>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - baraże do ME 2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bośnia i Hercegowina - Irlandia
Typ:
Edin Džeko strzeli gola
Kurs:
2,60
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Absencje po stronie Irlandii są dla mnie najlepszym argumentem na postawienie dziś typu w kierunku gospodarzy. Kontuzjowani są m.in.Given i Long, a za kartki pauzować będą O&#39;Shea i Walters. Myślę, że Bośniacy będą chcieli rozstrzygnąć dwumecz już w dzisiejszym spotkaniu u siebie.
Typ na największą gwiazdę bośniackiej reprezentacji jest naturalny.
Džeko zdobył w tych eliminacjach już 7 goli (z 17 strzelonych przez BiH). Jest zdecydowanie najlepszym strzelcem reprezentacji. Jest też pierwszym egzekutorem rzutów karnych, a takowy w starciu z ostro grającymi Wyspiarzami jest prawdopodobny.
W ostatnim meczu ligowym, Džeko strzelił gola dla Romy w derbowym starciu z Lazio.
✅ 160
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Islandia
Typ: Polska -2
Kurs: 5.6--&gt;5.00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zagram dziś bardzo patriotycznie.Typ bardzo ryzykowny, ale myślę że realny. Oba zespoły jadą do Francji i zaczynają przygotowania meczem między sobą. Polska jak każdy kibic wie gra najlepszą piłkę od lat, ale to samo mogą powiedzieć o swojej reprezentacji kibice Isnaldii. Zajęli oni drugie miejsce w swojej grupie ustępując Czechom, ale wyprzedzając Turcję i Holandię. Do Typu na handicap skłonił mnie fakt, że reprezentacja Islandii nie wygrała od 3 spotkań,przede wszystkim patrzę na remis z Kazachstanem u siebie 0-0 a także podział punktów z Łotwą także przed własną publiką.
Mam nadzieję, że trener Nawałka rozpocznie mecz składem podobnym do tego który kończył eliminacje. W drugiej połowie pewnie da pograć zmiennikom ale pamiętajmy, że każdy gracz z Polski chce i musi się pokazać z jak najlepszej strony by dostać ostateczne powołanie do Francji. Typuję tutaj 3-0 dla Biało-Czerwonych. Pozdrawiam
⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka nożna, Mecze Towarzyskie
21:00
Francja - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 2,92
Bukmacher: betathome
Myślę, że to nie będzie zwykły sparing, na tle takiego przeciwnika każdy będzie chciał coś udowodnić. Zabraknie niektórych podstawowych zawodników, ale Ci którzy ich zastąpią nie odpuszczą okazji pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć jeszcze o szeroką kadrę na Euro. Zacznę od tego, że Niemcy do tego spotkania byli w cyklu treningowym startowym (EURO kwalifikacje), natomiast Francja gra ostatnio same mecze towarzyskie, bez żadnej większej stawki. Inna hierarchia meczów i ogólnie cały cykl przygotowań, skłaniają mnie do przypuszczeń, że lepiej zorganizowani powinni być dziś podopieczni Joachima Loewa. Piłkarsko uważam, że poziom Bundesligi do Ligue1 to przepaść. Jakość w wyszkoleniu młodzieży, która zawsze zasila szeregi kadry bez porównania, a w takich meczach często gracze z ławki mogą się sprawdzić i zrobić swoje. Swoją szansę dostanie prawdopodobnie Mario Gomez, który strzela w Turcji bramki i walczy jeszcze o miejsce w drużynie. We zespole trójkolorowych nie zobaczymy Benzemy i Vaulbueny. Jak dla mnie zobaczymy dość otwarte spotkanie, w którym Niemcy wypunktują Francję.
⛔ 100
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Piłka nożna
Polska - Islandia
20.45
Typ: 2/X
Kurs: 20.00
Buk: Unibet
Na pierwszy rzut oka typ szalony. Jednak dlaczego warto zagrać po takim kursie choćby za drobne? Z historii pamiętam, że jak mamy serie dobrych meczow to musi być spadek formy. Lepiej dzis niż juz na euro. Do tego zaczęło sie powoli pompowanie balonika z nadziejami na euro. Słabszy mecz może spowolnić ten proces. Co o drużynach. Polska ma skład jakiego od lat nie widzieliśmy. W drużynie sa gwiazdy światowego formatu. Przy odrobinie szczęścia potrafimy wygrać z każdym. Islandia za to to ekipa bez gwiazd. Ich siła polega na zgraniu, zaangażowaniu, waleczności i sile. Maja tez dobre warunki fizyczne. Dużo goli strzelają dzieki temu po stałych fragmentach gry. Dzieki temu awansowali na euro. Dla nas będzie to trudny mecz. Nie zdziwię sie jak do przerwy Islandia nam po jakimś różnym strzeli. Polska przy Polskiej publiczności zdola w 2 połowie wyrówna mecz. Tak to widzę.
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nozna
Godzina;20;45
Spotkanie;Słowacja-Szwajcaria
Typ;2
Kurs;2.60
Bukmacher; Bet365
Analiza; Mecz wydawałoby się dwóch mocnych ekip. Obie awansowały na Euro,Słowacja wyprzedziła Ukrainę i ogólnie pozostawiła po sobie dobre wrażenie nie licząc ostatnich spotkań gdzie przegrali z Białorusią i ograli Luksemburg (dając sobie strzelić 2 gole). Szwajcaria miała w grupie dominatora w postaci Anglii jednak równiż pokazała kawał dobrego futbolu mimo że Anglików nie udało się pokonać...Podsumować ich poczynania można jednym zdaniem-Z kim mieli wygrać to wygrali,tam gdzie faworytami nie byli punktów nie zdobywali,po prostu solidna drużyna. Myślę że goście mają tu więcej szans na wygranie bo skoro Słowacy punkty tracili tu z Ukrainą czy tym bardziej Białorusią to zespół Szwajcarski ma szanse na komplet pkt. Po takim kursie warto zaryzykować czystą 2...
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - baraże do ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Irlandia
Typ: Zakład 3-drożny i ilość bramek, typ: Bośnia i Hercegowina wygra i w meczu padnie łącznie więcej bramek niż 2,5
Kurs: 4
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Podobnie jak koledzy wyżej, uważam, że wygra Bośnia i Hercegowina.
W ostatnich meczach u siebie wygrywali z Walią 2-0, Andorą 3-0, Izraelem 3-1.
Wyjazdy: wygrana z Cyprem 3-2, remis z silną Belgią 1-1.
Poza tym w ostatnich 5 meczach z ich udziałem 4 razy pokrywany był over 2.5.
Irlandia pokazała,że też potrafi strzelać gole na wyjeździe (w ostatnich 5 spotkaniach, tylko w 1 nie udało się strzelić gola), dlatego liczę, że dorzuci coś do łącznego bilansu bramek w meczu i uda się pokryć ten over.
⛔ 100
 
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Godzina: 20;45
Spotkanie: Polska - Islandia
Typ: handi azjan Polska -1
Kurs: 2.2
Bukmacher:Bet365
Jak już napisał Samuel24 końcówka eliminacji w wykonaniu Islandi była bez szaleństwa więc można by tu upatrywać spadku formy Islandczyków, my wychodzimy mocnym składem: Szczęsny, Piszczek, Szukała, Glik, Wawrzyniak, Błąszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki, Milik, Lewandowski. Nie podoba mi się tutaj tylko ten Szukała, który nawet przedszkolakom by piłki nie odebrał, Nawałka chyba chce dać pajacowi szanse w meczy towarzyskim ale mam nadzieje, że szybko zejdzie z boiska ???? Za naszą reprezentacją przemawia jeszcze swój teren i kibice myśle, że bezpiecznie można tuaj zagrac azjatycki handi -1. Powodzenia!


Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe mecze towarzyskie
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Walia - Holandia
Typ:
1 HT
Kurs:
4,63
Bukmacher:
bet-at-home.com
Analiza:
Jak ostatnimiczasy gra Holandia - każdy wie. Przegrali wszystko co mogli, są w totalnej rozsypce, porażka u siebie z nie za silnymi Czechami była gwoździem do trumny. Walia z kolei potrafiła w grupie wygrać u siebie z Belgią (niezasłużenie, ale zwycięstwo to zwycięstwo). Nie mówię tutaj, że Walijczycy są jakąś wielką drużyną, bardziej upatruję szansy w fatalnej formie Holandii. Ostatnie 3 mecze, które Oranje przegrali - przegrywali już po pierwszej połowie. Walijczycy to dumny i ambitny naród, a kto nie chciałby wygrać z Holandią? ????
Tego kompletenie bym nie grał, Walia między innymi bez Balea i Ramseya, a jest też chyba kilka innych absencji w podstawie.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Islandia
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 3,75
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dziś ryzykuję wysoki kurs, bo niestety jestem na minusie i trzeba się odbić. Jak się nie uda, to rezygnuję na ten miesiąc. Analiza będzie krótka, bo zaraz mecz. Jak wszyscy wiemy, Polska reprezentacja jest drużyną bardzo bramkostrzelną. Zagramy dziś w najmocniejszym składzie z Lewandowskim i Milikiem na szpicy. To daje niemal gwarancję ustrzelenia co najmniej dwóch bramek. Ale niestety - naszą bolączką jest defensywa. Dużo bramek tracimy, w zasadzie rzadko kiedy zachowujemy czyste konto, więc liczę, że Islandia również coś strzeli. Typuję wynik 3-1.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom