoń bedzie naciskała mocno słabiutka Biała Gwiazdę. Nie ma co się oszukiwać Wisła gra dramatycznie boryka sie z problemami na boisku jak i poza boiskiem. Dzisiaj maksymalnie co im sie uda to wycisnac remis  zpogonia i to bedzie sukces dla krakowianinów . Pogoń na bokach  ma szybkich energycznych zawodników ktorzy lataja dobrze po bokach i wrzucaja fajne piły a obrońcy beda musieli przecinac te podanie za tym pojdzie spora ilosc rgów. Linie 4,5 wydaje mi sie do pokrycia juz do 60 minuty :) 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30 
Spotkanie: Hoffenheim - Augsburg 
Typ: Hoffenheim i over 2,5 gola
Kurs: 2,41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnio trochę słaba passa bo i chyba za wysokich kursów szukam. Dzisiaj liczę na przełamanie i stawiam na "Wieśniaków" oraz na co najmniej 3 bramki w meczu z Augsburgiem. Ostatnie tygodnie zdecydowanie lepsze dla Augsburga, które jest nie pokonany od 4 kolejek. Gospodarze wybiegną na murawę aby przełamać złą passę trzy ostatnie mecze bez zwycięstwa. Historia pojedynków obu drużyn zdecydowanie na korzyść miejscowych, którzy w starciach z Augsburgiem są niepokonany od 8 pojedynków. Wygrali 6 razy w tym ostatnie 3 mecze. W zeszłym sezonie w Sinsheim 2:1 i w delegacji 4:0. Stawiam na Kramarica i spółkę że powrócą dzisiaj na zwycięską ścieżkę. 

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Heerenveen - Willem II
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 2,35
Bukmacher: etoto

Heerenveen zajmuje obecnie piątą pozycję a Willem II czwartą. Obydwa zespoły są w gazie, gospodarze strzelili 7 bramek w ostatnich trzech meczach, a goście aż 9 bramek, w tym pokonali na wyjeździe 2:0 Ajax.

Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami to wyniki 4:2, 5:1 i 2:0, wszystko wygrał Heerenveen, nie wiem jak dzisiaj będzie dlatego gram na bramki. Na 10 ostatnich meczy między tymi zespołami BTTS padł 8 razy, over 2,5 gola 4 razy na 5 ostatnich meczów. Do tego dochodzi wysoka średnia ogólna bramek obu zespołów w lidze (prawie 3 gole na mecz). Jedni i drudzy mierzą w trzecie miejsce w tabeli dające prawo gry w Lidze Europy bez konieczności grania w playoffach. Spodziewam się ciekawego meczu i przynajmniej czterech bramek.

  100
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: Panathinaikos +11.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.40
Bukmacher: Forbet
Analiza: Kolejny mecz w którym uważam, że kurs na faworytów jest mocno zaniżony. W ostatnim czasie miałem okazję przyjrzeć się dokładniej obu ekipom. Barcę oglądałem w Rosji, gdzie jej rywalem były Chimki oraz ich w ich ostatnim ligowym meczu z Manresą. Panathinaikos śledziłem z Olympiakosem i kilka dni temu z jakimś słabszym rywalem, którego nazwa nie ma tu większego znaczenia. Gołym okiem widać, że Grecy zrobili duży progres od początku sezonu, bo na starcie bywało różnie, szczególnie w Europie. Choć wyniki jeszcze nie do końca to odzwierciedlają, ja widzę w ich grze postęp. 
Co do Hiszpanów to mam problem, bo nie są oni do końca regularni. Mogą pewnie wygrać z czołówką Euroligi, żeby za trzy dni przegrać u ligowego średniaka. Barcelona to cały czas wielka firma, a takie nazwiska, jak Davies, czy Mirotic zna każdy kibic basketu na Starym Kontynencie. Panata wydaje mi się bardziej zbilansowana, choć ich gra jest szybsza niż gospodarzy. Szybsza nie znaczy oczywiście, że lepsza, bo szybciej przechodzą do ataku, jednak nie są chyba tak skuteczni w defensywie. 
Co mnie przekonuje do tego typu. Przede wszystkim właśnie nierówna gra dzisiejszych faworytów, widać tu braki kadrowe, jeśli chodzi o zmienników, a pierwsza piątka nie pojedzie przez 40 minut na pełnych obrotach. Grecy chyba mają szerszy skład, choć indywidualności są po stronie Barcy. 
Stawiam tu na wyrównany pojedynek, nie mam wątpliwości, że underdog postawi się faworytowi. W końcu zagrają w Palau Blaugrana, a tu każdy chciałby wygrać, jednak mało któremu jest to dane. Moim zdaniem ekipa z Aten nie jest dziś wcale nie straconej pozycji, a wyrównany skład plus większa mobilizacja spowodują, że zobaczymy bardzo przyjemne widowisko.

  100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: 1 poł lub mecz - Wisła
Kurs: 2.58
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wisła w końcu musi osiągać lepsze wyniki. Oglądałem kilka ich ostatnich spotkań i w ofensywie jest iskra. Wyniki nie są do końca odzwierciedleniem ich gry, ponieważ w niektórych spotkaniach powinni zdobyć przynajmniej remis. Oczywiście to tylko takie gadanie, ale mam nadzieje ze dzisiaj nadejdzie ten dzien, w ktorym zespol z Krakowa wygra mecz. Pogon wcale nie radzi sobie najlepiej na Reymonta. Pogon jest liderem, lecz Ekstraklasa jest tak nieprzewidywalna, ze wszystko moze sie zdarzyc. Z tego co widze zabraknie dzisiaj podstawowego obronce gosci Triantafyllopoulosa. Na wyjazdach Pogon radzi sobie roznie, ostatnie pięć spotkan to dwie porazki, remis i dwukrotnie wygrywali. Trzeba wierzyc,ze Wisla postawi twardy opor i wreszcie zdobedzie trzy punkty.

  158
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Charlton  - Hull
Typ:  Liczba goli i wynik Wygrana Hull i powyzej 2,5 gola
Kurs: 2,65 
Bukmacher: sts
Analiza:

Charlton to beniaminek ktory zaliczyl fenomenalny start ale pooli juz wszystko wraca do normy. Trener LEe Bowyer jest zoltodziobem na tym poziomie i o ile na poczatku jechali na entuzjazmie, teraz zaczynaja sie problemy, brak zwyciestw i obsuwanie sie w tabeli. Trener nie umie znalezc srodka zaradczego.
Dzis Charlton przegra z Championshipowymi wyjadaczami, ktorzy maja w skladzie superstrzelca Jarroda Bowena, ale i na skrzydle miesza Grosicki.
Kontynuacja negatywnej passy Charltonu, bukmacherzy polecaja jedynke, to jest trzeci powod, zeby zagrac na Hull


  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom