>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Łotwa - Malta
Typ: Łotwa -1,5
Kurs:
3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Łotwa 4 remisy z rzędu, 3 w lidze Narodów i 1 w meczu towarzyskim z Czarnogórą. Można powiedzieć, że ostatnie 2 remisy z Czarnogórą i Wyspami Owczymi na wyjeździe to wyniki w miarę do przyjęcia ale już remis z Maltą na wyjeździe można uznać za porażkę.
Dziś przyszedł czas wreszcie by wygrać i jeszcze powalczyć o 1 miejsce w swojej grupie w lidze Narodów z Wyspami Owczymi.
Co by nie powiedzieć to Łotwa miała kilka tych okazji w meczu z Maltą na wyjeździe ale Malta zagrała dość dobrze w obronie.
Myślę, że Łotwa u siebie powinna sobie poradzić z Malta ale kurs nie jest zbytnio zachęcający dlatego ja idę troszkę odważniej i stawiam, że gospodarze wygrają minimum 2 bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liechtenstein
Typ: Over 3.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ciekawy kurs na takie zdarzenie, pewnie myślą że mecz znów będzie zamknięty, jak to San Marino, do tego niemoc Strzelecka Liechtensteinu z Gibraltarem. Ale jak nie dziś to kiedy? Jeden z niewielu momentów gdy można strzelić bramkę. Jak patrzyłem ostatni raz rok temu z Kazachstanem. Dziwne komentarze San Marino po porażce ze Słowenią 0:4 , że osiągnęli dobry wynik. Dziś mają zapędy nawet na trzy punkty z tego co wyczytałem, tzn że muszą zaatakować co jak dla takich amatorów może kończyć się kontrą. Może wreszcie dziś ta skuteczność gospodarzy w końcu będzie na większym poziomie jak z Gibraltarem. Trzeba powiedzieć też że Gibraltar jakoś ten poziom podnosi, mają ligę, grają całkiem dobrze jak na nich oczywiście w Lidze Europy. Za to San Marino ostało się w blokach i nijak nie może się ruszyć, jedyne czego nie można odmówić im to braku walki i zaangażowania, a i może dziś coś dorzucą do typu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Ameryka Południowa - MŚ kwalifikacje
Godzina 22:00
Spotkanie : Boliwia - Argentyna
Typ : Argentyna strzeli w obu polowach
Kurs : 2.5
Bukmacher :
STS

Mecz dokladnie opisany wyzej, wg mnie Boliwia dla Argentyny moze byc jak butelka dla walca,Argentynczycy od dluzszego czasu w bardzo dobrej formie, z Ekwadorem zagrali pozizej mozliwosci, ale to wystarczylo zeby Ekwador nie oddal celnego strzalu.Boliwi nie widzialem ostatnio,ale 0-5 z Brazylia pokazuje przepasc,pamietam tez ich mecze w Copa America, gdzie np Wenezuela albo Peru,ogrywaly ich specjalnie sie nie wysilajac, typ na wynik zajety dlatego stawiam na bramki Argentyny.

150
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +84
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: NiemcySzwajcaria
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 1.88
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Pierwszy mecz tych ekipa był już widowiskiem które co prawda zakończyło się na skromny 1:1 ale mecz był żywy, szybki i z wieloma sytuacjami i na taki mecz liczę także dziś, z tą różnicą że bramek będzie więcej. Szwajcarzy trzeba przyznać bardzo fanie poukładana ekipa, grająca piłką, do przodu, która nie boi się mocnych rywali. Nie wygrali żadnego meczu w Lidze Narodów ale trzeba też przyznać że nie mieli szczęścia bo kto oglądał ich mecze ten widział że ta ekipa potrafi grać w piłkę i naciskać w ofensywie a co najważniejsze ma pomysł na swoją grę i tym pomysłem na pewno nie jest defensywna gra. Niemcy przechodzą taką małą zmianę pokoleniową, ale to idzie bardzo płynie i to reprezentacja która nadal gra i będzie grać ładną piłkę dla oka, z ofensywnym podejście. Potrafią grać szybko, stwarzać okazję, dominować, ale także pozwalają na wiele rywalom ten mecz min. z Turcją to pokazał i remis 3:3, zresztą w dwóch meczach nie potrafili utrzymać wyniku a z Ukrainą trzy dni temu znowu było rozluźnienie w defensywie. Myślę że to będzie naprawdę żywy i szybki mecz bo Szwajcarzy chcą wreszcie wygrać a Niemcy zagrają po prostu swoją piłkę.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +58
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | EUROPA Liga Narodów UEFA -
Spotkanie: Niemcy - Szwajcaria
Godzina: 20:45
Typ: under 3.5
Kurs: 1.60
Buk: fortuna
Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w czwartej kolejce Ligi Narodów pomiędzy zespolami Niemiec i Szwajcarii. Drużyna gospodarzy jest faworytem dzisiejszego spotkania, dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke która pomoze im odnieść zwycięstwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Trener gospodarzy wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1 dla Niemiec.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liechtenstein - San Marino
Typ: San Marino strzeli bramkę
Kurs: 4.85
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Dziś o 20:45 większość kibiców z całego świata wstrzyma oddech bo o to na stadionie w Vaduz odbędzie się spotkanie w grupie D pomiędzy Liechtensteinem i San Marino. Kursy jakie na to spotkanie wystawili bukmacherzy sugerują że będzie to zetknięcie Dawida z Goliatem ale czy będzie to aż tak jednostronne spotkanie? Dla przypomnienia obie ekipy spotkały się ponad miesiąc temu co prawda wtedy San Marino nie zdołalo strzelić bramki ale wcale nie byli zamknieci na własnej połowie, powiedział bym nawet że było to spotkanie wyrównane a goście mieli wówczas sporo szczęścia że strzelili 2 bramki nie tracąc przy tym ani jednej. San Marino będzie gryzło trawę i mimo że brak im argumentów do konstruowania składnych akcji to bramka w ich wykonaniu wcale nie musi być abstrakcja tym bardziej że zawodnicy Liechtensteinu to półamatorzy którzy popełniają sporo błędów w defensywie. Od czasu do czasu zdarza im się trafić bramkę i to zespołom lepszym niż dzisiejszy rywal, wbrew pozorom dziś mogą spróbować zagrać jak równy z równym, nie twierdzę że zdołają wywieźć punkty ale przypadkowa bramka z kontry lub stałego fragmentu gry z tak dziurawą obrona gospodarzy może dziś mieć miejsce a po takim kursie pogram za drobne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +7
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Szwajcaria
Typ: powyżej 23,5 fauli
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jak wspomniał powyżej jack13 jack13 pierwsze spotkanie tych ekip było szybkie, żywe z wieloma sytuacjami ale również ze sporą ilością przewinień no co liczę również w tym starciu. W tamtym rozegranym na terenie Szwajcarów meczu zakończonym remisem 1-1 zawodnicy popełnili sporo bo 30 fauli, 11 Szwajcarzy natomiast Niemcy aż 19.
Na razie w tych 3 kolejkach piłkarze Niemieccy raczej czysto nie grają: 12 fauli z Hiszpanami (d), wspomniane 19 ze Szwajcarami (w) i ostatnio 17 z Ukrainą (w).
Szwajcarzy dotychczas: 17 z Ukrainą (w), 11 z Niemcami (d) i 11 z Hiszpanią (w).
Zapowiada się ciekawe i zacięte spotkanie i taka linia wydaje mi się jak najbardziej do gry.

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +5
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Walia
Spotkanie TNS - Connahs
Godzina 20.45
Typ remis, TNS wygra zwrot
Kurs 1.78
Bukmacher forbet
Mecz na szczycie tabeli. Wicelider podejmuje lidera. TNS ma 1 punkt mniej ale rozegral jeden mecz mniej. Obydwa zespoły mocno dominują w tym sezonie. Connahs ma 19 punktów po 7 meczach, bramki 18:4. TNS z kompletem 6 zwycięstw, imponujący bilans bramkowy 18:0. W ostatnich 20 latach TNS zawsze wygrywał u siebie z Connahs ale ostatnie 2 mecze różnicą tylko 1 bramki. Dzisiaj buki mocno faworyzują gospodarzy ale ja ze względu na dobrą formę gości próbuję remisu. Jeśli wygra TNS mamy zwrot stawki.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom