>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 13 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków- Piast Gliwice
Typ: Wisła
Kurs: 1.95
Buk: Unibet

Drugie piątkowe spotkanie Ekstraklasy to pojedynek Wisły z Piastem. W mojej ocenie faworytem tego spotkania jest Wisła Kraków. Biała Gwiazda to zespół niepokonany w tym sezonie. Nie lubię Smudy, ale trzeba mu to oddać że zmienił obliczę tej drużyny. Pod jego wodzą odbudował się Garguła, Chrapek gra chyba sezon życia. Doszedł zawsze groźny Brożek, który co prawda bramek (poza wykorzystanym karnym ) jeszcze nie strzela, ale to tylko kwestia czasu kiedy zacznie strzelać. Siła obecnej Wisły to bardzo pewna gra w defensywie, gdzie wszystko trzyma Głowacki i Bunoza. W Wiślakach znów widać chęć wygrywania, nie ma w tej drużynie przegranych piłek. Jeśli chodzi o Piast to w tym sezonie nic ciekawego nie grają. Zespół z Gliwic ostatni raz wygrał 28 lipca. W ostatnim spotkaniu zremisowali ze Śląskiem. W zespole Brosza zdecydowanie brakuje napastnika. Nie widać siły ognia, Wilczek mnie kompletnie przekonuje. W defensywie popelniają masę błędów. W meczu ze Śląskiem po 20 minutach mogli przegrywać dwoma lub trzema bramkami. Reasumując.... w tym spotkaniu faworytem jest Wisła, w mojej ocenie na ten moment jest lepszym piłkarsko zespołem od Piasta. Ma dużą przewagę na skrzydłach. Lepszą i pewniejszą defensywę. Spodziewam się emocjonującego spotkania, w którym zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych. Trela w bramce Piasta znów będzie musiał się wykazać....dla mnie kurs prawie 2 na wygraną Wisły u siebie to jak mała promocja. Polecam.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia
Spotkanie: Atletico MG - Ciritiba
Typ: Atletico MG -1.5 Ah
Kurs: 2.60
Buk: Bet365
Atletico zagra w optymalnym składzie , po kontuzjach wraca 2 czołowych napastników którzy podniosą siłe ofensywy, Coritiba natomiast wystapi dzisiaj mocno osłabiona: zabraknie jej najlepszego zawodnika Alexa o którym smiało można powiedzieć że stanowi 50 % wartości zespołu. Inne osłabienia to defensywny pomocnik Junior Urso i dwóch obrońców Leandro i Victor. Coritiba cierpi na niedobór obrońców w związku z czym linia obroby może dziś być zestawiona nieco eksperymentalnie. U wiekszości bukmacherów kursy na AMG lecą w dół.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - BRAZYLIA: Série A
Spotkanie: Flamengo - Santos
Typ: Santos
Kurs: 3.90
Buk: Betclic
Analiza:
Witam. Łapiemy kursik zanim spadnie. Skoro zacząłem od kursów, to dodam, że są one dla mnie dość... dziwne, ale nie będę narzekać tylko korzystać. Proponuję wam spotkanie które odbędzie się o godzinie 2:00 w piątek, spotkanie brazylijskiej serie A między Flamengo i Santosem. Stawiam tutaj na Santos. Są ostatnio w bardzo dobrej formie i jest to dobry prognostyk. Wygrali 4 z 5 ostatnich meczy, są na 7 pozycji w tabeli i wygląda na to, że będą walczyć o awans do Copa Libertadores. Flamengo natomiast ma sporo problemów i słaby sezon. Efektem słabej formy jest 16 pozycja, tuż nad strefą spadkową. Jedynym promyczkiem nadziei jest to, że grają u siebie. Uważam jednak, że może to być za mało. Wierzę w Santos i mam nadzieję, że ich dobra forma będzie trwać i wygrają pewnie to spotkanie. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Podbeskdizie Bielsko-Biała
Typ: Podbeskidzie Bielsko-Biała strzelą gole w obydwu połowach
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Podbeskidzie Bielsko-Biała w spotkaniach wyjazdowych grają odważniej niż w meczach na własnym boisku. Podbeskidzie strzela sporo bramek w meczach wyjazdowych. Biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe, to statnio zremisowali 2:2 z Zawiszą Bydgoszcz po dramatycznym meczu, z Lechią Gdańsk też strzelili dwa gole, przy okazji strzelając po jednym golu w obu połowach. Podbeskidzie to ambitna drużyna, na wyjeździe nie grają na 0:0 tylko starają się stwarzać okazje bramkowe. Widzew ostatnio traci sporo bramek: jeden stracony gol z Jagiellonią, trzy stracone bramki ze Śląskiem Wrocław oraz trzy stracone bramki z Górnikiem Zabrze. Ogólnie rzecz biorąc to słabo się spisuje defensywa Widzewa. Podbeskidzie na wyjazdach potrafi grać całkiem przyzwoicie i wcale się nie zdziwię jak strzelą w obydwu połowach, a może nawet wygrają ten mecz.
⛔100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, D1
spotkanie: Cesson-Sevigne - Chambery Savoie
typ: Cesson (+2,5)
kurs: 1.92
godz: 20:45
bukmacher: MarathonBet
analiza:
przed nami spotkanie 1. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Cesson-Sevigne i Chambery Savoie. Z racji tego, że obie drużyny nie są potęgami światowego, a nawet krajowego handballu dostęp do informacji odnośnie ich transferów i sparingów jest mocno utrudniony. Również moja znajomość francuskiego nie pozwala mi nic dowiedzieć się z klubowych stron obu drużyn, dlatego moja dzisiejsza analiza oparta będzie na dokonaniach ww drużyn w ubiegłym sezonie. Cesson w poprzednim sezonie zajęło w lidze 7. miejsce, ale na uwagę zasługuje ich dobra gra u siebie we własnej hali gdzie z 13 spotkań przegrali tylko 5 i to w większości z rywalami z krajowego Topu. Chambery natomiast zajęło w lidze 4. miejsce, jednak ich gra nie wyglądała rewelacyjnie, a LM wyglądała wręcz fatalnie. Na wyjazdach Savoie na 13 spotkań odniosło 7 zwycięstw, raz zremisowało i poniosło 5 porażek. Pod względem kadrowym obie drużyny złożone są głównie ze średniej klasy francuskich graczy, wyjątek stanowią grający w Chambery bracia Gille. Uwazam, że Cesson z uwagi na to, że gra we własnej hali stawi mocny opór rywalowi i minimalnie przegra.
✅92
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 1 Liga
Spotkanie:
Bordeaux - PSG
Typ: 1
Kurs: 4,5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Według mnie bardzo realny bet. Do tej pory PSG nie podoła przeciwnikom jakby wszyscy sobie tego życzyli, zaczęli sezon dwoma remisami ze starymi wyjadaczami pierwszej ligi a następnie zwycięstwo z Nantes na wyjeździe 1:2 oraz 2:0 u Siebie
Guingamp gdzie padły bramki dopiero w doliczonym czasie, chciałbym przypomnieć że są to dwie drużyny które awansowały z drugiej ligi i jak na Liderów tamtego sezonu można było się spodziewać pogromu z ich strony. Za pewne większość liczyła na coś więcej ze strony PSG. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z drużyną która dobrze ich zna i nie jedno krotnie odbierała im punkty. Defakto w ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze nie zwyciężyli nad gośćmi bo ostatnie rezultaty kończyły się 2 wygranymi PSG oraz 3 remisami ale wcześniejszych latach to właśnie oni dominowali. W 15 spotkaniach u siebie 9 zakończyli na swoją korzyść i tylko 3 spotkania zakończyły się porażką. Myślę że Bordeaux stać jest na zwycięstwo z takim rywalem, na pewno wystarczy im determinacji i chęci walki, to dopiero początek sezonu i z pewnością będą chcieli od początku usadowić się wysoko w tabeli i poprawić dotychczasowy wynik. Powodzenia!
⛔100
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Bundesliga
Spotkanie: Hertha BSC - VfB Stuttgart
Typ: Obie druzyny strzela gola a Stuttgart wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: William hill
Analiza:
Dzisiaj proponuje typ szalony ale, ktory gram.
Hertha jest faworytem u bukmachera poniewaz, po pierwsze gra w domu a po 2 jest na lepszym miejscu niz przeciwnik i obecnie zajmuje 6 pozycje w lidze majac na koncie 2 zw w domu ( eintracht 6-1) oraz ( hamburger sv 1-0); 2 spotkania na wyjezdzie ktore zakonczyly sie remisem 2-2 z norymberga oraz porazka z wolfsburgiem 2-0.
Stuttgart zajmuje obecnie 14 miejsce w lidze i ma na koncie 3 porazki , wyjazdy z mainz 3-2 oraz z augsburgiem 2-1 , przegrana w domu z leverkusen 0-1 oraz wygrana w domu w ost spotkaniu z hoffenhaim 6-2.
A teraz moja opinia bardzo uwaznie sledze te druzyny a moje argumenty ze tak sie stanie to :
- hertha strzela zawsze w domu , a stuttgart zawsze na wyjezdzie co daje nam both team to score
- hertha ost zakonczyla pasmo bez porazki to pora teraz przegrac w domu
- stuttgart ma nowego trenera i w zeszlym meczu pokazali ze potrafia sobie poradzic pod nowa wodza wiec trzeba sie ruszyc aby nie spac, przelamali sie to teraz juz z gorki
- jesli obie druzyny strzela a stuttgart jest zadny kolejnej wygranej wygra i to nawet mysle z handicapem okolo 3-1 ????
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Spotkanie: Medvescak Zagrzeb - Slovan Bratislava
Typ: X
Kurs: 4.10
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Jeden z najpewniejszych typów remisowych jakie ostatnio rzuciły mi się o oczy. Zespół z Chorwacji debiutuje w KHL. To olbrzymie wyróżnienie. Swoją siłę opiera na imporcie zawodników... Jakże by inaczej z Kanady. Hm... Nie są to żadne gwiazdy, fakt są nieźle zgrani i co by tu jeszcze ;), ciężko coś więcej powiedzieć. Co do bramkarzy jest kłopot, na szczęście dziś mimo przegranego meczu zastąpił Chorwata Kanadyjczyk, i wypadł lepiej, choć nie powalił, ogólnie jest to moim zdaniem słaby punkt drużyny. Slovan, gra już drugi sezon, nie idzie im najlepiej, natomiast są lepiej ograni w KHL i znają panujące w nim zasady, co jest bardzo ważne. Medvescak ma atut własnego boiska, ale nie jest to duża odległość (chociażby gdyby grali z Novosybirskiem ;)). Ogólnie Slovan jest nastawiony na atak, będą próbowali to wykorzystać. Moim zdaniem szykuje się raczej &quot;młócka&quot; niż standardowy mecz w KHL. Atutów w obronie nie ma żadna ze stron. Obie drużyny nie powinny wyjść na więcej niż 1 bramkę przewagi w trakcie meczu. Dlatego biorąc pod uwagę słabości obronne, gdy zostanie 5 minut na tablicy czasowej, nikt nie zaryzykuje, i w regulaminowym czasie ujrzymy remis, co usatysfakcjonuje obie drużyny. Ponadto w obecnej kolejce nie widzieliśmy remisu, a kurs na remis jest w tym wypadku najwyższy, co &quot;przepełnia czarę&quot;. Wydaje mi się, że nie ma innej opcji niż remis w czasie regulaminowym. Cześć.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )
Spotkanie: Dukla Praga - FC Brno
Typ: 1
Kurs: 1.70
Data: 13.09.2013
Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na ósmą kolejkę Gambrinus Ligi w Czechach.
W meczu spotkają się Dukla Praga oraz FC Brno.
Dukla Praga w siedmiu meczach rozegranych w lidze zdobyła dziewięć punktów po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje siódme miejsce w tabeli, bilans bramek 10-6.
FC Brno zdobyło cztery punkty w swoich siedmiu meczach rozegranych po jednym zwycięstwie, jednym remisie oraz pięciu porażkach, i drużyna ta zajmuje przedostatnie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 8-11.
Gospodarze grali u siebie cztery razy z czego wygrali jeden raz, dwa razy zremisowali oraz jeden raz przegrali, bilans bramek u siebie 6-3.
Goście na wyjeździe zagrali trzy raz z czego dwa razy przegrali oraz raz zremisowali, bilans bramek na wyjazdach 2-4.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Dukla Praga u siebie potrafi zagrać dobre mecze i wygrywać a FC Brno na wyjazdach gra słabo i przegra ten mecz w Pradze.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hertha Berlin - VFB Stuttgart
Typ: VFB
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Po 6 udanych typach z rzędu z zaciśniętymi kciukami daję kolejny...z mojego regionu. Zespół ze stolicy Baden-Wurttemberg zaczął sezon fatalnie, przegrywając na początku 4 mecze z rzędu w Bundeslidze oraz odpadając w kwalifikacjach LE z Rijeką. Mecz rewanżowy z Chorwatami oglądałem i napawał optymizmem (w doliczonym czasie padł decydujący gol dla gości), a tak się działo dlatego, że był to pierwszy mecz nie pod wodzą wyrzuconego kilka dni wcześniej Bruno Labbadii - kiedyś świetnego snajpera. Klub z mojego miasta (mieszkam 50km obok) ma duże tradycje - stąd wypłynęło wiele talentów niemieckiej piłki (Gomez, Khedira, a wcześniej Klinsmann czy Elber) i rozczarowanie jest ogólne. Nowy trener Thomas Schneider od razu wziął się do roboty i na dzień dobry rozjechał u siebie Hoffenheim 6:2 - hat-trickiem popisał się dawny strzelec gości, Ibisevic. Czas na jazdę w górę tabeli, bo przy nowym trenerze każdy zawodnik zaczyna budować swoje konto od zera, stąd myślę tak świetny wynik. Odpowiednik Sammera z Bayernu(manager/dyrektor sportowy) w VFB to Fredi Bobic, niegdyś świetny strzelec klubu ze Stuttgartu. Zauważył on bardzo kiepską statystykę swojego klubu w meczach przeciwko Berlińczykom i twierdzi, że najwyższy czas ten bilans zmienić. Hertha co prawda u siebie w tym sezonie oba rozegrane mecze wygrała (bilans 7:1), ale ostatni mecz przegrała ze średnim Wolfburgiem 0:2, a przed tygodniem (towarzysko bo towarzysko ale jednak) u siebie dostała baty ze słabiutkim Aue 1:3.. Wiem, że mobilizacja jest ogromna i jak to z sinusoidami bywa tak i z formą sportową - raz dołek, raz górka, dlatego spodziewam się zamiany toru między oboma klubami. Dla bardziej ostrożnych można machnąć X2, ale ja wolę kursy powyżej 2,0...Powodzenia!
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 22

szymonkks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosyjska KHL
Spotkanie: MEDVESCAK ZAGREB - HC SLOVAN BRATISLAVA
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Trzeci dzień z rzędu typuje Rosyjskie KHL (do tej pory 2✅). Ostatni mecz tej kolejki w KHL i jedyny jutrzejszy. Już w ostatnim spotkaniu drużyna z Zagrzebia podejmowała u siebie Lwa Pragę i głęboko zastanawiałem się czy na nich postawić, nie zrobiłem tego i dobrze bo Medvescak przegrał 1:3. Dla graczy ze stolicy Chorwacji będzie to czwarty mecz(wszystkie do tej pory na własnej tafli) z czego wygrali tylko pierwszy z osłabioną wtedy CSKA 7-1. Potem 1:5 z Rygą i wspomniane 1:3 z Pragą. Sądzę, że tego meczu już nie przegrają, tym bardziej, że na chorwacką taflę przyjeżdża ekipa ze stolicy Słowacji, Slovan Bratisława. Który w pierwszych trzech meczach tego sezonu nie wygrał ani razu i to może być jedyny minus tego typu, bowiem po prostu Slovan może przyjechać tak głodny zwycięstwa, że mu się to uda, ale chyba nie w Zagrzebiu, gdzie wynik dla gospodarzy musi być in plus. Dla potwierdzenie typu dodam, że Slovan nawet w ostatnich dwóch meczach nie trafił krążkiem do siatki (0-2 z Mińskiem i 0-5 w Moskwie ze Spartakiem) W pierwszej kolejce przegrali 2-4 w Doniecku. Więc jeśli gracze z Bratysławy nie staną na przysłowiowych rzęsach, żeby w końcu mecz wygrać to punkty pozostaną w Zagrzebiu. A wyższy kurs na Medvescak to spore value ( w tej chwili na betsafe [2,60 4,25 2,24]). Podyktowane pewnie tym, że Zagrzeb już jeden mecz wygrał, a Slovan żadnego. Ale naprawdę polecam. Jedynka jak najbardziej wskazana. Ja już zagrałem. Pozdrawiam!
⛔100
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja, Süper Lig
Spotkanie: Galatasaray - Antalyaspor AS
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Na samym wstępie napiszę że chciałem pograć 2 w meczu Helmond Sport - FC Dordrecht 90. Zaskoczony bardzo ogromnym kursem 2,80 na gości zrezygnowałem, ponieważ nie mam wiedzy na temat tej ligi, a czymś to musi być spowodowane. Zresztą opisałem to w dziale Holandia. Wracając do tematu na dziś wybrałem ligę turecką. Mecz pomiędzy obecnym Mistrzem Turcji a 7 drużyną ostatniego sezonu. Oba zespoły rozegrały po 3 mecze w tym sezonie. Gospodarze zajmują 7 pozycję z dorobkiem 5 pkt (1-2-0) bilans bramek 3-2 (r,r,w). Jest to słaby wynik jak na Galatasaray tym bardziej ostatnie dwa remisy na wyjeździe, czas na odrobienie strat i wyjście z dołka (płytkiego bo płytkiego ale zawsze dołka ???? ). Goście to obecnie 16 drużyna, 2 pkt na koncie (0-2-1) bilans bramkowy 1-2 (p,r,r). Wiadomo początek sezonu nie każda drużyna weszła w sezon. Według mnie Antalyaspor AS musi jeszcze poczekać na udany występ, gdyż pewnie będziemy mieli jutro koncert gospodarzy. Oba zespoły grały ze sobą 31 razy, 18 wygranych gospodarzy, 7 remisów, 6 triumfów gości. Dla odważnych polecam handi, ja narazie mały kroczkami (aby do celu ???? ). Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Quebec 13.09.2013 godz. 01:00
Wydarzenie: E. Bouchard (-1,5s) - S. Karatantcheva
typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj ponownie zagram spotkanie Kanadyjki Eugenie Bouchard, bo nie wypadałoby inaczej skoro uważam ją za faworytkę tego turnieju. Wczoraj po niespodziewanie trudnym meczu pokonała przy rekordzie frekwencji na korcie centralnym Szwedkę Arvidsson mimo, że początek meczu który zaczęła stanem 6:1,2:0 nie prognozował takiego obrotu sprawy. W walce o ćwierćfinał stanie na jej drodze zawodniczka Kazachstanu Sesil Karatantcheva, którą uważam za o wiele słabszą przeciwniczkę niż wspomniana wyżej Szwedka. Karatantcheva to aktualnie 150 rakieta damskiego tenisa, w tym turnieju znalazła się dzięki kwalifikacjom, które przeszła jak burza, ale przeciwniczki nie były zbyt wymagające. 1 rundę też miała udaną bo wylosowała również zawodniczke z kwalifikacji Sadikovic (215.WTA) z którą wygrała w dwóch setach. I to by było raczej na tyle z jej strony w tym turnieju, 2 runda i tak powinna być dla niej powodem do zadowolenia, bo oprócz występu w Carlsbadzie ciężko jej się przebić przez kwalifikacje, a jeśli nie musi ich grać to odpada zazwyczaj w pierwszych rundach. Jako, że za niski kurs żeby stawiać na gołe zwycięstwo Kanadyjki proponuję postawić wygraną bez straty seta, Bouchard jest w stanie taki wynik ugrać i osobiście uważam, że mecz zakończy się bardzo szybko, a biorąc pod uwagę poprzedni mecz z Arvidsson i 9 asów młodej Kanadyjki to Karatantcheva może mieć problem z przełamaniem jej gema serwisowego i mecz może się zamknąć w maksymalnie 18 gemach.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

ssn123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliga
Spotkanie: FC Honka - Rovaniemi PS
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: To co głównie skłoniło mnie do tego typu to statystka jaką posiada Fc Honka u siebie: 83.33%/8.33%/8.33%. Grają z ligowym średniakiem. 1 punkt straty do lidera na pewno nie zdemotywuję ich do wygrania tego meczu. 5/5 ostatnich rozgrywek pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Fc Honka. Znacznym faworytem jest tu gospodarz a kurs nie jest taki kiepski. Pozdrawiam!
⛔100
 
H 1

hsmto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Laval-Angers
Typ: Angers
Kurs: 2.40
Analiza:
Ciekawy mecz w Ligue 2 się szykuje.I szczerze, nie widzę innej opcji niż wygrana gości po znakomitym kursie.Laval fatalnie weszło w sezon.Na 5 rozegranych spotkań przegrali wszystkie, są na ostatnim miejscu w tabeli z bilansem bramkowym 2:8.Jest to także drużyna która zeszły sezon zakończyła jedno miejsce nad spadkiem, i wszystko wskazuje na to że w tym także będą walczyć o utrzymanie.Goście-Angers na 5 rozegranych spotkań wygrali 4, jeden remisując.Na wyjeździe 2-1-0 bramki 8:4.
Dla mniej odważnych proponuję X2 po niezłym kursie 1.38 w bet365.Pozdrawiam.
⛔100
 
stanley-63 814,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League
Spotkanie - Kashiwa Reysol : Jubilo Iwata
Typ - Jubilo Iwata strzeli gola w obydwu połowach
Kurs - 3.75
Buk - William Hill

.. dziś znowu zajrzę na boiska J-League , w ramach 25 już kolejki spotykają się zespoły Kashiwy i Iwaty , gospodarze na miejscu 9 czyli dokładnie środek tabeli z 36 pkt na koncie ich bilans do tej pory to 10-6-8 i br. 40:43 i tu możemy zauważyć ich niemoc w obronie , ostatnie swoje spotkanie przegrali na wyjeżdzie z Kashimą 3:1 i tym samym przerwali swoją piękną passę 9 meczy bez porażki ( 5 zwycięstw i 4 remisy ) dziś podejmują u siebie bardzo niewygodnego rywala Jubilo Iwata z którym na 23 wspólne mecze wygrali 7 razy ten bilans to 7-3-13 br. 28:44 a na dodatek grając u siebie wygląda to fatalnie 3-0-8 br. 12:21 , ostatnie ich 3 pojedynki tutaj to wyniki 2 razy 0:3 i raz 1:2 ( w każdym z tych meczy Iwata strzeliła gola w obu połowach ) , ostatnie zwycięstwo gospodarzy nad Iwatą tutaj to rok 2008 i 2:0 , z ich H2H wynika że pomimo nie zbyt dobrej statystyki z Iwatą to Kashiwa wygrała więcej meczy u nich niż u siebie no a dowodem tego jest ich pierwszy mecz pomiędzy nimi gdzie Iwata przegrywa skromne 1:0 , sytuacja Iwaty w tym sezonie jest nie do pozazdroszczenia bowiem są na miejscu spadkowym 17 ich dorobek po 24 kolejkach to 2-10-12 i br. 30:40 do miejsca bezpiecznego chłopaki tracą dużo bo aż 9 pkt , dlatego do końca sezonu każdy mecz ma ogromne znaczenie a że tutaj gra im się całkiem dobrze to nie ukrywam że mogą pokusić się nawet o komplet pkt jednak patrząc na H2H liczę że uda im się strzelić gole w obu połowach !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków- Piast Gliwice
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 3.30
Buk: William Hill
Analiza:
Dziś na polskie stadiony wracają zawodnicy ekstraklasy. Pierwszym spotkaniem inaugurującym 7 kolejkę polskiej ligę piłkarską jest spotkanie krakowskiej wisły z gliwickim piastem. Faworytem tej rywalizacji jest drużyna gospodarzy która w ostatnim czasie bardzo poprawiła swoją grę w ofensywie jak i w destrukcji. Ostatnie spotkania z Pogonia w wcześniej z poznaskim lechem pokazały jaki ten klub ma potencjał. Dziś na przeciwko wisły stanie Piast który w ostatnich 2 ligowych kolejkach zdobył zaledwie 1 punkt, remisując mecz u siebie ze śląskiem oraz przegrywając z Kielecką Koroną. Dziś ja tutaj stawiam na pewną wygraną ekipy gospodarzy, która u siebie pokonała 3 tygodnie temu ekipę z Poznania i była na boisku drużyną dużo dojrzalszą piłkarsko od kolejorza. Uważam że Piast z taka grą jak ze Śląskiem, gdzie to goście prowadzili grę i stwarzali sobie sytuację podbramkowe, nie są w stanie w żaden sposób zagrozić wiśle i moim zdaniem nawet nie strzelą w tym spotkaniu bramki. Stawiam do przerwy wynik 1:0 dla a na koniec 3:0 dla gospodarzy dzisiejszego spotkania,
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Troyes-Chatearoux
Typ: Troyes wygra więcej niż 1 bramką ( EH -1 Troyes)
Kurs: 3,1
Buk: WilliamHill

Troyes dzisiaj &quot;przejedzie&quot; się po chłopakach z Chatearoux i śmiem tak twierdzić gdyż ...
⚽po 5 kolejkach Troyes może i nie prezentuje jakieś świetnej formy lecz jednak to Oni znajdują się na 10 pozycji z 2 zwycięstwami 1 remisem i 2 porażkami, z tym że jedna z tych porażek to wyjazdowa skromna przegrana 1-0 z aktualnym liderem w tabeli Lens ( czyli nie ma tragedii). Chatearoux no cóż zajmuje dopiero 16 lokatę z 1 remisem 1 zwycięstwem i 3 porażkami. I nich nie myli nikogo to ostatnie a zarazem jedyne zwycięstwo gdyż pokonanie CS Bastia 19 ekipy League 2 to żadna sztuka.
⚽Troyes na ostatnie 10 meczy na własnych śmieciach 7 razy wygrał 1 raz zremisował i 2 razy przegrał. A przegrał ostatnio w Pucharze z Bordeux czyli drużyną z League 1 oraz z PSG 13,04,2013 ( w tedy jeszcze występowali w League 1). Ewidentnie u siebie są bardzo mocną ekipą. Jak się na wyjazdach prezentuje Chatearoux?? a mianowicie,źle. Na 10 meczy 3 remisy 1 zwycięstwo i 6 porażek z tym że zwycięstwo osiągnięto w meczu sparingowym.
⚽Troyes praktycznie bez osłabień. Chatearoux ma braki kadrowe i to dość spore: Tainmont ( atak 5/0 ), Nestor ( obrona 3/0),Guerriero ( pomoc 3/0) Filkor ( rezerwowy), Dupuis ( zawodnik kluczowy atak, 4/2) Duduit (pomocnik 4/0) de Freitas (pomocnik 4/0)
... nic dodać nic ująć
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS DAVIS CUP
Spotkanie: Dodig-Evans
Typ: Dodig -1,5 seta
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Buki już totalnie zwariowali, pewnie w tym meczu żyją jeszcze wspomnieniami fantastycznego występu Evansa w US Open, które w meczu dzisiejszym nie będzie miało żadnego znaczenia (w Nowym Yorku grał jak w transie, szybko i agresywnie, czyli tak jak został wyszkolony na angielskich trawnikach, no ale jak ma to mu pomóc w grze na mączce?). Nie wiem kiedy Evans grał na clayu, ale musiało to być &quot;wieki&quot; temu i jestem przekonany, że nie ma pojęcia jak należy na nim grać. A dziś przyjdzie mu się zmierzyć, z moim skromnym zdaniem, jednym z najbardziej niedocenianych graczy w ATP, czyli Ivanem Dodigiem. Dodigiem, który z całą pewnością jest lepszym, niemal w każdym elemencie graczem od Evansa, gra bardzo &quot;poukładany&quot; tenis, kiedy trzeba umieć grać jak &quot;przebijak&quot;, jak jest okazja pójdzie do siatki (super deblista i przy siatce gra jak mało kto obecnie, kto go widział w akcji wie o czym mówię), umie mijać i po linii i crossami, do tego dysponuje całkiem przyzwoitym i urozmaiconym serwisem. Tu wszystko jest sprzymierzeńcem Chorwata poczynając od nawierzchni, o której jak już wcześniej wspomniałem jego rywal nie ma żadnego pojęcia, poprzez umiejętności oraz publicznością, która może nie jest tak fanatyczna jak to bywa na DC np. w Serbii czy Argentynie, ale z pewnością jej doping będzie ogromnym atutem dla Dodiga (wiadomo jak to wygląda na DC). Nie wyobrażam sobie aby ten mecz miał pójść w stronę 5 setowej batalii, ale nawet samo granie na win Dodiga (nawet po 1,35 płacą niektórzy bukmacherzy) jest też niezłym rozwiązaniem do jakiegoś dubla.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom