>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13.09.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
anzelmo 244,3K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Warta Poznań
Typ: Wisła over 3,5 rożnego 1 polowa
Kurs: 2,2
Bukmacher Forbet


Myślę ze ta przerwa na reprezentacje dobrze zrobiła Wiśle .W meczach białej gwiazdy nie ma nudy dla mnie maszynka do robienia różnych( 17 z Kotwica !!!! 4 do polowy 10 z Arka 7 polowa w pucharach troszkę inne granie ale tam tez różne u siebie Wisła robiła ) kartek i sporych emocji często bramkowych. Warta ma swoje problemy i tutaj każdy inny wynik niz zwycięstwo gospodarzy - możliwe wysokie będzie niespodzianka. Przewiduje ze Radodo i spółka od początku zaatakują poszukają szybkiego gola dużo strzałów z dystansu gry jeden na jeden posiadanie piłki praktycznie non stop atak- Wisła ma swoje cele starty z początku ligi sa, teraz nadrabianie zaległości myślę ze dziś zwycięstwo i te różne bardzo realne po dobrym kursie .

220
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +2174
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis Puchar Davisa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bolelli/Vavassori - Gille/Vliegen
Typ: Gille/Vliegen
Kurs:
3,35
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/davis-cup-2024.170367/#post-7291883
Analiza:


Zaraz w rywalizacji między Włochami, a Belgią będzie wynik remisowy 1:1, a więc decydujące będzie spotkanie deblowe. Dużym faworytem w tym zestawieniu według bukmacherów są Włosi. Jednak ja uważam, że kursy trochę nie doszacowują umiejętności belgijskiej pary przez co widzę w tym typie value. W tym turnieju Włosi przegrali z Brazylijczykami gdzie kursy były wystawione analogicznie jak w tym meczu. Natomiast Belgowie zaś zwyciężyli w pozycji underdogow. Uważam, że jest to mecz bliski, a kurs zachęca żeby zagrać w stronę pary G/V.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
B 86,2K

benzik94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: GKS Katowice - Widzew Łódź
Typ: F.Alvarez powyżej 0,5 celnych strzałów + Obie drużyny strzelą gola
Kurs:
2.80
Bukmacher: superbet
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-13-09-2024-16-09-2024.172194/#post-7291853


Ekipa z Katowic sprawiła sporą niespodziankę pokonując Jagiellonię na własnym boisku w ostatniej kolejce. Gdyby jeszcze pokonanie mistrza Polski było na zasadzie strzelenia bramki, kompaktowej obrony i sporadycznych kontratakach - nic z tych rzeczy. Ekipa z Katowic po prostu była drużyną lepszą nie pozostawiając białostoczanom zbyt dużo miejsca na konstruowanie akcji przed polem karnym. Sądzę, że dzisiaj beniaminek też postawi się Widzewowi i moim zdaniem przy tak odważnej grze jak 2 tygodnie temu - powinni Widzewiakom coś strzelić. Goście 2 ostatnie wyjazdy mieli słabe, 2 porażki ale trzeba przyznać na bardzo trudnych terenach - w Szczecinie i Białymstoku. Nie chce mi się wierzyć, żeby niezle grający w tym sezonie Widzew 3 raz z rzędu wyjechał z wyjazdu bez strzelonego gola. Ekipa Mysliwca potrafi zagrać dobrą ofensywną pilķe (mecz w Krakowie z Cracovią). Podsumowując, myślę że obie drużyny dziś zdobędą bramki, jest na to spore value patrząc na goły kurs na takie zdarzenie - 1.75.
Do Buildera proponuję jeszcze celny strzał Frana Alvareza. Niewątpliwie motor napędowy Widzewa, piłkarz który dość pewnie wszedł w buty Bartka Pawłowskiego. Czysty kurs na ten typ to 1.90.

Z takiego buildera wychodzi mam niezly kurs, podchodzący pod 3. Ja spróbuję to pograć, powodzenia.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom