>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 13.12.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
1 X 2 i liczba goli
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2.80
Analiza:
Takie oto dwa kuponiki postanowiłem wziąć pod lupę. Jagiellonia podejmuje na własnym obiekcie łódzki Widzew i wydaje się, że powinno pójść jak z płatka dla gospodarzy, bo to co prezentuje Widzew, to nie można inaczej myśleć. Widzew to ostatnia i najgorsza drużyna w lidze. Jaga obecnie sklasyfikowana jest na 9 pozycji i tracą dwa oczka do Zawiszy. Trzeba uciekać z tej czerwonej strefy, rywal nadarzył się do tego znakomity. Piotr Stokowiec cały czas zapowiada, że jego zespół walczy o miejsce w najlepszej ósemce, czego nie można powiedzieć o gościach. Gospodarzom służy gra na własnym obiekcie, rozgromili Wisłę, pokonali łatwo Śląsk, Kolejorz zgubił w Białymstoku punkty. Dziś Widzew będzie grać 10 mecz na wyjeździe, jak do tej pory nie udało im się wygrać ani razu.
Przy ewentualnym zwycięstwie w dzisiejszy wieczór, nie tylko miłym akcentem zakończą jesienne rozgrywki i spokojnie spędzą zbliżające się święta Bożego Narodzenia, ale również mogą wskoczyć do pierwszej ósemki tabeli.
Jakub Bartkowski, Michał Jonczyk i Alex Bruno - to grupa rekonwalescentów, których w Białymstoku nie zobaczymy. Pod znakiem zapytania stoi również występ Pereza, który narzeka na drobny uraz po ostatnim meczu.
W drużynie gospodarzy natomiast wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Pominąłem zawodników, którzy są już od dłuższego czasu kontuzjowani.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga: Holandia / Eridivisie
Spotkanie: Zwolle - Hereenveen
Typ: Goście wygrają
Kurs: 3.20 / eXpekt
vs

(..) w ramach 17 kolejki holenderskiej Eridivisie spotkają się w/w drużyny. Są to sąsiedzi
z tabeli ligowej gdzie mój typ pada na gości w tym meczu. Drużyna Zwolle osłabiona dziś
w pierwszego bramkarza K. Begois 12 meczy oraz drugiego goalkeeper L. ter Wielen 2 mecze.
Ponad to nasz rodak i mój imiennik pomocnik Mateusz Klich 14/1, oraz napastnik
G. Fernandez 10/4 w tym meczu nie zagrają. Serca swój ostatni mecz przegrali 2:1
z drużyną Feyenordu, a Zwolle grając na wyjeździe z Go Ahead Eagles uległo im aż 4:1.
Na pewno obie drużyny mają niedosyt po ostatniej kolejce i w tym meczu będą szukać
swoich 3 punktów. Goście mają w swojej kadrze dwie długoterminowe kontuzje
S. Fazli 4/0, oraz U. Nwofor 3/0.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - M.Ś. kobiet
Spotkanie: Rumunia - Czechy
Typ: Rumunia (-2.5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 13.12.2013 19:15
Ostatni mecz fazy grupowej dla obu drużyn. Obie już zapewniły sobie awans do 1/8 finału, niewiadomą pozostaje - z którego miejsca?. Faworytki - Rumunki dotąd 3 zwycięstwa (27-17 Tunezja; 32-13 Australia; 21-17 Węgry) i 1 porażka (23-26 Niemcy). Czeszki, które niedawno grały z Polkami : 27-35 z Węgierkami, 32-37 z Niemkami i zwycięstwa nad Tunezją 28-24 i Australią 34-10. Czeszki są jak widać nawet po tych wynikach reprezentacją słabszą, zwłaszcza w defensywie (106 straconych bramek przy 73 Rumunek), i prawdopodobnie przegrają i zajmą czwarte, przypisywane im już przed turniejem miejsce w tej grupie. Rumunki mają szansę na 2 miejsce, co prawdopodobnie sprawi, że ich rywalkami w drugiej rundzie byłyby Polki (3 drużyna grupy C), w przypadku zajęcia 3 miejsca - czekać będzie Hiszpania czyli prawdopodobnie 2 drużyna &quot;naszej&quot; grupy. To wszystko sprawia, że o mobilizację Rumunek w tym meczu jestem spokojny i spodziewam się ich pewnego, kilkubramkowego zwycięstwa.

✅ 76
 
1morro 26

1morro

Użytkownik
Liga: Polska Ekstraklasa
Spotkanie : Zawisza - Lech godzina 19.30 GMT
Typ: Zawisza wygra i obydwie strony zdobeda bramke
Kurs: 5.0 WilliamHill
Koledzy wczesniej opisali dokladnie kwestie brakow kadrowych a nawet prawdopodobne podejscie do meczu obydwu trenerow , ja tylko chcialbym dodac jedna ale mysle ze dosc istotna kwestie pominieta w poprzednich postach. Zawisza decyzja wojewody kujawsko-pomorskiego zostala UKARANA zakazem przyjmowania fanow zespołu gości w dwóch najbliższych spotkaniach. Taka kara to wrecz nagroda, Zawisze stac na dwie trzy bramki sadze tez ze Lech moze cos strzelic.
⛔ 100
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie:
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Typ: W 2. połowie więcej bramek
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnią kolejkę w tym roku zainaugurujemy w Białymstoku. Do stolicy Podlasia przyjeżdża Widzew - ostatnia drużyna w tabeli. Mimo tego, że RTS na wyjazdach gra po prostu padakę, uważałbym z graniem handi na Żubrów. Ostatnia pechowa porażka Widzewa i remis ze Śląskiem, mogą napawać optymizmem sympatyków ekipy trenera Pawlaka. Białostoczanie mają dziwną tendencję, mianowicie: po dobrym meczu przychodzi bardzo słabe spotkanie, i choć ostatni mecz to ledwie wymęczony remis w Szczecinie, to ta gra w kratkę może zemścić się na zespole Stokowca. Jednak wcale się nie zdziwię jeśli łodzianie zbiorą łomot od Jagi. Defensywa Widzewa rozbita, bo Lafrance i Hajrapetjan nadal trenują z rezerwami, Bartkowski kontuzjowany oraz bardzo wątpliwy występ Pereza. To podpowiada, żeby zagrać overa, tym bardziej, że i RTS może coś ustrzelić, ale myślę, że determinacja i zaangażowanie łodzian może wystarczyć do tego, żeby nie stracić bramki przynajmniej w pierwszych 45 minutach. Motywacji w zespole z Łodzi na pewno nie zabraknie i będą walczyć do póki starczy im sił. Kiedy już z nich opadną, worek z bramkami powinien się rozerwać, więc dziś stawiam trochę nietypowo.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2.Ligue Francja
Spotkanie: FC Istres - AS Nancy
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj o godzinie 20.00 dojdzie do ciekawego meczu pomiedzy potencjalnymi spadkowiczami (FC Istres 19) a druzyna walczącą o awans do 1 ligi Francji (As Nancy 5), sytuacja wyglada nastepujaco:
W tabeli:
5. AS Nancy 7.5.4 19-17 i 26pkt
19. FC Istres 3.4.9 19-31 i 13pkt
Ostatnie mecze ligowe obudwu drużyn opieraja sie na latach 2003/2004 więc nie radze sugerowac sie wynikami ostatnich spotkan bo to 10 lat temu bylo to sa inni zawodnicy i inne druzynu...
Zdecydowanym moim faworytem spotkania dla mnie jest Nancy oni sa na fali 4 zwyciestwa i 1 porazka w ostatnich 5 meczach u Istres wyglada to odwrotnie 4 porazki i jedno zwyciestwo bez remisu co ciekawy w ostatnich meczach ???? Istres w tym sezonie ma strasznie slaba defensywe i obrone, fakt jest taki ze Istres bramki strzela ale wiecej ich traci bo roznica opiera sie na -12, do tego traci wiecej bramek z druzynami ze srodka i konca tabeli niz z czolowka natomiast AS Nancy wygrywa przewaznie z roznica 1 bramki ale z taka druzyna jak Istres wygra i mysle ze bedzie to roznica 1-2 bramke - powodzenia
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Niemcy - 2 Bundesliga
FC Koln : Dynamo Drezno
drużyna 2 powyżej 0,5 gola do przerwy
3.10 / Sportingbet

Dziś zdecydowałem się na 2 Bundesligę i spotkanie lidera FC Koln z 13 Dynamo Drezno i znalazłem dosyć ciekawy typ wystawiony przez Sportingbet a mianowicie że goście zdobędą bramkę już w pierwszej połowie , FC Koln po małej zadyszce i dwóch z rzędu porażkach teraz znowu weszło na swój tor i dwa ostatnie mecze to 2 zwycięstwa , dziś podejmują u siebie gdzie gra im się no powiedzmy średnio bo na RheinEnergieStadion bilans 4-3-1 dosyć niewygodnego dla siebie przeciwnika bo na 14 ich bezpośrednich pojedynków bilans 5-5-4 a u siebie 3-2-2 tak więc w/g mnie wygląda to całkiem dobrze jeżeli chodzi o gości z Drezna , no a Drezno od kiedy w drużynie pojawił się nowy trener Olaf Janssen to drużyna osiąga dobre wyniki w ostatnich tygodniach i na 8 ostatnich pojedynków bilans 4-3-1 a wśród tych 4 zwycięstw dwa najwyższej rangi bo wygrana u siebie 3:2 z Kaiserslautern i wyjazdowe zwycięstwo 3:1 z Monachium 1860 tak więc chłopaki można powiedzieć że do dzisiejszego pojedynku podejdą z podniesionym czołem . Na konferencji przedmeczowe trener Koln pan Peter Stoeger wspomniał że jak na dziś w złym stanie zdrowia są Marcel Risse ( pomocnik , 17 meczy 8 bramek 1 asysta ) i Jonas Hector ( lewy obrońca który wystąpił w 16 meczach , zdobył jednego gola i zaliczył 2 asysty ) i czy zagrają to decyzję podejmie przed spotkaniem ,zaglądam jeszcze do statystyk FC Koln i tak bilans bramkowy 26:7 na pewno imponujący .... kiedy tracili gole ? w pierwszej połowie stracili 3 (42.86%) a w drugiej 4 (57.14%) tak więc sumując to liczę na dobrą grę ze strony gości i gola zdobytego już w pierwszej połowie !
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Piłka Nożna, Walia
TNS - Aberystwyth
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 2,30
Buk: Bet365
Z powodu słabej oferty na hokej i odwołania dzisiejszych meczy w PLH wybrałem dość pewny typ z Walijskiej Premier League. Były rywal Legii w drodze do ligi mistrzów jest niepokonane już od 16 spotkań w swojej lidze. TNS u siebie przegrało ostatni raz właśnie z naszą Legią i do tej pory wygrywali z każdym przynajmniej dwoma bramkami. Myślę, że to jest jedyna drużyna w Europie, która tak bardzo zdominowała ligę. W ostatnich meczach pięciu meczach The New Saints ten typ, by wszedł. Do tego warto dodać, że Aberystwyth przegrali ostatnio z najgorszą drużyną w tej lidze i zremisowali z przedostatnią drużyną Premier Leaguer, do tego od siedmiu meczy w tej lidze nie wygrali. Polecam!


✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Zawisza-Lech
BTS
1,8
Bet365

Zawisza w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Ostatnie 4 domowe spotkania wygrali (z Widzewem, Legią, Piastem i Wisłą). Co najważniejsze nie były to minimalne zwycięstwa tylko udawało się beniaminkowi strzelić po kilka bramek. Najniższa wygrana miała miejsce w meczu z Widzewem (2-0). Zawisza na pewno będzie chciał przezimować w bezpiecznym miejscu w środku tabeli i zapowiadają dzisiaj kolejne zwycięstwo. Z drugiej strony Poznaniacy stają dzisiaj przed szansą awansu na 3 miejsce w tabeli i jeżeli wygrają wyprzedzą Wisłę. Trener Rumak zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz, sporo w jego ekipie absencji jednak Lecha stać na zdobycie bramki na trundnym terenie. W ostatniej kolejce umocniło ich psychicznie zwycięstwo z sąsiadem w tabeli, czyli wspomnianą wcześniej Wisłą, dzięki czemu zmniejszyli stratę punktową do ekipy z Krakowa. W pierwszym spotkaniu w Poznaniu byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania na murawie i na trybunach, które zakończyło się zwycięstwem Kolejorza 3-2. Dzisiaj liczę na podobny scenariusz na boisku, bo na trybunach niestety wygrywa wojewoda, który zamknął sektor gości a w tym przypadku oficjalnie nie będą mogli wspierać Kolejorza jego kibice.

✅ 80
 
D 0

damciooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja 1
Spotkanie: Montpellier-St.Etienne
Typ: p_k X (połowa lub koniec remis)
Kurs: 1.62
Bukmacher: WZB MILENIUM
Godzina: 20:30
Analiza:Witam wszystkich przy piątkowym wieczorze, wiadomo przy piwku dzisiaj trzeba mieć jakiś kuponik w zanadrzu. Wybrałem mecz Montpellier z St.Etienne.W ostatnich dniach 8/10 meczy wszedł mi właśnie typ połowa lub koniec remis.Dziś patrząc w statystyki w roli gospodarza gra drużyna która bardzo lubi remisować, Montpellier zaliczyło aż 10 remisów w tym sezonie.St.Etienne na papierze jest lepszym zespołem ponieważ stoi o wiele wyżej w tabeli,lecz dziś uważam,że nawet jeśli końcowy wynik nie będzie remisowy,to do przerwy będzie jakieś 0-0, 1-1.
⛔ 100
Bukmacher
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, PDC World Championship
Spotkanie: Richie Burnett ₋ Dean Winstanley
Typ: Suma 180 w meczu - powyzej 8,5
Kurs: 2,00
Buk: william hill
Liczę na dość wyrównane spotkanie ze strony obu panów. Obaj rzucają całkiem podobnie, trafiają całkiem nieźle 180 szczególnie Winstanley jest dobry w te klocki. Burnett zaś zwykle idzie w ramię w ramię, jedno jest pewne - jeśli trafi minimum cztery powyższe sumki to powinien wejść over. Winstanley jest tutaj lekkim faworytem biorąc pod uwagę jego formą oraz lepszą dyspozycję w niektórych elementach. Generalnie Burnett jest dość nieprzewidywalny , z drugiej strony jeśli mu siądzie mecz to jest w stanie pokonać każdego. Drugi z rywali miał trochę lepszy sezon, rzucił dziewiątą lotkę co jest naprawdę dużym osiągnieciem. Szczerze mówiąc nie widzę większych argumentów za underem, spotkanie będzie wyrównane, obaj zawodnicy będą szli w łeb w łeb i myślę, że jedynie malutkie szczegóły zdecydują o końcowym zwycięstwie. A że zarówno Burnett jak Winstanley są w stanie trafić wiele 180, to gram na zdecydowany over.
⛔ 100
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza - Lech
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jestem dość zaskoczony tak wysokim kursem na ten mecz. Rozumiem, że aura ostatnio w Polsce do gry w piłkę nie sprzyjała, ale w ostatnich dniach nie mieliśmy zbyt dużo opadów śniegu i boisko w Bydgoszczy powinno być nieźle przygotowane. A skoro tak, to nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż widowisko z wieloma bramkami. Wprawdzie w ostatnich meczach obu klubów nie było zbyt wielu overów, ale chyba każdy pamięta niedawne pogromy jakie Zawisza sprawił Piastowi (6:0), a Lech Cracovii (6:1). W obu jedenastkach mamy kilku specjalistów od strzelania goli, którzy znajdują się w świetnej formie. W Zawiszy Masłowski strzelił Piastowi 4 bramki, Carlos imponuje rajdami po obu skrzydłach, wraca po kontuzji Vasconcelos. W Lechu w końcu na miarę możliwości zaczął grać Hamalainen, który reżyseruje grę Poznaniaków.
Beniaminek z Bydgoszczy imponuje pewnością siebie i brakiem kompleksów w starciach z teoretycznie lepszymi zespołami. Mecz z Podbeskidziem im nie wyszedł, ale z Lechem powinni mieć więcej swobody z przodu i będą chcieli to wykorzystać. Lech jest w niezłej formie i także ma szansę coś strzelić. Stawiam na over 2.5
✅ 112
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Galatasaray Stambuł vs Zastal Zielona Góra
Typ: Zastal Zielona Góra -1,5 pkt-a
Kurs: 4,33
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 13.12.2013/19-30
Analiza:
Kursy strasznie lecą na polski zespół więc żal nie spróbować, no ale może po kolei. Jest to dziewiąte spotkanie rozgrywek euroligowych grupy C. Zastal zajmuje ostatnie miejsce w lidze, z matematycznymi szansami na awans. Wyniki pozostałych spotkań potoczyły się po myśli zielonogórzan. Podopieczni Mihailo Uvalina mogą podejść do dzisiejszego spotkania na luzie. Łukasz Koszarek mówi, że dziś s Stambule muszą zagrać na prawdę dobry mecz. Gwarantuje, że będą grali na 110 procent. Zastal dwukrotnie udowodnił, że potrafi wygrać z wyżej notowanymi rywalami takimi jak Siena i Bayern Monachium. W ostatnim starciu Zastal uległ Sienie 60-59, jednak wygrana uciekła im dosłownie w ostatnich sekundach spotkania. Rzut za trzy punkty zapewnił włoskiej drużynie wygraną. Zielona Góra również w pierwszym spotkaniu z Galatasaray Stambuł udowodniła, że brak stawiania ich nawet w roli równorzędnego rywala jest bardzo dobre dla nich. Wówczas porażka miała miejsce zaledwie trzema punktami. Turecki zespół zajmuje drugie miejsce w lidze, z dorobkiem pięciu zwycięstw o trzech porażek. Wygrali trzy ostatnie spotkania. Dziś w drużynie zabrkanie Popsa-Mensah-Bonsu zawieszonego za bójkę w ostatnim meczu. Nathan Jawai, Manuchar Markoishvii, Erwin Dudley, Jamont Gordon to również koszykarze, których dziś zabraknie. Ergin Atamana ma długą ławkę rezerwową jednak uważam, że dziś Zastal jest w stanie powalczyć jak równym z równym i wygrać to spotkanie różnica przynajmniej dwóch punktów-powodzenia
⛔ 100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, League 2
Spotkanie: Auxerre - Niort
Typ: over 2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym w lidze francuskiej zmierzą się zespoły Auxerre i Niort. Oba zespoły w obecnym sezonie radzą sobie średnio, jednak Auxerre w meczach u siebie jest 3-cim najskuteczniejszym zespołem w lidze po drużynach Metz i Lens. Wygrali na swoim terenie 5 razy i 3 razy zremisowali nie przegrywając ani razu z bilansem bramek 14-4. Większość meczy na swoim terenie Auxerre kończyło z under 2,5 jednak mam nadzieję, że waleczność Auxerre da o sobie znać z równorzędnym sobie przeciwnikiem.
Auxerre potrafiło ostatnio wygrać aż 4-0 z 4 zespołem w lidze drużyną Tours samemu zajmując dopiero 11 miejsce, to wszystko dzięki odpowiednim zmianom w 18, 64 i 83 minucie.
Mecze Auxerre:
Metz - Auxerre 3-0
Auxerre - Caen 3-2
Clermont - Auxerre 1-1
Auxerre - Tours 4-0
Troyes - Auxerre 2-0
Mecze Niort:
Niort - Laval 0-1
Brest - Niort 0-1
Niort - Lens 2-2
Dijon - Niort 2-2
Niort - Istres 3-1
Dodatkową rzeczą, która przemawia za overem jest to że Niort też musi walczyć o utrzymanie w lidze. Zajmując 13 miejsce potrafili zremisować z drużynami Lens (3 miejsce) oraz Dijon (7 miejsce) strzelając w każdym meczu po 2 bramki. Moim zdaniem oba zespoły będą prowadzić otwartą grę.
⛔ 100
 
zgwg11 21

zgwg11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata K.
Spotkanie: Dania K. - Brazylia K.
Typ: Zwycięzca handicap : Dania K. +1.5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dunki po porażce z gospodyniami turnieju do meczu przystapią głodne zwycięstwa i bardzo zmobilizowane. Stawiałbym na czyste zwycięstwo ładniutkich dunek, ale gram ten typ większym wkładem więc zabezpieczam się takim handicapem wierząc, że
moje faworytki nie sprawią zawodu i powalczą o pierwsze miejsce w grupie.
kiepska analiza
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Francja Ligue 2 - godz. 20.00
Mecz: Laval (14) - Chateauroux (17)
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Buk: bet365
Witajcie. Święta za pasem, a tu piątek z francuską Ligue 2 i mecz dwóch drużyn, które są blisko strefy spadkowej, Laval ma nad nią 3 pkt. przewagi, ich dzisiejsi przeciwnicy tylko jeden. Faworytem bukow jest Laval, drużyna własnego podwórka, notująca 4 kolejki bez porażki (w tym jeden remis). Chateauroux to drużyna wybitnie domowa (sztuczna murawa), ktora bardzo slabo gra na wyjazdach (na 8 wyjazdów tylko jede remis), strzelająca bardzo mało bramek poza własnym boiskiem (najgorszy bilans w lidze 2-15). Ale...
1. Laval w domu w każdym spotkaniu stracił przynajmniej jednego gola.
2. Drużyny chcą oddalić sie od strefy spadkowej, więc zagrają o pełną pulę.
3. Statystyki meczów obu drużyn wskazują, że Chateauroux potrafi strzelać bramki Laval - na 7 ostatnich meczy tylko raz goście byli bez trafienia.
Liga francuska jest trudna do typowania, zaletą są wysokie kursy na popularne typy jak BTS i over/under. Dziś 13 piątek, więc wszystko się może wydarzyć. Ja jednak liczę na potwierdzenie statystyk i mój setny punkt w rankingu od Was. Powodzenia.
✅ 110
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza - Lech
Typ: Lech wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 5.50---&gt; 5
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś ostatni mecz Lecha i Zawiszy w tym roku. Dla obu drużyn niezwykle ważne spotkanie. Poznaniacy odnosząc zwycięstwo mogą zakończyć rok na podium, natomiast Bydgoszczanie jeśli wygrają wskoczą na 5 miejsce ze stratą 2 punktów do dzisiejszych rywali. Lech pokazał już w tym sezonie, że na wyjeżdzie grać potrafi. Wygrana 1-6 w Krakowie z miejscową Cracovią robi wrażenie, lecz patrząc na spotkanie z Koroną i porażkę po słabym meczu można patrzec róznie na dzisiejszy występ gości, lecz pamiętajmy, że mecz w Koronie troszkę ustawił kiks Kamińskiego i jego wczesna czerwona Kartka.
Zawszia natomiast notuje 4 wygrane z rzędu na własnym stadionie, a wiemy że każda passa ma swój koniec i uważam,że własnie dziś Kolejorz po zaciętym meczu ogra Zawisze i wskoczy na podium. Lechici są podpudowani zwycięstwem na włąsnym boisku z Wisłą w ostatniej kolejce więc dziś bedą podwójnie zmotywowani. Trener Rumak mówi, że ma plan na Zawiszę - zagrać ofensywnie i kontrolować mecz, a co za tym idzie bramki, więc taki kurs na ten typ wydaję się kuszący. Pozdrawiam
⛔ 100
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1
Spotkanie: Montpellier - Saint Etienne
Typ: Czerwona kartka -TAK
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś jak na piątek trochę uboga oferta jednak po większym namyślę zdecydowałem jednak znów zaufać drużynie Montpellier w kwesti czerwonej kartki. Dziś gospodarzę podejmują 8 w tabeli Saint Etienne, po raz kolejny zdecydowanie trudno wskazać faworyta.Montpellier nie wygrało w lidzę od ponad 2 miesięcy , St etienne też szału nie robi przeplata mecze dobre z gorszymi ot taki typowy średniak ligi.W Montpellier w obliczu fatalnych ostatnich wyników zwolniona trenera, piłkarze muszą w końcu zacząć coś grac gdyż obecnie zajmują miejsce tuż przed strefą spadkową.Ja to widzę tak jeżeli dziś znów stracą bramkę pierwsi i taki wynik się będzie utrzymywał dłuższą chwilę , zobaczymy czerwoną kartkę w wykonaniu piłkarza gospodarzy. W meczach w których zagrało Montpellier w tym sezone padło ogółem 16 czerwonch kartek z czego 12 udziałem dzisiejszych gospodarzy. Nie ukrywam że dziś znowu liczę na sędziego Bartolomeu Varela w tym roku nie jest zbyt łaskawy bo w 14 meczach ze jego udziałem pokazał 8 ????.
⛔ 100
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Piłka Nożna - Ekstraklasa
Zawisza - Lech
Typ: over 3,5
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
W dzisiejszym meczu moze wydarzyc sie doslownie wszystko - nie zdziwi mnie ani wysoka wygrana Zawiszy, ani wysoka wygrana Lecha. Obydwie druzyny jednak nastawiaja sie na ten mecz ofensywnie, co moze zwiastowac wiele bramek. Zawisza wygral 3 ostatnie mecze na swoim stadionie, lecz trener Kolejorza Mariusz Rumak juz zapowiedzial ze Lech zagra ofensywnie. W Zawiszy nie zagra zawieszony za kartki Micael, a do Lecha wraca Kaminski, ktory jest w slabej formie. W Bydgoszczy powinnismy zobaczyc dzis dobry mecz i byc moze rozwiaze sie worek z bramkami. Pozdrawiam
⛔ 100
powtórzenie

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom