>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 13 grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA: Copa del Rey
Spotkanie: Levante - Zaragoza
Typ: x2
Kurs: 1.9
Buk: Bwin
Analiza:

Levante w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrało cztery razy, cztery razy zremisowali i dwa razy przegrał.
Zaragoza w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrało pięć razy, raz zremisowała i cztery razy przegrała.
Według mnie faworytem jest Zaragoza. Levante walczyło naprawdę zawzięcie w Lidze Europejskiej - Wygrali z helsingborgiem i zremisowali z Hannoverem i Twente.
Zaragoza wygrała z Sevillą i la Coruną. Sevilla jest dla mnie wyznacznikiem dobrej formy Zaragozy. Levante zremisowało z nimi 0:0, natomiast Zaragoza zagrała ciekawy mecz i wygrała 2-1.
Wspomnę o h2h: ostatni mecz na wyjeździe zakończył się remisem 0:0, natomiast Zaragoza jako gospodarz wygrała 1:0. Jestem bez cienia wątpliwości pewien że tem mecz może wygrać Zaragoza bez najmniejszych problemów. Lecz wolę ubezpieczyć się podpórką na remis, ponieważ Zaragoza ostatnio odnotowała w ostatnich dziesięciu meczach tylko jeden remis.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Brooklyn Nets@Toronto Raptors
Typ: brooklyn - 7,5
Kurs: 1.9
Buk: Bet365
Analiza:
Toronto jako 2 najgorsza drużyna w NBA podejmuje Brooklyn. Nie ma się co rozpisywać kto lepszy, bo to z góry wiadomo. Niekorszystny jest fakt że Nets grają btb co wpłynie na ich kondycję(mieli ciężki mecz z NYK) ale mimo wszystko są drużyną o 2 klasy lepszą. Noi najważniejsze- w Toronto nie zagra Amir Johnson(wykluczenie na 1 mecz) oraz ze względu na kontuzję mają nie grać Lowry(najprawdopodniej) i Bargnani-liderzy Raptors. Bez nich ciężko o jakikolwiek pozytywny wynik, Nets powinni pewnie ograć osłąbionego przeciwnika by zrekompensować sobie ostatnie 5 porażek z rzędu. Są w dołku, ale Raptors również przegrywają mecz za meczem więc myślę że drużyna z New Jersey w końcu przerwie złą passe.
Info o kontuzjach ze strony: http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html Mam nadzieję że się sprawdzi.

⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 4.35
Utah Jazz - San Antonio Spurs (-3,5)
TYP: 2
KURS: 1,93
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 4.35 rozpoczną się kolejne spotkania w najlepszej lidze koszykarskiej jakim jest NBA. Jest to koszykówka na najwyższym poziomie gdzie mecze SA rozgrywane co drugi dzień a nawet dzień w dzień a więc naprawdę tempo jest niesamowite. W Polsce zawodnicy tygodniu rozegrają dwa mecze i już narzekają a tam nikt nie marudzi tylko starają się grać jak najlepiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy Utah Jazz a zespołem San Antonio Spurs. Według bukmacherów faworytem tego meczu są goście i ja również uważam że goście ten mecz powinni wygrać bez problemów. Gospodarze tego meczu w lidze w konferencji zachodniej są na szóstym miejscu z dorobkiem 12 zwycięstw i 10 porażek. W ostatnich sześciu meczach wygrali oni trzy mecze i trzy mecze przegrali. Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 18 zwycięstw i jedynie czteroma porażkami. Na wyjeździe wygrali oni 11 meczów i dwa mecze przegrali. Natomiast gospodarze tego meczu na własnym boisku wygrali osiem meczy i jeden mecz przegrali. A więc jak widać mecz zapowiada się bardzo interesująco. Jednak moim zdaniem ten mecz goście powinni wygrać i stawiam handicap na -3.5 punktów ponieważ ostatnie pięć meczy pomiędzy tymi zespołami San Antonio wygrywało większą różnicą niż 3.5 punktów. Ja stawiam że wynik będzie powyżej 200 punktów i stawiam że goście wygrają 110 do 105 ????
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Typ: połowa/koniec spotkania : Phoenix Suns/Phoenix Suns
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Memphis już nie jest tak mocne jak na początku sezonu. Grizzlies przegrali ostatnio u siebie z Atlantą 83:93, przegrali też z San Antonio po dogrywce. Niedawno Memphis grało u siebie z Phoenix i niespodziewanie mieli spore problemy, bo wygrali dopiero po dogrywce. Te mecze pokazują, że Memphis już nie jest tak mocne. Phoenix ma serię siedmiu porażek z rzędu, jednak teraz mieli parę dni przerwy i ta przerwa może na nich pozytywnie wpłynąć. Phoenix u siebie nie mają tragicznego bilansu, bo mają pięć zwycięstw i pięć porażek. Skoro niedawno tak dzielnie walczyli z Memphis na ich parkiecie, to u siebie mają szanse, by wreszcie przerwać tą passę porażek. Phoenix u siebie jest dużo groźniejsze niż na wyjazdach, stąd po takim kursie można spróbować na nich zagrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: St. John&#39;s IceCaps - Hershey Bears
Typ: X
Kurs: 4,00
Buk: Expekt
13.12.2012 00:05
Analiza:
Wczoraj nieznacznie wygrali goście jedną bramką.Niespodzianka, hm nie sądze gospodarze jakby byli w kropce.teraz to już było ich czwarta porażka z rzędu.goście inaczej , grają w kratkę i zajmują obecnie dziewiątą pozycję w tabeli.Gospodarze przez swoją nie udolną grę są na miejscu jedenastym.Ostatnie cztery spotkania miedzy tymi zespołami kończyły się wygranymi którejś z drużyn ale były to minimalne wygrane.oba zespoły są na podobnym poziomie i dlatego też ich mecze są tak wyrównane.dziś jednak stawiam na wynik nie rozstrzygniety w regulaminowym czasie.W końcu musi przyjść takie spotkanie z kolei że będzie wynik remisowy po trzech tercjach.Między tymi zespołami nie było jego już dawno.grają wyrównanie i jak już zwycięstwo to tylko jedną bramką.dziś w nocy myślę że gospodarze tak łatwo skóry nie sprzedadzą i będzie bardzo zaciekle.Gospodarze od siedmiu spotkań bez remisu.goście od dwóch spotkań.dziś myślę że padnie remis i to Icecaps wygrają ale po dogrywce.dziś żadnej z drużyn nie uda się wygrać bezpośrednio gdyż obie ekipy grają podobny hokej.Wczoraj było nieznacznie z wygraną a dziś będzie to dopiero po dogrywce lub rzutach karnych.
⛔ 100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja MHL
Spotkanie: Amurskie Tigry - Kapitan Stupino
Typ: Kapitan (draw no bet)
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Ostatnio formą błyszczy drużyna Kapitan Stupino, na 5 wyjazdowych spotkań, 5 zwycięstw. Nie należą do potentatów ale na papierze wyglądają solidnie. Solidny atak do tego ostatnio nieźle wyglądają w obronie. Zwycięstwa nad Almaz, SKA-1946 znajdujące się w czubie ligi i to podwójne z pewnością obudziły w drużynie potencjał, który niewątpliwie mają. Ostatnio świetnie grają Ivan Isayev, Anton Andriyanov, Stanislav Kuchkin i Danila Yepimakhin. Ciągną zespół i jest szansa by pociągnąć z formą jeszcze troszkę, bo przeciwnik w zasięgu i lekko pod formą (Amurskie Tigry - 3 porażki z rzędu). W dole tabeli jest ścisk, a różnice między zespołami są minimalne. Jest szansa trafić nawet do fazy play-off. Wczoraj padł wynik 1:2 dla Kapitan Stupino. Dziś jest szans by to powtórzyć.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 26

madridplayer

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA: Mecze Towarzyskie - Kobiety
Spotkanie: USA K - Chiny K
Typ: 1 (-3)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie towarzyskie pomiędzy aktualnie najlepszym zespołem kobiecym na świecie - USA, a 19 zespołem rankingu FIFA - reprezentacją Chin.
Nie trzeba się rozpisywać na temat tego meczu, warto wspomnieć o tym, że kobieca kadra USA obok niemieckiej i brazylijskiej to najlepsze teamy jakie istnieją w kobiecym futbolu. Klasa jaka dzieli te zespoły od znaczącej reszty jest ogromna. Owszem jest kilka zespołów, które rozwijają się w błyskawicznym tempie i aspirują o miejsce w pierwszej trójce (np. Japonia, która jest wyżej od Brazyli w tym momencie), jednak kadra Chin to nadal zupełnie inna klasa niż ich rywale.
8 grudnia obie ekipy grały już ze sobą i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Amerykanek. Wydaję mi się, że jutro kadra USA będzie chciała dobitniej zaznaczyć swoją potęgę i w końcu pokażą dlaczego są numerem 1 w kobiecej piłce. Stawiam, że jutro Amerykanki rozniosą Chinki 5;0, 6;0, jednak kurs przy typie (-3) jest już atrakcyjny, więc warto go wybrać.
Zupełnie inny poziom gry tych reprezentacji, USA gdy weźmie mecz na serio, nie da żadnych szans Chinkom.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - New Orleans
Typ: Oklahoma -7 pierwsza polowa
Kurs: 1,83
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Thunder niesamowicie groźni u siebie i powinni gładko poradzić sobie z najbliższym przeciwnikiem. Gospodarze będą chcieli zrobić sobie jak największą przewagę po pierwszej połowie, a w tym przypadku zapewne rezerwowi otrzymają więcej minut. Jest ogromna różnica pomiędzy obiema drużynami, Nowy Orlean wciąż bez Gordona, który prędko nie wróci. Davis wyleczył już w pełni kontuzje, ale on sam nie będzie w stanie wygrać meczu, a poza tym to będzie dopiero jego drugie spotkanie po urazie więc nie spodziewajmy się od niego cudów. Na ostatnie pięć spotkań, OKC cztery razy przekraczało linię handi z Hornets i co więcej praktycznie w każdym domowym pojedynku Thunder wygrywają pierwszą połowę więc i tym razem nie powinno byc z tym problemu patrząc na dyspozycje piątki Oklahomy.

⛔ 100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
13.12.12 / 02:00
Koszykówka, NBA
Houston Rockets - Washington Wizards
Typ: Poniżej 213 pkt
Kurs: 1,44
Buk: Bet365
No to tak... Rockets sypią ostatnio takimi overami, że głowa mała, ale z San Antonio przeszli samych siebie, remis 120:120 i po dogrywce niestety porażka 126:134, ale wynik punktowy kosmiczny. No i teraz naturalnym odruchem wydaje się granie overu zgodnie z prawem serii, zwłaszcza, że Houston u siebie rzuciło poniżej 100 pkt ostatni raz sześć meczów temu, gdy pokonali słynących z żelaznej defensywy Bulls 93:89. Od tego czasu kolejne spotkania Rakiet to grube wyniki, średnio po 115 punktów własnych. W takich okolicznościach granie underu na ten mecz wydaje się nierozsądne. Jednak ja jestem zdania, że wcale dzisiaj kolejnego kosmicznego wyniku grubo powyżej 200 pkt nie musimy zobaczyć. Houston wygra, to raczej pewne, rzucą ponad 100 pkt - to raczej też pewne, ale pytanie ile rzuci Washington? Czarodzieje równo 24 godziny temu stoczyli zacięty pojedynek z Hornets, wygrany... 77:70. Wynik rodem z kobiecej koszykówki i to w europejskim wydaniu. Teraz z Nowego Orleanu jadą do Houston i nie wydaje mi się, aby ich zamysłem taktycznym było forsowanie tempa w tym meczu. Nie było prawie w ogóle czasu na odpoczynek, więc uważam, że Wizards nastawią się raczej na maksymalne spowalnianie gry bo na ekspresowe wypady spod jednej tablicy pod drugą może im nie starczyć sił, a poza tym taka gra to woda na młyn gospodarzy, którzy właśnie w takiej wymianie ciosów czują się najlepiej. Wizards nie chcą chyba ułatwiać im zadania. Taktyka spokojnej, rozważnej gry z NOH opłaciła się, więc i tym razem Czarodzieje powinni starać się maksymalnie wybić z rytmu gospodarzy, stawiać zasieki obronne i kontrować, spowalniać grę i trzymać kontakt. To jest sposób na nawiązanie walki. Tak właśnie powinni grać i myślę, że podobnie to widzi trener. Dlatego uważam, że w tym spotkaniu imponujący over do jakich przyzwyczaja ostatnio Houston wcale nie musi wcale paść. Gospodarze pewnie wygrają i to z wynikiem ponad 100 pkt, ale pytanie ile rzucą Wizards? Zakładając, że zagrają spokojnie, z nastawieniem na defensywę, nie powinni przekroczyć granicy 85-90 pkt. Moim zdaniem nie będzie to szaleńczy mecz i suma punktów zdobytych przez obie drużyny powinna oscylować w okolicach 200 pkt, nie więcej.
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

methodkill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Spotkanie: Bordeaux - Saint Etienne
Typ:X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Oba zespoly maja po tyle samo punktow, klasuje sie mniej wiecej na tym samym poziomie w tabelii, ostatnie spotkanie miedzy tymi zespolami zakoczynly sie zwyciestwem Bordeaux na wyjezdzie aczkolwiek mysle ze tym razem zespol z St Etienne nie bedzie chcialo latwo oddac puntkow i bedzie stawiala na obrone i wywalczenie punktu. Ostatnie spotkania w lidze oby dwoch teamow nie sa rewelacyjne mysle ze oba zespoly sa na podobnym poziomie i beda walczyli o podzial puntkow.
P.S jak wiadomo pilka jest jedna a bramki sa dwie, dzis nam to udowodnil Lyon remisujac...
Pozdrawiam
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Houston Rockets - Washington Wizards
Typ: Poniżej 206,5 pkt
Kurs: 1,91
Buk: Unibet
Analiza:
Całkowicie zgadzam się z kolegą powyżej (alvaros). Ten typ wypatrzyłem dużo szybciej - żeby nie było, że kopiuję pomysł, a i kurs jest dużo lepszy niż przy under 213 pkt. Ja widzę to całkiem podobnie, a i nawet under 200 pkt jest wielce prawdopodobne (wynik szacuję w granicach 102:95). Washington b2b po meczu słabiaków i mimo wygranej z NOH bardzo mało punktów (77 pkt). Drużynę ciągnie Crawford, a poza tym jakieś punkty dorzucają Beal, Webster,Seraphin i Nene. Co do tego ostatniego to myślę, że już czas, by zaczął wychodzić w s5 - po kontuzji gra już coraz więcej i jest lepszą opcją w ataku niż Okafur. Kontuzje w Wizards:standardowo Wall + ostatnio Ariza i Booker (będzie brakować ich rotacji). Co do Rakiet to u siebie są bardzo rozstrzelani, ale często się dzieje tak, gdy ktoś idzie z nimi na wymianę, a drużyna z DC będzie chciała tego uniknąć. Do składu Rakiet wraca harden po 1 meczu przerwy, Lin po ostatnim, a zarazem swoim pierwszym meczu w sezonie, w którym zagrał b.dobre zawody narzekał na zdrowie (twisted ankle), ale zagra (bardzo możliwe, że małe minutki). Poza tym bez ubytków. Wracając do NYH, z którym Washington wczoraj wygrał - gościli oni w Houston nie tak dawno, bo 15.11 i wynik by 100:96 na korzyść gospodarzy. Dziś podobny mecz i myślę, że te alternatywne zestawienie dobrze obrazuje szanse na wejście mojego typu. Ostatni bezpośredni mecz obu ekip - styczeń 2012 - HOU 103:76 WAS (Houston to była jednak inna ekipa).

Polecam i pozdrawiam
⛔ 100
Powtórzony typ [więcej w regulaminie]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - KMŚ
Spotkanie: Monterrey - Chelsea
Typ: Liczba bramek w 1 p. - powyżej 1,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ ze spotkania klubowych mistrzostw świata pomiędzy meksykańskim Monterrey, a angielską Chelsea. Uważam, że w pierwszej połowie padną minimum dwie bramki. Trener Chelsea w wywiadach zapowiada, że wystawi najmocniejszy możliwy skład, będzie chciał rozstrzygnąć ten mecz jak najszybciej. Wiadomo jaką siłę w ofensywie posiada angielski zespół. Niewykluczone, że sami stracą bramkę. W ostatnich spotkaniach nie za pewnie gra obrona, w poprzednich trzech spotkaniach Chelsea traciła po bramce. A rywale nie byli najmocniejsi. Mecz rozgrywany jest w Japonii, drużyny na pewno będą chciały się dobrze zaprezentować Azjatom. Liczę w tym meczu na sporo bramek, w tym minimum 2 w pierwszej połowie. Powodzenia.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnatowarzyskie
Spotkanie: GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek towarzyski rozegrany na neutralnym boisku w którym to zmierzą się ekipy GKS Bełchatów z Widzewem Łódź. Ekipa z Łodzi po zakończeniu rundy jesiennej rozdała urlopy swoim zagranicznym zawodnikom aby ci mogli wyjechać na święta do swoich rodzin. Kulku innych zawodników dostało urlopy oraz było 1 powołanie do reprezentacji narodowej na towarzyskie spotkanie z Macedonią. Nie wypisują szczegółowych nazwisk bo szkoda na to czasu dodam tylko, że są to podstawowi zawodnicy. GKS natomiast po zakończeniu rundy jesiennej dość intensywnie rozpoczął przygotowania do wiosny aby powalczyć o utrzymanie w Ekstraklasie. Od I drużyny zostało odsuniętych 6 zawodników za słabą postawę a wśród nich znalazł się min Kamil Kosowski. Ekipa GKS pewnie pokonała w ostatnim sparingu drużynę Korony Kielce 2:6 a z dobrej strony pokazali się testowani gracze. Dzisiaj po raz kolejny szansę angażu jeśli dobrze się pokażą dostaną testowani zawodnicy dlatego też osobiście pobieram tutaj wygraną GKS`u w który kilku graczy będzie chciał pokazać się z dobrej strony aby nie podzielić losy innych zawodników którzy zostali odsunięci od kadry. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo GKS Bełchatów.
⛔ 100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - KMŚ
Spotkanie: Monterrey - Chelsea
Typ - Cesar Delgado zdobędzie gola w reg. czasie gry
Kurs - 4.00
Buk - Bwin
Analiza :
Dzis drugi półfinał Klubowych MŚ naprzeciw siebie staną Meksykańskie Monterrey i Angielska Chelsea . Monterrey w meczu ćwiercfinałowym pokonało Ulsan Hyundai 3:1 natomiast Chelsea jak wiadomo przygodę z KMŚ rozpocznie własnie teraz od meczu półfinałowego . Zapowiada się nam chyba bardzo ciekawe widowisko , w/g buków faworytem jest zespół Angielski ale wiemy że oni też mają rózne okresy w swojej grze w lidze niby zajmują 3 miejsce jednak mają aż 10 pkt. straty do liderującego Manchester United a w ostatnich 8 kolejkach ligowych dopiero teraz wygrali pierwszy mecz po serii 4 remisów i 3 porażek tak więc jak zagrają dzisiaj ? Monterrey po raz drugi uczestniczy w KMŚ , pierwszy raz to w ubiegłym roku i drużyna zajęła 5 miejsce czyli teraz już osiągnęła więcej i jest w pierwszej 4 i zapewne powalczą o cos więcej , w meczu z Ulsan Hyundai z dobrej strony pokazał się Cesar Delgado który zdobył dwie bramki dla swojego zespołu dlatego liczę własnie na niego no nie tylko ja ale chyba wszyscy . Stawiam po nie złym kursie że zdobędzie dzisiaj gola . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnatowarzyskie
Spotkanie: GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Typ: (połowa/koniec) 1/1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365 Zawodnicy Gieksy nie mają odpoczynku. Kolejne starcie w którym dzis zmierzą się z Widzewem Łódź. W Bełchatowie totalne przemeblowanie. Drużynie z historią grozi spadek do I ligi. Tak nie może się stać. I tak prawdopodobnie się nie stanie gdyż rezerwy Bełchatowa wykazały się pomysłem oraz zaangażowaniem podczas towarzyskiego meczu z Korona Kilece ogrywając ich 2-6. Uważam że dziś stanie się podobnie.
Mecz odbędzie się w Gutowie Małym o godz. 12:00
Jest to mała wioska miedzy GKSem a Widzewem.
Mój typ dziś dość ryzykowny, bo obstawiam że Bełchatów wygra w pierwszej połowie i cały mecz ;-)
Czasami trzeba zaryzykować!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon - 10 km Sprint mężczyzn Pokljuka
Spotkanie:Zwycięzca
Kto zwycięży wyścig?
Typ: Emil Hegle Svendsen
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Emil Hegle Svendsen początek sezonu mówiąc delikatnie ma rozczarowujący przede wszystkim za sprawą słabej postawy na strzelnicy. Doszło już do tego, że zaczęto liczyć Norwegowi ilość dni w zawodach w których nie pudłował i jest to naprawdę bardzo długi okres. Dziś jednak postanowię zagrać na przełamanie Svendsena, wszak w przypadku takiego zawodnika prędzej czy później, ów przełamanie nastąpi. Wydaje się, że dziś jest idealny moment. Zawody odbywają się w Pokljuce gdzie Emil wygrał swoje pierwsze zawody Pucharu Świata, ponadto dziś jest sprit czyli mamy do czynienia tylko z dwoma wizytami na strzelnicy czyli zawodnicy, którzy radzą sobie pod tym względem nieco słabiej. Dlatego szanse Svendsena oceniam dziś nieco wyżej ponieważ jest to zawodnik, który biega naprawdę na najwyższym poziomie i dziś jeżeli będzie miał szczęści na strzelnicy to szansę na zwycięstwo w jego wypadku rosną. Warto również dodać, że Emil nie jest wymieniany dziś jako jeden z głównych faworytów zawodu, mówi się o Martine Fourcade, Andreasie Birnbacherze, Rosjanach czy Słoweńcu Faku, myślę, że będzie to dobra okazja by nie jako ten główny faworyt zawodów Svendsen się przypomniał i wygrał sprint.
⛔ 100
 
dawcio141 2

dawcio141

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: Monterrey v Chelsea
Typ: 2 (handicap : 1-0)
Kurs: 2,45
Buk: BetGun
Analiza:
Dzis o godz. 11:30 czasu Polskiego dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w rozgrywkach FIFA Club World Championship. Turniej rozgrywany jest w Japonii ,na przeciw siebie wyjada dzis 2 zupełnie inne drużyny.
Monterrey ? cztery dni temu gładko odprawiła do domu Japońską drużynę Ulsan Hyundai 1-3. występują w lidze meksykańskiej i obecnie jest tam przerwa. I tu teraz trzeba sobie zadać pytanie w jakiej będą dyspozycji fizycznej ? przez ostatni miesiac rozegrali zaledwie 5 spotkań. O druzynie z Meksyku powiedzialem juz chyba wszystko moze zapomnialem dodac ,ze w ostatnim meczu w tych rozgrywkach dla tej druzyny 2 bramki zdobył Delgado C.
Chelsea ? Jest w gazie można mówić ,ze początki Beniteza były ciężkie ,ale ta Angielska maszyna ruszyła już na dobre. Do Japonii na turniej z zespołem nie przyleci : John Terry i Daniel Sturridge oraz Oriol Romeu za to do skladku wraca bardzo dlugo nie widziany : Frank Lampard.
W bardzo dobrej dyspozycji jest obecnie Mata który rozgrywa świetne zawody dziwi mnie ,ze trener nie daje szansy gry od pierwszych minut Oscarowi to młody utalentowany pilkarz. Hazard ? Jak dla mnie to chłopak ma gorszy okres gry strasznie słabo gra dziś pewnie zamiast niego obejrzymy Lamparda. Zaczyna takze strzelac wielki snajper Torres który w ostatnim meczu strzelil 2 gole. Powiem jeszcze ,ze druzyna z Meksyku gra poziom druzyny z Danii Nordsjaelland która Chelsea przed tygodniem rozprawiła 6-1 nie ukrywając dziś liczę na podobny wynik dla drużyny z Anglii.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- WŁOCHY: Coppa Italia
Spotkanie: AC Milan- Reggina
Typ: under 2.5
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się mecz na San Siro, gdzie AC Milan będzie podejmował Reggine.
Co tu dużo mówić? Faworyt meczu jest tylko i wyłącznie jeden. Milan to drużyna o klasę wyższa od gości, na dodatek ma dobrą passe i można powiedzieć, że jest &quot;w gazie&quot;.
Dlaczego właśnie typ underowy? A właśnie dlatego, że w niedzielę Milan ma mecz, także na takiego słabeusza nie wystawia pełnego składu, zawodnicy nie będą robić żadnych indywidualnych akcji, żeby nie nałapać kontuzji. Na pewno trener też poprosił zawodników, żeby nie szarżowali zbytnio, bo kontuzji w Milanie jest bardzo sporo.
Wracając do mojego typu, to Allegri na konferencji przed meczowej, powiedział jasno, że Puchar jest dla niego ważny i że chcą wygrać mecz w regulaminowym czasie, żeby nie zmęczyć się przed tym niedzielnym spotkaniem. Uważam, że w 1 połowie będzie nudne kopanie tam i z powrotem przez obie drużyny i będzie remis, dopiero w 2 Milan coś przyciśnie strzeli gola, max 2 i to by było na tyle. Gola ze strony Regginy nie przewiduje w tym meczu.
A teraz skład Milanu na mecz:
Abbiati, Coppola (51), Gabriel; Abate, Antonini, De Sciglio, Mesbah, Yepes, Zapata; Emanuelson, Flamini, Muntari, Nocerino, Strasser; Bojan, El Shaarawy, Pazzini, Niang, Robinho.
W podstawowym składzie wyjdą:
Abbiati, Abate, Zapat, Yepes, Antonini, Flamini, Strasser, Emanuelson, Robinho, Pazzini, Bojan.
Jako ciekawostka, Strasser wraca do gry po ogromnej przerwie od od 9 stycznia 2011 roku, kiedy to Milan zremisował z Udinese 4-4.
Ogólnie to skład wydaję się dość ofensywny, ale tak jak wspomniałem, nikt nie będzie szarżował, żeby nie nabawić się kontuzji.
Jeszcze na koniec kontuzje w Milanie:
Constant, Monotolivo, Bonera, Vila oraz
De Jong- zerwanie ścięgna Achillesa w lewej nodzie- do końca sezonu- szkoda chłopaka ; (
i oczywiście Pato wiecznie kontuzjowany.
⛔ 100
 
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - FIFA World Club Championship
Spotkanie: Monterrey v Chelsea
Typ: Chelsea wygra różnicą 1 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Monterrey wygrało CONCACAF Champions League w dwóch ostatnich latach. Meksykanie przystępują do tego półfinału po zdemolowaniu Ulsan Hyundai (3-1), które z pewnością dało im tak potrzebną pewność siebie przed meczem z faworytem. Świetnie radzili sobie w tym meczu napastnik Cesar Delgado (2 gole), a także młody skrzydłowy Jesus Corona, który otworzył wynik. Na każdej pozycji Monterrey ma sporo jakości i ciągu na bramkę, co czyni z nich z pewnością wymagającego przeciwnika nawet dla najlepszych.

Chelsea wygrała w końcu dziewiczy tytuł LM, co dało im przepustkę do Japonii. Po letnich wzmocnieniach mieli świetny start w Premier League, ale zawiedli na całej linii w tegorocznej LM i jako pierwszy obrońca tytułu odpadli już po fazie grupowej. Abramowicz nie wytrzymał, wyrzucił Roberto DiMatteo i w trybie tymczasowym zatrudnił Rafę Beniteza, co bardzo wzburzyło Stamford Bridge. Pierwsze znaki jednak są pozytywne, bo Chelsea pod Benitezem wygląda na trochę bardziej zorganizowaną i zbilansowaną ekipę. Pod swoim starym trenerem odblokował się też Fernando Torres (4 gole w 2 meczach). Z pewnością Chelsea ma ogromne bogactwo talentu w składzie, zwłaszcza druga linia robi wrażenie (Mata, Oscar, Hazard), ale nie mogą lekceważyć dzisiejszych rywali, bo mogą się na tym bardzo oszukać.

Buki mocno faworyzują Chelsea i chociaż zgadzam się, że są lepszym zespołem, to nie sądzę byśmy zobaczyli tu jakiś blowout. Londyńczycy nie będą tak zmotywowani jak underdogi, problemem może być też długa podróż i krótsza aklimatyzacja, po przylocie w ostatniej chwili. Spodziewam się, że Monterrey siądą pressingiem na Chelsea od pierwszego gwizdka i walka na całego. Moim zdaniem ten mecz zapowiada się na dużo bardziej wyrównany niż wszyscy się spodziewają, a niskie kursy na Chelsea zachęcają do z gry z dodatnim handi na dogów. W ostatnim meczu Monterrey taki pokaz umiejętności, że naprawdę mogą zszokować europejskich faworytów. Moim zdaniem, jeśli Chelsea to wygra, to najmniejszą możliwą różnicą goli. Przy korzystnym wyniku będą raczej pilnować przewagi niż łasić się na kolejne gole, mając w perspektywie mecz finałowy. Typ ryzykowny, ale moim zdaniem kurs jest tego wart.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom