>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13.09.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta Espana
Godzina: 12:15
Spotkanie: Mikel Nieve - Giampaolo Caruso
Typ: Mikel Nieve
Kurs: 1.714
Bukmacher: Pinnacle
Pojedynek dwoch gregario na tym wyscigu. Gram ponownie przeciwko Caruso. Co przemawia za tym zakladem? Giampaolo to raczej drugi pomagier Purito. To on najpierw dyktuje tempo, trzyma sie blisko, zeby potem odpuscic i jechac swoim tempem. Dopiero pozniej paleczke pomocnika przejmuje Moreno, ktory transportuje jak najwyzej moze Rodrigueza. Nieve to ostatni pomocnik Froome&#39;a, u ktorego forma zwyzkuje. Co wiecej Hiszpan jedzie naprawde fajny wyscig, przyjezdza zawsze blisko czolowki, co skutkuje 12 miejscem w generalce. Pokusze sie o stwierdzenie, ze gdyby nie Krzychu to moglby walczyc nawet o TOP6. W tym momencie w generalce ma ponad 7 minut przewagi nad Caruso i sadze, ze jutro jeszcze ja powiekszy.
⛔100
 
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Divison
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Atletico over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj w Hiszpanii wielkie Derby Madrytu.Obu drużyn nie trzeba przedstawiać bo zna je każdy kibic piłki nożnej.Bukmacherzy dają nam możliwość obstawienia mnóstwa typów na ten mecz, ja wynalazłem moim zdaniem perełkę i lokate dzisiejszego dnia, mianowicie przynajmniej 5 rzutów rożnych drużyny Atletico.Linia dość niska a kurs zachęcający.W ostatnich czterech spotkaniach Atletico pokrywało taką linię bez żadnego problemu i dzisiaj liczę że będzie podobnie... jest to tylko 5 rożnych i typ wchodzi więc wielce prawdopodobne że tak się stanie.Mecz będzie za pewne tak jak to bywa między nimi zacięty, sporo walki, sporo akcji...dziwi mnie tak niska linia która powinna oscylować w granicach 6-7, no ale skoro taką linie wystawia buk taką linię gram ja i liczę na kolejny trafiony typ.Na temat ogólnie rożnych w meczach Real-Atletico mogę powiedzieć iż bywa ich naprawdę sporo : Superpuchar 14,(R-9:5-A) oraz 17(R-10:7-A), Liga Mistrzów to aż 18 rożnych, po 9 dla każdej z drużyn, natomiast jeszcze wcześniej bo w lidze było ich 10 a stosunek 6:4 dla Atletico, jak widać linia bywała kryta w każdym z tych meczy i dziś liczę na to samo.Pozdrawiam
⛔100
 
hiro 97,4K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zdecydowanie z całej kolejki najciekawiej wygląda pojedynek w ramach derbów Madrytu i jestem pewien, że żaden z zawodników nie odstawi tam nogi. Do tego typu zakładu sprzyja sędzia spotkania, będzie nim Antonio Miguel Mateu Lahoz. Jest to dość kartkowy sędzia, bo w 164 meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii pokazał 659 żółtych kartek (średnio 4/mecz) oraz 41 czerwonych. W aktualnym sezonie Lahoz sędziował spotkanie Malagi z Bilbao, wówczas pokazał 5 żółtych kartek oraz 2 czerwone.
Warto jeszcze zwrócić uwagę na potyczki obu tych klubów w tym sezonie w superpucharze. W dwumeczu drużyny otrzymały aż 17 żółtych kartek i 1 czerwoną (2 żółte). Dla obu zespołów bardzo ważny mecz i żaden nie może sobie pozwolić na stratę punktów. No i oczywiście są to derby Madrytu. Według mnie czerwona kartka jak najbardziej ma szanse powodzenia, a kurs 2,82 zachęca.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 19:30
Spotkanie: Olympiakos Pireus vs OFI Heraklion
Typ: Olympiakos strzeli w obu polowach
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Pilka nozna / Grecja
Olympiakos Pireus vs OFI Heraklion
Typ - Olympiakos strzeli w obu polowach
Kurs - 1.57
13.09.2014 / 19:30
Starcie Dawida z Goliatem,tak mozna nazwac kazdy pojedynek ligowy Olympiakosu z rywalami z ligi greckiej.
Wyjatkiem moga byc 3-4 zespoly,jednak cala reszta to roznica przynajmniej jednej klasy.
Olympiakos to obecny mistrz kraju,poprzedni sezon zostal wrecz rozgormiony przez ekipe z Pireusu,druzyna zakonczyla sezon z 86 punktami majac az 17 punktow przewagi nad drugim zespolem co jasno pokazuje kto rzadzi w tej lidze.
Grajac na wlasnym obiekcie podopieczni Michel&#39;a wygrali az 16 na 17 spotkan majac dodatni bilans bramkowy 37 (47-10).
Heraklion na wyjazdach w poprzednim sezonie wygral zaledwie 3 mecze,mimo wysokiego miejsca w tabeli na wyjazdach im nie szlo specjalnie dobrze.
Jak na razie jestesmy po 2 kolejkach i tak o to Olympiakos na inauguracje ogral u siebie Niki Volos 3:1 strzelajac 3 gole po 32 minutach,niespodzianka zakonczyla sie ostatnia kolejka,gdzie mistrz kraju tylko zremisowal 1:1 na wyjezdzie z Panaitolikosem.
Heraklion w swoim stylu wygral u siebie skromnie 1:0 uwaga z Panaitolikosem wlasnie a w drugim meczu,rowniez rozgrywanym u sibie przegrali 0:1 z Veria.
Murowanym faworytem tego meczu sa gospodarze,ktorzy przed wlasna publicznoscia graja znakomicie,w tym tygodniu rusza LM,wiec dzis spodziewam sie latwego zwyciestwa Olympiakosu i bramek,ktore powinny wpasc w obu polowach meczu.
Patrzac jeszcze na historie bezposrednich spotkan to ostatnie 4 ligowe mecze to nasteoujacy bilans :
4 wygrane Olympiakosu
Bilans bramkowy 15-1.
✅57
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nozna
spotkanie: Ursus-Warta Sieradz
godzina: 16:00
typ: 2
kurs: 5,63
bukmacher: bet365
Witam dzis poszukam typa z dosc dużym kursem i zachaczam o moja ulubioną druzyne jaką jest Sieradzka Warta przyznam ,ze sledze tylko jej wyniki wg mnie typ warty ryzyka bo jak wiadomo trzecia liga to różne cyrki sie tam dzieją nie od dziś każdy z każdym może wygrać niezależnie czy to gra sie na swoim kartoflisku czy wyjeździe przejżalem wyniki miedzy tymi drużynami 1,2,3 sezony wstecz to Warta potrafila wygrac z druzyną Ursusa na ich terenie cóż mogę wiecej dodać? jak dla mnie ta liga to loteria stawiam na gości , pozdrawiam
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2,40
Data i godzina:15:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cracovia bardzo słabo rozpoczęła sezon i zajmuje 14 miejsce przed 8 kolejką. Znając Ligę Polską po kilku słabszych meczach przychodzi mecz lepszy. Już w ostatnich 2 kolejkach &quot;Pasy&quot; zanotowały lekki postęp. Remis w Poznaniu i wprawdzie porażka u siebie z Podbeskidziem, jednak zespół z Krakowia miał w tym spotkaniu optyczną przewagę. Czas zakończyć pechową serię i w końcu wygrać i odbić się od dna. Górnik Łęczna jest idealnym przeciwnikiem by tego dokonać. Łęcznianie na wyjazdach grają słabo, tracąc dużo bramek, a na razie zajmują całkiem przyzwoitą lokatę, więc nie ma mowy o presji uzyskania tutaj dobrego wyniku, gdyż i tak rozpoczęli sezon lepiej, niż można było się tego spodziewać. Cracovia powinna być w tym spotkaniu dużo bardziej zmotywowana. Dodatkowo warto dodać, że trener Cracovii - Podoliński spędził pare ładnych lat na zapleczu ekstraklasy, więc powinien zespół Górnika bardzo dobrze kojarzyć z poprzednich sezonów i mieć na nich jakiś pomysł. W przypadku nie zgarnięcia w tym meczu 3 pkt sytuacja Cracovii i trenera Podolińskiego może się mocno skomplikować.
✅140
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Divison
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Bilbao +2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Expekt
Analiza:Barcalona jest liderem po dwóch kolejkach( zwycięztwa ze średniaczkiem elche oraz nad solidną ekipą &quot;żółtej łodzi podwodnej&quot;) W meczu z Villareal mieli dużą przewagę, zresztą jak zwykle, ale gola strzelili dopiero w końcówce .Według mnie Barca nadal w tym sezonie będzie przechodzi kryzys ponieważ ich styl gry nie jest już tak efektywny.Co za tym idzie z silniejszymi drużynami będzie im ciężko.Poza tym 4 absencje w drużynie gospodarzy.
Bilbao, bardzo dobry dwumecz z Napoli, w lidze 3 punkty po zwycięztwie nad najgorszą póki co drużyną w lidze 3:0.Jednak liczę dzisiaj, że athletic jest na tyle dobrą ekipą, że podejmię z Barcą równą walkę, dlatego zabezpieczam się nawet na wypadek jednobramkowej wygranej Blaugrany. Goście w pełnym składzie więc mam nadzieję, że typ będzie trafny.
powodzenia.
⛔100
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Swansea
Typ: over 3,5 katki
Kurs: 2,20
Bukmacher:bet365
Analiza:witam jest to moja pierwsza analiza na tym forum mam nadzieję ze okaże sie trafna !!! W spotkaniu Chelsea - Swansea będzie sędziował Kevin Friend słynie z tego ze daje dużo kartek , w tym sezonie pokazał 10 kartek w 3 meczach. Miedzy tymi drużynami w pięciu ostatnich meczach wpadło 13 kartek , patrząc na 3 ostatnie mecze z innymi drużynami obie drużyny złapały po 4 kartki myślę ze ten mecz będzie zacięty i posypią sie karteczki .. powodzenia !
⛔100
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Dyscyplina siatkówka
Godzina: 16;30
Spotkanie Finlandia - Chiny
Typ: Finlandia 3-0
Kurs: 3,10 bet365
Analiza: Chiny dotychczas mega zawód. Strasznie słaba postawa na tych mś chyba nie tylko dla mnie jest zaskoczeniem. Zespół grający na tyle, ile przeciwnik pozwala. Masa psutych zagrywek + nieporadność w ataku, tak dają się poznać zawodnicy z Azji. Finlandia nie do końca wykorzystuje swój potencjał. Castelani kiedyś zbudował naprawdę fajną ekipę, która walczyła z każdym. Dzisiaj zespół personalnie nadal mocny, jednak ich gra bardzo średnia. Potrafią kopnąć zagrywką ale i stracić kilka pkt w przyjęciu... Kilku graczy dobrze znanych z polskich parkietów: Sintala, Kunari czy Oivanen. Wszyscy odgrywają odgrywają ważną rolę w ekipie reniferów. Na papierze zespół dużo mocniejszy. Mistrzostwa się kończą ale Chinole nie powinni dzisiaj sprawić problemów.
⛔100
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Swansea
Typ: Swansea +1,5 (AH)
Kurs: 1.90
Bukmacher:Bet365
Drugi hit dnia w Premier League, spotkanie na szczycie tabeli pomiędzy londyńską Chelsea i ekipą walijskich &quot;Łabędzi&quot; - Swansea. Obie drużyny po 3 rozegranych spotkaniach z kompletem 9-ciu punktów. The Blues odprawiła takie ekipy jak Burnley (3:1), Leicester (2:0) oraz w szalonym i arcyciekawym spotkaniu z Evertonem (6:3). Z kolei drużyna Swansea utarła nosa na starcie rozgrywek Czerwonym Diabłom (2:1), beniaminkowi z Burnley (1:0) oraz w ostatniej kolejce West Bromich Albion (3:0).
O ile forma Chelsea przy porażającej obecnie sile ognia nie zaskakuje, o tyle dyspozycja Łabędzi może wprawić wielu w osłupienie. Drużyna Garrego Monka prezentuje bardzo ciekawą dla oka piłkę. Składne ofensywne akcje przyniosły zasłużone zwycięstwa. W znaczący sposób przyczynił się do nich Nathan Dyer, który z 3 bramkami plasuje się tuż za Diego Costą (4 bramki) w czołówce strzelców Premier League.
Bardzo silna Chelsea z Costą na szpicy ataku podejmuje jedną z największych niespodzianek startu rozgrywek. Jeżeli Swansea podtrzyma obecny poziom, który prezentowała w 3 dotychczas rozegranych spotkaniach ligowych to szansa na wywiezienie z Londynu korzystnego rezultatu jest bardzo prawdopodobna. Jeżeli Walijczykom uda się przetrzymać na zero początek meczu to w późniejszych minutach może nam się zrobić wyrównane spotkanie. Z lekką podpórką na wypadek jednobramkowego zwycięstwa The Blues stawiam w kierunku Łabędzi. ⛔100
 
O 31

odorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 15:00
Spotkanie: SJK:Lahti
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze mi szczerze imponują. Beniaminek ligi z właściwie pewnym miejscem w kwalifikacjach do przyszłej LE, 13/8/5, bilans bramek 29:16 (najmniej straconych goli w lidze, jak dotąd), przez cały sezon równie i solidnie. Dwie kolejki temu pokonali u siebie lidera, HJK, 2:0, ostatnie pięć spotkań wygląda tak: 3/2/0 i 5:1, ostatnie pięć spotkań u siebie 3/2/0 i 8:2. W całej lidzie u siebie przegrali tylko jedno spotkanie, a trzy zremisowali. Z drugiej strony goście z Lahti, którzy ostatnio zostali nieco przystopowani, po pięciu zwycięstwach z rzędu przegrali u siebie z RoPS 4:3, potem dwa średnie mecze i tylko remisy z dziesiątym Inter Turku (0:0) i dziewiątą MyPą (2:2). Do tego kontuzji nabawił się najlepszy strzelec gości, Rafael (23/10). Do tej pory ekipy mierzyły się dwukrotnie w Lahti, i dwukrotnie padł remis 1:1. Liczę, że dziś gospodarze poradzą sobie z osłabionymi gośćmi, i skromnie, w swoim stylu, strzelając bramkę lub dwie wygrają ten pojedynek.
⛔100
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League - Runda 4
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arsenal-Manchester City
Typ: BTS-TAK
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 13:45 Hit w angielskiej Premier League. Arsenal Londyn podejmie na własnym obiekcie aktualnego mistrza kraju Manchester City. Po trzech meczach w lidze zarówno Arsenal jak i Manchester grają podobnie. Arsenal-5pkt, Manchester-6pkt. Niedawno obie ekipy spotkały się w finale FA Community Shield gdzie kanonierzy zmiażdżyli City 3-0. Dziś mecz ligowy, będzie zupełnie inne podejście do tego meczu. Typuję tutaj że zarówno gospodarze jak i goście strzelą minimum po jednej bramce. To dopiero początek sezonu, City z taką ofensywą jaką ma powinno spokojnie przynajmniej 1 bramkę strzelić. Arsenal u siebie potrafi wygrać z najlepszymi zespołami na świecie. Zapowiada się grad goli. H2H Spotkań
10.08.14 COM Arsenal Manchester City 3 : 0
29.03.14 PRE Arsenal Manchester City 1 : 1
14.12.13 PRE Manchester City Arsenal 6 : 3
10.08.13 MIE Manchester City Arsenal 1 : 3
13.01.13 PRE Arsenal Manchester City 0 : 2
Ciężko powiedzieć kto tu wygra, ale proponuję BTS na ten mecz lub po prostu overy bramkowe ;)
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arsenal-Manchester City
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Czekałem na składy żeby ten mecz wziąć pod lupę. Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na boiska ligowe. Pierwsi w Premier League wybiegną gracze Arsenalu i Manchesteru City. Jak wszyscy wiemy,drużyny z aspiracjami na Ligę Mistrzów, a patrząc na ostatni sezon może nawet na mistrza. Ostatni mecz dwóch drużyn odbył się dosyć niedawno,bo lekko ponad miesiąc temu,a dokładnie 8 sierpnia. Drużyny stanęły na przeciw siebie w walce o tarcze wspólnoty. Zwycięsko wyszła ekipa Wengera,co było małą niespodzianką. Dzisiaj liczę na kolejną,ale patrząc na składy,Pellegrini ma mały manewr w rotacji. Na pierwszy rzut oka od razu widać brak m.in Yaya Ture i Jovetica,który świetnie zaczął sezon. Można zauważyć, że swój debiut zaliczy Frank Lampard,lekki szok pewnie dla kibiców angielskiej ekstraklasy widząc go w innej koszulce. Stawiam na wymęczone zwycięstwo Arsenalu.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I. polska Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wracam do gry. Otrząsnąłem się nieco po fatalnych kwalifikacjach do Euro. Dziś stawiam na typ mojej miejscowej drużyny - Wigry Suwałki. Jak na beniaminka, nieźle radzą sobie w tym sezonie. Ostatnie porażki z Głogowem i Grudziądzem tylko zmotywowały podopiecznych Kaczmarka. Wigry potrafią grać piłką, oraz z mocniejszym od siebie rywalem. Pokonali między innymi Zagłębie Lubin czy GKS Katowice. Dolcan na chwilę obecna prawie wszystko remisuje, zanotowali po jednej porażce w i wygranej. Myślę, że zawodnicy z Bieguna Północy wygrają niewielką ilością goli, ale trzy punkty zostaną u nas - w Suwałkach.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna AngliaPremier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arsenal – Manchester City
Typ: 1 (handicap europejski Arsenal -1)
Kurs: 4,5

Bukmacher: Bet365
Analiza:


W sam początek 4 kolejki absolutny szlagier, bowiem do Londynu na mecz z Kanonierami przyjedzie mistrz kraju, czyli Manchester City. Gospodarze nie najlepiej rozpoczęli sezon , gdyż po pierwszej wymęczonej wygranej z Crystal Palace 2-1 przed własną publicznością przyszły dwa remisy. Najpierw Arsenal podzielił się punktami Evertonem 2-2 a następnie z Leicester 1-1. Oba te mecze odbyły się jednak na wyjeździe a poza tym Kanonierzy skupiali się wówczas na walce w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Manchester tymczasem po bardzo udanym rozpoczęciu sezonu i wygranych kolejno z Newcastle 2-0 oraz z Liverpoolem 3-1 w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał przed własną publicznością ze Stoke 1-0. Tak więc jak widać City nie ma jeszcze ustabilizowanej formy. Tymczasem Arsenal pokazał właśnie swoją siłę przed własną publicznością właśnie w meczu o Tarczę Wspólnoty pokonując Manchester City aż 3-0. Zdecydowanie również poprawiła się sytuacja kadrowa gospodarzy, gdyż kontuzje leczą już tylko:Walcott, Gnabry i Giroud. Jeśli chodzi o gości to Pellegrini nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Stevana Jovetića. Po kontuzjach są natomiast: Zabalety i Fernando, którzy najprawdopodobniej znajdą się tylko na ławce rezerwowej. Według mojej opinii faworytem tego starcia jest Arsenal, który wzmocniony ostatnio Welbeckiem, będącym ostatnio w niezłej formie jest w stanie wygrać to spotkanie. Możliwe nawet, że powtórzy się wynik z meczu o Tarczę Wspólnoty, bo Arsenal przynajmniej na papierze wygląda lepiej niż w tamtym spotkaniu. Sanchez z Welbeckiem mogą stworzyć w tym sezonie bardzo bramkostrzelną parę napastników. Stawiam więc na wygraną Arsenalu co najmniej dwiema bramkami.
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Liga Regionalna Północ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hamburger II - Cloppenburg
Typ: DNB Cloppenburg
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten mecz jest chyba najciekawszym wydarzeniem jeśli chodzi o kopanie gały. Wydarzenie to dla mnie jest totalną zagadką z potężnym value i niemałym prawdopodobieństwem,że wejdzie,ale do rzeczy:
Gospodarze to panowie i władcy tabeli-7 meczy,7 wygranych i najlepsze statystyki bramkowe w ichniej lidze (22-5). Przyjezdni to na oko przeciętniacy zalegający na 13. miejscu i z bardzo mizernymi statystykami,rozegrali dopiero 6 meczyków (1-2-3) i generalnie bramkowo też nie mogą się pochwalić (7-10).
Więc,co mnie najbardziej intryguje w tym spotkaniu? Otóż H2H wyglądający następująco: 4 mecze między ekipami wyglądają tak,że ekipa z Cloppenburga wygrywała 3 razy,w tym 2 razy na gościnnych występach i tylko raz zremisowała.
Można zagrać over,X2,DNB,lub nawet na czyste zwycięstwo gości (6.00),ale to tylko dla odważnych.
Ciekawy mecz,wart pokombinowania.
⛔100
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Celta Vigo-Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22 czasu polskiego będziemy świadkami bardzo ciekawej konfrontacji pomiędzy 3 obecnie Celtą Vigo a 8 w ligowej tabeli Realem Sociedad. Faworytem meczu jest ekipa gości która od kilku sezonów wyrobiła sobie dość dobrą markę w Lidze Hiszpańskiej. Celta jest średnią ekipą która dobrze rozpoczęła sezon gromadząc 4 punkty z bardzo słabymi przeciwnikami, wygrywając u siebie z Getafe 3:1, oraz remisując 1:1 z Cordobą. Real Sociedad zaczął sezon bardzo słabo rozczarowując swoich fanów odpadnięciem w kontrowersyjnych okolicznościach z Ligi Europy ulegając Krasnodarowi oraz niespodziewanie przegrywając inauguracje sezonu z Eibar 1:0. Wydawało się że kryzys Sociedad potrwa dłużej jednak ograli oni w fantastycznym stylu Real Madryt pokazując swój potencjał i aspiracje na wysokie miejsce. Uważam że wygrają goście ponieważ ich forma osiągnęła bardzo dobry poziom i prym powinni wieść tacy gracze jak Zurutuza czy C. Vela.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Spotkanie: Brazylia – Kanada
Typ: under 3,5 seta
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsafe
Data i godzina: 13.09.14 16:30
Stawka: 8/10

Dziś o godz. 16:30 zostanie rozegrany mecz drugiej fazy Mistrzostw Świata w siatkówce pomiędzy reprezentacjami Kanady i Brazylii. Brazylia z kompletem punktów jest liderem grupy F, Kanada zajmuje czwarte miejsce z 10 punktami.

Brazylijczycy w drugiej fazie turnieju idą ja burza. Komplet zwycięstw i tylko jeden stracony set z Kubańczykami zapewnia drużynie z Ameryki Południowej pewne prowadzenie i awans do kolejnej fazy turnieju. Ostatni mecz w grupie, z Rosją, pewnie będzie meczem o korzystne rozstawienie w decydującej fazie. Dlatego też by zapewnić sobie komfort psychiczny i punktowy przed spotkaniem z mistrzami olimpijskimi Brazylijczycy będą chcieli wygrać ten mecz pewnie, bez straty seta.

Kanadyjczycy przegrali z Rosją 0:3, wymęczyli zwycięstwa z Kubą i Bułgarią (dwa zwycięstwa po tie-breaku) oraz ograli Finlandię i Chiny. By liczyć się w walce o awans Kraj Klonowego Liścia musi liczyć na pewne zwycięstwo Rosjan w meczu z Niemcami oraz wywalczyć w meczu z Brazylią jakieś punkty.

Brazylia pewnie kroczy od wygranej do wygranej i sądzę, iż zmiecie z powierzchni ziemi niżej notowanego rywala.
✅91
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia – Górnik Łęczna
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Godz. 15:30
Analiza:
Sobotnie zmagania na boiskach T-Mobile Ekstraklasy rozpoczniemy w Krakowie gdzie miejscowa Cracovia będzie podejmowała w ramach ósmej kolejki tegorocznego beniaminka z Łęcznej.
Poszedłem tutaj w stronę overa a powodów jest kilka. Najważniejszy to po prostu fakt że widziałem niemal wszystkie spotkania obu ekip w tym sezonie. Gospodarze z nowym trenerem na ławce fatalnie weszli w sezon, może ich gra aż tak tragicznie nie wyglądał bo akcję potrafili fajnie konstruować ale zmiana systemu gry odbiła się na defensywie, gdzie indywidulanych błędów było i jest sporo. Widać jednak że już coraz lepiej funkcjonuje to wszystko czego efektem były bardzo dobre zawody w Poznaniu i remis 1:1 z Lechem. Mimo wszystko prezes Filipiak jest wymagającym człowiekiem i na pewno strata punktów nie może już na dobre przesądzić o losie Podolińskiego.
Górnik na pewno zaskakuje jak na beniaminka 11 punktów w 7 spotkaniach to naprawdę dobry bilans. Po serii trzech spotkań u siebie przychodzi wyjazd no i jak zapowiada trener będą chcieli formę domową podtrzymać na terenie rywala a jest ona bardzo dobra. Szczególnie w ofensywie radzą sobie ostatnio świetnie wpakowali cztery bramki Pogoni Szczecin czy pięć Zawiszy. Z drugiej jednak strony podobnie jak w przypadku zespołu z Krakowa brakuje pewności na tyłach, bramkę tracili w każdym spotkaniu w tym sezonie nawet w pucharze Polski z Stal Rzeszów dali sobie wpakować dwie bramki.
Tak więc jedno jest pewne w obu ekipach defensywy to na pewno najsłabsze punkty i wątpię by coś w tej materii się zmieniło, jedyną rzeczą jaka może pokrzyżować palny to brak skuteczność bo to że akcji po obu stronach bramek będzie dużo jestem spokojny.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La liga HIszpania
Spotkanie: Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Kto zdobędzie wiecej rzutów rożnych? Barcelona - 3
Kurs: 2.00
Godz: 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Barcelona to zespół który w każdym sezonie jest faworytem do zdobycia każdego możliwego tytułu, od kilku lat niestety nie udaje im sie zdobyć nic, w zeszłym seoznie nie osiągneli żadnego sukcesu. DO do ich meczu jedno można powiedzieć kontrolują piłke w każdym spotkaniu, ich gra opiera się głownie na bardzo duzej ilosci podań i do środkowań do pola karnego rywala. Zdobywają wiele rzutów rożnych a handicap na ten stały fragment gry w postaci -3 wchodził jak do tej pory w każdym z dwóch meczów tego zespołu. W historii spotkań z Athleticiem Bilbao ta linia również byłą pokrytwa w każym spotkaniu. Barcelona dobrze zaczełą sezon od dwóch wygranych, druzyna z Bilbao wygrała jedno spotkanie i tyle samo przegrałą. Uważam że Barcelona bedzie chciałą wygrać ten mecz by utrzymać miejsce lidera z 9 punktami. Athletic Z pewnościa postawi mur na swojjej połowie przez co Barcelona powinna zdobwać wiele stałych gramnetów gry, według mnie pewnosc teog typu to 9-% do tej pory w tym konkusie podałęm 8 typów i każdym wszedł mam nadzieje że passa będzie kontynuowana.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom