>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.10.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia Północna
Spotkanie: Crusaders – Cliftonville
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Lider rozgrywek podejmuje w meczu wyjazdowym piątą ekipę ligi. Cliftonville lideruje z 23 oczkami na koncie, w meczach wyjazdowych których jak do tej pory rozegrała 3 odnotowała bilans 3-1-0, ale najbardziej interesują tutaj bramki. W czterech meczach zdobyła ich 10 przy 4 straconych – w każdym z tych meczy traciła po bramce strzelając średnio po dwie. Gospodarze w meczach u siebie również nie pokonani 3-1-0, bramki 6:1 – mało tracą jednak z takim przeciwnikiem i w takiej formie jaką ostatnią prezentują dzisiaj dorobek po stronie strat powinien się powiększyć, ale na bramki w ich wykonaniu też można liczyć. Ostatnie pojedynki na boisku Crusaders były bardzo overowe: 3:2, 2:2, 5:0, 1:3. W każdym z tych spotkania padało minimum cztery bramki dziś powinno być podobnie

✅200
 
B 6

balon44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- SHL mężcz., Szwajcaria
Spotkanie:Kadetten-Lakers Stafa
Typ: Lakers Stafa +6,5
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Analiza:

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie zachwycają ostatnio zarówno w rodzimej lidze jak i w Lidze Mistrzów. Dwa dni temu odnieśli swoje pierwsze wymęczone zwycięstwo w LM nad drużyną z Zagrzebia (28:27). Wcześniej wysoko przegrali z Barceloną (23:33), która jest liderem grupy i zaskakująco przegrali ze średnią Węgierską drużyną Szeged (30:29). W lidze Szwajcarskiej mają bilans 3-0-3, co nie jest ich udanym startem sezonu. W najbliższą środę zespół gospodarzy czeka bardzo ważne spotkanie w LM z zespołem z Berlina. Będą musieli to spotkanie wygrać, aby dalej się liczyć w walce o wyjście z grupy. W tym upatruję szansę gości, ponieważ Kadetten prawdopodobnie będzie trochę pod męczony ostatnim spotkaniem jak i postara się zachować jak najwięcej sił na środowe spotkanie w LM. Nie będą forsować tempa i z wielką radością przyjmą nawet minimalne zwycięstwo. Drużyna gości ma również bilans ligowy 3-0-3, mając jedną wygraną z aktualnym liderem Bern, co jest ich jedyną porażką do tego czasu. Mecze, które przegrali w tym sezonie były wyrównane i przegrywali różnicą max 2 goli. Liczę na wyrównane spotkanie, w którym najpewniej zwyciężą gospodarze, ale nie będzie to bardzo przekonywujące zwycięstwo z ich strony. Handicap wart zagrania. Pozdrawiam!

✅85
 
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Spotkanie: Traktor- Atlant Mytishi
Typ: Traktor -1,5
Kurs: 2,20
Buk: bet365
Analiza:
Traktor po 2 wyjazdowych porażkach wraca na domową taflę, gdzie rzadko przegrywają i remisują, większość domowych spotkań kończy się wygraną drużyny z Chelaybinksa. Ostatni mecz przegrana 2:1 z silnym Sibirem Nowosibirsk, który 1 raz w historii awansował na pierwsze miejsce w tabeli sezonu zasadniczego KHL. Mimo iż to wynik wyłonił zwycięzcę to gra w wykonaniu Traktora była o niebo lepsza niż Sibira. Praktycznie całe dwie ostatnie tercje to była dominacja Traktora, mimo znakomitej dyspozycji Jewgienija Kuzniecowa nie udało się przechylić losów spotkania na własną korzyść. Ponadto Traktor ma jedną z lepszych defensyw w lidze, najmniej straconych bramek ze wszystkich drużyn to zasługa również równie i solidnie grającego bramkarza jakim jest Garnett. Jeśli chodzi o ekipę gości grają w kratkę, potrafią wygrać mecz a potem przegrywają 4 kolejne spotkania, ostatnio nie idzie im najlepiej, a dzisiaj nie będą w stanie sprostać drużynie Traktora. Kolejny aspekt przemawiający na korzyść gospodarzy to czas na wypoczynek. Mieli oni 5 dni czasu na przygotowanie się do tego spotkania, Atlant tylko 3, a należy również pamiętać że grają na wyjeździe, dla odważnych typ z większym handicapem na gospodarzy, ale myślę że wygrana Traktora 2 bramkami jest najbardziej możliwa. POWODZENIA!

✅120
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 2 liga wschodnia, 14:00, 13.10.2012
Radomiak Radom - Pelikan Lowicz
typ: 1
2,11
Betsafe
Analiza
Dzis w spotkaniu 12. kolejki polskiej, II ligi wschodniej, Radomiak Radom podejmie na wlasnym stadionie Pelikana Lowicz. 11 jak do tej pory rozegranych kolejek pokazalo, ze ta grupa II ligi jest niezwykle wyrownana, chyba nikt nie jest w stanie stwierdzic lub probowac zatypowac kto okaze jest najlepszy i awansuje na zaplecze Ekstraklasy. Ja jednak wierze z zespol ze swojego miasta, mimo ze jest beniaminkiem, Radomiak jest mocny kadrowo, a w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Radomiak wszedl rowniez ostatnio na wlasciwe tory, nie przegral od trzech spotkan, u siebie wygrywajac dwa oraz remisujac na boisku lidera rozgrywek, Wisly Pulawy. U siebie radomianie spisuja sie swietnie, sposrod szesciu rozegranych spotkan wygrali cztery i dwa zremisowali. Radomiak ma tylko trzy punkty straty do lidera i tak naprawde juz po tej kolejce teoretycznie ma szanse na objecie pierwszej pozycji. Do Radomiaka ponadto po kontuzji wraca najskuteczniejszy zawodnik zespol, Marcin Figiel, ktory jest liderem zespolu. Radomianie sa w dobrej formie, wzmocnieni popularnym Figo wydaja sie byc druzyna czolowki ligi, o ile wogole nie najlepsza. Pelikan wpadl natomiast chyba w lekka zadyszke. Przegral dosyc nieoczekiwanie ostatnio ze Zniczem Pruszkow u siebie 0:1. Ponadto lowiczanie zagrali slabe spotkanie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja dzis na zwyciestwo gospodarzy i ja tez tak typuje.

✅111
 
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Serie B
Spotkanie: Juve Stabia - Bari
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ciekawy mecz w Serie B pomiędzy Juve Stabia a Bari . Po takim kursie na Bari warto spróbować gdyż Bari jak do tej pory dopiero przegrało jedno spotkanie z Verona 1-0 a takto wygralo 5 i odiosło 2 remisy. Juve Stabia troszke gorzej 2-3-3 i u siebie tez nie prezentuja czegoś szczegolnego. Ostanio wygrali 1-4 ze słabym Pro Vercelli. Jednak w tym meczu nie zagra 4 bardzo waznych graczy Juve Stabii: pomocnicy Zito 5/0 i Kofi Agyei 5/0 oraz dwóch kluczowych napastnikow Bruno 7/1 oraz Danileivcius 6/3.Jak widac siła ofensywna Juve bardzo osłabiona i mozliwe ze nie postrzelaja. Za to Bari bez wiekszych oslabien i powinni udowodnic ze na wyjazdach tez potrafia grac ???? dla bardziej asekuracyjnych Bari DNB 2,10 bet365 (kurs spada)

⛔100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Siatkówka
Skra - Zamalek
Over 44.5 I set
1.95
Bwin

Sam chciałem coś sobie w stronę Egiptu zagrać no i szukałem też do dubla propozycji. Mamy over zaproponowany przez Dawida, a ja znalazłem propozycję o trochę wyższym kursie i dość bezpieczną.
Raczej taki over jest w sporym stopniu zależny od I seta i uważam, że jak najbardziej ma szansę wejścia. Ze statystycznego punktu widzenia, pamiętam, że Skra lubiła się pomęczyć z Arabami, a tu pierwszy mecz z zespołem tak jak Dawid pisał ustabilizowanym, grającym w ciekawym składzie.
20 punktów to naprawdę nie jest dużo na Skrę, która nie jest zespołem, który lubi rozbijać przeciwników w I partiach. Składów nie ma co porównywać, ale wiadomo, że są problemy w Skrze na pozycji atakującego i w przyjęciu. Test mecz przede wszystkim i nie wykluczam jakichś przewag czy straty seta.

✅95
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I liga Polska
Okocimski Brzesko - Arka Gdynia
TYP: Dokładny wynik 0-1
KURS: 5.50
BUK: Sportingbethttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem postawić dokładny wynik w meczu Okocimskiego z Arką. Beniaminek z Brzeska nie spisuje się najlepiej tej jesieni, w 11 meczach uzbierał jedynie 7 punktów ich przeciwnik ma o dziesięć oczek więcej. Przed sezonem Arka postawiła sobie cel 5-10 miejsce jednak kibice w Gdyni po cichu liczą że Arka do końca będzie się liczyć w walce o awans. Obie drużyny nie grzeszą skutecznością, jednak nawet brak jednego z najlepszych defensorów w Arce Tadrowskiego nie powinien mieć wpływu na poprawę skuteczności graczy z Brzeska. Na prawej obronie zagra prawdopodobnie Krajanowski, który w zeszłym sezonie dobrze radził sobie na tej pozycji. Oglądając mecze Arki w tym sezonie liczę na skromne 1-0. Wątpię by akurat w tym meczu rozwiązał się worek z bramkami. Ładnie na skrzydle prezentuje się Da silva, w środku pomocy na lidera wyrasta młody Mateusz Szwoch. Ogólnie przewiduję podobny scenariusz do tego z meczu Arki z Miedzią. Stały fragment gry, bramka i kontrolowanie gry do końca meczu. Arka do tej pory straciła zaledwie 7 bramek i podejrzewam że co najmniej do przyszłego tygodnia ta statystyka nie ulegnie zmianie.

⛔100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - III liga Polska
Chemik Police - Cartusia Kartuzy
TYP: 1
KURS: 2.0
BUK: Tobet
Analiza:

Chemik Police stanie przed czwartą szansą zwycięstwa przed własną publicznością, jak do tej pory wszystkie spotkania przy ulicy Siedleckiej kończyły się remisami odpowiednio z liderem Lechią II Gdańsk 0:0 (wzmocniona kilkoma ligowcami), Koralem Dębnicą 1:1 oraz Energetykiem Gryfino 0:0. W pierwszym z tych spotkań policzanie toczyli wyrównany bój z jak na razie najlepszym zespołem ligi, a w dwóch pozostałych znacznie przeważali i przy obu tych spotkaniach powinni mieć dopisane po 3 punkty. Dziś spotykają się z piłkarzami z Kartuz i wreszcie powinni zdobyć komplet punktów na własnym obiekcie. Trener gospodarzy Mariusz Szmit ostatnimi czasy dokonał kilka roszad w zespole, które jak się okazało zagwarantowały sukces, m.in. przesunął Kamila Bieńka do pomocy, nowe wzmocnienie zespołu Rafała Kalinowskiego byłego piłkarza Floty Świnoujście przesunął na środek obrony oraz Krzysztofa Filipowicza wystawił na szpicy. Tych kilka zmian w składzie okazało się trafnym posunięciem. Zawodnicy Chemika dodatkowo wręcz rewelacyjnie pokazali się w ostatnich dwóch wyjazdowych zwycięstwach, gdzie najpierw pokonali głównego kandydata do awansu Kotwice Kołobrzeg 4:0 ! gdzie za wynikiem poszła świetna gra oraz w poprzednim tygodniu zwycięstwo w Gdyni z rezerwami Arki 2:0, gdzie w tym spotkaniu gospodarze byli wzmocnieni aż 8 piłkarzami z pierwszego zespołu ( m.in. bramkarz Maciej Szlaga 11 spotkań w 1 lidze w tym sezonie, boczny obrońca Marcin Dettlaff 11, środkowy obrońca Bartosz Brodzinski 11, środkowy pomocnik Piotr Kuklis mający na swoim koncie występy w reprezentacji Polski oraz ponad 70 meczów w ekstraklasie, następny pomocnik Pawel Brzuzy 9 spotkań, czy napastnik Maciej Gorski 11 meczy.) Także każda formacja była wzmocniona bardzo solidnie przez zawodników pierwszego składu. Mimo tego pewne zwycięstwo Policzan. Na pewno te dwa zwycięstwa podbudują młody zespół Chemika.
Natomiast piłkarze z Kartuz są w zupełnie odmiennej formie ostatnie trzy spotkania są tego odzwierciedleniem, zdobyli w tych 3 spotkaniach tylko jeden punkt. Porażka u siebie z Gwardią 0:3 następnie przyszła porażka ze słabo spisującymi się piłkarzami Energetyka Gryfino 1:2 oraz remis na własnym stadionie z będącą w dołku Kotwicą Kołobrzeg 1:1.
Piłkarze Chemika prezentują się dużo lepiej i nie mam żadnych wątpliwości, że dziś wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.[/center]

⛔100
 
W 0

wojtek19

Użytkownik
Piłka Nożna Białoruś Belarusian CupBATE Borisov- Torpedo Zhodino
Typ: 2DNB
k.3,55
Unibet

Analiza:
Kieruję się tym że wczoraj reprezentacja Białorusi grała mecz Eliminacji Mistrzostw Świata z Hiszpanią a powołanych zostało na niego aż 9 zawodników właśnie BATE który dziś o 16:00 rozgrywa mecz pucharowy. Nie wiem czy Bate ma szeroką ławkę czy i czy ci zawodnicy co grali z Hiszpanią zagrają ze Zhodino ale wiem że to musi w jakiś sposób w płynąć ( raczej negatywny) na grę właśnie Bate. Dodam że jest to puchar a tam wszystko jest możliwe. (dobrze gdyby ktoś napisał czy Bate bardzo zależy na tym pucharze czy jest im on obojętny).
Podsumowując: biorąc pod uwagę te osłabienia lub ewentualne zmęczenie zawodników Bate i że jest to puchar myślę że jest szansa na wejście mojego typu i na upartego można zaryzykować.

✅155
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Anglia, League Two (czwarta liga)
Gillingham- Aldershot
TYP: 1
KURS: 1,64
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 16 zostanie rozegrane ciekawie zapowiadające się spotkanie w League Two (4. klasa rozgrywkowa w Anglii). Liderujący Gillingham podejmuje przedostatni, a więc zajmujący dopiero 23. pozycję zespół Aldershot. Na początku parę słów o gospodarzach. Na jedenaście meczów w tym sezonie wygrali aż 8, ich bilans bramkowy to z kolei imponujące 20:7. Krótko mówiąc- potentat ligi. Ich rywal, Aldershot, zaskakująco słabo rozpoczął sezon. Wydawało się, że będą ligowym średniakiem, a po 11 kolejkach są przedostatni, mając w dorobku ledwie 8 punktów. Zdążyli doznać już aż 4 porażek, a w ostatnich czterech spotkaniach nie zdobyli choćby punktu. Dlatego oczywistym wydaje się, że w konfrontacji wyjazdowej z liderem nie będą mieli nic do powiedzenia. Kurs słaby, ale typ stosunkowo pewny, dlatego polecam dziś zagrać na zespół Gillingham.

✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,4K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Szanghaj
Spotkanie: Roger Federer - Andy Murray
Typ: Murray
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Obu zawodników przedstawiać nie trzeba, obaj znają się bardzo dobrze to będzie już ich 19 pojedynek przeciw sobie (bilans korzystniejszy dla Murray&#39;a 10-8).
A więc dlaczego Murray? Kwestia stylu, Szkot do zawsze był niewygodnym rywalem dla Szwajcara nawet gdy ten był w wysokiej formie. W Szanghaju Roger formą nie błyszczy i tu otwiera się furtka dla Andy&#39;ego w tym meczu.
Co ciekawie panowie grali ze sobą w Szanghaju już 2 razy i oba mecze wygrał &quot;Muzza&quot;.
Obstawiam, że dziś będzie tak samo.

✅110
 
P 20

properfrb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Polska, 1 Liga, Grupa B
Spotkanie: SPR Tarnów - KPR Szczypiorno Kalisz
Typ: SPR Tarnów
Kurs: 2,47
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Obie drużyny to tegoroczni beniaminkowie. SPR Tarnów awansował bezpośrednio do 1 ligi, natomiast KPR Szczypiorno Kalisz awansowało dzięki powiększeniu 1 Ligi do 14 zespołów (poprzednio 12). We wrześniu, na towarzyskim turnieju w Warszawie, Tarnów spotkał się z Kaliszem. Mecz obfitował w wiele ładnych akcji, parad bramkarskich, dużą liczbę kontrataków, jednak to Tarnowianie mieli cały czas mecz pod kontrolą. Prowadzili momentami 6-7 bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 30:26 dla Tarnowa. To było na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu ligowego. Teraz jesteśmy po 4 kolejkach już i sytuacja obu drużyn, jest zgoła odmienna, Kalisz plasuje się na 4 miejscu w tabeli, mając na koncie 2 wygrane i 2 remisy, natomiast Tarnów zamyka tabelę z 4 porażkami na koncie. Jak widać forma w Tarnowie przyszła ciut za wcześnie, jednak ostatnie mecze na wyjeździe z drużyną Zawadzkich i kandydatem do awansu Opolem, pozwalają myśleć pozytywnie i dzisiejszym meczu stawiałbym na Tarnów, który swoimi ostatnimi pojedynkami pokazuje, że forma wraca, czas więc na przełamanie i zdobycie pierwszych punktów w sezonie. Nie ma lepszego momentu na przełamanie się i to w dodatku na swoim parkiecie.

✅147
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna- NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie: Balingen-W. - Essen
13.10.2012 17:00
Typ: over 52.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejsze popołudnie o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie w niemieckiej bundeslidze piłkarzy ręcznych. Balingen podejmie na własnej hali Essen. Oby dwa zespoły nie zachwycają jęsli chodzi o początek sezonu. Gospdoarze zajumją 15 pozycje natomiast goście zamykają tabele Bundesligi. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest bezlitosna dla gości. Dotychczasowe 4 spotkania wygrali gracze Balingen. We wszystkich tych spotkaniach padało bardzo dużo bramek, o czym może świadczyć nie tak dobra gra obronna obu zespołów. W ostatnich 6 spotkaniach ligowych zarówno gracze Balingen jak i Essen osiągali spokojnie bramkowy over 52.5. Mam nadzieje że i w dzisiejszym spotkaniu będzie podobnie. Mój typ to 28:26

⛔100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia
Spotkanie: SaiPa/KaIPa
Typ: over 5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na dziś postanowiłem wytypować mecz fińskiego hokeja. Zmierzą się ze sobą drużyny zajmujące odpowiednio 8 i 3 miejsce. Gospodarzom niezbyt wiedzie się w rozgrywkach,szczególnie u siebie, bilans 1-0-4, no ale nas interesuja bramki. Saipa notue bilans na swojej tafli 8-19, natomiast goście w 4 rozegranych meczach na wyjeździe zanotowali bilans 13-13! Liczę, iż w dzisiejszym spotkaniu gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą i strzelą minimum 2 gole ekipie Kaipy co przy ofensywnej grze gości pokryje proponowany over 5. Pozdrawiam.

✅84
 
S 2

specialtip

Użytkownik
ENGLAND

Blue Square Premier
13.10.2012 16:00
Mansfield v Forest Green
typ: 2
kurs: 2.50

Analiza:

Druzyna gosci rozzloszczona ostatnimi dwoma przegranymi meczami bedzie chciala udowodnic, ze zasluguje na awanas do wyzszej klasy rozgrywkowej.
Tym samy &quot;pocisnie&quot; ligowego sredniaka z Mansfield, ktory w tym sezonie prezentuje przecietny poziom, a w chwili obecnej znajduje sie w dolku.

Kiepska analiza.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Spotkanie: GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Typ: 2 DNB (remis nie ma zakładu)
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczerze ciężko mi określić formę Tychów. Przegrali z Katowicami tydzień temu, to może sugerować pewien regres. Chociaż no były w tamtym meczu symptomy tego, ze jednak tak słabi jeszcze nie są. Naprawdę ciężko mi się ustosunkować do ich dyspozycji. Ale być może jeśli o nich chodzi trochę spuszczą z tonu i najlepszy okres mają za sobą.
Natomiast typ motywuje dobrą postawą Stomilu w ostatniej kolejce. od początku meczu narzucili przeciwnikowi swój styl gry. Szybko wyszli na prowadzenie i nie zwalniali tempa w całym spotkaniu. Myślę, że oni złapali formę i łatwo jej nie odpuszczą. Ich trener twierdzi, że uwierzyli w siebie. Mają szansę na drugie z rzędu zwycięstwo. GKS choć mocny, na pewno leży w ich zasięgu przy optymalnej dyspozycji.

z/0
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia League 1
Spotkanie: Bournemouth - Leyton Orient
Typ: 2
Kurs: 4,00 ( gdzie sięgają 5,16 na innych bukach )
Bukmacher: betclic
Analiza:
Bournemouth jest niżej w tabeli, na 5 meczy u siebie przegrała 1 i zremisowała 4. Leyton jest zdecydowanie w lepszej formie więc nie rozumiem tak ogromnego kursu - uważam, że warto spróbować to rozegrać, nawet małą sumą.

Kiepska analiza.
 
M 19

maras89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Spotkanie: Zawisza- Bogdanka
Typ: over 5.5
Kurs: 15
Bukmacher: william hill

Dziś o godzinie 19 do Bydgoszczy zawita nieobliczalna drużyna z Łęcznej. Co skłoniło mnie do tego typu? Zawsze w meczach pomiędzy tymi drużynami padało dużo bramek. Warto wspomnieć że ostatnie dwa mecze to odpowiednio 4-2 w Łęcznej oraz 3-2 w Bydgoszczy. Zawisza ma najlepszą ofensywę i defensywę w lidze, natomiast obrona Łęcznej jest dziurawa jak szwajcarski ser dlatego przypuszczam iż mecz może skończyć się wynikiem 4-2 dla &quot;Zetki&quot;. Warto odnotować, że zarówno Zawisza jak i Bogdanka nie skończyły jeszcze meczu z 6 bramkami ale czas na ten pierwszy raz.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I Liga
Spotkanie: Polonia Bytom - Łódzki KS
Typ: 2
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bez wątpienia jest to spotkanie o &quot;sześć punktów&quot;, dwa zespoły, które zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Moim faworytem jest tutaj jednak drużyna Marka Chojnackiego. Łódzki KS w ostatniej kolejce ligowej przegrali i to, aż 1-7 z Flotą Świnoujście na własnym boisku. Według mnie takie rozmiary porażki sprawią, że dzisiaj ŁKSiacy zrobią dzisiaj wszystko by zrehabilitować się za tą porażkę i dziś wygrać - zresztą słychać było z obozu ŁKSu, że nie mogą tak grać jak z Flotą i dzisiaj w Bytomiu zrobią wszystko by dzisiaj zdobyć komplet punktów.
Polonia Bytom natomiast według niektórych jest to drużyna, która nie jest przygotowana do gry I ligi, pojawiają się również głosy, że jest to drużyna młoda, która nie ma doświadczenia na poziomie I ligi i dlatego nawet gdy prowadzą nie potrafią wygrać spotkania, a często nawet przegrywają mecze. Tak było chociażby w meczu z Dolcanem Ząbki gdy po bramce Dawida Cempy prowadzili 1-0 po pierwszych czterdziestu pięciu minutach, a w drugiej połowie stracili cztery gole i przegrali 1-4. KrzysiekR napisał, że liderem zespołu z Bytomia jest właśnie Cempa, który do tej pory strzelił już trzy gole w tych rozgrywkach, jednak dzisiaj nie zagra co jest na pewno bardzo dużym osłabieniem. Oprócz niego w Polonii zabraknie Jamesa Sinclaira, Arkadiusza Gędłka (urazy) oraz Martina Barana (kartki). W ŁKSie nie zagrają Szymon Salski, Jacek Kuklis, Artur Golański, Michał Osiński (urazy), Dawid Sarafiński (kartki) oraz Aghvan Papikyan (kadra).
Warto również zauważyć, że w ostatnim czasie ŁKS raczej wygrywali z Polonią Bytom. W sezonie 2007/08 w Łodzi mieliśmy remis 0-0, następnie w Bytomiu górą był ŁKS 1-0, w sezonie 2008/09 ŁKS wygrywał już oba spotkania 3-2 (wyjazd) i 2-0 (dom) natomiast w 2010 roku w Pucharze Polski ŁKS wygrał z Polonią Bytom 3-0. Warto podkreślić, że ostatni raz Bytom wygrał w 2000 roku, później było 8 spotkań w których ŁKS wygrał 5 razy i 3 razy mieliśmy remis.
Patrząc już na same kadry obu zespołów już bez tych wspominanych zawodników, którzy nie zagrają to jednak ŁKS ma zdecydowanie bardziej doświadczony skład. W Bytomiu mamy Jacka Broniewicza, Pawła Gamla, Tomasza Górkiewicza, Piotr Kulpaka czy Krzysztofa Michalaka w ŁKSie natomiast mamy zawodników, którzy jeszcze nie tak dawno grali w Ekstraklasie czyli Paweł Kaczmarek, Kamil Poźniak, Artur Gieraga, Paweł Sasin czy Bogusław Wyparło mamy nieźle zapowiadających się młodych zawodników, którzy również mieli okazję grać w Ekstraklasie czyli Mateusz Stąporski, Przemysław Kita czy Daniel Brud. Stawiam więc na zwycięstwo ŁKS, wydaje mi się, że Łodzianie mają więcej atutów w tym starciu i to oni powinni zdobyć komplet punktów.

⛔100
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Piłka nożna
Barcelona B - Gijon
typ : over 5 roznych pierwsza połowa [ azjan ]
kurs : 1,825
bukmacher : bet365

Fakt , może i dziwny typ.. Może sie wydawać , że to strzał na chybił trafił i liczenie na szczęście , nic bardziej mylnego. Barcelona B od początku sezonu praktycznie już w pierwszej połowie wyrabia linię meczową [która oscyluje w granicach 10-11]. Śledzę spotkania zaplecza Hiszpańskiej Primera i naprawdę fajnie zarabiam co tydzień na tych rożnych Barcy.. co ciekawe w spotkaniu z Barcą przeciwnicy też mają sporo okazji z narożnika. W ostatnim spotkaniu było 6:4 w roznych do przerwy , w przedostatnim spotkaniu było również około 10 , dlatego sądzę , że to typ dnia. [ Jak z resztą co kolejkę Segunda B]
Oczywiście zdaję sobie sprawę , że Barca B jest dziś osłabiona przez wyjazdy na reprezentacje młodzieżowe, ale chyba nikomu nie trzeba mówić co za młodych piłkarzy ma szkółka Barcy , stylu nie zmienią , bo to niemożliwe.


aaa.. jeszcze składy :

Barca , pierwszy skład 3-6-1 : Oier, S.Gómez, Ilie, Lombán, Luis Alberto, Rafinha, Patric, Kiko, Lobato, Dongou i Grimaldo

ławka : Masip, Balliu, Espinosa, Gus Ledes, Quintillà i Joan Román

Gijon , pierwszy skład: 4-3-3
Ivan Pichu.Arnolin Gregory,Roberto Canella, Iván Soto, Luís Hernández,Carlos Carmona , Mandi Álex Barrera, Óscar Trejo,Gastón Sangoy , David Rodríguez

ławka: Mate Bilic ,Ricardinho, Gonzalez Carmelo, Juan Pablo Colinas , Pedro Orfila, Formose Mendy,Juan Muniz


Sądzę , że to będzie otwarty mecz , szarpanie na skrzydłach , przedzieranie się przed obronę przeciwnika , szybka wymiana podań , zawodnicy gości nie będą wiedzieli jak reagować więc wybicie na rożny to czasami jedyne co będą mogli zrobić.. Bramkarz też będzie miał kilka okazji , by sie wykazać.. Jakaś parada i w konsekwencji wybicie na rożny jak najbardziej wskazane :cool:

Powodzenia !
✅82.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom