>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 13. Września


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet
- Fuksiarz


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń bez remisu
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna


Radomiak punktuje na bardzo dobrym poziomie. Było w tym trochę sprzyjających okoliczności. Lech ten mecz powinien wygrać, ale miał niefart. Legia była przed ważnym meczem eliminacyjnym. Lechia popłynęła, bo prowadząc 2:0 do przerwy po prostu nie możesz tego oddać. Pogoń to szczelna defensywa, choć już dawno jak na siebie nie zagrała na zero z tyłu, więc może w Radomiu? Dwa tygodnie temu ponowny debiut Grosickiego w Ekstraklasie pokazał, że może w końcu szczecińska ofensywa się przebudzi. Generalnie widmo straty punktowej przez zespół z Radomia jawi się na horyzoncie.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Granada - Betis
Typ: Granada
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Obydwie ekipy średnio rozpoczęły ten sezon z bilansem 0-2-1 uzbierały po 2 pkt. Wyżej w tabeli Betis ze względu na bilans bramkowy ale Granada lubi grać z Betisem u siebie w domu. Trzy ostatnie potyczki na Estadio Nuevo Los Carmenes wygrywali gospodarze czemu więc nie mieliby powtórzyć tego i tym razem?.


Nie ma póki co wyraźnych przesłanek ku temu by to Betis miał być faworytem w tym meczu tak jak próbuje nas przekonać sprytnie do tego bukmacher.
Ja biorę jedynkę w tym spotkaniu bo Betis nie zachwyca do tej pory niczym szczególnym a patrząc na bezpośrednie starcia h2h to raczej Granadzie jest bliżej do zwycięstwa

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Futbol Am., NFL
Godzina: 02:20
Spotkanie: LA Rams - Chicago
Typ: under 46.5 pkt
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolejny sezon NFL oficjalnie rozpoczął sie kilka dni temu meczem pomiedzy druzynami Tampa Bay i Dallas, ale dopiero dzisiaj tradycyjnie wiekszosc spotkan albo odbyla sie albo nadal trwa. Zainteresowal mnie szczegolnie mecz Rams. Do zespolu dolaczyl w tym sezonie qb Stafford. Czy wkomponuje sie w system gry Rams i na wiele innych pytan zdolamy odpowiedziec dopiero za kilka tygodni. Ale zdecydowanie przynajmniej na papierze ten ruch wydaje się tym co LA potrzebowali. Nie bez powodu wybrałem under w tym meczu. Defensywa Rams uchodzi za jedna z najlepszych w lidze. Aaron Donald jest najwieksza gwiazda od spraw defensywnych w zespole jak i mozna powiedzieć w lidze. Tyly zabezpiecza na skrzydle Ramsey. Ponadto ofensywa Chicago jest jedna z najgorszych w lidze. Oczywiscie, miejmy na uwadze ze jest to dopiero pierwszy mecz, ale mimo wszystko ciezko sobie wyobrazić ze zespol z Chicago jest w stanie zagrozić obronie LA. W poprzednich latach Bears nie byli w stanie zdobyć nawet wiecej niz 15 pkt przeciwko Rams. Niepokojaca moze byc dyspozycja ofensywy LA, a mianowicie czy zdobeda tutaj sporo liczbe pkt w obecności nowego qba. Licze ze jednak Rams postawia na zbilansowany atak. Po stronie Chicago pamietajmy o Macku, ktory moze napsuc wiele krwi zespołowi ofensywnemu Rams.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Chile 1 liga
Godzina:1:00
Spotkanie:Curico Unido v U.Catolica
Typ:U Carolina strzeli bramkę in 2 pół
Kurs:3.40
Bukmacher:fortuna
Analiza:Na szybko bo juz za parę minut w 1 lidze Chile mecz Curico Unidov v U.Carolina .Mój typ na ten mecz to U.Carolina strzeli bramkę w obu polować o kursie 3.40.U Catolica w tabeli są na 4 miejscu a Curico Unido na 16.Goście są faworytem meczu.Spodziewam się wygranej gości są moim zdaniem lepszym zespołem i muszą wygrać aby zbliżyć się do lidera Colo Colo dlatego myślę że od samego początku zaatakują i będą chcieli strzelić bramkę.Polecam jeszcze stawić na U.Catolica win+bts kurs 4.20.Oby 2 opcje dobre i fajne kursy.Opcja ze strzeli w 2 polowach wydaje mi się nieco pewniejsza.Spodziewam się wyniku 2-1 lub 3-1 dla Catolici kurs dość dobry powinno wejść.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +192
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gaziantep - Antalyaspor
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: STS
Analiza:

Liga turecka ma to do siebie, że tutaj gole lubią padać, ale widzę potencjał w typowaniu tego akurat spotkania jako underowe. Obydwie drużyny mają rozegrane po trzy kolejki i obydwie zaliczyły dwa underowe mecze. Jednak najistotniejszą kwestią, jako wziąłem pod uwagę wskazując na under, jest bilans bezpośrednich spotkań. Pięć ostatnich bezpośrednich meczów zakończyło się maksymalnie dwiema bramkami. Omówię cztery, ponieważ były rozgrywane na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Każde z nich zakończyło się remisem, niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Trzykrotnie 1:1 i raz 0:0 - to wyniki typowo wskazujące na względnie nudny charakter spotkań. I rzeczywiście - jeśli spojrzymy na statystyki ostatniego bezpośredniego meczu, zauważymy, że przez całe 90 minut oddano w sumie 4 strzały w światło bramki. Dlatego spodziewam się powtórzenia takiego scenariusza.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +426
Z 619,7K
Dyscyplina:Koszykówka Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sporting Cp - BC Kalev razem z dogrywką
Typ: under 161,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher:Etoto
Analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.W tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta i bardzo trudno jest tutaj przewidzieć która drużyna wyjdzie z tego meczu zwycięsko.Gospodarze tego meczu koszykarze Sporting Cp są bardzo grożnym zespołem szczególnie na swoim parkiecie.Na pewno w tym meczu oba zespoły zagrają bardzo agresywnie w obronie i o celne rzuty będzie tutaj bardzo trudno_O zwycięstwie moim zdaniem przesądzi w tym pojedynku lepsza dyspozycja rzutowa z dalszsej odległości za 3 punkty.Mimo wszystko stawiam w tym pojedynku na niski wynik punktowy tego meczu.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +112
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orebro - Varbergs
Typ: Orebro
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niepokój wzrasta na Behrn Arena, gdyż Orebro bardzo potrzebuje punktów w bitwie o utrzymanie. Przed dzisiejszym meczem OSK ma 5 "oczek" straty do bezpiecznej lokaty w tabeli. Skład ciekawy (z kilkoma mocnymi nazwiskami jak były gracz Malmo i Hoffenheim Jiloan Hamad, czy były zawodnik Hammarby i Goztepe Nahir Besara) i raczej na środek rankingu (a nie na jego koniec). Pomocnik Kevin Walker i obrońca Hussein Ali pauzują za kartki.
Varbergs w środku tabeli i od siedmiu spotkań bez porażki (4-3-0). Jocke Persson potrafił wydobyć z dosyć przeciętnych graczy (jedyne dwa ciekawe nazwiska to były gracz Goteborga obrońca Hampus Zackrisson i napastnik Republiki Południowej Afryki Ryan Moon) maksimum możliwości. Jednak wyjazdowe mecze BoIS jak były ich słabością, tak pozostały.
Vabergs jest niepokonane w siedmiu meczach z rzędu i musi być postrzegany jako faworyt w Orebro (mimo że w składzie brakuje zarówno Zackrissona, jak i Moona). Jednak OSK poprawiło się, odkąd Hamad i Besara przybyli do klubu. A punktów potrzebnych do utrzymania musi szukać przede wszystkim u siebie na sztucznej nawierzchni Behrn Arena. A ta na pewno nie należy do ulubionych Vabergs BoIS.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, LaLiga
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Getafe - Elche
Typ: over 2 azjan bramki
Kurs: 2.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dlaczego tak wysoko i to w azjanie, biorę to na pewno. Zacznijmy od tego Getafe w tym sezonie z innym trenerem a więc ten styl, twardej, brzydkiej gry to już nie jest standard, nowy trener szuka innych rozwiązań i jak do tego dodam sobie że przegrali trzy pierwsze mecze to wychodzi mi tutaj zdecydowanie odważniejsza gra, szukanie bramek i pierwszego zwycięstwa. Już w starciu z Barceloną było odważniej i przegrali tylko 2:1 a mieli naprawdę kilka okazji, chyba jakieś wnioski z tego 0:1 z Sevillą u siebie i bramce stracone w 93 minucie wyciągnęli że bronienie to nie jest doby klucz. Rywale to też była najwyższa półka na samym początku tak więc ta gra też musiałaby być inna, a dziś przyjeżdża Elche no i dla mnie nie ma opcji na to by oni tutaj coś bronili. Elche też bez zwycięstwa ale dwa punkciki i to bardzo cenne mają a terminarz też na starcie trudny – Atletico, Bilbao oraz Sevilla. Ekipa w poprzednim sezonie dopiero w ostatniej kolejce zapewniła sobie utrzymanie i wie doskonale by nie było powtórki na wyjazdach z takimi rywalami trzeba szukać większej ilości punktów, moim zdaniem też tutaj wyjdą od początku po pierwsze zwycięstwo. Przed rokiem padł tutaj remis 1:1, a w pierwszym meczu było 1:3 dla Getafe…dwie bramki dzisiaj biorę spokojnie z tym kursem

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk vs Nieftiechimik Niżniekamsk
Typ: Libor Hudacek strzeli gola (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Po raz kolejny spróbuje ze strzelcem w KHL. Libor to jeden z liderów ekipy z Nizniekamska, który w tym sezonie jeszcze nie cieszył się z gola. Dziwne, ponieważ skład Nieftiechemikiu wzmocnił się w porównaniu z poprzednim sezonem i stawiam wyżej tą ekipę niż jeszcze na początku roku kalendarzowego. Dzisiaj Wilki zmierzą się z Lisami z Magnitogorska, którzy w defensywie nie najlepiej się prezentują. Aż 10 straconych goli w ostatnich dwóch meczach powoduje, że szanse na trafienia gości są jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję, że Libor przełoży swoją formę z kwalifikacji do igrzysk olimpijskich na tafle KHL i tym sposobem jego zespół powalczy o punkty z wymagającym przeciwnikiem. Słowak lub strzelać z mocnymi rywalami i okazje z pewnością się pojawią.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 12,9K

severin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Beerschot - Saint Truiden
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz drużyn z dołu tabeli, drużyna gospodarzy rozpoczęła sezon fatalnie, w pierwszych sześciu spotkaniach zdobyła zaledwie 1 punkt. Bezpośrednie spotkania przemawiają za gośćmi, lecz myślę, że Beerschot powalczy o komplet punktów. Myślę, że padnie sporo bramek. W tamtym sezonie u Siebie Beerschot wygrał aż 6-3, dzisiaj myślę, że powinny wpaść co najmniej 3.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: challenger cary 2
Godzina: 20 00
Spotkanie: caruso harrison
Typ: Harrison
Kurs:
1.70
Bukmacher: betclic
Analiza:
Challenger beton USA czyli idealne warunki dla Harrisona na ogrywanie nawet lepszych od siebie graczy. Z poza stanów. Caruso przede wszystkim jest lepszy na mączce i nie wydaje mi się żeby miał coś tu ugrać. Liczę że publika pomoże bo ciężko mówić o różnicy klas zawodników czy czymkolwiek innym. Typ bardziej życzeniowy ale powinno pójść gładko na dość szybkich kortach

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk vs Nieftiechimik Niżniekamsk
Typ: Poniżej 5.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Mimo że KHL to nie jest specjalnie overowa liga to w ostatnim czasie zauważyłem że ta statystka znacznie się poprawiła i stosunkowo często można ich dużo zobaczyć. Goście we wszystkich 4 meczach tego sezonu pokryli over 5.5 a gospodarze w 3 na 4. Myślę że przyszedł czas na jakiegoś undera, ja wybieram linie bezpieczna bo aż 5 bramek może paść. Niżniekamsk przegrał aż 5:1 z Ufa na wyjeździe dlatego będzie musiał zagrać rozważniej w defensywie. W H2h w dwóch ostatnich meczach padło tylko 3 i 1 bramka więc mimo overowego startu, mam nadzieję że obie drużyny wrócą do spotkań mało obfitych w bramki.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +236
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Górnik Łęczna : Wisła Płock
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : ETOTO

Trochę i ryzykowny typ na przynajmniej 4 gola w tym spotkaniu bo obie drużyny nie zbyt chętne do ostrego strzelania , gospodarze w 6 meczach bez zwycięstwa i bramki 3 zdobyte i aż 13 straconych co obronę stawia najgorszą w lidze , Wisła z kolei 2 zwycięstwa 1 remis i 3 porażki w bramkach 9:7 , jest problem u gości kiedy grają wyjazdy bo statystyka wyjazdów 0-0-3 i bramki 3:6 , jest też i coś pozytywnego bo 3 ostatnie mecze to 8 strzelonych bramek w tym jest wyjazd do Gliwic i porażka 4:3 tak więc mam nadzieję że dziś także parę razy umieszczą piłkę w bramce Łęcznej z kolei H2H pokazuje że na bramki powinni liczyć kibice zgromadzeni na stadionie w Łęcznej , Łęczna potrzebuje zwycięstw bo na tą chwilę są jednym z poważnych kandydatów do spadku , liczę na ostre strzelanie !

275
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +600
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Portoroz
Godzina: 14:45
Spotkanie: Pera - Ferro
Typ: Ferro
Kurs: 1.80
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Ferro w twardym treningu, co widać po jej Instagramie. Pokazała się z pozytywnej strony podczas US Open, gdzie w drugiej rundzie prawie zamknęła Igę Świątek w dwóch setach, ale jednak zabrakło instynktu killera, bo nie miała prawa wypuścić takiej sytuacji, gdzie Polka grała ze łzami w oczach i wystarczyło ją dobić. O Perze ostatnimi czasy nie można powiedzieć nic dobrego, ma na koncie trzy przegrane z rzędu bez choćby jednego seta na jej koncie. Close matchup, aczkolwiek typuje do zwycięstwa Ferro.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: żużel
Godzina:17:30
Spotkanie: Turniej o koronę Bolesława Chrobrego
Typ: Gała wyżej niż Iversen
Kurs:2,05
Bukmacher: betfan

Turniej o koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie ma w tym roku bardzo ciekawą obsadę. Dużo zawodników z Ekstraligi i czołowych rajderów z ewinner 1ligi. Ja się skupię na dwóch nazwiskach z 1 ligi. Adrian Gała ma za sobą nieudany sezon w barwach Polonii Bydgoszcz. Jeździł w kratkę, potem doszły urazy i wypadł ze składu na rzecz Jeleniewskiego. Jednak trzeba zauważyć, że Gała to wychowanek Startu Gniezno i zna ten tor znakomicie. W tym sezonie w barwach Polonii zdobył w Gnieźnie aż 14 punktów i wyglądał jak zawodnik z innej planety.

Iversen natomiast w tym sezonie nie pokazał praktycznie nic. Wydawało się, że jego przejście do Unii Tarnów będzie jednym z większych hitów transferowych, jednak tak nie było. Duńczyk zawodził od początku sezonu. Potem przyszła poważna kontuzja. Jednak 39-latek wrócił do ścigania, ale bez większych efektów. Jego klub spadł z ligi, a Iversen mało razy wyjeżdzał na tor.

Myślę, że ten kurs to promocja. Nie zdziwię się, jeśli Gała będzie tutaj odgrywał czołową rolę. Znajomość toru jest tutaj bardzo ważnym czynnikiem.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +154
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna- Rosja Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rostov- Fk Krasnodar
Typ: Cordoba Jhon strzeli gola
Kurs 2,55
Bukmacher: forbet
Analiza:

Swietne wejście do ligi notuje Kolumbijczyk, strzela w każdym meczu, asystuje jest motorem napędowym ekip Krasnodaru która jak co roku mierzy wysoko. Uważam że dzisiejsza dyspozycja obrony Rostova pozwoli mu cos wcisnac. Zawodnik wyróżniał się w Bundeslidze, wiec tacy rywale raczej mu nie straszni. Licze na bramke tego napaściora!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEL Limassol - Paphos
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs: 3.05

Bukmacher: STS
Analiza:

Druga kolejka ligi cypryjskiej. AEL Limassol w zeszłym sezonie ligi cypryjskiej zajął 3 miejsce, natomiast Paphos 7. Niby wygląda na nie za dużą różnicę między zespołami, ale wydaje mi się, że jest ona dosyć widoczna.
AEL jest drużyna własnego stadionu. W sezonie zasadniczym miał on bilans 12 zwycięstw i 1 remisu. Remis odnotowali z Omonią, czyli mistrzem kraju. Ich bilans bramkowy wynosił 32:8, zatem w 13 spotkaniach stracili tylko 8 bramek, całkiem mało. Paphos natomiast gra dosyć słabo na wyjazdach. Chociaż słabo to mało powiedziane. Byli oni w sezonie zasadniczym drugą najsłabiej punktującą drużyną w delegacjach. W 13 spotkaniach zdobyli tylko 8 punktów, a co ważniejsze - ich bilans bramkowy wyniósł 5:12. Strasznie underowo. Strzelili tylko i wyłącznie 5 bramek, strasznie malutko. Oczywiście po podziale na grupę mistrzowską i spadkową trochę się te statystyki pozmieniały, ale wtedy oba zespoły grały z drużynami na kompletnie innym poziomie.
Gospodarze są drużyną, która regularnie gra w grupie mistrzowskiej, natomiast goście to ekipa, która regularnie gra w grupie spadkowej. Gospodarze w klasyfikacji końcowej oscylują zazwyczaj właśnie około 3 miejsca, natomiast goście zazwyczaj około 9.
Co ciekawe dla tego typu, na 10 bezpośrednich spotkań obu ekip na stadionie w Limassolu aż 7 razy został pokryty ten typ. Myślę, że dzisiaj też ma szanse powodzenia. Oczywiście zakład jest obarczony sporym ryzykiem, ale uważam, że warto spróbować.

205
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +304
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Górnik Łęczna - Wisła Płock
Typ : Górnik Łęczna powyżej 2.5 żółtych kartek
Kurs : 2.05
Bukmacher : Fortuna
Analiza

Dziś mierzą się ze sobą drużyny Górnika Łęczna i Wisły Płock. W lepszej sytuacji znajdują się goście, którzy zdobyli do tej pory 7 punktów, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy mają zaledwie 2 punkty. Ciężko mi określić, kto odniesie zwycięstwo w tym meczu, bo trochę mi śmierdzi 1:0 dla Górnika po tzw. 'bramce z niczego'. Wolę jednak nie iść w tym kierunku, ani też w kierunku bramek, bo tak naprawdę ten aspekt jest dla mnie sporą niewiadomą. Wolę iść w kierunku kartek, których spodziewam się sporo w tym meczu, w tym min. 3 dla Górnika. Widać, że gospodarze słabo odnajdują się w Ekstraklasie i jest duża szansa, że spadną po tym sezonie, jednak podejrzewam, że jeszcze będą się starać o jakieś punkty. Myślę, że wyjdą wobec tego zmotywowani na ten mecz, a to będzie się wiązać z licznymi faulami i karami dla ich zawodników. Co prawda, do tej pory warunek zakładu pokryli tylko w jednym meczu (z Cracovią), jednak teraz mierzą się z ciekawą drużyną jaką jest Wisła Płock. Dzisiejsi goście grają fajną ofensywną piłkę. Na ostatnie 3 mecze zdobyli łącznie 8 bramek, co świadczy, że mają pomysł na grę z przodu. Myślę, że dziś również będzie to wyglądało podobnie, a to wiązać się będzie z częstym zatrzymywaniem gry przez graczy z Łęcznej, którzy mogą być zdesperowani, żeby zdobyć jakieś punkty. Ciekawa zależność występuje wśród drużyn, które do tej pory mierzyły się z Wisłą Płock, bo każda z nich w meczu z nimi nabijała sporo kartek. Kolejno 3/3/1/4/3/2. Tylko Legia i Piast nie pokryły warunków tego zakładu, a jak wiadomo - są to drużyny lepsze i grające zupełnie inaczej niż piłkarze Górnika. Spodziewam się więc, że mecz będzie ostry, a gospodarze pokażą zaangażowanie i sporo walki swoim kibicom, no i pokryją ten over. Warto też grać ogólną liczbę kartek w tym spotkaniu. Powodzenia życzę :)

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +387
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Futsal - Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wietnam - Brazylia
Typ: powyżej 7,5
Kurs:
2,37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Futsalu. Turniej organizowany jest na Litwie gdzie gospodarze raczej mają znikome szanse aby cokolwiek zdziałać i raczej odpadną już w fazie grupowej jednak nie o tym tym razem.
Dziś rozpoczyna turniej wielka Brazylia, która jest głównym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju tuż obok Rosji, Hiszpanii.

Brazylia ma bardzo słabą grupę i prawdopodobnie wygra ją bez żadnych problemów a na pierwszy rzut mają Wietnam, który raczej nic nie zrobi w tej grupie i będzie dostarczycielem punktów może jedynie z Panamą.
Liczę na mocne otwarcie Brazylii i przynajmniej 8 bramek - Wietnam może strzeli jakiegoś gola.
Wietnam raczej rzadko może pochwalić się występami na MŚ a ich ostatni był 5 lat temu - oczywiście w ich strefie jest dużo łatwiej awansować niż np w Europie ale wtedy przegrali z Rosją 0:7 czy z Paragwajem 1:7.

Oczywiście jest to dość ryzykowny typ bo kurs wysoki ale zawsze można zmniejszyć na +6,5 po też dobrym kursie ja jednak zaryzykuję.

137
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +416
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom