>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna HIszpania
Spotkanie: Getafe - Barcelona
Typ: Getafe ponizej 3,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.66
Godz: 16;00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Zacznijmy od tego że W Hiszpańskiej lidze w walce o mistrzostwo biorą udział tylko trzy ekipy jest to Barcelona, Real i Atletico.. Getafe grało u siebie już z Realem i Atletico i udało im sie tylko nabić po jednym rożnym. Barcelona to zespół który lubi kontrolować piłke i całkowity przbieg gry. Tylko kilka drużyn zdołało nabić Barcelonie te 4 rożne... Getafe to zespół słaby jak na Hiszpańska ligę klasyfikują się na dwunastym miejscu w La Liga... Sprawdzając statystyki rożnych getafe, zwracałem uwage na ilośc nabitych przez nich rożnych z mocniejszymi zespołami i nigdy ine udało im się przekroczyć tej Linii więc uważam że dzisiaj będzie tak samo. Powodzenia!
⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League 2014/2015
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Stoke
Typ: BTS
Kurs: 1.93
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Witam na dziś przygotowałem spotkanie pomiędzy Crystal Palace a Stoke. W tabeli sytuacja przedstawia się następująco Crystal Palace zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 14 punktów natomiast Stoke 13 miejsce i 18 punktów. Druzyny w tym sezonie grają na podobnym poziomie dlatego dziś postawie na typ że obie drużyny strzelą bramkę bo cięzko wytypować kto zwycięzy. Obydwie drużyny grają bardzo nierówno Stoke ostatnio mieżył się z drużynami z górnej połowy tabeli i potrafił zaskoczyć jak choćby w ostatniej kolejce gdzie pokonał Arsenal jednak pare kolejek wczesniej nie potrafił sobie poradzic z Liverpoolem który w tym sezonie zawodzi tym bardziej że jeszcze wczesniej wygrali z Tottenhamem. Crystal Palace natomiast w ostatnich meczach pokazał się z dobrej strony przeciwko drużynom mocniejszym od nich jakby chociaż remis z Kogutami czy wygrana z Liverpoolem. Głownym problemem obu drużyn to jak wczesniej pisałem nierówna gra dlatego nie licze na jakiś grad goli a można w tym meczu pokusić sie o under 2,5 jednak ja stawiam na BTS. Crystal z ostatnich 5 meczy 2 razy kończyli z BTSem a Stoke az 4 a jeśli zobaczymy na mecze pomiędzy tymi drużynami to na ostatnich 5 meczy 3 razy padł taki typ. Zachęcam do postawienie takiego typu bo kurs też jest oczywiście zachęcający.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lowicz 9

lowicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Schalke 04 - 1. FC Köln
Typ: Choupo-Mouting strzeli bramkę
Kurs: 3.10
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zawodnik Schalke w świetnej dyspozycji strzeleckiej. W ostatnich trzech kolejkach ligowych ustrzelił 5 bramek. Pod znakiem zapytania stoi występ Huntelaara, więc pod jego ewentualną nieobecność to na Choupo-Moutingu będzie spoczywać odpowiedzialność za akcje ofensywne. Defensywa Köln nie znajduje się w najlepszej dyspozycji, ostatnio tracą sporo bramek, natomiast Schalke się ostatnio rozstrzelało. Dodatkowo kurs zachęca, bo według mnie nie jest adekwatny do formy zawodnika Schalke, więc wchodzę za drobne.
⛔100
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dyscyplina: The Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Watford - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:00 na stadionie Vicarage Road Stadium w Watford w ramach 21 kolejki Championship dojdzie do spotkania Watfordu z Wigan Athletic.
Watford obecnie znajduje się na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Watford może poszczycić się dobrą ofensywą, zdobyli 36 bramek co jest plasuje ich na trzecim miejscu pod tym względem, lepszą ofensywę mają jedynie piłkarze Derby County i AFC Bournemouth w składzie z Arturem Borucem. Watford po 4 porażkach w końcu zanotował na swoim koncie zwycięstwo. W ubiegłej kolejce wygrali w delegacji 5:0 z Fulham. Trzeba przznać, że ostatnie porażki przydarzyły im się z czołówki tabeli, z takimi drużynami jak Ipswich, Derby county. Dzisiaj grają u siebie i powinni raczej to wygrać, lepszego przeciwnika na podtrzymani dobrej passy nie dostaną.
Dzisiaj przyjeżdża do nich drużyna Wigan Athletic. Mają oni zaledwie 17 punktów na swoim koncie i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Wigan słabo gra na wyjazdach. To kolejno porażki Z Shiefield, Boltonem i Brighton. Ich ofensywa wygląda nie najlepiej zaledwie 20 zdobytych bramek.
Watford dostaje dzisiaj na tacę jedną z najsłabszych drużyn, słabo radzącą sobie w delegacji, które notuje fatalne występy, dlatego dzisiaj to dla nich takie must win.
✅105
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Niżny Tagił HS132
Godzina: 16:00
Para: Severin Freund - Peter Prevc H2H
Typ: 1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betclic

Dość ciekawie wyglądająca para. Niemiec w każdym treningu oraz kwalifikacjach był o wiele wyżej niż Słoweniec, widać, że Prevc nie czuje tej skoczni. Niemiec wygrał jeden z treningów, a w pozostałych był w ścisłej czołówce, Słoweniec na lokatach 21, 3 i 28 (ta trzecia pozycja tylko i jedynie dzięki punktom za wiatr). Stawiam zdecydowanie na Niemca, czuje sie tutaj lepiej i same wyniki to pokazują. Polecam na dzisiaj!
(We wzorze zamieniłem Spotkanie na Para. Jeżeli administracja weźmie to za załamanie regulaminu, prosiłbym o poprawkę.) ✅ 74​
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Altach - Sturm Graz
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 16:00 w 19 kolejce austriackiej Bundesligi zmierzą się ze sobą drużyny Altach oraz Sturm Graz. Gospodarze zajmują 4 pozycję z dorobkiem 27 punktów oraz bilansem bramkowym 25:23. U siebie grali 9 razy i 5 razy wygrali, 2 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 16 bramek i tracąc 9. Goście zajmują 3 pozycję z dorobkiem 28 punktów oraz bilansem bramkowym 27:21. Na wyjeździe grali 9 razy i 5 razy wygrali, 2 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 13 bramek i tracąc 6. W ostatniej kolejce Altach przegrało na wyjeździe z WR. Neustadt 2:0 a Sturm Graz pokonał u siebie Ried 3:1. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 2:2. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być remis dlatego też tak gram.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - West Ham United
Typ: BTS
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za niedługo dojdzie do interesującego pojedynku pomiędzy Czarnymi Kotami a ekipą Młotów. Oglądając w tym sezonie spotkania gospodarzy widać ogromną ambicję w ich grze. Potrafią punktować w meczach gdzie są skazywani na porażkę. Sunderland bardzo dużo remisuje i to często remis 0-0. Jednak dzisiaj spodziewam się z ich strony otwartej gry, na pewno będą chcieli przejąć od początku inicjatywę i szybko strzelić. West Ham z kolei bardzo ładnie radzi sobie w ligowych zmaganiach. Przed sezonem kibice chcieli zwalniać trenera Big Sama a ten za nic to sobie wziął, sprowadził kilku ciekawych graczy i stworzyła się bardzo ciekawa paczka, która osiąga bardzo dobre rezultaty. Może ich styl gry nie jest przyjemny dla oka to jednak mimo wszystko są oni skuteczni, bo nie ważne jak ważne by wygrać. Dlatego z kolei w przypadku WHU liczę na jakiś udany kontratak zakończony bramką ponieważ nie spodziewam się z ich strony przeważania w meczu, raczej to gospodarze powinni być częściej przy piłce. Trenerzy obu ekip przystąpią bez zmartwień kadrowych, w grudniu nie pojawiła się żadna kontuzja w Sunderlandzie jak i w ekipie z Londynu. Warto będzie obejrzeć to spotkanie gdyż mecze Czarnych Kotów często obfitują w sporą dawkę emocji.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

mikcho22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Austria, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Admira - AC Wolfsberger
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher : Bet 365
Analiza:
O godzinie 18:30 Czasu środkowo europejskiego rozegra się mecz pomiędzy Admirą i Wolfsbergerem Gospodarze są minimalnie przed strefą spadkową zajmują 9 miejsce z dorobkiem 15 punktów z czego w ostatnich 5 kolejkach udało im się zdobyć zaledwie jeden punkt i to na dodatek z drugim &quot;out saiderem&quot; ligi austryjackiej. Admira Ma nie zbyt chlubny bilans bramkowy 15 strzelonych i aż 33 stracone bramki. Natomiast goście zajmują 2 miejsce w tabeli z 27 bramkami zdobytymi i 19 straconymi co prawda Wolfsberger w ostatnich 5 kolejkach zdobył zaledwie 2 punkty, co zdecydowanie oddaliło go od Lidera, ale w meczu z liderem dwie kolejki temu odblokowali się i gdyby nie sędzia to zdobyli by opragnione 3 punkty. Po tym odbudowaniu wydaje mi się że vice lider powinien sobie bez problemu poradzić z czerwoną latarnią, tym bardziej kurs zachęca na postawienie na klub z czuba tabeli.
⛔100
 
D 0

donomar18

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Liiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Karpat - Sport
Typ: 2
Kurs: 8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 16:00 staną naprzeciwko siebie drużyny Karpatu oraz Sportu, Karpat zajmuję czwartą lokatę z dorobkiem 50pkt. po 29 rozegranych meczach spisują się średnio jak na tą drużynę, Sport zajmuję ostatnio lokatę z dorobkiem 29pkt, ostatnie dwa mecze Sportu były bardzo udane wygrane z zdecydowanymi faworytami 3:2 z Kalpą oraz 0:1 z TPS Turku, ta drużyna się dopiero chyba rozkręca, bardzo ładny kurs można pomyśleć nad tym typem, w drużynie z Karpatu nie zagrają Patrick Davis i Julius Junttila, w Sporcie bez urazów, zatem myślę że Sport może zaskoczyć drużynę gospodarzy i zrobić im przedświąteczny &quot;prezent&quot; Fajny typ myślę że Sport ugra wygraną, można zagrać również razem z dogrywką i karnymi na Sport, poza tym Sport od 99r nie wygrał z Karpat myślę że będą chcieli to zmienić na pewno dziś, powodzenia
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka -Włochy, Serie A
Godzina: 17:30
Spotkanie: Macerata - Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 3.4
Bukmacher : Bet365
Na dzisiaj spotkanie na szczycie siatkarskiej serie A i spotkanie pomiędzy Maceratą i Perugią. Dziwi mnie trochę, aż taki wysoki kurs na Perugię, oglądałem w ostatnim czasie mecze zarówno jednej i drugiej drużyny i wydaje mi się, że ten mecz będzie wyrównany i może zakończyć się nawet tiebreakiem. Perugia bardzo dobrze spisuje się w Lidze Mistrzów, mecze z ich udziałem które udało mi się obejrzeć (wygrana z Halkbankiem Ankara i dosłownie zmiażdżenie Noliko Maseik) zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z kompletem 3 wygranych Perugia prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów, a jeśli chodzi o ligę Włoską to po dwóch porażkach w pierwszych kolejkach z Modeną i Trentino Perugia idzie jak burza i kolejne 6 wygranych spotkań daje im obecnie 3 miejsce w tabeli. Obecnie goście dzisiejszego spotkania legitymują się 9 wygranymi z rzędu licząc Ligę Mistrzów i serie A. Gospodarze natomiast w lidze włoskiej radzą sobie trochę lepiej od gości, zajmują obecnie 2 miejsce z 7 wygranymi i 1 porażką z Trentino z końca listopada. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów Macerata trafiła do bardzo mocnej grupy i po dwóch porażkach z Biełgorodem i Fenerbahce oraz wygranej z Paryżem zajmuje 3 miejsce. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się wielu emocji i meczu w którym będzie na pewno więcej niż 3 sety, a moje typ idzie w stronę Perugii będącej w ostatnim czasie w lepszej formie niż gospodarze.
⛔100
 
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20:45
Spotkanie:Lazio vs Atalanta
Typ: 1
Kurs: 1.56
Bukmacher:Bet-at-home
Witam. Dzisiaj w ramach 15 kolejki Serie A Lazio podejmuje na swoim stadionie Atalante. Oczywiscie faworytem tego meczu sa gospodarze ktorzy zajmuja niezla 6 pozycje z niewielka strata do czołówki. Na ich pozycje w tabeli składa sie 7 zwycięstw 2 remisy i 5 porażek. Natomiast Atalanta radzi sobie dosyc slabiej dlatego zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli z 14 punktami notując tylko 3 wygrane 5 remisów i 6 porażek. Biorąc pod uwage to ze goscie nie graja w tym sezonie nic ciekawego i dobra forme Lazio ktore przegrywalo na wlasnym stadionie tylko 2 razy w tym sezonie z Juventusem i Udinese goscie nie powinni wywieść nawet punktu. Co prawda Atalanta wygrala na wiosne na tym stadionie z Lazio ale to juz nowy sezon i inna foma dlatego obstawiam wygrana gospodarzy.
✅56
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - JPL (20:00)
Lierse vs. Westerlo
2,
3.75
WillHill
Pojedynek ekip, które zawodzą na całej linii w ostatnich kolejkach. Gospodarze zwycięstwa nie uświadczyli od 18.10, goście natomiast od 25.10. Dzisiaj sądzę, że któraś z drużyn ostatecznie przełamie słabszą dyspozycję i wygra. Idę w stronę beniaminka - po pierwsze ze względu na kurs. Kopacze Westerlo zdecydowanie lepiej wypadali na tle swoich rywali niż obecna czerwona latarnia ligi z Lierse. Widać chęci, ale brakowało szczęścia i waleczności do samego końca. Dzisiaj będą jednak w stanie wygrać ze swoim rywalem. Mankamentem w szeregach gości mogą być dwie absencje: Aoulada (14/4 napad) oraz Maertensa (17/0 obrona). Zatem brzemię strzelania goli będzie należało do Gounongbe, który trafił w tym sezonie aż 9 razy. Niemniej to w zespole Lierse będzie większa absencja. Na ławce trenerskiej zabraknie Stojanovicia. W kadrze nie ma: Velliosa (14/1 napad). Największym kłopotem Lierse jest fatalna organizacja w zespole i słaba taktyka, która nie daje efektów bramkowych. To dzisiaj - mam nadzieję - wykorzysta drużyna przyjezdna. Pierwszy mecz w tym sezonie obu drużyn zakończył się blamażem Lierse. Westerlo wygrało aż 6:1. Mnie jednak usatysfakcjonuje wygrana choćby jednym golem.
Powodzenia.
⛔100
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 20:05
Spotkanie: Dallas Mavericks - Golden State Warriors
Typ: Dallas Mavericks
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czy dzisiaj seria GSW dobiegnie końca? wiele na to wskazuje, po pierwsze h2h (Mavs bardzo nie leżą drużynie z Oakland) po drugie brak zarówno Boguta jak i Lee, David Lee w tym sezonie jeszcze nie zagrał w żadnym meczu, ale Bogut grał prawie we wszystkich meczach i jest to bardzo ważna postać przede wszystkim w obronie Wojowników, będzie go bardzo brakowało w tym meczu i według mnie jego nieobecność zadecyduje o porażce Wojowników.
W Mavs nie będzie grał Chandler Parsons, ale czy to będzie tak wielka strata dla zespołu z Teksasu? nie sądzę, w tym sezonie Parsons nie jest tym samym chłopakiem, co z czasów Houston Rockets, a więc nie powinni zbytnio odczuć jego braku, w przeciwieństwie do zespołu GSW, którzy brak Andrewa Boguta z pewnością odczują.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom